GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Microsoft: Moda na cyfryzację
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-17 16:06 - dodaj komentarz
Znaczący wpływ na rozwój sektora sprzedaży detalicznej mają w ostatnich latach nie tylko nowoczesne technologie i innowacje, ale przede wszystkim klienci, którzy ewoluują, oczekując lepszej obsługi i większych możliwości wynikających z cyfryzacji. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, Cross Jeans zdecydował się na wdrożenie w styczniu 2018 roku systemów Microsoft Dynamics NAV oraz LS Retail, pozwalających usprawnić wielokanałowy proces sprzedaży i poprawić poziom obsługi klienta.
ESET wskazał hakerów odpowiedzialnych za ataki na Ukrainę… i Polskę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-17 16:02 - dodaj komentarz
Badacze z firmy ESET odkryli dowody, które przypisują grupie cyberprzestępczej TeleBots ataki związane z ransomwarem Petya/NotPeya oraz słynnym Industroyerem - szkodliwym oprogramowaniem, które pozbawiło ponad milion mieszkańców Ukrainy prądu i gazu. Co więcej, badacze z ESET wykazali, że odłam TeleBots, działający pod nazwą GreyEnergy, od 2015 roku szpieguje również polskie firmy energetyczne. Eksperci z firmy ESET dokonali ciekawego odkrycia.
Huawei Mate 20 Pro z zestawem akcesoriów w dostępny w przedsprzedaży w T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-17 15:59 - dodaj komentarz
Już od dziś, 16 października 2018, tuż po globalnej premierze, w T‑Mobile rozpocznie się przedsprzedaż oczekiwanego przez wielu, najnowszego smartfonu od Huawei – Mate 20 Pro. Na klientów, którzy zakupią w przedsprzedaży T‑Mobile, czekają zestawy z dedykowanymi akcesoriami. Smartfony z serii Huawei Mate szturmem podbiły serca fanów technologii. Mocne podzespoły, świetna bateria, bezkompromisowe wzornictwo i przełomowe funkcje powodują, że nawet najbardziej wymagający użytkownicy kochają te
Darmowe sprawdzenie wiarygodności finansowej na platformie Bancovo
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-17 15:55 - dodaj komentarz
Platforma kredytowa Bancovo, umożliwiająca porównanie oraz wybór najlepszych kredytów i pożyczek przez Internet, rozpoczyna współpracę z Biurem Informacji Kredytowej. Dzięki niej, każdy odwiedzający platformę Bancovo, może bezpłatnie sprawdzić swój Status w BIK, czyli zweryfikować własną wiarygodność finansową. Co ważne, pobranie Statusu BIK dostępne jest dla wszystkich - nie trzeba korzystać z kredytowej oferty Bancovo.
OFFLINE CHALLENGE – czy polska młodzież wytrzyma 48 godzin bez sieci?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 16:11 - dodaj komentarz
16 października rusza „Offline Challenge” - akcja społeczna poświęcona problemowi nadużywania internetu i urządzeń elektronicznych przez dzieci i młodzież. Kampania oparta została na formule internetowego „challenge”, czyli wyzwania do podjęcia konkretnego i wymagającego działania. Jej organizatorzy - NASK i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (tworzące Polskie Centrum Programu Safer Internet) wraz z głównym partnerem Fundacją Orange zachęcają młodych ludzi do podjęcia próby odłączenia się
Koty rządzą w internecie | Przyszłość jest dziś (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 16:07 - dodaj komentarz
Koty. Mają swoich zagorzałych fanów, a filmiki z ich udziałem nie mają konkurencji na Youtubie. Jednak co wspólnego mają koty i Orange? Zobaczcie najnowszy odcinek „Przyszłość jest dziś”. A przy okazji może przekonacie się do adopcji zwierzaka? „Ochota na kota” to punkt adopcyjno-informacyjny schroniska „Na Paluchu”, mieszczący się przy ul. Grójeckiej 79 w Warszawie. Ruszył w sierpniu tego roku. Mieszka tam kilkanaście kotów, które są widoczne zza witryny lokalu.
Targi CES 2019: Według LG to będzie przełomowy moment dla sztucznej inteligencji
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 16:03 - dodaj komentarz
Dr I.P. Park, prezes oraz dyrektor ds. technologii firmy LG Electronics, wygłosi przemówienie otwierające targi CES® 2019. Prelekcja ta zostanie wygłoszona 7 stycznia o godzinie 18:30 w MGM Park Theater w Las Vegas. Będzie to pierwsze w historii wystąpienie przedstawiciela firmy LG inaugurujące targi CES. W swoim przemówieniu zatytułowanym AI for an Even Better Life (Jeszcze lepsza jakość życia dzięki sztucznej inteligencji)
Nowy Kaspersky Small Office Security zapewnia ochronę od razu po instalacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 15:59 - dodaj komentarz
Małe firmy są narażone na cyberzagrożenia w takim samym stopniu jak większe przedsiębiorstwa, jednak w przeciwieństwie do korporacji często nie są w stanie traktować bezpieczeństwa IT jako priorytetu, ponieważ skupiają się głównie na rozwoju działalności. Wychodząc naprzeciw tego typu firmom, nowa generacja rozwiązania Kaspersky Small Office Security oferuje ochronę przed cyberprzestępczością, która nie wymaga bezpośredniej administracji czy specjalistycznej wiedzy technicznej.
Orange z partnerami tworzy ekosystem IoT w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 15:52 - dodaj komentarz
System zarządzania zasobami IT w firmie, inteligentne zabezpieczenia dla rowerów, mikropłatności, bezpieczeństwo obiektów przemysłowych i analiza zachowań klientów w placówkach sprzedażowych – to tylko niektóre z rozwiązań przedstawionych przez start-upy, które mają szansę na rynkowe wdrożenie dzięki współpracy z Orange Polska. Aż 50 innowacyjnych firm, realizujących projekty z dziedziny Internetu Rzeczy (IoT), odpowiedziało na wystosowane w czerwcu zaproszenie Orange i 8 z nich zostało
Znamy zwycięzców II edycji programu Fajne Granty T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 15:49 - dodaj komentarz
Konkurs Fajne Granty T‑Mobile rozstrzygnięty. Spośród 193 wniosków, komisja wyłoniła 12 najlepszych projektów, których celem jest promocja projektowania oraz zastosowania druku 3D w edukacji. Autorzy nagrodzonych pomysłów otrzymają od operatora drukarki 3D wraz z zestawem niezbędnych akcesoriów. W poniedziałek, 15 października, Komisja Grantowa, wyróżniła 12 autorskich projektów, których celem jest promocja projektowania oraz zastosowania druku 3D w edukacji.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: