GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Samsung pokazał potęgę telewizorów Neo QLED podczas wirtualnego show
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-13 12:15 - dodaj komentarz
Tegoroczna linia telewizorów Neo QLED została wręcz stworzona do oglądania rozmaitych wydarzeń artystycznych na najwyższym poziomie. Niesamowita jakość obrazu oraz przestrzenne brzmienie sprawiają, że widzowie mogą zanurzyć się w niezwykle realistycznym świecie. Korzystając z nieograniczonych możliwości najlepszych telewizorów Samsung 8K, firma zaprosiła na wydarzenie Experience New Perspectives, podczas którego za sprawą wyjątkowych artystów, można było doświadczyć niesamowitych wrażeń.
Podpis elektroniczny odpowiedzią na wyzwania pracy zdalnej
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-13 12:10 - dodaj komentarz
Kwalifikowany podpis elektroniczny nie tylko przyspiesza obieg dokumentów w firmie i redukuje zużycie papieru. Przede wszystkim jest optymalnym rozwiązaniem na wyzwania współczesności - w pełni pozwala korzystać z mobilności i pracy zdalnej. O ile pandemia wymusiła konieczność pracy zdalnej, o tyle dziś wielu pracodawców godzi się na utrzymanie tego trybu pracy. Czy jednak konferencje wideo, odpowiedzialni pracownicy i bezpieczny przesył danych to wszystko czego potrzeba, aby praca mogła na stałe i w pełni
Kosztowne wiadomości
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-13 12:07 - dodaj komentarz
Być może nie wiecie, ale w tym tygodniu obchodziliśmy Dzień Dobrych Wiadomości. Rekordowa wygrana w loterii jest Twoja? A może – daleki krewny właśnie przepisał Ci swój liczony w milionach majątek? Nie daj się nabrać. Każda podejrzana wiadomość, którą dostajesz - to może być phishing. Zaintrygowanie, krótki impuls, który podpowiada, żeby sprawdzić o co chodzi, kliknięcie w link… tyle wystarczy, żeby stać się ofiarą phishingu. Cyberprzestępcy to wiedzą – i korzystają. Jak się nie dać?
Poznajcie nowego Doradcę Play dla Domu (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-13 12:05 - dodaj komentarz
Dzisiaj Play zaczyna naprawdę wyjątkową kampanię. Do znanego zespołu naszych Sprzedawców, dołącza nowa osoba – Doradca Play w zakresie rozwiązań do domu! Nasz nowy Doradca to ekspert w dziedzinie technologii, a dzięki swojej wiedzy doradza, sprawdza i analizuje – wszystko po to, aby pomagać naszym klientom w rozwiązaniach dedykowanych dla domu.
Nowe smartfony OPPO z serii Reno6 w przedsprzedaży w T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-10 14:54 - dodaj komentarz
Od 9 do 19 września br. klienci T-Mobile mogą zakupić w przedsprzedaży zaprezentowane właśnie w Polsce smartfony OPPO – Reno6 Pro 5G oraz Reno6 5G. Jeśli zdecydują się na jedno z urządzeń w tym terminie, w ramach promocji otrzymają w zestawie słuchawki bezprzewodowe Enco X lub Enco Free2 oraz dodatkową usługę ochrony ekranu na rok. Warto się pospieszyć – akcja promocyjna trwa do wyczerpania zapasów! Obejmuje ona zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.
Microsoft i LinkedIn udostępniają raport i aktualizacje usług do pracy hybrydowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-10 14:51 - dodaj komentarz
Badanie Work Trend Index prezentuje wyniki tego, czego dowiadujemy się od pracowników firmy Microsoft w ponad 100 krajach na całym świecie. Z ankiet wynika, że choć praca hybrydowa jest złożona, to elastyczność, różne style pracy i kultura zaufania mogą pomóc nam wszystkim w jej skutecznym wykonywaniu. W roku, w którym 160 000 osób pracowało z domu, a zdalnie przyjęliśmy 25 000 nowych pracowników, odsetek osób, które deklarują, że czują się włączone w działalność firmy Microsoft, osiągnął najwyższy w historii poziom 90%.
Nowe niezarządzalne przełączniki Zyxel MG-105 i MG-108
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-10 14:48 - dodaj komentarz
Firma Zyxel Networks, lider w zakresie bezpiecznych, opartych na sztucznej inteligencji i technologiach chmurowych rozwiązań sieciowych dla domu i biznesu, ogłosiła dzisiaj premierę niezarządzalnych 5- i 8-portowych przełączników MG-105 i MG-108. Ich zadaniem jest pomóc zaawansowanym użytkownikom, twórcom treści oraz małym i średnim przedsiębiorstwom w pełni wykorzystać potencjał urządzeń sieciowych wymagających przesyłania dużej ilości danych i obsługujących szybką łączność 2,5 G.
Odbierz zniżkę T-Mobile na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ z Twoich zdjęć
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-10 14:43 - dodaj komentarz
Co prawda wakacje już się skończyły, jednak najlepsze wspomnienia z ostatnich miesięcy z pewnością wciąż towarzyszą wielu z nas. By na dłużej zachować te szczęśliwe momenty, w cotygodniowej akcji ramach Happy Fridays, przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych rabat na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Dzięki niej wakacyjne wspomnienia będą na wyciągnięcie ręki. Zniżkę w wysokości 20 zł można aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS od 10 do 12 września.
Znowu tańszy iPhone w ofercie tygodnia Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-10 14:34 - dodaj komentarz
Tym razem w ofercie tygodnia iPhone 12 pro. Można go zakupić taniej o 672 zł. iPhone 12 Pro 256 GB 5G w ofercie z abonamentem na 24 raty będzie teraz kosztował 195 zł miesięcznie. To bardzo korzystna oferta. W opcji bez abonamentu kwota jest niższa, można zaoszczędzić 100 zł. A rata wynosi 279 zł przez 20 miesięcy. iPhone 12 Pro oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne połączone z wyrafinowanym designem. To oznacza jeszcze lepsze doznania i komfort podczas korzystania ze smartfona.
Kolejny etap wdrażania nowej bankowości internetowej dla firm Banku BNP Paribas
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-10 14:31 - dodaj komentarz
Bank BNP Paribas sukcesywnie udoskonala bankowość internetową dla przedsiębiorstw i korporacji. 11 września nastąpi zmiana – nazwę BiznesPl@net zastąpi GOonline Biznes. Zmieni się strona logowania, a Klienci będą mieli do dyspozycji nowy, udoskonalony moduł Rachunki, pozwalający na bardziej intuicyjną i wygodną nawigację. Jest to kolejny etap zmian realizowanych w ramach nowej odsłony bankowości internetowej Banku BNP Paribas. Dotychczas w systemie BiznesPl@net Klienci mogli korzystać już z części systemu GOonline Biznes,
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: