GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Comarch zmodernizuje i rozbuduje systemy teleinformatyczne na Górnym Śląsku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-31 15:47 - dodaj komentarz
Comarch zmodernizuje systemy Państwowego Zasobu Geodezji i Kartografii (PZGiK) dla Powiatu Bielskiego oraz Wojewódzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Katowicach. Comarch zbuduje subregionalny zbiór dokumentów cyfrowych. Będzie on rdzeniem geoprzestrzennych baz danych jednostek organizacyjnych administracji publicznej szczebla regionalnego, powiatowego i gminnego.
Horrorożercy – świętujemy Halloween z Netia VOD
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-31 15:44 - dodaj komentarz
Nadszedł czas na święto duchów! Porzućcie wycinanie dyń. Halloween, to świetna okazja, żeby usiąść przed telewizorem i porządnie się przerazić! Z tej okazji na Netia Playerach pojawiła się nowa zakładka specjalna – halloween – z filmami grozy w obniżonych cenach. Zafundujcie sobie wieczór z kinem grozy we własnym domu i postarajcie się zbyt głośno nie krzyczeć.
Skype w klasie, czyli lekcje z każdego zakątka Ziemi
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-31 15:42 - dodaj komentarz
Jakie to uczucie móc zobaczyć i posłuchać, jak wyglądają lekcje na drugim krańcu globu? Czy uczniowie siedzą w ławkach albo jak długo wspólnie z nauczycielami głowią się nad zadaniem z matematyki? Czy notują w zeszytach, a może korzystają z komputerów? To wszystko będzie można zobaczyć podczas dwudniowej lekcji online, w której weźmie udział pół miliona uczniów i nauczycieli z ponad 100 krajów na świecie. Skype-a-Thon to globalna inicjatywa, która już 13 i 14 listopada, połączy
innogy Polska umożliwia płatności z wykorzystaniem Google Pay
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-31 15:34 - dodaj komentarz
Portal Moje innogy powstał jako internetowe centrum obsługi Klientów, które pozwala użytkownikom zaoszczędzić czas i łatwo kontrolować swoje konto za pomocą jednej platformy na urządzenia mobilne oraz komputery osobiste. Rozwijając dostępne narzędzia i kanały płatności, innogy Polska od końca października umożliwia swoim Klientom opłacenie rachunków przy wykorzystaniu Google Pay.
Nowa aplikacja do zamawiania taksówek Emirates Skywards Cabforce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-31 15:31 - dodaj komentarz
Emirates Skywards we współpracy z firmą CarTrawler uruchomiły jedyną w swoim rodzaju aplikację służącą do zamawiania przejazdów o nazwie Emirates Skywards Cabforce. Dzięki nowej aplikacji mobilnej członkowie programu lojalnościowego mogą skorzystać z przystępnych i szybkich usług przewozowych w 27 krajach i 117 miastach świata, do których wkrótce dołączą kolejne.
Bezpieczeństwo danych firmowych? Jesteśmy ekspertami, ale nie dbamy o nie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-31 15:29 - dodaj komentarz
Mimo deklarowanej wiedzy i świadomości w zakresie bezpieczeństwa danych, jedynie 40% pracowników w Polsce myśli o zabezpieczaniu urządzeń, z których korzystają wykonując czynności służbowe – wynika z najnowszego badania firmy Samsung. Aż 95% polskich pracowników słyszało o najnowszych regulacjach prawnych dotyczących bezpieczeństwa danych (RODO) – wynika z badania „Blurred World” przeprowadzonego w tym roku na zlecenie firmy Samsung w 10 krajach europejskich.
NASK: Za nami 22. konferencja SECURE
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-30 15:29 - dodaj komentarz
Nowoczesne rozwiązania techniczne, wyniki badań i analiz oraz rekomendacje w budowie systemu cyberbezpieczeństwa – przez dwa dni konferencji SECURE 2018 specjaliści w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego wymieniali się wiedzą i doświadczeniami. Konferencję, organizowaną przez NASK i CERT Polska po raz 22. odwiedziło ponad 600 gości. Prezentacje przygotowało 50 prelegentów, a stoiska firmowe 20 wystawców.
Huawei: Jak odblokować telefon skanerem twarzy 3D? (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-30 15:25 - dodaj komentarz
Teraz możesz ochronić swój smartfon przed nieuprawnionymi użytkownikami korzystając ze skanera twarzy. Zobacz jak działa funkcja 3D Face Unlock czyli odblokowywanie telefonu za pomocą skanera twarzy 3D w smartphonie Huawei Mate20 Pro. Dzięki aparatowi rozpoznającemu głębię 3D, który rzutuje do 30 000 punktów, telefon HUAWEI Mate 20 Pro bez trudu Cię rozpozna i w ciągu pół sekundy wyłączy blokadę.
Microsoft: Studia z technologicznym doładowaniem
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-30 15:21 - dodaj komentarz
Politechnika Rzeszowska wzmacnia swoją ofertę w zakresie edukacji technologicznej dzięki zacieśnieniu partnerstwa w ramach Microsoft Dynamics Academic Alliance. Od nowego roku akademickiego 2018/2019 studenci będą mogli w praktyce poznać możliwości rozwijania kodu popularnych systemów klasy ERP, CRM i BI. Mogą oni liczyć na wsparcie eksperckie i szkoleniowe ze strony doświadczonych praktyków z firmy Intersys, partnera Microsoft.
Multimedia Polska stale rozwija ofertę usługową telewizji cyfrowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-30 15:15 - dodaj komentarz
Operator telekomunikacyjny Multimedia Polska stale rozwija ofertę usługową telewizji cyfrowej. Sukcesem zakończyło się wdrożenie w Koninie najnowszego rozwiązania technologicznego tj. upgrade istniejącego oprogramowania dekoderów abonenckich oraz centralnych systemów dostarczania treści wideo . Tym samym rozpoczyna się proces szerokiego wdrażania oprogramowania w ogólnopolskiej sieci Multimediów.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: