GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Orange Ekspert z tłumaczem migowym (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-21 14:45 - dodaj komentarz
Dla osób niesłyszących pierwszym językiem komunikacji jest Polski Język Migowy. Jest on dla nich językiem naturalnym. Jest to język wizualno-przestrzenny, który ma własną strukturę gramatyczną: składnię, morfologię, fonologię i fonetykę, różną od języka polskiego. Często więc informacja w formie napisów nie jest wystarczająca dla osób używających na co dzień polskiego języka migowego i preferujących ten sposób komunikacji, nawet mimo dobrej znajomości języka polskiego.
Katastrofa spowodowana przez człowieka
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-21 14:43 - dodaj komentarz
Mimo automatyzacji czynnik ludzki nadal stanowi zagrożenie dla procesów przemysłowych: w zeszłym roku błędy pracowników lub niezamierzone działania odpowiadały za 52% incydentów dotyczących sieci technologii operacyjnej oraz przemysłowych systemów sterowania. Według nowego raportu firmy Kaspersky poświęconego stanowi cyberbezpieczeństwa przemysłowego problem ten jest osadzony w szerszym, bardziej skomplikowanym kontekście.
Wakacje na finiszu – zadbaj o bezpieczeństwo podczas ostatniego turnusu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-21 14:40 - dodaj komentarz
Przed nami i naszymi dziećmi ostatnie wakacyjne wyjazdy. Nie zepsujmy sobie letnich wspomnień przez niedopatrzenie. Wiele spraw możemy załatwić online, w tym te najważniejsze – związane z bezpieczeństwem. Sprawdźcie, jak to zrobić. Plakat przedstawiający autobus z walizkami na dachu. W tle morze, wybrzeże z palmą i latarnią morską. Każda wakacyjna podróż dziecka to dla wielu rodziców spory stres. Pakowanie, podróż autokarem, codzienne relacje z wakacyjnych przygód, a
Wzorowy start roku szkolnego z T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-21 14:37 - dodaj komentarz
Powakacyjny powrót do szkolnej ławki może przyprawić o ból głowy niejedną osobę. T‑Mobile ma jednak remedium na tę bolączkę i wie, jak ułatwić uczniom i rodzicom wrześniowy start. Już na dwa tygodnie przed rozpoczęciem roku szkolnego ruszyła oferta „Back to school” obejmująca smartfony, tablety i laptopy w atrakcyjnych cenach z abonamentem komórkowym, internetem mobilnym oraz w ofercie MIX.
Świętuj z Play Dzień Fotografii i wygrywaj nagrody!
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-21 14:34 - dodaj komentarz
Wiemy, że konkursy to Wasza specjalność, dlatego chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w naszej Instagramowej akcji, którą przygotowaliśmy dla wszystkich kochających robić zdjęcia! Z okazji Światowego Dnia Fotografii razem z OPPO Mobile ogłaszamy #nofilterchallenge! Mając jedynie smartfona w ręku, poczuj się jak fotograf i weź udział w konkursie. Opublikuj na swoim feedzie zdjęcie, które w kreatywny sposób, bez naniesionych filtrów przedstawi Twoją pasję.
Sklepy gotowe na pierwszy dzwonek
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-21 14:31 - dodaj komentarz
Popularność hasła “wyprawka” co roku powoli rośnie, by nagle wystrzelić do góry w ostatnim tygodniu sierpnia - wskazują statystyki wyszukiwarki Google. Aktualnie, kto zapyta Google o wyprawkę szkolną, na samym szczycie wyników znajdzie link do sklepu internetowego Smyka do podstrony z artykułami dla uczniów wracających do szkoły. Oznacza to, że sieć sklepów inwestuje w pozycjonowanie własnej strony, przygotowując się na zwiększony ruch w końcówce wakacji.
Popularne aplikacje na celowniku cyberprzestępców
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-21 14:27 - dodaj komentarz
Analitycy z laboratorium FortiGuard firmy Fortinet odkryli w ostatnim czasie niebezpieczne luki w programie Adobe Photoshop oraz trojana zaszytego w plikach Microsoft Word. Podatności w Photoshopie. Analitycy Fortinet w maju tego roku zgłosili firmie Adobe wykrycie wielu tzw. luk dnia zerowego (czyli takich, o których nie wiedział producent oprogramowania i które mogą być wykorzystane do przeprowadzenia ataku) w programie Photoshop CC 2019.
Plus na kartę – dwa razy więcej GB po doładowaniu (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-20 16:01 - dodaj komentarz
Przed wyruszeniem w drogę trzeba zadbać o zapas Internetu. Zamów starter Plusa na kartę, a po każdym doładowaniu dostaniesz teraz dwa razy więcej GB. Masz już starter? Wybierz doładowanie. Poprzez wybór kwoty doładowania sam zdecydujesz ile GB otrzymasz. A do tego masz darmowy transfer danych na media społeczniościowe. Każde doładowanie to bonusowe GB. TERAZ niewykorzystane GB nie przepadają. Masz GB w GigaBanku! Korzystaj, kiedy potrzebujesz!
Jak płatności kartą zmienią się po 14 września 2019? – kompendium Mastercard
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-20 15:57 - dodaj komentarz
14 września 2019 r. wchodzi w życie dyrektywa PSD2, która zmienia sposób, w jaki będziemy płacić za zakupy. Nowe przepisy mają na celu zwiększyć bezpieczeństwo finansów klientów w dobie postępującej cyfryzacji. W związku z tym, że pojawia się wiele pytań i wątpliwości, jak będą wyglądać płatności w sklepach fizycznych i online od drugiej połowy września, Mastercard przygotował praktyczny przewodnik, w którym odpowiadamy na najważniejsze pytania.
Jeśli nie ma darmowego lunchu co powiesz na darmową kawę?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-20 15:53 - dodaj komentarz
Mając kilka godzin wolnego czasu, podczas francuskiego podziemnego wydarzenia dla hakerów, badacz bezpieczeństwa Baptiste Robert zdecydował się na filiżankę kawy z automatu. Mając kilka godzin wolnego czasu, podczas francuskiego podziemnego wydarzenia dla hakerów, badacz bezpieczeństwa Baptiste Robert zdecydował się na filiżankę kawy z automatu. A kilka godzin wystarczyło na wypicie kawy - w stylu hakera.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: