GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Przedłuż sobie abonament NaviExpert

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-05 13:59 - czytano: 611 razy - dodaj komentarz
Przedłuż sobie abonament NaviExpertDługość jednak ma znaczenie, a abonament na nawigację, jak wiadomo, im dłuższy, tym lepszy. Teraz przedłużasz go samodzielnie i za darmo. Sprawdź jak to zrobić. Doceniamy kierowców, którzy podróżują z NaviExpert, dlatego teraz każdy, kto zarejestruje się w programie „Przedłuż sobie” za każdą wyjeżdżoną pełną godzinę, otrzyma dwie dodatkowe godziny gratis sumujące się w abonamencie NaviExpert Extra. Aby dołączyć do programu należy wykonać pięć prostych kroków:
REKLAMA
 • Sprawdź czy masz najnowszą wersję aplikacji NaviExpert 8.3 pobraną z getne.pl oraz jeden z aktywnych abonamentów: NaviExpert Test 7 dni, NaviExpert Polska 1 miesiąc, NaviExpert Polska 12 miesięcy lub NaviExpert Polska i Europa 24 miesiące. Jeśli nie lub jesteś nowym użytkownikiem – zaktualizuj ją/pobierz ze strony getne.pl
 • W menu aplikacji wybierz: Narzędzia > Moje konto > Podaj adrese-mail
 • We wskazanym miejscu wpisz swój adres e-mail oraz wyraź zgodę na przesyłanie przez NaviExpert informacji handlowych
 • Jeśli do tej pory nie potwierdziłeś swojego adresu e-mail w systemie NaviExpert, na podany adres otrzymasz maila z prośbą o jego potwierdzenie
 • W ciągu maksymalnie 24h w menu Twojej aplikacji (Narzędzia > Moje konto > Moje usługi) pojawi się nowy abonament NaviExpert Extra, a każda przejechana przez Ciebie godzina z włączoną aplikacją (nie musi być włączona w trybie nawigacji) będzie do Ciebie wracać w postaci dwóch dodatkowych godzin, które będą się sumować w abonamencie NaviExpert Extra; jego długość sprawdzisz wybierając w menu aplikacji: Narzędzia > Moje konto > Moje usługi. Na start dostajesz 24 godziny abonamentu gratis!
Dodatkowe godziny to jednak nie wszystko. Na stronie programu „Przedłuż sobie” publikujemy ranking najaktywniejszych użytkowników, którzy w trakcie trwania akcji wyjeździli z NaviExpert najwięcej godzin. Dla najlepszych przygotowaliśmy wspólnie z ZTE Poland atrakcyjne nagrody: smartfon ZTE Grand X In, lodówki turystyczne, alkomaty, rejestratory samochodowe oraz gadżety i abonamenty NaviExpert.

Jakie warunki muszę spełnić, aby przystąpić do programu?
Uczestnik programu „Przedłuż sobie” musi być użytkownikiem systemu NaviExpert, a także posiadać aplikację NaviExpert w wersji 8.3 lub nowszej (czyli z wyższym numerem wersji) pobraną ze strony getne.pl lub pobraną po wysłaniu SMS o treści DPNE na numer 7055 wraz z aktywnym jednym z abonamentów: NaviExpert Test 7 dni, NaviExpert Polska 1 miesiąc, NaviExpert Polska 12 miesięcy lub NaviExpert Polska i Europa 24 miesiące.

Kolejnym warunkiem udziału w programie „Przedłuż sobie” jest wyłączenie opcji „symulacja GPS” w ustawieniach telefonu, włączony GPS i ustalona pozycja oraz włączona w aplikacji opcja „Udział w społeczności Community Traffic online”.

Konieczne jest również podanie adresu e-mail (w aplikacji w menu Narzędzia > Moje konto > Podaj adres email) oraz wyrażenie zgody na przesyłanie przez NaviExpert informacji handlowych. Adres e-mail musi zostać potwierdzony przez użytkownika.

Udział w programie "Przedłuż sobie" premiowany jest dodatkowymi godzinami wyłącznie kiedy podróżujesz z włączonym NaviExpert w trakcie jazdy. Pozostawienie włączonego telefonu lub tabletu z aplikacją, który nie znajduje się w ruchu, nie upoważnia do przyznania Extra abonamentu.

Czemu w programie mogą wziąć udział tylko posiadacze urządzeń z systemem operacyjnym Android?
Jest to pierwsza edycja. W kolejnych będą mogli wziąć udział użytkownicy, którzy korzystają z NaviExpert na innych systemach operacyjnych.

Godziny naliczamy tylko za podróżowanie z NaviExpert w trakcie jazdy pojazdami - pozostawienie telefonu z włączoną aplikacją w jednym miejscu lub poruszanie się z nią pieszo nie uprawnia do przyznania abonamentu NaviExpert Extra.

Pamiętaj, że tylko podróżując z NaviExpert, udoskonalasz technologię Community Traffic online pozwalającą na omijanie korków. Masz również możliwość przesyłania ostrzeżeń CB, które informują innych kierowców o fotoradarach, kontrolach drogowych, niebezpiecznych miejscach czy wypadkach.

Kiedy będę mógł wykorzystać dodatkowy abonament?
Pakiet z przedłużeniem ma najwyższy priorytet aktywacji spośród wszystkich abonamentów dostępnych na koncie użytkownika. Pakiet aktywuje się podczas pierwszego ułożenia trasy, które następuje po zakończeniu daty ważności bazowego abonamentu lub automatycznie po 3 miesiącach od momentu zakończenia abonamentu bazowego, którego dotyczyło przedłużenie.
Źródło: NaviExpert
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: