GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Autootwieranie – (r)ewolucja na miarę smart home
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-13 13:33 - dodaj komentarz
Inteligentne rozwiązania coraz śmielej wkraczają do polskich domów. Trend wyposażania mieszkań w urządzenia, które ułatwiają codzienne życie wciąż się rozwija. Według najnowszych danych Statista.com, do 2025 r. ponad jedna piąta gospodarstw domowych na świecie będzie korzystała z rozwiązań typu smart. Do 2027 roku globalny rynek inteligentnych zamków do drzwi ma osiągnąć wartość 4,5 miliarda dolarów. Wzrost napędzi adaptacja technologii 5G i Bluetooth.
CES 2021: TP-Link przedstawia superszybkie i ultrabezpieczne urządzenia
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-12 15:54 - dodaj komentarz
Podczas trwających wirtualnych targów CES (11-14 stycznia) TP-Link zaprezentował szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które sprawią, że sieci zarówno użytkowników domowych, jak i biznesowych, staną się jeszcze szybsze i jeszcze bardziej bezpieczne. Producent koncentruje się na rozwoju rozwiązań WiFi 6E, WiFi mesh, 5G oraz 10G. Aby pomóc użytkownikom zapoznać się z nowościami i dowiedzieć się więcej na ich temat, TP-Link stworzył wirtualną wystawę,
LG wzmacnia pozycję w branży dzięki najlepszej technologii TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-12 15:45 - dodaj komentarz
W roku 2021 LG unowocześniła urządzenia premium, wprowadzając nowe ekrany OLED, zaawansowaną konstrukcję ekranu LCD, nową wersję procesora i interfejsu użytkownika. Poszerzyła także wybór przekątnych ekranów. Dzięki telewizorom premium – OLED, QNED Mini LED i NanoCell, najbardziej imponującym z dotychczas oferowanych, firma LG Electronics ustanawia nowy standard w branży.
Najsmuklejszy ThinkPad w historii1, X1 Titanium Yoga
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-12 15:36 - dodaj komentarz
Najsmuklejszy ThinkPad w historii1, X1 Titanium Yoga, dopełnia ofertę laptopów X1 zoptymalizowanych pod kątem telekonferencji. Lenovo prezentuje laptopy wyposażone w procesory Intel Core vPro 11. generacji: nowy ThinkPad™ X12 Detachable, ulepszony X1 Carbon oraz X1 Yoga z Dolby Voice, a także nowe rozwiązania Smart Dock. Lenovo prezentuje najsmuklejszy w historii laptop ThinkPad — ThinkPad X1 Titanium Yoga.
Plus wprowadza nowe plany abonamentowe przeznaczone dla 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-12 15:10 - dodaj komentarz
Wraz z rozwojem najszybszej i największej zasięgowo sieci 5G w Polsce, Plus wprowadza nowe oferty internetowo-głosowe oraz czysto internetowe – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Dzięki nowym taryfom i dużym pakietom danych klienci będą mogli w komfortowy sposób korzystać z najnowocześniejszego internetu w technologii 5G od Plusa.
Sony na targach CES 2021
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-12 15:03 - dodaj komentarz
Sony Corporation („Sony”) prezentuje na targach CES 2021 swoje najnowsze inicjatywy podejmowane pod hasłem „Redefining Our Future with Tomorrow’s Technologies” (Przyszłość zdefiniowana na nowo dzięki technologiom jutra). Wydarzenie odbywa się w formule cyfrowej w dniach 11–14 stycznia 2021 r. (PST) na platformie https://square.sony.com/. Firma Sony wykorzystuje swoją „Technologię 3R” (Reality, Real-time, Remote — rzeczywistość, czas rzeczywisty, zdalne działanie)
Surface Pro 7+ dla biznesu
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-12 14:55 - dodaj komentarz
Surface Pro 7+ dołącza do portfolio Surface dla Biznesu – oferując wszechstronność, rozbudowane opcje łączności i funkcje bezpieczeństwa, których potrzebują organizacje i instytucje edukacyjne, aby dostosować się do zmieniających się warunków. Ponadto Microsoft ogłosił dziś, że Surface Hub 2S 85” będzie niebawem dostępny dla klientów komercyjnych na wybranych rynkach. Rok 2020 był rokiem ogromnych zmian i przyspieszenia cyfrowej transformacji we wszystkich obszarach życia.
Korzystaj z Tindera i zapłać za niego z Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-12 14:48 - dodaj komentarz
Tinder to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych na świecie, dzięki której można nawiązać nowe znajomości. Od teraz klienci Orange, opłatę za korzystanie z Tindera doliczą do swojego rachunku telefonicznego lub w przypadku oferty prepaid zostanie ona pobrana z doładowania prepaid. W tej sytuacji pierwszy miesiąc korzystania z opcji Tinder Plus i Gold będzie o połowę tańszy.
Klienci Banku Pekao mogą założyć firmę bez wychodzenia z domu
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-12 14:45 - dodaj komentarz
Zarejestrowanie działalności gospodarczej nie wymaga wizyty w urzędzie, a przedsiębiorcą można zostać nie opuszczając nawet swoich czterech kątów. Bank Pekao umożliwił klientom założenie firmy zdalnie, poprzez bankowość elektroniczną, rejestrując działalność w CEIDG. Obecnie otwiera się około 25 tys. firm miesięcznie, z czego 11 tys. zdalnie. Co czwarta działalność zakładana jest online, z pomocą banku.
CES 2021: innowacje Samsung dla lepszej codzienności
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-12 14:43 - dodaj komentarz
Samsung rozwija możliwości urządzeń domowych, wprowadzając produkty takie jak Samsung Bespoke 4-Door Flex, 110-calowy MICRO LED i JetBot 90 AI+. W ramach dalszych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju w roku 2021 firma ogłosiła program Galaxy Upcycling at Home i rozszerzenie programu zastosowania ekoopakowań telewizorów. Na targach CES 2021 Samsung pokazał swoją wizję przyszłości.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: