GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Maciej Mączyński pokieruje dywizją CEED w Samsung
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-16 15:28 - dodaj komentarz
Z początkiem września Maciej Mączyński objął stanowisko Head of Sales CEED (Central and Eastern Europe Display) dywizji odpowiedzialnej za sprzedaż monitorów LCD, wielkoformatowych ekranów LCD i LED oraz telewizorów hotelowych. Mączyński będzie odpowiadał za aż 19 europejskich rynków i raportował bezpośrednio do centrali w Londynie. Maciej posiada ponad 25-letnie doświadczenie na rynku IT w obszarze rozwoju biznesu, sprzedaży i organizacji.
mBank – jedyny taki bank w chmurze
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-16 15:25 - dodaj komentarz
mBank jako jeden z pierwszych banków w Polsce udostępnił dla ponad 8,3 tys. swoich pracowników nowoczesne narzędzia do komunikacji i współpracy w chmurze publicznej. Dzięki kompleksowemu wdrożeniu usługi Microsoft Office 365, każdy pracownik banku ma dostęp do plików z dowolnego miejsca, a bank może sam tworzyć nowe aplikacje. mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. To pierwszy w pełni internetowy bank w Polsce, a dziś wyznacza kierunek rozwoju bankowości w stronę chmury.
Odbierz 25 GB na 25-lecie T-Mobile Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-16 15:21 - dodaj komentarz
W czwartek, 16 września, mija dokładnie 25 lat od powstania naszej sieci – wtedy jeszcze pod nazwą Era GSM. To dla nas wyjątkowa chwila, a zatem i prezent z okazji Happy Fridays powinien taki być. Dla naszych klientów przygotowaliśmy więc pakiet gigabajtów – duży i okrągły jak sama rocznica: 25 GB na 25-lecie T-Mobile Polska. Świętować urodziny z naszymi klientami chcemy jak najdłużej, dlatego tym razem prezent można aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” lub SMS-em aż przez dwa tygodnie – od 16 do 30 września.
Ataki z użyciem ransomware’u zdarzają się dziesięć razy częściej niż rok temu
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-16 15:18 - dodaj komentarz
Fortinet, globalny lider w dziedzinie zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań cyberochronnych, przedstawił najnowszą edycję raportu Global Threat Landscape, opracowanego przez analityków FortiGuard Labs. Dane dotyczące zagrożeń zaobserwowanych w pierwszej połowie 2021 r. wskazują na znaczny wzrost liczby i poziomu wyrafinowania ataków skierowanych przeciwko osobom prywatnym, przedsiębiorstwom oraz krytycznej infrastrukturze. Na celowniku cyberprzestępców nadal znajduje się rosnąca liczba osób
Słuchawki nauszne Dynamic Bass marki Hykker dostępne w Biedronce
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-16 14:32 - dodaj komentarz
W ofercie sklepów Biedronka dostępne są słuchawki nauszne Dynamic Bass Hykker, które zapewniają niesamowity komfort słuchania ulubionej muzyki, dzięki podwójnym przetwornikom neodymowym, podbiciu basów oraz dwóm różnym trybom muzycznym. Słuchawki dostępne są od 16 września br. roku w cenie 129,00 zł. Najnowszy produkt marki Hykker to słuchawki nauszne Dynamic Bass Hykker wysokiej jakości. Dzięki podwójnemu przetwornikowi neodymowemu oraz podbiciu basów zapewniają niesamowite brzmienie,
Nowe monitory AOC AGON PRO z HDR, HDMI 2.1 i czasem reakcji 1ms
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-16 14:28 - dodaj komentarz
Marka jednego z liderów wśród producentów monitorów gamingowych i akcesoriów − AGON by AOC − prezentuje dwa nowe monitory z linii AGON PRO przeznaczonej dla najbardziej wymagających użytkowników. AG32UX to model o przekątnej 31,5 cala, rozdzielczości 4K i odświeżaniu z częstotliwością 144Hz. Natomiast AG274FZ to monitor z 27-calową matrycą, rozdzielczością FHD i odświeżaniem 260Hz. Oba modele wyposażono w ekrany lPS z czasem reakcji 1 ms (GtG).
Cyberprzemoc a tradycyjna przemoc rówieśnicza
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-16 14:21 - dodaj komentarz
Cyberprzemoc często jest przedłużeniem - przeniesionych do sieci - konfliktów ze szkolnego korytarza. Choć ma inną specyfikę i metody, może być tak samo szkodliwa jak tradycyjna przemoc rówieśnicza. Dlatego – rodzicu, zachowaj czujność i reaguj. Kolejna rada dla rodziców: wraz z początkiem nowego roku szkolnego warto do codziennej listy zadań dołożyć rozmowę z dzieckiem na temat jego obecności i sytuacji w sieci.
Sieć 5G T-Mobile ma już ponad 2600 stacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-15 14:58 - dodaj komentarz
Dzięki temu liczba wszystkich stacji obsługujących technologię piątej generacji operatora urosła aż do 2840, a aktywny zasięg sieci 5G obejmuje już 25% populacji kraju. Rozpoczęty w trakcie wakacji projekt szybkiej rozbudowy sieci 5G T-Mobile trwa nadal. Zgodnie z zapowiedziami operator co tydzień uruchamia kolejnych 120-140 nowych stacji bazowych, obejmując zasięgiem nowe miejscowości w Polsce i uzupełniając zasięg tam, gdzie stacje bazowe pojawiły się we wcześniejszych tygodniach.
Amazon ogłasza otwarcie Europejskiego Laboratorium Innowacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-15 14:56 - dodaj komentarz
Amazon ogłosił otwarcie Europejskiego Laboratorium Innowacji. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym Amazon aktywnie wspiera pracowników i zapewnia im większe bezpieczeństwo w miejscu pracy. Po sukcesie Amazon Robotics w wielu centrach logistycznych Amazon, nadszedł czas na kolejne nowoczesne technologie mające ułatwić pracownikom wykonywanie codziennych obowiązków, przy jednoczesnym zapewnieniu większego komfortu i bezpieczeństwa pracy.
Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe kluczem do rozwoju e-commerce
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-15 14:45 - dodaj komentarz
Wykorzystanie sztucznej inteligencji w e-commerce nie jest już wizją rodem z przyszłości, ale niezbędnym elementem strategii wielu firm, które chcą przetrwać na tym wymagającym rynku. W 2020 roku rynek AI był wart 62,35 mld USD . Szacuje się, że do 2025 roku urośnie on do 190,61 mld USD, aby w 2030 roku osiągnąć prawie 16 bln USD – oznacza to wzrost równy 26% światowego PKB. Te imponujące prognozy mogą martwić właścicieli małych sklepów internetowych.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: