GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Telefony dla graczy do 1000 zł w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-13 15:18 - dodaj komentarz
Telefony dla graczy – na co zwrócić uwagę? Orange przedstawia nam kilka propozycji, którymi warto się zainteresować, jeżeli chcemy grać w wymagające gry mobilne, a budżet jest ograniczony. Zaznaczamy, że są to pozycje dostępne w sklepie Orange. Im większy budżet przeznaczymy na kupno smartfonu, tym urządzenie poradzi sobie lepiej z wymagającymi procesami.
Rekordowy wynik Interii
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-13 15:12 - dodaj komentarz
Serwisy Grupy Polsat-Interia w marcu br. odwiedziło ponad 20,5 mln realnych użytkowników (RU) generujących niemal 2 mld odsłon. To najlepszy wynik w historii. Tym samym Interia ugruntowała swoją pozycję wśród grup internetowych z zasięgiem miesięcznym przewyższającym 20 milionów realnych użytkowników. Obecnie takim wynikiem mogą pochwalić się tylko internetowi giganci: Google, Youtube, Allegro, Wirtualna Polska, RAS Polska, Facebook oraz Polsat-Interia.
Kaspersky zaprezentuje cyberodporne urządzenie podczas  Hannover Messe
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-13 15:09 - dodaj komentarz
Podczas targów Hannover Messe zaprezentowane zostanie rozwiązanie Kaspersky IoT Secure Gateway 100 oparte na systemie KasperskyOS. Rozwiązanie to łączy urządzenia i czujniki z usługami platformy Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT), zapewniając zaawansowaną wbudowaną ochronę danych gromadzonych na urządzeniu oraz ich bezpieczne przesyłanie do aplikacji. Według badania przeprowadzonego przez organizację Juniper Research liczba połączeń IIoT na całym świecie
Dane prosto z chmury zasilają InPost
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-13 15:05 - dodaj komentarz
Finanse, sprzedaż i operacje. W tych obszarach firmy InPost, dane wykorzystywane są nie tylko jako źródło informacji historycznej. Służą bieżącemu podejmowaniu decyzji. Wprowadzenie rozwiązań chmurowych w firmie jest także krokiem w kierunku zaawansowanej analityki informacji, dzięki której organizacja może zapewniać jeszcze lepsze doświadczenia swoim klientom, a także zyskiwać przewagę na konkurencyjnym rynku.
Konsumenci chcieliby wiedzieć więcej o zagrożeniach nowoczesnych aplikacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-13 15:03 - dodaj komentarz
Prawie dwie trzecie (62%) konsumentów na całym świecie korzysta z jakiejś aplikacji lub platformy do zarządzania finansami, wykorzystującej nowoczesne technologie informatyczne. Jednak tylko 17% badanych uważa, że informacje na temat potencjalnych zagrożeń związanych z taką aktywnością są wystarczające – wynika z badania ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa ESET.
Jak poradzić sobie z prowadzeniem firmy on-line?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-13 15:00 - dodaj komentarz
Podczas pandemii COVID-19 wiele firm i urzędów przeniosło swoje usługi całkowicie lub w przeważającej większości do internetu. Z powodu obostrzeń oraz pracy zdalnej również małe i średnie firmy muszą dostosować się do nowych warunków funkcjonowania. Aby to ułatwić Santander Bank Polska organizuje bezpłatny webinar, na którym przedsiębiorcy dowiedzą się jakie rozwiązania zdalne są pomocne w prowadzeniu działalności.
Nowe dowody – jakie zmiany?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-13 14:57 - dodaj komentarz
111 dni – dokładnie tyle czasu zostało wszystkim tym, którzy przez internet chcieliby złożyć wniosek o dowód osobisty. 2 sierpnia zniknie taka możliwość. Pojawią się za to nowe dowody – z odciskami palców i odręcznym podpisem właściciela. Skąd takie zmiany? Wynikają z konieczności dostosowania polskich przepisów do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2019/1157 z 20 czerwca 2019 r. Chodzi m.in. o ujednolicenie krajowych przepisów w tym zakresie.
Szybsza i bezpieczna weryfikacja użytkowników w Orange Flex
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-13 14:56 - dodaj komentarz
Orange Flex wykorzystuje sztuczną inteligencję (AI) i biometrię twarzy do weryfikacji tożsamości użytkowników i tworzenia konta w aplikacji. To pozwala na aż 90% skuteczność weryfikacji dokumentów tożsamości. Dodatkowo, dzięki technologii Onfido zmniejszyła się liczba przypadków, w których trzeba było „ręcznie” naprawiać błędne dane. To oznacza, że jeszcze bardziej zwiększył się poziom ochrony przed ewentualnymi oszustwami.
EY uważa, że technologia jest właściwie wykorzystywana do walki z pandemią
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-13 14:51 - dodaj komentarz
Pandemia spowodowała nie tylko zmiany w gospodarce, ale także w relacjach obywatel – państwo. Społeczeństwa zaczęły domagać się, by rządy przede wszystkim chroniły zdrowie obywateli i zapewniały środki do życia. Jednocześnie państwa musiały zwiększać swoją aktywność w kanałach cyfrowych, by docierać z informacjami do jak najszerszej grupy obywateli. Jak wynika z globalnego badania EY "Jak cyfrowy rząd może połączyć wszystkich obywateli", tylko nieco ponad połowa respondentów (53%)
Enea z Instytutem Lema zachęcają do udziału w projekcie Ogarnij hejt
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-13 14:49 - dodaj komentarz
Rozpoczyna się nabór szkół do najnowszej edycji projektu Ogarnij hejt, którego celem jest popularyzacja wiedzy o zasadach bezpiecznego korzystania z internetu i zapobieganiu cyberprzemocy. Na bezpłatne zajęcia na temat cyberprzemocy dla uczniów, nauczycieli i rodziców ma szansę 30 szkół podstawowych z całej Polski. Partnerem tegorocznej edycji projektu jest Enea. Badania Państwowego Instytutu Badawczego NASK wskazują, że trzech na czterech uczniów spotkało się z jakąś formą cyberprzemocy.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: