GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Martin Mellor uhonorowany tytułem Lidera Polskiej Teleinformatyki
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-10-03 12:39 - dodaj komentarz
Kapituła Złotego Cyborga działająca pod patronatem Sekcji Telekomunikacji Komitetu Elektroniki i Telekomunikacji Polskiej Akademii Nauk wyróżniła Martina Mellora tytułem „Lidera Polskiej Teleinformatyki” i statuetką „Złoty Cyborg”. Martin Mellor, szef firmy Ericsson w Polsce, otrzymał tytuł oraz nagrodę za wkład w rozwój współpracy nauki i biznesu w obszarze telekomunikacji i budowę podstaw potencjału 5G w Polsce.
Komputronik dostarczył 600 laptopów dla ukraińskich dzieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-10-03 12:37 - dodaj komentarz
Komputronik nie przestaje wspierać ofiar wojny w Ukrainie. Tym razem do ukraińskich dzieci dostarczył 600 laptopów HP wraz z oprogramowaniem. Dzięki temu będą one mogły uczyć się i wykorzystywać je do zabawy. Po rozpoczęciu agresji na Ukrainę z kraju uciekło wiele milionów osób, głównie kobiet i dzieci. Bardzo duża grupa z nich znalazła schronienie w Polsce, gdzie zaczęła układać sobie życie – szukać pracy, szkoły i uczelni dla dzieci. Niestety uciekając z kraju ogarniętego wojną ludzie zostawili cały swój dobytek.
Xbox Game Pass łączy siły z Rockstar Energy Drink
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-10-03 12:34 - dodaj komentarz
Xbox wspólnie z Rockstar Energy Drink przygotowali nie lada gratkę dla fanów gamingu. Pierwszego października br. ruszyła wspólna akcja obu marek, w której do wygrania są konsole Xbox Series S, zestawy słuchawkowe Xbox Stereo Headset oraz miesięczne dostępy do biblioteki Xbox Game Pass Ultimate. Energiczne promo rozpoczeło się już 1 października i potrwa do końca roku (31 grudnia 2022 r.).
Raport Amazon Polskie małe i średnie przedsiębiorstwa sprzedające na Amazon 2022
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-30 13:53 - dodaj komentarz
Amazon opublikował raport „Polskie małe i średnie przedsiębiorstwa sprzedające na Amazon”. W 2021 roku polskie małe i średnie firmy sprzedały na Amazon 25 mln produktów, w porównaniu z 15 mln w roku poprzednim oraz stworzyły ponad 12 tys. miejsc pracy w Polsce dla rozwijania swojej działalności online. Łączna wartość ich sprzedaży eksportowej wyniosła ponad 750 mln euro, a średnia —200 tys. euro. Co minutę polskie MŚP sprzedają średnio 50 produktów na Amazon.
 Autodoładowanie Orange całkowicie bezpłatnie
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-30 13:47 - dodaj komentarz
Jesteś akurat w szkole, na uczelni, na mieście czy w pracy, gdy dostajesz nagle SMS-a od operatora z informacją o blokadzie konta. Zapomniałeś je doładować – zdarza się! Niestety tracisz wówczas kontakt z bliskimi, a często także możliwość skorzystania z map w telefonie czy innych usług wymagających dostępu do sieci. Klienci Orange, i ci nowi, i będący w sieci od lat, mogą jednak pożegnać się z tym problemem. Jego rozwiązaniem jest nowa usługa operatora – Autodoładowanie Orange.
Energia kobiet niezbędna do transformacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-30 13:36 - dodaj komentarz
Poznaliśmy laureatki drugiej edycji konkursu “Energia Kobiet” organizowanego przez Dolnośląski Instytut Studiów Energetycznych w partnerstwie z Microsoft. Jego celem jest podkreślenie i docenienie roli kobiet, ich wysiłków i sukcesów w sektorze energetycznym, a więc w obszarze fundamentalnym dla rozwoju gospodarek na całym świecie, a także dla bezpiecznego funkcjonowania społeczeństw. W tym roku wśród nagrodzonych znalazły się Agata Staniewska-Bolesta z nagrodą w kategorii „Energia Przyszłości”,
Samsung Bespoke – pierwsza lodówka w Polsce zlicytowana na aukcji w DESA Unicum
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-30 13:32 - dodaj komentarz
26 września odbył się finał aukcji w DESA Unicum, podczas którego zlicytowane zostały niezwykłe przedmioty sztuki użytkowej. Wśród nich znalazła się lodówka Samsung Bespoke z ilustracją francuskiego artysty Thibaud Hérem. Licytacja lodówki była pierwszą taką licytacją w Polsce przeprowadzoną przez dom aukcyjny. Na wystawie sztuki użytkowej w DESA Unicum nie zabrakło nietuzinkowych obiektów, w tym mebli, ceramiki, rzeźb i domowych akcesoriów, które 26 września br. nabyć można było drogą licytacji.
Odbierz od T-Mobile 10proc. rabatu na akcesoria w sklepie Lancerto
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-30 13:26 - dodaj komentarz
O gustach modowych się nie dyskutuje, ale wysoka jakość nigdy nie odchodzi do lamusa. Dla klientów indywidualnych T‑Mobile, którzy chcieliby uzupełnić swoją szafę o stylowe dodatki, przygotowaliśmy więc 10-procentową zniżkę na akcesoria w sklepie internetowym Lancerto. Kod rabatowy pozwoli im na zakup dowolnych dodatków dostępnych online. Można go odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” do 26 października.
GDATA Software - Drukarki - pomijane wrota do sieci firmowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-30 13:23 - dodaj komentarz
Cybersecurity zyskało wysoki priorytet w wielu firmach. Można to zauważyć w polityce bezpieczeństwa dla sieci wewnętrznej, w wytycznych dotyczących aktualizacji, nowych kampaniach uświadamiających przeciwko phishingowi i polityce użytkowania urządzeń mobilnych. Ale co z tymi wszystkimi drukarkami, które stoją w kątach i małych magazynach, spokojnie wykonując swoją pracę? Czy są one również częścią koncepcji bezpieczeństwa? Jeśli nie, to warto przyjrzeć się im bliżej.
Samsung: Technologiczne wyróżniki Excellence Line
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-29 14:34 - dodaj komentarz
Telewizory Excellence Line są synonimem luksusu na wielu płaszczyznach. Na ich wyjątkowość składa się kilka elementów, takich jak zachwycająca jakość obrazu i piękny design oraz mocny dźwięk. W tych ekskluzywnych telewizorach firma Samsung wykorzystała swoje najdoskonalsze technologie wyświetlania, dzięki czemu ekrany te oddają piękno świata, zacierając granicę między oglądanym obrazem, a rzeczywistością. Excellence Line wyraża wszystko, co najlepsze w telewizorach Samsung, szczególnie w wymiarze technologicznym.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: