GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nowe słuchawki douszne true wireless Jabra Elite 5
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-07 14:12 - dodaj komentarz
Jabra, lider na rynku osobistych i biurowych rozwiązań audio, prezentuje najnowszą pozycję z oferty słuchawek truewireless – Jabra Elite 5. Te wszechstronne, douszne słuchawki są przeznaczone dla osób, które potrzebują odbierać połączenia w różnych miejscach i lubią korzystać z multimediów w czasie wolnym. Dzięki nim można po intensywnym dniu dać się wciągnąć rozrywce lub łatwo skontaktować się ze znajomymi i rodziną w podróży za jednym naciśnięciem przycisku.
Poziom cyfryzacji usług publicznych w Polsce jest wyższy niż w wielu krajach Europy
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-07 14:06 - dodaj komentarz
Stan cyfryzacji usług publicznych w Polsce jest 14% powyżej średniej dla badanych państw z regionu. Znacznie gorzej wypadamy pod kątem poziomu umiejętności cyfrowych wśród ogółu społeczeństwa. Fundacja Digital Poland wraz z firmą Microsoft przygotowała raport ukazujący poziom cyfryzacji Polski. Raport powstał na bazie Digital Futures Index, który dostarcza danych o aktualnym poziomie cyfryzacji kraju, wskazuje na obszary, w których odniesiono największy sukces, ale także na te, w których jest więcej do zrobienia, aby
Rusza Akademia Sztuk Gamingowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-07 13:56 - dodaj komentarz
Lenovo Polska wraz z marką Legion wystartowało z nową inicjatywą pod nazwą Akademia Sztuk Gamingowych. ASG to przestrzeń, w której osoby z pasją do gier i technologii będą mogły tworzyć coraz ambitniejsze dzieła sztuki cyfrowej, stawiać czoło kreatywnym wyzwaniom oraz brać udział w inspirujących projektach. Akademia Sztuk Gamingowych swoją aktywność rozpoczyna od konkursu, którego Partnerem jest Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, a jego zwycięzcy otrzymają fantastyczne nagrody od Lenovo Polska.
Zyxel zwiększa komfort użytkowania i upraszcza licencjonowanie w Nebula
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-07 13:53 - dodaj komentarz
Firma Zyxel Networks, lider w dziedzinie dostarczania bezpiecznych, zarządzanych w chmurze rozwiązań sieciowych, wydała 15. dużą aktualizację swojego popularnego rozwiązania Nebula Cloud Networking. Wersja P15 skupia się na komforcie użytkowania, prostszym kupowaniu licencji oraz zapewnieniu dodatkowego wsparcia w zakresie płatnych funkcji Nebula. Aktualizacja zwiększa też bezpieczeństwo i odporność przełączników oraz oferuje nowe narzędzie do zdalnej konfiguracji routerów mobilnych.
Rakuten Kobo przedstawia bardziej ekologiczny sposób korzystania z ebooków
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-07 13:51 - dodaj komentarz
Firma Rakuten Kobo przedstawia Kobo Clara 2E – nowy, ulepszony czytnik ebooków, który stawia na ekologiczne rozwiązania. Rakuten Kobo robi ważny krok w kierunku zrównoważonego rozwoju, zobowiązując się do wykorzystania certyfikowanych materiałów z recyklingu w nowych czytnikach ebooków Obudowa Kobo Clara 2E jest wykonana z plastiku w 85% pochodzącego z recyklingu, w tym w 10% z plastiku, który przechwycono zanim trafiłby do oceanów. Urządzenie jest wodoodporne, posiada zwiększoną pamięć oraz technologię bezprzewodową Bluetooth.
T-Mobile publikuje Raport Zrównoważonego Rozwoju za rok 2021
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-07 13:39 - dodaj komentarz
T-Mobile Polska opublikował trzeci już Raport Zrównoważonego Rozwoju, tym razem podsumowując inicjatywy podjęte w 2021 roku. Firma wielokrotnie nagradzana za swoje odpowiedzialne działania w tym roku po raz pierwszy prezentuje swoje projekty w ramach dwóch, strategicznych obszarów: Green i Good Magenta. T-Mobile dąży do tego, aby nowoczesne technologie służyły odpowiedzialnemu rozwojowi społeczeństwa.
Nowa odsłona modułu Makler w Moim ING
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-07 13:36 - dodaj komentarz
ING Bank Śląski wprowadził zmiany w module maklerskim w Moim ING. Efektem zmian jest spójność aplikacji i ułatwiona nawigacja.Najważniejsze zmiany w module maklerskim w Moim ING: Nowy układ przycisków menu - najważniejsze funkcje łatwo dostępne pod kilkoma przyciskami a cała nawigacja taka sama na telefonie i na laptopie. Nowy widok zarządzania zleceniami – możliwość wystawienia nowych zleceń, zmiany lub usunięcia z jednego miejsca.
TAURON likwiduje białe plamy na Dolnym Śląsku
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-07 13:34 - dodaj komentarz
TAURON zakończył budowę sieci światłowodowej w 196 miejscowościach Dolnego Śląska. Dostęp do superszybkiego internetu otrzymało 20 tys. domów i 101 szkół. Łącznie TAURON udostępnił już infrastrukturę internetową dla 77 tys. adresów. 20 tys. gospodarstw domowych i 101 szkół zyskało dostęp do superszybkiego internetu na sieci TAURONA wybudowanej w ramach III konkursu Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC) w obszarze „Wałbrzyskim A". W efekcie projektu powstało 852 km nowej sieci światłowodowej i 37 węzłów dostępowych.
BLIK - metoda płatności, która deklasuje inne
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-07 13:32 - dodaj komentarz
Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIKiem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków - wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem - to o 7 p. proc. więcej niż rok temu.
Tokenów Visa jest już więcej niż fizycznych kart Visa w obiegu
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-06 14:38 - dodaj komentarz
Visa (NYSE: V) ogłosiła, że w ramach rozwiązania Visa Token Service (VTS) firma wydała na całym świecie ponad 4 miliardy tokenów sieciowych. To kamień milowy w rozwoju programu, który podnosi bezpieczeństwo transakcji, a także przyczynia się do przyspieszenia innowacji i rozszerzenia sieci akceptacji w sektorze e-commerce. W przeciągu roku liczba tokenów Visa niemal się podwoiła, przewyższając liczbę fizycznych kart Visa, które są w obiegu na całym świecie. Wzrost znaczenia tokenizacji świadczy o poziomie bezpieczeństwa,
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: