GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

SoftPos Credit Agricole i Elavon wyróżniony
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-01 12:49 - dodaj komentarz
System akceptacji płatności zbliżeniowych SoftPos wdrożony przez Credit Agricole i Elavon został wyróżniony w raporcie Turbiny Polskiej Gospodarki 2023 przygotowanym przez redakcję Gazety Finansowej i portalu gf24.pl. W kategorii produktów i usług bankowych eksperci Gazety Finansowej docenili system SoftPos z kredytem obrotowym pod wpływy z terminali w banku Credit Agricole. Rozwiązanie zostało wyróżnione za ergonomię użytkowania, możliwość optymalizacji kosztów prowadzania działalności oraz zapewnienie dodatkowego źródła
Startery T-Mobile z prezentem w salonikach Kolportera
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-01 12:47 - dodaj komentarz
Operator telefonii komórkowej – T-Mobile – wprowadził na rynek nowy zestaw startowy w limitowanej edycji z prezentem. Produkt dostępny jest w całej sieci saloników Kolportera. Nowy starter T-Mobile 2400 GB ekstra przez cały rok, jest dedykowany głównie tym, którzy wiele czasu poświęcają na serfowaniu w internecie. Klient kupujący ten starter, będzie korzystał z taryfy GO! M w T-Mobile na kartę, dzięki której po każdym doładowaniu zyska dodatkowe gigabajty ekstra.
Emitel S.A. nabył spółkę zależną American Tower Corporation w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-01 12:44 - dodaj komentarz
Portfel ATC Polska składa się z 65 nowoczesnych wież, które są wynajmowane wiodącym operatorom telefonii komórkowej na podstawie umów z długimi okresami najmu (średnio 14 lat pozostających w umowach najmu) oraz czynszami indeksowanymi wskaźnikiem powiązanym z inflacją. Portfel wież jest rozmieszczony w atrakcyjnych lokalizacjach, które uzupełniają istniejącą sieć Emitel i mają niski wskaźnik obciążenia, zapewniając dostępne miejsce dla kolejnych klientów.
Pakiety bonusów od Orange i nju
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-01 12:42 - dodaj komentarz
1 czerwca w Orange świętują nie tylko dzieci. Nasi klienci, w ramach podziękowania – że są z nami, otrzymują pakiety gigabajtów na całe lato. W nju mobile również czekają gorące atrakcje. Z prezentów skorzystać mogą użytkownicy Orange – indywidualni i biznesowi, klienci ofert na abonament oraz klienci nju na abonament i nju na kartę. Im wszystkim z pewnością nie zabraknie latem gigabajtów. Przydadzą się one do surfowania po internecie, grania, oglądania filmów, słuchania muzyki, rozmów z bliskimi, pracy i czego tylko się zapragnie.
UNIQA rozwija projekt Masz moc na hejt dotyczący hejtu w Internecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-01 12:39 - dodaj komentarz
W ramach projektu „Masz moc na hejt” w maju tego roku UNIQA rozpoczęła współpracę z kolejnym partnerem - Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę. Złotówka z każdej sprzedanej polisy indywidualnego ubezpieczenia szkolnego zostanie przekazana na rzecz Fundacji. Ubezpieczyciel kontynuuje w ten sposób swoje zaangażowanie społeczne w ochronę najmłodszych, co wyraża także w sposobie myślenia o produkcie. Ubezpieczyciel kontynuuje działania edukacyjne skierowane do uczniów, nauczycieli i rodziców
100 tysięcy złotych dla szkół od TAURONA
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-01 12:31 - dodaj komentarz
238 szkół zgłosiło się w tym roku do programu „Zielone Laboratoria TAURONA”. Cztery z nich otrzymają finansowanie, każda ze szkół po 100 tysięcy złotych, na wyremontowanie i wyposażenie nowoczesnych klasopracowni do nauki przedmiotów ścisłych. Energetyczny lider promuje w ten sposób energetykę jako zawód przyszłości oraz zachęca do szacunku wobec przyrody. TAURON od lat wspiera szkoły i inne placówki edukacyjne, m.in. tworząc w technikach klasy patronackie, w których obecnie uczy się w sumie 1300 osób.
Emirates Group i AWS łączą siły, by stworzyć wciągający cyfrowy świat
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-01 12:28 - dodaj komentarz
Grupa Emirates wyrusza w futurystyczną, immersyjną cyfrową podróż, aby zmienić doświadczenia swoich pracowników – po raz pierwszy w branży – współpracując z Amazon Web Services (AWS). Obie organizacje podpisały umowę w celu opracowania platformy i możliwości immersyjnej rozszerzonej rzeczywistości (iXR) dla personelu pokładowego Grupy Emirates, nowych pracowników i szerszej społeczności partnerów branżowych. Wirtualne centra 3D, wirtualne szkolenia, grywalizowane środowiska, symulowane doświadczenia – wszystko to i
Elektronika użyteczna w podróży – poradnik na każdy rodzaj wyprawy
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-01 12:26 - dodaj komentarz
Czy czujesz już smak zbliżającego się urlopu? Dni wyczekiwania nabierają tempa, a w naszych głowach krążą tysiące pytań: Co zabrać? Czy niczego nie zapomnieliśmy? Ale nie martw się! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy gotowy pakiet urządzeń, które będą twoim towarzyszem w każdym zakątku świata. Polacy to jeden z najbardziej zapracowanych narodów w Europie, pracujemy średnio 43 godziny tygodniowo, jak wskazują badania Polskiej Agencji rozwoju Przedsiębiorczości. Jednak do urlopu nam nie śpieszno, bo przecież bez wolnego da się żyć.
Smart zabawki mogą być niebezpieczne – na co powinni zwracać uwagę rodzice?
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-01 12:11 - dodaj komentarz
Z okazji Dnia Dziecka nawet 96% rodziców planuje kupić swoim pociechom prezent. Coraz większą popularnością cieszą się inteligentne zabawki – interaktywne lalki, roboty, zegarki, elektroniczne czy naukowe gadżety. Rynek smart zabawek ma do 2030 roku być warty niemal 6 mld dolarów. Jednak, jak wskazuje ekspert z firmy WithSecure, trzeba pamiętać o cyberzagrożeniach związanych z inteligentnymi gadżetami. Każda zabawka, która łączy się z internetem, może potencjalnie zostać przejęta i stać się furtką do domowej sieci.
Sprawdź, czy Twoje dane są bezpieczne
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-01 12:05 - dodaj komentarz
W związku z upublicznieniem loginów i haseł polskich użytkowników, jednostki odpowiedzialne w Polsce za cyberbezpieczeństwo podjęły natychmiastowe działania, które mają ograniczyć negatywne skutki tej sytuacji. „Udostępniliśmy stronę, która pozwoli łatwo i szybko sprawdzić, czy wyciek obejmuje również nasze dane. Namawiam wszystkich, żeby zalogowali się na www.bezpiecznedane.gov.pl i upewnili się, że ta sytuacja ich nie dotyczy” – podkreśla Janusz Cieszyński, minister cyfryzacji.
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: