GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru kamery do ochrony domu?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-14 15:45 - dodaj komentarz
Rynek nieruchomości jest bardzo różnorodny. Dostępne są m.in. mieszkania, domy jednorodzinne, bliźniaki czy szeregówki. Łączy je to, że warto zainwestować w odpowiedni monitoring, aby czuć się bezpiecznie. Jakie czynniki są najważniejsze przy wyborze odpowiednich kamer? Obecnie możemy przebierać wśród inteligentnych kamer, które na pierwszy rzut oka niewiele się od siebie różnią. Decydując się na zakup sprzętu, który ma posłużyć na długie lata, trzeba odpowiedzieć sobie najpierw na pytanie, na jakich
Orange: Szybszy internet dzięki refarmingowi
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-14 15:29 - dodaj komentarz
Ponad rok trwał refarming sieci mobilnej, w którym chodziło o wyłączenie UMTS 2100 MHz i przejście na docelową częstotliwość LTE 2100 MHz o szerokości 15 MHz. Operator właśnie zakończył pracę a ostatnim, zrobionym obszarem był Górnośląski Okręg Przemysłowy. Łącznie proces dotyczył 9 tys. stacji bazowych, z których mogą korzystać klienci Orange Polska.
6 grudnia w Katowicach rusza Szczyt Cyfrowy ONZ
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-14 15:26 - dodaj komentarz
To będzie najważniejsze cyfrowe wydarzenie tego roku. W Szczycie wezmą udział sekretarz generalny ONZ - António Guterres, wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej - Margrethe Vestager, kilkudziesięciu ministrów cyfryzacji z różnych zakątków świata, przedstawiciele biznesu z różnych kontynentów, działacze organizacji pozarządowych i środowiska naukowego. To na tym wydarzeniu zapadną najważniejsze decyzje dotyczące przyszłości internetu.
Dźwięk w telewizorach Neo QLED: przegląd technologii i funkcji audio
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-14 15:24 - dodaj komentarz
Telewizory Samsung Neo QLED z technologią Quantum Mini LED nie tylko wzbogacają doświadczenia widzów poprzez piękne, szczegółowe i nasycone kolorami obrazy, ale dostarczają także jakościowy dźwięk, który stanowi swoiste dopełnienie dla wrażeń wizualnych. Rozwiązania, takie jak Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS), Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni, Q-Symphony czy Aktywny Wzmacniacz Głosu pozwolą przenieść się w sam środek akcji.
Blockchain potwierdzi jakość polskiej żywności
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-14 15:20 - dodaj komentarz
Technologia stojąca za globalną rewolucją systemów informatycznych umożliwi zwiększenie zaufania i przejrzystości łańcucha produkcji artykułów spożywczych. Już w październiku tego roku w sklepach Carrefour pojawią się polskie ziemniaki marki własnej objęte technologią blockchain, która pozwala na prześledzenie procesów ich uprawy oraz pakowania. Sieć wprowadza takie rozwiązanie jako pierwsza firma z sektora spożywczego w Polsce, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i rządowemu projektowi paszportyzacji polskiej żywności.
Monitory LG Ergo 2gen. gotowe do działania w niestandardowych warunkach
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-14 15:18 - dodaj komentarz
Nowe Ergo Dual i Ergo Single zapewniają łatwą instalację i większą swobodę ruchów przy pracy wszystkim profesjonalistom. LG Electronics, które po raz kolejny przesuwa granice wydajności sprzętu, komfortu użytkownika i elastyczności stanowiska pracy w nowoczesnej erze, prezentuje najnowszą serię monitorów LG Ergo. To idealne do domu, biura i wszelkich innych zastosowań wyświetlacze LG Ergo Dual (model 27QP88D) i LG Ergo Single (model 32QP880).
Orange: Samsung Galaxy Z Fold3 taniej aż o 2500 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-14 14:43 - dodaj komentarz
Dzisiaj niemała gratka w ofercie tygodnia. Samsung Galaxy Z Fold3 5G 256 GB oraz słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds Pro można kupić taniej o 2496 zł. To oferta cenowa z abonamentem. Bez abonamentu różnica zniżki jest duża, bo zapłacicie mniej tylko o 200 zł. Tak więc oferta z abonamentem jest dużo atrakcyjniejsza. Dodatkowo można ją rozłożyć na 20 rat po 405 zł miesięcznie.
Odbierz od T-Mobile do 40proc. rabatu na wybrane akcesoria Xiaomi
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-14 14:40 - dodaj komentarz
Czy można mieć idealnie posprzątane mieszkanie? Czy można utrzymać świetną wagę? Czy można mieć w domu prywatne kino? Oczywiście, że można – tym bardziej, że w ramach akcji „Happy Fridays” gadżety Xiaomi będą tańsze nawet o 40%. Klienci indywidualni T-Mobile mogą skorzystać z prezentu w dniach 15-19 października poprzez aplikację lub SMS. Zbyt krótki kabel odkurzacza, zanieczyszczone od smogu powietrze, gdy chcemy otworzyć okna w domu, czy za cichy głośnik to drobiazgi, które potrafią uprzykrzyć codzienność.
BenQ GV30 projektor z 2.1-kanałowymi głośnikami Bluetooth i Android TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-14 14:36 - dodaj komentarz
Firma BenQ, wiodąca światowa marka projektorów, przedstawia model GV30, pierwszy inteligentny przenośny projektor z 2.1-kanałowym systemem dźwięku Bluetooth. Oferując wysokiej jakości obraz, autentyczne i żywe kolory, głębokie efekty dźwiękowe z dodatkowym wzmocnieniem basów, nowy projektor zapewnia prawdziwie kinowe wrażenia w dowolnym miejscu. Specjalnie zaprojektowane tryby: kinowy i dzienny, zapewniają uzyskanie wyraźnego, kontrastowego obrazu z żywymi kolorami nawet w dobrze oświetlonym otoczeniu.
Co nas czeka podczas Black Friday 2021?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-14 14:29 - dodaj komentarz
Czy podczas Czarnego Piątku wystarczy poczekać na klienta, który sam do nas przyjdzie zwabiony magią wyprzedaży, czy może w listopadzie sprzedawca musi starać się podwójnie? Wśród właścicieli sklepów internetowych ścierają się dwie postawy. Z nowego raportu Shopera na temat Black Friday 2021 wynika, że proaktywne podejście do tematu widać najczęściej u sprzedawców z dłuższym stażem.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: