GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Oglądaj Eurosport na żywo na platformie Samsung Smart TV

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-06-28 12:44 - czytano: 507 razy - dodaj komentarz
Oglądaj Eurosport na żywo na platformie Samsung Smart TVAplikacja Eurosport Player umożliwia streaming relacji sportowych bezpośrednio na telewizorze. Jest to pierwsza na platformie Samsung Smart TV aplikacja z telewizyjnymi kanałami sportowymi. Wiodące ogólnoeuropejskie kanały, Eurosport i Eurosport 2 transmitują relacje na żywo z tak znanych imprez sportowych jak Tour de France, Puchar Narodów Afryki czy wielkoszlemowe turnieje tenisowe. Każdego roku na obydwu kanałach można obejrzeć ponad 5 000 godzin sportu na żywo.
REKLAMA
-Jest nam niezmiernie miło powitać Eurosport na platformie Samsung Smart TV. Nawiązanie współpracy ze stacją Eurosport jest wyrazem naszego dążenia do poszerzania grona kluczowych dostawców treści na platformie. Dzięki temu oferta dla naszych klientów nieustannie się powiększa i zapewnia zróżnicowane treści. Jesteśmy dumni z tego, że sport na żywo stanie się częścią naszej oferty programowej w całej Europie – powiedział Lee Epting, wiceprezes działu Media Solution Centre Europe w Samsung Electronics Europe.

Aplikacja Eurosport Player umożliwia swobodny wybór wśród najbardziej interesujących imprez sportowych. W programie stacji znajdą się tak emocjonujące wydarzenia jak  transmisje z trzech turniejów wielkoszlemowych (US Open, Australian Open oraz Roland Garros), czy też Vuelta Espana, Giro d’Italia, Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce, piłkarskie Mistrzostwa Europy Kobiet UEFA 2013.

Już od wielu lat Eurosport oferuje innowacyjne rozwiązania programowe, dzięki czemu oglądanie sportu dostarcza kibicom wyjątkowych wrażeń. Jesteśmy dumni, że będziemy mogli pokazywać nasze transmisje za pośrednictwem Samsung Smart TV. Ogromnie cieszy nas możliwość pokazywania sportu w sposób jeszcze bardziej dynamiczny i wciągający – powiedział Arnaud Maillard, dyrektor ds. internetu i nowych mediów w stacji Eurosport.

Dostępność
Aplikację Eurosport Player można pobrać z Samsung TV Apps Store w 40 krajach Europy. Dostępnych jest 13 wersji językowych: polska, niemiecka, włoska, hiszpańska, niderlandzka, angielska, duńska, rumuńska, rosyjska, szwedzka, czeska, fińska oraz norweska. Z aplikacji można korzystać  w telewizorach Samsung Smart TV z  2011, 2012 oraz 2013 roku.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: