GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

TX-SKY – zupełnie nowe możliwości

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-09 13:58 - czytano: 18275 razy - dodaj komentarz
TX-SKY – zupełnie nowe możliwościFirma Transics, specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu zarządzania flotą, wprowadza nowy komputer pokładowyTX-SKY. Jest to nowość na rynku telematycznym, uzupełniająca rodzinę popularnych już urządzeń TX-MAX (GO). Nowy produkt jest w pełni zintegrowany z oprogramowaniem biurowym Transics TX-CONNECT. Łatwość obsługi jest kluczową kwestią przy projektowaniu nowych komputerów pokładowych. Dlatego zespół ds. badań i rozwoju Transics zrealizował pomysł stworzenia TX-SKY.
REKLAMA
TX-SKY
Transics
TX-SKY
Transics
- Kierowcy oczekują, że urządzenia w ich kabinie będą miały intuicyjne ekrany, takie same, w jakie są wyposażoneich własne smartfony czy tablety, a przy tym pozostaną nadal solidnie zamocowane i w pełni profesjonalne - wyjaśnia Dirk Staelens, wiceprezes ds. zarządzania produktami w firmie Transics. - Dzięki nowemu interfejsowi komputer TX-SKY, który rzeczywiście powstał w oparciu o popularne tablety z ekranami dotykowymi, kierowcy mogą łatwo nawigować pomiędzy różnymi modułami informacyjnymi i komunikować się z bazą za jednym dotknięciem palca.

Praca z nim to prawdziwa przyjemność
Nowe urządzenie charakteryzuje przede wszystkim niezwykła łatwość obsługi. TX-SKY umożliwia korzystanie z oprogramowania na ekranie za pomocą dotyku, lekkiego stuknięcia czy też przesunięcia palcem - mówi Jérôme, kierowca we francuskiej firmie transportowej GAMBA ET ROTA, który przez ostatnie kilka miesięcy testował nowy komputer TX-SKY.

- Interfejs komputera TX-SKY jest tak intuicyjny, że każdy był w stanie się nim posługiwać, po przejściu tylko minimalnego przeszkolenia. Ta łatwość obsługi sprawia, że użytkownik od razu przyzwyczaja się do urządzenia. W rezultacie wszyscy nasi kierowcy wyrażają chęć pracy z pomocą TX-SKY i uważają go za naprawdę użyteczne rozwiązanie - dodaje Alain Gamba, dyrektor generalny firmy. -Wystarczy piętnastominutowe przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi TX-SKY, a instalacja jest szybka i prosta, możemy oszczędzić więc na kosztach wdrożenia. A ponieważ możemy natychmiast wprowadzić te komputery w naszej flocie, minimalizujemy czas przestojów naszych ciężarówek - dodaje.

W pełni zintegrowany z oprogramowaniem TX-CONNECT dla zaplecza operacyjnego
TX-SKY działa przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii SKY, zastosowanej już przez Transics we wprowadzonym w tym roku na rynek komputerze bez wyświetlacza TX-GO. Urządzenie jest przy tym w pełni zintegrowane z oprogramowaniem biurowym TX-CONNECT firmy Transics. Oprócz tego, że posiada te same funkcje, co inne komputery z tej serii, czyli TX-MAX i TX-MAX GO, TX-SKY można podłączyć do tachografu i szyny CAN, aby wzbogacić go o dane z tachografu i zarządzania zużyciem paliwa. Silny procesor i pojemna pamięć sprawiają, że nowy produkt jest urządzeniem o wysokiej wydajności, do którego można będzie dodać w przyszłości wiele nowych funkcji i aplikacji.

Dalsze ulepszanie codziennej obsługi transportu
Przez ponad rok nasz zespół ds. badań i rozwoju dokładał wszelkich starań, aby nowy komputer
TX-SKY stał się naprawdę rewolucyjnym urządzeniem.

- Jesteśmy niezwykle zadowoleni z pierwszych, pozytywnych opinii płynących od klientów. TX-SKY nie tylko uzupełnia dotychczasową ofertę komputerów pokładowych TRANSICS, ale dzięki dotykowemu ekranowi podnosi ją na zupełnie nowy poziom. Jesteśmy przekonani, że w pełni intuicyjna obsługa pomoże w zwiększeniu wydajności oraz obniży całkowity koszt instalacji i utrzymania komputerów. TX-SKY jest kolejnym dowodem na nasze nieustające starania w zakresie tworzenia innowacyjnych produktów i usług, które usprawnią codzienną obsługę działalności transportowej - podsumowuje Walter Mastelinck, dyrektor generalny firmy Transics.
Źródło: Transics
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: