GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Smartfon i tablet Samsunga promocyjne kombo w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-12 14:11 - dodaj komentarz
W sieci Play dostępny jest ciekawy kombo/zestaw promocyjny od Samsunga czyli Samsung Galaxy S10e + tablet Samsung Galaxy Tab A7. Nie przegapcie okazji bo oferta jest dostępna do wyczerpania zapasów. Nowoczesny wyświetlacz Infinity-O 5,8-calowy ekran otacza niezwykle smukła ramka, a Ty masz większą powierzchnię do oglądania zdjęć czy filmów. Obrazami w wysokiej rozdzielczości, pełnymi żywych kolorów możesz cieszyć się każdego dnia.
Dziecięcy superbohaterowie walczą z hejtem
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-12 14:03 - dodaj komentarz
Wirtualna Polska wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 69 w Gdańsku stworzyły mural, którego celem jest walka z hejtem. „Podwórko superbohaterów” powstało na ścianach sali gimnastycznej, a jego inspiracją były rysunki samych uczniów. Ich prace połączył znany gdański artysta, Maciek Salamon. Zadanie dzieci było proste: „namaluj superbohatera, który walczy z hejtem”. Tak powstała galeria pełna prac uczniów symbolizująca, w jaki sposób społeczeństwo, w tym także najmłodsi, zmagają
Gartner docenia Samsung Knox w kategorii zabezpieczeń dla biznesu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-12 14:00 - dodaj komentarz
Firma Gartner, po raz czwarty z rzędu, wysoko oceniła rozwiązanie Samsung Knox. W najnowszym raporcie Mobile OSs and Device Security: A Comparison of Platforms („Bezpieczeństwo mobilnych systemów operacyjnych i urządzeń: porównanie platform”) platforma Knox, w wersji 3.2, otrzymała ocenę „silna” w 27 z 30 kategorii. Samsung Knox uzyskał więcej certyfikatów bezpieczeństwa na całym świecie niż jakiekolwiek inne rozwiązanie mobilne.
NASK: Świat zmian, świat możliwości
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-11 15:18 - dodaj komentarz
Szybki internet, podnoszenie kompetencji cyfrowych, bezpieczeństwo w sieci to były najważniejsze tematy poruszane 7 czerwca 2019 r. podczas Kongresu Edukacyjnego NASK OSE „Świat możliwości”, który odbył się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Do tej myśli przewodniej odnieśli się w swoich wystąpieniach wszyscy prelegenci, którzy wystąpili podczas kongresu. Spotkanie otworzył Marek Zagórski, minister cyfryzacji, który między innymi powiedział:
W weekend ruszyły kolejne rowery od Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-11 15:16 - dodaj komentarz
Mieszkańcy Polkowic na Dolnym Śląsku otrzymają do dyspozycji 50 jednośladów. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych podobnych projektów to rowery czwartej generacji. Oznacza to, że nie wymagają stacji dokujących, wystarczy je zostawić w wyznaczonych strefach po zakończeniu jazdy. Rower nie wymaga też ładowania – wszystkie elementy wymagające dopływu prądu napędzane są z baterii ładowanej dynamem.
Cyberprzestępcy wykorzystują kalendarze w smartfonach w celu rozprzestrzeniania fałszywych ofert
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-11 15:06 - dodaj komentarz
Eksperci z firmy Kaspersky wykryli liczne przypadki wyrafinowanego oszustwa, w którym wykorzystywano fałszywe, niechciane powiadomienia usługi Kalendarz Google oraz nakłaniano ofiary do podania swoich informacji osobowych. Ataki przeprowadzano w maju. Przestępcy wykorzystali specjalną funkcję darmowej usługi kalendarza online, która pozwala automatycznie dodawać zaproszenia i wydarzenia.
Promocja na eShopie PLAY dla kupujących Huawei słuchawki gratis
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-11 15:04 - dodaj komentarz
Każdy klient który zakupi w sklepie interentowym Play smartfon Huawei otrzyma słuchawki bezprzewodowe Huawei AM 61 bez względu na wybrany proces czyli utrzymanie/nowy klient/zakup smartfonu bezABO. Co ważne liczy się data zakupu nie aktywacji. Słuchawki będą wysyłane osobno po 18.06. Uwaga liczba promocyjny słuchawek ograniczona i skończą się w kilka dni.
Szukasz aplikacji do edycji zdjęć w smartfonie? Tych nie instaluj
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-11 15:00 - dodaj komentarz
Lukas Stefanko, analityk zagrożeń w ESET, zidentyfikował w sklepie Google Play ponad dwadzieścia aplikacji do rzekomej edycji zdjęć. Programy zostały pobrane łącznie ponad 3 miliony razy. Problem w tym, że aplikacje zamiast poprawiać jakość mobilnych fotografii, jedyne co robią to w nachalny sposób wyświetlają reklamy na ekranie smartfona.
240 Hz i G-Sync - Samsung CRG5 dla fanów gamingu i e-sportu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-11 14:58 - dodaj komentarz
Samsung Electronics ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek nowego, 27-calowego modelu monitora CRG5(C27RG5), który uzupełnia linię zakrzywionych modeli gamingowych tej marki. CRG5 oferuje bardzo wysoką częstotliwość odświeżania 240 Hz i kompatybilność z NVIDIA G-SYNC, co jest niezwykle istotne w grach akcji i profesjonalnych zmaganiach w rozgrywkach e-sportowych.
Ericsson Mobility Report: rozwój sieci 5G szybszy niż przewidywano
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-11 14:54 - dodaj komentarz
Wczesny impet i entuzjazm wobec sieci 5G sprawiły, że firma Ericsson (NASDAQ: ERIC) do końca 2024 r. przewiduje dodatkowe 400 milionów subskrypcji mobilnych usług szerokopasmowych. Najnowsza edycja raportu Ericsson Mobility Report z czerwca 2019 r. przewiduje 1,9 miliarda subskrypcji 5G - wzrost z poziomu 1,5 miliarda prognozowanego w wydaniu z listopada 2018 r. - wzrost o prawie 27 procent. Przewiduje się, że do końca roku 2024 zasięg 5G obejmie 45 procent populacji świata.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: