GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Cyfrowy Polsat na wiosennych targach pracy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-04 16:05 - dodaj komentarz
Jeśli studiujesz lub jesteś absolwentem ale nie skończyłeś 30. roku życia, Grupa Cyfrowy Polsat oferuje Ci doskonałą szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego. Już za kilka dni rozpocznie się wiosenny okres targów pracy i praktyk, a to idealna okazja by zapoznać się z naszą ofertą. Będziemy obecni na następujących wydarzeniach: Targi Pracy Jobicon, Best – Inżynierskie Targi Pracy, Absolvent Talent Days, Warszawskie Dni Informatyki, JobSpot Vistula.
Orange: Samsung Galaxy A9 - test (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-04 16:01 - dodaj komentarz
Dzisiaj mamy dla Was recenzję bardzo dobrego, fotograficznego smartfona marki Samsung. Model Galaxy A9 dual SIM ma chyba najwięcej aparatów spośród popularnych, dostępnych na rynku telefonów – jest ich aż pięć. Zastanawiacie się pewnie, czy taka ilość aparatów ma sens? Obejrzyjcie mój szybki test, żeby dowiedzieć się, dlaczego. Samsung Galaxy A9 jest dostępny w sklepie Orange w trzech kolorach: czarnym, niebieskim, lub czerwonym. Pojemność baterii to 3720mAh.
T‑Mobile wprowadził usługę inteligentnego zarządzania samochodami dla przedsiębiorców
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-04 15:59 - dodaj komentarz
Klienci biznesowi T‑Mobile mogą skorzystać z nowej propozycji operatora wspierającej prowadzenie firmy. Dzięki Smart Car Biznes samochód sam poinformuje użytkownika o stłuczce, holowaniu czy samoistnie wykrytej usterce, a funkcjonalna aplikacja pozwoli zgromadzić wszystkie przydatne dane w jednym miejscu, także w przypadku wielu pojazdów.
Plus na kartę: Baletnica (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-04 15:38 - dodaj komentarz
Każde doładowanie w Plusie na kartę to bonusowe gigabajty. TERAZ niewykorzystane gigabajty nie przepadają. Masz GB w GigaBanku! Korzystaj, kiedy potrzebujesz! Doładowałeś konto? Włącz jeden z pakietów cyklicznych: Włącz raz, a pakiet odnowi się automatycznie co 30 dni. Pamiętaj tylko, aby mieć odpowiednią kwotę na koncie.
Jakość obsługi w zdalnych kanałach kontaktu – podsumowanie roczne
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-04 15:31 - dodaj komentarz
W 2018 roku eksperci portalu MojeBankowanie.pl wykonali łącznie prawie 900 telefonów oraz przesłali 890 zapytań e-mailowych lub poprzez formularz kontaktowy. Sprawdzono strony kontaktowe 18 banków i 17 firm ubezpieczeniowych. Zgodnie z pierwotnymi założeniami – aby odzwierciedlić rzeczywisty poziom jakości – zrealizowano 4 fale badania w bankach (dla różnych produktów) i jedną falę w towarzystwach ubezpieczeniowych.
E-dowód – już od poniedziałku
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-01 16:27 - dodaj komentarz
Przed nami finał jednego z największych projektów, jakie kiedykolwiek wdrażała nie tylko administracja, ale i biznes. Sprawdź, co się zmieni. Jeśli planujesz złożyć wniosek o nowy dowód osobisty w poniedziałek 4 marca lub później – po kilkunastu dniach odbierzesz e-dowód. Na pierwszy rzut oka jest podobny do obecnego dokumentu. Różnica? To co w środku i… jeszcze kilka innych szczegółów.
W Plusie telefony na raty 0proc. bez kosztów abonamentu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-01 16:24 - dodaj komentarz
Od dziś w sieci Plus można kupić telefony na raty 0%, bez kosztów abonamentu, niezależnie od obecnej umowy. Plus jako największa sieć sprzedaży w Polsce umożliwia dostęp do profesjonalnej obsługi nawet w niewielkich miejscowościach, a profesjonalne doradztwo ekspertów pomoże w wyborze właściwego smartfona. To oferta dla klientów chcących nabyć smartfony w atrakcyjnych cenach i szczególnie atrakcyjna dla osób, które swój telefon straciły, chcą dokupić go dla bliskich
Jak dziala 5G READY w PLAY? (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-01 16:21 - 1 komentarz
5G w PLAY! Na jakich telefonach? Zobacz ten film i się przekonaj, czy twój telefon wspiera 5G i dowiedz się jak ono działa! 5G READY to pomysł Play na komunikowanie całego pozytywnego procesu zmian w sieci. Można by ją nazwać super szybka, super nowoczesna, ale Play uznało, że ta najbardziej nowoczesna cześć sieci jest de facto już dziś gotowa na 5G. I gdybyśmy tylko mieli dziś częstotliwości to te nadajniki z 5G READY po tygodniu zaczęłyby być 5G.
UKE: Zmiana przepisów o przenośności numerów
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-01 16:15 - dodaj komentarz
Uproszczenie zmiany i przeniesienia numeru dzięki możliwości złożenia wniosku w formie elektronicznej i dokumentowej, a także ograniczenie sytuacje, w których abonenci nie są świadomi konsekwencji przeniesienia numeru i rozwiązania umowy przed upływem terminu – to najważniejsze zmiany, jakie przyniesie, wchodzące w życie 1 marca, rozporządzenie w sprawie warunków korzystania z uprawnień w publicznych sieciach telekomunikacyjnych.
Smashing Pumpkins i inni na Open’er Festival Powered by Orange 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-01 16:13 - dodaj komentarz
Od jednego z najważniejszych zespołów rockowych w historii po jeden z najgłośniejszych i najbardziej obiecujących debiutów z Wielkiej Brytanii. Do artystów Open’er Festival 2019 dołączają The Smashing Pumpkins, Perry Farrell’s Kind Heaven Orchestra, Jungle, Jain oraz Tom Walker. Kilkadziesiąt milionów sprzedanych płyt i dziedzictwo muzyczne rozciągające się na 3 dekady. Od czasu wydania debiutanckiego albumu „Gish”, The Smashing Pumpkins wymieniani są wśród inspiracji
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: