GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Kampania pomiarowa przeprowadzona w ramach nadzoru rynku - pojazdy elektryczne
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:37 - dodaj komentarz
UKE przeprowadził kontrolę elektrycznych deskorolek, hulajnóg oraz samochodów dziecięcych. Większość kontrolowanych urządzeń nie spełniła stawianych im wymagań. Sprawdzeniu poddane zostało 18 wyrobów: 10, które wykorzystują technologie radiową (w tym wifi lub bluetooth) oraz 8 urządzeń elektrycznych niewykorzystujących technologii radiowej. Kontrola obejmowała sprawdzenie czy wyroby spełniają wymagania formalne. Ponadto część wyrobów poddana została badaniom technicznym w Centralnym
Internet i TV przez 3 miesiące gratis – nowa kampania reklamowa Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:34 - dodaj komentarz
Dziś (20 marca) rusza nowa kampania reklamowa, wspierająca sprzedaż oferty pakietowej Netii: Światłowodowy Internet 150 Mb/s + Telewizja Elastyczna, teraz aż trzy miesiące za darmo. Kreacja reklamowa nawiązuje do przegryzania się przez atrakcyjny kontent. Na ofertę, której sprzedaż wspierać będzie wiosenna kampania reklamowa Netii, składa się światłowodowy dostęp do internetu 150 Mb/s i usługa telewizyjna w wariancie TV Elastyczna,
Co czwarty Polak nie zabezpiecza swojego nowego domu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:30 - dodaj komentarz
Liczba kradzieży z włamaniem w Polsce spada, ale wykrycie tego typu przestępstw udaje się jedynie w 36% spraw . Statystyki nie napawają optymizmem, a szanse na odzyskanie skradzionego mienia nie są wysokie. Pomimo tego, jak wynika z danych Oferteo.pl, 26% osób budujących w 2018 roku dom nie zastosowało w nim żadnego zabezpieczenia antywłamaniowego. Co czwarty dom nie ma nawet alarmu.
Jak rozróżnić światłowód i produkt światłowodopodobny? (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:26 - dodaj komentarz
„Internet światłowodowy” i światłowód brzmią… prawie tak samo. Jednak prawie robi różnicę. W pierwszym przypadku – oferowanym przez część kablówek – światłowód nigdy nie znajdzie się w Waszym domu czy mieszkaniu. Swoją drogę zakończy w piwnicy. W przypadku prawdziwego światłowodu doprowadzanego do mieszkania – takiego jak oferuje Orange Polska – otrzymujecie najszybsze łącze doprowadzone bezpośrednio do Waszego mieszkania.
Microsoft: Gepardy biznesu biegną po AI
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-19 16:24 - dodaj komentarz
Aż 36,4 proc. przedstawicieli szybko rosnących polskich firm, notujących dwucyfrowy wzrost, zamierza zainwestować w AI już w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Wśród przedsiębiorstw wolniej rozwijających się odsetek zainteresowanych wdrożeniem mechanizmów sztucznej inteligencji na przestrzeni najbliższego roku sięga jedynie 18,5 proc. Co ciekawe, kiedy mówimy o dłuższej perspektywie, bo 3 lat, odsetek ten rośnie do 70,4 proc.
Kaspersky Lab podsumowuje wyniki testów w branży cyberbezpieczeństwa w 2018 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-19 16:19 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab utrzymał najwyższą pozycję w najnowszym rankingu TOP3 opierającym się na wynikach niezależnych testów rozwiązań cyberbezpieczeństwa przeprowadzonych w 2018 r. Produkty Kaspersky Lab uzyskały pierwsze miejsce aż 73 razy na 88 testów i przeglądów oraz uplasowały się w pierwszej trójce w 88% testów. Według rankingu TOP3 Kaspersky Lab od sześciu lat jest najczęściej testowanym i nagradzanym producentem rozwiązań bezpieczeństwa na rynku.
Lidia Stępińska-Ustasiak przewodniczącą Grupy ds. Inicjatyw Budowania Kompetencji Cyfrowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-19 16:17 - dodaj komentarz
Od 19 marca 2019 r. dr Lidia Stępińska-Ustasiak, radca Prezesa UKE, została przewodniczącą Group on Capacity Building Initiatives (GCBI). Grupa jest ciałem doradczym dla Dyrektora Biura Rozwoju Telekomunikacji ITU. W jej skład wchodzą eksperci ds. budowania kompetencji cyfrowych (po dwóch z sześciu regionów ITU). Doradzają oni m.in. w kwestii działalności tzw. ITU Academy, czyli szkoleń z zakresu telekomunikacji/ICT prowadzonych przez autoryzowane przez ITU podmioty
T‑Mobile - Internet domowy z laptopami i tabletami
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-19 16:15 - 1 komentarz
Z okazji pierwszego dnia wiosny T‑Mobile proponuje nowalijki w swojej ofercie. W krótkiej specjalnej promocji dostępny jest zestaw telefonów Huawei P20 lite i Huawei Y6 2018, przeceniony o 270 zł oraz tablet Huawei MediaPad T3 10 przeceniony o 200 zł. Do portfolio trafia też nowość – oferta Internetu domowego ze sprzętem. Wiosennemu ożywieniu i ruchowi sprzyjają promocje które właśnie ruszają w T‑Mobile: zestaw dwóch smartfonów Huawei (P20 lite i Y6 2018) można nabyć w obniżonej o 270 zł
Niedrogie projektory krótkiego rzutu dla szkół  i biznesu od Optomy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-19 15:04 - dodaj komentarz
Firma Optoma wprowadza do swojej oferty projektory W318STe i X318STe. Są to modele krótkiego rzutu, które odznaczają się podwyższoną żywotnością oraz niewygórowaną ceną. Nowe projektory Optomy zostały zaprojektowane z myślą o niewielkich salach lekcyjnych oraz konferencyjnych. Dzięki zastosowaniu obiektywów krótkiego rzutu projektory wystarczy odsunąć metr od powierzchni projekcyjnej, aby uzyskać obraz o przekątnej 100 cali.
Wystarczy 10 minut, aby naładować baterie smartfona OPPO
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-19 15:01 - dodaj komentarz
Domowe obowiązki, dzieci, zakupy czy praca wyznaczają tempo codzienności, w której często zdarza się nam zapominać o chwili relaksu. Przy tak intensywnym trybie, nasza wewnętrzna bateria może się szybko rozładować. Szybka drzemka pozwala nam zmniejszyć poczucie senności, poprawić koncentrację czy nawet polepszyć sobie nastrój. Przy wytężonej pracy umysłowej czy natłoku obowiązków, krótka chwila wytchnienia może zwiększyć naszą produktywność.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: