GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Jak nowe technologie wpływają na życie mężczyzny

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-06-21 17:20 - czytano: 1930 razy - dodaj komentarz
Jak nowe technologie wpływają na życie mężczyznyW Polsce obecnie 25% telefonów stanowią smartfony. Według tegorocznego raportu Generation Mobile przeciętny użytkownik to zazwyczaj mężczyzna, a zdecydowana większość (93%) „smartfonowców” korzysta z aplikacji (raport IAB 2013). Współczesny mężczyzna nie rozstaje się ze swoim smartfonem i korzysta z aplikacji, które ułatwiają codzienne życie, zarówno zawodowe jak i osobiste. Idealnie sprawdza się bezpłatna aplikacja mobilna Panorama Firm, która służy do wyszukiwania w
REKLAMA
pobliżu miejsc, produktów oraz usług. 

Współczesny mężczyzna, a nowe technologie
Nowoczesny mężczyzna, prowadząc intensywny tryb życia, nie rozstaje się ze swoim smartfonem, który przestał spełniać wyłącznie funkcję komunikacyjną. Stał się narzędziem codziennego użytku, które pomaga w pracy, w domu czy w aktywnym spędzaniu czasu wolnego. Chętnie też korzysta z możliwości, jakie dają mu aplikacje mobilne. Jaka zatem powinna być idealna aplikacja, która sprosta wszystkim męskim oczekiwaniom? Z pewnością: szybka, kompleksowa w zastosowaniu, funkcjonalna, lekka, dająca mozliwość zaplanowania dnia, czasu wolnego, a także przydatna i dostosowana do trybu życia.

Korzyści z aplikacji mobilnych
Aktywni mężczyźni z pewnością docenią bezpłatną aplikację mobilną Panorama Firm. Jej atuty mogą zweryfikować, wykorzystując lokalne wyszukiwanie informacji. Przemieszczając się w różne miejsca w mieście, łatwo znajdą w pobliżu bankomat, restaurację czy stację paliw. Doskonale również sprawdza się w nowym otoczeniu, podczas zakupów w innym mieście czy podróży służbowej. Wystarczy wpisać w okno wyszukiwania czego szukamy, a aplikacja pokieruje nas w pierwszej kolejności do punktów położnych w naszej okolicy, rozszerzając wyniki w zależności od potrzeb.

W aplikacji znajdują się również najczęściej poszukiwane kategorie, takie jak sport czy zdrowie. Dodatkowo istnieje możliwość integracji z serwisem Facebook i sprawdzenia na mapie, gdzie w okolicy ostatnio „meldowali się” nasi znajomi, co  pozwala zorganizować szybkie spotkanie.

Aplikacja pozwala również zaplanować trasy dojazdu, zarówno w mieście jak i na dalsze wyprawy. Łatwe wyznaczanie trasy aplikacji Panorama Firm na  szybkich mapach mobilnych, docenią kierowcy nie lubiący tradycyjnych nawigacji samochodowych.

Twórcy zadbali również o sferę zawodową. W aplikacji znajduje się największa baza firm działających na polskim rynku. Łatwo można znaleźć partnera handlowego czy dostawcę konkretnych produktów  i usług.

Wizerunek i styl życia nowoczesnego mężczyzny ewoluuje. Nadal jest głową rodziny, realizuje się zawodowo, jest fanem gadżetów, nie dziwi jednak już kiedy używa kremu, opiekuje się dzieckiem, uprawia jogging czy dba o zdrowie. Dlatego dedykowane mobilne wyszukiwarki, takie jak lokalna panoramafirm.pl są doskonałym rozwiązaniem zdecydowanie ułatwiającym codzienne życie.

Panorama Firm 2.0. działa na systemie Android 2.2 (lub nowszym) oraz iOS 4.3. (lub nowszym), jest również dostępna na iPada.
Źródło: Eniro
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: