GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Posłusznie melduję… się! Zameldowanie przez Internet
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-14 16:37 - dodaj komentarz
Zmieniliście miejsce zamieszkania? A może wróciliście z zagranicy i nie macie meldunku w Polsce? Spokojnie, nie musicie iść do urzędu. Zameldujcie się przez Internet. – E-meldunek to jedna z uruchomionych przez Ministerstwo Cyfryzacji e-usług, której celem jest po prostu ułatwienie życia obywatelom. Działa od początku 2018 r. Do tej pory skorzystało z niej niemal 45 tysięcy osób – mówi minister cyfryzacji Marek Zagórski.
Nowe Sony Xperia 10 i 10 Plus wjechały do sklepu Orange z BONUSAMI
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-14 16:32 - dodaj komentarz
Do oferty Orange trafiły dzisiaj dwa nowe modele od Sony, Xperia 10 i Xperia 10Plus. Dla pierwszych 400 klientów mamy wyjątkowy prezent: do telefonów dołączamy kartę pamięci Sony 64 GB oraz słuchawki Sony ZX110AP. Telefony możecie zamówić w naszym sklepie online: Sony Xperia 10 i 10 Plus w Orange. Dlaczego warto zainteresować się nową serią 10 od Sony? Tym, która wyróżnia oba modele jest panoramiczny wyświetlacz o proporcjach 21:9.
150 mln pobrań zainfekowanych aplikacji ze sklepu Google Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-14 16:30 - dodaj komentarz
Zespół analityków firmy Check Point odkrył bardzo niebezpieczne zjawisko ataku hakerów przez popularne gry, dostępne w Google Play Store. Okazuje się, że w ostatnim czasie 210 gier, pobieranych przez posiadaczy telefonów komórkowych na świecie, padło ofiarą ukrytej kampanii mobilnej. W konsekwencji, użytkownicy telefonów pobrali ponad 147 milionów zainfekowanych aplikacji na swoje smartfony.
Mobilny internet PLAY do 9 miesięcy gratis
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-14 16:25 - dodaj komentarz
Trwa właśnie roczna konferencja sprzedaży PLAY i kilka godzin temu zaprezentowano na niej nową, bardzo dobrą ofertę rodzinną! Gdzie dodawane są duże pakiety internetu. Zasady ofert: jeśli klient wybierze ofertę voice M (oferta grupowa) to dostaje w zestawie internet na 6 miesięcy gratis, jeśli klient wybierze ofertę voice L to dostaje w zestawie internet na 9 miesięcy gratis, klient może testować usługę przez 30 dni. Internet to pakiet 200 GB, który kosztuje od 7 lub 9 miesiąca 50 PLN.
Małe i średnie firmy pod technologiczną ścianą. Czy nadążą za cyfrową transformacją?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-14 16:21 - dodaj komentarz
Według badania Konica Minolta główne wyzwania, z którymi mierzą się małe i średnie firmy to cyberzagrożenia (33%), rosnąca konkurencja (27%), nowe regulacje takie jak RODO (23%), wymagający rynek pracy (23%) czy zbyt szybki postęp technologiczny (23%). Problemy z infrastrukturą IT wskazywało 18% przedsiębiorstw. Czy mały biznes jest gotowy na cyfrową transformację? Cyfryzacja zmienia warunki i charakter pracy. Między innymi dzięki rozwiązaniom chmurowym można ją wykonywać z każdego miejsca i
Orange: Laboratorium Światłowodu (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-14 16:13 - dodaj komentarz
W serii „Jak to działa?” Orange pokazuje Wam różne elementy naszej sieci, ale jeszcze nigdy nie pokazano jak działa światłowód. W końcu światłowód to największa inwestycja ostatnich lat i skoro już wiecie jak podłącza się szkoły, domki jednorodzinne, jak działa sieć szkieletowa to może w końcu warto odpowiedzieć na pytanie – jak działa ten „kabelek”, który je wszystkie łączy. Zatem, jeżeli zastanawialiście się dlaczego światłowód działa, co się dzieje, gdy się go zgina,
Twardy brexit a polskie sklepy internetowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-14 16:10 - dodaj komentarz
Wielka Brytania to największy rynek e-commerce w Europie. 86 proc. Brytyjczyków, mających dostęp do internetu, robi zakupy w sieci, według danych Eurostatu. Na wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej z niepokojem patrzą polscy e-sprzedawcy. Co oznacza brexit dla dalszego rozwoju sprzedaży transgranicznej w Polsce - komentuje Martin Brańka, International Client Relations Director w Blue Media.
ING otwiera testowy interfejs API
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-14 16:08 - dodaj komentarz
ING Bank Śląski udostępnia środowisko testowe do przekazywania danych w ramach otwartej bankowości. Od dziś dostawcy aplikacji zewnętrznych mogą przetestować bankowy interfejs dostępowy API. Pełna specyfikacja interfejsu wraz ze szczegółowym opisem zasad jego funkcjonowania jest dostępna w ramach tzw. portalu deweloperskiego. Serwis dostępny jest pod adresem: https://devportal.ing.pl/
Nowa aplikacja do dzielenia się lokalizacją od Telematics Technologies
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-13 16:16 - dodaj komentarz
Seeya to nowa, darmowa aplikacja służąca do udostępniania własnej lokalizacji i obserwowania na mapie pozycji bliskich osób. Dostawcą rozwiązania jest producent popularnej nawigacji samochodowej NaviExpert. Najnowsza aplikacja Telematics Technologies trafiła właśnie do Google Play. Aplikacja ma pomóc wszystkim tym, którzy lubią wiedzieć gdzie są ich bliscy: dzieci, partnerzy, rodzice czy znajomi.
Różnorodna oferta filmowa w marcu w IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-13 16:11 - dodaj komentarz
W IPLI, największym serwisie rozrywki internetowej, można obejrzeć kolejne świetne produkcje filmowe, w tym kontrowersyjny „Kler”, który był najchętniej oglądanym filmem w polskich kinach w ubiegłym roku. Ponadto tytuły dla siebie znajdą także fani komedii romantycznych, charakterystycznego humoru Marka Koterskiego oraz miłośnicy kina akcji i horroru. Wciąż powiększająca się biblioteka filmowa IPLI w marcu wzbogaca się o następne ciekawe tytuły, dzięki czemu każdy znajdzie pozycję dla siebie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: