GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Xiaomi Mi 10T i Mi 10T Pro już dostępne (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-20 14:58 - dodaj komentarz
Zwiększ swoją kreatywność z serią Mi 10T. Flagowy aparat, wyświetlacz 144Hz i prędkość na najwyższym poziomie ze Snapdragon 865. Nagrywaj w 8K, rób niesamowity zdjęcia. W smartfonie Xiaomi Mi 10T nie zabrakło przedniego aparatu zoptymalizowanego pod kątem zdjęć nocnych. Sensor 20 Mpix oferuje rewelacyjną szczegółowość każdego selfie, by trudne oświetlenie nie powstrzymało Cię od uwiecznienia szalonej imprezy po zmroku.
Facebook, NASK i UNICEF Polska uruchamiają Przystań w sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-20 14:48 - dodaj komentarz
Facebook, NASK i UNICEF Polska ruszają z projektem edukacyjnym „Przystań w sieci”, skierowanym do nauczycieli i uczniów w całym kraju. Jego celem jest dotarcie do 2 000 nauczycieli i 40 000 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych (młodzież w wieku 13-19 lat) w Polsce. Założeniem twórców projektu „Przystań w sieci” jest wyposażenie odbiorców w kompetencje niezbędne do radzenia sobie z niebezpiecznymi sytuacjami w sieci oraz wykształcenie umiejętności krytycznej oceny treści.
Jak się uczyć i nauczyć na odległość?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-20 14:43 - dodaj komentarz
Obecna sytuacja związana z pandemią przynosi kolejne wyzwania dla sektora edukacji w Polsce. Aby pomóc przezwyciężyć trudności związane ze zdalnym nauczaniem, Microsoft dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem oferując wiedzę, narzędzia i dobre praktyki nauczycieli z całego świata. Dzięki wieloletniej współpracy ze szkołami, samorządami oraz najbardziej innowacyjnymi nauczycielami zrzeszonymi w programie Microsoft Innovative Educator Expert usługi chmurowe dla edukacji są rozwijane,
Orange: Rozpoczęto przedsprzedaż nowych iPhone`ów
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-20 14:41 - dodaj komentarz
Orange wystartowało z przedsprzedażą iPhone`a 12 i iPhone`a 12 Pro. Dostawy zamówionych smartfonów przygotowaliśmy w ten sposób, abyście dostali je w piątek 23 października. Tego samego dnia ruszy regularna sprzedaż. Na obydwu modelach będziecie mogli korzystać z #hello5G. Nowe iPhone`y będą dostępne na raty zarówno w naszych ofertach abonamentowych, jak i kupując sam telefon. Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni oraz biznesowi.
IWILLNOTSTOP – T-Mobile rusza z kampanią skierowaną do specjalistów IT
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-20 14:31 - dodaj komentarz
T-Mobile rozpoczyna kampanię pokazującą transformację, jaką przeszła firma: od tradycyjnej korporacji telekomunikacyjnej do czołowej firmy technologicznej. Prezentuje także możliwości, jakie dzięki tej zmianie zyskują pracownicy, szczególnie ci specjalizujący się w obszarze IT. Hasłem przewodnim kampanii jest #IWILLNOTSTOP, podkreślające zaangażowanie pracowników T‑Mobile, którzy dzięki współtworzeniu najnowszych technologii mają realny wpływ na poprawę jakości życia Polaków.
Robert Gajda dołączył do zarządu Microsoft w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-20 14:24 - dodaj komentarz
Polski oddział Microsoft rozszerzył zespół kierownictwa firmy. Do zarządu dołączył Robert Gajda w roli Specialist Team Unit Lead in Poland. Robert GajdaRobert Gajda posiada 25-letnie doświadczenie na rynku technologii IT dla biznesu. Do Microsoft dołączył w sierpniu 2010 roku. Przez pierwsze 5 lat w Microsoft był odpowiedzialny za opracowanie i realizację strategii wykorzystania m.in. usług chmurowych platformy Azure przez partnerów Microsoft w dziale Developer Experience
Czego uczy zdalna edukacja?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-20 14:22 - dodaj komentarz
Czy po wiosennym doświadczeniu edukacji zdalnej coś zostało? Czy uda nam się nie zaprzepaścić umiejętności, które zyskaliśmy w tym okresie? Czy wykluczenie cyfrowe jest nadal realnym problemem w Polsce? A może pandemia stworzyła nowe szanse edukacyjne? Czy naprawdę jesteśmy społeczeństwem cyfrowym? Na te i inne pytania w rozmowie z Pawłem Oksanowiczem odpowiada Alek Tarkowski, socjolog, prezes zarządu Centrum Cyfrowego.
Niezawodne Wi-Fi w magazynie wysokiego składowania - case study Zyxel
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-20 14:19 - dodaj komentarz
Firma Zyxel podjęła wyzwanie zbudowania sieci bezprzewodowej, która obejmowałaby zasięgiem cały budynek magazynu łódzkiej firmy Diesel Części. Za pomocą strategicznie rozplanowanych 20 punktów dostępowych NWA1123-ACV2 oraz przełącznika GS1920 24HPV2 zbudowano łatwo zarządzalną sieć, która dociera z sygnałem do każdego miejsca w magazynie o powierzchni 1 000 m2.
Klienci T-Mobile odebrali 10 milionów prezentów w ramach Happy Fridays
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-20 14:16 - dodaj komentarz
W T‑Mobile bijemy rekordy – i to nie małe. W ciągu 42 tygodni tego roku nasi klienci odebrali już ponad 10 milionów prezentów w ramach akcji „Happy Fridays”! Największym zainteresowaniem niezmiennie cieszą się bezpłatne gigabajty. A te, rozdawane przez nas ostatnio przy okazji meczów piłkarskiej reprezentacji Polski, były naprawdę rekordowe – bezpłatną paczkę 15 GB nasi klienci aktywowali aż 730 tysięcy razy.
Od 54 do 2,3 milimetra, czyli dlaczego mniej znaczy więcej
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-20 14:14 - dodaj komentarz
W 2006 roku telewizor Samsung Bordeaux był dziełem sztuki użytkowej i wyróżniał się błyszczącą ramką o szerokości ponad 5 centymetrów. W 2020 zadebiutował kolejnej generacji QLED 8K z Bezgranicznym Ekranem, który praktycznie pozbawiony jest ramek. Te kilkanaście lat to prawdziwa rewolucja i to nie tylko w ujęciu technologicznym, ale także w obszarze designu produktów i ich roli we wnętrzu. Zobaczmy, jak to się zmieniało.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: