GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

5 cech, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze smartfona dla dziecka
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-07 15:53 - dodaj komentarz
Producenci robią, co mogą, by wyróżnić się na rynku, co chwilę dostarczając nowe modele telefonów, a operatorzy sieci komórkowych regularnie zasypują nas kolejnymi promocjami, więc osoby stające przed wyborem nowego smartfona naprawdę nie mają lekko. Szczególnie jeśli szukamy urządzenia dla młodszego użytkownika, który ma bardzo sprecyzowane wymagania, zarówno jeśli chodzi o specyfikację i wygląd smartfona, jak i dopasowaną do jego potrzeb ofertę.
Bitdefender udostępnił deszyfrator dla wirusa szantażującego GrandCrab
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-07 15:51 - dodaj komentarz
Bitdefender udostępnił na swojej oficjalnej stronie internetowej deszyfrator dla ofiar wirusa szantażującego GrandCrab. Od dzisiaj poszkodowani nie muszą już płacić przestępcom milionów dolarów okupu. Deszyfrator został opracowany przy współpracy z Europolem, FBI oraz innymi organami ścigania i jest dostępny za darmo. Można go pobrać pod poniższym linkiem: https://labs.bitdefender.com/wp-content/uploads/downloads/gandcrab-removal-tool-v1-v4-v5/
Autobusy we Wrocławiu będą miały zielone światło dzięki IoT od Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-07 15:48 - dodaj komentarz
W przyszłości miejskie autobusy będą wykorzystywały naraz kilku technologii geoloklizacji (w tym również sieci urządzeń IoT) co pozwoli określić precyzyjnie w czasie rzeczywistym ich położenie w układzie drogowym, dzięki czemu dostosuje się do nich sygnalizacja świetlna, skracając czas przejazdów. Wrocław oraz Orange Polska podpisały w tej sprawie list intencyjny. Zakłada on także testy drugiej usługi Smart City – Density City Map.
Atos wybrany przez SAP partnerem w obszarze dostarczania SAP Cloud Platform private edition
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-07 15:43 - dodaj komentarz
Firma Atos została wybrana przez SAP, lidera rynku oprogramowania biznesowego, na partnera w dostarczaniu SAP Cloud Platform private edition. Oferta chmurowa dotyczy rozwoju, rozbudowy oraz integracji aplikacji. Umożliwi to przedsiębiorstwom elastyczne wdrażanie SAP Cloud Platform na publicznych oraz prywatnych chmurach. Sap Cloud Platform to centralna platforma integracji i innowacji dla rozwiązania Intelligent Enterprise by SAP. Pozwala: nawiązać połączenia dla ludzi, zasobów i
Rusza bezpłatny kurs online z cyberbezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-07 15:40 - dodaj komentarz
Niedobór specjalistów z branży cyberbezpieczeństwa to problem organizacji na całym świecie – w Polsce wskazuje na niego już 49% przedsiębiorstw . W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowaną kadrę firma F-Secure we współpracy z Uniwersytetem Helsińskim opracowała bezpłatny kurs online o nazwie Cyber Security Base.Kurs łączy wiedzę Wydziału Informatyki Uniwersytetu Helsińskiego oraz doświadczenie specjalistów z firmy F-Secure, a poruszana tematyka uwzględnia
Netia: światłowodowy internet z TV przez 6 miesięcy za darmo
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-07 15:38 - dodaj komentarz
W nowej promocji Netia oferuje światłowodowy internet solo oraz w pakietach z TV przez 6 miesięcy za darmo (umowa na 24 miesiące), a następnie za odpowiednio 50 i 70 zł miesięcznie. Ponadto Netia oferuje atrakcyjne warunki dostępu m.in. do pakietu TV z transmisjami Ligi Mistrzów UEFA. Netia wprowadziła dziś (7 listopada 2018 r.) nową ofertę promocyjną, w ramach której oferuje szybki światłowodowy dostęp do internetu (opcja podstawowa: do 150 Mb/s, maksymalna do 900 Mb/s) oraz pakiety z Elastyczną
Połowa Europejczyków nie wie, ile są warte ich (skradzione) dane osobowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:53 - dodaj komentarz
Nowe badanie Kaspersky Lab, obejmujące ponad 7 000 klientów z państw europejskich, wskazuje na powszechną na całym kontynencie obawę dotyczącą kradzieży oraz nielegalnego wykorzystania danych osobowych. Pokazuje to jednocześnie, że wiele osób często nie jest świadomych wartości swoich danych oraz celów, do jakich mogą one zostać wykorzystane przez przestępców.
Abonament 6 miesięcy za darmo i sprzęty w supercenach w świątecznych ofertach Plusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:50 - dodaj komentarz
Na święta Plus rozszerza swoją dotychczasowa promocję z abonamentem przez pół roku za darmo na wszystkie rodzaje ofert głosowych dla klientów indywidualnych i firm. Od teraz można przez sześć miesięcy nie płacić za każdy abonament, niezależnie od jego wysokość! Już od 7 listopada dostępne będą nowe promocje Plus Abonament i Plus dla Firm z atrakcyjnymi sprzętami na gwiazdkowe prezenty!
Uwaga na złośliwe reklamy w wyszukiwarce Bing
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:46 - dodaj komentarz
Chcesz używać przeglądarki Chrome i w tym celu pobierasz ją za pośrednictwem preinstalowanej na nowych komputerach przeglądarki Edge, korzystającej z wyszukiwarki internetowej Bing? Uważaj, możesz pobrać wirusa typu koń trojański. Niebezpieczne zachowanie wyszukiwarki Bing zostało opisane na Twitterze przez Gabriela Landaua. Problem polega na wyświetlaniu w wynikach wyszukiwania złośliwych reklam, które kierują do stron zawierających szkodliwe oprogramowanie.
Facebook ukarany grzywną za Cambridge Analytica
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:44 - dodaj komentarz
Facebook ukarany grzywną 500 tys. funtów za skandal z udziałem Cambridge Analytica. Orzeczona przez UK Information Commissioner’s Office (ICO – brytyjski odpowiednik polskiego GIODO) grzywna stanowi maksymalny wymiar kary, jaki można wymierzyć na mocy brytyjskiej ustawy o ochronie danych osobowych (Data Protection Act) z 1998 r. Przeprowadzone przez ICO dochodzenie wykazało, że w latach 2007-2014 Facebook niedostatecznie zabezpieczał dane swoich klientów.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: