GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Chatbot Eva Banku BNP Paribas zwycięzcą konkursu Lider Zakupów
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-19 14:51 - dodaj komentarz
Bank BNP Paribas zajął pierwsze miejsce w szóstej edycji konkursu Lider Zakupów w kategorii Innowacja technologiczna. Członkowie jury docenili uruchomiony w tym roku chatbot Eva – samouczący się program usprawniający procesy zakupowe w banku. Wyniki zostały ogłoszone 19 października, w pierwszym dniu Konferencji PROCON/POLZAK 2020.
Europejska chmura Scaleway startuje ze edycją programu dla startupów
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-19 14:49 - dodaj komentarz
Scaleway, drugi największy europejski dostawca chmury obliczeniowej, otwiera swój program partnerski na startupy z krajów CEE - w tym Polski, ogłaszając jego specjalną edycję. Firma umożliwia młodym przedsiębiorstwom zdobycie doświadczenia biznesowego i europejskich kontaktów, oferując wsparcie technologiczne, w tym darmowy dostęp do rozwiązań chmurowych.
Nowy Navitel Navigator 11 — podróżuj bezpiecznie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-16 13:26 - dodaj komentarz
NAVITEL wydaje aktualizację Navitel Navigator 11 dla urządzeń Huawei i Honor z systemem operacyjnym Android. Nowa wersja oprogramowania zmieniła swój design oraz zostały ulepszone dostępne funkcjonalności. Interfejs jest obecnie wygodniejszy, nowocześniejszy i bardziej przyjazny dla użytkownika. Jednocześnie aplikacja zachowała swoje główne cechy — doskonałą nawigację offline, usługi online oraz aktualizowaną na bieżąco bazę danych o fotoradarach i sygnalizacji świetlnej.
Xiaomi: Polska premiera serii Mi 10T (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-16 13:20 - dodaj komentarz
Odkryjcie serię smartfonów Mi10T przeznaczoną do tworzenia treści naładowanych kreatywnością. Mi 10T Pro/Mi10T ma ekran o jak dotąd najwyższej częstotliwości odświeżania Xiaomi! Smartfony wyposażono we flagowy układ Snapdragon 865, 8 GB RAM-u i bardzo solidną baterię o pojemności 5000 mAh, a także - co jest coraz bardziej istotne - modem 5G.
Polskie startupy wiedzą jak pomóc światu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-16 13:13 - dodaj komentarz
Po 9 miesiącach pracy nad projektami 8 startupów przedstawiło swoje rozwiązania w ramach I edycji Samsung Inkubator #dlaPlanety. Pomimo niepewnych okoliczności i konieczności przejścia na tryb pracy zdalnej, startupy wzięły udział w 15 sesjach szkoleniowych i osiągnęły pierwsze sukcesy. Wszystkie znalazły się też w internetowej bazie Startupów Pozytywnego Wpływu. W zeszłym roku firma Samsung otworzyła trzeci – po Rzeszowie i Lublinie – Inkubator dla startupów.
Rozwój sztucznej inteligencji - wspólne stanowisko Grupy D9+
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-16 13:11 - dodaj komentarz
Projektując nowe rozwiązania dotyczące sztucznej inteligencji należy działać na rzecz stworzenia wspólnego rynku dla AI w Unii Europejskiej – postulują odpowiedzialni za cyfryzację ministrowie z 14 europejskich państw, w tym z Polski. Grupa D9+ to państwa Unii Europejskiej, które prezentują podobne podejście do spraw cyfrowych. Wydane wspólnie oświadczenie dotyczy konieczności przyjęcia europejskiego podejścia do rozwoju innowacyjnej i godnej zaufania sztucznej inteligencji (AI).
Sony wprowadza aplikację Apple TV w wybranych telewizorach smart
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-16 13:08 - dodaj komentarz
Użytkownicy wybranych modeli telewizorów z rynku europejskiego mogą korzystać z serwisu Apple TV+ i kanałów Apple TV. Firma Sony Europe poinformowała, że użytkownicy wybranych modeli telewizorów smart Sony[1] mogą obecnie korzystać z serwisu Apple TV+, kanałów Apple TV, nowych i popularnych filmów oraz spersonalizowanych, starannie dobranych rekomendacji. Aplikacja Apple TV zadebiutuje dziś w Europie w telewizorach Sony XH90 poprzez aktualizację oprogramowania.
Mistrz świata Formuły 1 Lewis Hamilton Ambasadorem LG SIGNATURE
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-16 13:06 - dodaj komentarz
Legendarna postać sportu stawia na nowoczesne technologie i najwyższą jakość. To klucz do sukcesu również w nowatorskich rozwiązaniach domowych LG SIGNATURE. Sześciokrotny mistrz świata Formuły 1 Lewis Hamilton został globalnym ambasadorem LG SIGNATURE – marki premium w zakresie rozwiązań domowych. Król torów wyścigowych otworzy nową kampanię przedstawiającą filozofię LG SIGNATURE zamkniętą w słowach: Sztuka inspiruje technologię. Technologia uzupełnia sztukę.
Gala GENESIS w PPV w Cyfrowym Polsacie i IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-16 13:03 - dodaj komentarz
W Cyfrowym Polsacie i IPLI ruszyła sprzedaż nowego formatu – GENESIS, w którym zawodnicy będą ze sobą walczyć na gołe pięści. Gala odbędzie się w piątek, 23 października br., a w walce wieczoru wystąpi były mistrz KSW i jedna z największych gwiazd sportów walki w Polsce – Marcin „Różal” Różalski. Jego przeciwnikiem będzie były mistrz UFC – Josh Barnett. Cena realizowanego wyłącznie w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 40 zł.
Laptop ZIN 2 marki techbite wchodzi do sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-16 12:58 - dodaj komentarz
ZIN 2 to druga generacja niedrogiego laptopa do Internetu, rozrywki i nauki od marki techbite (producent mPTech). Sprawdzi się podczas domowej pracy, przeglądania serwisów informacyjnych i do oglądania filmów oraz podstawowych operacji: przelewów i korzystania z programów. Za kwotę poniżej tysiąca złotych otrzymujemy elegancki i lekki komputer z ekranem 14,1” FullHD i systemem WINDOWS 10 PRO BASIC.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: