GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nowy serwis VOD w Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-15 15:39 - dodaj komentarz
Netia udostępniła użytkownikom nową wersję aplikacji wideo na życzenie (VOD). W nowym Netia VOD można łatwiej i szybciej przeszukiwać coraz bogatszą bibliotekę wideo, która poszerzyła się m.in. wybrane treści emitowane na linearnych kanałach tematycznych – aż 900 pozycji w 20 kategoriach, do których dostęp mają poszczególni abonenci. Użytkownicy Netia Playerów już od pierwszego spojrzenia zauważą znaczące zmiany w interfejsie użytkownika nowej aplikacji Netia VOD.
Pekao S.A. wzmacnia zespół ekspertów odpowiedzialnych za cyfrową transformację
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-15 15:37 - dodaj komentarz
Bank Pekao S.A. przyspiesza prace nad cyfrową transformacją i rozbudowuje odpowiedzialny za nią zespół ekspertów. Błażej Szczecki, wieloletni menedżer w Pekao, poprzednio szef pionu transformacji i usług, objął nowo utworzone stanowisko pełnomocnika zarządu do spraw transformacji. Z kolei na czele Centrum IT stanął Marek Lenz, jeden z liderów rewolucji technologicznej w branży finansowej.
Ponad 6 tysięcy kilometrów sieci szerokopasmowej powstanie w województwie śląskim
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-12 17:07 - dodaj komentarz
Dzięki funduszom europejskim na terenie województwa śląskiego powstanie infrastruktura szerokopasmowa o długości ponad 6 tys. kilometrów. Dostęp do szybkiego Internetu uzyska ponad 121 tys. gospodarstw domowych oraz 615 szkół. Dofinansowanie z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC), które popłynie do tego regionu to ponad 201 mln zł. Beneficjenci dołożą ponad 141 mln zł ze środków własnych.
Masz pomysł na dobre technologie? – zgłoś się do Funduszu Sektora 3.0
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-12 17:03 - dodaj komentarz
Jeśli jesteście zafascynowani nowymi technologiami i macie pomysł, co dobrego można dzięki nim zdziałać na rzecz społeczności, społeczeństwa czy środowiska – zapraszamy Was do Funduszu Sektora 3.0. Kogo szukamy? Szukamy organizacji i firm, które mają pomysł na nowe narzędzia – aplikację, serwis, platformę online- rozwiązujące konkretny problem społeczny lub odpowiadające na potrzebę organizacji społecznej i jej odbiorców.
Play: 15 zł rabatu na zakupy w Google Play (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-12 17:01 - dodaj komentarz
Zyskaj do 15 zł zniżki od PLAY na zakupy w Google Play. Ustaw "Dopisz do rachunku w Play" jako formę płatności w Google Play i otrzymaj do 15 zł zwrotu przy pierwszym zakupie dowolnego produktu. Dostępne dla klientów oferty na abonament, którzy nie używali "Dopisz do rachunku Play" w Google Play w ciągu ostatnich 365 dni od startu promocji. Organizatorem promocji jest P4 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Taśmowa 7.
Chmura Microsoft + rozwiązania Partnerów = transformacja rynku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-12 16:58 - dodaj komentarz
Przeszło 500 przedstawicieli Partnerów Microsoft wzięło udział w dorocznym spotkaniu Microsoft Partner Strategy Conference 2018, jakie w dniach 9 i 10 października odbyło się w Łodzi. W trakcie konferencji Microsoft zaprezentował główne kierunki strategii współpracy z ekosystemem firm partnerskich na polskim rynku. Jej osią jest chmura obliczeniowa, która stanowi jednocześnie fundament do tworzenia rozwiązań partnerskich, szansę do rozwoju polskiego IP oraz podstawę transformacji firm i
Huawei P20 lite tańszy o blisko 400zł w ofercie T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-12 16:53 - dodaj komentarz
Od dziś, 12 października, T‑Mobile wprowadza specjalną cenę na smartfon Huawei P20 lite. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi jak i przedłużający umowę klienci. Huawei P20 lite podbił serca najbardziej wymagających klientów. Nic w tym dziwnego – model przyciąga wzrok elegancką, ergonomiczną obudową oraz nowoczesnym ekranem panoramicznym FULLVIEW o rozdzielczości Full HD+. Ekran w proporcjach 19:9 sprawia, że filmy, zdjęcia oraz gry prezentują się jeszcze efektowniej.
Orange: Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich+pakiet GB
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-12 16:52 - dodaj komentarz
Wczoraj w Orange na kartę odświeżono flagową usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”. Oznacza to, że klienci Orange, którzy korzystają z nielimitowanych połączeń i SMS-ów do wszystkich sieci w Polsce i w roamingu Unii Europejskiej oraz pakietu danych, dostają teraz jeszcze więcej. W odświeżonej usłudze „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” pojawiły się nowe opcje usługi: jednorazowe na 1, 3, 5 i 10 dni oraz odnawialna na 7 dni.
UKE: Zmiany w mechanizmie monitorowania jakości internetu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-12 16:48 - dodaj komentarz
W ostatnim czasie udostępniono w aplikacji możliwość wykonywania pomiarów z wykorzystaniem IPv6, wprowadzono poprawki bezpieczeństwa systemu oraz inne poprawki funkcjonalne zasugerowane przez użytkowników w ramach otwartych testów. Dotychczas w ramach otwartych testów konta zarejestrowało około 1,5 tys. użytkowników. Wykonali oni ponad 4,5 tys. pomiarów.
Gamingowe emocje T‑Mobile – startuje Poznań Game Arena
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-12 16:45 - dodaj komentarz
Już w najbliższy piątek, 12 października, rozpocznie się trzydniowe święto graczy – Poznań Game Arena. Na odwiedzających halę Międzynarodowych Targów Poznańskich przez cały weekend czeka mnóstwo atrakcji. T‑Mobile będzie obecny na wydarzeniu z własną strefą, w której amatorzy gier będą mogli skorzystać ze strefy free2play, spotkać gwiazdy esportu oraz zrelaksować się w strefie chillout.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: