GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Polski produkt telemedyczny Higo dopuszczony do sprzedaży na terenie UE
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-15 12:17 - dodaj komentarz
Premiera rynkowa nowatorskiego urządzenia telemedycznego Higo zbliża się wielkimi krokami - produkt uzyskał certyfikaty, dzięki którym będzie mógł zdobywać również zagraniczne rynki. O polskiej spółce Higo Sense już za kilka miesięcy może być bardzo głośno. Higo to urządzenie przeznaczone do zdalnego diagnozowania stanu zdrowia swojego lub bliskich, połączone z aplikacją mobilną służącą do wysyłania wyników bezpośrednio do lekarza.
Blue Media uruchamia płatności na Shopify dla Manufaktury w Bolesławcu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-15 12:13 - dodaj komentarz
Blue Media umożliwia wdrożenie szybkich płatności online na największej platformie e-commerce na świecie - Shopify. We współpracy z agencją Brand Active, sopocka spółka ma już za sobą pierwsze takie wdrożenie - dla Manufaktury w Bolesławcu. manufakturawboleslawcu.com to pierwszy sklep zbudowany w oparciu o platformę Shopify, który korzysta z możliwości przyjmowania płatności online w polskiej walucie z wykorzystaniem Płatności Online Blue Media.
Czego najczęściej szukaliśmy w internecie w 2020 roku?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-14 13:59 - dodaj komentarz
Feralny 2020 r. w wyszukiwarce Google’a: Jak uszyć maseczkę? Czego najczęściej szukali polscy użytkownicy Google w 2020 roku? Tutaj zaskoczenia nie ma. Najpopularniejszym hasłem był oczywiście “koronawirus”, który znalazł się na pierwszym miejscu zarówno polskiego, jak i globalnego zestawienia. Najwięcej informacji o wirusie szukaliśmy w pierwszej połowie marca.
Jak bezpiecznie kupować przez internet?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-14 13:54 - dodaj komentarz
Popularność e-zakupów w Polsce zwiększa się z każdym rokiem, a listopad i grudzień są miesiącami, w których konsumenci dokonują najwięcej transakcji – wynika z danych PayU, operatora płatności online, który współpracuje z największymi internetowymi sklepami i platformami handlowymi w kraju. W trakcie euforii świątecznych zakupów warto, aby każdy kupujący zachował zwiększoną czujność, a przez cały rok stosował także kilka podstawowych zasad,
1/4 graczy na całym świecie nie mówi rodzicom, ile czasu poświęca na gry
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-14 13:47 - dodaj komentarz
Jedna czwarta (27%) graczy na całym świecie wstydzi się tego, ile czasu poświęca grom, i ukrywa ten fakt przed rodzicami – wynika z globalnego badania (1) firmy Kaspersky. Problem ten stał się tematem dyskusji podczas panelu na żywo „Mum’s Got Game”. Nowe badanie, zlecone przez firmę Kaspersky i przeprowadzone przez organizację Savanta w listopadzie, dotyczyło grania w gry komputerowe w 2020 r. i obejmowało 5 031 respondentów z 17 krajów.
Soundbary z S-serii debiutują na polskim rynku i są dostępne w promocji
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-14 13:44 - dodaj komentarz
Do sprzedaży w Polsce wchodzą właśnie designerskie soundbary Samsung z serii S. Wyróżniają się kompaktową jednoelementową konstrukcją, perfekcyjnym wykonaniem oraz Bocznym Głośnikiem Tubowym, dzięki któremu bogate brzmienie wypełni całe pomieszczenie. Już teraz można je kupić w ramach wyjątkowej promocji. Soundbary z S-serii posiadają Boczny Głośnik Tubowy z technologią Acoustic Beam. Konstrukcja All-In-One łączy doskonałe brzmienie z pięknym designem.
Świąteczny prezent dla pracowników grupy Deutsche Telekom
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-14 13:41 - dodaj komentarz
„Koronawirus” to słowo, które w tym roku odmienialiśmy przez wszystkie przypadki. Ale w 2020 odmienialiśmy coś jeszcze: nasze stare przyzwyczajania, podejście do tego, co oferujemy klientom i jakie działania społeczne prowadzimy. Na wielu frontach wspieraliśmy naszych klientów i organizacje, które stały na pierwszej linii walki z pandemią. A kiedy mówimy „wspieraliśmy”, mamy na myśli ponad 200 tys. pracowników grupy Deutsche Telekom w ponad 50 krajach.
Scaleway proponuje zintegrowany hybrydowy ekosystem chmurowy
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-14 13:36 - dodaj komentarz
Scaleway - dynamicznie rozwijający się europejski dostawca usług publicznej chmury obliczeniowej oraz pionier w dziedzinie Bare Metal - rozszerza swoją oferty serwerów dedykowanych i Bare Metal, aby dostosować ją do różnorodnych potrzeb klientów. W ostatnich tygodniach firma zaprezentowała nową generację serwerów Bare Metal, a w skali roku dodała nowe usługi praktycznie w każdej kategorii produktowej, umacniając tym samym swój wizerunek gracza multi-cloud, rozwijającego
Dzień Darmowej Dostawy pokazał siłę drobnych zakupów
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-14 13:34 - dodaj komentarz
Dzień Darmowej Dostawy to coroczna okazja do zakupów przez internet bez ponoszenia kosztów dostawy. 10 grudnia internauci mogli przebierać w ofercie ponad 1100 sklepów, które przystąpiły do akcji. Czy ruch był widoczny w statystykach? Na czym polega Dzień Darmowej Dostawy (DDD)? Klienci zainteresowani skorzystaniem z darmowej wysyłki, robiąc tego dnia zakupy w e-sklepach biorących udział w akcji, mogą wybrać dowolną formę wysyłki dostępną w danym sklepie,
Polska dwóch płatności
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-11 15:19 - dodaj komentarz
Wyniki najnowszego raportu Płatności cyfrowe 2020 wskazują, że pod względem preferowanych metod płatności konsumenci są podzieleni. Z jednej strony Polacy uchodzą za jednych z najbardziej otwartych na nowinki w obszarze usług FinTech i e-commerce w Europie, z drugiej, ponad połowa badanych (53%) wierna jest jednak tradycyjnym metodom płatności, czyli gotówce bądź przelewom dokonywanym w oddziale banku.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: