GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Aplikacje Interii w Huawei AppGallery
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-11 15:22 - dodaj komentarz
Dwie aplikacje Grupy Interia.pl trafiły właśnie do Huawei AppGallery – oficjalnego sklepu z aplikacjami marek Huawei i Honor. Od teraz posiadacze urządzeń marki Huawei i Honor z AppGallery pobiorą także najnowszą wersję flagowej aplikacji Interia (Interia- Fakty, Pogoda, Sport) oraz aplikację pogodową „Weź parasol”. Marka Huawei w krótkim czasie stała się jedną z najbardziej pożądanych na rynku smartfonow. Wyznacza nowe trendy i coraz wyższe standardy w fotografii mobilnej.
Studio Domeny .pl: e-learning z IT Szkołą (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-11 15:18 - dodaj komentarz
Czym jest domena internetowa, do czego służy? Jak działa DNS, co to jest DNSSEC? W Studiu Domeny .pl nasi eksperci opowiadają o zagadnieniach związanych z domenami internetowymi. Jaką nazwę w domenie wybrać, ile może mieć znaków? Jaka jest różnica między własną stroną internetową a profilem w portalu społecznościowym? Czy użytkownik tego profilu jest jego właścicielem?
MicrosoftMówi: życie obywateli lepsze dzięki chmurze
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-11 15:16 - dodaj komentarz
Wraz z rozwojem handlu elektronicznego, aplikacji mobilnych i innych usług cyfrowych dla konsumentów, firmy z sektora prywatnego dość mocno podnoszą poprzeczkę w zakresie doświadczenia klienta. Jako obywatele, użytkownicy coraz częściej oczekują tego samego od usług publicznych świadczonych przez administrację. Niestety często ręczne procesy i długie godziny (nieraz tygodnie) oczekiwania zniechęcają obywateli do korzystania z podstawowych świadczeń, których potrzebują.
Milion klientów w Orange Love w nowej kampanii  (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-11 15:13 - dodaj komentarz
Milion klientów Orange lubi bardzo różne rzeczy. A nowa kampania jest o tym, że zbliża ich świetna rozrywka w pakiecie Orange Love. Spot od dziś w telewizji. Jego kreacją zajęła się agencja Leo Burnett, produkcją M5, postprodukcją Delapost, za dźwięk odpowiada Lunapark, a media zaplanował i kupił dom mediowy Initiative Media. Spot wyreżyserował Mikołaj Łebkowski, który realizował zdjęcia m.in. do Planety Singli 2 i seriali Twarzą w Twarz i Prawo Agaty.
Polska wersja aplikacji mobilnej do nauki języków obcych już dostępna
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-11 15:09 - dodaj komentarz
Bijąca rekordy popularności aplikacja mobilna do nauki języków obcych jest już dostępna dla polskich użytkowników. Według raportu Priori Data, platformy analizującej ilość pobrań aplikacji w sklepach App Store i Google Play, Babbel znajduje się w ścisłej czołówce. Firma z Berlina, założona w 2007 roku, wprowadza w swoim oprogramowaniu ósmy język wyświetlania. Już teraz po polsku możemy uczyć się angielskiego i niemieckiego.
CES2019: superszybkie rozwiązania dla firm od Zyxel
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-11 15:02 - dodaj komentarz
Zyxel Communications zaprezentował poszerzoną ofertę rozwiązań szerokopasmowych dla usługodawców na Międzynarodowym Pokazie Sprzętu Elektronicznego CES w dniach 8-10 stycznia 2019. Firma spektakularnie debiutuje na corocznych targach w Las Vegas. Stały dostęp do Wi-Fi w trudnodostępnych miejscach. Zyxel zaprezentował zewnętrzny router LTE7480 LTE-A Pro działający w zakresie CBRS. Umożliwia on operatorom sieci ekonomiczne zapewnienie dobrej łączności z klientami końcowymi.
Co najczęściej polecamy w Internecie?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-11 15:00 - dodaj komentarz
Polecanie innym naszych ulubionych produktów i firm nie jest powszechnym zjawiskiem w Internecie. Z analizy przeprowadzonej na zlecenie ING Banku Śląskiego przez ośrodek Kantar TNS wynika, że w zależności od analizowanego wycinka rynku, posty odnoszące się do polecania stanowią średnio od 3% do 11%. Czy to oznacza, że nie doceniamy marek, czy po prostu nie mamy w sobie wykształconego mechanizmu do dzielenia się dobrymi opiniami? Chociaż polecanie nie jest częstym zjawiskiem w Internecie a w komentarzach dotyczących firm brakuje dobrych, czyli konstruktywnych
Zaćwierkaj z Mastercard dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-10 15:39 - dodaj komentarz
Mastercard już po raz siódmy z rzędu wspiera Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ruszyły już eSkarbonki, za pośrednictwem których wolontariusze kwestują nie tylko na ulicach, ale i w internecie. Trwa już także licytacja legendarnego Rolls-Royce’a od Mastercard i braci Collins, z której całkowity zysk zostanie przekazany na konto WOŚP. Ponadto, już w najbliższą niedzielę Mastercard kolejny raz zorganizuje akcję na Twitterze, w ramach której przekaże Fundacji datki za tweety
CES 2019: Niesamowity projektor CineBeam Laser 4K LG
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-10 15:36 - dodaj komentarz
Obraz o przekątnej 90 cali i to z projektora oddalonego zaledwie 5 centymetrów od ekranu – takie możliwości daje projektor CineBeam Laser 4K. Urządzenie będzie miało swoją premierę na targach CES 2019 w Las Vegas. Tak jak poprzedni model, projektor wyróżnia się małymi wymiarami i umożliwia wyświetlanie zadziwiająco ostrego obrazu 4K praktycznie na każdej płaskiej powierzchni – na ścianie, podłodze lub suficie.
Dołącz do miliona klientów Orange Love i kup smartfon za pół ceny
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-10 15:30 - dodaj komentarz
Już ponad milion klientów przekonało się, że opłaca się łączyć usługi dla całej rodziny w pakiet Orange Love. Teraz, wybierając go klienci mogą kupić smartfon w atrakcyjnej cenie. Do wyboru są: Samsung Galaxy A6 dual SIM, Samsung Galaxy A9 dual SIM oraz Huawei P20 Pro dual SIM. Klienci, którzy już mają Orange Love, otrzymają kupon rabatowy na wybrane urządzenia na raty. Tańsze smartfony są także w nowej ofercie dla klientów biznesowych.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: