GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nieostrożni pracownicy odpowiadają za naruszenia bezpieczeństwa z wewnątrz sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-16 12:55 - dodaj komentarz
Pracownicy zdalni, wykonujący służbowe zadania na własnym sprzęcie, często nieumyślnie ułatwiają cyberprzestępcom dostęp do firmowej sieci. Eksperci Fortinetu zaobserwowali, że – w związku z gwałtownym przejściem na model pracy zdalnej – cyberprzestępcy zmienili narrację w atakach socjotechnicznych wykorzystujących phishing. Pracownicy często nieświadomie narażają się na ryzyko cyberataku. Badania wskazują, że 68% przedsiębiorstw jest bezradnych w obliczu
Polskie firmy powyżej światowej średniej w dobrych cyberpraktykach
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-16 12:52 - dodaj komentarz
Dla ponad połowy (61%) polskich firm minimalizowanie ryzyka cyberataku to priorytet zespołów IT – wynika z badania firmy Sophos. Pod względem zastosowania dobrych praktyk związanych z aktualizacjami i kontrolą dostępu rodzime przedsiębiorstwa notują wyniki powyżej światowej średniej. Co ciekawe, jedynie 9% jako najważniejszy problem w zapewnianiu ochrony infrastruktury IT wskazuje znalezienie wykwalifikowanych specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa.
Hyundai Motor Poland i GreenWay Polska ogłaszają współpracę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-16 12:49 - dodaj komentarz
Klienci indywidualni i flotowi Hyundai otrzymają możliwość zamówienia ładowarek do nowo zakupionych modeli aut elektrycznych, które dostarczy GreenWay Polska. Największy w Polsce dostawca usług ładowania zajmie się także zarządzaniem i serwisem ładowarek. GreenWay Polska dostarczy salonom dealerskim Hyundai w Polsce ładowarki typu wallbox. Urządzenia te będą oferowane jako akcesorium do samochodu dla Klientów indywidualnych oraz flotowych.
Raport zintegrowany Orange Polska 2019 wyróżniony
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-16 12:47 - dodaj komentarz
Raport zintegrowany Orange Polska 2019 został wyróżniony w 14. konkursie Raporty Społeczne. Otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii Raporty zintegrowane – „za konsekwentne utrzymywanie najwyższej jakości w raportowaniu niefinansowym, czytelne przedstawianie danych i przygotowanie raportu mogącego być inspiracją dla innych organizacji”. Konsekwencja – bo wskaźniki niefinansowe raportujemy już od ponad … 14 lat.
Polska będzie współtworzyć Europejską Federację Chmur
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-16 12:43 - dodaj komentarz
25 państw członkowskich UE, w tym Polska, podpisało ministerialną deklarację dotyczącą rozwoju usług chmurowych dla sektora prywatnego oraz administracji publicznej.Deklaracja stanowi kluczowy element Europejskiej Strategii Danych. Sygnatariusze deklaracji, wśród nich Marek Zagórski - sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, będą współpracować na rzecz powstania Europejskiej Federacji Chmur.
Wirtualna Polska obchodzi 25-lecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-15 15:08 - dodaj komentarz
WP rozpoczęła działalność w październiku 1995 roku jako katalog stron internetowych. Dzisiaj jest liderem polskiego internetu. Z tej okazji zespół Wirtualnej Polski przygotował m.in. serwis specjalny 25lat.wp.pl oraz wielką urodzinową loterię. Historia Wirtualnej Polski rozpoczęła się równo 25 lat temu w dwóch pomieszczeniach Politechniki Gdańskiej. Założyli ją studenci, którzy poznali się w internecie. Ich celem było uporządkowanie ówczesnych stron internetowych
Orange: Kolejne GB za gole – tym razem bierzcie 4GB
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-15 15:04 - dodaj komentarz
Komu zeszło już ostatnie doładowanie darmowych 14GB za tenisowy sukces, może doładować 4G za sukces piłkarski. Nasza reprezentacja pokonała Bośnię i Hercegowinę kończąc mecz wynikiem 3:0. Dodatkowo jesteśmy liderem grupy. Aby zdobyć dodatkowe 4GB wystarczy wysłać SMS-a o treści LIDER pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego, max 0,20zł). Użytkownicy Flexa też mogą zgarnąć dodatkowe GB, wpisując LIDER w apce, w zakładce „Kody promocyjne”.
W Santander Bank Polska – Google Pay powyżej 100 zł bez PIN na terminalu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-15 15:02 - dodaj komentarz
Od 13 października klienci Santander Bank Polska, korzystający z płatności Google Pay, będą mogli płacić powyżej 100 zł bez PIN-u. Do autoryzacji wystarczy odblokowanie telefonu. Już wkrótce dla klientów Santander Bank Polska zmieni się sposób autoryzacji transakcji Google Pay powyżej 100 zł. Dotychczas takie transakcje wymagały PINu. Po zmianie wystarczy odblokowanie telefonu. Dla bezpieczeństwa, użytkownik po odblokowaniu smartfona ma ograniczony czas na płatność – 180 sekund.
IAmTheKing: kto stoi za niesławnym szkodliwym oprogramowaniem SlothfulMedia?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-15 15:01 - dodaj komentarz
Na początku bieżącego miesiąca agencja DHS CISA opublikowała informacje na temat rodziny szkodliwego oprogramowania o nazwie SlothfulMedia przypisywanej zaawansowanemu cybergangowi. Szczegółowa analiza raportu wykazała, że firma Kaspersky śledziła tę aktywność od czerwca 2018 r., a stojących za nią cyberprzestępców określała nazwą IAmTheKing. Aktywność ugrupowania wskazuje, że jest ono sponsorowane przez rząd, a jego głównym celem jest gromadzenie danych
Gigabajty od T-Mobile w Allegro Smart! Student
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-15 14:59 - dodaj komentarz
Choć rok akademicki 2020/2021 może nie wyglądać tak, jak mogliby to sobie wymarzyć tegoroczni studenci, to istnieją sposoby, aby łatwo umilić sobie nadchodzące miesiące. Dzięki startującemu dziś pakietowi Allegro Smart! Student, żacy mogą skorzystać z różnorodnych benefitów, w tym darmowych gigabajtów od naszej sieci – wystarczy, że są naszymi abonentami lub korzystają z T-Mobile na kartę, MIX i Heyah na kartę i wyślą SMS na numer 80700 z kodem wygenerowanym przez Allegro.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: