GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

TOP najlepiej sprzedających się gier na konsole Xbox 360

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-09 14:12 - czytano: 409 razy - dodaj komentarz
TOP najlepiej sprzedających się gier na konsole Xbox 360Agito.pl (Grupa Allegro), jeden z największych sklepów internetowych, przedstawia ranking najlepiej sprzedających się gier na konsole Xbox 360. 1. Gra o Tron na X360 Ubisoft. W Grze o Tron wcielamy się w jedną z dwóch postaci. Morsa - który jest członkiem nocnej straży przypisanym do obrony północnego muru, lub Alestera – czerwonego kapłana wracającego do krainy Westeros po długim wygnaniu. Oprócz wyboru postaci, gracz będzie mógł wybrać sposób radzenia sobie z kłopotami: siłą lub
REKLAMA
dyplomacją. Fabuła gry jest blisko związana z fabułą książki i odkrywa przed graczami mechanizmy polityczne rządzące krainą Westeros. Cena w Agito.pl ok. 49 zł.

2.Dance Central na X360 Microsoft. Muzyczna gra taneczna, wykorzystująca kontrolera Kinect. W grze wcielamy się w tancerza wykonującego szereg układów tanecznych do słynnych, licencjonowanych utworów z gatunku: pop, hip-hop, dance i R&B. Gracz angażuje do zabawy całe swoje ciało, może skorzystać z trybu samouczka, a do jego dyspozycji przygotowano ponad 90 układów tanecznych. Cena w Agito.pl ok. 59 zł.

3.Fifa 13 na Xbox 360 EA. Kolejna odsłona najpopularniejszej gry piłkarskiej tworzonej od blisko dwóch dekad przez studio EA Sports. Tytuł korzysta z licencji światowej federacji piłkarskiej (FIFA), zapewniając oficjalne składy zespołów z kilkudziesięciu najlepszych lig świata. Najnowsza wersja doczekała się usprawnień, zwłaszcza w zakresie fizyki, kontroli nad piłką i sposobu rozgrywania rzutów wolnych. Cena w Agito.pl ok. 125 zł.

4.Fable: The Journey na X360 Microsoft. Fable: The Journey to gra akcji przygotowana specjalnie z myślą o kontrolerze Kinect. Fabuła tytułu rozgrywa się w krainie Albionu. Wcielamy się w postać wędrownego młodzieńca, Gabriela, który wraz ze swoją grupą przemierza Albion w karawanie konnych powozów. Cena w Agito.pl ok. 55 zł.
Źródło: Agito.pl
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: