GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

SkyCash z nową, responsywną stroną internetową

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-25 14:28 - czytano: 280 razy - dodaj komentarz
SkyCash z nową, responsywną stroną internetowąSkyCash, system płatności przez komórkę, uruchomił nową, responsywną stronę internetową, z której można równie łatwo korzystać na dowolnym urządzeniu z dostępem do sieci. Witryna przyciąga uwagę bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem graficznym na bazie „parallax scrolling” i oferuje odświeżony, bardziej funkcjonalny serwis transakcyjny. Wystartowała nowa strona internetowa SkyCash - uniwersalnego systemu płatności przez komórkę.
REKLAMA
Jej architektura została zaprojektowana zgodnie z koncepcją RWD (Responsive Web Design), dzięki czemu dostęp do wyszukiwanych treści jest równie prosty na laptopach, komputerach stacjonarnych, tabletach, jak i smartfonach. Bez względu na to, z jakiego urządzenia korzysta użytkownik, serwis płynnie dostosowuje się do wielkości i rozdzielczości wyświetlacza, zachowując nowoczesną, czytelną stylistykę.

Optymalizacja pod kątem Responsive Web Design to nie jedyny popularny trend w tworzeniu witryn internetowych, zastosowany w nowej odsłonie strony SkyCash. Gruntownej zmianie poddana została architektura informacji, w której wykorzystano technikę tzw. „parallax scrolling”. Dzięki temu elementy graficzne dynamicznie reagują na przewijanie ekranu, nadając przeglądanej stronie wrażenie głębi. Takie rozwiązanie pozwoliło zaprezentować usługi systemu w bardzo innowacyjny sposób, przy jednoczesnym zachowaniu prostej, intuicyjnej nawigacji. Odświeżeniu uległ również serwis transakcyjny SkyCash, odznaczający się teraz bardziej przejrzystym układem informacji i możliwością wygodnego edytowania danych konta.

- Nowa strona SkyCash zapewnia szybszy dostęp do informacji, bardzo atrakcyjny wygląd i pełnię funkcjonalności na każdym urządzeniu, z którego korzystają dziś internauci - powiedział Dariusz Mazurkiewicz, dyrektor zarządzający SkyCash Poland S.A. - Zmiana witryny była też podyktowana rozwojem naszych usług, które chcemy prezentować w prosty i przystępny sposób. Modułowa struktura nowego serwisu w pełni nam na to pozwala - dodaje Mazurkiewicz.
Źródło: SkyCash
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: