GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Akcja Pomoc Mierzona Kilometrami wkracza w ostatnią fazę

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-29 15:05 - czytano: 305 razy - dodaj komentarz
Akcja Pomoc Mierzona Kilometrami wkracza w ostatnią fazęPodziel się emocjami związanymi z akcją T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami i wygraj smartfon Samsung Galaxy S4. Akcja T-Mobile „Pomoc Mierzona Kilometrami” wkracza w ostatnią fazę. Do tej pory jej uczestnicy pokonali już ponad 31 milionów kilometrów, co przełożyło się na 600 tysięcy złotych, które trafią do podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. Jeszcze tylko nieco ponad miesiąc wspólnych emocji z pobijania kolejnych, kilometrowych rekordów.
REKLAMA
A  już od dzisiaj wszystkich, którzy dokładają swoje wyniki do wspólnej puli zachęcamy do udziału w konkursie.

Aby wziąć w nim udział, wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem strony www.kilometrami.pl i przesłać za pośrednictwem formularza ciekawe zdjęcie zrobione podczas zbierania kilometrów w akcji Pomoc Mierzona Kilometrami oraz opis towarzyszących temu emocji. Przy okazji można także zadedykować swój wysiłek podopiecznym Fundacji TVN, którym zostanie przekazana zebrana suma.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno dotychczasowi uczestnicy akcji, jak i wszyscy którzy zechcą do niej dołączyć w trakcie jego trwania. Na zgłoszenia czekamy do 29 września 2013 r.

Zgłoszone przez uczestników prace zostaną opublikowane na stronie konkursowej i poddane głosowaniu zarejestrowanych użytkowników. Każdy użytkownik może zagłosować tylko raz podczas trwania konkursu na jedną pracę. Spośród 20 prac z najwyższą liczbą oddanych głosów Komisja Konkursowa Organizatora, na czele z ambasadorką akcji Joanną Jabłczyńską, wybierze laureatów i przyzna nagrody. Jest o co walczyć.

Pięć najlepszych prac otrzyma zestaw składający się z najnowszej generacji smartfona Samsung Galaxy S4 – oficjalnego partnera akcji, koszulki oraz 3-miesięcznego pakietu Premium aplikacji Endomondo. Autorzy prac, które zajmą miejsca 6-20 otrzymają pamiątkową koszulkę oraz 3-miesięczny pakiet Premium aplikacji.

Konkurs jest bezpłatny. Jego regulamin oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie konkursowej: www.kilometrami.pl. Za jej pośrednictwem możecie także włączyć się do rywalizacji z innymi użytkownikami aplikacji Endomondo. Maja Włoszczowska zachęca do podzielenia się rekordem.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: