GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Samsung zdobywa 44 nagrody Innovation Award na targach CES
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-14 14:02 - dodaj komentarz
W tym roku aż 44 najnowsze urządzenia i usługi Samsung zdobyły nagrodę CES 2021 Innovation Award, w tym szczególne wyróżnienie Best of Innovation. Prezentujemy listę technologii i produktów nagrodzonych w kategoriach wyświetlaczy, AGD, inteligentnego domu oraz oprogramowania i aplikacji mobilnych. Zostały one docenione także za innowacje i wartość, jaką wnoszą w codzienność użytkowników. Wśród rozwiązań uhonorowanych tegorocznymi CES 2021 Innovation Awards znalazło się
Microsoft: Piwo warzone w chmurach
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-14 13:59 - dodaj komentarz
Jeden z największych koncernów piwowarskich na świecie, grupa Carlsberg, zmodernizował swoją infrastrukturę i zoptymalizował środowisko produkcyjne SAP, migrując 1 600 TB danych do Microsoft Azure w ciągu sześciu miesięcy. W samym środku transformacji cyfrowej byli ludzie i ich potrzeby – barmani, serwujący piwo oraz klienci, którzy je piją. Chmura okazała się narzędziem, które pozwoliło producentowi skupić się na ulepszaniu tych doświadczeń.
Ponad pół miliona liczników ze zdalnym odczytem u klientów TAURONA
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-14 13:54 - dodaj komentarz
Ponad pół miliona klientów TAURONA posiada już liczniki ze zdalnym odczytem. Za osiem lat liczba ta powinna sięgnąć niemal 4,5 miliona. Zgodnie z unijnymi regulacjami, spółki dystrybucyjne powinny bowiem do 2028 roku wyposażyć w takie urządzenia 80% swoich indywidualnych odbiorców. Korzystający z inteligentnych liczników zyskują możliwość automatycznego kontrolowania zużycia energii, a co za tym idzie – bardziej świadomego jej wykorzystywania.
LG i Element AI wspólnie pracują nad platformową internetową AI
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-14 13:52 - dodaj komentarz
Światowa czołówka badaczy, decydentów, projektantów i firm dzieli się odmiennymi spojrzeniami na takie zagadnienia, jak współpraca człowiek-maszyna czy różnorodność. Podczas targów CES® 2021 dr I.P. Park, prezes oraz dyrektor ds. technologii firmy LG Electronics, oraz Jean-François Gagné, dyrektor generalny firmy Element AI, zaprezentują dokument AIX Exchange: The Future of AI and Human Experience („Przyszłość AI a ludzkie doświadczenia”).
Smart sieć wodociągowa dzięki Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-14 13:48 - dodaj komentarz
W Krośnie Odrzańskim nie trzeba umawiać się na odczyt wodomierza z inkasentem. Informacje o zużyciu wody są dostępne za jednym kliknięciem, a awarie sieci wykrywane błyskawicznie. Zdalny odczyt wodomierzy, codzienne bilansowanie przepływów i monitoring sieci przez całą dobę to najważniejsze korzyści Smart Water od Orange. To pierwsze tak kompleksowe wdrożenie w Polsce obejmujące całe miasto. Według szacunków World Economic Forum, inteligentne systemy kompleksowego
Pakiet 60 minut lub SMS-ów dla klientów indywidualnych T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-14 13:45 - dodaj komentarz
Godziny odmierzano już w starożytnym Egipcie. I choć dzisiaj nie musimy mieć w domu klepsydry, aby kontrolować upływ czasu, niezmiennie stajemy przed dylematem – jak zagospodarować cenne minuty w wartościowy sposób? Dla wielu osób oczywistym wyborem będzie kontakt z bliskimi. Dlatego udostępniamy naszym klientom nowy bonus – 60 minut wymiennych na SMS-y. Będzie go można odebrać od 15 do 17 stycznia w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez SMS.
Polityka rozwoju AI w Polsce przyjęta przez Radę Ministrów – co dalej?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-14 13:42 - dodaj komentarz
Przechodzimy od zapowiedzi do realizacji. Oto jak Polska chce wykorzystać szansę, jaką dają nowe technologie i rozwiązania wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI). Za nami jeden z kluczowych momentów na drodze rozwoju AI w naszym kraju. Rada Ministrów przyjęła „Politykę Rozwoju sztucznej inteligencji w Polsce”. To dokument kierunkowy. Efekt wielomiesięcznych prac i konsultacji.
Lenovo Legion nowe futurystyczne maszyny gamingowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-14 13:37 - dodaj komentarz
Gaming jest jak podróż do równoległego świata bez wychodzenia z domu. W nowej rzeczywistości nabrał tempa rozwój gier jako źródła interakcji towarzyskich i rozrywki podczas fizycznej izolacji1. Na tegorocznych targach CES Lenovo prezentuje kolejne eleganckie i wysokowydajne komputery oraz akcesoria gamingowe Lenovo Legion, które działają na jeszcze wyższych obrotach, zachowując niższą temperaturę.
P&G zaprasza na wirtualną wizytę w Domu Przyszłości na CES
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-14 13:28 - dodaj komentarz
Wirtualna platforma P&G LifeLab Everyday oferuje interaktywną prezentację innowacji iw kategoriach produktów do domu, higieny i zdrowia, pielęgnacji i zrównoważonej konsumpcji. Firma Procter & Gamble, podczas odbywających się w tym roku wirtualnie targach Consumer Electronic Show (CES), zaprezentowała swój nowy koncept P&G LifeLab Everyday.
Telemedycyna - przyszłość, która zaczęła się dziś
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-14 13:20 - dodaj komentarz
Eksperci szacują, że globalny rynek telemedycyny do 2026 roku będzie wart ponad 185 miliardów dolarów z tempem wzrostu na poziomie 23,5% rok do rokui. Co więcej, Światowa Organizacja Zdrowia wymieniła telemedycynę, jako jedną z podstawowych usług w polityce reagowania na kryzys związany z COVID-19, wydając zestaw zaleceń dotyczących wdrażania tego typu rozwiązańii. 2021 rok jest początkiem rewolucji w podejściu do opieki medycznej, a wszystko to za sprawą globalnej pandemii.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: