GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Wrześniowe hity filmowe w Orange

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-30 17:53 - czytano: 300 razy - dodaj komentarz
Wrześniowe hity filmowe w OrangeIron Man 3, Wielki Gatsby, Szybcy i wściekli 6 - to największe hity, które będzie można zobaczyć we wrześniu br. w wypożyczalni filmów Orange. W tej chwili klienci mogą wybierać z ponad 700 tytułów dostępnych do obejrzenia w telewizorze, na tablecie, laptopie, czy smartfonie. Jesień pełna hitów zacznie się 6 września. Wtedy będzie można obejrzeć „Iron Man 3” - trzecią część przygód Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Z kolei 16 września kolejny hit „Wielki Gatsby”
REKLAMA
zrealizowana z wielkim rozmachem, ekranizacja powieści Francisa Scotta Fitzgeralda z Leonardo DiCaprio w roli głównej. Ponadto w ofercie pojawią się: „Jack pogromca olbrzymów” z Ewanem McGregorem, „Szybcy i wściekli 6” i „Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia”. Nie zabraknie też polskich premier. Szczególnie godnym polecenia są: „Nieulotne’ ze świetnym Jakubem Gierszałem w roli głównej i „Żywie Biełaruś!” z Karoliną Gruszką .

Orange rozpoczęło współpracę z kolejnym krajowym dystrybutorem, firmą Best Film.  - Nieustannie pracujemy nad wzbogaceniem oferty wypożyczalni filmów Orange, która dostępna jest nie tylko na dekoderach TV, ale również na urządzeniach mobilnych i komputerach w ramach naszego serwisu Telewizja Tu i Tam na orange.pl - zapewnia Maja Porczyńska, dyrektor Produkcji Kontentu w Orange Polska. - Cieszę się, że rozpoczynamy współpracę z Best Film. Dzięki temu nasi klienci mogą zobaczyć wiele świetnych filmów m.in. „Żelazną Damę”, „Erratum”, „Ki”, „Przerwane objęcia” i „Kwartet”.

Wraz ze startem wrześniowych ramówek tvp1 i tvp2 w ofercie Orange TV dostępne będą najnowsze propozycje programowe na życzenie oraz najpopularniejsze polskie seriale, jeszcze  przed ich premierą telewizyjną. Prapremiery „Czasu Honoru”, „Rodzinki.pl”, „Na dobre i na złe” czy „Ojca Mateusza” będzie można obejrzeć w Telewizji Tu i Tam.
Źródło: Orange
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: