GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Serwisy sportowe WP najchętniej odwiedzanymi podczas EURO 2020
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-15 14:19 - dodaj komentarz
Podczas trwania Euro 2020, serwisy sportowe Grupy Wirtualna Polska odwiedziła rekordowa liczba użytkowników. Informacje prosto z mistrzostw dotarły do blisko 10 mln miłośników sportu. Serwis WP SportoweFakty zanotował w tym czasie 8,79 mln realnych użytkowników i był niezmiennie portalem pierwszego wyboru polskich kibiców. Specjalnie przygotowana sportowa propozycja WP spotkała się z ogromnym zainteresowaniem kibiców piłki nożnej.
50 lat historii e-maila – od wiadomości QWERTYUIOP
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-15 14:17 - dodaj komentarz
50 lat temu inżynier Ray Tomlinson wysłał pierwszą na świecie wiadomość e-mail. Był to krok milowy dla rozwoju komunikacji cyfrowej, która połączyła cały świat. Ułatwiła ona nie tylko kontakty międzyludzkie, ale także zmieniła sposób działalności wielu firm. Jednak, wraz ze wzrostem popularności poczty elektronicznej, zwiększyła się także skala wykorzystania jej do cyberataków. Warto wiedzieć zatem, jak zapewnić bezpieczeństwo poczty elektronicznej, zarówno prywatnej, jak i w swoim miejscu pracy.
Prezent w Mój Orange z okazji Open’er  Park
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-15 14:12 - dodaj komentarz
W aplikacji Mój Orange czekają kolejne prezenty do odbioru. Tym razem z okazji ruszającego jutro Open’er Park Powered by Orange. Od 14 do 20 lipca w ramach akcji Środy z Mój Orange, można odebrać prezent w postaci usługi Video Pass. To nielimitowany transfer danych w najbardziej popularnych serwisach video przez 6 mies. za 0 zł. Opener Park trwa długo, więc to nie koniec niespodzianek. Za tydzień między 21 a 27 lipca a potem między 11 a 17 sierpnia w ramach prezentu także w aplikacji Mój Orange, będzie dostępny Music Pass przez
Dzień bez telefonu komórkowego – da się?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-15 14:09 - dodaj komentarz
Kiedy ostatnio spędziliście dzień offline? Możemy się założyć, że dawno, a przynajmniej - że nie zdarza się to często. Spróbujcie – warto. Jutro obchodzimy Światowy Dzień bez Telefonu Komórkowego. To świetna okazja, by się odłączyć (choćby na chwilę)! Telefon pełni w naszym życiu coraz więcej funkcji. Nic więc dziwnego, że coraz rzadziej wypuszczamy go z rąk i coraz bardziej nie wyobrażamy sobie, że mogłoby go nie być.
Rusza BLIK zbliżeniowy wkrótce w sklepach stacjonarnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-14 13:58 - dodaj komentarz
Banki już wkrótce udostępnią swoim klientom możliwość płacenia zbliżeniowo BLIKIEM w sklepach stacjonarnych w Polsce i na świecie. Skorzystanie z tej możliwości przez użytkowników bankowych aplikacji mobilnych nie będzie wymagało logowania do aplikacji. Płatności zbliżeniowe BLIK uzupełnią dotychczasową gamę rozwiązań oferowanych przez system płatności mobilnych.
Poczta Polska przywraca możliwość wysyłania paczek pocztowych do kolejnych 11 krajów
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-14 13:54 - dodaj komentarz
Poczta Polska wznowiła przyjmowanie paczek pocztowych priorytetowych adresowanych do Indonezji, Iranu, Iraku, Kataru, Kuwejtu, Libanu, Pakistanu, Rosji, Tunezji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz na Filipiny. Poczta Polska rozszerza zakres usług zagranicznych i przywraca możliwość obsługi przesyłek zagranicznych po fali utrudnień transportowych, które spowodowała pandemia. Operator przywrócił właśnie możliwość wysyłania przesyłek (priorytetowych paczek pocztowych) do Indonezji, Iranu, Iraku, Kataru, Kuwejtu, Libanu,
Amazon Alexa będzie dostępna w telewizorach niezależnych producentów z LG webOS
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-14 13:51 - dodaj komentarz
Za pośrednictwem pilota LG Magic usługa Alexa zapewnia dostęp do łatwych w użyciu funkcji oraz wygodnego sterowania głosowego. Po raz pierwszy usługa Amazon Alexa będzie dostępna w szerokiej gamie telewizorów od niezależnych producentów, które są wyposażone w opracowany przez LG system operacyjny webOS. Marki telewizorów, takie jak Advance, Blaupunkt, Eko, JSW, Manta, Polaroid, RCA, Seiki i Skytech, a także producenci ODM, między innymi Ayonz, Dualshine, Konka, Silicon Player, Skyworth i Xianyou, będą wkrótce oferować dostęp do
Nowości w ofercie abonamentowej Plusha
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-14 13:47 - dodaj komentarz
Plush wprowadza nowe plany abonamentowe. 15 lipca oferta Plusha zostanie poszerzona o abonament w cenie 25 zł/mies. Ponadto, dostęp do 5G znajdziemy już w abonamencie za 30 zł/mies., a cena wyższego abonamentu również z 5G i pakietem 60 GB została obniżona do 50 zł/mies. To nie koniec zmian, jakie czekają użytkowników Plusha. Klienci, którzy nie lubią wielomiesięcznych umów mogą wybrać abonament za 25 zł/mies. na czas nieokreślony.
Energa Operator ukończyła budowę nowej rozdzielni
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-14 13:45 - dodaj komentarz
Energa Operator ukończyła budowę nowej rozdzielni sieciowej wysokiego napięcia (110 kV) w miejscowości Windyki (RS Windyki) położonej w gminie Wieczfnia Kościelna w woj. mazowieckim. Obiekt umożliwi przyłączenie i wyprowadzenie produkowanej energii z powstających w okolicy odnawialnych źródeł. Inwestycja zrealizowana została przez Energę Operatora Wykonawstwo Elektroenergetyczne we współpracy z płockim Oddziałem Energi Operatora.
Jan-Krzysztof Duda rozpoczyna współpracę z Lenovo
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-14 13:43 - dodaj komentarz
Arcymistrz szachowy Jan-Krzysztof Duda rozpoczyna współpracę z Lenovo. Nowy ambasador wspierany będzie przez mobilną stację roboczą ThinkPad P1 3. generacji podczas treningów oraz przygotowań do licznych rozgrywek i turniejów. Dzięki wysokiej wydajności oferowanej przez laptopa i jego zaawansowanym możliwościom, najlepszy polski szachista będzie miał możliwość skuteczniejszego przygotowania się do rywalizacji ze ścisłą światową czołówką.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: