GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

ESET ze świetnymi wynikami w testach AV-TEST i AVLab
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-03 14:18 - dodaj komentarz
Rozwiązania firmy ESET po raz kolejny zostały docenione przez niezależne organizacje zajmujące się testowaniem rozwiązań antywirusowych – AV-TEST i AVLab. Uznanie ekspertów zdobyła przede wszystkim wysoka skuteczność przetestowanych rozwiązań w przypadku zwalczania szerokiego spektrum zagrożeń. Instytut AV-TEST przygotował test rozwiązań do ochrony urządzeń mobilnych dla użytkowników biznesowych, w którym sprawdzono ich skuteczność w zwalczaniu popularnych zagrożeń
Bilety na Orange Warsaw Festival z 15proc.  zniżką dla klientów Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-03 14:16 - dodaj komentarz
Ruszyła sprzedaż Regular Tickets na Orange Warsaw Festival 2021. Dla klientów Orange bilety i karnety są tańsze o 15%. Przyszłoroczna edycja Orange Warsaw Festival odbędzie się 4 i 5 czerwca 2021 na terenie Toru Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu. Ruszyła sprzedaż biletów Regular Tickets na festiwal. Będą one w sprzedaży do 20.05.2021 r. lub do wyczerpania puli biletów – w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.
Netia pomaga zwiększyć zasięg domowych sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-03 14:14 - dodaj komentarz
Netia przygotowała dla swoich klientów ofertę różnego typu urządzeń, które pozwalają na zwiększenie zasięgu domowego dostępu do internetu. Sprzęt (PLC, wzmacniacze WiFi/extendery lub mesh) jest udostępniamy w dzierżawie, w cenie już od 5 zł miesięcznie. W ofercie dodatkowej Netii znalazły się trzy typy rozwiązań, które pozwalają na zwiększenie zasięgu sieci, w przypadku gdy wielkość lub konstrukcja biura lub domu/mieszkania ogranicza zasięg sieci WiFi routera dostępowego.
Unia Europejska o usługach cyfrowych – ruszyły konsultacje
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-03 14:11 - dodaj komentarz
Komisja Europejska rozpoczęła konsultacje publiczne dotyczące aktu prawnego o usługach cyfrowych. Zachęcamy do wzięcia w nich udziału. Akt o usługach cyfrowych to pakiet działań zapowiedziany w komunikacie Komisji „Kształtowanie cyfrowej przyszłości Europy". Celem rozpoczętych właśnie konsultacji jest zebranie opinii i danych, które pomogą Komisji Europejskiej w przygotowaniu przepisów prawnych regulujących funkcjonowanie usług cyfrowych w UE.
UPC startuje z kolejną odsłoną programu Future Makers
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-02 16:22 - dodaj komentarz
UPC Polska inspiruje najmłodszych do korzystania z nowych technologii i rusza z kolejną odsłoną tegorocznej edycji bezpłatnych zajęć z podstaw języka programowania UPC Future Makers. Patronat nad inicjatywą objęły Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz NASK. Partnerem merytorycznym jest firma Giganci Programowania. Kolejna odsłona UPC Future Makers to realizacja misji UPC, by inspirować najmłodszych do rozwoju kompetencji cyfrowych
Deco X20 – nowy system Mesh w standardzie WiFi 6 od TP-Link
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-02 16:19 - dodaj komentarz
Deco X20 pozwala na zbudowanie wydajnej sieci WiFi w mieszkaniach bądź domach jednorodzinnych o dużej powierzchni, w których występują problemy z zanikającym sygnałem sieci bezprzewodowej lub zbyt długim buforowaniem. Model obsługuje standard WiFi 6, dzięki czemu zapewnia niesamowite prędkości, zasięg, pojemność oraz stabilność transmisji.
Spotkanie konsorcjum Guard z przedstawicielami Komisji Europejskiej
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-02 15:42 - dodaj komentarz
27 maja 2020 roku odbyło się spotkanie z przedstawicielami Komisji Europejskiej konsorcjum realizującego w ramach programu Horyzont 2020 projekt GUARD (A cyber-security framework to GUArantee Reliability and trust for Digital service chains). NASK PIB jest aktywnym członkiem konsorcjum. Podczas spotkania poszczególne zespoły prezentowały rezultaty pracy w projekcie uzyskane na przestrzeni ostatniego roku.
Najlżejszy ultrabook LG gram 2020 i ich Ambasador –  Rafał Sonik
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-02 15:39 - dodaj komentarz
Najnowszy procesor Intel Core 10. generacji, jeszcze bardziej wytrzymała bateria, dużo szybszy dysk i niezmiennie niesamowita waga – takie są najnowsze ultrabooki z linii LG Gram. Urządzenia o rozmiarach 14, 15,6 i 17 cali dostępne są w sprzedaży już teraz, a w okresie promocji przy ich zakupie można otrzymać monitor lub smartfon LG oraz certyfikat uprawniający do wymiany baterii w ciągu trzech lat. Ambasadorem ultrabooków LG gram został Rafał Sonik – wielokrotny Mistrz rajdów
Gala FEN 28: Lotos Fight Night w Cyfrowym Polsacie i IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-02 15:32 - dodaj komentarz
Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy największego serwisu rozrywki internetowej IPLA mogą już zamawiać dostęp do gali FEN 28: Lotos Fight Night, która odbędzie się w sobotę, 13 czerwca br. Cena realizowanego w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 29 zł. Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej oraz na urządzeniach mobilnych.
Hack4Change na rzecz klimatu, środowiska i zdrowia
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-02 15:29 - dodaj komentarz
Walka na rzecz ochrony planety musi być wysiłkiem każdego z nas. Jeszcze lepiej, gdy do wspólnego wysiłku wykorzystamy technologię. To element wspólny inicjatywy Marka Kamińskiego Power4Change i programu Microsoft AI for Earth. Łączymy siły podczas hackathonu Hack4Change, przestrzeni wspólnego działania na rzecz środowiska i naszej planety. Co więcej, Microsoft włączy się do wirtualnej wyprawy Marka Kamińskiego dookoła świata – Power4Change HUMAN EXPEDITION,
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: