GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

ZOWIE XL2540K – 240Hz popularny monitor e-Sportowy nowej generacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-12 14:37 - dodaj komentarz
BenQ ZOWIE XL2540K to kolejny monitor z nowej generacji 240Hz monitorów e-Sportowych. Nowa, 24,5” szybka matowa matryca Full HD, mniejsza podstawa i większy zakres płynnej regulacji położenia ekranu w połączeniu z funkcjami ochrony wzroku ułatwiają stworzenie komfortowego stanowiska precyzyjnie dostosowanego do przyzwyczajeń gracza. Skuteczność w grze zwiększają funkcje wspomagania widoczności pola walki: Low Blue Light, Color Vibrance, Black eQualizer.
Poczta Polska ostrzega: uwaga na fałszywe strony www
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-12 14:29 - dodaj komentarz
Rośnie liczba osób kupujących za pośrednictwem internetu, a wraz z nimi zwiększa się ryzyko kradzieży danych lub pieniędzy. Oszuści nie próżnują wykorzystując także zaufaną markę Poczty Polskiej. Przestępcy podszywają się pod Spółkę i „w jej imieniu” kierują do Klientów wiadomości nakłaniające do kliknięcia w podejrzany link podobny do adresu prawdziwej strony internetowej należącej do narodowego operatora, którym jest: https://www.poczta-polska.pl/.
Lenovo prezentuje ThinkReality A3 okulary inteligentne dla firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-12 14:27 - dodaj komentarz
Na targach Consumer Electronics Show (CES), firma Lenovo zaprezentowała lekkie okulary inteligentne ThinkReality™ A3. ThinkReality A3 należą do najbardziej zaawansowanych i najwszechstronniejszych na rynku okularów inteligentnych dla firm. Stanowią one element kompleksowej oferty rozwiązań sprzyjających cyfryzacji przedsiębiorstw i rozpowszechnianiu inteligentniejszych technologii.
Cyfrowe porządki, czyli dzień sprzątania online
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-12 14:23 - dodaj komentarz
Podobno wczoraj był Dzień Sprzątania Biurka. Na dzisiaj proponujemy dzień sprzątania w telefonach i komputerach. Każdy moment jest dobry, by - dla swojego (cyber)bezpieczeństwa - zrobić cyfrowe porządki. Nie tylko na pulpicie… Posprzątaj w swoim życiu! Spokojnie – mobilnym. Każdy pretekst jest dobry, by w końcu się tym zająć. Podpowiadamy od czego zacząć, bo jak wiadomo początki są najtrudniejsze.
Samsung o sieci piątej generacji podczas IEEE Student Meeting
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-11 13:47 - dodaj komentarz
W 2020 roku odbyła się III edycja Konkursu Polskiej Sekcji IEEE na najlepsze prace dyplomowe. Organizatorem Głównym oraz Patronem Konkursu, który organizowany był na uczelniach technicznych w całej Polsce była Polska Sekcja IEEE. W konkursie brały udział prace inżynierskie oraz magisterskie na kierunkach: Informatyka, Elektronika, Telekomunikacja, Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka oraz Energetyka.
CES 2021: Najnowszy odkurzacz LG CordZero ThinQ
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-11 13:45 - dodaj komentarz
Podczas targów CES® 2021, które po raz pierwszy w historii odbywają się całkowicie on-line, firma LG Electronics zaprezentuje najnowszy odkurzacz pionowy LG CordZeroThinQ A9 Kompressor+. Udoskonalone urządzenie charakteryzuje się imponującą skutecznością odkurzania wszystkich rodzajów wykładzin i podłóg twardych, a ponadto jest wyposażone w nową stację ładowania, która automatycznie opróżnia zbiornik na kurz i ładuje akumulator odkurzacza, zapewniając najwyższy
Nowe bezprzewodowe głośniki Sony SRS-RA5000 i SRS-RA3000
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-11 13:39 - dodaj komentarz
Firma Sony ogłosiła wprowadzenie do oferty dwóch bezprzewodowych głośników domowych: SRS-RA5000 i SRS-RA3000. Oba nowe modele zaprojektowano, by zapewnić maksimum przyjemności ze słuchania w całym domu. Zastosowane w nich unikatowe technologie audio Sony wypełniają pomieszczenie wszechobejmującym dźwiękiem. Głośniki te fantastycznie wpisują się w każde otoczenie. Pozwalają zanurzyć się ulubionej muzyce, tworząc pogodny, kojący nastrój.
Laptop Lenovo Yoga Slim 7i Pro teraz z wyświetlaczem OLED
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-11 13:35 - dodaj komentarz
Przyszłość smukłych i lekkich komputerów rysuje się o wiele jaśniej. Dziś firma Lenovo zapowiedziała, że 14-calowy laptop Yoga Slim 7i Pro będzie dostępny z wyświetlaczem LED lub ekranem OLED o wyjątkowo intensywnych kolorach. Nowy laptop Lenovo Yoga Slim 7i Pro (wersja OLED) z 14‑calowym panelem OLED o częstotliwości odświeżania 90 Hz debiutuje na CES. Podobnie jak jego odpowiednik z wyświetlaczem LCD, który uzyskał uprzednio certyfikat Intel Evo, działa z najnowszymi
Eksperci łączą atak na firmę SolarWinds z backdoorem Kazuar
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-11 13:29 - dodaj komentarz
W połowie grudnia 2020 r. firmy FireEye, Microsoft oraz SolarWinds poinformowały o wykryciu dużego, wyrafinowanego ataku na łańcuch dostaw, w którym wykorzystano nieznane wcześniej szkodliwe oprogramowanie – Sunburst – i którego ofiarą padli klienci oprogramowania Orion firmy SolarWinds. Eksperci z firmy Kaspersky zidentyfikowali różne podobieństwa w kodzie pomiędzy szkodnikiem Sunburst oraz znanymi wersjami backdoora Kazuar, zapewniającego atakującym zdalny dostęp do
Najlepsze zimowe seriale pełne śniegu  w Orange tv
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-11 13:26 - dodaj komentarz
Jeśli marzy Wam się prawdziwa zima i z niecierpliwością wyglądacie śniegu, zastanawiając się gdzie on jest i kiedy się pojawi, to włączcie te seriale. Tam wszystko znajdziecie. Zachwycicie się białym puchem, poczujcie mroźny klimat i w domowym cieple przenieście się do fascynujących krain skutych lodem. Piękna, prawdziwa zima i mroczne tajemnice to jest to.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: