GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Enea z CAPTICO2 przetestuje w Polsce możliwości wychwytu i składowania CO2
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-21 14:01 - dodaj komentarz
Grupa Enea wraz z firmą CAPTICO2 przetestuje w Polsce możliwości wychwytu i składowania CO2. Pilotaż technologiczny zostanie przeprowadzony w Łęczyńskiej Energetyce, spółce córce LW Bogdanka (Grupa Enea). Norweska firma dysponuje technologią tzw. sekwestracji, która ma szanse być z powodzeniem stosowana w instalacjach ciepłowniczych i energetycznych. Współpraca może przyczynić się do obniżenia emisji CO2 do atmosfery i jest zbieżna z unijną polityką ochrony środowiska.
Thales i Google Cloud ogłosiły partnerstwo strategiczne w celu Zaufanej Chmury
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-21 13:58 - dodaj komentarz
Thales i Google Cloud ogłosiły w październiku strategiczne partnerstwo w celu wspólnego opracowania suwerennej hiperskalowej[1] chmury we Francji. Usługa ta – zarządzana przez spółkę, której większościowym udziałowcem będzie Thales – spełni francuskie wymogi certyfikatu „Zaufanej Chmury”. Dzięki temu rozwiązaniu francuskie firmy oraz instytucje sektora publicznego w pełni skorzystają z proponowanych przez oba podmioty rozwiązań technologicznych, charakteryzujących się trwałością,
Z T-Mobile Rozrywka uwolniona również w kinie
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-21 13:54 - dodaj komentarz
Wybierając ofertę wraz z usługą „Rozrywka uwolniona”, nasi klienci sami decydują, z którego serwisu będą korzystać w danym miesiącu. A teraz będą mogli zdecydować również, czy filmowy wieczór spędzą w domu, czy może w sali kinowej. Wystarczy, że podpiszą lub przedłużą umowę wraz z „Rozrywką uwolnioną” i włączą dostęp do platformy HBO GO. Wówczas otrzymają dwa bilety na film „Wszyscy świeci z New Jersey”, które można wykorzystać do 9 listopada w sieci kin Multikino.
System oświetleniowy Relio i monitor pacjenta Philips IntelliVue X3
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-21 13:49 - dodaj komentarz
W trzeciej edycji DesignEuropa Awards uhonorowano dzisiaj dwa wybitne wzory. Stworzony przez włoskiego projektanta Marca Bozzolę system profesjonalnego oświetlenia Relio² emitujący światło porównywalne ze światłem słonecznym zdobył nagrodę przyznawaną małym i nowo utworzonym przedsiębiorstwom. Nagrodę w kategorii „Przemysł” otrzymał przenośny monitor pacjenta Philips IntelliVue X3, zaprojektowany przez Fabiana Benediktera i Ceren Bagatar. Ten kompaktowy monitor umożliwia stały nadzór nad pacjentami oraz bezpieczne
Niedługo wszyscy zaczniemy zbierać e-paragony w telefonach
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-21 13:43 - dodaj komentarz
Paragon z zakupów, który się nie pogniecie, nie wyblaknie, nie zgubi wśród kilkunastu mniej ważnych paragonów w portfelu; będzie go można zawsze szybko odszukać w skrzynce e-mailowej lub SMS-owej w telefonie. Tak - przynajmniej w teorii - mają wyglądać e-paragony, którym rząd właśnie dał zielone światło. Eksperci SMSAPI przyglądają się, czy to rozwiązanie może powtórzyć sukces e-recepty. Zgodnie z ujawnionymi przez Ministerstwo Finansów planami dotyczącymi wprowadzenia e-paragonów, korzystanie z tej innowacji ma być
Jak wykorzystać największy domowy ekran do pracy?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-21 13:39 - dodaj komentarz
Ostatnie półtora roku przyniosło prawdziwą rewolucję w wielu obszarach życia, a dom zyskał nowe funkcje - stał się szkołą, biurem czy kinem. Co więcej, już teraz wiadomo, że w wielu firmach praca hybrydowa będzie standardem. Według Deloitte aż 57 proc. Polaków spodziewa się częstszej pracy zdalnej po pandemii. Sprawdzamy, jak duży ekran i dodatkowe funkcje telewizora Smart TV mogą być wykorzystane także w tym wymiarze zawodowym.
Xiaomi 11 Lite 5G NE - W Twoim Stylu. Przedsprzedaż (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-20 14:38 - dodaj komentarz
Pokaż swój prawdziwy styl! Który kolor #Xiaomi11Lite5GNE najbardziej odzwierciedla Twoją osobowość? Kup teraz: xiaomi11lite.pl #wTwoimStylu. Elegancja, która objawi się detalach. Olśniewający pierścień „halo". Pierścień “halo” otacza główny aparat, sprawiają świetne wrażenie wizualne. Matowe wykończenie redukuje widoczność odcisków palców i sprawia, że telefon, mimo użytkowania, wygląda jak zupełnie nowy. Moduł aparatu wystaje zaledwie na 1,77 mm od plecków urządzenia.
Kup słuchawki Galaxy Buds2 i zyskaj zwrot 170 PLN i  dostęp do TIDAL Premium
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-20 14:29 - dodaj komentarz
W kolejnej październikowej promocji Samsung przy zakupie najnowszych słuchawek Galaxy Buds2 można zyskać aż 170 PLN zwrotu na konto i półroczny dostęp do usługi TIDAL Premium. Jak wziąć udział z promocji? Kup słuchawki Galaxy Buds2 w dniach od 18.10 do 07.11.2021 u partnerów handlowych. Zgłoś się do udziału w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie samsung.com/pl/campaign/zwrot-galaxy/ w terminie do 13.11.2021.
NASK: Ochrona dzieci wymaga zaangażowania
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-20 14:27 - dodaj komentarz
W Polsce od ponad 15 lat o bezpieczeństwo i ochronę najmłodszych w sieci dba zespół Dyżurnet.pl działający w NASK i będący jednym z zespołów CSIRT. Eksperci Dyżurnet.pl nie tylko zajmują się analizowaniem zgłoszeń i reagowaniem na seksualne wykorzystywanie dzieci, ale również inicjują prace, dyskusje, zespoły, które mają na celu jeszcze lepszą i skuteczniejszą ochronę dzieci.
LG One:Quick – innowacyjne rozwiązanie dla wydajnej pracy
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-20 14:26 - dodaj komentarz
Firma LG Electronics ogłasza wprowadzenie na rynek LG One:Quick, rewolucyjnej serii produktów wspierających wydajną pracę i efektywną współpracę zarówno w biurze, jak i na odległość, przenosząc komunikację w zespole na wyższy poziom. Seria LG One:Quick została opracowana w odpowiedzi na zmieniające się sposoby pracy w tak zwanej nowej rzeczywistości i obejmuje model One:Quick Works, One:Quick Flex (43HT3WJ) oraz One:Quick Share (SC‑00DA) – dedykowane rozwiązanie do bezprzewodowego udostępniania obrazu z ekranu laptopa.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: