GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Letnie studio aMazing TV na kaliskim rynku

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-04 15:02 - czytano: 487 razy - dodaj komentarz
Letnie studio aMazing TV na kaliskim rynku1lipca na kaliskim rynku wystartowało letnie studio telewizji interaktywnej aMazing, dostępnej w sieci Multimedia Polska. Program prowadzony na żywo poświęcony jest przede wszystkim tematyce wakacyjnej, zobaczymy również zmagania kandydatek do tytułu Dziewczyny lata Po prostu aMazing. Na przechodniów czeka pyszna kawa w TV Cafe. Emitowany od poniedziałku do piątku na antenie aMazing TV program „Po prostu aMazing” w wakacje przenosi się na kaliski rynek.
REKLAMA
W poniedziałki, środy i czwartki – do końca lata - będzie można oglądać go o 16:15 na żywo z letniego studia pod ratuszem. Zobaczymy w nim audycje poradnikowo-lifestylowe, przede wszystkim o tematyce wakacyjnej. Obecne będą również stałe punkty programu, takie jak przegląd prasy, "Kocham Gotować" czy "Imprezownik".

W czwartki w ramach nowego cyklu pod nazwą "Miasto na weekend", prowadzący będą proponować widzom ciekawe wydarzenia nadchodzącego weekendu. Pojawią się także zabawy i ciekawostki związane z językiem angielskim.

W letnim studiu można oglądać również zmagania najpiękniejszych dziewcząt w konkursie na „Dziewczynę lata Po prostu aMazing”. Zwyciężczyni, którą wybiorą widzowie w ramach interaktywnej zabawy, otrzyma telewizor oraz weźmie udział w finale plebiscytu „Miss Wielkopolski 2014”, który odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Kandydatury można zgłaszać do końca lipca drogą mailową na adres poprostu@amazingtv.pl bądź na fun page’u Po prostu aMazing  na facebooku. Szczegóły na stronie https://www.facebook.com/PoProstuAmazing

W ramach letniego studia aMazing otwarta dla przechodniów jest także TV Cafe, w której można wypić darmową kawę i wziąć udział w programie.

aMazing TV to ogólnopolska telewizja interaktywna dostępna w sieci Multimedia Polska. Widzowie aMazing za pomocą pilota telewizyjnego mogą brać udział w interaktywnych konkursach, głosować, wpływać na treść oglądanych programów.  Więcej informacji www.amazingtv.pl oraz fun page’u Po prostu aMazing na facebooku.
Źródło: Multimedia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: