GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Internet mobilny w Virgin Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 16:12 - dodaj komentarz
Virgin Mobile wprowadza najtańszy internet mobilny LTE. Za jedyne 35 zł można mieć aż 60GB Internetu w miesiącu, a płacąc nieco więcej można mieć aż 120 GB internetu mobilnego za jedyne 50 zł. Dodatkowo nie trzeba wiązać się długą umową. VIRGIN NET możesz mieć w umowie bezterminowej, co oznacza, że rezygnujesz z niej, kiedy chcesz, bez konsekwencji. To niewątpliwie najlepszy Internet mobilny na rynku. W ramach VIRGIN NET odstępna jest tylko usługa internetu.
EZD RP – nowa era polskiej administracji
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 16:02 - dodaj komentarz
Kilkudziesięciu przedstawicieli urzędów administracji publicznej wzięło udział w konferencji na temat realizacji projektu „EZD RP – Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją w Administracji Publicznej”, która odbyła się 20 marca br. w siedzibie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. W styczniu 2019 r. w partnerstwie z Wojewodą Podlaskim Państwowy Instytut Badawczy NASK rozpoczął realizację projektu „EZD RP – Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją w Administracji Publicznej”. 24 stycznia br.
Samsung z Gwiazdą Jakości Obsługi już po raz szósty
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:59 - dodaj komentarz
Firma Samsung Electronics po raz szósty z rzędu otrzymała Gwiazdę Jakości Obsługi. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest w oparciu o opinie klientów, dlatego stanowi wyraz uznania i potwierdza wysoką jakość świadczonych usług. Charakterystyczne logo Gwiazdy Jakości Obsługi jest rozpoznawane przez ponad 10 milionów Polaków. Tytuł ten przyznawany jest firmom, które w badaniu klientów prowadzonym w ramach Polskiego Programu Jakości Obsługi osiągnęły najlepsze wyniki.
Ruszyła rekrutacja na wakacyjny program stażowy w Comarchu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:56 - dodaj komentarz
Jak zdobyć doświadczenie zawodowe jeszcze w trakcie studiów? W jaki sposób rozpocząć swoją przygodę z najnowszymi technologiami? Odpowiedź jest prosta. Warto zacząć swoją karierę od udziału w praktykach i stażach studenckich. Do 23 kwietnia trwa rekrutacja na wakacyjne płatne staże w Comarch, które odbywać się będą od 1 lipca do 30 września w 12 polskich miastach. Wakacyjny staż IT w Comarch dedykowany jest słuchaczom co najmniej drugiego roku studiów kierunków informatycznych i pokrewnych.
Podpisz dowolny dokument – wykorzystaj do tego Profil Zaufany
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:54 - dodaj komentarz
Masz do wysłania dokument, który powinieneś wcześniej podpisać? Długopis zamień na Profil Zaufany, a stanie w kolejce na chwilę przed komputerem! Każdy kto chce wysłać dowolny dokument do urzędu, nie musi inwestować w kopertę i znaczek. Może to zrobić elektronicznie – i nie chodzi tu wcale o popularne pismo ogólne. Stworzyliśmy nowe, proste rozwiązanie. Dzięki niemu można podpisać dokument Profilem Zaufanym, a później wysłać go choćby mailem. O czym mowa? O „podpisywarce”.
Plus łączy Polskę z Ukrainą
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:51 - dodaj komentarz
Plus rozpoczyna kolejne działania skierowane do obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce lub dopiero planujących przyjazd do niej. Od 18 marca startuje kampania reklamowa obejmująca swoimi działaniami zarówno Polskę, jak i Ukrainę. Twarzą kampanii jest zwyciężczyni Eurowizji w 2016 roku, znana i niezwykle popularna ukraińska artystka – Jamala (Dżamała). Plus od prawie dwóch lat posiada ofertę stworzoną specjalnie dla klientów z Ukrainy.
Nowe formy płatności mobilnych w CABP
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:48 - dodaj komentarz
Credit Agricole Bank Polska udostępnił swoim klientom usługę Apple Pay. Jest to system płatności zbliżeniowych dostępny dla posiadaczy sprzętu z zainstalowanym systemem iOS. Można go wykorzystywać zarówno do płatności w terminalach w tradycyjnych sklepach, jak również do zakupów wewnątrz aplikacji mobilnych i online. Warto wspomnieć, że kilka dni wcześniej CABP udostępnił swoim klientom również możliwość wykonywania przelewów ekspresowych BLIK na telefon.
Emitel i Telewizja Polska rozpoczynają wspólną promocję MUX-8
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:46 - dodaj komentarz
Kampania rusza 19 marca. Ma na celu zachęcenie widzów do modernizacji instalacji antenowych, przestrojenia odbiorników telewizyjnych do odbioru MUX-8 oraz korzystania z bogatej oferty programowej wszystkich multipleksów telewizji naziemnej. W ramach prowadzonych działań przewidziana jest emisja spotów reklamowych i materiałów informujących jak odbierać darmowe kanały drogą naziemną.
Chciałeś kupić Surface Book 2? W TEJ promocji, od razu sięgniesz po portfel
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:43 - dodaj komentarz
Tego sprzętu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Surface Book 2 to flagowy komputer Microsoft i jeden z najbardziej mobilnych, a zarazem najwydajniejszych ultrabooków na rynku. Do końca marca, czyli przez najbliższe dwa tygodnie będzie można go kupić aż o 1 800 zł taniej. Cena urządzenia z pierwotnej 7599 zł spada bowiem do 5799 zł. Powód? „Promocje łączą się”. Taką cenę za Surface Booka 2 zapłacimy dzięki dwóm nakładającym się na siebie rabatom na to urządzenie w sklepach z elektroniką:
Napisz o odpis - zrób to przez Internet
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:40 - dodaj komentarz
Potrzebujesz odpisu aktu urodzenia lub małżeństwa, a do urzędu daleko? Nie musisz tam iść. Załatw to przez Internet. Z tej usługi skorzystało już niemal 41 tysięcy osób. To warto wiedzieć: nieważne , gdzie przyszliście na świat, czy gdzie braliście ślub. Usługa jest odmiejscowiona — to znaczy, że możesz wysłać wniosek do dowolnego urzędu stanu cywilnego. Tam, gdzie Ci wygodnie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: