GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Microsoft pomaga budować świadomość bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-15 14:57 - dodaj komentarz
W tym burzliwym roku niemal wszystkie obszary naszego życia uległy zmianie. Pandemia przeniosła wiele z nich do sfery online – pracę, szkołę, rozrywkę, zakupy i kontakty międzyludzkie. Ale jedna rzecz pozostaje niezmieniona. Ludzie na całym świecie potrzebują poczucia bezpieczeństwa. Dzisiaj obejmuje ono również sferę cyfrową. W Microsoft wierzymy, że bezpieczne korzystanie z Internetu nie tylko pomaga ludziom osiągać więcej, ale również tworzy zaufanie do technologii,
Pomoc dzieciom zagrożonym wykluczeniem edukacyjnym
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-15 14:53 - 1 komentarz
Kiedy wiosną szkoły zamknęły się z powodu wybuchu pandemii koronawirusa, wiele dzieci z niezamożnych rodzin z dnia na dzień straciło kontakt z nauczycielami. Brak komputera i łącza internetowego uniemożliwiał im naukę. Od początku pandemii cały zespół Fundacji Świętego Mikołaja prowadzi intensywne działania na rzecz pomocy dzieciom zagrożonym wykluczeniem edukacyjnym. Jeszcze w tym miesiącu 100 komputerów z oprogramowaniem trafi poprzez Fundację do najbardziej potrzebujących
Orange będzie mocniej współpracować z OPPO
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-15 14:51 - dodaj komentarz
Dzisiaj na poziomie europejskim ogłosiliśmy zawiązanie partnerstwa z OPPO w zakresie wspólnych innowacji, które pomogą w dostarczaniu nowoczesnych usług Orange w smartfonach OPPO oraz urządzeniach Internetu Rzeczy. Naszym celem jest wspólne tworzenie takich rozwiązań, które sprostają zmieniającym się potrzebom klientom. Widzimy potencjał do współpracy. Jeśli chodzi o Polskę współpraca z OPPO szybko się rozwija.
T-Mobile rozdaje zniżkę 26% do Empik Foto
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-15 14:45 - dodaj komentarz
Razem raźniej! Do grona partnerów, z którymi współpracujemy w ramach cotygodniowej akcji „Happy Fridays”, dołącza Empik Foto. Skoro jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów, to warto, te obrazy oglądać w jak najlepszej jakości. A ze zniżką w wysokości 26% na produkty ze sklepu www.empikfoto.pl będzie to na wyciągnięcie ręki. Nasi klienci mogą odebrać nowy rabat w aplikacji „Mój T‑Mobile” w najbliższy weekend, od 16 do 18 października do końca dnia.
Oddziały Santander Bank Polska przyjazne dla osób niewidomych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-15 14:44 - dodaj komentarz
Santander Bank Polska od lat realizuje program „Obsługa bez barier” i wprowadza rozwiązania, które ułatwiają korzystanie z bankowości m.in. osobom niewidomym lub niedowidzącym. W pilotażowym oddziale w Gorzowie Wlkp. bank zastosował m.in. tyflograficzny plan oddziału i ścieżki dotykowe. Co roku, 15 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Białej Laski, który zwraca uwagę na potrzeby osób z niepełnosprawnościami wzroku.
Nowe monitory dotykowe Philips z linii B
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-15 14:40 - dodaj komentarz
MMD prezentuje dwa nowe monitory z linii Philips B – 172B9TL i 242B9TL o przekątnych odpowiednio 17 i 24”. Urządzenia wspierają 10-punktową obsługę za pomocą dotyku. Urządzenia wyposażono w funkcję SmoothTouch, opartą na technologii pojemnościowej z 10-punktowym sterowaniem dotykowym. Odporność na zarysowania szkła pokrywającego ekrany jest na poziomie 7H. Jest to szczególne istotne w miejscach takich jak sklepy, supermarkety, hotele, restauracje czy też w branży
Programiści. Zaczynają kodować w podstawówce, magistrami nie zostają
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-15 14:22 - dodaj komentarz
Większość programistów jest przed 30-ką i swoją pierwszą linijkę kodu napisali, zanim ukończyli 16 lat. 3/4 z nich nie ma dyplomu magistra - wyniki badania Stack Overflow zdają się potwierdzać wizerunek programisty jako młodego i genialnego samouka. O programistach na podstawie wyników globalnych badań mówi ekspert 7N. Na początku października ponad 18 tys. studentów rozpoczęło lub wznowiło naukę informatyki na polskich uczelniach.
W Zapłać z Play: 3 x 15 zł na pierwsze zakupy w Google Play, App Store i Xbox Store
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-15 14:19 - dodaj komentarz
Play lubi bardzo pozytywnie Was zaskakiwać. Tym razem chce trafić do szerszego grona. Dla wszystkich klientów Play korzystających z ofert na abonament, którzy nie mieli jeszcze okazji korzystać z płatności Zapłać z Play, lub robili to ostatnio ponad rok temu mamy niespodziankę. Tym razem promocja jest bardzo szeroko zakrojona i dostępna zarówno dla posiadaczy urządzeń z Androidem, iOS a także użytkowników konsol Xbox.
Atesty potwierdzają: telewizory QLED bezpieczne dla użytkowników
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-14 14:51 - dodaj komentarz
Telewizory Samsung QLED pomyślnie przeszły weryfikacje międzynarodowych instytucji w zakresie bezpieczeństwa. W ocenie wiodącej amerykańskiej organizacji - Underwriters Laboratories (UL), telewizory QLED 8K oraz 4K „nie powodują zagrożenia fotobiologicznego LED”. Zostały także uznane za „bezpieczne dla oczu” przez stowarzyszenie zajmujące się testowaniem i certyfikacją produktów Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE) z Niemiec.
Po pierwsze bezpieczeństwo, czyli urzędowe życie e-Seniora
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-14 14:47 - dodaj komentarz
Bezpieczeństwo – to słowo odmieniamy teraz przez wszystkie przypadki. W czasie pandemii szczególnie powinniśmy troszczyć się o seniorów. Można to robić na różne sposoby, w tym zachęcając ich, aby wizyty w urzędzie zamienili na internet. Powtarzamy to wiele razy, ale taka jest prawda: internet jest skrojony na miarę potrzeb starszych osób. Potrafi ułatwić najtrudniejsze czynności, potrafi zbliżyć, potrafi umilić czas, a jak trzeba pomóc w potrzebie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: