GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Microsoft: 3 wakacyjne laptopy na plażę lżejsze niż parawan
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-16 16:01 - dodaj komentarz
Parawan – jest. Ręcznik – jest. Olejek do opalania – jest. Okulary – są. Filtr UV – jest. Klapki – są. Laptop? Zaraz. Na plażę? W plażowej torbie nie ma już miejsca! W porządku. A gdyby taki laptop był lekki i poręczny? A gdyby można było z niego korzystać tak, jak z tabletu? A gdyby wielkościowo odpowiadał lajfstajlowemu magazynowi, który zabieramy ze sobą do poczytania? Oto 3 laptopy, które warto wrzucić do naszej wakacyjnej torby.
Trzymaj hakerów z dala od IoT stosując te proste środki ostrożności
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-16 15:57 - dodaj komentarz
Korzyści, jakie inteligentne urządzenie wnosi do twojego życia, są niezaprzeczalne, ale i ryzyko. Jeśli nie podejmiesz minimalnych środków ostrożności, może się okazać, że nie tylko Ty kontrolujesz swoje urządzenie. I możesz nieświadomie powodować online szkody. Urządzenia inteligentnego domu to komputery zaprojektowane do określonych zadań. Korzyści, jakie inteligentne urządzenie wnosi do twojego życia, są niezaprzeczalne, ale i ryzykowne.
Podejmij #OSEWyzwanie – rusza wielki konkurs dla szkół
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-16 15:54 - dodaj komentarz
800 mobilnych pracowni multimedialnych składających się z 16 laptopów każda – to nagrody, które można zdobyć w konkursie #OSEWyzwanie. Nie przegapcie takiej okazji! Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Zdjęcie – na pierwszym planie przybory szkolne, m.in. kredki, linijka, cyrkiel, notes, lupa, okulary. Po prawej stronie – otwarty laptop. Na środku grafiki napis – Podejmij #OSEWyzwanie. #OSEWyzwanie to konkurs dla szkół, który organizujemy wspólnie z Państwowym
Nowa www.netia.pl – użytkownik w centrum uwagi
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-16 15:51 - dodaj komentarz
Netia uruchomiła zupełnie nową stronę www.netia.pl dla klientów indywidualnych. Nowa platforma została zaprojektowana w kompleksowym procesie badania potrzeb oraz zachowań użytkowników i wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie zarządzania doświadczeniem w kanałach cyfrowych oraz nowoczesne rozwiązania e-commerce, które mają zwiększyć efektywność sprzedaży on-line bogatej oferty Netii.
Zyxel: 30 lat przełamywania granic możliwości
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-16 15:48 - dodaj komentarz
Zyxel świętuje 30. rocznicę. Od momentu powstania firmy w 1989 r. korporacja rozwinęła się w grupę filii sieciowych pod nazwą Unizyx Holding Corp: Zyxel Communications, Zyxel Networks, MitraStar Technology, ZyFlex Technologies i Ardomus Networks. Wszyscy pracownicy Unizyx świętują „30 lat przełamywania granic możliwości”. Obchody jubileuszu firmy rozpoczynają serię promocji produktów i kampanii w mediach społecznościowych na całym świecie.
Motorola one action - pierwsza na rynku smartfonów ultraszerokokątna kamera akcji
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-16 15:46 - dodaj komentarz
Życie nie stoi w miejscu i tak samo użytkownicy telefonów nie powinni tego robić. Stąd Motorola ma dla nich sposób na uwiecznianie tych najcenniejszych chwil. Tym rozwiązaniem jest motorola one action, czyli najnowsze urządzenie z rodziny motorola one, które umożliwia filmowanie świata w ruchu i wyświetlanie nagrań na dużym ekranie. Motorola one action to pierwsze na rynku smartfonów urządzenie z ultraszerokokątną kamerą akcji,
Obłędna wyprzedaż w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-16 15:42 - dodaj komentarz
Tym razem Play ma dla Was absolutne szaleństwo! Po pierwsze. W ramach możliwości zakupu telefonu po niższej cenie, zazwyczaj dostępny jest jeden wybrany model smartfona. Tym razem na listę okazji wchodzi aż 20 modeli! Po drugie. Tradycyjna „Nocna wyprzedaż” trwać będzie nie tylko dziś.Z promocyjnymi cenami telefonów startujemy już dziś od godziny 20.00. Atrakcyjne ceny na wybrane 20 modeli, obowiązywać będą do 19.08.2019 do godziny 9.00!
Narodziny 50 000 dzieci zgłoszono online
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-16 15:36 - dodaj komentarz
Czujemy się niczym dumni rodzice. Nasze dziecko – e-usługa umożliwiająca zgłaszanie online narodzin dziecka – osiągnęło dziś kolejny ważny etap swojego życia. Dzięki niej zarejestrowano narodziny 50 tysięcy maluchów. e-usługa działa od 1 czerwca ubiegłego roku. Umożliwia nie tylko zgłoszenie narodzin nowego członka rodziny, ale i załatwienie kilku innych spraw. Niebawem zostaniesz mamą lub tata? Obowiązków na pewno Wam przybędzie. Po co ich sobie dokładać?
LG we współpracy z firmą LUMI rozwija ekosystem inteligentnego domu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-14 15:05 - dodaj komentarz
LG Electronics oraz LUMI United Technology, dostawca rozwiązań w dziedzinie Internetu rzeczy (IoT) oraz inteligentnego domu, podpisały list intencyjny dotyczący rozwijania ekosystemu inteligentnego domu o funkcje korzystające z rozwiązań IoT. W ramach partnerstwa firmy skupią się na opracowywaniu innowacji wykorzystujących sztuczną inteligencję i zaawansowane czujniki wykrywające zmiany warunków w pomieszczeniach, np. wilgotności, temperatury, czy ruch drzwi.
Orange: Radiowywiad w Bitwie Warszawskiej
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-14 14:56 - dodaj komentarz
Gdy 13 sierpnia 1920 r. radiotelegrafiści ze sztabu radzieckiej XVI Armii nacierającej na Warszawę dostają rozkaz wysłania depeszy do sztabów podległych dywizji nie mają pojęcia, że za chwilę przypieczętują los swoich oddziałów. Spokojnie wysyłają szyfrogram, który zawiera rozkazy szczegółowo określające cele ofensywy, z podaniem kierunków natarć czy zadań zwiadowczych. Chwilę później depeszę odbierają czuwający na nasłuchu radiowym polscy łącznościowcy.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: