GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

OPPO prezentuje pierwszy na świecie hotel 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-13 15:10 - dodaj komentarz
OPPO przekształciło 12-metrowy kontener w naszpikowany nowoczesnymi technologiami hotel przyszłości. Chcąc pokazać całemu światu możliwości technologii 5G, australijski oddział firmy OPPO stworzył pierwszy na świecie inteligentny, futurystyczny, a co więcej mobilny hotel, sterowany wyłącznie za pomocą smartfonu OPPO Reno i sieci 5G. Przez kilka najbliższych miesięcy odwiedzi on wybrane australijskie miasta, a pierwszym przystankiem na trasie będzie Gold Coast.
Cybergang Cloud Atlas uaktualnia swój arsenał
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-12 15:53 - dodaj komentarz
loud Atlas, cyberprzestępcze ugrupowanie APT znane również pod nazwą Inception, wzbogaciło swój arsenał o nowe narzędzia, które pozwalają uniknąć wykrycia za pomocą standardowych wskaźników infekcji. Uaktualniony łańcuch infekcji został zidentyfikowany przez badaczy z firmy Kaspersky w różnych organizacjach w Europe Wschodniej, Azji Środkowej oraz Rosji.
Ochrona przed atakiem SWAPGS dzięki Bitdefender Hypervisor
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-12 15:48 - dodaj komentarz
Atak SWAPGS został zidentyfikowany i zgłoszony przez badaczy bezpieczeństwa Bitdefender pracujących nad introspekcją hypervisora ​​i technologiami anty-exploitów. Doprowadziło to do skoordynowanego procesu ujawniania, który obejmował kilku strategicznych partnerów branżowych. Ataki spekulacyjne oparte na wykonywaniu, wykorzystują wady architektury procesora, aby umożliwić atakującym wyciek poufnych informacji z pamięci jądra uprzywilejowanego systemu operacyjnego.
ENISA zaprasza do nowej grupy eksperckiej ds. certyfikacji cyberbezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-12 15:45 - dodaj komentarz
Jeżeli interesuje Cię cyberbezpieczeństwo i chcesz dbać o jak najwyższy jego poziom na naszym kontynencie, Agencja Unii Europejskiej ds. Cyberbezpieczeństwa (ENISA) poszukuje właśnie Ciebie! Kłódka na klawiaturze komputera.ENISA na mocy Aktu o Cyberbezpieczeństwie może powoływać doradcze grupy eksperckie do realizacji określonego zadania. Komisja Europejska zwróciła się do Agencji ENISA o przygotowanie propozycji programu certyfikacji cyberbezpieczeństwa.
Oszuści coraz częściej rozprzestrzeniają wiadomości spamowe i phishingowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-12 15:42 - dodaj komentarz
Badacze z firmy Kaspersky zidentyfikowali zwiększone wykorzystywanie sprytnej techniki dostarczania spamu i phishingu. Przestępcy coraz częściej wykorzystują formularze rejestracji, subskrypcji oraz opinii na stronach internetowych w celu umieszczania treści spamowych lub odsyłaczy phishingowych w potwierdzeniach e-mail pochodzących od szanowanych i godnych zaufania firm.
Orange Flex: Nowe plany i więcej GB
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-12 15:40 - dodaj komentarz
Teraz wybór planu w Orange Flex jest jeszcze prostszy i szybszy. Ucieszy to klientów, fanów mobilnego surfowania po internecie. W ofercie znajdą się większe pakiety internetu, w tym 30 GB za 30 zł. Orange Flex to zupełnie nowy wymiar abonamentu, z którego chętnie korzystają fani technologicznych nowinek. Blisko połowa użytkowników Orange Flex to millenialsi, czyli osoby w wieku 25-39 lat. Cenią super wygodne i innowacyjne rozwiązania np. eSIM. Są również niezwykle aktywni w sieci.
Plus rozdaje dodatkowe 18 GB za wygrane mecze polskich siatkarzy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-12 15:38 - dodaj komentarz
We wspaniałym stylu siatkarska reprezentacja Polski mężczyzn wywalczyła kwalifikacje na letnie Igrzyska Olimpijskie, które odbędą się w przyszłym roku w Tokio, a dziś Plus, będący wieloletnim sponsorem i partnerem polskiej siatkówki, rozdaje swoim klientom dodatkowe darmowe GB za wygrane sety i mecze! Tylko w poniedziałek 12 sierpnia klienci usług Plus na Kartę oraz Plus Mix mogą otrzymać dodatkowe darmowe gigabajty w ramach promocji związanej z meczami turnieju,
Facebook pozywa twórców złośliwych aplikacji w Sklepie Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-12 15:34 - dodaj komentarz
To pierwsza taka sytuacja w historii Facebooka. Serwis złożył pozew przeciwko firmom udostępniającym fałszywe aplikacje. Programy o różnych funkcjonalnościach, bez wiedzy użytkownika, „klikały” w reklamy Facebooka, narażając tym samym na straty reklamodawców inwestujących w platformę oraz sam serwis społecznościowy. Jak się okazuje – tego typu złośliwych aplikacji w sklepie Play jest naprawdę sporo.
Orange: Już 500 tys. umów (i nie tylko) podpisanych na tablecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-12 15:32 - dodaj komentarz
Od grudnia ubiegłego roku możecie podpisać umowy (i nie tylko) na ekranie tabletów, a od 22 lutego jest już możliwie we wszystkich, blisko 200, naszych salonach własnych. Dzięki temu, cały proces idzie szybciej, a z naszych salonów nie wychodzicie z teczką dokumentów. Te bowiem, dzięki możliwości podpisania umowy na tablecie, trafiają po prostu na Waszą skrzynkę mailową. W sumie w ten sposób nasi klienci podpisali już 500 tysięcy dokumentów,
Unicef:Pomagaj innym pisząc kod
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-12 15:25 - dodaj komentarz
Na początku roku UNICEF Polska wystartował z programem o nazwie „Ambasada Dobrej Woli”. Jaki jest jej cel? Wykorzystać technologię, aby pomóc najbardziej potrzebującym dzieciom. Wspierać ją w tym zadaniu będą także trójmiejscy specjaliści od oprogramowania dla dobra społecznego z SolDevelo Social Impact. Ambasada Dobrej Woli powstała z inicjatywy UNICEF Polska, aby zjednoczyć siły biznesu, innowacyjnych start-upów oraz społeczności akademickiej.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: