GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Ranking Odpowiedzialnych Firm – Orange Polska na podium
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-14 15:26 - dodaj komentarz
Po raz 13-ty ogłoszono Ranking Odpowiedzialnych Firm (ROF). Orange Polska zajął I miejsce w jednej z pięciu branżowych kategorii – „Usługi, handel i transport” i II miejsce w klasyfikacji ogólnej. Po pierwsze dlatego, że ankieta zmienia się wraz z rozwojem idei zrównoważonego rozwoju w Polsce i rozwojem samych firm. To, co na początku było wyzwaniem, teraz staje się oczywistością i wypada z pytań rankingowych – za to pojawiają się inne pytania – o nowe modele biznesowe,
Motorola One Vision debiutuje w PLAY
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-14 15:24 - dodaj komentarz
Jak co piątek krótkie info co na półkach ze smartfonami. Dobra wiadomość to niewątpliwie nowy model Motoroli. Smartfon dostępny jest bez umowy, w ofertach mix, abonamencie oraz w ofertach Red Bull Mobile. Dwa tylne aparaty 48 + 5 Mpix pozwolą Ci uzyskać wysoką jakość obrazu, a tryb Night Vision sprawi, że nocne zdjęcia zachwycą Cię wyrazistością. Dodatkowo smartfon wyposażony jest w aparat do selfie o mocy 25 Mpix.
Graj, streamuj i zarabiaj! Rusza nabór do Ekipy Komputronik Gaming
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-14 15:16 - dodaj komentarz
Ekipa Komputronik Gaming to nowy kanał poświęcony streamom. Tworzy go grupa entuzjastów gier i świata gamingowego. W czerwcu rusza rekrutacja na streamer’a, który dołączy do Ekipy Komputronik Gaming. Nowy członek Ekipy może liczyć na wsparcie w wysokości 20 tysięcy złotych. Misją całego przedsięwzięcia jest promocja e-sportu oraz gamingu w Polsce. Naszym celem jest wspieranie młodych i zdolnych graczy, którym chcemy zapewnić możliwość dalszego rozwoju.
Bezpieczeństwo smart home to więcej niż alarm i zamek w drzwiach
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-14 15:10 - dodaj komentarz
Na światowy rynek smart home w tym roku trafi 832,7 mln urządzeń, a do 2023 roku – prawie 1,6 mld . Według badania F-Secure już 22% amerykańskich domów i 12% europejskich korzysta z wirtualnych asystentów, takich jak Alexa czy Google Home, a ta kategoria produktów istnieje dopiero od czterech lat. Producenci i użytkownicy wciąż zbyt małą wagę przywiązują jednak do bezpieczeństwa urządzeń składających się na inteligentny dom.
LG K40 i LG Q60 promocyjnie w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-13 16:57 - dodaj komentarz
LG Q60 z głośnikiem w Play. Termin promocji od 06.06.2019r. do 30.06.2019 Kupując LG Q60 Klient ma możliwość otrzymania głośnika LG XBOOM w prezencie. LG K40 z zestawem akcesoriów. Promocja rusza od 10.06.2019r. do 10.07.2019r. Do zakupionego telefonu Klient otrzymuje zestaw akcesoriów o wartości 150 zł. W skład zestawu wchodzą: słuchawki, etui oraz karta micro SD.
NASK pracuje nad systemem uwierzytelniania biometrycznego wykorzystującego smartfony
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-13 16:52 - dodaj komentarz
Niezależny od producentów smartfonów system, który bez użycia wyspecjalizowanych czujników rozpozna użytkownika na podstawie np. obrazu twarzy, linii papilarnych, kształtu dłoni czy próbki głosu, może w niedalekiej przyszłości wejść do użycia. Prace nad nim zaczęły się niedawno w Państwowym Instytucie Badawczym NASK. NASK jest liderem projektu BioMobi - systemu zdalnego biometrycznego uwierzytelniania na niespecjalizowanych urządzeniach mobilnych, np. na smartfonach.
LG pokazało najnowszy panel informacyjno-reklamowy Micro Led
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-13 16:44 - dodaj komentarz
Podczas odbywających się w tym tygodniu targów InfoComm 2019 w Orlando na Florydzie (największych targów audiowizualnych w Ameryce Północnej), firma LG prezentuje najnowsze rozwiązania dla klientów biznesowych - szeroki wachlarz wyświetlaczy komercyjnych, od panelu Micro LED i przezroczystego panelu OLED po panel Open Frame OLED i pełną linię produktów LED.
15proc. zniżki dla klientów Plusa na bilety na mecze siatkówki
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-13 16:40 - dodaj komentarz
Po raz kolejny Plus przygotował dla swoich klientów specjalne promocje, dzięki którym mogą otrzymać 15% rabatu na bilety na mecze siatkarskie. Tym razem są to mecze siatkówki plażowej w ramach Beach Volleyball World Tour Warsaw 2019 oraz dwa mecze towarzyskie Polska – Holandia w ramach przygotowań reprezentacji mężczyzn do turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Promocje „Zniżki na mecze siatkówki” to możliwość zakupu tańszych o 15% biletów na wydarzenia
Ponad 900 000 użytkowników zostało zaatakowanych w ciągu roku przy użyciu fałszywych gier
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-13 16:37 - dodaj komentarz
Badacze z firmy Kaspersky zaobserwowali, że cyberprzestępcy wykorzystują rosnące zainteresowanie grami wideo, rozprzestrzeniając szkodliwe oprogramowanie za pośrednictwem fałszywych kopii najpopularniejszych gier. Na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy zaatakowanych w ten sposób zostało ponad 930 000 użytkowników. Ponad jedna trzecia ataków opierała się na popularności zaledwie trzech gier. Gry wideo istnieją już od dawna, jednak internet znacznie przyspieszył wzrost i ewolucję w
Emitel opublikował Raport Zaangażowania Społecznego za rok 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-13 16:24 - dodaj komentarz
To kolejny raport przygotowany przez Emitel z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dokument prezentuje najważniejsze przedsięwzięcia i inicjatywy podjęte przez Emitel w roku 2018. Liczba prospołecznych i proekologicznych działań Emitel systematycznie rośnie a Spółka rozszerza się o nowe pomysły. Obiekty wysokościowe Emitel rozsiane są po całym kraju, dlatego szczególnie ważne dla Spółki jest dbanie o ludzi i środowisko naturalne w najbliższym sąsiedztwie stacji nadawczych.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: