GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Sony zapowiada dwie zaawansowane karty pamięci CFexpress typu A z serii M
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-02 13:51 - dodaj komentarz
Miniaturowe, wydajne, pojemne i wytrzymałe karty CFexpress typu A otworzą nowe możliwości przed użytkownikami zaawansowanych, kompaktowych korpusów Sony z serii α. Firma Sony poinformowała o wprowadzeniu do oferty dwóch kart pamięci CFexpress typu A z serii CEA-M: CEA-M1920T i CEA-960T. Nowe modele mają odpowiednio 1920 GB i 960 GB pojemności i są zgodne ze standardami CFexpress 2.0 i VPG200. Jako produkt klasy VPG200 umożliwiają szybki i stabilny zapis materiału wideo, bez ryzyka gubienia klatek.
Niższe ceny smartfonów oraz zestawów z zegarkami Samsung w Plusie
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-02 13:47 - dodaj komentarz
W Plusie rusza obniżka na smartfony marki Samsung z serii Galaxy – Samsung Galaxy Z Flip 4 5G oraz Samsung Galaxy Z Fold 4 5G. Decydując się na zakup objętych promocją smartfonów, można dodatkowo dokupić smartwatch Samsung Galaxy Watch 5 40mm lub Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm w atrakcyjnej cenie. Decydując się na jedną z poniższych ofert można skorzystać z promocji zapewniającej dostęp do Disney+ w prezencie na rok. Ponadto, operator sieci Plus udostępnia wszystkim użytkownikom najszybsze 5G w Polsce bez dodatkowych opłat.
CA24 Mobile w czołówce najlepszych bankowych aplikacji w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-02 13:44 - dodaj komentarz
Nowa aplikacja Credit Agricole – CA24 Mobile pełna korzyści – zajęła drugie miejsce w rankingu bankowych aplikacji mobilnych w XIV edycji konkursu „Złoty Bankier”. Ranking ułożony został na podstawie opinii użytkowników aplikacji. 41 proc. użytkowników bankowych kanałów cyfrowych korzysta minimum raz dziennie z aplikacji. Nic dziwnego, że klienci zwracają uwagę na ich funkcjonalność i dostosowanie do ich potrzeb. Oczekują też, że narzędzia te będą sprawnie i intuicyjnie spełniać podstawowe funkcje związane z
Rozpocznij lato ze zdrapkami T-Mobile i odkrywaj niespodzianki
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-02 13:41 - dodaj komentarz
Chociaż wakacje za pasem, my nie robimy sobie przerwy w szykowaniu atrakcji dla naszych klientów. Wręcz przeciwnie. W T-Mobile sezon niespodzianek rozkręca się na dobre! Dlatego dla użytkowników naszych usług przygotowaliśmy akcję „Lato ze zdrapkami T‑Mobile”, w ramach której co tydzień w aplikacji Mój T‑Mobile czekać będzie na nich zdrapka – niespodzianka. Akcja rusza 1 czerwca, a z ostatniej promocji będzie można skorzystać do 5 lipca.
Orange Polska Dobroczyńcą Roku z najlepszym wolontariatem
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-02 13:40 - dodaj komentarz
Na co dzień pracują w Orange w różnych częściach kraju, ale łączy ich to, że działają na rzecz innych. Pracowniczki i pracownicy Orange Polska zostali nagrodzeni za swoją pracę wolontariacką w 2022 roku. Ponad 3 tysiące osób w ubiegłym roku pomagało samodzielnie, z wielkim sercem i empatią, przy wsparciu Fundacji Orange. Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce przyznała Orange Polska tytuł „Dobroczyńca Roku” w kategorii wolontariat pracowniczy. Głównymi odbiorcami działań wolontariackich byli przyjaciele z Ukrainy.
Gra edukacyjna w aplikacji PeoPay KIDS
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-02 13:35 - dodaj komentarz
Eksperci Banku Pekao opublikowali nowy raport dotyczący poziomu edukacji finansowej dzieci w Polsce. Wyniki są optymistyczne – 58% dzieci posiada wiedzę o finansach, a 56% potrafi zarządzać swoim budżetem. Aż 59% ankietowanych rodziców wskazało, że ważną rolę w takiej edukacji powinien odgrywać sektor bankowy. W odpowiedzi na potrzeby najmłodszych klientów i ich rodziców Pekao wdraża w aplikacji PeoPay KIDS moduł edukacyjny. Angażująca grywalizacja wesprze dzieci w odkrywaniu i zrozumieniu skomplikowanego świata finansów
Enea zapewnia stabilne ceny energii elektrycznej
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-02 13:32 - dodaj komentarz
Czołowy polski koncern energetyczny Enea zapewnia, że w 2023 r. ceny za energię elektryczną dla klientów indywidualnych nie wzrosną. Firma uczestniczy w budowaniu Funduszu Wypłaty Różnicy Ceny, który zabezpiecza ceny energii elektrycznej na akceptowalnym społecznie poziomie. Tylko za I kwartał 2023 r. Enea przekaże na Fundusz blisko miliard złotych. Te pieniądze gwarantują Polakom stałą cenę za prąd, która została zamrożona na poziomie z 2022 r. Spółka podkreśla również, że złożony w styczniu wniosek
Nawet 4800 GB na rok w Play na Kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-02 13:30 - dodaj komentarz
Nawet 4800 GB do wykorzystania przez rok. Nowe pakiety bez limitu, także z minutami do Ukrainy. Regularne i bezpieczne doładowania automatyczne. Każdy pretekst do otrzymywania prezentów jest dobry, dlatego Play przedstawia nowe promocje i korzystne pakiety w swoich ofertach na kartę. Swobodny dostęp do szybkiego internetu i rozmowy bez limitu zapewniają klientom Play wolność wyboru. Dzięki nowej ofercie, klienci Play na Kartę mogą bez obaw oglądać filmy, surfować po sieci czy być w stałym kontakcie z bliskimi.
Ponad 10 mld zł na inwestycje w sieci szerokopasmowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-02 13:27 - dodaj komentarz
Podczas konferencji prasowej z udziałem ministra cyfryzacji Janusza Cieszyńskiego i ministra funduszy i polityki regionalnej Grzegorza Pudy ogłoszono konkursy na największe w historii dofinansowanie budowy szerokopasmowego internetu. „Mówimy o terenach, na których dostępu do szybkiej sieci nie było w ogóle. W konkursach mogą wziąć udział także mali operatorzy, dla których przygotowaliśmy preferencyjne warunki, m.in. małe obszary konkursowe” – mówił podczas konferencji minister cyfryzacji.
Sieć gotowa na Orange Warsaw Festival
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-01 12:59 - dodaj komentarz
Bilety wydrukowane albo pobrane na telefon, stylizacje przygotowane, teksty ulubionych piosenek w małym palcu, żeby śpiewać razem z wokalistami. Gotowi na Orange Warsaw Festival? My już tak, nie tylko pod względem muzycznym. Tym sieciowym również. W końcu każdy szanujący się festiwal potrzebuje dobrej sieci mobilnej. Każda impreza masowa to duże wyzwanie dla sieci. Orange Warsaw Festival co roku gromadzi około 50-60 tysięcy fanów muzyki.
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: