GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Zasilenie SIMPLUS w bankomatach Euronet

Dodał: TK - opublikowano: 2002-12-14 12:00 - czytano: 1030 razy - dodaj komentarz
Sieć Plus GSM wprowadziła zmiany w usłudze SIMPLUS. Drukowana dotychczas Telekarta w bankomacie należącym do sieci Euronet została zastąpiona bezpośrednim zasileniem numeru SIMPLUS.
REKLAMA
Zasilenie jest bardzo podobne do transakcji wypłaty gotówki w bankomacie. Po wyborze menu "Zasilenie Simplus" oraz dwukrotnym wprowadzeniu numeru następuje autoryzacja transakcji. Po autoryzacji konto SIMPLUS zostaje automatycznie zasilone i drukowane jest potwierdzenie, na którym znajdują się wszystkie dane transakcji.

Zasilenie konta następuje automatycznie bez dodatkowych czynności, jakie związane są z zasileniami za pomocą Telekarty. Jest to nowoczesne i bardzo wygodne rozwiązanie dla użytkowników SIMPLUSA. Zasilenia konta są dostępne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w sieci ponad 430 atrakcyjnie zlokalizowanych bankomatów sieci Euronet. Transakcje Zasileń SIMPLUS w bankomatach rozliczane są jako transakcje bezgotówkowe. Euronet nie dolicza dodatkowej prowizji z tytułu dokonania transakcji w bankomacie.

Transakcje Zasileń w bankomatach Euronet możliwe są dla krajowych i zagranicznych kart bankowych: VISA, VISA ELECTRON, PLUS EUROCARD/MASTERCARD, MAESTRO.

SIMPLUS umożliwia także swoim użytkownikom dokonywanie zasileń przez SMS (usługa "Na Ósemkę SMSem"). Usługa ta jest dostępna dla posiadaczy karty płatniczej lub kredytowej. W celu skorzystania z usługi należy dokonać jednorazowej jej aktywacji w jednym z bankomatów Euronet. Po aktywacji i zmianie hasła na wybrane przez użytkownika, zasilenie konta jest możliwe przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu pod warunkiem posiadania limitu na karcie bankowej. Każda transakcja jest chroniona indywidualnym hasłem.

Usługa zasileń działa także w sieci ponad 570 bankomatów Banku Zachodniego WBK. Nadal dostępne są Telekarty na dotychczasowych zasadach w sieci 1700 bankomatów PKO BP.

Źródło: Plus GSM
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: