GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Prawie dwie godzinny dziennie siedzimy w necie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-11 14:53 - dodaj komentarz
Coraz cieplejsza pogoda i słońce za oknem, ale polskiego użytkownika sieci to nie powstrzymuje przed surfowaniem po cyberświecie. W maju z Internetu regularnie korzystało 28,3 mln Polaków. Według analizy PBI Gemius łącznie wykonaliśmy ponad 57 mld odsłon. Zwraca uwagę, że coraz mniej użytkowników sieci łączy się z Internetem wyłącznie za pomocą komputerów stacjonarnych i laptopów. W poprzednim miesiącu tylko 17 proc. internautów w ten sposób buszowało po sieci.
Adobe Premiere Rush na flagowych smartfonach Samsung Galaxy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-11 14:50 - dodaj komentarz
Użytkownicy flagowych smartfonów Samsung Galaxy uzyskali dostęp do edytora przygotowanego przez firmę Adobe, który pozwala w prosty sposób tworzyć i publikować profesjonalne filmy. Premiere Rush łączy zaawansowane funkcje z mobilnością i prostą obsługi, dzięki czemu jest idealnym narzędziem do obróbki wideo na smartfonach. Premiere Rush for Samsung, to dostosowana do specyfikacji urządzeń Samsung wersja nowo wprowadzonej aplikacji Adobe Premiere Rush dla systemu Android.
Nowości w płatnościach mobilnych mPay
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-11 14:47 - dodaj komentarz
mPay, jako jedyna aplikacja do płatności przez komórkę w kraju, rozpoczyna oferowanie liczącej aż 2 tys. pozycji, gamy produktów cyfrowych. Wprowadza też unikatową usługę finansową w postaci mVoucher mPay. Ponadto spółka uruchamia sprzedaż biletów 200 polskich i zagranicznych przewoźników autokarowych. Aplikacja mobilna mPay zyskuje też nowy design oraz zwiększa intuicyjność i szybkość realizowania transakcji.
Abonenci platformy nc+ mogą dostać do 460 zł premii od Credit Agricole
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-10 14:48 - dodaj komentarz
ITI Neovision, operator platformy nc+, oraz Credit Agricole Bank Polska nawiązały współpracę. Ich oferta obejmuje dostęp do nowoczesnej telewizji, internetu czy usług telefonicznych i - na promocyjnych warunkach – do wyjątkowego konta w banku. Abonentom nc+ bank wypłaca premię do 460 zł. Pierwsze 100 zł można otrzymać już po pierwszym miesiącu od otwarcia konta, jeśli w miesiącu poprzedzającym zasilone one zostanie kwotą 1 tyś zł.
5G: bezpieczeństwo pod kontrolą – obalamy szkodliwe mity
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-10 14:43 - dodaj komentarz
Przeciwnicy 5G podgrzewają nastroje, serwując odbiorcom fake newsy. Obszarem ich szczególnej aktywności stał się Internet. Obalamy najczęściej powtarzane mity. Przygotowaliśmy serwis internetowy o 5G oraz Białą Księgę „Pole elektromagnetyczne a człowiek”, które są wiarygodnym źródłem wiedzy o 5G. Tematyka 5G nie jest prosta i dlatego niełatwo jest zweryfikować poprawność i prawdziwość informacji, które bardzo często pojawiają się w internecie.
Comarch podpisał umowę na budowę KSI ZUS 2.0
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-10 14:36 - dodaj komentarz
3 czerwca Comarch podpisał umowę na migrację domeny świadczeniowej KSI ZUS do architektury x86 dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Oferta krakowskiego producenta IT została wybrana w drodze przetargu realizowanego w ramach umowy ramowej na rozwój systemu KSI ZUS. Umowa składa się z dwóch etapów: opracowanie koncepcji nowej architektury domeny świadczeniowej KSI ZUS oraz jej późniejsza implementacja.
30 GB za darmo na wakacje od Plusha
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-10 14:32 - dodaj komentarz
Nie szukaj Wi-Fi! Od dziś Plush rozdaje pakiety internetowe! To nawet 30 GB na wakacje! I to za darmo! Lato i wakacje to czas licznych wojaży, a dla młodych ludzi, którzy bez telefonu komórkowego nigdzie się nie ruszą, często oznacza konieczność szukania darmowego Wi-Fi. Plush znów odpowiada na takie oczekiwania i potrzeby swoich użytkowników! Specjalnie dla młodych duchem i ciałem, którzy cały czas musza być online i nie wyobrażają sobie innego życia, daje teraz swobodę
Dostałeś maila z Urzędu Skarbowego? Możesz mieć kłopoty
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-10 14:28 - dodaj komentarz
Eksperci z ESET alarmują: w skrzynkach pocztowych Polaków pojawiła się kolejna fala maili ze złośliwym załącznikiem, z ukrytym w środku trojanem Danabot. Wirus kradnie m.in. loginy i hasła dostępowe do polskich rachunków bankowych. Nadawcą wiadomości jest rzekomo Urząd Skarbowy, który zawiadamia odbiorcę maila o zamiarze wszczęcia wobec niego kontroli.
Orange: Są wakacje, czas na lody (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-10 14:15 - dodaj komentarz
A jak wakacje, to lodów można mieć dwa razy więcej. Zupełnie jak internetu po każdym doładowaniu w Orange na kartę. A jeśli już jesteśmy przy lodach, to wolicie świderki czy gałki? Ja te drugie. A co wybiorą nasi uroczy Robert Górski i Mikołaj Cieślak w najnowszej kampanii Orange na kartę? Zobaczcie sami. I garść informacji nie związanych z lodami. Za kreację materiału odpowiada agencja Leo Burnett. Produkcją spotu zajęło się M5. Postprodukcją Lemon/ ICE.
Inteligentny asystent Edward pomoże doradcom klienta ING
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-10 14:09 - dodaj komentarz
ING Bank Śląski zakończył pierwsze testy Edwarda czyli inteligentnego asystenta sprzedażowego, stworzonego przez krakowski start-up. Edward to inteligentny asystent w formie aplikacji mobilnej, która skraca czas doradców poświęcony na ręczne wprowadzanie danych i sprawdzanie informacji o relacjach z klientami. Edward dopasowuje się do istniejącego procesu sprzedaży i pozwala na automatyzację żmudnych czynności takich jak ustawianie przypomnień, tworzenie notatek.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: