GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Z myślą o kliencie – nadchodzą ważne zmiany
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-16 12:31 - dodaj komentarz
Będzie łatwiej i lepiej! Jeśli macie abonament na telefon komórkowy i dostęp do internetu – to informacja dla Was. Za tydzień wchodzą w życie ważne zmiany, o których warto wiedzieć. Będzie łatwiej i lepiej! Jeśli macie abonament na telefon komórkowy i dostęp do internetu – to informacja dla Was. Za tydzień wchodzą w życie ważne zmiany, o których warto wiedzieć. Zwiększenie uprawnień abonentów firm telekomunikacyjnych, w tym możliwość rozwiązania umowy mailem, czy obowiązek
TP-Link wprowadza do sprzedaży kolejny wzmacniacz sygnału WiFi 6 – RE605X
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-15 12:57 - dodaj komentarz
RE605X to kolejny w ofercie TP-Link (po RE505X) range extender z obsługą standardu WiFi 6. Polecany jest szczególnie w miejscach, w których konieczne jest zwiększenie zasięgu WiFi. Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno w domu jak i w biurze. RE605X znajdzie zastosowanie w miejscach, w których sygnał jest zbyt słaby, aby transmisja danych przebiegała bez zakłóceń. RE605X likwiduje martwe strefy oraz zapewnia płynne połączenie z siecią urządzeniom w całym domu.
Teams na fali
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-15 12:53 - dodaj komentarz
„Prawdziwa zabawa to złapanie zielonej fali, na której faktycznie można przeżyć niezapomniane ślizgi” – mówi Dariusz Kowalski z firmy home.pl. Od września br. pracuje z Portugalii, gdzie może spełnić swoje marzenie – surfować na falach oceanu i pracować z grupą 350 koleżanek i kolegów rozwijając wspólnie home.pl – symbol polskiego Internetu. W firmowym surfingu pomagają mu narzędzia do pracy i współpracy Microsoft Teams.
Gala KSW 57 w PPV w Cyfrowym Polsacie i IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-15 12:51 - dodaj komentarz
W sobotę, 19 grudnia br. w Cyfrowym Polsacie i IPLI będzie można obejrzeć galę KSW 57. Walką wieczoru będzie pojedynek Michała Kity i Phila De Friesa, którego stawką jest mistrzowski pas kategorii ciężkiej. W pozostałych walkach widzowie zobaczą byłych mistrzów: Borysa Mańkowskiego i Artura Sowińskiego oraz efektownie walczących: Mariana Ziółkowskiego i Romana Szymańskiego. Cena realizowanego wyłącznie w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 40 zł.
LG: Autonomiczny robot z dezynfekującą lampą UV
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-15 12:49 - dodaj komentarz
Najnowszy członek rodziny robotów CLOi firmy LG zapewni higieniczne bezpieczeństwo w hotelach, szkołach, biurach, restauracjach i sklepach detalicznych. LG Electronics pracuje nad autonomicznym robotem, który będzie używać promieni ultrafioletowych (UV-C)1 do dezynfekcji często dotykanych powierzchni w obiektach użyteczności publicznej. Firma wykorzystuje do tego zarówno swoje kompetencje w dziedzinach: robotyki, sztucznej inteligencji i pojazdów autonomicznych,
Kluczowa rola inteligentych urządzeń do roku 2030 – raport Ericsson
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-15 12:43 - dodaj komentarz
Konsumenci oczekują, że do 2030 roku technologia stanie się bardziej elastyczna i interaktywna, a inteligentne urządzenia będą umożliwiały podejmowanie bardziej proaktywnych, a nawet kreatywnych wyborów w wielu sytuacjach dnia codziennego. W dziesiątej edycji raportu Ericsson (NASDAQ: ERIC) 10 gorących trendów konsumenckich ConsumerLab podkreślono przewidywania konsumentów wobec ról, które inteligentne urządzenia mogłyby przyjąć w przyszłości.
Usługi Microsoft optymalizują koszty przedsiębiorstwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-15 12:38 - dodaj komentarz
Office 365 to rozwiązanie Microsoft składające się z tradycyjnych aplikacji, m.in. Excel, Word oraz usług chmurowych, które podbiło rynek. Łatwość rozbudowy i wdrażanie kolejnych funkcjonalności spowodowało, że Office 365 jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań do prac biurowych. Co raz więcej firm dostrzega zalety kompleksowej oferty jaką daje Office 365. To przede wszystkim możliwość pracy zespołowej z poziomu przeglądarki internetowej.
Co każda marka powinna wiedzieć zanim rozpocznie działania w e-commerce?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-15 12:36 - dodaj komentarz
Napędzany pandemią polski e-commerce bije kolejne rekordy: według prognoz w 2020 r. wartość tego sektora przekroczy 100 mld zł. Przez Internet regularnie kupuje już 75% konsumentów. Korzystając z tego trendu, marki coraz chętniej wychodzą poza własne domeny online i rozpoczynają sprzedaż na największych platformach jak Allegro czy Amazon.
Samsung One UI 3 dla Android 11 – nowe wrażenia z użytkowania Galaxy
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-15 12:31 - dodaj komentarz
Wyrafinowany design, udoskonalone opcje personalizacji i większa kontrola nad najważniejszymi funkcjami na wybranych urządzeniach Galaxy. Samsung ogłosił oficjalne wprowadzenie na rynek najnowszej aktualizacji swojego interfejsu One UI, która zostanie udostępniona na wybranych urządzeniach Galaxy. Dzięki niej użytkownicy zyskają nowy design, usprawnione działanie najpopularniejszych funkcji i liczne opcje personalizacji.
Smart home w Polsce: Czy jesteśmy  gotowi na inteligentny dom?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-15 12:23 - dodaj komentarz
Już w ubiegłym roku co trzeci dom budowany w Polsce był zaprojektowany z myślą o zastosowaniu rozwiązań typu smart home. Inteligentne technologie (np. możliwość sterowania przez smartfon, przeglądarkę internetową i inne) instalowano nad Wisłą przede wszystkim w takich rozwiązaniach budynków, jak alarmy (13 proc.), sterowanie ogrzewaniem (11 proc.), czujniki CO, dymu, ruchu i inne (10 proc.), systemy oświetlenia (10 proc. ) czy kamery monitoringu (9 proc.).
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: