GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Płatności SkyCash za usługę Czytaj bez limitu

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-04 14:53 - czytano: 464 razy - dodaj komentarz
Płatności SkyCash za usługę Czytaj bez limituZa pomocą SkyCash można już płacić za korzystanie z usługi „Czytaj bez limitu” księgarni Legimi, która daje natychmiastowy dostęp do ponad 2000 ebooków. Na użytkowników systemu płatności mobilnych czeka też bonus w postaci aż 3 miesięcy czytania za darmo. Usługa „Czytaj bez limitu” księgarni Legimi to stały dostęp do bogatej, stale rosnącej biblioteki ebooków na smartfonie i tablecie. Od teraz, jest on jeszcze tańszy i wygodniejszy.
REKLAMA
Wystarczy zrealizować przelew za pomocą SkyCash, żeby wykupić roczny abonament i otrzymać w prezencie aż 3 miesiące czytania za darmo.

Osoby korzystające z usługi „Czytaj bez limitu” mogą pobrać na swoją wirtualną półkę każdą z ponad 2000 książek. Aplikacja Legimi pozwala dostosować rozmiar czcionki, błyskawicznie zmienić orientację tekstu z poziomej na pionową i określić tryb wyświetlania: dzienny lub nocny.

Użytkownicy mogą też szybko sprawdzić ile dni pozostało do końca wykupionego dostępu, jak również zapoznać się ze statystykami czytania i porównać je z wynikami znajomych. Do czytania ebooków w aplikacji Legimi nie jest potrzebne połączenie z Internetem.

Jak czytać bez limitu i otrzymać 3 miesiące dostępu za darmo?

 1. Założenie konta w serwisie Legimi.com i pobieranie bezpłatnej aplikacji na tablet lub smartfona. Opcja rejestracji jest dostępna także z poziomu programu.
 2. Wykonanie za pomocą SkyCash przelewu na nr 334455, pamiętając o wpisaniu w polu „wiadomość” adresu e-mail. W celu wykupienia rocznego dostępu do ebooków na tablet i smartfona należy przelać kwotę 179,10 zł. Abonament dla osób, które zamierzają czytać ebooki tylko na smartfonie wynosi 89,10 zł.
 3. Uruchomienie aplikacji Legimi i swobodne korzystanie z bazy ponad 2000 ebooków. Usługa „Czytaj bez limitu” zostanie aktywowana w czasie 24 godzin od wykonania przelewu.
Źródło: SkyCash
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: