GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Płatności Xiaomi Pay i SwatchPAY! w Santander Bank Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-05 13:36 - dodaj komentarz
Klienci Santander Bank Polska dodali już ponad 2,3 mln kart do cyfrowych portfeli (koniec I kw. 2023). Cyfrowe portfele i płacenie smartfonami czy zegarkami stają się coraz popularniejsze. Oprócz Apple Pay i Google Pay, Santander Bank Polska udostępniał dotychczas płatności Garmin Pay oraz Fitbit Pay, teraz także Xiaomi Pay oraz SwatchPAY!. Do nowych zegarków można dodać wszystkie karty debetowe i kredytowe dla klientów indywidualnych oraz firmowych, zarówno VISA, jak i Mastercard.
Deutsche Telekom łączy młodych z całej Europy The Summer of Youth, Joy & Freedom
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-05 13:34 - dodaj komentarz
Deutsche Telekom rozpoczyna projekt „The Summer of Youth, Joy & Freedom”, w ramach którego w wielu miastach Europy odbędą się plenerowe imprezy muzyczne, w których udział będzie całkowicie bezpłatny. Do udziału w projekcie zaproszono wielu uznanych artystów muzyki elektronicznej, w tym – nominowaną do nagrody Grammy producentkę muzyczną i DJ-kę – Jaydę G. Z kolei T‑Mobile Polska, w ramach lokalnych działań związanych z kampanią, zaprasza na wydarzenie z udziałem m.in. duetu KOREA czy australijskiej DJ-ki HAAi, które odbędzie się
Polscy naukowcy na AAMAS 2023
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-05 13:28 - dodaj komentarz
Na zakończonej właśnie tegorocznej edycji konferencji Autonomous Agents and Multiagent Systems (AAMAS) w Londynie wzięło udział kilkuset badaczy sztucznej inteligencji z całego świata, w tym trzy polskie zespoły związane z IDEAS NCBR. Jaki wkład wnieśli polscy naukowcy w nowe badania nad AI? AAMAS 2023 to obecnie jedna z największych i najbardziej prestiżowych, konferencji naukowych dotyczących zagadnień sztucznej inteligencji związana z rozwojem autonomicznych agentów i systemów wieloagentowych.
Vertiv publikuje raport dotyczący środowiska, spraw społecznych i zarządzania za 2022 rok
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-05 13:25 - dodaj komentarz
Vertiv, globalny dostawca krytycznej infrastruktury cyfrowej oraz rozwiązań zapewniających ciągłość jej działania, opublikował drugą edycję corocznego raportu na temat działań firmy w zakresie ochrony środowiska, spraw społecznych i ładu korporacyjnego (Environmental, Social and Governance, ESG). W dokumencie zostały podkreślone inicjatywy producenta w kilku kluczowych obszarach.W 2022 r. wysiłki firmy Vertiv koncentrowały się na sześciu obszarach kluczowych dla jej wizji i wartości: wydajnych produktach i systemach,
Atak na pracowników z polskiej branży zbrojeniowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-05 13:22 - dodaj komentarz
Znana grupa cyberprzestępców Lazarus zaatakowała jednego z polskich dostawców z branży zbrojeniowej, wysyłając fałszywe oferty pracy w Boeingu do pracowników – informują eksperci ds. cyberbezpieczeństwa. Z danych dotyczących aktywności tzw. grup APT w ostatnim kwartale 2022 roku i pierwszym kwartale 2023 wynika, że w tym czasie intensywnie działali także internetowi bandyci powiązani z Rosją, Chinami i Iranem. Grupy APT to jedne z najgroźniejszych organizacji cyberprzestępczych, organizujących zaawansowane ataki.
Przejdź do T-Mobile i korzystaj z abonamentu komórkowego za 0 zł przez 9 miesięcy
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-02 14:14 - dodaj komentarz
Dobrze jest znaleźć korzystną ofertę z urządzeniem mobilnym, ale w T-Mobile zdecydowanie najlepiej! Teraz każda osoba, która przeniesie numer do magentowej sieci i postawi na plan taryfowy „L Nielimitowana” z internetem bez limitu prędkości i danych przez 9 miesięcy będzie mogła korzystać z abonamentu za 0 zł. Do kompletu może dobrać zaś jeden z bogatej oferty smartfonów, np. model Motorola Moto G32 lub OPPO Reno8 T. Akcja promocyjna obowiązuje do 30 czerwca.
Prezenty i zmiany usług w Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-02 14:11 - dodaj komentarz
Orange ma dla nas sporo niespodzianek. W Orange na kartę pojawią się też nowe oferty, promocje i ulepszone usługi. Promocje dostępne są również w aplikacji Mój Orange w zakładce Pakiety i Usługi. Aby skorzystać z nich – klient musi mieć możliwość wykonywania połączeń na swoim koncie. Każdy z SMS-ów aktywacyjnych jest bezpłatny. Dodatkowo, w usługach cyklicznych, jakiś czas temu wprowadzono przechowywanie gigabajtów przez 31 dni.
Nowy smartfon motorola razr 40 Ultra w Plusie
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-02 14:04 - dodaj komentarz
Plus poszerza portfolio urządzeń o flagowy smartfon motorola razr 40 Ultra 8/256GB. Model ten wyróżnia duży zewnętrzny wyświetlacz, dzięki czemu nie trzeba otwierać klapki, aby mieć szybki dostęp do wszystkich treści. Płynne działanie flagowca zapewnia procesor Snapdragon 8+ Gen 1. Dzięki baterii o pojemności 3800 mAh możliwe jest swobodne i intensywnie korzystanie z urządzenia. Ponadto, motorola razr 40 Ultra ma funkcję szybkiego ładowania w technologii TurboPower o mocy do 30 W i opcję ładowania bezprzewodowego.
Social Media 2023 – pierwsza edycja raportu już dostępna
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-02 13:59 - dodaj komentarz
Charakterystyka użytkowników polskich platform social mediowych, wnikliwy opis najważniejszych graczy oraz przegląd rynku reklamowego mediów społecznościowych. Do rąk czytelników trafiła właśnie pierwsza edycja raportu Social Media 2023, powstałego na bazie danych z badań gemiusAdReal oraz Mediapanel. Raport, który w przekrojowy sposób opisuje polskie social media, jest wynikiem współpracy firmy Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz Grupą Roboczą Social Media przy IAB Polska.
Zielony Tydzień z Orange – korzystajcie ze specjalnych ofert
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-06-02 13:55 - dodaj komentarz
To już nasza mała tradycja, że z okazji Dnia Środowiska celebrujemy Zielony Tydzień z Orange. Tegoroczny potrwa aż 10 dni, podczas których zapraszamy Was do skorzystania z naszych ofert i specjalnych akcji. Zapraszamy od 5 do 14 czerwca. W podziękowaniu za Wasz udział otrzymacie drobny upominek – doniczkę z nasionkami. Stałym punktem naszych obchodów jest program odkupu i recyklingu używanych telefonów. Przeszukajcie szuflady i przyjdźcie do naszych salonów.
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: