GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Szkoła Główna Kompetencji Cyfrowych – powstanie kuźnia profesjonalnych kadr IT
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-14 16:01 - dodaj komentarz
Z inicjatywy ministra Marka Zagórskiego ma powstać Szkoła Główna Kompetencji Cyfrowych. Będzie kształcić wysokiej klasy specjalistów IT na rosnące potrzeby rynku. Projekt o wartości ok. 200 mln zł będzie realizowany przy współpracy z polskimi uczelniami i CPPC, NASK i EMAG.
Samsung: Nowa generacja lodówek Family HubTM
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-14 15:56 - dodaj komentarz
Podczas targów CES 2019 Samsung zaprezentował kolejną generację lodówek Family HubTM. Wśród nowych rozwiązań użytkownicy znajdą m.in. ekran Family Board, za pomocą którego członkowie rodziny będą mogli komunikować się ze sobą w spersonalizowany, bardziej osobisty sposób. Family Hub coraz mocniej wpisuje się w trend Connected Living, czyniąc kuchnię miejscem rodzinnych spotkań, a także odciążając domowników w niektórych obowiązkach.
Plus dumnym sponsorem ratowników górskich (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-14 15:50 - dodaj komentarz
Plus jest dumny, że razem ze służbami ratowniczymi TOPR, GOPR, WOPR i MOPR wspiera rozwiązania pozwalające ratować ludzkie życie. Uruchomienie Zintegrowanego Systemu Ratownictwa nad wodą oraz Centra Koordynacji Ratownictwa w górach to przedsięwzięcie bez precedensu w historii polskiego biznesu. Dzięki numerom ratunkowym 601 100 100 nad wodą; 601 100 300 w górach oraz Aplikacji Ratunek, Polacy mogą korzystać z błyskawicznych, precyzyjnych i prostych systemów wzywania pomocy w sytuacjach
Twarzy nie zmienisz, ale PIN w telefonie już tak
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-14 15:46 - dodaj komentarz
Coraz więcej smartfonów posiada funkcję odblokowania telefonu za pomocą twarzy. Dzięki funkcji skanu telefon wie, że to ty. Jak wykazało badanie holenderskiej organizacji ​​Consumentenbond, aż 38% testowanych urządzeń udało się przechytrzyć i odblokować je dzięki zdjęciu twarzy jego właściciela. Skoro biometryczne odblokowanie zawodzi, jaką zatem bezpieczną metodę blokowania telefonu powinniśmy wybrać?
T-Mobile wprowadza nowe ubezpieczenia dla swoich klientów
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-14 15:44 - dodaj komentarz
Stare polskie przysłowie głosi, że „przezorny zawsze ubezpieczony”. I nie ma w tym nic dziwnego, bo o swoje bezpieczeństwo warto zadbać z wyprzedzeniem. Dlatego T‑Mobile, w porozumieniu z towarzystwem ubezpieczeniowym MetLife, wprowadza dla swoich klientów nowe pakiety ubezpieczeń – Ochrona na Wypadek i Ochrona Zdrowia. T‑Mobile, chcąc zapewnić swoim klientom kompleksowe rozwiązania, wprowadza do swojej oferty ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz zdrowotne.
Technologie przyszłości a rynek pracy: które zawody znikną?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-14 15:41 - dodaj komentarz
Czy w przyszłości rynek pracy będzie przypominał mroczne światy ukazywane w serialu Black Mirror? Czy roboty odbiorą nam miejsca pracy? I jak się przygotować do nadchodzących zmian? 28 grudnia na Netfliksie pojawił się nowy, długo oczekiwany odcinek Black Mirror. Serial słynie z tego, że rysuje przyszłość i technologię w czarnych barwach, pokazując jednocześnie scenariusze, które wydają się absolutnie realne.
Philips 241B7QGJ - monitor przyjazny środowisku
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-14 15:37 - dodaj komentarz
Firma MMD – producent monitorów marki Philips – przedstawia nowy model o oznaczeniu 241B7QGJ. Ten 24-calowy wyświetlacz Full HD wyposażony w matrycę IPS, został zaprojektowany z myślą o ochronie środowiska. Jest to najbardziej „zielony” monitor dostępny na rynku. Tworzywa sztuczne użyte do wykonania Philipsa 241B7QGJ pochodzą w 85% z recyklingu, a całość konstrukcji nie zawiera szkodliwych pierwiastków, takich jak ołów, rtęć i halogeny. Monitor wraz z opakowaniem zostały zrobione w pełni z
Wesprzyj WOŚP z aplikacją PayU i odbierz specjalne podziękowanie od Jurka Owsiaka
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-11 15:36 - dodaj komentarz
PayU już od 17 lat jest partnerem finansowym WOŚP w internecie. Operator płatności, doskonale znany wszystkim kupującym online, zapewnia bezpiczne i łatwe w użyciu rozwiązanie, dzięki któremu każdy może wesprzeć Orkiestrę nie wychodząc z domu. Facebook, Onet.pl, eSkarbonka, Siepomaga.pl, Wspieram.to, Zrzutka.pl, strona wosp.org.pl, aplikacja PLAY, oraz aukcje charytatywne Allegro dla WOŚP – wszędzie tam można wesprzeć finansowo zbiórkę 27. Finału Orkiestry, korzystając z
Najciekawsze smartfony ze średniej półki w ofercie Plusa (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-11 15:33 - dodaj komentarz
W tym filmie przyjrzymy się bliżej najciekawszym smartfonom ze średniej półki, które znajdziecie w Plusie. Dowiecie się jakie są najmocniejsze strony Samsunga Galaxy A7, HUAWEI Mate 20 Lite oraz Motoroli One. Oczywiście, wszystkie te smartfony dostępne są w ofercie Plusa.
PLAY nakręca WOŚP po raz ósmy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-11 15:30 - dodaj komentarz
To jeden z ulubionych projektów w PLAY i cieszymy się bardzo, ze gra z orkiestra już ood tak dawna. Oby jak najdłużej. W tym roku najważniejszy jest PLAY Live Show! Czyli wszystko, albo prawie wszystko co najlepsze w polskim youtubie. Prawie bo nie zaprosili mnie i chyba Mobzilli też nie będzie haha. Start o 14 w niedzielę i show trwa do 19. Ponad 30 najlepszych youtuberów, między innymi Maciek zDupy, Blowek, Gimper. Mnóstwo konkursów, zabawy no i fajne aukcje, gdzie fani mogą wygrać coś
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: