GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej ponownie wybrała Netię

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-07-03 13:27 - czytano: 397 razy - dodaj komentarz
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej ponownie wybrała NetięNetia – pokonując konsorcjum Exatela i GTS - zwyciężyła w przetargu na dostawę łączy cyfrowych dla Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Tym samym przedłużyła umowę z tą instytucją o kolejne 3 lata. Netia, w ramach przetargu, wybrana została na kolejne 3 lata jako dostawca łączy cyfrowych dla Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Zakres zamówienia obejmuje łącza dostępowe typu E1 oraz nowoczesną sieć MPLS (Multiprotocol Label Switching) dla 10 lotnisk, z dostępem wspieranym odrębnymi technologiami.
REKLAMA
Wygrana Netii i wybranie jej usług na kolejne 3 lata świadczy o sprostaniu przez operatora wysokim wymaganiom PAŻP, szczególnie pod kątem wymogów, jakie stawia współpraca w ramach umowy SLA (Service Level Agreement).   

- Zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa w lotnictwie to zadanie niełatwe, które wymaga zaangażowania środków technicznych i pracy zespołu wysokiej klasy specjalistów. Odpowiednia i niezawodna infrastruktura, umożliwiająca łączność zdalnych lokalizacji, to jeden z elementów, który jest niezwykle ważny w prawidłowym funkcjonowaniu tej instytucji. Dlatego też cieszy nas fakt, że PAŻP zaufała rozwiązaniom Netii i będzie korzystać z naszych usług przez kolejne 3 lata. – powiedział Rafał Bakalarz, Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży w Netii, odpowiedzialny za Sektor Użyteczności Publicznej.   

Wartość podpisanej umowy to 2,46 mln brutto. W przetargu brało również udział konsorcjum GTS i Exatel.

PAŻP to niejedyny klient Netii z branży lotniczej. Grupa Netia obsługuje również m.in. PLL LOT oraz Qatar Airways. Na potrzeby zlokalizowanego we Wrocławiu, europejskiego centrum obsługi klientów linii lotniczych Qatar Airways, dostarczyła łącza dostępu do internetu oraz międzynarodowe łącza telefoniczne, za pomocą których ulokowane w Polsce contact center obsługuje połączenia przychodzące na numery lokalne w 9 krajach Unii Europejskiej.
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: