GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nokia prezentuje nowy telefon w wyjątkowo przystępnej cenie - Nokia 108

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-16 17:02 - czytano: 457 razy - dodaj komentarz
Nokia prezentuje nowy telefon w wyjątkowo przystępnej cenie - Nokia 108Firma Nokia przedstawiła dziś dwa telefony z aparatem fotograficznym, które wyróżniają się wyjątkowo przystępną ceną: Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM. Nowe modele umożliwiają nie tylko prowadzenie rozmów oraz przesyłanie wiadomości, ale też stanowią doskonałą propozycję dla osób kupujących pierwszy telefon komórkowy z aparatem fotograficznym. Atrakcyjny cenowo model Nokia 108 umożliwi uwiecznianie cennych chwil na zdjęciach i wideo.
REKLAMA
Nokia 108
Nokia
Dzięki wbudowanej technologii Nokia Slam pliki można łatwiej i szybciej udostępniać rodzinie oraz znajomym za pomocą technologii Bluetooth. Telefon oferuje dużo miejsca na ważne zdjęcia i nagrania — pamięć zewnętrzną można rozszerzyć do 32 GB.

Zachowując niską cenę, Nokia 108 oferuje użytkownikom nowe funkcjonalności. Oprócz aparatu VGA zapewni rozrywkę oraz  przydatne w drodze funkcje, takie jak wbudowany odtwarzacz MP3, radio FM, grę Wąż i funkcję wielu alarmów. Bateria telefonu Nokia 108 z jedną kartą SIM może pozostawać w trybie czuwania nawet przez 31 dni.

Nokia 108 stanowi kontynuację przyjemnego w użyciu i cenionego wzornictwa marki Nokia z łagodnie zaokrąglonymi narożnikami oraz wygodną klawiaturą. Telefon Nokia 108 ma wymienne kolorowe obudowy w charakterystycznych dla marki Nokia kolorach: czerwonym, białym, czarnym, żółtym i niebieskim. Telefon Nokia 108 wyróżnia jakość i dbałość o szczegóły, z których słyną urządzenia Nokia. Stanowi znakomite wprowadzenie do technologii mobilnych w atrakcyjnej cenie, a ponadto oferuje łatwe w obsłudze funkcje kontaktu z rodziną i znajomymi.

- Zgodnie z naszym hasłem łączymy miliony ludzi — w tym także osoby, dla których telefony komórkowe były dotychczas nieosiągalne — powiedział Timo Toikkanen, wiceprezes wykonawczy działu Mobile Phones firmy Nokia. - Bardzo wiele osób nie ma jeszcze telefonu z aparatem fotograficznym. Pragniemy oferować kolejnemu miliardowi użytkowników nowe technologie po coraz niższych cenach, a modele Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM stanowią doskonały tego przykład.

Atrakcyjny pierwszy lub zapasowy telefon komórkowy
Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM to atrakcyjne cenowo i wizualnie telefony do rozmów, przesyłania wiadomości oraz rozrywki w drodze. Umożliwiają robienie zdjęć i nagrywanie wideo, słuchanie muzyki i grę w Węża. W pamięci rozszerzanej do 32 GB można przechowywać tysiące zdjęć i utworów muzycznych oraz setki nagrań wideo. Nokia 108 działa w trybie gotowości do 31 dni, a Nokia 108 Dual SIM do 25, dzięki czemu są to niezawodne telefony zarówno na co dzień, jak i w nagłych sytuacjach. Wariant Dual SIM umożliwia wybieranie kart SIM do rozmów i przesyłania wiadomości. W ten sposób można zaoszczędzić koszty i zyskać lepszy zasięg w czasie podróży bez potrzeby korzystania z kilku telefonów.

Szacunkowa cena detaliczna telefonu Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM wynosi zaledwie 120 PLN bez podatków i dopłat. W dniu premiery dostępne są kolory: czerwony, biały i czarny, w późniejszym terminie oferta zostanie poszerzona o telefony żółte i niebieskie. Sprzedaż telefonów Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM rozpocznie się w IV kwartale tego roku.
Źródło: Nokia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: