GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

T-Mobile - Jak Polacy korzystają z usług telekomunikacyjnych?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-18 14:19 - dodaj komentarz
W okresie stanu epidemii Polacy wykonują wyraźnie więcej połączeń głosowych. W porównaniu do danych z początku marca klienci T-Mobile wykonują ok. 40% więcej połączeń. Łącznie to nawet 15 milionów godzin dziennie.Połączeń głosowych jest nie tylko więcej, ale są one również dłuższe. Największe wzrosty liczby połączeń można zaobserwować w godzinach 9:00-15:00, z nowym dobowym szczytem w godzinach 10:00-11:00.
Ministerstwo Cyfryzacji - Ułatwiamy budowę infrastruktury telekomunikacyjnej
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-18 14:13 - dodaj komentarz
Zależy nam na ułatwieniu przedsiębiorcom realizacji inwestycji telekomunikacyjnych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy zbiór dobrych praktyk w procesach realizacji i eksploatacji infrastruktury telekomunikacyjnej. Z kolei w ręce samorządów oddajemy wzór umowy inwestycyjnej, której zawieranie umożliwiła zeszłoroczna nowelizacja megaustawy.
Redmi Note 9 Pro - It's About To Be Pro (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-15 15:29 - dodaj komentarz
Z Redmi Note 9 Pro możesz cieszyć się przyjemnością użytkowania i doznań na poziomie flagowca, a to wszystko za rozsądną cenę. Legendarny Redmi Note powraca w nowej, dziewiątej wersji! Jako pierwszy w rodzinie Redmi posiada super szybkie ładowanie 30W oraz bezprzewodową łączność NFC. Profesjonalnej jakości aparat główny 64MP uchwyci doskonałe scenerie.
T-Mobile pomaga przedsiębiorcom zorganizować środowisko pracy zdalnej
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-15 15:27 - dodaj komentarz
W ostatnim czasie mieliśmy okazję zaobserwować nie tylko przyspieszoną ewolucję cyfrową biznesu, lecz także – co kształtuje się coraz wyraźniej – długotrwałą zmianę sposobu funkcjonowania przedsiębiorstw. Praca zdalna stała się nieodłącznym elementem działania wielu firm i zespołów. Taka sytuacja stworzyła z kolei nowe wyzwania przed bezpieczeństwem informatycznym organizacji.
Orange - Zatrzymaj bilety na festiwale – wciąż są ważne
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-15 15:24 - dodaj komentarz
W tym roku Orange Warsaw Festival, Open’er Festival Powered by Orange i Kraków Live Festival nie odbędą się. Wszystkie trzy wydarzenia ze względu na koronawirus przełożone są na następny rok. Wierzę jednak, że po tym trudnym czasie, pełnym dystansu, w przyszłym roku spotkamy się wszyscy pod scenami z jeszcze większą energią! Tyler, The Creator, jedna z najbarwniejszych postaci współczesnego hip-hopu będzie headlinerem kolejnej edycji Orange Warsaw Festival.
17 maja - Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-15 15:22 - dodaj komentarz
Co wpływa na rozwój społeczeństwa? Co sprzyja zdobywaniu wiedzy, komunikowaniu się, przekazywaniu informacji? W dzisiejszym świecie tym narzędziem, które to wszystko umożliwia jest przede wszystkim internet i telekomunikacja. To, co dziś wydaje nam się czymś oczywistym, bo powszechnie z tego korzystamy, nie zawsze było tak samo dostępne dla wszystkich i w każdym miejscu na świecie.
Jak utrzymać smartfon w czystości
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-15 15:20 - dodaj komentarz
Odkąd częste mycie rąk oraz inne zabiegi utrzymujące higienę na stałe wpisały się w naszą rzeczywistość, dbanie o czystość telefonów powinno również stać się elementem codziennej rutyny. To szczególnie ważne ze względu na ilość czasu, jaką spędzamy w ciągu dnia korzystając z tych urządzeń. Poniżej przedstawiamy kilka sugestii dotyczących środków ostrożności, które powinniśmy przedsięwziąć, by zachować zasady czystości i higieny podczas korzystania ze smartfonów.
Zapłać z Play w Publico24 Newsstand
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-15 15:15 - dodaj komentarz
Play nieustannie pracuje nad poszerzeniem portfolio produktów za które opłaty można doliczyć do rachunku Play. Publico24 to wirtualny kiosk, który oferuje tysiące wydań czasopism i gazet. Podróże, sport, nowe technologie, biznes, opinie – czytelnik sam wybiera, o czym chce poczytać w danym momencie. W ramach jednej opłaty czytelnik ma ich do wyboru 130 tytułów. Na aplikację mobilną pobrać może ulubione aktualne jak i archiwalne tytuły, a później czytać je w dowolnym miejscu,
Bundesliga ponownie na żywo w ELEVEN SPORTS w Orange TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-15 15:11 - dodaj komentarz
Od 16 maja w kanałach ELEVEN SPORTS w Orange TV znów będzie można oglądać na żywo mecze niemieckiej Bundesligi, również w jakości 4K. To pierwsza z czołowych lig świata, która zezwoliła piłkarzom na powrót do boiskowej rywalizacji po tym, jak została ona zawieszona z powodu pandemii COVID-19. Stacja, która jest oficjalnym nadawcą Bundesligi w Polsce, pokaże na swoich antenach spotkania wszystkich dziewięciu kolejek, które pozostały do rozegrania w sezonie 2019/20.
T-Mobile z najlepszą siecią, czyli nowa odsłona kampanii Bez nonsensów (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-15 15:04 - dodaj komentarz
T-Mobile w ostatnich latach wielokrotnie podkreślał, jak ogromne znaczenie ma dla firmy jakość sieci i świadczonych przez nią usług. Najnowsza odsłona kampanii wizerunkowej operatora przypomina o roli, którą szczególnie w obecnej sytuacji, odgrywa niezawodny Internet. Kampania, podobnie jak poprzednie, oparta jest na platformie komunikacyjnej „Bez nonsensów”.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: