GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Ponad 2,45 mln nazw w domenie .pl
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-25 15:09 - dodaj komentarz
Rejestr domeny .pl w NASK opublikował szczegółowy raport dotyczący domeny .pl za pierwszy kwartał 2020. Na koniec marca 2020 roku w Rejestrze domeny .pl znajdowały się 2 451 074 nazwy aktywne w DNS (o 2,48% mniej niż w poprzednim kwartale). W pierwszym kwartale 2020 roku zarejestrowano 196 124 nazwy w domenie .pl (najwięcej w marcu), o ponad 7 tys. więcej niż w kwartale poprzednim. Średnia dzienna liczba rejestracji wyniosła 2 155 nazw, co oznacza, że rejestrowano prawie 90 domen na
Malarstwo impresjonistów obejrzysz na ekranie telewizorów Samsung The Frame
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-25 15:07 - dodaj komentarz
Galeria obrazów, które można oglądać na ekranie telewizora Samsung The Frame wzbogaciła się właśnie o działa takich artystów, jak Claude Monet czy Auguste Renoir. Wystarczy nacisnąć przycisk na pilocie aby ze świata telewizji czy serwisów VOD, przenieść się do najbardziej znanych światowych muzeów i obcować z dziełami malarzy flamandzkich, impresjonistów czy sztuką współczesną. The Frame to telewizor, który w niezwykły sposób łączy technologię i sztukę.
Lenovo z najnowszymi procesorami Intel Core vPro 10 generacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-25 15:01 - dodaj komentarz
Firma Lenovo zapowiedziała najnowszą ofertę komputerów stacjonarnych ThinkCentre z wydajnymi technologiami, takimi jak szybkie procesory Intel Core 10 generacji i dostępne opcjonalnie w wybranych modelach procesory Intel Core vPro 10 generacji. Najnowsze urządzenia z serii ThinkCentre M70, M80 i M90 zapewniają firmom pełny wybór formatów: od Tower przez Small Form Factor (SFF) i All-in-One (AIO) po Tiny.
BNP Paribas wspiera przedsiębiorców współfinansując ich ogłoszenia w serwisie OLX
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-25 14:57 - dodaj komentarz
1000 zł na start dla przedsiębiorców chcących zaistnieć online – to wspólna akcja serwisu ogłoszeniowego i Banku BNP Paribas oraz kolejna inicjatywa banku wspierająca firmy w okresie epidemii koronawirusa. Bank BNP Paribas dołącza do wsparcia przedsiębiorców w ramach rozpoczętej w kwietniu tego roku akcji „OLX 500 na start” i jako partner strategiczny projektu dofinansuje dodatkową kwotą 500 zł przedsiębiorców na największej w kraju platformie ogłoszeniowej.
Zyxel wprowadza zarządzalny przełącznik typu smart z kodowaniem prędkości
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-25 14:55 - dodaj komentarz
Multigigabitowy 10 i 12-portowy zarządzalny przełącznik z serii XS1930 oferuje elastyczne prędkości sieci, lepszą łączność oraz unikalną diodę LED z kodowaniem prędkości. Przełącznik zaprojektowano z myślą o małych i średnich firmach – jego łatwa obsługa oraz wygoda użytkowania sprzyjają modernizacji sieci do standardu Wi-Fi 6. Nowy standard Wi-Fi 6 to z jednej strony wyższa prędkość i lepsza łączność, ale z drugiej strony znaczne obciążenie istniejącej przepustowości sieci.
Bank Pekao pierwszym bankiem, który wdrożył obsługę e-dowodu w oddziałach
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-25 14:52 - dodaj komentarz
Klienci Banku Pekao, którzy udadzą się do oddziału, mogą potwierdzić swoją tożsamość dowodem elektronicznym. Pekao jako pierwszy bank w Polsce umożliwia obsługę e-dowodu, czyli nowego dowodu osobistego zawierającego specjalną warstwę cyfrową (tzw. chip), który umożliwia szybką i precyzyjną identyfikację. Pierwsze placówki banku zostały już wyposażone w czytniki e-dowodów. Dowód elektroniczny jest bezpłatnie wydawany w dowolnym urzędzie miasta lub gminy na terenie całego kraju.
Poczta Polska ostrzega klientów przed cyberprzestępcami
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-25 14:50 - dodaj komentarz
W pierwszym kwartale tego roku, od początku trwającej epidemii, Poczta Polska odnotowała niepokojący wzrost informacji od klientów o cyberprzestępstwach opartych na phishingu, czyli podszywaniu się pod markę w celu wyłudzenia danych lub kradzieży pieniędzy. Celem ataku byli klienci Spółki, dlatego Poczta apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w sieci i informowanie organów ścigania o każdym tego tupu przypadku.
Aplikacje pomagają firmom produkcyjno-handlowym
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-25 14:48 - dodaj komentarz
Procesy zachodzące wewnątrz organizacji wymagają odpowiedniego zarządzania. Niezbędni do tego są wykwalifikowani pracownicy oraz profesjonalne narzędzia, które pozwolą na efektywną pracę. Dzięki aplikacjom biznesowym można skutecznie rozwijać biznes i optymalizować wszystkie procesy. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, które ułatwiają zarządzanie przedsiębiorstwem.
TVN24 i TVN24 BiS w nowym pakiecie NEWS w PLAY NOW
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-25 14:43 - dodaj komentarz
Zespół PLAY NOW wciąż zaskakuje! Tym razem udało się zrobić coś specjalnego. Wiemy, jak ważne są najświeższe, rzetelne informacje i dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Wam dostęp do kanałów TVN24 i TVN24 BiS dostarczających aktualności przez całą dobę! W związku z tym Play wprowadziło nowy pakiet NEWS, w którego skład wchodzą: TVN24, TVN24 BiS, Euronews, Bloomberg i BBC World News. Pierwszy miesiąc dostępu do pakietu NEWS oferowany jest bezpłatnie!
Zdalna szkoła+ - 50 milionów w 7 dni
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-25 14:40 - dodaj komentarz
W tydzień do programu „Zdalna szkoła+”, w ramach którego dofinansowujemy zakup sprzętu do zdalnej edukacji, zgłosiło się już ponad 1100 gmin. Większość z wniosków jest już pozytywnie rozpatrzona. Opiewają na ponad 50 milionów zł. Lądek, Jabłonowo Pomorskie, Kleczew, Szczecinek, Konstantynów Łódzki, Dobre Miasto, Nakło nad Notecią, Mińsk Mazowiecki, Strzelin, Hajnówka, Lublin i Białystok – to tylko kilkanaście spośród ponad 700 gmin, których wnioski już zostały pozytywnie rozpatrzone.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: