GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Check piłka nożna, czyli wyniki na żywo

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-06-26 13:31 - czytano: 564 razy - dodaj komentarz
Check piłka nożna, czyli wyniki na żywoOto jedna z kilku najlepszych i najbardziej funkcjonalnych aplikacji służących do śledzenia piłkarskich wyników na żywo. Mając ją zainstalowaną na swoim smartfonie, będziecie zawsze na bieżąco z wszystkimi rezultatami. Aplikacji służących do śledzenia wyników sportowych na urządzeniach mobilnych jest bardzo dużo, że wymienię chociażby świetne i opisywane przeze mnie jakiś czasu temu LiveScore. Innym ciekawym przykładem tego typu programu jest Check piłka nożna, któremu przyjrzymy się bliżej.
REKLAMA
Check piłka nożna
T-Mobile
Wyniki na żywo zawsze i wszędzie - głosi slogan reklamujący aplikację. I nie sposób się z nim nie zgodzić, bowiem Check piłka nożna umożliwia po prostu śledzenie wyników piłki nożnej, z dowolnego miejsca na świecie, z poziomu smartfonu z dostępem do internetu przez sieć komórkową. Zapewnia informacje dotyczące 156 krajów i 332 lig oraz drużyn narodowych, z czego informacje dotyczące 164 lig są aktualizowane w trakcie trwania meczów, na żywo. Aplikacja uwzględnia wyniki i tabele z polskiej T-Mobile Ekstraklasy.

Po uruchomieniu aplikacji musimy podać adres e-mail, na który mają być wysyłane specjalne biuletyny, informujące o nowościach. Gdy mamy już to za sobą, możemy powoli przejść do korzystania z podstawowych funkcji aplikacji. Zanim to jednak nastąpi, osobiście polecałbym Wam przejść do menu Preferencje, a następnie zakładki Wybierz ligi, by z tego miejsca dokonać świadomego wyboru tych lig, o których chcecie być przez aplikację informowani. Na długiej liście nie zabrakło oczywiście polskiej T-Mobile Ekstraklasy.

Gdy wybraliśmy już interesujące nas ligi, rozgrywające się w ich ramach mecze możemy śledzić w zakładce Na żywo. Znajdziemy tam wykaz wszystkich spotkań zaplanowanych na bieżący dzień, a postępy z tych już trwających są oczywiście aktualizowane na żywo. Jest też dostęp do większej ilości szczegółów, takich jak wynik do przerwy, strzelcy bramek, piłkarze ukarani żółtymi i czerwonymi kartkami czy informacje o odgwizdaniu rzutu karnego. Ponadto, tapnięcie palcem na danym meczu skutkuje rozwinięciem dodatkowego menu, w którym możemy zapoznać się z aktualnym ustawieniem i składami drużyn, a także z ligową tabelą oraz listą najlepszych strzelców.
Aplikacja uwzględnia wyniki i tabele z polskiej T-Mobile Ekstraklasy.

W zakładce Harmonogram odnajdujemy wykaz wszystkich najbliższych meczów z obserwowanych przez nas lig. Zastosowany tu tygodniowy podział pozwala łatwo zorientować się, jakie spotkania będą rozgrywane w najbliższym czasie. Wystarczy skorzystać ze strzałek umieszczonych w górnej części ekranu, by swobodnie przełączać się pomiędzy poszczególnymi tygodniami. Kolejna zakładka – Tabele – zawiera informacje na temat aktualnej sytuacji w tabelach obserwowanych przez nas lig. Przy każdej drużynie umieszczona jest wzmianka o ilości rozegranych spotkań oraz zdobytych punktów.

Aplikacji pozwalających na śledzenie piłkarskich wyników na żywo jest całkiem sporo, ale Check piłka nożna jest jedną z tych, na które warto zwrócić uwagę. Przetestować można ją zupełnie za darmo. Aplikację Check piłka nożna jest do pobrania w App Store
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: