GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Huawei prezentuje trzy trendy, które napędzą rozwój 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-15 14:17 - dodaj komentarz
Podczas tegorocznej edycji Global Mobile Broadband Forum 2021 (MBBF), rotacyjny prezes Huawei Ken Hu wezwał liderów branży telekomunikacyjnej i technologii cyfrowych do ścisłej współpracy w zakresie rozwoju technologii 5G na całym świecie. Przedstawił trzy kluczowe obszary rynkowe, które będą napędzać kolejny etap rozwoju 5G – usługi rozszerzonej rzeczywistości, rozwój B2B oraz projekty niskoemisyjne.
NaviExpert wprowadza nową funkcję
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-15 14:14 - dodaj komentarz
Im dłuższa trasa, tym chętniej wyciągamy telefon z uchwytu podczas prowadzenia samochodu. Na trasach do 10 km zdarza się to 8% kierowców. Na tych przekraczających 200 km już 29%, z czego 17% często! To wnioski z badań przeprowadzonych przez Telematics Technologies, dostawcę nawigacji NaviExpert. Wyniki analiz są niepokojące, bo szacuje się, że aktywne korzystanie z telefonu podczas jazdy może być pośrednią przyczyną nawet co czwartego wypadku.
Cień - Nowy serial kryminalny premium tylko w Polsat Box Go
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-15 14:11 - dodaj komentarz
W Polsat Box Go dostępna jest kolejna pasjonująca pozycja dla fanów seriali kryminalnych. „Cień”, w reżyserii Mariusza Wojaczka, to historia byłego policjanta, który sfingował własną śmierć, aby móc samotnie wymierzać sprawiedliwość wszędzie tam, gdzie zawiódł system śledczy i sądowniczy. Każdy odcinek to oddzielna historia, w której żyjący w cieniu bohater stara się zrekompensować straty ofiarom nieudolnego systemu. W obsadzie: Krystian Wieczorek, Malwina Buss, Dagmara Bąk, Krzysztof Kwiatkowski.
Huawei: cała branża musi postawić na rozwój ekologicznych sieci 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-15 14:08 - dodaj komentarz
5G stało się kluczowym motorem rozwoju dla branży mobilnej, ale wraz z rosnącym przesyłem danych rośnie ślad węglowy jaki generują firmy ICT. Podczas drugiego dnia Global Mobile Broadband Forum 2021 (MBBF) firma Huawei zaapelowała do rynkowych liderów o podjęcie działań w zakresie budowy bardziej energooszczędnych i wydajnych sieci 5G. Wraz z rozwojem szybkich i wydajnych sieci 5G rosnąć będzie ruch danych w cyberprzestrzeni. Szacuje się, że do 2030 roku średni miesięczny przesył danych na użytkownika osiągnie 600 GB.
Na czym polega Design Thinking? Otwórz się na kreatywne myślenie
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-15 14:05 - dodaj komentarz
Przygotowywanie kreatywnych koncepcji, innowacyjnych rozwiązań czy zaplanowanie nowych działań często poprzedza wymiana myśli podczas burzy mózgów. Taki proces wymaga nieraz tzw. „wyjścia poza pudełko”, czyli inaczej myślenia poza schematem. Właśnie wtedy niezwykle pomocna może okazać się nowoczesna metoda myślenia projektowego – Design Thinking. Ten niezwykły proces pozwala uporządkować schematy myślenia, rozwijać kreatywność czy kształtować kluczowe kompetencje przyszłości.
Chętnie korzystamy z płatności bezgotówkowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-15 14:01 - dodaj komentarz
Jutro, 16 października jest Dzień Płatności Bezgotówkowych. Pandemia przyspieszyła zmiany w zwyczajach płatniczych Polaków. Coraz chętniej korzystamy z płatności bezgotówkowych. Jedną z nich jest doliczanie opłat za usługi do rachunku lub pobranie opłaty z doładowania prepaid. Można to robić już na ponad 300 serwisach i wielu aplikacjach z muzyką, filmami, grami, rozrywką, biletami, wideo i telewizją na życzenie.
Premiera w Wypożyczalni PLAY NOW – Mads Mikkelsen w oscarowym Na rauszu
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-15 13:56 - dodaj komentarz
Dzisiaj w naszej Wypożyczalni PLAY NOW debiutuje bardzo ciekawy tytuł! „Na rauszu” opowiada o grupie przyjaciół – nauczycieli w szkole średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu w organizmie otwiera umysły na otaczający nas świat. Gdy rozpoczynają eksperyment, starając się utrzymać stały poziom alkoholu we krwi przez cały dzień pracy, nie spodziewają się że będzie miał bardzo rożne skutki dla każdego z nich.
Kluczowa faza prac nad ustawą o KSC
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-15 13:54 - dodaj komentarz
Opublikowano nową wersję projektu nowelizacji ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. Projekt został skierowany do Komitetu Rady Ministrów do spraw Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych (KRMBNSO). Projekt zawiera zmiany wprowadzone po przyjęciu uwag zgłoszonych w ramach dotychczasowych prac KRMBNSO oraz dokonanej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów ponownej analizie projektowanych rozwiązań.
Inteligentna kamera realme Smart Cam 360° już dostępna w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-15 13:51 - dodaj komentarz
Do portfolio produktów smart home od realme dostępnych w Polsce dołączyła inteligentna kamera realme Smart Cam 360°. Urządzenie trafiło do sprzedaży w cenie 229 złotych i znaleźć można je w ofercie oficjalnych internetowych sklepów marki: sklep-realme.pl oraz realmeshop.pl. W ofercie realme, najszybciej rozwijającego się producenta smartfonów na świecie, jest już dostępna inteligentna kamera realme Smart Cam 360°. Świetnie nadaje się do monitoringu domowego i uzupełnia ofertę urządzeń AiOT wprowadzonych do Polski w 2021 roku,
Fałszywe aplikacje do kryptowalut na iOS – nowe oszustwo celujące w użytkowników iPhone’ów
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-15 13:46 - dodaj komentarz
Badacze Sophos wykryli nowy rodzaj oszustwa, którego ofiarami padają użytkownicy systemów iOS w USA i Europie. Cyberprzestępcy, wykorzystując fałszywe profile w serwisach randkowych takich jak Tinder, Grindr czy Facebook Dating, nakłaniają do zainstalowania złośliwych aplikacji do handlu kryptowalutami. Za ich pomocą nie tylko kradną środki finansowe, ale mogą też mieć zdalny dostęp do iPhone’ów ofiar. Na konto przestępców stosujących ten mechanizm wpłynęło już co najmniej 1,39 mln dolarów.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: