GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Dyrektor NASK na spotkaniu specjalistów w dziedzinie AI w USA
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:29 - dodaj komentarz
Rozwijanie współpracy badawczej w zakresie sztucznej inteligencji, analizy danych i cyberbezpieczeństwa to główny cel spotkania eksperckiego o światowym zasięgu, w którym pod koniec marca w Stanach Zjednoczonych weźmie udział Dyrektor NASK PIB prof. Jacek Leśkow w roli jednego z głównych panelistów. Inauguracyjne warsztaty „Emerging Data Science Methods for Complex Biomedical and Cyber Data” odbędą się na Augusta University w stanie Georgia w dniach 29-30 marca 2019 r.
Nowa generacja bezpłatnego narzędzia Kaspersky Anti-Ransomware Tool
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:26 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab udostępnił nową generację swojego bezpłatnego narzędzia do zwalczania oprogramowania ransomware przeznaczonego dla firm: Kaspersky Anti-Ransomware Tool for Business. Nowa wersja, oprócz wykrywania oprogramowania ransomware, chroni firmy przed cyberzagrożeniami związanymi z pornografią, koparkami kryptowaluty oraz oprogramowaniem adware i innym stwarzającym podwyższone ryzyko. Ochrona obejmuje teraz nie tylko komputery stacjonarne, ale również serwery z różnymi wersjami
#MicrosoftMówi: Gdzie się podziały czarne, masywne laptopy?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:24 - dodaj komentarz
Przypominały armię klonów. Były ciężkie, masywne, bryłowate i… brzydkie. Niemal wszystkie występowały w technologicznej przyrodzie w jednym tylko kolorze: czerni. Taki był początek laptopów. Pod koniec lat ’90, kiedy powoli stawały się trendy i coraz częściej gościły nie tylko w aktówkach ludzi biznesu, lecz także w domach Kowalskich i Nowaków, ich waga przekraczała 3 kg. Średni czas pracy po odłączeniu od ładowania sięgał zaś 2 godzin.
TDC wybiera firmę Ericsson jako dostawcę technologii 5G i usług Operations Engine
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:21 - dodaj komentarz
Firma Ericsson (NASDAQ: ERIC) została wybrana przez duńskiego dostawcę usług TDC do wdrożenia ogólnokrajowej sieci 5G w ramach gruntownego remontu sieci, oraz do świadczenia usług zarządzanych za pośrednictwem platformy Ericsson Operations Engine. Współpraca, obejmująca również innowacje w zakresie badań i rozwoju, umożliwi TDC realizację ambitnego projektu „Cyfrowa Dania” - wdrożenie nowej ery gospodarki cyfrowej i wzmocnienie reputacji Danii jako lidera w dziedzinie
Czas na Internet Rzeczy, czyli tak wygląda 40proc. rynku IoT w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:17 - dodaj komentarz
Eksperci wróżą, że za kilka lat do sieci będą podpięte dziesiątki miliardów urządzeń na całym świecie. To niedaleka przyszłość, ale już teraz Internet Rzeczy (IoT) rozwija się błyskawicznie. W Polsce ok. 40% wszystkich kart SIM M2M – ponad 1,4 mln sztuk – dostarczył Orange. Urządzeń, które z nich korzystają jest więcej, bo jedna karta może obsługiwać kilka liczników czy mierników. W Ostrołęce, na początku kwietnia mieszkańcy otrzymają 35 nowych rowerów, wyposażonych w komputer pokładowy,
Projekt WP z dofinansowaniem Google
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:11 - dodaj komentarz
Wirtualna Polska otrzymała wsparcie na realizację projektu WP Blast. Jako jedyny z Polski trafił do grupy dużych projektów dofinansowanych w 6. edycji Google Digital News Innovation Fund. WP Blast będzie skierowany do młodych użytkowników. WP Blast połączy jakościowe dziennikarstwo z nowoczesnym sposobem konsumpcji treści przez młode pokolenia, tzw. milenialsów i generacji Z. Będzie charakteryzował się prostym i szybkim dostępem do informacji oraz atrakcyjną formą wizualną,
GreenWay przejmuje biznes Indigo Tech, sprzedaje i wynajmuje stacje ładowania
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:08 - dodaj komentarz
GreenWay Polska, lider na rynku elektromobilności w zakresie świadczenia usług ładowania i zarządzania stacjami, podpisał umowę z firmą Indigo Tech na przejęcie jej działalności w zakresie sprzedaży i wynajmu stacji ładowania dla samochodów elektrycznych. Transakcja objęła zawarte umowy z klientami dotyczące wynajmu stacji oraz ich obsługę serwisową. To pierwsza tego typu transakcja przejęcia biznesu na tworzącym się dopiero rynku elektromobilności.
Ericsson zdobywa kontrakt na komercyjną sieć 5G dla koreańskiego operatora KT
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:04 - dodaj komentarz
Operator KT (dawniej Korea Telecom) wybrał firmę Ericsson do budowy komercyjnej sieci 5G, która umożliwi uruchomienie usług na terytorium całej Korei już na początku kwietnia 2019 roku. Koreańscy operatorzy połączyli siły, by zdążyć z uruchomieniem pierwszych, komercyjnych usług 5G już na początku kwietnia 2019 roku - tak aby dotrzymać kroku producentom smartfonów, którzy w tym samym terminie wprowadzą na rynek urządzenia zdolne do obsługi 5G.
Plus: Bilety do Centrum Nauki Kopernik do umowy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:01 - dodaj komentarz
W siedmiu warszawskich Punktach Sprzedaży sieci Plus rusza promocja, w której za podpisanie umowy można otrzymać voucher na trzy darmowe bilety do Centrum Nauki Kopernik. Od 21 marca ruszyła promocja sieci Plus „Bilety do Centrum Nauki Kopernik do umowy” w ramach której klienci, którzy podpiszą umowę na ofertę Duet, Rodzina, Rodzina+ lub na dodatkową kartę w wymienionych ofertach, otrzymają voucher do wymiany na trzy darmowe bilety do Centrum Nauki Kopernik.
Gdzie Ci programiści? Prawdziwi tacy…
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:00 - dodaj komentarz
Unia Europejska zmaga się z niedoborem specjalistów w dziedzinie programowania. Najnowsze szacunki mówią, że chodzi o ponad pół miliona wakatów. Chętni do pracy są, ale często ich umiejętności nie idą w parze z oczekiwaniami pracodawców. Programiści to najlepiej zarabiająca grupa spośród wszystkich speców w branży IT. Zaczynając pracę po studiach można liczyć na zarobki w wysokości 3000 zł, im dłuższy staż w zawodzie tym wyższa pensja, sięgająca nawet 20 000 zł. Bardzo kusząca perspektywa.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: