GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Prestigio prezentuje MultiPhone 5430 z procesorem Intel Inside

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-04 14:49 - czytano: 485 razy - dodaj komentarz
Prestigio prezentuje MultiPhone 5430 z procesorem Intel InsidePrestigio, wiodący europejski producent urządzeń mobilnych, akcesoriów i elektroniki użytkowej, prezentuje nowy MultiPhone 5430 z procesorem Intel Inside®. Smartfon adresowany jest do rosnącej liczby nabywców w Europie Środkowo-Wschodniej, którzy oczekują wysokiej wydajności i wygody użytkowania. Telefon z zaawansowanym procesorem Intel® umożliwia szybkie przeglądanie stron internetowych, natychmiastowe uruchamianie aplikacji i pracę wielozadaniową.
REKLAMA
Multiphone PAP5430
Prestigio
Multiphone PAP5430
Prestigio
Telefon jest dostępny od 22 czerwca w sprzedaży detalicznej na terenie całej Europy Wschodniej m.in. w sieci Eldorado w Rosji, COMFY na Ukrainie, 5th Element na Białorusi, Media Markt w Polsce i sieci Handy na terenie Serbii. MultiPhone 5430 wyposażono w procesor Intel Atom Z2420 z technologią Hyper-Threading, taktowany zegarem 1,2 GHz. Urządzenie zapewnia imponujące możliwości multimedialne oraz możliwość korzystania z wielu aplikacji zgodnych z systemem Android. Smartfon jest wyposażony w 4,3-calowy ekran dotykowy o doskonałej jakości obrazu. Telefon daje szansę powiększenia pamięci dzięki slotowi na kartę SD oraz posiada modem HSPA+ umożliwiający globalny roaming.

Producent procesora zadbał, by nowy Intel Atom Z2420 zapewniał doskonałą wydajność do której przyzwyczajeni są użytkownicy komputerów bazujących na rozwiązaniach Intela. Układ ten wprowadza nową jakość do segmentu niedrogich smartfonów. MultiPhone 5430 dysponuje zaawansowanym aparatem o rozdzielczości 8MPx, umożliwiającym wykonywanie nawet 8 zdjęć na sekundę. Urządzenie płynnie odtwarza filmy w jakości HD, a dzięki w pełni zintegrowanemu silnikowi 3D pozwala również na uruchamianie zaawansowanych, atrakcyjnych wizualnie gier.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni ze strategicznego partnerstwa z firmą Intel, którego owocem jest pierwszy wspólnie opracowany smartfon. To pierwszy efekt szerszej współpracy, która wspiera misję naszej firmy - tworzenie wysokiej jakości niezawodnych i szeroko dostępnych urządzeń, co jest istotne dla naszych klientów - powiedział Jurij Antoshkin, Chief Operating Officer Prestigio.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy z firmą Prestigio, która zaowocowała wprowadzeniem na rynek Europy Wschodniej MultiPhone 5430 z naszym procesorem -  powiedział Helmut Vogler, Vice President i General Manager w dziale Mobile firmy Intel. - Wybór Intel Atom Z2420 pokazuje, iż potrzebna jest wydajna platforma mobilna, która spełni oczekiwania szybko rosnącej grupy użytkowników aktywnie korzystających z mobilnego dostępu do Internetu.
Źródło: Prestigio
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: