GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Sztuczna inteligencja w bankowości: biznes bez ryzyka
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:41 - dodaj komentarz
Klasyczny scenariusz odwiedzin placówki bankowej wygląda mniej więcej tak: klient traci poczucie czasu, patrząc znużenie na ścianę w oddziale banku. Czeka trzymany w niepewności, czy dostanie pożyczkę, czy jego wniosek zostanie odrzucony? Wielu Europejczyków nieraz było w tej sytuacji. Nie da się ukryć, że kredyty w dużym stopniu napędzają nasze społeczeństwo. Co ciekawe, nawet 37 milionów Europejczyków nadal nie ma dostępu do bezpiecznych pożyczek. Zamiast tego, często sięgają oni do
Play: Rośnie zasięg fioletowego 4G
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:38 - dodaj komentarz
Sieć Play cały czas pracuje nad zasięgiem swojej sieci. Wyniki procentowe wyglądają tak: LTE: 95,7% populacji i LTE ULTRA: 84,8% populacji. Aktualnie w zasięgu LTE jest: 2146 miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców w tym 391 miast powyżej 10 tys. Mieszkańców. Natomiast zasięg LTE ULTRA obejmuje: 1652 miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców w tym 381 miast powyżej 10 tys. mieszkańców.
Iniemamocni 2 i Deadpool 2 w listopadzie w Orange VOD (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:31 - dodaj komentarz
Przebojowa animacja „Iniemamocni 2”, fantastyczny hit „Deadpool 2”, doskonały dramat „Kochając Pabla, nienawidząc Eskobara”, kontynuacja kultowej komedii – „Mamma Mia! Here We Go Again”, a także mocne kino akcji „Drapacz chmur” już w listopadzie w Orange VOD. Zobaczcie zwiastuny filmów i krótką recenzję wideo w „Na co do kina”
Covve dostępne w Polsce dzięki hubraum i T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:29 - dodaj komentarz
Organizacja oraz utrzymywanie najistotniejszych relacji jest ogromnym wyzwaniem w dzisiejszych czasach. Co więcej, poleganie na własnej sieci kontaktów stanowi klucz do sukcesu szczególnie w obszarze zarządzania, sprzedaży, marketingu, PR, HR czy prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Z pomocą przychodzą intuicyjne narzędzia, które mogą pomóc pozostać w kontakcie, oferując między innymi inteligentne przypomnienia czy niestandardowe alerty.
S&T jedną z 3 najlepszych firm w obszarze consultingu IT w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:26 - dodaj komentarz
W najnowszym rankingu „ Book of Lists 2018/2019”, przygotowanym przez tygodnik Warsaw Business Journal, firma S&T znalazła się wśród trzech największych w Polsce firm informatycznych świadczących usługi doradcze. Wysoką 4 pozycję osiągnęła także wśród producentów oprogramowania i integratorów IT. W zestawieniu były brane pod uwagę przychody ogółem za rok 2017.
Inteligentna bramka zamiast kasjera, czyli jak wkrótce będziemy robić zakupy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:23 - dodaj komentarz
Branża handlu detalicznego potrzebuje zmian, które dostosują ją do ewoluujących zwyczajów zakupowych klientów. Automatyzacja inwentaryzacji, kontrola retencji produktu oraz jego właściwej lokalizacji na półce sklepowej - to główne atuty biznesowe zastosowania innowacyjnych rozwiązań, takich jak: inteligentna półka czy tagowanie produktów.
Nowatorskie rozwiązania szerokopasmowe od Zyxel na Broadband World Forum 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:19 - dodaj komentarz
Na tegorocznym Broadband World Forum w Berlinie Zyxel zaprezentował szereg rozwiązań nowej generacji z zakresu bezpieczeństwa i komunikacji przewodowej i bezprzewodowej o zwiększonej przepustowości. Zyxel Home Cybersecurity to oprogramowanie zapewniające ochronę urządzeń abonenckich Zyxel, a tym samym ochronę wszystkich urządzeń połączonych z siecią domową. Na Forum zaprezentowane zostały jego zaawansowane funkcje, takie jak bezpieczne przeglądanie, filtrowanie treści oraz
W przyszłości będziemy mieszkać i pracować w zielonych budynkach zdalnie sterowanych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:17 - dodaj komentarz
Korki uliczne, w opinii ponad połowy przedstawicieli branży budowlanej w Polsce, będą mieć najważniejszy wpływ na budownictwo przyszłości. Na kolejnych miejscach znalazły się regulacje prawne (40 proc.) i mobilny styl życia (33 proc.) – wynika z raportu EFL „Budownictwo przyszłości. Pod lupą”. Nowoczesne budynki będą zdalnie sterowane za pomocą aplikacji (82 proc. wskazań), wykorzystywały zieloną infrastrukturę (72 proc.) oraz uwzględniały potrzeby rodzin pracowników i lokalnych społeczności (72 proc.).
Krótka historia technologii, które zmieniły pranie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:14 - dodaj komentarz
Czerwone wino, wiśnie, sos bolognese. Dla jednych brzmi jak obietnica kolacji z deserem, dla innych przepis na plamy, z którymi trzeba powalczyć. W zdecydowanej większości polskich domów walczy pralka, a życie bez niej jest trudne do wyobrażenia. Jak na przestrzeni czasu zmieniały się technologie, bez których nie wyobrażamy sobie dziś prania?
SmartThings: Jedna aplikacja, wiele możliwości (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 15:39 - dodaj komentarz
SmartThings to dużo więcej, niż aplikacja - to Twój panel zarządzania domem. Połącz i zautomatyzuj wszystkie domowe urządzenia Samsung kompatybilne ze SmartThings i ciesz się wygodą oraz ogromem możliwości w zasięgu Twojej ręki. SmartThings łączy urządzenia inteligentne Samsung ze sobą, dzięki czemu mogą one ze sobą współpracować i sprawiać, ze Twój dom staje się jeszcze bardziej inteligentny. Może nawet zaproponować nowe sprytne sposoby na zautomatyzowanie dnia.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: