GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Branża spożywcza pokochała internet - raport Shopera
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-22 13:39 - dodaj komentarz
Tempo przyrostu e-sklepów spożywczych było w 2020 największe - wyniosło aż 112 proc. rok do roku - wynika z raportu „Nowy świat e-commerce” przygotowanego przez Shopera. Następne pod względem dynamiki wzrostu były kategorie Zdrowie i uroda (37 proc.) oraz Upominki i akcesoria (27 proc.). Jakie jeszcze zmiany przyniósł pandemiczny 2020 rok? Połowa polskiego e-handlu skoncentrowana jest w trzech województwach: ​małopolskim, mazowieckim i śląskim.
Wielka loteria Play na Kartę z pulą nagród o wartości 1 000 000 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-22 13:36 - dodaj komentarz
Operator właśnie ruszył z nową promocją dla nowych i obecnych klientów ofert Play na Kartę oraz Red Bull MOBILE. Za dołączenie do loterii i kolejne aktywności w aplikacji Play24 otrzymają oni darmowe losy, dzięki którym mogą wygrać nagrody pieniężne – nawet po 100 000 złotych, a łączna pula nagród to 1 000 000 złotych. Dodatkowo uczestnicy loterii w ramach promocji mogą otrzymywać darmowe pakiety GB.
Zyxel wspiera AGH Solar Boat Team
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-22 13:34 - dodaj komentarz
Polski oddział Zyxel Networks wspiera innowacyjny projekt studentów Akademii Górniczo-Hutniczej z Krakowa. Zespół AGH Solar Boat buduje zero-emisyjne łodzie wyścigowe zasilane energią słoneczną. Członkowie koła naukowego AGH Solar Boat stworzyli Baśkę – łódź wyścigową, która porusza się dzięki wykorzystaniu wyłącznie energii słonecznej. Wszystkie elementy łodzi – od projektu poprzez elektrykę aż do kadłuba – zostały wykonane przez członków zespołu.
Digital Day 2021 – cyfrowe wyzwania UE
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-22 13:27 - dodaj komentarz
Za nami tegoroczny Digital Day. W dyskusji o zarządzaniu danymi w Unii Europejskiej wziął udział Krzysztof Szubert, pełnomocnik premiera RP ds. Europejskiej Polityki Cyfrowej. Digital Day to coroczna konferencja organizowana przez Komisję Europejską. Jej celem jest stworzenie platformy do przyspieszenia transformacji cyfrowej wśród państw członkowskich UE i poza nią, tak aby przyniosła wymierne korzyści ekonomiczne i społeczne. Tegoroczna – czwarta – edycja odbyła się online.
Elegancki nośnik z podwójnym złączem USB od TRANSCEND
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-22 13:21 - dodaj komentarz
JetFlash 930C to nowy, efektowny pendrive firmy TRANSCEND. Został wyposażony w podwójne złącze USB, więc współpracuje zarówno z urządzeniami z portem USB typu C, jak i typu A. Interfejs USB 3.2 Gen 1 oraz pojemność do 512 GB sprawiają, że nośnik idealnie nadaje się do przechowywania zdjęć, filmów, ważnych dokumentów oraz gier. JetFlash 930C ma przewagę nad klasycznymi pendrivami. Dostępne dwa złącza USB pozwalają mu na pracę ze znacznie większą liczbą urządzeń niż w
Jak technologia wspiera nas w nowej rzeczywistości?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-22 13:16 - dodaj komentarz
Pandemia niemal na każdej dziedzinie życia wymusiła reorganizację. Zmieniła sposób, w jaki pracujemy, uczymy się, a nawet, w jaki spędzamy wolny czas. Ma również ogromny wpływ na nasz kontakt z bliskimi. W obliczu tych zmian może nam pomóc technologia, która od lat towarzyszy człowiekowi w codziennym życiu. Zanim wybuchła pandemia mogliśmy spokojnie wykonywać swoje obowiązki, pracować, skupiać się na ulubionym hobby.
Orange Flex dla Firm i darmowa księgowość online
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-19 14:42 - dodaj komentarz
Małe, jednoosobowe firmy potrzebują zrozumienia w prowadzeniu biznesu. Elastyczność to dla wielu freelancerów gwarancja bezpieczeństwa w prowadzeniu usług. Każdy obecny klient Orange Flex, który prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą może zmienić typ swojego konta na Orange Flex dla Firm i tym samym otrzymywać faktury. W aplikacji Flex w zakładce Mój profil wystarczy zmienić typ konta z „Flex dla Ciebie” na „Flex dla Firm”.
Zakupy przed świętami głównie online?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-19 14:40 - dodaj komentarz
Pandemia koronawirusa i związane z nią kolejne obostrzenia, m.in. zamykanie galerii handlowych, sprawiają, że konsumenci jeszcze częściej niż zwykle kupują online. Co z bezpieczeństwem takich transakcji? – Mniej niż jedna trzecia użytkowników na całym świecie czuje się bardzo bezpiecznie podczas zakupów w Internecie, ale ponad połowa korzysta z nich częściej niż przed pandemią – informują specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa ESET.
Telewizory Samsung Neo QLED  z certyfikatem VDE Gaming TV Performance
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-19 14:39 - dodaj komentarz
Cztery telewizory Samsung Neo QLED, jako pierwsze w branży, otrzymały to wyróżnienie od VDE za prawdziwie przełomową wydajność w grach, która obejmuje input lag na poziomie 10 ms lub niższym oraz HDR o jasności przekraczającej 1000 nitów. Wyróżnienie przyznano czterem modelom z tegorocznej linii Neo QLED (QN900, QN800, QN90, QN85) w uznaniu za ich parametry gamingowe, czyli niski input lag oraz HDR o jasności przekraczającej 1000 nitów.
Play, Ericsson i OPPO przeprowadzili pomyślne testy agregacji pasma 5G NR
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-19 14:37 - dodaj komentarz
Ericsson, Play i OPPO ogłosili pomyślne zakończenie testów nowej agregacji pasma w systemie 5G NR w Sokołowie Podlaskim. Testy pokazały, że sieć Play jest gotowa do obsługi wysokich przepływności 5G C-Band (3400-3800 MHz) na dużym obszarze. Wprowadzenie takiej usługi w Play będzie możliwe po rozdysponowaniu nowego pasma częstotliwości. Test sieci Play przeprowadzono w Sokołowie Podlaskim z wykorzystaniem systemów radiowych Ericsson Radio System oraz telefonu Oppo Reno5 Z 5G.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: