GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Pango – nowy system płatności za parking dostępny w Polsce

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-06-25 17:06 - czytano: 486 razy - dodaj komentarz
Pango – nowy system płatności za parking dostępny w PolsceNa rynku usług płatności mobilnych, pojawiła się nowa firma – Pango. Do tej pory z jej systemu płatności za parkowanie korzystali kierowcy w Stanach Zjednoczonych, Izraelu, Niemczech i Czechach. W Polsce, ten prosty i intuicyjny system płatności za parkowanie, dostępny jest na razie w Świdnicy i Tarnowie. Firma planuje, aby jeszcze w tym roku poszerzyć swoją działalność o kolejne miasta. Pango oferuje kierowcom minutowy system naliczania opłat, dlatego płacą oni jedynie za
REKLAMA
rzeczywisty czas parkowania.

- Płatności mobilne stają się coraz powszechniejszym rozwiązaniem, ponieważ gwarantują  wygodę i oszczędność czasu. Dodatkowo, w ostatnim czasie obserwujemy dynamiczny rozwój płatnych stref parkowania w Polsce. To wszystko skłoniło nas do podjęcia decyzji o wprowadzeniu Pango na nowy rynek -  mówi Włodzimierz Wysocki Dyrektor Generalny Pango Polska sp. z o. o.

Pango oferuje kierowcom minutowy system naliczania opłat, dlatego płacą oni jedynie za rzeczywisty czas parkowania. Aby rozpocząć korzystanie z  sytemu należy się najpierw zarejestrować. Kierowca może to zrobić za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji dla smartfonów (iPhone, Android i Blackberry) lub telefonicznego Biura Obsługi Klienta. Rejestracja trwa kilka minut i jest bezpłatna.

Dużym udogodnieniem systemu jest jego szeroka dostępność. Użytkownicy mogą korzystać z Pango poprzez aplikację dla smartfonów  i tabletów oraz SMSów. Mają też do dyspozycji telefoniczne Biuro Obsługi Klienta (222-700-100) lub panel użytkownika na stronie internetowej www.pango.pl. Dzięki temu, system jest osiągalny praktycznie dla każdego. Zarówno dla posiadaczy smartfonów, ale także dla użytkowników telefonów starszej generacji.

Kierowca może płacić za parkowanie na dwa sposoby. Opcja post-paid jest możliwa po wprowadzeniu do systemu numeru karty kredytowej bądź debetowej. Natomiast przy opcji pre-paid, należy wcześniej dokonać przedpłaty na konto. Pango  współpracuje z kartami Visa, Mastercard oraz Maestro.

- System jest w stałym kontakcie z kierowcą, wysyłając do niego powiadomienia w formie SMSów. Dzięki temu użytkownik jest informowany na bieżąco m.in. o tym, że jego samochód został właśnie sprawdzony przez kontrolera. Nasze doświadczenia z pierwszych miesięcy działalności Pango w Polsce są obiecujące. Klienci bardzo dobrze przyjęli naszą ofertę. – podkreśla dyrektor Włodzimierz Wysocki.
Źródło: Pango
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: