GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Klienci indywidualni T-Mobile mogą przechowywać dane w chmurze

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-08-02 17:04 - czytano: 502 razy - dodaj komentarz
Klienci indywidualni T-Mobile mogą przechowywać dane w chmurzeDzięki usłudze MyDysk dostępnej w chmurze, użytkownicy będą mogli zabezpieczyć przed utratą dane przechowywane na swoich smartfonach oraz tabletach. 4 sierpnia operator T-Mobile wprowadzi usługę MyDysk, która oferuje abonentom prywatną przestrzeń do bezpiecznego przechowywania wrażliwych danych na platformie T-MobileCloud. Jest ona odpowiednikiem usługi dla firm - ProDysk. Abonenci T‑Mobile będą mieli do wyboru dwie opcje usługi MyDysk.
REKLAMA
Pierwszą o pojemności 5 GB oferowaną już od 5 zł miesięcznie oraz drugą o pojemności 10 GB w cenie od 7,90 zł.

Dla klientów, którzy zdecydują się na skorzystanie z usługi MyDysk, udostępniona zostanie bezpłatna aplikacja do jej obsługi, przeznaczona na smartfony i tablety z systemem Android, który jest obecnie najpopularniejszy wśród urządzeń mobilnych. Aplikacja umożliwia zarządzanie archiwizacją danych z urządzeń mobilnych i zabezpieczenia np. listy z kontaktami lub folderów ze zdjęciami przed ich bezpowrotną utratą. Możliwe jest ustawienie harmonogramu backupów.

Aplikacja pozwala także na udostępnienie wybranych folderów i plików innym użytkownikom. W ten sposób można łatwo dzielić się z najbliższymi najnowszymi zdjęciami oraz filmami np. z wakacyjnych podróży. Będą oni mieli do nich dostęp praktycznie w tym samym momencie, w którym zostaną udostępnione. Można zdecydować się na udostępnienie swoich plików publicznie lub wybranym osobom.

Niewątpliwą zaletą i wyróżnikiem usługi MyDysk jest bezpłatny transfer danych oferowany klientom urządzeń mobilnych z wykupionymi pakietami danych w T-Mobile. Dzięki temu użytkownicy MyDysk mają pewność, że ich ważne dane zawsze zostaną bezpiecznie dostarczone i zabezpieczone w T-MobileCloud, niezależnie od ilości danych, które pozostały im jeszcze do dyspozycji w danym okresie rozliczeniowym.

T-Mobile zapewnia również użytkownikom MyDysk pełną poufność oraz stosuje zabezpieczenia przesyłanych danych na poziomie porównywalnym do tego stosowanego przez instytucje finansowe do ochrony transakcji w Internecie.

Oprócz bezpiecznego przechowywania danych, warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną ważną zaletę korzystania z chmury. Użytkownik ma dostęp do swoich plików z różnych urządzeń, które mają dostęp do internetu. Może je więcej zapisać na smartfonie, a w domu otworzyć np. na laptopie. Synchronizacja odbywa się automatycznie w czasie rzeczywistym.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: