GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

HTC na wybiegu razem z BOHOBOCO

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-18 14:32 - czytano: 320 razy - dodaj komentarz
HTC na wybiegu razem z BOHOBOCO9 września w Soho Factory odbył się długo oczekiwany pokaz najnowszej kolekcji duetu BOHOBOCO, zainspirowanej Paryżem lat czterdziestych i pięćdziesiątych. Kolekcja prezentowana była niczym seans filmowy w starym kinie, do którego zaprosiło Gości HTC. Były składane fotele, kinowy ekran i popcorn. Po raz pierwszy pokaz mody był swoistym performencem.
REKLAMA
HTC
HTC
Design, który zachwyca
Kolekcja A/W duetu Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach to mieszanka dobrego stylu, minimalizmu i szyku w nowoczesnym wydaniu. Dokładnie te same cechy charakteryzują najnowszy model HTC One. BOHOBOCO i HTC to marki, którym przyświeca zasada tworzenia rzeczy wyjątkowych, wyznaczających nowe trendy, z zachowaniem najwyższych standardów wykonania. Kolekcje Kamila i Michała zachwycają elegancją i ponadczasowym charakterem. Podobnie jest w przypadku smartfona HTC One, uhonorowango przez EISA tytułem Najlepszy Zaawansowany Smartfon 2013/2014 roku za doskonałe połączenie zaawansowanej technologii i perfekcyjnie dopracowanego designu. HTC One jest ulubionym gadżetem każdego wielbiciela nowości i mody – mówi Agata Cichowicz, Head of Marketing, HTC Poland.

Pokaz niczym w starym kinie
Zgaszone światła, cień śpiewającej artystki i atmosfera niczym w starym kinie, tak rozpoczął się pokaz najnowszej kolekcji BOHOBOCO. Modelkom wkraczającym na wybieg, towarzyszył zmysłowy głos Lany Del Rey. Tego wieczoru królowały sylwetki o prostych nowoczesnych krojach z geometrycznymi cięciami. Kolorami proponowanymi na jesień i zimę przez duet Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, były szarości, biele, pudrowy róż oraz różne odcienie granatu i kobaltu. Projektanci zaprezentowali kreacje wieczorowe i dzienne. Pod koniec pokazu przyszedł czas na prezentację trzech, niezwykłych sukni ślubnych, które projektanci nierzadko przygotowują na indywidualne zamówienie.
Źródło: HTC
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: