GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aplikacja Hipstamatic Oggl dostępna na smartfonach Nokia Lumia

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-26 23:14 - czytano: 341 razy - dodaj komentarz
Aplikacja Hipstamatic Oggl dostępna na smartfonach Nokia LumiaFirma Nokia poinformowała o bezpłatnym udostępnieniu użytkownikom smartfonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 popularnej aplikacji fotograficznej Hipstamatic Oggl. Nokia po raz pierwszy wprowadza Hipstamatic Oggl na platformę Windows Phone, umożliwiając korzystanie z nowych opcji robienia, edycji i udostępniania zdjęć.Teraz użytkownicy smartfonów Nokia Lumia będą mogli dołączyć do ogólnoświatowej społeczności kreatywnych użytkowników i entuzjastów fotografii oraz korzystać na
REKLAMA
Hipsmatic
Nokia
setki sposobów z kombinacji filtrów zwanych obiektywami i kliszami.

Aplikacja zawiera 5 gotowych obiektywów i klisz, przy użyciu których można robić i edytować zdjęcia. Użytkownicy mogą udostępniać fotografie w serwisach Oggl, Facebook, Twitter i Instagram, a także wybierać najlepsze zdjęcia z całej społeczności Oggl.

Więcej obiektywów i klisz można uzyskać, wybierając jedną z dwóch opcji subskrypcji: kwartalną za 10,49 PLN lub roczną za 34,49PLN. Obie opcje udostępniają pełne archiwum filtrów. Hipstamatic oferuje także 60-dniowy, bezpłatny dostęp użytkownikom, którzy pobiorą aplikację i założą konto do 9 września 2013 r.

- Wszyscy odczuwamy potrzebę dzielenia się historiami. Fotografia umożliwia nam dodawanie do nich artystycznej ekspresji, a smartfony całkowicie zmieniły nasz sposób myślenia o fotografii — powiedział Lucas Buick, założyciel i CEO firmy Hipstamatic. -Nokia jest dla nas doskonałym partnerem ze względu na nieustanną innowacyjność w tej dziedzinie. Dzięki naszej współpracy miłośnicy fotografii mają do dyspozycji fantastyczne nowe narzędzie, przy użyciu którego mogą jeszcze bardziej efektownie uwieczniać piękne chwile smartfonami Nokia Lumia.

- Nokia nie szczędzi starań, by zapewniać użytkownikom znakomite aplikacje do zdjęć. Bardzo cieszymy się ze współpracy z firmą Hipstamatic, która oferuje swoim użytkownikom najlepsze funkcje fotograficzne — powiedział Bryan Biniak, wiceprezes ds. globalnego partnerstwa firmy Nokia. - Nokia nieustannie podnosi poprzeczkę w dziedzinie innowacji fotograficznych i zapewnia użytkownikom atrakcyjne funkcje interaktywne, które zachęcają do dzielenia się zdjęciami za pośrednictwem smartfonu Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Nasze partnerstwo z firmą Hipstamatic to kolejny przykład naszego zaangażowania w innowacyjne technologie fotograficzne.
Źródło: Nokia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: