GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Więcej kanałów od Vectry w pakiecie dla kibiców i uprawiających sport

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-06-28 12:53 - czytano: 469 razy - dodaj komentarz
Więcej kanałów od Vectry w pakiecie dla kibiców i uprawiających sportOd 1 sierpnia w pakiecie Vectry „Sport na Ostro” pojawią się 4 nowe kanały: Nautical Channel, Ginx HD, Trace Sports HD i Fitness TV. Znakomicie uzupełnią zestaw programów przeznaczonych dla wielbicieli sportu, kibiców oraz osób czynnie uprawiających sport o pozycje z obszarów, które dotąd nie były reprezentowane w pakiecie. Każdy kanał, który wkrótce uruchomi Vectra, specjalizuje się w obszarze niereprezentowanym dotychczas w ofercie Vectry.
REKLAMA
Po ich włączeniu pakiet „Sport na Ostro” będzie zawierał aż 16 programów, w tym 9 HD. Cena pakietu nie ulegnie zmianie.

- Zdajemy sobie sprawę, że sport to jeden z najważniejszych powodów gromadzących widzów przed telewizorem. Jesteśmy też coraz bardziej aktywni i chętniej uprawiamy sport. Jogging, kitesurfing czy fitness to zyskujące na popularności dyscypliny. Dlatego cieszymy się, że nowe programy adresują te potrzeby naszych widzów. Nasze nowe kanały dostarczą wielu emocji sportowych, informacji o świecie i gwiazdach sportu oraz zainteresują osoby pasjonujące się grami elektronicznymi – powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój oferty programowej w Vectrze. - Bardzo atrakcyjne pakiety dostępu do programów telewizyjnych to jeden z elementów wyróżniających ofertę Vectry. Cyfrowi abonenci operatora mają do dyspozycji łącznie 183 kanały TV, w tym 44 w jakości HD. Mogą je odbierać poprzez 5 podstawowych pakietów programowych oraz wybierać spośród 10 pakietów premium.

Dodatkowe usługi dla abonentów telewizji to PVR, multiroom i bezpłatny serwis TVOnline - dostęp do 25 wybranych kanałów TV przez Internet na komputerze lub urządzeniach mobilnych.

Poniżej kilka informacji o nowych kanałach:

Nautical Channel - pozycja na dekoderze: 216.

Jedyny międzynarodowy kanał o sportach morskich i lifestyle nadający 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jest dostępny w językach: angielskim, francuskim, rosyjskim, niemieckim i włoskim. Podstawę programu stanowią głównie żeglarstwo i sporty ekstremalne, w tym surfing, kiteboarding. Ofertę wzbogacają wiadomości, komentarze, tematyka podróżnicza, przygodowa, wywiady i informacje o sprzęcie. Wydarzenia: America’s Cup World Series, ASP World Tour.

Ginx HD - pozycja na dekoderze: 217.
To jedyny międzynarodowy kanał telewizyjny oferujący programy tematyczne, najnowsze wiadomości, recenzje i programy specjalne prosto ze świata gier komputerowych. Ginx jest dostępny w polskiej wersji językowej, nadaje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferuje 100% oryginalne treści inspirowane najlepszymi i najświeższymi propozycjami ze świata gier komputerowych i gier wideo. Od klasycznych konsoli po najnowsze aplikacje. Od skromnych, pierwszych, pikselowatych gier, po najnowsze hity w jakości HD. Trace Sports HD - pozycja na dekoderze: 214. Pierwszy kanał rozrywkowy dedykowany gwiazdom sportu. Ponieważ życie gwiazd sportu nie kręci się tylko wokół sportu, Trace Sports to rozrywkowy sposób na poznanie bliżej ulubionych gwiazd sportu. Trace Sports jest dostępny 24 godziny na dobę, oferując wyjątkowe materiały z życia sportowców. Program w jakości HD.

Fitness TV - pozycja na dekoderze: 215.
100% FITNESS , ćwiczenia z trenerami, yoga, zumba, pilates, porady gwiazd, ćwiczenia z gwiazdami lub trenerami osobistymi gwiazd, porady żywieniowe. Widzowie będą mogli zobaczyć treningi z takimi gwiazdami jak Madonna, czy Kim Kardashian.
Źródło: Vectra
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: