GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Zamów z Play Tinder Plus lub Tinder Gold
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-15 13:03 - dodaj komentarz
Tinder to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych na świecie, dzięki której można nawiązać nowe znajomości. Od dziś klienci Play opłaty za korzystanie z Tindera mogą doliczać do swojego rachunku za abonament, a w ofertach na kartę zostanie ona pobrana ze środków na koncie. W ramach serwisu klienci mają do wyboru dwa pakiety – Tinder Plus oraz Tinder Gold. Dla wszystkich klientów Play pierwszy miesiąc korzystania z opcji Tinder Plus i Gold będzie o 50% tańszy.
LG dzieli się filozofią ESG w kampanii zrównoważonego rozwoju
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-14 14:17 - dodaj komentarz
Popularna internetowa kampania LG #CareForWhatYouWear (#ZadbajOToCoNosisz) podnosi świadomość konsumentów na temat globalnego problemu odpadów tekstylnych. Firma LG Electronics (LG) ogłosiła, że film stworzony na potrzeby kampanii internetowej pod hasłem #CareForWhatYouWear (w Polsce pod nazwą #ZadbajOToCoNosisz) osiągnął już łącznie 100 milionów wyświetleń na całym świecie. Firma LG zainicjowała ogólnoświatową kampanię propagującą zrównoważony rozwój, aby
Telewizory Neo QLED: wszystko, co najlepsze
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-14 14:13 - dodaj komentarz
Samsung Neo QLED to telewizor kompletny, który zaprasza widzów do odkrywania nowych doświadczeń na różnych płaszczyznach – od filmów i rozrywki, przez gry aż po pracę w domu. Neo QLED to dowód na to, że ideały istnieją. Samsung połączył to co najlepsze, czyli technologie Quantum Dot i Quantum Mini LED, uzyskując tym samym nowy poziom jasności, odwzorowania kolorów i czerni. Telewizory Neo QLED to skok w nową erę wrażeń wizualnych i dźwiękowych, którą napędzają technologie,
Nowe smartfony Xperia 1 III i Xperia 5 III
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-14 14:08 - dodaj komentarz
Firma Sony zapowiedziała dwa nowe modele z flagowych serii smartfonów Xperia 1 i 5: Xperia 1 III i Xperia 5 III. Oba urządzenia mają rozbudowany zestaw cech i funkcji pozwalający użytkownikom produktów Xperia rozwijać swoje pasje. Modele nowej generacji otworzą szereg nowych możliwości przed fotografami, audiofilami, kinomanami, graczami i autorami filmów. Większy potencjał i szybkość przenoszą smartfony Xperia na nowy poziom.
Kaspersky wykrywa lukę dnia zerowego w Desktop Window Manager
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-14 13:58 - dodaj komentarz
Na początku 2021 r. badacze z firmy Kaspersky, po wnikliwej analizie szkodliwego modułu cybergangu BITTER wykorzystującego znaną już podatność CVE-2021-1732, zidentyfikowali kolejną lukę dnia zerowego. Eksperci nie są obecnie w stanie powiązać aktywności cyberprzestępców stojących za narzędziem wykorzystującym tę lukę w procesie Desktop Windows Manager systemu Windows z żadnym znanym cybergangiem.
 Microsoft prezentuje Surface Laptop 4 i akcesoria do wirtualnych spotkań
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-14 13:55 - dodaj komentarz
Historia Microsoft, jako firmy tworzącej technologie komputerowe, sięga ponad czterdziestu lat, niemal do początków komputerów osobistych. Z jednej strony Windows, jako system, który kreował zupełnie nowe doświadczenia związane z obsługą oprogramowania. Z drugiej – akcesoria sprzętowe, które umożliwiały użytkownikom wchodzenie z nim w interakcje. Możliwości wynikające z połączenia obu tych światów – hardware’u i software’u – były i są wręcz nieograniczone.
Nest Bank korzysta z usługi AIS od Blue Media
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-14 13:33 - dodaj komentarz
Nest Bank wykorzystuje usługę dostępu do informacji o rachunku (tzw. AIS) w procesie wnioskowania o kredyt. Nowa usługa pozwoli klientom biznesowym, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, na szybsze i wygodniejsze wnioskowania o kredyt firmowy w Nest Banku. Dzięki nowej usłudze, przedsiębiorca nie musi przesyłać do banku dokumentów finansowych, aby otrzymać ostateczną decyzję kredytową.
CSIRT NASK w 2020 roku: coraz więcej wyłudzeń danych i oszustw w sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-14 13:31 - dodaj komentarz
Nasze dane logowania do poczty, banku, portalu społecznościowego czy innej usługi online – głównie na takich informacjach zależy w tej chwili internetowym przestępcom. Według obserwacji specjalistów CSIRT NASK, w porównaniu z rokiem 2019 liczba odnotowanych ataków phishingowych w Polsce wzrosła w 2020 roku o 117%. Zjawisko phishingu to podszywanie się pod inną osobę lub instytucję w celu wyłudzenia loginu i hasła do jakiejś ważnej usługi, np. konta bankowego, poczty
Wybierasz Galaxy A? Zyskujesz Ty i Twoi znajomi
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-14 13:28 - dodaj komentarz
Samsung uruchamia specjalny program poleceń, w którym użytkownicy wybranych smartfonów z serii Galaxy A polecając je znajomym mają szansę na odbiór 100 zł premii. Korzystając z polecenia i decydując się na zakup wybranych smartfonów Galaxy A można otrzymać zwrot 50zł. Program potrwa do 9 maja 2021. Aby polecić znajomemu zakup wybranego smartfonu Galaxy A, wystarczy przekazać mu otrzymany kod.
Chroń swoje Ja, czyli jak nie stracić tożsamości w sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-14 13:21 - dodaj komentarz
Każda tożsamość jest unikalna. Twoja należy tylko do Ciebie – również online. Dokumenty i dane osobowe to przecież coś, czego nie „pożyczamy”, wręcz przeciwnie – chronimy je przed niepowołanym dostępem. Warto o tym pamiętać, także podczas korzystania z internetu. Kradzież tożsamości to sytuacja, w której (cyber) przestępca pozyskuje informacje o Tobie i wykorzystuje je w niepożądany sposób. Przykłady? Wyłudzenie pożyczki, fałszywe transakcje bankowe, podszywanie się w
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: