GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Aktualizacja oprogramowania Navitel Navigator do wersji 11
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-23 14:16 - dodaj komentarz
Aktualizacja Navitel Navigator do wersji 11 jest dostępna w Google Play i AppGallery. W nowej wersji programu: dodano możliwość zapisywania map na karcie SD i importowania punktów trasy z pliku; naprawiono błędy synchronizacji z Navitel Cloud, przenoszenia punktów trasy i historii ze starej wersji programu, poprawiono kolejność wyświetlania aktualności, a także naprawiono błąd występujący przy przenoszeniu licencji podczas aktualizacji z wersji 9 Navitel Navigator;
Huawei wchodzi na rynek monitorów z Huawei Display 23.8”
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-23 14:14 - dodaj komentarz
Huawei wchodzi na rynek monitorów w Polsce, wprowadzając do sprzedaży swoje pierwsze urządzenie tego typu – Huawei Display 23.8”. Ten kompaktowy monitor, wyposażony w 23,8-calową matrycę Full HD o proporcjach 16:9, jest otoczony ultracienkimi ramkami o szerokości zaledwie 5,7 mm. W ekranie urządzenia zastosowano zaawansowane technologie ochrony oczu użytkownika, przydatne w pracy biurowej, jak i w użytku domowym. Rekomendowana cena detaliczna monitora to 699 zł.
73 proc. pracowników oczekuje elastycznego modelu pracy
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-23 14:07 - dodaj komentarz
Zastosowanie elastycznego modelu pracy będzie miało wpływ na pozyskiwanie i utrzymywanie talentów – wynika z najnowszej edycji badania Work Trend Index. Microsoft zaprezentował również 7 trendów pracy hybrydowej, które każdy menedżer powinien znać, wraz z wejściem w nową erę pracy. Eksperci przekonują, że zdalny model pracy zapewni dostęp do szerszego grona talentów, które były dotychczas niedostępne ze względu na przywiązanie do miejsce wykonywania obowiązków.
Urbanistka z PG stworzyła model umożliwiający monitoring przestrzenny
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-23 14:03 - dodaj komentarz
Dr inż. arch. Hanna Obracht-Prondzyńska z Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej zaprojektowała model umożliwiający prowadzenie monitoringu przestrzennego, który wykorzystuje wielkie zbiory danych (Big Data) oraz dostępne zasoby informacji przestrzennej z instytucji samorządowych i administracji publicznych. Autorka zastosowała go do oceny skutków oddziaływania metropolii Gdańsk-Gdynia-Sopot na rozwój struktury funkcjonalno-przestrzennej sieci osadniczej regionu.
Samsung Neo QLED, czyli MiniLED w natarciu
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-23 14:01 - dodaj komentarz
Telewizory MiniLED, takie jak Samsung Neo QLED i ich popularyzacja to bez wątpienia jeden z technologicznych trendów na 2021 rok. Analiza firmy badawczej Ubi Research wskazuje, że do 2025 roku – pod względem udziału w rynku – MiniLED będzie liderem w segmencie telewizorów premium. Sprawdźmy zatem, co telewizory przyszłości mają do zaoferowania już teraz, bowiem wybrane modele Samsung Neo QLED właśnie trafiły do przedsprzedaży w Polsce.
Uwaga na trojana udającego aplikację Clubhouse na systemy Android
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-23 13:58 - dodaj komentarz
Rosnąca popularność aplikacji społecznościowej Clubhouse została zauważona i wykorzystana przez cyberprzestępców, którzy umieścili jej spreparowaną wersję na fałszywej stronie internetowej. – Trojan o nazwie BlackRock, kryjący się w złośliwej aplikacji, wyświetla fałszywe okna logowania do Facebooka, Twittera, Netflixa oraz do 455 innych popularnych aplikacji – informują eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET.
Sieć 5G dostępna dla użytkowników T-Mobile na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-23 13:55 - dodaj komentarz
Od 22 marca z naszej sieci 5G będą mogli korzystać już nie tylko klienci abonamentowi, ale również użytkownicy T-Mobile na kartę. Dzięki nowemu pakietowi „Bez limitu XL” w taryfie GO!, klienci na kartę otrzymają w atrakcyjnej cenie dostęp do 5G, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, większy pakiet danych oraz wideo bez utraty gigabajtów dzięki usłudze Supernet Video HD.
Volkswagen Bank udostępnił aplikację mobilną
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-22 13:55 - dodaj komentarz
Klienci posiadający konta bankowe w Volkswagen Bank mogą już korzystać z bankowości mobilnej na swoich smartfonach lub tabletach. Aplikacja mobilna Volkswagen Bank umożliwia korzystanie z funkcjonalności, które były do tej pory dostępne jedynie w systemie transakcyjnym WWW, m.in. klienci mogą sprawdzić stan konta oraz zrealizować i zautoryzować transakcje. Z łatwością przejrzą również stan kredytów, założą lokatę, podejrzą historię kartową, czy też złożą wniosek.
home.pl i Euronet Polska pogłębiają współpracę
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-22 13:49 - dodaj komentarz
home.pl to największy polski dostawca usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Firma specjalizuje się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów www, systemach poczty elektronicznej oraz udostępnianiu oprogramowania i aplikacji biznesowych. Dzięki współpracy z międzynarodowymi gigantami technologicznymi, takimi jak Microsoft czy Google, firma oferuje narzędzia do pracy i cyberochrony, z których korzystają tysiące polskich firm.
Zamelduj się na GOV.pl!
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-22 13:46 - dodaj komentarz
Ponad 180 tysięcy przez cały ubiegły rok, niemal 62 tysiące od początku tego roku - tyle osób skorzystało z e-meldunku. Przez internet można nie tylko zameldować lub wymeldować się. Można też dostać zaświadczenie o zameldowaniu. A to wszystko na GOV.pl. Każdy, kto mieszka w Polsce, powinien pamiętać o tym, że ma obowiązek meldunkowy. Dotyczy to obywateli polskich oraz cudzoziemców. Aby wypełnić ten obowiązek nie trzeba iść do urzędu.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: