GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Inteligentne systemy częściej dla komfortu niż bezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-19 14:33 - dodaj komentarz
Co trzeci Polak, który w 2020 roku wybudował dom, wdrożył w nim technologię smart home. Większość z nich nie żałuje swojej decyzji. Aż 90% inwestorów jest zadowolona ze swojej instalacji, a 71% planuje jej poszerzenie – wynika z raportu Oferteo.pl. Najpopularniejszym centralnym systemem sterowania smart home w ubiegłym roku okazał się Google Home, spadła natomiast popularność Apple HomeKit.
Wiosenne rabaty na smartfony w Komputronik
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-19 14:30 - dodaj komentarz
Już 21 marca rozpocznie się kalendarzowa wiosna. To dobry moment by wymienić stary telefon na nowy, tym bardziej, że Komputronik przygotował specjalną promocję, która obowiązywać będzie tylko do najbliższej niedzieli. W ofercie będzie można znaleźć smartphony przecenione nawet o 350 zł.
Kradzieże danych kart płatniczych, nowe oszustwa phishingowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-19 14:28 - dodaj komentarz
Po ponad roku od ogłoszenia pandemii i rozpoczęcia pracy zdalnej na masową skalę, firmy nadal dostosowują się do nowych okoliczności. Należy oczekiwać, że w 2021 roku nastaną kolejne zmiany w środowiskach pracy czy korzystaniu z internetu. Analitycy Derek Manky oraz Aamir Lakhani z działającego w strukturach Fortinetu laboratorium FortiGuard Labs przedstawili informacje na temat ataków wykrywanych obecnie przez specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa.
Ćwierć miliona najmłodszych e-Polaków
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-19 14:24 - dodaj komentarz
Rodzice zgłosili przez internet narodziny już ponad 250 tysięcy dzieci. Niemal co drugie urodzone w ubiegłym roku w Polsce dziecko zostało zarejestrowane online. e-Polak potrafi! E-usługę Zgłoś urodzenie dziecka uruchomiono 1 czerwca 2018 r. Od tego czasu do dziś skorzystali z niej rodzice dokładnie 250 528 dzieci. E-usługa jest bardzo prosta, bardzo szybka i coraz popularniejsza. Umożliwia nie tylko zgłoszenie narodzin, ale i załatwienie kilku innych spraw.
Orange zbuduje sieć kampusową 5G w fabryce Miele
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-18 13:43 - dodaj komentarz
W Ksawerowie pod Łodzią na 6000 m2 w fabryce sprzętu AGD firmy Miele dzięki Orange Polska powstanie druga po Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej sieć kampusowa w Polsce działająca w docelowym dla 5G paśmie 3,6 GHz. Kontrakt podpisany został na okres dwóch lat. Powstająca sieć pozwoli zdigitalizować i zautomatyzować proces kontroli jakości dla tworzonych produktów, a także uruchomić na szeroką skalę szkolenia pracowników przy użyciu wirtualnej rzeczywistości (VR).
NASK: Temat lekcji: sexting
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-18 13:34 - dodaj komentarz
Młodzi coraz częściej udostępniają w sieci swoje intymne materiały. Wielu z nich nie wie, jakie może to nieść za sobą konsekwencje. Zjawisko sextingu – bo o nim mowa – to temat inaugurujący cykl działań dotyczących cyberzagrożeń „Bezpieczni w sieci z OSE” przygotowany przez NASK. Z problemem wytwarzania przez dzieci i młodzież intymnych materiałów mierzą się nie tylko rodzice, ale coraz częściej także pedagodzy, nauczyciele, wychowawcy.
Solidne wyniki Play za 2020 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-18 13:30 - dodaj komentarz
16 marca 2021 roku Grupa iliad opublikowała wyniki finansowe za rok 2020 uwzględniające wyniki finansowe Play. Od dnia 18 listopada 2020 r. Grupa iliad ujmuje wyniki Play w Polsce w swoich sprawozdaniach finansowych. W ujęciu pro forma, przy założeniu konsolidacji od 1 stycznia 2020 r. kluczowymi wydarzeniami w ciągu roku były:
Voucher 100 zł na smartfony w abonamencie od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-18 13:28 - dodaj komentarz
Dla tych, którzy w najbliższym czasie planują zakup nowego telefonu, mamy bardzo dobrą wiadomość – w tym tygodniu, w ramach akcji Happy Fridays, przygotowaliśmy voucher o wartości 100 zł na wybrane smartfony w abonamencie. Bonus można odebrać od 19 do 21 marca w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez SMS. Kiedy pogoda za oknem zmienia się jak w kalejdoskopie, a codzienność zaskakuje nieprzewidzianymi wydarzeniami, , nasi klienci, wraz ze zbliżającym się weekendem, mogą być
Samsung z nowymi formatami video
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-18 13:26 - dodaj komentarz
Samsung prezentuje zupełnie nowy format video tutoriali, które w sposób zabawny, lekki i przystępny odpowiadają na pytania użytkowników dotyczące agd – od wyboru odpowiedniego sprzętu, poprzez jego instalację i użytkowanie aż po konserwację. Za koncepcję i nadzór nad produkcją odpowiada agencja Cheil. Z materiałem użytkownicy mogą zapoznać się za pośrednictwem serwisu Youtube.
Priorytety współczesnego biznesu – zaufanie, bezpieczeństwo, innowacje
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-18 13:22 - dodaj komentarz
Blisko 57 tysięcy nowych profesjonalistów chmurowych, to efekt 10 miesięcy szkoleń, w których udział wzięli eksperci IT, partnerzy i klienci Microsoft. Microsoft Envision Forum 2021 stał się okazją do podsumowania dotychczasowego rozwoju Polskiej Doliny Cyfrowej oraz przedstawienia priorytetów biznesu i dobrych praktyk w czasie cyfrowego przyspieszenia. Dyskusje klientów, partnerów i specjalistów rynkowych toczyły się wokół trzech kluczowych zagadnień – zaufania, bezpieczeństwa i innowacji,
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: