GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Jeszcze dłuższa lista urządzeń z eSIM w Orange Flex
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-01 14:55 - dodaj komentarz
Na tę wiadomość czekali na pewno posiadacze smartwatch’y Samsung Galaxy oraz iPad w opcji z eSIM. Pojawiła się nowa aktualizacja aplikacji Orange Flex. Po jej pobraniu możliwa będzie instalacja eSIM jako dodatkowej karty z tym samym numerem poprzez zeskanowanie kodu QR. To rozwiązanie pozwoli korzystać z eSIM na dowolnym urządzeniu obsługującym tę technologię. Aby zacząć korzystać z eSIM wystarczy w aplikacji Orange Flex, w sekcji „Karty SIM>Dodatkowa karta” wybrać eSIM.
T-Mobile udostępnia 60 darmowych minut w ramach Happy Fridays
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-01 14:52 - dodaj komentarz
Dla klientów, którzy cenią sobie częste rozmowy z bliskimi mieszkającymi nie tylko w Polsce, ale i na terenie UE, T-Mobile, w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays, przygotował prezent w postaci 60 darmowych minut, wymiennych na SMS-y. Bonus można aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” oraz przez SMS-a od 2 do 4 października. Pierwsze tygodnie pandemii przyniosły wyraźny wzrost liczby i długości połączeń realizowanych przez klientów T-Mobile.
Urodzinowa loteria WP na 25-lecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-01 14:49 - dodaj komentarz
WP rozpoczęła działalność w 1995 roku jako katalog stron internetowych. Dzisiaj jest liderem polskiego internetu. Z tej okazji zespół Wirtualnej Polski zorganizował wielką, urodzinową loterię. Każdy może w niej wygrać 25 tys. złotych, a łączna pula nagród to ponad 260 tys. złotych. Urodziny Wirtualnej Polski nie mogłyby się odbyć bez udziału użytkowników. Zespół WP przygotował niespodziankę dla wszystkich czytelników, widzów i słuchaczy.
Platforma ING Księgowość rozpoczęła pilotaż usługi e-windykacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-01 14:46 - dodaj komentarz
Jako ING staramy się wspierać zarządzanie płynnością przedsiębiorców w szerokim spektrum. Platforma fakturowa od początku pozawala monitorować należności oraz generować automatyczne przypomnienia, ponaglenia i monity. Od zeszłego roku użytkownicy aplikacji mogą dodatkowo poprawić swoją płynność dzięki prostemu zlecaniu faktur do finansowania. Usługa Finansowania faktur pozwala zamienić fakturę na gotówkę w pełni online.
BNP Paribas Faktoring rusza z cyklem webinariów dla przedsiębiorców
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-01 14:44 - dodaj komentarz
Jesienna edycja Biznesuj Bezpiecznie, cyklu webinariów BNP Paribas Faktoring, rusza 1 października o godz. 11:00. Warsztaty są przeznaczone dla właścicieli firm i pracowników działów księgowości. Odbywają się online i są bezpłatne. Pierwsze webinarium – Jak przygotować się na raportowanie w nowej strukturze JPK_VAT_V7M? – będzie poświęcone zmianom w deklaracjach VAT.
Uwaga na długi za telefon i Internet
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-01 14:41 - dodaj komentarz
Lockdown spowodowany pandemią Covid-19 oraz co jest z tym związane – konieczność pracy zdalnej, zmusiły wszystkich do komunikowania się przez telefon i do wirtualnych spotkań. Po wybuchu korona-kryzysu przeszło połowa z nas (56,5%) przyznała, że sięga po telefon zdecydowanie częściej oraz więcej czasu spędza w sieci (54,3%). Co było do przewidzenia, w efekcie wzrosły nasze rachunki za te media, a jak pokazują badania, te akurat nigdy nie były priorytetem
Klient 4.0 – doświadczenia i emocje przyciągają  do e-sklepów
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-01 14:38 - dodaj komentarz
Pozytywne doświadczenie zakupowe skłania co trzeciego polskiego internautę do ponownego skorzystania z usług e-sklepu. Obsługa klienta pozostaje kluczowym czynnikiem przyciągającym konsumentów. W dobie cyfryzacji zmieniają się jednak oczekiwania i potrzeby. Klienci 4.0 są bardziej świadomi, zaangażowani i wymagający. Potrzebują stałego kontaktu, pozytywnych emocji oraz rzetelnych informacji. Dzielą się swoimi danymi, ale oczekują też ich skutecznej ochrony.
Galaxy M11 – nowy członek rodziny Samsung Galaxy M
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-01 14:36 - dodaj komentarz
Samsung Galaxy M11 to najnowszy smartfon z serii M, który debiutuje na polskim rynku. Urządzenie jest wyposażone m.in. w wyświetlacz Infinity-O, potrójny aparat czy długo działającą baterię 5000 mAh, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Galaxy M11 oferuje wyrazisty wyświetlacz Infinity-O z 6,4-calowymi ekranem HD+, który gwarantuje doskonałe wrażenia wizualne, niezależnie od tego, czy wykorzystywany jest do gier mobilnych, oglądania wideo czy przeglądania treści.
Telefony Up i Up Smart wchodzą na rynek
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-01 14:31 - dodaj komentarz
Nowe modele myPhone Up i Up Smart to telefony klasyczne z ekranem 3,2-cala utrzymane w świeżym, eleganckim wydaniu. Obydwa posiadają metalowe plecki, baterię o pojemności aż 1200 mAh i uniwersalne złącze USB-C. Dodatkowo, model Up Smart oferuje aparat 5 Mpx i dostęp do aplikacji takich jak Google Maps, Twitter, WhatsApp czy Facebook dzięki systemowi KaiOS. myPhone Up i myPhone Up Smart to telefony z największym ekranem 3,2” spośród wszystkich komórek firmy mPTech.
mPay coraz mocniej stawia na pełne wykorzystanie swoich kompetencji
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-22 15:07 - dodaj komentarz
mPay od wielu miesięcy kładzie coraz większy nacisk na rozwój działalności zgodnie z ideą Open Banking. Aktualna zmiana wyglądu aplikacji, z wyodrębnionymi usługami finansowymi, to jeden z elementów szerszej strategii rozwoju w perspektywicznych obszarach. Położenie mocniejszego akcentu na usługi finansowe znajduje odzwierciedlenie także w rozszerzeniu kompetencji zarządu spółki.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: