GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aplikacja do planowania wakacji teraz na Samsung Smart TV

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-12 14:31 - czytano: 516 razy - dodaj komentarz
Aplikacja do planowania wakacji teraz na Samsung Smart TVSamsung ułatwia planowanie wakacyjnych podróży! Użytkownicy Samsung Smart TV (telewizory z serii D, E oraz telewizory i Blu Ray z serii F), dzięki najnowszej aplikacji All Inclusive Club dostępnej bezpośrednio w Samsung Apps, mają teraz możliwość zorganizowania swojej wycieczki marzeń. Wystarczy usiąść przed telewizorem i wybrać swoje wakacje wśród wielu prestiżowych imprez w Bułgarii, Egipcie, Grecji, Hiszpanii, Maroko, Tunezji czy Turcji.
REKLAMA
All Inclusive Club
Samsung
Aplikacja All Inclusive Club została stworzona z myślą o wszystkich planujących urlopy i szukających najbardziej atrakcyjnych miejsc na spędzenie wakacji. Pozwala ona użytkownikom Samsung Smart TV, na swobodny wybór wycieczek do najbardziej popularnych krajów. Dobór hoteli, oraz obsługa callcenter powierzona została pracownikom biura podróży Travel Team, które od 2007 roku prowadzi agencję turystyczną w Poznaniu. W ofercie znajdują się wyłącznie 4 i 5–gwiazdkowe, atrakcyjne cenowo hotele, o wysokim standardzie i z pełnym wyżywieniem. Wszystkie obiekty wypoczynkowe są sprawdzane i starannie selekcjonowane, aby zapewnić wypoczynek na najwyższym poziomie.

Jak to działa?
Aplikacja All Inclusive Club jest niezwykle intuicyjna. Wystarczy za pomocą klawiszy i strzałek na pilocie wybrać jedną z pięciu ikonek obrazujących charakter szukanego przez nas wypoczynku. Następnie aplikacja samodzielnie dopasuje dla nas oferty, prezentując jednocześnie zdjęcia i krótkie opisy. Ponadto, system All Inclusive Club korzysta z geolokalizacji, aby podpowiedzieć nam najbliżej położone w naszym województwie lotnisko. Jeśli go nie znajduje (np. jest niedostępne dla konkretnej oferty), to domyślnie wyświetla lotnisko w Warszawie.

Możliwość przeglądania ofert na dużym ekranie w gronie rodziny i przyjaciół jest niezwykle komfortowa. Korzystając z All Inclusive Club możemy być pewni, że w planowaniu wakacyjnych wojaży nie przeszkodzi nam potok napływających reklam w Internecie, czy skomplikowana obsługa aplikacji w postaci bezmiaru linków i zakładek.

Gdzie na wakacje?

Aplikacja All Inclusive Club podpowiada oferty najbardziej zbliżone do preferowanego przez nas form  spędzania wolnego czasu. Wystarczy, wybrać jeden z pięciu dostępnych profili:
 • Przy Plaży – idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie błogie lenistwo i podczas urlopu nie opuszczają terenu hotelu
 • Życie Nocne – oferta dla tych, którzy uwielbiają imprezować i bawić się na dyskotekach
 • Last Minute – zachęca tych, dla których najważniejsza jest atrakcyjna cena wyjazdu
 • Z Dzieckiem – zawiera wycieczki dla rodziców podróżujących z dziećmi (w ofercie m.in.: hotele z płytkimi zjeżdżalniami, programy animacyjne dla najmłodszych)
 • Luksusowe – to profil skierowany do najbardziej wymagających podróżnych, którzy cenią sobie usługi znacznie wykraczające poza standardy.
Wybraną w aplikacji ofertę z łatwością zarezerwujemy telefonicznie, bez konieczności wypełniania skomplikowanego formularza rezerwacji. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowie nam konsultant turystyczny, który dostępny jest pod specjalnym numerem infolinii, 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 21:00.

Uwaga, konkurs!
Posiadacze telewizorów Samsung Smart TV (telewizory Smart TV z serii D, E oraz telewizory i Blu Ray z serii F) od czwartku, 11 lipca mogą wziąć udział w konkursie promującym aplikację All Inclusive Club i zorganizowanym przez właściciela aplikacji. Nagrodą jest voucher na wakacje o wartości 5,000 PLN.
Źródło: Samsung
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: