GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Orange: Gimme Fiber Day
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 15:36 - dodaj komentarz
4 listopada przypadł ogłoszony przez FTTH Council Europe „Gimme Fiber Day”, czyli w wolnym tłumaczeniu dzień „Dawaj Mi Światłowód”. Data nieprzypadkowa, bo 4 listopada 1933 r. w Szanghaju, w Chinach urodził się sir Charles Kuen Kao, który udowodnił, że światłowód można wykorzystać do komunikacji. Dostał za to w 2009 roku Nagrodę Nobla w dziedzinie fizyki. Orange dostarcza światłowód – to wiemy wszyscy. Na koniec ubiegłego roku 28% wszystkich korzystających ze światłowodu w Polsce, to użytkownicy Orange.
Polska wybrana na kolejną kadencję do Rady ITU
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 15:31 - dodaj komentarz
W wyborach przeprowadzonych podczas Konferencji Pełnomocników Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego (ITU), 5 listopada 2018 r., Polska otrzymała 125 głosów i została wybrana na kolejną kadencję do Rady ITU. Wynik ten został osiągnięty dzięki współpracy Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Urzędu Komunikacji Elektronicznej w trakcie kampanii promującej kandydaturę oraz wieloletniemu zaangażowaniu tych instytucji w prace ITU.
ESET wśród czempionów kanału sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 15:24 - dodaj komentarz
Canalys to niezależna organizacja badawcza, znana ze swoich analiz dotyczących nowych technologii. W swoim ostatnim badaniu Canalys sklasyfikowała dostawców rozwiązań IT, oceniając ich skuteczność działania w kanale resellerskim. Firma ESET została wskazana w raporcie wśród najlepszych producentów IT, obok takich marek jak Dell EMC, HP czy Lenovo. Raport oceniający dostawców rozwiązań IT przez pryzmat skuteczności ich działań w kanale sprzedaży, powstał w oparciu o dwa źródła danych -
Podkowa Leśna jest Smart dzięki Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 15:22 - dodaj komentarz
Podkowa Leśna – stworzone w czasie dwudziestolecia międzywojennego „Miasto-Ogród” już pojawiła się na blogu, gdy podsumowaliśmy pierwsze półroczne 2018. Nie bez powodu – z Orange Światłowodu korzystało tam wtedy aż 1/3 wszystkich mieszkań, domów i firm, które znajdowały się w zasięgu. Jednak dzieje się tam wiele ciekawszych rzeczy, które razem tworzą Smart City z prawdziwego zdarzenia, przez duże „S”.
UKE: Zakończenie konsumenckich testów mechanizmu monitorowania jakości internetu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 15:18 - dodaj komentarz
Zakończyły się skierowane do użytkowników testy mechanizmu monitorowania jakości dostępu do internetu. Wzięło w nich udział ponad 1600 osób, które wykonały ponad 7500 pomiarów. Testy były ostatnim etapem przed wdrożeniem bezpłatnego mechanizmu, mającego służyć konsumentom do sprawdzenia prędkości wysyłania i pobierania danych, opóźnienia oraz zmienności opóźnienia usługi stacjonarnego internetu. W odróżnieniu od innych narzędzi dostępnych w sieci aplikacja pozwala na wiarygodny pomiar usługi,
Innowacyjne rozwiązanie digitalowe wkracza na obszar rekrutacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 15:15 - dodaj komentarz
Sytuacja na rynku pracy mobilizuje firmy do poszukiwania nowych, atrakcyjnych sposobów dotarcia do kandydatów i wyróżnienia się jako pracodawca. Eniro Polska wykorzystuje w tym celu innowacyjny pomysł wdrożony przez polski start-up Waywer. Rozwiązanie to pozwala na spersonalizowaną komunikację z kandydatami w procesie rekrutacyjnym za pośrednictwem wideo-wiadomości jeszcze przed pierwszym spotkaniem z rekruterem.
Telewizor Samsung The Frame 2018 już w sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 15:12 - dodaj komentarz
Telewizor The Frame, który w niezwykły sposób łączy sztukę i technologię, w tym roku powraca w nowej odsłonie. Od teraz będzie dostępny także w mniejszych rozmiarach ekranu – 49” i 43” – i zaoferuje nowe funkcje, które ułatwią wykorzystanie jego potencjału. Telewizor The Frame zadebiutował w zeszłym roku i wywołał prawdziwą rewolucję w sposobie prezentacji dzieł artystycznych we wnętrzu. Urzeczywistnił przekonanie, że nawet wyłączony, największy w domu ekran może być pięknym elementem
INEA wprowadza symetryczne łącze dla wszystkich klientów internetu światłowodowego
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 15:07 - dodaj komentarz
NEA wprowadza rewolucję dla klientów korzystających z technologii FTTH. Od dzisiaj mają oni do dyspozycji łącza symetryczne. Zmiana ta obejmuje ponad 90 tysięcy użytkowników z całej Wielkopolski i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami ze strony klientów. W połowie października podczas Poznań Game Arena INEA wprowadziła do swojej oferty najszybszy Internet w Unii Europejskiej – światłowód symetryczny o przepustowości 10 Gb/s.
Fortinet przejmuje ZoneFox Limited
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 15:03 - dodaj komentarz
Fortinet sfinalizował przejęcie spółki ZoneFox Limited, która świadczy chmurowe usługi wykrywania i eliminowania zagrożeń wewnętrznych. Przedsiębiorstwa zmagają się z gwałtownym wzrostem liczby punktów końcowych oraz użytkowników mających dostęp do danych i zasobów w chmurze. To z kolei zwiększa zapotrzebowanie na ochronę przed zagrożeniami wewnętrznymi. Jak wynika z 2018 Verizon Data Breach Investigations Report, 30% przypadków naruszeń bezpieczeństwa jest powodowanych zaniedbaniami lub
Tablet myTab 10 oraz Power Bank 10000 mAh Hykker w Biedronce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 14:56 - 1 komentarz
W Biedronce dostępne są praktyczny tablet myTab 10 (299 zł) oraz nowoczesny Power Bank 10000 mAh marki Hykker (49,99 zł). Pierwszy z nich świetnie sprawdzi się podczas podstawowej pracy i przeglądania multimediów, natomiast drugi – przenośny akumulator – pozwoli naładować w awaryjnych sytuacjach smartfon, aparat fotograficzny i wiele innych małych sprzętów RTV. Produkty oferowane są we wszystkich sklepach Biedronka do 13 listopada br. lub do wyczerpania zapasów.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: