GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Samsung A7 w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-02 15:10 - dodaj komentarz
Warto poświęcić chwilę niedawnej premierze najnowszego smartfona ze średniej półki od Samsunga, czyli A7. W tej kategorii cenowej niewiele jest urządzeń, które mogą się pochwalić tak zaawansowanym aparatem. Nie ukrywajmy przecież „ma robić ładne zdjęcia” to jedno z najważniejszych wyzwań, jakie stawiamy przed smartfonami. Nowy Samsung sprawdza się tutaj doskonale. Wyposażony został aż w trzy obiektyw aparatu głównego . Pierwszy (idąc od dołu) ma matrycę 8 MP i służy do wykonywania zdjęć
Play: Ostatnie dni na zniżkę 15 zł w Google Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-02 15:05 - dodaj komentarz
4.11 kończy się cashbackowa promocja w Sklepie Google. Jeśli nie skorzystaliście jeszcze z tej promocji to mocno Was do tego zachęcamy. Przypominamy, że macie okazję zaoszczędzić 15 zł na najróżniejszych aplikacjach i dodatkach. Zniżka jest dostępna dla każdego klienta Play na abonament oraz Red Bull Mobile na abonentem, który nie korzystał z „Playowej” metody płatności w ciągu roku lub robi to po raz pierwszy.
Plus: Samsung Galaxy S9+ [VIDEOTESTY]
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-02 15:00 - dodaj komentarz
Teraz możesz nagrywać do 20 segmentów wideo z szybkością 960 klatek na sekundę - 4 x szybciej od innych smartfonów!* Włącz tryb auto z wykrywaniem ruchu i uchwyć moment, gdy obiekt znajdzie się w kadrze. Lub użyj trybu manualnego, naciskając Super Slow-mo i złap każdą chwilę wideo. Zobaczysz efekty specjalne i to, czego w normalnym trybie oglądania wideo nie widać. Galaxy S9+ posiada wbudowane stereofoniczne głośniki stworzone przy współpracy z AKG, które brzmią 1.4 razy głośniej.
Powołanie Zastępcy Dyrektora NASK PIB
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-02 14:57 - dodaj komentarz
Minister Cyfryzacji Marek Zagórski w dniu 2.11. br. powołał prof. Jacka Leśkowa na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Projektów Administracyjno-Edukacyjnych w NASK PIB. Zgodnie z regulaminem organizacyjnym NASK PIB prof. Jacek Leśkow nadzorować będzie Pion OSE oraz Oddział NASK w Białymstoku, a także spółki zależne NASK PIB. Dr hab. inż. Jacek Leśkow, prof. PK, pracuje jednocześnie w Instytucie Teleinformatyki Politechniki Krakowskiej.
200 zł na start w Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-02 14:52 - dodaj komentarz
Dzisiaj Orange startuje z nową promocją „200 zł na start” w Orange na kartę. Każdy nowy klient, który zdecyduje się na zakup naszych usług na kartę, może otrzymać 200 zł na rozmowy. Wystarczą dwa kroki: W pierwszym należy aktywować oraz zarejestrować nowy starter Orange na kartę. W drugim – włączyć promocję wysyłając bezpłatny SMS o treści PREZENT pod nr 815. Bonus w wysokości 200 zł jest ważny 30 dni od dnia aktywacji.
We Wrocławiu i Katowicach o nowych wyzwaniach cyfrowej transformacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-02 14:45 - dodaj komentarz
Organizacja, zasoby i infrastruktura informacyjna w firmach w obliczu cyfrowej transformacji. O spodziewanych zmianach i wynikających z nich wyzwaniach rozmawiać będą uczestnicy konferencji WHAT’S NEXT 2018, które odbędą się w przyszłym tygodniu we Wrocławiu i Katowicach. Organizatorem wydarzeń jest Netia. Globalny rynek usług chmurowych gwałtownie rośnie. Od cloud computingu, we współczesnym zdigitalizowanym świecie, nie ma już odwrotu. To element rewolucji cyfrowej, zmieniającej całe modele
Stanowisko Ministerstwa Cyfryzacji w/s inicjatywy utworzenia chmury krajowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-31 16:02 - dodaj komentarz
Marek Zagórski, minister cyfryzacji, z zadowoleniem przyjął informację o inicjatywie PKO Banku Polskiego i Polskiego Funduszu Rozwoju w sprawie utworzenia Chmury Krajowej. Zdaniem szefa resortu cyfryzacji to przedsięwzięcie, które w naturalny sposób wypełnia istniejącą na rynku lukę, zarazem wpisując się w strategię cyfryzacji Polski.W opinii Marka Zagórskiego zaadresowanie tego problemu pozwoli na szybszy i bezpieczny rozwój usług chmurowych, z których będą mogli korzystać zarówno
1 listopada z NaviExpert
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-31 15:58 - dodaj komentarz
Korki, kontrole drogowe czy trudności ze znalezieniem parkingu w okolicach cmentarzy, to coś z czym 1 listopada nie muszą zmagać się użytkownicy nawigacji NaviExpert. Aplikacja, jak co roku, uwzględni nie tylko informacje o natężeniu ruchu, ale także, dzięki współpracy z lokalnymi służbami drogowymi i samorządami – zmiany dotyczące objazdów, tymczasowych parkingów oraz możliwych zamknięciach ulic przy cmentarzach w kilkudziesięciu największych miastach w Polsce.
Comarch zmodernizuje i rozbuduje systemy teleinformatyczne na Górnym Śląsku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-31 15:56 - dodaj komentarz
Comarch zmodernizuje systemy Państwowego Zasobu Geodezji i Kartografii (PZGiK) dla Powiatu Bielskiego oraz Wojewódzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Katowicach. Comarch zbuduje subregionalny zbiór dokumentów cyfrowych. Będzie on rdzeniem geoprzestrzennych baz danych jednostek organizacyjnych administracji publicznej szczebla regionalnego, powiatowego i gminnego.
NC+ TELEFON: abonament na rok za pół ceny dla przenoszących numer
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-31 15:50 - dodaj komentarz
Platforma nc+ przygotowała specjalną ofertę dla abonentów usług telewizyjnych, którzy przeniosą numer z innych sieci. W ramach promocji abonenci mogą otrzymać obniżoną do połowy cenę abonamentu telefonicznego aż na 12 miesięcy. Platforma nc+ znalazła się na piątym miejscu w całkowitym bilansie przenaszalności numerów według najnowszego raportu UKE dotyczącego przeniesienia numerów w sieciach stacjonarnych (FNP) i ruchomych (MNP) w III kwartale 2018 roku.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: