GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Premiera słuchawek HTC WIRELESS EARBUDS
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-13 14:45 - dodaj komentarz
Na polskim rynku zadebiutowały właśnie nowe bezprzewodowe, dokanałowe słuchawki, o których warto posłuchać! Takiego produktu marka HTC – specjalizująca się w innowacyjnych i inteligentnych urządzeniach oraz mobilnych technologiach – nie miała jeszcze w swojej ofercie. Teraz nadeszła pora na designerskie słuchawki, które zachwycą jakością wykonania, dźwiękiem, a także komfortem użytkowania.
LG gości liderów firm technologicznych podczas wirtualnego panelu Future Talk
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-13 14:37 - dodaj komentarz
CTO LG omawia strategię otwartej innowacji firmy oraz znaczenie współpracy dla osiągnięcia wspólnego celu, jakim jest zapewnienie lepszego życia. Dr I.P. Park, prezes i CTO firmy LG Electronics, podczas targów CES 2021 podzielił się inspirującą wizją firmy dotyczącą otwartej innowacji w erze dystansu społecznego. Jako gospodarz panelu dyskusyjnego LG Future Talk Dr. Park wytłumaczył i zaprezentował, jak otwarta innowacja staje się podstawową zasadą ostatnich przełomów technologicznych firmy.
Praca zdalna – ale jaka?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-13 14:32 - dodaj komentarz
Jednym z istotnych tematów, który pojawił się w dobie pandemii, jest praca zdalna. Według badań UW, GRAPE i IBS przeprowadzonych w II połowie kwietnia 2020 roku praca zdalna była normą dla 1/3 pracowników na polskim rynku pracy, a kolejne 20% czasami pracowało z domu. Badania z początku pandemii pokazywały, że znacznie mniej pracowników podejmowało wtedy pracę zdalną – oznacza to, że wraz z rozwojem sytuacji pracownicy musieli gwałtownie zmienić swoje przyzwyczajenia i nauczyć się
Udoskonalone monitory LG z najnowszej serii LG Ultra
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-13 14:25 - dodaj komentarz
Dzięki ekranom wykonanym w najlepszych technologiach oraz licznym funkcjom zwiększającym produktywność nowa linia monitorów zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających profesjonalistów. Prezentując podczas targów CES 2021 nową linię monitorów Ultra, firma LG Electronics umacnia swoją ugruntowaną już pozycję w segmencie monitorów premium. Najnowsze monitory z serii UltraGear, UltraWide i UltraFine opracowano z myślą o graczach, artystach oraz profesjonalistach.
Telewizor The Frame debiutuje na Aukcji Nowej Sztuki
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-13 14:16 - dodaj komentarz
Już w najbliższy piątek 15 stycznia odbędzie się aukcja, jakiej w Polsce jeszcze nie było. W domu aukcyjnym Art in House zadebiutuje wyjątkowy telewizor Samsung The Frame, który można będzie wylicytować wraz obrazem Wojciecha Brewki i jego cyfrową wersją. Sztuka i technologia jeszcze nigdy nie były tak blisko. Ostatnie wydarzenia na świecie sprawiły, że mamy znacznie ograniczony dostęp do sztuki.
Enea opracowała algorytmy w celu optymalizacji pracy sieci elektroenergetycznej
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-13 14:14 - dodaj komentarz
Enea Operator opracowała system zarządzania danymi, umożliwiający analizowanie pomiarów energii elektrycznej pochodzących ze stacji transformatorowych średniego na niskie napięcie. Dzięki specjalnie zaprojektowanym algorytmom możliwe jest kompleksowe wykorzystanie bogatej bazy pomiarowej i optymalizacja pracy sieci dystrybucyjnej. Algorytmy stworzone przez specjalistów z Enei Operator umożliwiają także szybkie i skuteczne wykrywanie ewentualnych nieprawidłowości, zanim ich
Lenovo ThinkBook wprowadza nowe sposoby pracy mobilnej i zdalnej
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-13 14:10 - dodaj komentarz
Firma Lenovo zapowiedziała nowy ThinkBook Plus Gen 2 i, a także zaprezentowała równie eleganckie ThinkBook 13x i, ThinkBook 14p Gen 2 oraz ThinkBook 16p Gen 2. Najnowsze modele ThinkBooków są przeznaczone specjalnie dla mobilnych pracowników małych i średnich firm. Zastosowano w nich aluminiowe materiały z charakterystycznym wykończeniem w dwóch odcieniach, a innowacyjne funkcje łączą się w nich z wykwintnym wzornictwem, aby ułatwiać i uprzyjemniać elastyczną pracę w nowej rzeczywistości.
Stacje ładowania hulajnóg elektrycznych dostępne dla wszystkich
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-13 14:04 - dodaj komentarz
Od teraz, dzięki współpracy innogy Polska z firmą JedenŚlad będzie można naładować swój pojazd przy pomocy aplikacji mobilnej Si. Tym samym, ładowarki eFeeder będą mogły być dostępne dla wszystkich użytkowników hulajnóg elektrycznych. W ramach rozwoju eFeeder, czyli stacji ładowania hulajnóg elektrycznych, innogy Polska wprowadza możliwość obsługi ładowania za pomocą aplikacji. Każda stacja zainstalowana w 2021 r. będzie dostosowana do obsługi tej funkcji.
2 miliony Polaków z aplikacją mObywatel
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-13 13:40 - dodaj komentarz
Dokładnie rok temu z naszej aplikacji korzystało 892 tysiące osób. Dziś – w swoich telefonach ma ją już ponad 2 miliony Polaków. Oto dlaczego warto pobrać mObywatela. Wygoda i bezpieczeństwo – to chyba najkrótsza i najlepsza recenzja naszej aplikacji, która jest też bezpłatna, coraz lepsza i dostępna na urządzeniach z systemami Android i iOS.
Złośliwe aplikacje mogą nas szpiegować – nowy rodzaj ataku na urządzenia z Androidem
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-13 13:36 - dodaj komentarz
Badacze firmy Sophos zidentyfikowali nowy rodzaj ataku na użytkowników urządzeń z systemem Android. Cyberprzestępcy stworzyli fałszywe wersje m.in. oficjalnej aplikacji rządowej Pakistanu, aplikacji firmy ubezpieczeniowej oraz porównywarki cen operatorów telefonicznych. Złośliwe wersje programów przechwytują z urządzeń kontakty, treść wiadomości SMS, dane z dokumentów tożsamości, informacje o lokalizacji czy zdjęcia, a następnie przesyłają je na serwery przestępców.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: