GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Porozmawiajmy o cyfrowej szkole
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-26 15:11 - dodaj komentarz
Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji mamy coś specjalnego dla nauczycieli. Zapraszamy na bezpłatne seminarium poświęcone sztucznej inteligencji. To już w najbliższy piątek! Jaką wiedzę produkują maszyny? Na czym polega uczenie maszynowe? Gdzie korzystamy ze sztucznej inteligencji? Jak wobec inteligentnych maszyn zmienia się nasze myślenie? – o tych i wielu innych zagadnieniach w najbliższy piątek (27 sierpnia) wspólnie dyskutować będą nauczyciele, edukatorzy i eksperci.
PLAY: Jak pandemia COVID-19 wpłynęła na zachowania konsumentów oraz rozwój sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-26 15:08 - dodaj komentarz
Play zaprezentował raport „Co zmienił COVID? Play i klienci podczas pandemii” na temat wpływu COVID-19 na zachowania konsumentów usług mobilnych. Oprócz danych dotyczących abonentów, można w nim znaleźć informacje na temat szybkiego rozwoju sieci. Od wybuchu pandemii COVID-19 miliony Polaków przekonały się, jak ważny jest dostęp do wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych i regularna możliwość komunikacji zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej.
Pocałunek Klimta oraz Okna Schielego od teraz w Samsung The Frame
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-26 15:05 - dodaj komentarz
Realizując swoje motto „sztuka jest dla wszystkich” austriackie muzeum Belvedere, udostępniło dla Samsung The Frame wybrane dzieła ze swojej kolekcji. Wśród 17 obrazów, które trafiły do Art Store*, czyli sklepu ze sztuką stworzonego specjalnie z myślą o tym niezwykłym telewizorze, są m.in. „Pocałunek” Gustava Klimta, „Okna” Egona Schielego, „Wczesna wiosna w lesie wiedeńskim” Ferdinanda Georga Waldmüllera oraz „Kwitnące maki” Olgi Wisinger-Florian.
Zagłosuj na najlepszy raport
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-25 14:33 - dodaj komentarz
Orange zaprasza do głosowania na najlepsze raporty zrównoważonego rozwoju. Jak co roku, internauci mogą wybrać najlepszy ich zdaniem raport z zakresu odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Wybrać można spośród 55 raportów, wśród których jest 48 raportów firm, 5 z organizacji pozarządowych, a 2 z uczelni i administracji. Wśród nich po raz kolejny znalazł się też Raport Zintegrowany Orange Polska.
T-Mobile ma już blisko 2500 stacji 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-25 14:30 - dodaj komentarz
Niespełna dzień po ogłoszeniu świętowania 25-lecia T-Mobile w Polsce i startu nietuzinkowej oferty „Urodziny z 5G” operator może pochwalić się kolejnymi uruchomieniami stacji piątej generacji. Obecnie ma ich już blisko 2500 – to nie tylko symboliczne nawiązanie do 25. urodzin, ale przede wszystkim realizacja obietnicy złożonej klientom w lipcu tego roku. Zgodnie z tą deklaracją T-Mobile uruchamia 120 stacji tygodniowo, a w ostatnich dniach przybyło ich aż 176.
Wydajny smartfon z 5G za 699 pln? realme narzo 30 5G o 22proc.  taniej
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-25 14:28 - dodaj komentarz
realme narzo 30 5G to jeden z najnowszych smartfonów w portfolio producenta, który wyróżnia się wyjątkowo korzystnym stosunkiem wydajności do ceny. Urządzenie w wersji pojemnościowej 4/128 GB i kolorach racing silver oraz racing blue dostępne jest w promocyjnej cenie 699 pln w oficjalnym sklepie marki. Obniżka z ceny regulanej 899 pln obowiązuje do piątku 27 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Akcja promocyjna z okazji trzecich urodzin marki obejmuje także inne modele.
Sztuczna inteligencja - szansa czy zagrożenie?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-25 14:26 - dodaj komentarz
Nie można zaprzeczyć, że technologia obecna jest w coraz większej przestrzeni naszego życia. Niektórzy z radością i zaciekawieniem przyglądają się nowoczesnym rozwiązaniom, a inni wprost przeciwnie - obawiają się skutków coraz to nowszych urządzeń i funkcji. Czy te obawy są uzasadnione? Czy technologia faktycznie wpływa negatywnie na bezpieczeństwo i poziom naszego życia, czy może wprost przeciwnie?
AOC – nowe monitory 4K i QHD  ze złączem USB-C
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-25 14:23 - dodaj komentarz
Do oferty AOC dołączają monitory o wysokich rozdzielczościach z możliwością podłączenia przez USB-C. Nowości z serii AOC P2 to dwa modele 27-calowe oraz dwa 31,5-calowe o rozdzielczościach Quad HD oraz Ultra HD. AOC Q27P2CA oraz U27P2CA to 27-calowe monitory oparte na matrycach typu IPS. Większe, bo 31,5-calowe, są modele Q32P2CA i U32P2CA. W pierwszym z nich również zamontowano panel IPS, natomiast w drugim jest to VA, który wyróżnia się wysokim kontrastem.
Moc uwierzytelnienia, czyli jak się chronić przed hakerami?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-25 14:19 - dodaj komentarz
Hasła, kody, linie papilarne - w dobie cyfryzacji nasza tożsamość potwierdzana jest na rozmaite sposoby. Celem jest jak najlepsza ochrona danych, na które czyhają cyberprzestępcy. Jak rozwinęły się sposoby zapobiegania cyberwłamaniom? Dyrektywa PSD2 reguluje świadczenie elektronicznych usług płatniczych. Dzięki niej banki stosują 2FA - uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Jedną z najpopularniejszych metod uwierzytelniania są kody wysyłane przez wiadomości SMS.
Marzy Ci się inteligentny dom, ale wciąż masz wątpliwości?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-25 14:16 - dodaj komentarz
Czy tego chcemy, czy nie, rozwiązania smart home z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Konia z rzędem temu, kto znajdzie w dzisiejszych czasach telewizor, który nie byłby smart… Według ostatnich danych, globalny rynek inteligentnych domów do 2027 roku przekroczy wartość 208 miliardów dolarów, rosnąc średniorocznie o 19,7 proc, z 57,6 mld dol. w roku 2020 . Jakie korzyści daje smart home i na jakie aspekty należy zwrócić uwagę, wybierając kolejne rozwiązania, a nawet całe systemy?
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: