GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Bitdefender 2020 już jest!!! Poznaj wybór ekspertów
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-05 16:00 - dodaj komentarz
Przedstawiamy Bitdefender 2020, wybór ekspertów! Stworzony aby zapewnić najlepszą ochronę i najlepszą wydajność. Teraz posiada wbudowane zaawansowane funkcje prywatności. 1 sierpnia odbyła się polska premiera Bitdefender 2020 - jednego z najlepszych na świecie oprogramowań antywirusowych. Celem najnowszej linii 2020 jest skuteczna ochrona przed oprogramowaniem malware, ochrona prywatności oraz ochrona w sieci najmłodszych użytkowników - trzema głównymi niebezpieczeństwami
Orange współorganizuje turniej dla graczy Fortnite
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-05 15:58 - 1 komentarz
Jesteś świetnym graczem i chcesz się sprawdzić? Właśnie ruszyły zapisy na Orange Community Cup w Fortnite, które współorganizuje Orange Polska. Dla najlepszych pula nagród w wysokości 27 tys. zł. Fortnite to gra akcji free-to-play, która cieszy się ogromną popularnością milionów graczy na świecie. Została wyprodukowana dwa lata temu przez Epic Games i należy gatunku battle royale, w którym uczestnicy grają na specjalnej mapie z uzbrojeniem i przedmiotami pomocnymi w przetrwaniu.
Maczeta atakuje! O tym, jak hakerzy wykradali dane wenezuelskiemu wojsku
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-05 15:55 - dodaj komentarz
Eksperci ds. cyberbezpieczeństwa firmy ESET upublicznili informacje na temat zaawansowanego zagrożenia komputerowego o nazwie „Machete”, biorącego na cel organizacje wojskowe w Ameryce Południowej. W ramach swojej działalności, twórcy wspomnianego wirusa byli w stanie każdego tygodnia wykradać gigabajty danych o znaczeniu strategicznym dla bezpieczeństwa, głównie Wenezueli i innych krajów Ameryki Południowej.
Analiza cen usług stacjonarnego dostępu do internetu w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-05 15:54 - dodaj komentarz
Usługi dostępu do internetu stanowią coraz większy procent przychodów w ramach działalności przedsiębiorstw rynku telekomunikacyjnego. Według Raportu o stanie rynku telekomunikacyjnego w Polsce w 2018 r. wartość rynku usług dostępu do internetu kształtowała się na poziomie 5,4 mld zł, co stanowi ok. 14% wartości rynku telekomunikacyjnego w Polsce. Liczba abonentów usług internetu stacjonarnego wzrasta z roku na rok. W 2018 r. liczba użytkowników korzystających ze
Czy wiesz z kim Twoje dziecko spędza wakacje?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-05 15:51 - dodaj komentarz
Wakacje na półmetku. Nasze dzieci są na obozach harcerskich, miejskich półkoloniach, spędzają beztroski czas u dziadków lub siedzą w domu i czekają na nasz powrót z pracy. Są zaopiekowane, bezpieczne, wiemy co i gdzie robią. Czy na pewno? Przeciętny polski nastolatek spędza w sieci 4 godziny i 12 minut dziennie. Są i tacy (nie jest ich mało, bo aż 12%), którzy przyznają się do korzystania z Internetu przez osiem lub więcej godzin.
Play: Konkurs! Leć do Filadelfii razem z TIDAL
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-05 15:49 - dodaj komentarz
A gdyby tak rzucić wszystko i polecieć… do Filadelfii? Kto miałby ochotę wybrać się do stanu Pensylwania i przy okazji posłuchać dobrej muzyki podczas trwania wyjątkowego festiwalu? To proste, wystarczy wziąć udział w konkursie TIDAL. Do wygrania nie lada nagroda – podwójne zaproszenie na festiwal Made In America! W tym roku na festiwalu organizowanym przez JAY-Z, gwiazdami będą m.in.: Travis Scott, Cardi B, James Blake, Rosalia, Anderson .Paak, Lil Uzi, Jorja Smith czy Gucci Mane.
Raport: Freelancing w Polsce i na świecie 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-05 15:45 - dodaj komentarz
Branża freelancingu nabrała rozpędu już nie tylko za granicą, ale także w naszym kraju. W tym roku bowiem wartość rodzimego rynku zwiększy się o ponad 1/6 i wyniesie prawie 10 mld zł. A liczba osób pracujących na nim wzrośnie o 1/8 do blisko 0,5 miliona pracowników. Co różni wolnych strzelców w Polsce i na świecie? Przed jakimi wyzwaniami stają? Na jakie stawki mogę liczyć? Pełen obraz krajowego rynku oraz globalne spojrzenie na freelancing prezentuje najnowszy raport Useme.eu.
NEXERA uruchamia portal dla partnerów
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-05 15:42 - dodaj komentarz
Operatorzy detaliczni posiadający umowę na dostęp do infrastruktury sieciowej NEXERY mogą już bezpłatnie korzystać z serwisu internetowego NEXERA Partner Portal. Dzięki temu serwisowi mogą w prosty i intuicyjny sposób zamawiać usługi NEXERY i monitorować ich status, zgłaszać reklamacje oraz awarie infrastruktury udostępnianej przez hurtowego operatora telekomunikacyjnego.
Sezon na wirusy? Nie daj się zarazić
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-02 15:26 - dodaj komentarz
Wszyscy, tylko nie ja. Pewnie nie raz powtarzaliście sobie, że nie jesteście łakomym kąskiem dla cyberprzestępców. Nie łudźcie się, Wy także możecie być celem ataku. Jak tego uniknąć? Przeczytajcie nasze wskazówki. Nie jesteście dużą firmą, na koncie nie trzymacie milionów, Wasze systemy nie mają żadnej wartości dla potencjalnych przestępców. Nic z tego. W sieci nie brakuje ludzi o złych zamiarach. Najważniejsze, aby wiedzieć jak się chronić przed ich zakusami.
Trzy promocje na koniec tygodnia w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-02 15:22 - dodaj komentarz
Nocne wyprzedaże już za nami, ale dla wszystkich polujących na okazje Play ma jeszcze kilka propozycji, które dostępne będą od jutra i tylko w sprzedaży internetowej na www.play.pl Jeżeli planujecie kupić któryś z modeli smatfona Samsung, to w Play do każdego takiego zakupu, otrzymacie uchwyt samochodowy gratis. Trzecia okazja dedykowana jest wszystkim fanom HONOR 8X lub osobom, które rozważały zakup tego telefonu. W piątek, kupując ten model, otrzymacie wyjątkowy GiftBox.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: