GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Lenovo prezentuje zupełnie nowe możliwości urządzeń połączonych z siecią 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-11 13:19 - dodaj komentarz
Firma przedstawia IdeaPad 5G i Lenovo Tab P11 oraz wprowadza tryb Amazon Alexa Show Mode w wybranych komputerach Lenovo. W nowej rzeczywistości cyfryzacja nabiera bardziej osobistego charakteru, dzięki czemu możemy zachowywać się swobodniej i pracować więcej w domu. Choć codzienne życie uległo zmianie, dzięki łączności z Internetem możemy nadal oglądać najnowsze filmy, dziękować nauczycielom naszych dzieci czy gratulować sukcesów współpracownikom.
e-Senior potrafi, czyli pomysł na postanowienie noworoczne
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-11 13:12 - dodaj komentarz
Nigdy nie jest za późno, by się odważyć, spróbować i zostać e-Seniorem. Jeśli chcecie - pomożemy Wam spełnić to noworoczne postanowienie. Uwaga seniorzy, chcielibyście wreszcie zrealizować jakieś postanowienie noworoczne? Jeśli tak, mamy propozycję! Nie będzie nic o chudnięciu, przeczytaniu 365 książek, czy odwiedzeniu wszystkich europejskich stolic. Będzie o czymś, co jest realne i bardzo pomocne…
Sony rozpoczyna swój cyfrowy udział w targach CES 2021
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-08 15:26 - dodaj komentarz
Firma Sony, która wkrótce będzie obchodzić 50-lecie uczestnictwa w targach Consumer Electronics Show (CES), przekazała szczegóły dotyczące swojego cyfrowego udziału w edycji 2021, która odbędzie się wyłącznie w formule on-line. W dniach 11–14 stycznia 2021 r. Sony zaprezentuje swoje innowacje jako firma twórczej rozrywki opartej na solidnych fundamentach technologicznych.
LG prezentuje najważniejszą aktualizację systemu operacyjnego WebOS 6.0
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-08 15:16 - dodaj komentarz
Firma LG Electronics ogłosiła wprowadzenie systemu operacyjnego webOS 6.0 dla swoich telewizorów OLED, QNED Mini LED, NanoCell oraz UHD Smart TV z oferty na rok 2021. Najnowsza wersja cenionego systemu operacyjnego Smart TV w połączeniu z nowym pilotem Magic pozwala widzom przyjemniej i w sposób bardziej intuicyjny odkrywać interesujące ich treści.
Sony zapowiada nowe telewizory LED 8K BRAVIA XR, OLED 4K i LED 4K
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-08 14:50 - dodaj komentarz
Sony Europe poinformowało o wprowadzeniu do oferty pierwszych na świecie telewizorów wyposażonych w elementy inteligencji poznawczej[1]. Serię BRAVIA XR będą tworzyły modele LED 8K MASTER Series Z9J, OLED MASTER Series A90J i A80J oraz LED 4K X95J i X90J. „Mózgiem” nowej serii BRAVIA XR jest procesor Cognitive Processor XR. Naśladuje on działanie ludzkiego wzroku i słuchu przy zastosowaniu zupełnie nowych technik przetwarzania, wykraczających poza tradycyjną sztuczną inteligencję.
Co obejrzeć w PLAY NOW i PLAY NOW TV – styczeń
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-08 14:34 - dodaj komentarz
Nowy rok to także nowe produkcje do obejrzenia w PLAY NOW i PLAY NOW TV! Bardzo często patrzę na nasze zestawienia i jestem pełen podziwu, ile ciekawych materiałów co miesiąc dostarczamy w ramach naszej usługi telewizyjnej. Niezależnie od sposobu oglądania (czy to na ekranie telefonu czy może na dużym telewizorze przez podpiętego do niego TV BOXa) można znaleźć filmy, seriale i programy niemal z każdej kategorii. Przyjrzyjmy się zatem temu, co nas czeka w styczniu:
10 GB dla wszystkich klientów nju na nowy rok
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-08 14:30 - dodaj komentarz
Nju daje w prezencie pakiet 10 GB do wykorzystania jeszcze w ferie lub po. Promocja skierowana jest do wszystkich klientów oferty nju na abonament oraz nju na kartę. Otrzymane GB można wykorzystać przez 30 dni od momentu ich włączenia. Aby otrzymać pakiet należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści PAKIET10GB pod numer 80955. Promocja ważna jest do 31 stycznia b.r.
Od soboty rano WhatsApp będzie płatny? Kolejny łańcuszek
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-08 14:28 - dodaj komentarz
Użytkownicy aplikacji WhatsApp masowo przesyłają sobie informację o wprowadzeniu opłat w tym popularnym komunikatorze. – To fałszywa wiadomość, bazująca na znanym od dawna mechanizmie łańcuszków – ostrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Łańcuszek dotyczący WhatsAppa od kilku lat inicjowany jest wraz z początkiem nowego roku. W 2021 roku brzmi on podobnie jak w latach poprzednich: „Od soboty rano WhatsApp będzie płatny. Jeśli masz co najmniej 10 kontaktów, wyślij do nich
CES 2021: Personalizowane lodówki Samsung
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-08 14:24 - dodaj komentarz
Spersonalizowane lodówki BESPOKE, które idealnie pasują do nowoczesnych kuchni, będą dostępne na kolejnych rynkach, w tym m.in. w Polsce, Niemczech, Włoszech. Podczas targów CES 2021 po raz pierwszy zostanie również zaprezentowane nowe urządzenie z linii BESPOKE – innowacyjna lodówka 4-Door Flex, która swoją premierę będzie miała na rynku amerykańskim.
Yoga AIO 7, urządzenia NECPC LAVIE oraz nowe monitory Lenovo debiutują na CES
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-08 14:19 - dodaj komentarz
Osobisty wymiar ciekawych funkcji rozrywkowych urządzeń Lenovo. Współczesne urządzenia stają się coraz inteligentniejsze i znajdują zastosowanie wszędzie: od kuchni po wirtualne lekcje i biura domowe. Inteligentniejsze technologie ułatwiają dostosowanie się do nowej rzeczywistości — bez rezygnowania z wygody, rozrywki, więzi towarzyskich, produktywności i edukacji nawet w zaciszu własnego domu.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: