GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Zmiana na stanowisku prezesa Sony Europe
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-09 15:58 - dodaj komentarz
Obecny prezes Sony Europe Limited, Shigeru Kumekawa, powróci do Tokio, gdzie z dniem 1 kwietnia 2019 r. obejmie stanowisko Corporate Executive i prezesa Sony Marketing Inc. Jego następcą na stanowisku prezesa Sony Europe będzie Hideyuki Furumi, aktualny wiceprezes wykonawczy oraz dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Sony Mobile Communications Inc.Shigeru Kumekawa kieruje Sony Europe od 2016 r. Zarządza działaniami w segmencie elektroniki prowadzonymi w 40 krajach w Europie, zapewnia
Debiutuje HAMMER 4 - klasyczny twardziel
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-09 15:56 - dodaj komentarz
HAMMER 4 to najnowsza generacja klasycznego telefonu o podwyższonej wytrzymałości. Model charakteryzuje największy wśród wzmocnionych komórek marki wyświetlacz 2,8’’, muskularna stylistyka oraz odporność potwierdzona certyfikatem IP68. A do tego potężna bateria 2000 mAh zapewniająca nawet do 20 godzin ciągłych rozmów. Czym jeszcze wyróżnia się najnowszy HAMMER?
OPPO, światowy lider rynku smartfonów, wkrótce oficjalnie w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-09 15:52 - dodaj komentarz
Początek 2019 roku zapisze się jako znaczący okres w branży mobile – marka OPPO, jeden z największych światowych producentów smartfonów, już 31 stycznia wkracza oficjalnie na polski rynek, dołączając tym samym do Turcji i Wielkiej Brytanii, gdzie premiera marki odbędzie się również w tym miesiącu. Wprowadzając swoje portfolio urządzeń na poszczególne rynki, OPPO otwiera zupełnie nowy rozdział na kartach historii branży mobile.
Blu-ray Panasonic UB450/UB150 z obsługą HDR10+ i Dolby Vision
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-08 16:41 - dodaj komentarz
Firma Panasonic ogłasza wprowadzenie na rynek swoich najnowszych odtwarzaczy Ultra HD Blu-ray, DP-UB150 i DP-UB450. Obie serie obsługują dynamiczne metadane HDR10+, a seria UB450 oferuje również obsługę standardu Dolby Vision. Dzięki optymalizacji jasności każdego obrazu, scena po scenie, te najnowsze formaty HDR wiernie odtwarzają obrazy HDR zgodnie z pierwotnymi intencjami twórcy. Za sprawą technologii optymalizacji obrazu zarówno seria DP-UB150, jak i seria DP-UB450 oferują kinowe
Sony prezentuje głośnik ze szkła: źródło czystego jak kryształ dźwięku Hi-Res Audio
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-08 16:32 - dodaj komentarz
Firma Sony ogłosiła wprowadzenie nowego głośnika ze szkła: eleganckiego, przenośnego modelu LSPX-S2 zapewniającego wyjątkową jakość dźwięku. Utrzymany w łagodnej stylistyce, subtelnie wykończony głośnik wtapia się w domowe wnętrze i stanowi piękny element jego wystroju. Aby wprowadzić w domowym wnętrzu jeszcze milszą atmosferę, można włączyć tryb blasku świec. Tworzy on relaksujące oświetlenie1, dzięki któremu dom staje się miejscem wypoczynku i azylem od świata zewnętrznego.
Panasonic GZ2000: Najlepszy telewizor do kina domowego na świecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-08 16:28 - dodaj komentarz
Firma Panasonic ogłasza wprowadzenie na rynek telewizora GZ2000, ze stworzonym na zamówienie, profesjonalnej klasy ekranem OLED 4K oraz własnymi ulepszeniami sprzętowymi. Nowy, zoptymalizowany przez wiodącego hollywoodzkiego kolorystę ekran oferuje niezrównaną dokładność odwzorowania barw i znacznie wyższe średnie poziomy jasności. GZ2000 to pierwszy na świecie* telewizor OLED obsługujący zarówno standard HDR10+, jak i Dolby Vision HDR oraz HLG Photo
Amazon Alexa od stycznia w słuchawkach z systemem redukcji hałasu Sony
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-08 16:16 - dodaj komentarz
Firma Sony poinformowała, że w końcu stycznia udostępnione zostaną aktualizacje wewnętrznego oprogramowania, dzięki którym nagradzane słuchawki Sony z systemem redukcji zewnętrznego hałasu — WH-1000XM3, WH-1000XM2 i WI-1000X — zostaną zoptymalizowane do współpracy z asystentem Amazon Alexa. Słuchawki bezprzewodowe Sony współpracują z większością smartfonów. Dzięki eliminacji przewodów zapewniają swobodę ruchów, a wbudowana technologia redukcji zewnętrznego hałasu tłumi typowe
Nowe marki rozwiązań do monitoringu w ofercie Veracomp
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-08 16:13 - dodaj komentarz
Szacuje się, że wartość polskiego rynku ochrony wynosi już ponad 10 mld zł, a w ciągu kolejnych trzech lat wzrośnie o prawie 10% (badania Deloitte z 2017 roku). Dynamiczne zmiany dotyczą także monitoringu wideo, dlatego Veracomp rozszerza ofertę o dwie uznane marki: Uniview i KEDACOM. Dzięki nim inwestycja w kamery IP stanie się jeszcze korzystniejsza.
Sony na targach CES 2019: prezentacja najnowszych produktów
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-08 16:09 - dodaj komentarz
Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w poniedziałek 7 stycznia, prezes i dyrektor generalny Sony Corporation Kenichiro Yoshida powiedział: „Sony to twórcza firma z branży rozrywkowej. Współpracujemy z twórcami, dzięki którym powstają utwory muzyczne, filmy, programy telewizyjne i gry przyciągające miliardy oczu, uszu i umysłów z całego świata. Chcielibyśmy pokazać, jak profesjonalne technologie Sony pomagają twórcom z branży rozrywkowej w produkcji wspaniałych treści.
Samsung Smart TV z obsługą iTunes Movies & TV Shows oraz AirPlay 2
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-08 16:03 - dodaj komentarz
Firma Samsung poinformowała, że nowe modele telewizorów Samsung Smart TV, które wejdą do oferty na wiosnę 2019 r. będą miały funkcję obsługi iTunes Movies & TV Shows oraz Apple AirPlay 2. Z kolei wprowadzenie tych rozwiązań do telewizorów Samsung Smart TV z 2018 r. będzie możliwe dzięki aktualizacji oprogramowania. Pierwsza na rynku, nowa aplikacja iTunes Movies & TV Shows będzie dostępna w ponad 100 krajach, wyłącznie w telewizorach Samsung Smart TV.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: