GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Optoma – trzy nowe projektory ultrakrótkiego rzutu dla biznesu i edukacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 15:46 - dodaj komentarz
Optoma wprowadziła do Polski nową serię projektorów ultrakrótkiego rzutu, które mogą wyświetlać obraz o przekątnej 100 cali z bardzo bliskiej odległości. Projektory DH330UST, DW330UST oraz DX330UST wyróżniają się wysoką jasnością oraz kompaktowymi rozmiarami. Dedykowane są głównie do sal konferencyjnych, szkolnych i auli wykładowych. Projektory z serii 330UST wykorzystują lampę o mocy 240 W i jasności do 3500 ANSI lumenów, dzięki czemu nadają się do prowadzenia prezentacji również przy
Sesja jubileuszowa z okazji 25-lecia TASK
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 15:37 - dodaj komentarz
Trójmiejska Akademicka Sieć Komputerowa (TASK) istnieje już ćwierć wieku. Z okazji jubileuszu Rada Użytkowników TASK przy wsparciu CI TASK organizuje sesję „25-lecie porozumienia TASK”, która odbędzie się 18 października, w godz. 9:30-13:00 w gmachu Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej (budynek 42 na mapie kampusu).
Soundbary zastąpiły kina domowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 15:33 - dodaj komentarz
Dane rynkowe wskazują, że soundbary na dobre rozgościły się w naszych domach. W 2018 roku w miesiącach styczeń-sierpień, w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego sprzedaż soundbarów wzrosła ilościowo o 36% i wartościowo o 42%[1]. Złożone zestawy głośników połączonych gąszczem przewodów już odeszły do lamusa, ustępując miejsca bezprzewodowym, znacznie smuklejszym i bardziej kompaktowym urządzeniom.
Wydajny punkt dostępowy odporny na warunki pogodowe? To możliwe dzięki Zyxel
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 15:27 - dodaj komentarz
Niezwykle trwały model WAC6552D-S jest bardziej odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz wyposażony jest w inteligentną antenę wewnętrzną, dzięki której zapewnia maksymalną siłę sygnału. Zmienność warunków pogodowych ma wpływ na jakość połączeń bezprzewodowych na zewnątrz budynków. W efekcie uzyskanie odpowiedniej siły sygnału może być utrudnione lub generować wysokie koszty. Rozwiązaniem tego problemu jest wybór urządzeń takich jak WAC6552D-S od Zyxel Communications.
Nowe kanały telewizyjne w ofercie Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 15:23 - dodaj komentarz
W Telewizji Osobistej Netii dostępne są aż cztery nowe kanały, w tym Polsat Rodzina, który właśnie rozpoczął nadawanie. Ponadto do oferty weszły: Polsat Games, TV Okazje, wPolsce.pl. Łącznie w ofercie Netii jest 214 kanałów, w tym 119 w HD. Ofertę TV Netii wzbogacił od dzisiaj (16 października) najnowszy kanał Polsatu – Polsat Rodzina (pozycja 94.), który tego dnia rozpoczął nadawanie. Jest to propozycja o profilu rodzinnym prezentująca różnorodną ofertę, w której każde pokolenie z rodziny
Niewidzialni pracownicy – technologie mobilne redefiniują sposób, w jaki pracujemy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 15:22 - dodaj komentarz
Technologie mobilne zmieniają wzorce pracy i życia pracowników – wynika z najnowszego badania przeprowadzonego na zlecenie firmy Samsung na 10 rynkach europejskich. Zmiany te dotyczą także godzin pracy, lokalizacji i nawyków, które są uznawane za „normalne” w warunkach europejskich. W zgodnej opinii respondentów zaciera się granica między czasem pracy i prywatnym, a dzień pracy staje się coraz bardziej elastyczny. Niemcy chwalą się, że najwcześniej wstają – 21% po raz pierwszy
Mapy Europy Q3 2018 są dostępne dla użytkowników Navitel Navigator
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-15 16:04 - dodaj komentarz
Aktualizacja map Q3 2018 jest dostępna dla 44 krajów: Albania, Andora, Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Islandia, Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspa Man.
Cyberbezpieczeństwo IT: wyzwanie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-15 15:59 - dodaj komentarz
W Londynie rozpoczęły się międzynarodowe zawody European Cyber Security Challenge (ECSC) w zakresie cyberbezpieczeństwa. Polska drużyna, rekrutowana przez CERT Polska, wystartowała w nich po raz pierwszy.Organizatorem zawodów jest ENISA, Europejska Agencja ds. Bezpieczeństwa Sieci i Informacji, która pomaga Unii Europejskiej zapobiegać problemom dotyczącym bezpieczeństwa informacyjno-komunikacyjnym. Zespół CERT Polska w NASK prowadził rekrutację do polskiej reprezentacji.
Topowi zawodnicy CS:GO grają na najnowszych monitorach LG podczas targów PGA 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-15 15:56 - dodaj komentarz
Podczas tegorocznych targów PGA w Poznaniu zaprezentowano premierowe dwa modele 32” monitorów gamingowych LG - 32GK850F oraz 32GK650F. Każda ich funkcja została zaprojektowana tak, by gracz dostrzegł wszelkie detale rozgrywki i był zawsze o krok przed przeciwnikiem. Profesjonalne drużyny esportowe wybierają najnowsze monitory LG. LG od lat wspiera rozwój e-sportu - oprócz zaawansowanych rozwiązań dla graczy, firma współpracuje z profesjonalistami,
Cyberszpiedzy podszywają się pod popularny komunikator internetowy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-15 15:52 - dodaj komentarz
Badacze z Kaspersky Lab zidentyfikowali falę ataków ukierunkowanych wymierzonych w organizacje dyplomatyczne z Azji Środkowej mających na celu cyberszpiegostwo. Trojan o nazwie „Octopus” podszywał się pod popularny i legalny komunikator internetowy Telegram. Jego specjalna wersja została rzekomo przygotowana z uwagi na potencjalny zakaz korzystania z legalnej wersji aplikacji w tym regionie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: