GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Amazon podpisuje jedną z największych umów na zakup energii odnawialnej w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-23 13:22 - dodaj komentarz
Amazon ogłosił zawarcie umowy na zakup energii odnawialnej pochodzącej z farmy fotowoltaicznej w Miłkowicach. To jedna z największych umów zakupu energii słonecznej w Polsce. Ta inwestycja to część globalnych działań Amazon w celu rozszerzenia portfolio energii odnawialnej o dodatkowe 2,7 gigawatów (GW) czystej energii w 71 nowych projektach. Moc zainstalowana farmy fotowoltaicznej w Miłkowicach to około 87 MW. Według przewidywań elektrownia ma generować ponad 120 tys. megawatogodzin czystej energii rocznie, co oznacza
Orange daje 5GB na pocieszenie
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-23 13:20 - dodaj komentarz
W czwartek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski niestety uległa Holandii. Nie zmienia to jednak sytuacji klientów Orange, którzy tradycyjnie mogą skorzystać z bonusu. Wystarczy wysłać SMS-a z zakładki „dla Ciebie” w aplikacji Mój Orange lub wiadomość o treści LUKRECJA pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego). Nie zapomnieliśmy też o użytkownikach Flexa.
Rozrywka od CANAL+ już dostępna w ofercie Magenta Dom od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-23 13:17 - dodaj komentarz
Uwielbiasz oglądać mecze PKO BP Ekstraklasy lub pojedynki rozgrywane na najlepszych kortach świata? A może od sportowych emocji wolisz raczej te filmowe, zwłaszcza w oscarowym wydaniu? To wszystko i jeszcze więcej znaleźć można w pakiecie CANAL+ Prestige, obejmującym aż 10 kanałów w jakości HD, oferujących hity filmowe i serialowe, sport na żywo, programy dokumentalne czy kino familijne. Zestaw ten od dzisiaj dostępny jest dla klientów Magenta Dom i to na bardzo atrakcyjnych warunkach.
ING wspiera klientów w redukcji emisji CO2
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-23 13:14 - dodaj komentarz
ING Bank Śląski wystawił trzy e-gwarancje zabezpieczające zobowiązania Saint-Gobain wynikające z umowy wirtualnego zakupu energii elektrycznej (PPA) wobec farm wiatrowych zlokalizowanych w 3 różnych miejscach w Polsce. Umowa z klauzulą „pay as produced” gwarantuje spółce dostęp do czystej, w 100% zielonej energii aż przez 15 lat. Kontrakt – począwszy od 2025 roku – pokryje prawie 45% zapotrzebowania spółki na energię elektryczną.
Bosch: Fabryka przyszłości w laboratorium
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-23 13:11 - dodaj komentarz
Nowoczesny showroom Bosch Rexroth „Factory of the Future” to miejsce, w którym automatycy, programiści, pracownicy utrzymania ruchu i produkcji oraz pasjonaci technologii mogą poznać, a przede wszystkim – przetestować na żywo, koncepcję Przemysłu 4.0. W Laboratorium prezentowane są zarówno rozwiązania już dziś powszechnie stosowane w procesie automatyzacji produkcji, jak i najnowsze technologie, które będą wdrażane w zakładach produkcyjnych w niedalekiej przyszłości, zgodnie z wizją Przemysłu 4.0.
6 na 10 specjalistów korzysta z AI do tworzenia contentu w sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-23 13:09 - dodaj komentarz
WhitePress przeprowadził badanie pt. „Jak zmienia się SEO”, w którym specjaliści wskazywali, że to właśnie sztuczna inteligencja będzie jednym z kluczowych elementów SEO w kolejnych kilku latach. Co więcej, ponad 60 proc. ankietowanych przyznało, że wykorzystuje AI do tworzenia treści. Podczas konferencji SEO & Content Camp prelegenci i uczestnicy rozmawiali także m.in. o tym, czy sztuczna inteligencja zdominuje branżę content marketingu i copywriterską oraz jakie kompetencje powinien posiadać copywriter AI.
Netia w elicie dostawców rozwiązań Disaster Recovery as a Service
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-23 13:04 - dodaj komentarz
Netia uzyskała certyfikację VMware Disaster Recovery Validated Partner, która poświadcza najwyższą jakość usługi Netia Compute Disaster Recovery as a Service (DRaaS). Netia jest jedynym polskim dostawcą, który posiada tego typu poświadczenie ekspertyzy w tym zakresie. Netia jest certyfikowanym partnerem VMware z tytuem Cloud Verified co oznacza, że usługi chmurowe (np. Netia Compute) wykorzystywane do zarządzania wirtualnym Data Center i oparte na rozwiązaniach tego wiodącego globalnego dostawcy gwarantują wysoką niezawodność oraz
 Pół roku później: rola cyberataków w inwazji Rosji  na Ukrainę
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-23 13:02 - dodaj komentarz
Według ukraińskiej Państwowej Służby Łączności Specjalnej i Ochrony Informacji (SSSCIP), od początku inwazji Ukraina doświadczyła aż 1123 cyberataków. 37% celów hakerów było związanych z instytucjami rządowymi i obroną. Co czwarty atak bazował na złośliwym kodzie, a 27% miało na celu kradzież poufnych informacji. Chester Wisniewski, ekspert Sophos podsumowuje intensywność, skuteczność oraz cel cyberataków we wciąż toczącym się konflikcie.
Kup smartfon z serii Galaxy S22 i odbierz do 800PLN zwrotu na konto
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-22 12:10 - dodaj komentarz
Dla wszystkich planujących zakup flagowych smartfonów Galaxy, Samsung przygotował promocję na smartfony z serii Galaxy S22. Decydując się na zakup wybranych modeli w ramach promocji do 2 października, można zyskać zwrot na konto w wysokości: 800PLN przy zakupie Galaxy S22 Ultra, 700PLN przy zakupie Galaxy S22+, 600PLN przy zakupie Galaxy S22. Jak wziąć udział w promocji? Kup smartfon Samsung Galaxy S22, Samsung Galaxy S22+ lub Samsung Galaxy S22 Ultra w dniach 19 września – 2 października 2022 u jednego z partnerów handlowych.
Wielki potencjał rynku ładowania pojazdów elektrycznych
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-22 12:05 - dodaj komentarz
Wartość globalnego rynku stacji ładowania pojazdów elektrycznych wzrośnie z 17,6 mld USD w 2021 roku do 111,9 mld USD w 2028 roku, co oznacza średnie roczne tempo wzrostu na poziomie 30,3% – wynika z najnowszego raportu Fortune Business Insights. To obecnie najszybciej rosnący segment branży współdzielonej mobilności, który stwarza ogromne możliwości dla potencjalnych inwestorów, uważa Paulius Insoda, CEO w NFQ Technologies, międzynarodowej firmie IT pomagającej globalnym markom w tworzeniu innowacji, która
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: