GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Microsoft Polska wspiera paradę równości
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-13 16:21 - dodaj komentarz
Ponad 4 tysiące pracowników Microsoft z całego świata przeszło wspólnie z uczestnikami marszów równości ulicami 60 miast, w 30 państwach. Do globalnej inicjatywy dołączyli także pracownicy polskiego oddziału Microsoft, którzy przemaszerowali ulicami Warszawy, manifestując swoje poparcie dla różnorodności. Równouprawnienie osób w ich miejscu pracy oraz wzajemny szacunek, wynikający z braku dyskryminacji ze względu na płeć, orientację seksualną, wyznanie czy kolor skóry
Ria Money Transfer&Euronet upraszcza i przyspiesza przekazywanie gotówki na Ukrainę
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-13 16:19 - dodaj komentarz
W połowie czerwca została wprowadzona unikalna usługa przekazów pieniężnych z Polski na Ukrainę. Dzięki uruchomieniu nowej aplikacji mobilnej „myRia” oraz szeregowi modyfikacji w bankomatach Euronet, przekazywanie gotówki rodzinie i przyjaciołom mieszkającym za naszą wschodnią granicą, stanie się intuicyjnie proste i praktycznie natychmiastowe. Ta innowacyjna usługa w pełni wykorzystuje rozszerzony pakiet usług dodanych urządzeń Euronet i rozbudowaną sieć wypłat gotówki Ria Money Transfer.
Orange: Premiera polskiej wersji międzynarodowej aplikacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-13 16:17 - dodaj komentarz
Jak wiecie, Fundacja Orange szuka różnych nowych dróg cyfrowej edukacji. Prowadzi w szkołach w całej Polsce zajęcia z programowania i nowych technologii, tworzy miejsca rozwijające kreatywność, multimedialne świetlice. Dziś zaprezentowała projekt, który po partnersku promuje i wspiera – światową platformę Khan Academy. Właśnie pojawiła się polska wersja mobilnej aplikacji Khan Academy. To pierwsza taka apka w Polsce!
T‑Mobile zbuduje sieć dla Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-13 16:13 - dodaj komentarz
T‑Mobile Polska zwyciężył w organizowanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przetargu na budowę sieci łączącej ze sobą 533 urzędy pracy w całej Polsce oraz zapewnienie im dostępu do internetu przez 3 lata, z wykorzystaniem infrastruktury światłowodowej oraz łączy bezprzewodowych. Na potrzeby realizacji zwycięskiej oferty, opiewającej na kwotę 7,943 mln, zł T‑Mobile wybuduje niemal 1000 kilometrów łączy światłowodowych.
W ING najlepsza bankowość internetowa dla firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-13 16:09 - dodaj komentarz
ING Bank Śląski został nagrodzony za najlepszą bankowość internetową dla małych i średnich firm w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Organizator konkursu, SME Banking Club, docenił zarówno Moje ING - system bankowości internetowej dla przedsiębiorców oraz ING Business – platformę dla klientów korporacyjnych. Ranking Best Online Banking for SME customers in the CEE region 2019 został przeprowadzony przez SME Banking Club wśród 25 banków obsługujących małe i średnie firmy w
Kontrola rodzicielska w telefonie - jak chronić dziecko przed zagrożeniami w sieci?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-13 16:07 - dodaj komentarz
Kontrola rodzicielska pozwala ograniczyć dostęp najmłodszym użytkownikom smartfonów do niepożądanych treści w sieci. Eksperci portalu komórkomat.pl sprawdzili, które aplikacje warto przetestować, chcąc zapewnić dziecku bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu. Z raportu EU Kids Online (Kirwil, 2011) wynika, że w Polsce aż 36% osób w przedziale wiekowym 9-16 lat łączyło się z siecią www. To nieco więcej niż średnia w Europie, która wynosiła wówczas 31%.
Bank Pocztowy ponownie udostępnionia klientom bankowość internetową
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-13 16:04 - dodaj komentarz
Bank przywrócił pełną dostępność bankowości internetowej Pocztowy24. Klienci bez przeszkód korzystają już z tego kanału obsługi. Klienci Banku, poza obsługą w placówkach Banku Pocztowego i Poczty Polskiej oraz Contact Centre, mogą znów bez przeszkód korzystać także z bankowości internetowej Pocztowy24. W miniony weekend Bank prowadził prace modernizacyjne, o czym informował Klientów.
Telewizor i sztuczna inteligencja
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-13 16:01 - dodaj komentarz
Dziś telewizor to coś więcej niż telewizja. Podłączając największy w domu ekran do Internetu widzowie zyskują dostęp do treści, która znacząco wykracza poza klasyczną ramówkę. To przyniosło nowe wyzwania związane z jakością wideo. Czy wykorzystanie sztucznej inteligencji do poprawy jakości obrazu w telewizorze rozwiązuje ten problem? Sztuczna inteligencja zastosowana w telewizorach QLED 8K i tegorocznych QLED 4K poprawia jakość obrazu w czasie rzeczywistym, niezależnie od
Wirtualny Teatr Historii Niepodległa – nowe technologie w służbie kulturze
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-13 15:58 - dodaj komentarz
Biuro Programu „Niepodległa” wspólnie z partnerami – fundacją Koncept Kultura oraz studiem VR Heroes udostępnia mieszkańcom i turystom wybranych miejscowości serię pokazów w ramach Wirtualnego Teatru Historii „Niepodległa”. Odwiedzający kopułę „Niepodległej” będą mogli zobaczyć pierwszy polski film fabularny zrealizowany całkowicie w technologii Virtual Reality 360 – „Kartka z Powstania” – i wziąć udział w wirtualnej podróży po transatlantyku MS „Piłsudski”.
Szansa dla energetycznych innowatorów - wystartował TAURON PROGRES
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-13 15:55 - dodaj komentarz
TAURON uruchomił własny program akceleracyjny służący poszukiwaniom podmiotów, których technologie odpowiadają na wyzwania zdefiniowane w Strategicznej Agendzie Badawczej. Pomysły można zgłaszać poprzez stronę internetową: https://www.tauron.pl/tauron/tauron-innowacje/wspolpraca-ze-startupami/progres. W zależności od specyfiki oferowanego rozwiązania, jego innowacyjności i zaawansowania technologicznego, przewidywane są różne modele współpracy.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: