GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Wtorki z 5G w Play – lista miejscowości
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-19 13:44 - dodaj komentarz
Cykl o miejscowościach w zasięgu 5G dobiega końca. W ciągu ostatnich kilku tygodni Play zaprezentowało Wam listę wsi i miast, w których możecie korzystać z najnowszej technologii. Oczywiście również w innych lokalizacjach może się zdarzyć, że na ekranie Waszego telefonu w naszej sieci pojawi się ikonka 5G – to nie jest błąd! Chcieliśmy zaprezentować, po pierwsze duże lokalizacje, czyli miejscowości powyżej 1000 mieszkańców a po drugie z odpowiednio dużym pokryciem siecią 5G.
Ruszył program Cyfrowa Gmina
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-19 13:41 - dodaj komentarz
Wystartował pierwszy nabór wniosków w wartym miliard złotych programie wsparcia samorządów „Cyfrowa Gmina”. Może wziąć w nim udział m.in. 91 dolnośląskich gmin, z których przedstawicielami spotkali się w poniedziałek ministrowie Janusz Cieszyński i Adam Andruszkiewicz. „Cyfrowa Gmina” to projekt skierowany do wszystkich gmin w Polsce, finansowany z Funduszy Europejskich, w ramach programu React-EU. W pierwszym naborze, który właśnie ruszył, mogą wziąć udział 733 gminy z całej Polski.
Aż milion złotych od SMEO na platformie Comarch Apfino
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-18 14:12 - dodaj komentarz
Apfino, platforma fintechowa z Grupy Comarch, udostępnia usługi faktoringowe firmy SMEO. Przedsiębiorcy, którzy wystawiają klientom faktury z odroczonym terminem płatności, mogą je teraz przekazywać do SMEO. Firma faktoringowa niemal natychmiast przekaże należne środki na konto przedsiębiorcy. Limit finansowania faktur może wynieść aż milion złotych. Wszelkie formalności są dokonywane online, za pośrednictwem Apfino.
Sony rozpoczyna kampanię Idealne do PlayStation 5
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-18 14:10 - dodaj komentarz
Firma Sony rozpoczyna kampanię „Idealne do PlayStation5”. Jej celem jest promowanie telewizorów BRAVIA XR, zaprojektowanych z myślą o idealnej współpracy z konsolą PlayStation 5 (PS5) i zapewniających graczom fantastyczny, urzekający obraz i dźwięk. Telewizory „Idealne do PlayStation®5” będą miały dwie nowe funkcje stworzone z myślą o PS5: Auto HDR Tone Mapping i Auto Genre Picture Mode. Umożliwią też wyświetlanie niezwykle szczegółowego obrazu o rozdzielczości 4K z szybkością do 120 kl./s, zgodnie ze
Zostań liderem przyszłości razem z Huawei
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-18 13:59 - dodaj komentarz
Startuje ósma polska edycja programu Huawei Seeds For The Future, skierowanego do najzdolniejszych studentek i studentów. Globalnie biorą w nim udział osoby z ponad 100 krajów na całym świecie. Laureaci i laureatki wezmą udział w bogatym cyklu szkoleń oraz warsztatów prowadzonych przez wybitnych ekspertów. Program gwarantuje bogate doświadczenia w ramach zajęć z technologii, przywództwa, doświadczeń kulturowych i komunikacji z rówieśnikami na całym świecie.
Iniektory PoE Zyxel wspierają wdrożenie punktów dostępowych WiFi 6
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-18 13:54 - dodaj komentarz
Nowe multigigabitowe iniektory PoE Zyxel zostały zaprojektowane z myślą o wsparciu wdrażania nowoczesnych, wysokowydajnych punktów dostępowych WiFi 6, kamer monitoringu oraz innych urządzeń IP w miejscach w których może wystąpić problem z doprowadzeniem zasilania sieciowego. Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) to technologia pozwalająca na instalację urządzeń sieciowych w miejscach, w których może wystąpić problem z doprowadzeniem zasilania sieciowego, lub jeśli chcemy zminimalizować koszty.
Ericsson i Play rozszerzają współpracę w zakresie sieci dostępu radiowego (RAN)
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-18 13:51 - dodaj komentarz
Ericsson (NASDAQ: ERIC) i P4, operator sieci Play w Polsce, podpisali nową umowę rozszerzającą partnerstwo w zakresie radiowej sieci dostępowej (RAN), przybliżając Polskę do ery 5G. Rozszerzona umowa jest pierwszym porozumieniem między firmami Ericsson i Play od czasu przejęcia firmy Play przez Grupę Iliad w 2020 roku. Umowa obejmuje modernizację sieci dostępu radiowego w całym kraju, w oparciu o wiodące rozwiązania 5G Ericsson Radio System.
#JaOnline, czyli bezpieczna bankowość elektroniczna
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-18 13:49 - dodaj komentarz
Dostęp do banku za pomocą aplikacji czy komputera stał się powszechny. Nie musimy wychodzić z domu, żeby zamówić i zapłacić za zakupy, opłacić rachunki, założyć lokatę czy zlecić przelew bankowy. Musimy jednak pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, by nie paść ofiarą phishingu. Dlatego, ruszamy z kolejną odsłoną kampanii #JaOnline. Dzisiejszy świat niesie ze sobą mnogość nowinek technicznych. Dynamiczny rozwój urządzeń czy systemów nie dziwi już nikogo.
Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej i T-Mobile kontynuują współpracę
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-18 13:46 - dodaj komentarz
Ich poświęcenie budzi nasz ogromny szacunek, a współpraca to zaszczyt – tymi słowami Andreas Maierhofer, Prezes T-Mobile Polska uzasadnia wsparcie Medycznego Zespołu Ratunkowego PCPM. Po roku udanej współpracy T-Mobile kontynuuje partnerstwo z Medycznym Zespołem Ratunkowym PCPM. T-Mobile zwraca uwagę, że żyjemy w czasach, w których codziennie jesteśmy świadkami ważnych i często dramatycznych wydarzeń. Chociaż przez ostatni rok całą uwagę skupiała pandemia to świat nie zatrzymał się w miejscu.
Małopolska cyfrowa gmina
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-18 13:41 - dodaj komentarz
Już w poniedziałek rusza pierwszy nabór wniosków w wartym miliard złotych programie „Cyfrowa Gmina”. Udział w nim będą mogły wziąć m.in. 122 małopolskie gminy. W piątek w Olkuszu i Tarnowie z ich przedstawicielami spotkał się minister Janusz Cieszyński. „Cyfrowa Gmina” to projekt skierowany do wszystkich gmin w Polsce, finansowany z Funduszy Europejskich, w ramach programu React-EU.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: