GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Ważą się losy planety
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-11-05 13:59 - dodaj komentarz
W Glasgow trwa najważniejsze światowe wydarzenie dotyczące klimatu – 26 sesja Konferencji Stron Ramowej konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu, znana jako COP26. Na szczycie zapadają decyzje, które zdecydują o przyszłości naszej planety. Prawie 30 lat temu światowi przywódcy po raz pierwszy zebrali się, by wspólnie zająć się problemem zmiany klimatu. Przełomowym wydarzeniem w dorocznych spotkaniach klimatycznych był COP21 w Paryżu, gdzie po raz pierwszy osiągnięto światowy kompromis w ramach ograniczenia zmian
Ericsson Radio Tech Day: częstotliwości 5G dla przemysłu
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-11-05 13:49 - dodaj komentarz
Przemysłowy Internet Rzeczy, zasilany przez 5G przemodeluje biznes, szczególnie sektor produkcji, energii, logistyki czy transportu. Aukcja częstotliwości będzie punktem przełomowym, na który czeka większość biznesu w Polsce – podkreślali na konferencji Ericsson Radio Tech Day Martin Mellor, szef Ericsson w Polsce oraz Jacek Oko, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Jest o co walczyć – do 2040 r. technologia 5G może przynieść polskiej gospodarce nawet 17 mld euro.
AnyPark zastępuje Pango. Nowe funkcjonalności aplikacji do płatności za parkowanie
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-11-05 13:47 - dodaj komentarz
Funkcjonująca w Polsce od niemal 10 lat, aplikacja Pango zmienia swoją nazwę na AnyPark. Zmiana nazwy jest związana z planami rozwoju firmy i w niedalekiej przyszłości uruchomienia aplikacji w krajach Europy środkowej i Zachodniej. Strategia firmy zakłada oferowanie swoich usług we wszystkich tych krajach pod jedną marką: AnyPark, i ma na celu umocnienie pozycji Marki w obszarze bezgotówkowych płatności za parkowanie.
E-usługowy październik
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-11-05 13:44 - dodaj komentarz
Prawie pół miliona nowych mObywateli i historyczne osiągnięcie profilu zaufanego – za nami kolejny miesiąc, w którym udowodniliście, że e-Polak potrafi! Polacy chwalą postępy w cyfryzacji! Zgodnie z opublikowaną w tym tygodniu analizą ekspertów Boston Consulting Group - w Polsce o wiele łatwiej jest znaleźć osobę, która jest zadowolona z państwowych systemów IT, niż taką, która na nie narzeka. Aż 68% respondentów docenia dostępne rozwiązania. Na 36 sklasyfikowanych w rankingu państw, zajęliśmy dziewiąte miejsce!
Eaton i Microsoft: centra danych mogą wspierać rozwój zielonej energii
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-11-05 13:42 - dodaj komentarz
Firmy Eaton i Microsoft ogłosiły rezultaty pilotażowego projektu w Microsoft Innovation Center w Boydton w Wirginii. W centrum przetwarzania danych wykorzystano zasilacze UPS jako inteligentne magazyny energii. Współpraca potwierdziła możliwość używania na szeroką skalę infrastruktury centrów danych jako rezerw energii stabilizujących sieć. Pozwoli to wspierać rozwój OZE, które do 2030 roku będą stanowiły niemal 60% energii produkowanej w Europie. Zmniejszy również zużycie mocy i umożliwi operatorom centrów danych uzyskanie
Vertiv definiuje standardowe modele wdrażania infrastruktury brzegowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-11-05 13:40 - dodaj komentarz
Vertiv, globalny dostawca krytycznej infrastruktury cyfrowej i rozwiązań zapewniających ciągłość działania, zaprezentował wyniki rozbudowanego projektu badawczego, którego celem było zidentyfikowanie typowych modeli infrastruktury brzegowej (edge computing). Pomogą one przedsiębiorstwom w implementacji standardowego podejścia do wdrożeń przetwarzania brzegowego, co przełoży się na obniżenie kosztów i skrócenie czasu trwania projektów.
realme dołączyło do programu Eco Rating
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-11-05 13:37 - dodaj komentarz
realme, najszybciej rosnąca marka mobilna na świecie, dołączyła do programu Eco Rating. Dzięki temu konsumenci decydujący się na smartfon realme już wkrótce będą mogli kierować się nie tylko wydajnością czy wzornictwem, ale także tym jaki wpływ na środowisko wywiera dane urządzenie. Pierwsze smartfony producenta już przeszły certyfikację w ramach systemu Eco Rating i otrzymały wysokie oceny środowiskowe.
Najlepsze prezenty od Play na Święta
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-11-05 13:34 - dodaj komentarz
Święta już w przyszłym miesiącu, więc warto w tym roku bardzo dobrze się do nich przygotować. Mogą w tym pomóc nasze specjalne świąteczne promocje, które ruszają już dzisiaj! Dzięki najnowszej, świątecznej ofercie w Play klienci otrzymają możliwość wyboru promocji dostosowanych do ich potrzeb. Obejmują one zarówno abonament głosowy, ofertę dla domu w postaci internetu stacjonarnego oraz telewizji PLAY NOW TV, a także specjalne niespodzianki dla najmłodszych użytkowników.
The future is data, czyli porozmawiajmy o otwartych danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-11-05 13:31 - dodaj komentarz
9 listopada 2021 r. – warto zapamiętać tę datę. To wtedy odbędzie się druga międzynarodowa konferencja o otwieraniu danych – „The Future is data. Przyszłość to dane”. Zapraszamy! Kiedy? 9.11.2021,, O której? 10:00, Gdzie? Online. Wydarzenie odbędzie się online. Weźmie w nim udział 20 prelegentów – polskich i zagranicznych ekspertów, doświadczonych praktyków i entuzjastów otwierania danych. Uczestnicy konferencji przekonają się o potencjale wykorzystania open data w innowacyjnych usługach i produktach.
mPay rozpoyczyna współpracę z Getin Bankiem
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-11-04 15:15 - dodaj komentarz
Od dziś z wygodnych płatności mobilnych za parkowanie korzystają zmotoryzowani klienci Getin Banku. Z poziomu aplikacji banku klienci uiszczą należność tylko za faktyczny czas postoju auta. Bankowanie i parkowanie w jednym miejscu. Od 4 listopada użytkownicy aplikacji mobilnej Getin Banku uregulują za jej pośrednictwem należność za postój auta w 47 strefach parkowania miejskiego. Dzięki funkcji start-stop i naliczaniu opłaty minutowo, zyskają pełną kontrolę nad kosztami.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: