GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Startupy testują w TAURONIE
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-20 14:11 - dodaj komentarz
Osiem startupów testowało w TAURONIE działanie swoich projektów w ramach KPT ScaleUP. Wybrane rozwiązania firma chce przełożyć na codzienną działalność operacyjną. W całym programie prowadzonym przez Krakowski Park Technologiczny od 2018 roku do TAURONA trafiło ponad 200 rozwiązań. Prace startupów są finansowane z funduszy publicznych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach programu ScaleUp. Jednym z operatorów programu jest Krakowski Park Technologiczny
Zwroty i reklamacje w sklepach internetowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-20 14:08 - dodaj komentarz
Niemal w połowie przebadanych e-sklepów zwracane jest od 0 do 3 proc. zamówień. Mniej zwrotów mają duże sklepy, mniejsze - więcej. W dodatku, co trzeci mały sklep w ogóle nie mierzy skali tego zjawiska. Ile zwracane towary kosztują sprzedawców? I czy można je rozpatrywać jedynie w kategorii strat? Postanowiliśmy zbadać stan zwrotów w polskim e-commerce i opublikować go w nowym raporcie.
Raport: Freelancing w Polsce i na świecie w 2020r
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-20 14:04 - dodaj komentarz
Wartość rynku wolnych strzelców w naszym kraju zwiększy się w tym roku o 28% i przekroczy 12 mld zł. Globalna gospodarka freelancerów będzie warta ponad 3 biliony dolarów w 2020 r. i urośnie o 20%. Co wpływa na dynamiczny rozwój tej branży? Co przyciąga pracowników do niej i na jakie zarobki mogą liczyć? Jak pandemia zmienia ten sektor? Najnowszy obraz rodzimego i światowego rynku freelancingu prezentuje raport Useme.com.
Premiera myPhone Prime 5! Robi wrażenie, kusi ceną
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-20 13:57 - dodaj komentarz
Czarujący, z dużym 6-calowym ekranem HD IPS oraz LTE, w cenie 349 zł, którą można pokochać – tak w skrócie można przedstawić nowy model myPhone Prime 5. W modnej, nowoczesnej obudowie smartfona od mPTech dostępna jest specyfikacja pozwalająca na podstawowe działania w kulturalnym wydaniu, a jego pracę wspiera czysty system Android 10 (Go edition). Model dostępny jest w sprzedaży od 20 października. Do rodziny modeli myPhone Prime dołącza kolejne urządzenie, a tym razem jest to
NAVITEL R250 DUAL – nagrywanie podwójnego obrazu podczas jazdy
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-19 15:21 - dodaj komentarz
Firma NAVITEL, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej wprowadza do sprzedaży nowy wideorejestrator. R250 DUAL to połączenie przedniej oraz tylnej kamery dla zapewnienia maksymalnego stopnia bezpieczeństwa podczas jazdy.Główna kamera rejestruje materiały w jakości Full HD, w 30 klatkach na sekundę. Kąt widzenia obiektywu to 140°. Ekran o przekątnej 2" i rozdzielczości 320х240 pikseli umożliwia podgląd nagrań z jazdy.
Przynieś do Orange niepotrzebny telefon, zadbamy o środowisko (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-19 15:15 - dodaj komentarz
Dzisiaj Orange ruszyło z kampanią promującą drugie życie telefonów komórkowych i uruchomiono portal www.orange.pl/razemdlaplanety, gdzie możecie znaleźć praktyczne wskazówki, jak korzystać z technologii w sposób bardziej przyjazny środowisku. Poszukajcie w domu niepotrzebnych telefonów, zajrzyjcie głęboko do szuflad i przyjdźcie do salonów Orange. Zużyte, niedziałające telefony zostawcie w pojemniku – przekażemy je do recyklingu. Sprawne, starsze modele smartfonów odkupimy od Was.
Poczta Polska na swoje 462. urodziny wprowadza kolejne udogodnienie online
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-19 15:06 - dodaj komentarz
Poczta Polska 18 października br. uruchomiła specjalną stronę internetową www.poczta-cyfrowa.pl, dzięki której klienci zyskują łatwy i szybki dostęp do najchętniej wybieranych usług cyfrowych, które do tej pory były rozproszone w ramach całej Grupy Kapitałowej Poczty Polskiej. Dzięki nowej stronie klienci zapłacą mniej za oferowaną usługę lub produkt, albo zaoszczędzą czas, jaki musieliby poświęcić na przyjście do placówki.
Ruszyły przedsprzedaże w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-19 15:05 - dodaj komentarz
W Play ruszyły już kolejne przedsprzedaże, możecie już zamawiać nowe smartfony! Zarówno nowe Xiaomi (ze świetnymi dodatkami) jak i nowe iPhone’y 12 możecie zamawiać w sklepie internetowym Play.
Innowacje w obszarze IT zaczynają się od konsumentów
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-19 14:56 - dodaj komentarz
Innowacje to bez wątpienia ważny element strategii biznesowej. Procter & Gamble od lat w nie inwestuje, tworząc produkty, których zadaniem jest poprawa jakości życia konsumentów, usprawniając swoje procesy technologiczne, produkcyjne czy logistyczne. Rozpoznanie i zaspokojenie potrzeb konsumentów to punkt wyjścia dla innowacji, także w obszarze IT, dlatego P&G od 4 lat jest partnerem ABSL w programie, w którym poszukuje młodych firm technologicznych, zdolnych do kreowania innowacji.
Proximus wybiera Ericsson do realizacji projektu 5G Core w Belgii
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-19 14:53 - dodaj komentarz
Proximus wybrał Ericsson (NASDAQ: ERIC) do wdrożenia nowej sieci 5G Core. Rozwiązanie wykorzystujące chmurę jest oparte na dual-mode 5G Core od Ericsson, które będzie również wykorzystywane w modernizacji sieci 4G. Geert Standaert, Dyrektor Jednostki Biznesowej ds. Sieci w Proximus, mówi: „Decyzja o nawiązaniu współpracy z Ericsson to ważny krok w realizacji naszej strategii dotyczącej sieci.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: