GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Internet bez kręcenia – nowa kampania reklamowa Netia FOTON (wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-03 17:59 - czytano: 656 razy - dodaj komentarz
Internet bez kręcenia – nowa kampania reklamowa Netia FOTON (wideo)3 lipca wystartowała nowa odsłona kampanii reklamowej, promującej Netia FOTONTM, internet Netii świadczony w oparciu o sieć NGA Grupy Netia. Tym razem jej główny bohater, Tomasz Kot, wcielił się w rolę kowboja. W maju br. ruszyła nowa kampania reklamowa Netii, promująca usługę Netia FOTONTM - szybki internet nawet do 100 Mb/s na bazie zmodernizowanych do standardu NGA łączy Grupy Netia. W jej pierwszej odsłonie, Tomasz Kot wcielił się w postać holenderskiego młynarza, który siedząc wraz
REKLAMA
rodziną przed swoim krytym strzechą domem, niczym zahipnotyzowany, bez słowa wpatruje się w obracający się wiatrak pobliskiego młyna.

W nowej odsłonie kampanii, Tomasz Kot, ze średniowiecznego młynarza przemienia się w "pełnokrwistego" kowboja, kręcącego lassem nie gorzej niż doświadczeni bohaterowie Dzikiego Zachodu. Jego wyczynom przygląda się jak zahipnotyzowane ogromne stado krów.

- Akcja nowego spotu rozgrywa się w iście westernowej scenerii - spalonej słońcem trawy, na tle skalistych, górskich szczytów. Aż trudno uwierzyć, że spot powstał parę tygodni temu w... podkieleckiej wsi. Technika czyni cuda.- powiedział Michał Dolny, Dyrektor Departamentu Marketingu Netii.

Kreacją i produkcją nowej kampanii reklamowej promującej Netia FOTONTM zajęły się agencja PZL oraz dom produkcyjny Prime Time. Za zakup i planowanie mediów odpowiada dom mediowy Carat Polska (telewizja) oraz Value Media (internet). Kampania emitowana będzie w głównych i niszowych stacjach telewizyjnych oraz w internecie.

Nowy spot reklamowy promuje Netia FOTONTM - bardzo szybki dostęp do internetu Grupy Netia o prędkości pobierania nawet do 100 Mb/s, a wysyłania nawet do 50 Mb/s dla użytkowników domowych, a dla firm tyle, ile potrzebują.

Dzięki usłudze Netia FOTONTM użytkownicy mogą bez przeszkód korzystać z wielu urządzeń stacjonarnych i mobilnych w trybie online, bez obawy o przeciążone łącze internetowe. Mogą w tym samym czasie przeglądać strony internetowe, pobierać i wysyłać pliki (nawet o bardzo dużej pojemności), oglądać Telewizję OsobistąTM Netii w jakości HD, korzystać z gier multimedialnych online, słuchać muzyki z „chmury” czy radia internetowego, prowadzić wideo-rozmowę w jakości HD na smartfonie, czy też zdalnie sterować urządzeniami AGD, takimi jak pralka czy kuchenka. Wszystko na jednym łączu wi-fi o takiej samej prędkości dla wszystkich użytkowników.

W zasięgu zmodernizowanych sieci Grupy Netia znajduje się obecnie ponad milion lokali na terenie całej Polski. Trwają inwestycje w kolejne kilkaset tysięcy łączy NGA.

Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: