GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

HUAWEI P60 Pro (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-10 13:56 - dodaj komentarz
Huawei CBG wprowadza do Polski swój najnowszy flagowy smartfon – HUAWEI P60 Pro. Nowy model jest kontynuacją wyjątkowo popularnej wśród polskich konsumentów, legendarnej serii P. Tak jak swoi poprzednicy, HUAWEI P60 Pro przynosi kolejny przełom w rozwoju mobilnej fotografii, a jednocześnie odznacza się zachwycającym wyglądem, wznosząc design na nieosiągalny dotąd poziom.
Policzmy razem ślad węglowy – narzędzie do obliczenia emisji CO2 firmy
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-10 13:56 - dodaj komentarz
Małe i średnie firmy mogą już korzystać z bezpłatnego kalkulatora śladu węglowego, przygotowanego przez Fundację Climate Strategies Poland przy wsparciu Orange Polska. Dla użytkowników, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat emisji własnych oraz tego, jak je ograniczać i skompensować, została przygotowana baza wiedzy. Świadomość tego, że znajdujemy się w kryzysie klimatycznym rośnie na całym świecie. Coraz więcej osób deklaruje, że jest to poważny problem i podejmuje działania mające na celu walkę ze zmianami klimatycznymi.
Oscarowy Wieloryb i inne kinowe hity w maju w Polsat Box Go
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-10 13:49 - dodaj komentarz
W maju bibliotekę serwisu Polsat Box Go wzbogacą kolejne kinowe hity, m.in. zdobywca dwóch Oscarów „Wieloryb” z niesamowitą kreacją aktorską Brendana Frasera, polskie produkcje „Śubuk” i „Chleb i sól”, a także coś dla młodszych widzów – „Szczęście Mikołajka”. W Polsat Box Go wszystkie tytuły można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji na wielu urządzeniach. „Wieloryb” to uhonorowany dwoma Oscarami film reżysera-wizjonera Darrena Aronofsky’ego. Charlie (Brendan Fraser) za
HUAWEI P60 Pro w zestawie z zegarkiem w Plusie
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-10 13:46 - dodaj komentarz
Plus wprowadza do swojej oferty nowy smartfon HUAWEI P60 Pro 8/256GB. Klienci, którzy zdecydują się na zakup urządzenia w sklepie internetowym Plusa będą mogli dobrać HUAWEI Watch GT 3 Active 46mm jedynie za złotówkę. Za działanie HUAWEI P60 Pro odpowiedzialny jest procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 4G, współpracujący z 8 GB szybkiej pamięci RAM. Smartfon wyposażony jest w wyświetlacz 6,67” OLED LTPO, który ma wysoką dynamikę odświeżania w zakresie 1-120Hz zapewniającą płynność użytkowania.
Czy sztuczna inteligencja naprawi pracę?
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-10 13:43 - dodaj komentarz
Współczesne tempo pracy przerasta nasze możliwości. Sztuczna inteligencja to obietnica nowej rzeczywistości, w której zrobimy więcej mniejszym nakładem. Rozwijająca się w zawrotnym tempie sztuczna inteligencja radykalnie zmieni sposób, w jaki pracują ludzie na całym świecie. Wielu wiąże z tym duże nadzieje. Natłok danych i potrzeba nieustannej komunikacji spowodowały, że pracujemy więcej, szybciej i jesteśmy coraz bardziej przemęczeni.
Czwarte urodziny Orange Flex
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-10 13:33 - dodaj komentarz
Orange Flex, czyli innowacyjna oferta komórkowa w formie subskrypcji w aplikacji mobilnej, kończy dziś 4 lata. Z usługi korzysta blisko 300 tys. aktywnych użytkowników. Duża część z nich wybrała karty e-SIM. Od ostatnich urodzin ofercie przybyło ok. 100 tysięcy klientów. Wśród nich znaleźli się także właściciele małych firm, którzy szukają alternatywy dla wielomiesięcznych abonamentów. Orange Flex cieszy się dużą popularnością głównie wśród osób do 35. roku życia, które stanowią ponad 40% aktywnych użytkowników.
Bank Pocztowy przyznaje 100 zł dla nowych Posiadaczy kont osobistych
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-10 13:30 - dodaj komentarz
Bank Pocztowy rozpoczął promocję „Zyskaj 100 zł z Kontem w Porządku”. Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów Banku, którzy otworzą Konto w Porządku/Konto w Porządku Start z kartą i bankowością internetową lub mobilną. W ramach promocji uczestnik może otrzymać 100 zł na swój rachunek w Banku Pocztowym. Promocja trwa do momentu założenia 20 000 kont, spełniających warunki do otrzymania nagrody, lecz nie dłużej niż do 31 sierpnia 2023 roku.
Stoen Operator wykorzystuje AI i uczenie maszynowe do archiwizacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-10 13:28 - dodaj komentarz
Stoen Operator, we współpracy z firmą Globema, wdraża platformę iDoc, która optymalizuje pracę w zakresie danych z umów obligacyjnych i aktów notarialnych. Rozwiązanie wykorzystuje mechanizmy sztucznej inteligencji (AI) i uczenia maszynowego (ML), dzięki czemu spółka skróciła czas poświęcany na archiwizację dokumentów dotyczących nieruchomości o 60%. Wdrożona niedawno platforma iDoc to kolejny etap systematycznie prowadzonej transformacji cyfrowej spółki Stoen Operator.
Microsoft wprowadza obowiązkowe dopasowywanie liczb podczas MFA
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-10 13:23 - dodaj komentarz
Jak donosi portal Bleeping Computer, Microsoft podejmuje dodatkowe kroki, aby chronić użytkowników przed atakami hakerskimi. Firma wprowadza obowiązkowe dopasowywanie liczb w powiadomieniach uwierzytelniania wieloskładnikowego (MFA). Ataki z którymi walczy Microsoft to tzw. MFA fatigue attack nazywane również push bombing lub MFA push spam. Cyberprzestępcy zalewają ofiarę powiadomieniami typu push prosząc o wyrażanie zgody na zalogowanie się na konto firmowe.
Czy przedsiębiorcy są gotowi na przepisy NIS2? Poradnik WithSecure
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-10 13:21 - dodaj komentarz
Znaczny wzrost liczby incydentów naruszenia danych w ostatnich latach sprawił, że Unia Europejska wprowadziła zmiany w regulacjach dotyczących bezpieczeństwa sieci i informacji. Nowa dyrektywa, nazywana NIS2, ma zwiększać ogólny poziom cyberbezpieczeństwa i możliwości reagowania na incydenty w firmach z UE. Zdaniem ekspertów WithSecure wejście w życie nowych przepisów dla wielu przedsiębiorstw może być dobrą okazją do poprawy swoich systemów ochrony. Rozporządzenie NIS2 wprowadza nowe wymagania dla firm, dotyczące zabezpieczenia
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: