GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Atos prezentuje najbardziej wydajny serwer przetwarzania Edge Computing
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-29 15:11 - dodaj komentarz
Atos prezentuje najbardziej wydajny serwer przetwarzania Edge Computing, czyli umożliwiający zarządzanie danymi na obrzeżach sieci. BullSequana Edge zaprojektowano z myślą o pełnym bezpieczeństwie obszaru IoT dla środowisk, które muszą być przetwarzane i analizowane na obrzeżach sieci – zaliczamy do nich m.in.: produkcję 4.0, pojazdy autonomiczne oraz takie sektory jak ochrony zdrowia, handlu i transportu lotniczego.
Internetowe zbiórki w 2019 roku, czyli ile wpłacamy, kiedy, komu i na jakie cele?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-29 15:07 - dodaj komentarz
Choć dominują przelewy o wartości do 50 zł, to największy przyrost, bo o 73%, odnotowały donacje w przedziale 251-500 zł. W czwartki jest największa liczba wpłat, a szczyt przypada w godzinach wieczorno-nocnych. Jednak to w niedziele i poniedziałki Polacy robią najbardziej wartościowe przelewy. Co prawda finansowanie społecznościowe to domena osób młodych i w średnim wieku, jednak najbardziej zwiększyła się liczba osób starszych, internautów w wieku 65+, aż o 100% w ciągu ostatnich dwóch lat.
Infolinia Samsung dostępna 24/7
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-29 14:57 - dodaj komentarz
Firma Samsung rozwija swoje Centrum Obsługi Klienta. Teraz ze wsparcia można skorzystać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Kontakt możliwy jest poprzez infolinię, wiadomość e-mail lub czat. Kontaktując się z konsultantem można uzyskać informacje o urządzeniach marki Samsung, ich funkcjach czy możliwościach zakupu, porady techniczne, a także zgłosić reklamację w ramach gwarancji producenta.
Jim Jam i PLAY NOW zapraszają na konkurs
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-28 17:47 - dodaj komentarz
Jim Jam przygotował super zestawy klocków LEGO dla najmłodszych widzów PLAY NOW. Bardzo popularny wśród najmłodszych i jakby nie patrzeć wśród rodziców (czego sam jest najlepszym przykładem), kanał Jim Jam razem z LEGO przygotował bardzo fajną niespodziankę dla wszystkich widzów PLAY NOW! Jak pewnie wiecie kanał Jim Jam dostępny jest w PLAY NOW w pakiecie KIDS (tylko 10 zł). Przy okazji pozwólcie przypomnimy, że w PLAY NOW: możecie oglądać w dowolnym miejscu i czasie
Kryminalistyka cyfrowa pomoże w walce z cyberprzestępcami?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-28 17:43 - dodaj komentarz
Mając świadomość tego, że incydenty związane z bezpieczeństwem cybernetycznym są nieuchronne i prawdopodobnie nieuniknione, przedsiębiorstwa korzystają z pomocy wyspecjalizowanych agencji kryminalistyki cyfrowej. Chcą w ten sposób lepiej zrozumieć metody postępowania przestępców i zwiększyć swoje szanse na wczesne wykrycie ich destrukcyjnej działalności. Aby pomóc w ściganiu cyberprzestępców są również gotowe do posługiwania się „technologicznymi oszustwami”, takimi jak
Rok 2018 - rokiem kradzieży; CERT Polska publikuje raport roczny
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-28 17:42 - dodaj komentarz
Proste, wyrafinowane, innowacyjne i „tradycyjne” – specjaliści z CERT Polska obserwowali w ubiegłym roku wszystkie oblicza internetowych kradzieży. Część ze złodziei bazowała na szczęściu i sprycie, inni wkładali dużo pracy w przygotowanie zaawansowanych narzędzi. Użytkownicy narażeni byli min. na fałszywe sklepy, podrobione bramki płatności i „nakładki” na aplikacje bankowe.
ESET zaprezentował narzędzie Endpoint Detection and Response
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-28 17:38 - dodaj komentarz
Firma ESET, globalny dostawca oprogramowania zabezpieczającego, której zaufało ponad 4 miliony Polaków, wprowadziła do sprzedaży ESET Enterprise Inspector - specjalistyczne narzędzie klasy Endpoint Detection and Response (EDR). Rozwiązanie dedykowane jest dla dużych firm i umożliwia identyfikowanie oraz eliminowanie nawet najbardziej wyszukanych zagrożeń. Narzędzie powstawało w ośrodkach badawczo-rozwojowych ESET na całym świecie. Bardzo istotny wkład w jego tworzeniu miał
Baw się z nami na Orange Warsaw Festival 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-28 17:37 - dodaj komentarz
W ten weekend rusza Orange Warsaw Festival 2019. 31 maja i 1 czerwca na Służewcu zagrają m.in. Solange, Rita Ora, Miley Cyrus i Troye Sivan. Pomiędzy koncertami na fanów muzyki czeka wiele atrakcji, zgodnie z hasłem #chceszmasz. Miksowanie muzyki, malowanie światłem, holotatuaże, recykling starych telefonów oraz zniżka na burgera to kilka atrakcji, jakie można znaleźć w Orange Strefie.
QLED Q85, czyli telewizor do filmów, sportu i gier
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-28 17:35 - dodaj komentarz
QLED Q85 to telewizor kompletny. Idealny filmowy kompan, niezastąpiony partner w grze oraz najlepszy towarzysz wydarzeń sportowych. Wszystkie jego oblicza łączy wysoka jakość obrazu 4K oraz technologie, dzięki którym widzowie przeniosą się w centrum wydarzeń. Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie przekłada się na nowy poziom intensywnej czerni i perfekcyjny kontrast. Elementy niezbędne podczas oglądania filmów i grania.
Thomas Lips przechodzi do struktur centralnych Deutsche Telekom i opuszcza T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-28 17:31 - dodaj komentarz
Po 4 latach na stanowisku Członka Zarządu T‑Mobile Polska, Thomas Lips awansuje do struktur centralnych DT, obejmując odpowiedzialność za obszar „IoT Delivery”. Thomas Lips przez ostatnie 4 lata pełnił funkcję Członka Zarządu, Dyrektor Pionu ds. Technologii i Innowacji, gdzie odpowiedzialny był za rozbudowę i utrzymanie sieci oraz infrastrukturę IT, Data Center i Innowacje technologiczne.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: