GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

TAURON z ofertą dla Operatorów Telekomunikacyjnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 14:48 - dodaj komentarz
TAURON Obsługa Klienta jest w trakcie budowy nowoczesnych światłowodów. Teraz z infrastruktury będą mogli skorzystać operatorzy, którzy zaproponują ofertę końcowym klientom. Na początku września TAURON Obsługa Klienta uzyskał akceptację Urzędu Komunikacji Elektronicznej dla swojej Oferty Ramowej. Oznacza to, że już niebawem z budowanej właśnie infrastruktury światłowodowej będą mogli skorzystać zarówno operatorzy telekomunikacyjni lokalni jak i ogólnopolscy.
Rozpoczął się Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 14:46 - dodaj komentarz
„Pomyśl, zanim klikniesz” („Think Before U Click”) – to hasło przewodnie tegorocznej edycji Europejskiego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa. Październik to od kilku lat Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa (ECSM). W obchody może włączyć się każdy – przede wszystkim dbając o swoje bezpieczeństwo w sieci, ale i na inne sposoby. Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa to coroczna, ogólnoeuropejska kampania organizowana przez Europejską Agencję ds. Cyberbezpieczeństwa (ENISA) z
Play: 2 karty SIM i internet dla Twojego biura już za 49,99 zł (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 14:43 - dodaj komentarz
Ostatnio sporo się dzieje, przyszedł też czas na ofertę Play dla Firm. To kompleksowe rozwiązanie dla osób, które prowadzą swój biznes i potrzebują niezawodnych narzędzi do pracy, korzystnej oferty i dostępu do sieci. To wygodna i najbardziej atrakcyjna cenowo propozycja dla przedsiębiorców dostępna na rynku. Play przygotowało bardzo ciekawą ofertę dla przenoszących numery swojej firmy – 49,99 zł zapewni Wam:
Włącz swój biznes z… Samsung Business TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-01 15:15 - dodaj komentarz
Samsung Electronics wprowadził na polski rynek nową kategorię wyświetlaczy – Business TV. Rozwiązanie łączy zalety konsumenckich telewizorów i profesjonalnych ekranów (digital signage) do zastosowań biznesowych. To proste w obsłudze rozwiązanie świetnie sprawdzi się m.in. w salonach piękności, salonach fryzjerskich, pubach, kawiarniach czy prywatnych placówkach medycznych.
Czysta Energia od Orange ze stałymi cenami za prąd do końca 2021 r
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-01 15:10 - dodaj komentarz
Ruszyła specjalna oferta promocyjna dla klientów Orange Energia – „Czysta Energia od Orange II”. Zawiera ona gwarancję niezmiennej ceny do końca 2021 roku i pomoc specjalistów w razie awarii w domu. Wystarczy zmienić sprzedawcę prądu na Orange Energia, wybierając jeden z dwóch dostępnych pakietów. W ten sposób możemy kontrolować swoje wydatki i mieć wsparcie serwisu w razie awarii.
Inteligentne parkingi od T-Mobile we Wrocławiu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-01 15:09 - dodaj komentarz
T-Mobile uruchomił dzisiaj wraz z miastem Wrocław inteligentny system monitorowania dostępności miejsc parkingowych, dzięki którym osoby z niepełnosprawnościami będą mogły sprawdzić w czasie rzeczywistym, które z miejsc przeznaczonych dla nich są wolne. To samo rozwiązanie wykorzystano także do wdrożenia monitoringu dostępności miejsc postojowych dla autokarów, który również będzie od dziś funkcjonował we Wrocławiu.
Niezbędnik rodzica, czyli nowa aplikacja Bezpieczna Rodzina w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-01 15:07 - dodaj komentarz
Według danych Play aż 80 proc. dzieci używa smartfonów samodzielnie zarówno do nauki, pozostawania w kontakcie z bliskimi, jak i rozrywki. Taki sam odsetek rodziców odczuwa w związku z tym potrzebę ochrony swoich pociech przed niebezpieczeństwami, jakie kryje w sobie internet. Z pomocą przychodzi Play z nową kompleksową usługą ,,Bezpieczna Rodzina’’, dzięki której dorośli będą mieli dostęp nie tylko do informacji o lokalizacji dziecka, ale także do ustawień
Grupa Komputronik publikuje szacunkowe wyniki za ubiegły rok finansowy
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-01 15:04 - dodaj komentarz
Grupa Komputronik szacuje, że zakończy rok finansowy 2019/2020 ze stratą. Na wynik finansowy wpływ ma rozpoczęte w marcu postępowanie sanacyjne oraz pandemia COVID-19. Pełen raport z wynikami finansowymi zostanie opublikowany 30 września. O możliwej stracie Grupa Komputronik informowała w ostatnich raportach giełdowych. Najistotniejszym czynnikiem wpływającym na szacunkowy wynik operacyjny jest zmniejszenie wyników ze sprzedaży, na które składają się m.in. zmniejszenie
Pekao zdalny bank dla firm! – nowa kampania Banku Pekao promująca rozwiązania cyfrowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-01 15:02 - dodaj komentarz
Bank Pekao S.A. nie ustaje w digitalizacji usług dla korporacji oraz MŚP. Zgodnie ze strategią, sukcesywnie wdraża rozwiązania, które pozwalają jeszcze skutecznej zarządzać finansami firmy z każdego miejsca na świecie. Bank oferuje klientom m.in. możliwość prostego i bezpiecznego podpisywania umów oraz aneksów, a także składania dyspozycji i wniosków poprzez bankowość internetową PekaoBiznes24. W nowej kampanii przedstawia przedsiębiorcom cały wachlarz usług stworzony właśnie z myślą o nich.
Netia Automation – cyfrowy asystent dla każdego
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-01 15:00 - dodaj komentarz
Netia Automation, to nowa zaawansowana usługa ICT Netii z linii NetiaNext, która w innowacyjny sposób adresuje kwestię usprawnienia i przyspieszenie procesów biznesowych. Jest to prawdopodobnie pierwsza tego typu oferta na świecie, która - dzięki unikatowemu sposobowi rozliczeń - zapewnia każdemu pracownikowi dostęp do cyfrowego pomocnika. Netia Automation, to przyjazne w użyciu rozwiązanie robotów softwareowych klasy RPA (Robotic Process Automation), pozwalające automatyzować
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: