GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Fortinet rozszerza dostępność darmowych kursów szkoleniowych NSE
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-15 16:01 - dodaj komentarz
Fortinet, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań cyberochronnych, zapowiedział, że oferowane przez producenta wszystkie szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa pozostaną bezpłatne w 2021 roku, dla wszystkich zainteresowanych na całym świecie. Jest to jedna z form zaangażowania firmy w rozwój zróżnicowanej kadry pracowniczej zajmującej się bezpieczeństwem IT.
Samsung Galaxy S21 5G już do kupienia  w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-15 10:23 - dodaj komentarz
29 stycznia do regularnej sprzedaży trafi kolejny model Samsunga. Tym razem będzie to najnowszy, flagowy smartfon Samsung Galaxy S21 5G. Dostępny w wersjach: S21 5G, S21+ 5G i S21 Ultra 5G. Już dziś rozpoczynamy przedsprzedaż. Zakup wcześniej w Orange Przedsprzedaż online Samsunga Galaxy S21 5G (we wszystkich wariantach) startuje 14 stycznia i potrwa aż do 28. Zamówiony sprzęt otrzymamy jako pierwsi, już 26 stycznia, zanim trafi na sklepowe półki.
Nowe zasady autoryzacji płatności kartowych w aplikacji mPay
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-15 10:18 - dodaj komentarz
Od 1 stycznia 2021 roku użytkownicy aplikacji mPay mogą zostać poproszeni o dodatkową autoryzację wybranych transakcji kartowych. Wynika to z konieczności dostosowania się podmiotów oferujących nowoczesne płatności do wytycznych UE. Obecnie w aplikacji mPay możemy skorzystać z trzech źródeł płatności: przedpłaconej portmonetki (mRachunku), podpiętej karty płatniczej lub karty w elektronicznym portfelu kart MasterPass. Jeśli płatność będzie dokonywana z przedpłaconej portmonetki
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G - spektakularne wrażenia
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-15 10:11 - dodaj komentarz
Galaxy S21 Ultra 5G został wyposażony w najbardziej zaawansowany technologicznie, profesjonalny system aparatów spośród urządzeń Samsung oraz najjaśniejszy i najinteligentniejszy wyświetlacz. Oferuje także najlepszą wydajność spośród wszystkich modeli Galaxy. Samsung zaprezentował dziś smartfon Galaxy S21 Ultra 5G – flagowe urządzenie, które przesuwa kolejne granice tego, co można zrobić korzystając ze smartfonu.
Premiera polskiego serialu kryminalnego Rysa 15 stycznia 2021 r., tylko w IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-15 10:04 - dodaj komentarz
W serwisie rozrywki internetowej IPLA już od jutra będą dostępne wszystkie odcinki „Rysy” - nowego serialu kryminalnego, adaptacji bestsellerowej powieści Igora Brejdyganta. Na ekranie zobaczymy wielu znanych polskich aktorów: Julię Kijowską w roli głównej oraz Macieja Zakościelnego, Dawida Ogrodnika, Zbigniewa Zamachowskiego, Janusza Chabiora i Kingę Preis. Serial powstał na zlecenie Sony Pictures Television Networks Central Europe we współpracy z Grupą Polsat.
LG UltraGear wzmacnia swoją pozycję w esporcie dzięki współpracy z Gen.G
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-15 09:58 - dodaj komentarz
LG angażuje się w ogólnoświatowy rozwój esportu i podnosi renomę gamingowych monitorów LG UltraGear. Firma LG Electronics po raz kolejny zaznacza swoją obecność w szybko rozwijającej się globalnej branży esportu. Tym razem wraz Gen.G Esports (Gen.G) – jedną z największych organizacji tego sektora – będzie rozwijać międzynarodową scenę profesjonalnego gamingu dzięki monitorom LG UltraGearTM, należącym do najlepszych w swojej kategorii.
Samsung z serii Galaxy S21 5G już w przedsprzedaży T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-15 09:55 - dodaj komentarz
Wraz ze światową premierą najnowszych modeli smartfonów firmy Samsung z serii Galaxy – S21 5G, S21+ 5G oraz S21 Ultra 5G – nasi klienci indywidualni i biznesowi mogą już skorzystać z przedsprzedaży tych nowoczesnych urządzeń. Osoby, które zdecydują się na zakup smartfonów do 28 stycznia włącznie, będą mogły odebrać w prezencie lokalizator Galaxy SmartTag oraz – w zależności od wybranego modelu smartfona – słuchawki Galaxy Buds Pro lub Galaxy Buds Live.
Firmy i instytucje wybierają usługi cyberbezpieczeństwa od Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-15 09:48 - dodaj komentarz
Już tysiąc klientów biznesowych korzysta ze specjalistycznych usług cyberbezpieczeństwa Orange Polska opartych o całodobowy SOC, czyli Security Operations Center. To duże firmy i instytucje – wśród nich największe polskie banki i spółki akcyjne, firmy ubezpieczeniowe, ale także uczelnie wyższe, gminy i instytucje publiczne. W 2020 roku firma odnotowała rekordowe zainteresowanie tymi usługami – liczba klientów podwoiła się.
Galaxy Buds Pro – Twój świat brzmi świetnie
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-15 09:44 - dodaj komentarz
Najbardziej zaawansowany z dotychczasowych modeli słuchawek Samsung dysponuje niezrównaną jakością dźwięku, inteligentną aktywną redukcją szumów oraz niczym niezakłóconą łącznością – a wszystko to zamknięte w doskonałym designie. Samsung zaprezentował Galaxy Buds Pro – słuchawki nowej generacji, które łączą zaawansowane funkcje i nowoczesny, elegancki design. Galaxy Buds Pro to najnowocześniejszy z dotychczasowych modeli słuchawek premium firmy Samsung,
9 milionów Polaków z profilem zaufanym
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-15 09:34 - dodaj komentarz
Mamy to! Dziewięciomilionowy obywatel założył dziś profil zaufany. Nie wiemy kim jest, ale wiemy jedno – dobrze zrobił! Warto pójść w jego (lub jej) ślady. 9 milionów Polaków z profilem zaufanym (PZ) to naprawdę świetny wynik. 14 stycznia 2018 r., czyli trzy lata temu, korzystało z niego niecałe 1,4 miliona osób. Zacznijmy od wyjaśnienia - tym, którzy jeszcze tego nie wiedzą - czym jest profil zaufany.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: