GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Jesienne promocje w Play na kartę – 100 GB dla nowych użytkowników
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 15:24 - dodaj komentarz
Play przygotował dwie atrakcyjne propozycje dla nowych i obecnych klientów swojej sieci. Od dzisiaj kupujący w najbliższym czasie starter Play mogą otrzymać 100 GB ważnych do końca roku, a dla obecnych klientów dostępne są nowe pakiety internetowe, których aktywacja w aplikacji Play24 pozwala otrzymać dwa razy więcej GB.Początek października to nie tylko kolejny miesiąc spędzony w szkolnych ławkach, ale również początek nowego roku akademickiego.
Przelewy z kont innych banków w Santander Open już dostępne
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 15:23 - dodaj komentarz
Klienci Santander Bank Polska mają już dostęp do nowej usługi otwartej bankowości, tzw. PIS (Payment Initiation Service), dzięki której zainicjują przelew Elixir z konta innego banku w usługach Santander Internet. Ponadto, obecnie w Santander Open można integrować rachunki także z ING i Millennium. Santander Bank Polska w czerwcu udostępnił swoim klientom usługi otwartej bankowości. Klienci mają możliwość sprawdzenia stanu konta dostępnego online w wybranych bankach, z
Światłowód i dostęp do rozrywki od T-Mobile w ekstra cenie – od 1 zł przez 3 miesiące
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 15:20 - dodaj komentarz
Superszybki internet światłowodowy, dostęp do pakietów IPLA ze 109 kanałami TV w ramach IPLA TV oraz IPLA ELEVEN SPORTS – to wszystko proponuje T‑Mobile w nowej promocji MagentaRozrywka na 3 miesiące od 1 zł. Ofercie towarzyszy kampania marketingowa z udziałem Soni Bohosiewicz. Magentowy operator poszerza swoją ofertę konwergentną o kolejne pakiety wyselekcjonowanej rozrywki.
Mobilne akceptacje w oddziałach Banku Pekao S.A.
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 15:18 - dodaj komentarz
Klienci Banku Pekao S.A. nie muszą już podpisywać papierowych dokumentów, aby zmienić swoje dane lub ustawienia bankowości elektronicznej Pekao24. Od teraz dyspozycje będzie można zaakceptować bezpłatnie w oddziale banku za pomocą aplikacji PeoPay lub kodu SMS. Nowe rozwiązanie umożliwia wprowadzenie zmian m.in. w danych osobowych, danych kontaktowych, czy adresie zamieszkania i korespondencyjnym.
Jacek Oko Prezesem Urzędu Komunikacji Elektronicznej
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 15:17 - dodaj komentarz
Nowym Prezesem UKE został dr inż. Jacek Oko, absolwent i wieloletni pracownik naukowy Politechniki Wrocławskiej, a także doświadczony menadżer branży telekomunikacyjnej. Przez wiele lat łączył pracę dydaktyczną ze stanowiskami dyrektorskimi w Dziale Informatyzacji Politechniki Wrocławskiej i we Wrocławskim Centrum Sieciowo-Superkomputerowym. Ma także bogate doświadczenie w biznesie – pełnił funkcje dyrektora departamentów odpowiedzialnych za technikę i transmisję
The Sero - takiego telewizora w Polsce jeszcze nie było
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 15:15 - dodaj komentarz
Do bogatej rodziny produktów Samsung z kategorii Lifestyle dołączył właśnie nowy telewizor The Sero. Stworzono go dla osób, które są mobilne i dużą część swoich aktywności skupiają wokół smartfonów. Oprócz świetnej jakości obrazu QLED oraz wielokanałowego dźwięku telewizor oferuje łatwe połączenie ze smartfonem i obrotowy ekran, który umożliwia łatwą zmianę orientacji z pionowej na poziomą i odwrotnie.
Kompleksowa oferta punktów dostępowych Wi-Fi 6 dla sektora MŚP od Zyxel
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 15:08 - dodaj komentarz
Zyxel Networks prezentuje dwa nowe modele punktów dostępowych Wi-Fi 6: WAX610D i NWA210AX, tworząc najbardziej kompletne i wszechstronne portfolio produktów sieciowych przeznaczonych dla sektora małych i średnich firm. Wprowadzenie nowego standardu Wi-Fi 6 zapewnia wiele korzyści, w tym większą prędkość i lepsze połączenie. Jednak ze względu na redukcję kosztów niektóre istniejące punkty dostępowe Wi-Fi 6, przeznaczone dla małych i średnich firm, obsługują tylko nowy
To będzie zaprogramowany tydzień
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 15:04 - dodaj komentarz
W poniedziałek rusza kolejna edycja bezpłatnych warsztatów w Klubie Młodego Programisty online. W środę zapraszamy na webinar, a od soboty świętujemy z całą Europą. Hasło na ten tydzień może być tylko jedno: programowanie. Przygotujcie swoje kalendarze. W najbliższych dniach tyle się będzie działo, że warto sobie to gdzieś zapisać.
Emirates wprowadziły automaty do samodzielnej odprawy na lotnisku
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 15:02 - dodaj komentarz
Linie Emirates wprowadziły automaty do samodzielnej odprawy pasażerów i ich bagażu. Wszystko po to, by ułatwić korzystanie z Terminalu 3 na Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Dubaju. Usługa jest teraz dostępna dla klientów podróżujących do wszystkich miejsc docelowych z wyjątkiem USA, Kanady, Chin, Indii i Hongkongu, ze względu na dodatkowe wymagania dla pasażerów udających się do tych miejsc docelowych.
Lenovo poszerza ofertę eleganckich ThinkBooków
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 14:58 - dodaj komentarz
Nowe laptopy ThinkBook z procesorami Intel lub AMD oferują większy wybór klientom z małych i średnich firm: formaty 13-, 14- i 15-calowe, w tym zupełnie nowy model Yoga „2 w 1” ThinkVision T27hv-20 to elegancki monitor do domu lub biura wyróżniający się designem, rozbudowanymi funkcjami oraz intuicyjnym w obsłudze oprogramowaniem ThinkColor. Firma Lenovo zaprezentowała swoją największą dotychczas ofertę ThinkBooków, które ułatwiają pracę współczesnym specjalistom w czasach zmian.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: