GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

PLAY przeprowadza się do kampusowego biurowca NEOPARK
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-14 14:41 - dodaj komentarz
Nowa siedziba centrali firmy PLAY zajmie prawie całą przestrzeń jednego z dwóch biurowców NEOPARK. Operator sieci telekomunikacyjnej w listopadzie br. przeprowadzi się do kampusowego kompleksu wybudowanego przez Yareal w biznesowej części Mokotowa. PLAY jest największym najemcą NEOPARK, zajmując w nim aż 11 000 mkw. powierzchni biurowej. Kompleks o łącznej powierzchni 24 000 mkw. jest wynajęty w 100%.
Kaspersky wykrywa aktywność cyberoszustów poprzedzającą premierę iPhona 12
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-14 14:38 - dodaj komentarz
Na 13 października 2020 r. firma Apple zapowiedziała wydarzenie online, podczas którego wg przecieków ma dojść do premiery nowych modeli iPhone’ów z linii 12. Jak pokazuje doświadczenie, to coroczne wydarzenie przyciąga uwagę nie tylko osób zainteresowanych technologią, ale także cyberprzestępców. Podczas pierwszych dziewięciu miesięcy 2020 r. badacze z firmy Kaspersky obserwowali spore zainteresowanie oszustów użytkownikami produktów Apple’a oraz ich kontami.
Magazyny Orange bardziej cyfrowe i ekologiczne
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-14 14:35 - dodaj komentarz
Na początku roku Orange informowało, że we wszystkich salonach Orange klienci mogą podpisać na tablecie umowę oraz inne dokumenty związane z usługami. Wygodnie i bezpiecznie. Z takiej możliwości korzysta teraz 9 na 10 klientów. Chcemy, aby jak najwięcej procedur odbywało się online. Elektroniczny obieg dokumentów jest szybszy i ogranicza zużycie papieru. Chodzi nie tylko o relacje z klientami, ale też partnerami biznesowymi i technicznymi.
Jak budować relacje rodzinne z technologią?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-14 14:33 - dodaj komentarz
Samsung zaprasza na nową stronę internetową programu CyfrOFFy kONtakt. Rodzice i nauczyciele znajdą tam szeroki wybór materiałów edukacyjnych czy propozycji aktywności, które podpowiedzą, jak zachować cyfrowy dobrostan w domu, w szkole i w innych sferach życia rodzinnego. CyfrOFFy kONtakt to autorski program firmy Samsung, którego celem już od dwóch lat jest wspieranie rodziców i edukatorów we wprowadzaniu dzieci w świat nowych technologii.
iPhone 12 w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-14 14:31 - dodaj komentarz
Właśnie skończyła się prezentacja Apple, na której producent zaprezentował najnowsze iPhone’y. Było tam dużo „naj” – najszybsze, najnowsze, najlepsze i wiele, wiele innych. Doskonale zdajemy sobie ile fanów w Polsce ma Apple i ile osób będzie chciało kupić nowe telefony na premierę. Dlatego też zebraliśmy pytania, które albo się pojawiły w komentarzach pod różnymi artykułami w internecie czy social mediach i postanowiliśmy na nie odpowiedzieć:
Milion Polaków ze STOP COVID – ProteGO Safe
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-14 14:26 - dodaj komentarz
Polska aplikacja powiadamiająca o możliwym kontakcie z koronawirusem jest coraz popularniejsza. Jest też bezpłatna, bezpieczna, można w niej zrobić test oceny ryzyka zachorowania i prowadzić dziennik zdrowia. Było DDM. Jest DDMA, czyli dystans, dezynfekcja, maseczki, aplikacja. Ta aplikacja to STOP COVID – ProteGO Safe. Do dziś pobrało ją 1 009 840 Polaków. Im więcej z nas będzie z niej korzystać, tym lepiej.
Projekt VARIoT na konferencji ENISA o Internecie Rzeczy
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-13 15:57 - dodaj komentarz
Bezpieczeństwo Internetu Rzeczy było głównym tematem organizowanej przez ENISA konferencji „4th IoT Security Conference, Session 1: Operational IoT”. Z prezentacją na temat realizowanego w Państwowym Instytucie Badawczym NASK projektu VARIoT wystąpiła na konferencji Kierownik Zespołu Metod Bezpieczeństwa Informacji NASK dr Anna Felkner.
Jesień z polskim kinem na VOD w Telewizji Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-13 15:53 - dodaj komentarz
Do 29 listopada w Orange VOD można obejrzeć aż 29 największych polskich hitów z ostatnich miesięcy, w niższych cenach. Polecamy m.in. takie przeboje, jak: „Boże Ciało”, „Sala samobójców. Hejter”, „Polityka”, „Bad Boy”, „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” czy „Cicha noc”. Wszystkie filmy w obniżonych cenach, z oferty „Jesień z polskim kinem”, znaleźć można w zakładce „promocje” w Orange VOD, w usłudze na dekoderach Telewizji Orange.
Eksperci ESET pomogli powstrzymać TrickBota
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-13 15:52 - dodaj komentarz
Eksperci ESET wzięli udział w zorganizowanej operacji, mającej na celu zakłócić działanie botnetu Trickbot. W ciągu ostatnich czterech lat atakował on komputery użytkowników na całym świecie, kradnąc ich dane i umożliwiając dalszą infekcję ransomware, stając się w ten sposób jednym z największych zagrożeń występujących w Internecie.
Startuje T-Mobile na kartę w zupełnie nowym wydaniu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-13 15:50 - dodaj komentarz
Trzy odświeżone warianty starterów dopasowane do różnych potrzeb klientów, płynna i zaawansowana technologicznie obsługa, a przede wszystkim konkurencyjna oferta – tak w skrócie prezentuje się nowa oferta „T-Mobile na kartę”, po którą klienci mogą sięgnąć już 13 października. Osoby stawiające na elastyczność i mobilność z pewnością docenią ofertę „Bez limitu L”, w której za 30 zł otrzymają 30 GB , usługę Supernet Video DVD oraz rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: