GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nagrody money.pl rozdane po raz piąty
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-12 12:35 - dodaj komentarz
Redakcja money.pl po raz kolejny wyróżniła najbardziej innowacyjne firmy i ludzi sukcesu napędzających polską gospodarkę. Wyłoniony został Przedsiębiorca Roku, Startup Roku oraz Technologia Roku, redakcja przyznała także nagrodę specjalną. Statuetki wręczone zostały na uroczystej gali podczas Impact’23 w Poznaniu. Wyboru laureatów nagrody dokonała kapituła złożona z liderów największych i najbardziej innowacyjnych polskich firm, doświadczonych menadżerów, przedstawicieli sektora publicznego, Wirtualnej Polski oraz redakcji money.pl.
Bitdefender z najwyższym wyróżnieniem w kwietniowych testach  AV-Comparatives
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-12 12:30 - dodaj komentarz
Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender otrzymało najwyższą ocenę w kwietniowym teście wydajności przeprowadzonym przez niezależny instytut badawczy AV-Comparatives. Miesięczny raport AV-Comparatives uwzględnia najpopularniejsze wśród internautów programy antywirusowe i wyróżnia najwydajniejsze z nich. W ubiegłym miesiącu austriacka firma AV-Comparatives przeprowadziła szczegółowe testy 15 najpopularniejszych antywirusów z klasy HOME&SOHO, z których na co dzień korzystają internauci.
Microsoft otworzył w Polsce region przetwarzana danych – Azure Poland Central
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-12 12:27 - dodaj komentarz
26 kwietnia br., zwieńczając 30-letnią obecność Microsoft w Polsce, Microsoft otworzył pierwszy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej region przetwarzana danych – Azure Poland Central. Mały i średni biznes, duże przedsiębiorstwa, jak i instytucje sektora publicznego zyskały możliwość ulokowania swoich zasobów informatycznych w centrach danych znajdujących się w okolicach Warszawy. Co to dokładnie oznacza dla sektora MŚP? Jakie korzyści przynosi lokalny region przetwarzania danych dla małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą w
Firmy płacące okup hakerom tracą dwa razy więcej – raport Sophos
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-12 12:22 - dodaj komentarz
Aż 76% ataków ransomware skutkuje zaszyfrowaniem firmowych danych. Odsetek ten jest najwyższy od 2020 r. Z raportu firmy Sophos wynika, że styczność ze złośliwym oprogramowaniem miały 2 na 3 badane przedsiębiorstwa. Dane jednoznacznie wskazują, że skutki cyberataków najboleśniej odczuwają ci, którzy spełnili żądania cyberprzestępców. Sophos zanalizował dane na temat średnich i dużych firm z Europy, obu Ameryk, Azji i rejonu Pacyfiku.
Impact’23: 10 usług cyfrowych w 10 minut
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-12 12:18 - dodaj komentarz
Podczas sesji otwierającej wydarzenie minister cyfryzacji Janusz Cieszyński przedstawił plany związane z rozwojem aplikacji mObywatel. „Będziemy największym krajem w Unii Europejskiej, który wprowadził cyfrowy dokument tożsamości – mDowód. Istotą działania Ministerstwa Cyfryzacji jest poprawianie komfortu życia obywateli, w tym ułatwianie im kontaktu z instytucjami publicznymi. Sprawy administracyjne w Polsce będziemy załatwiać szybko i wygodnie” – podkreślił minister Cieszyński.
Sony wprowadza smartfon Xperia 1 V
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-11 13:33 - dodaj komentarz
Nowo opracowany przetwornik obrazu i technologia pochodząca z produktów Alpha™ umożliwiają tworzenie imponujących portretów z wiernymi kolorami, niezależnie od jasności otoczenia Firma Sony wprowadza flagowy smartfon Xperia 1 V, który jako pierwszy na świecie* jest wyposażony w nowy, warstwowy przetwornik obrazu „stacked CMOS” z pikselami z dwuwarstwowym tranzystorem. Jest on oparty na najnowocześniejszej technologii firmy Sony i spełnia wysokie wymagania dzisiejszych twórców, ale satysfakcję z tworzonych dzięki niemu
ERGO Hestia z polisą w chmurze
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-11 13:17 - dodaj komentarz
ERGO Hestia uruchomiła infrastrukturę w chmurze, co pozwoliło zmodernizować ofertę produktową spółek ubezpieczeniowych grupy. Dzięki chmurze aplikacje sprzedażowe mogą być ciągle rozwijane i dopasowywane do potrzeb kilku milionów klientów, tysięcy przedsiębiorstw, agentów ubezpieczeniowych i brokerów, a firma jest w stanie testować i wdrażać nowe rozwiązania znacznie szybciej niż dotychczas. To największa transformacja chmurowa w polskim sektorze ubezpieczeniowym.
 LG prezentuje 49-calowy monitor LG UltraGear
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-11 13:14 - dodaj komentarz
Firma LG Electronics wprowadziła na rynek swój najnowszy monitor gamingowy LG UltraGear 49GR85DC z zakrzywionym 49‑calowym ekranem o proporcjach 32:9 i ultrawysokiej częstotliwości odświeżania 240 Hz. Podobnie jak w przypadku ustawienia dwóch monitorów 16:9 obok siebie, nowy model zapewnia bardzo płynną rozgrywkę i najwyższą jakość obrazu. Choć zaprojektowany z myślą o graczach, dzięki zaawansowanym funkcjom wielozadaniowym i wyjątkowo szerokiemu ekranowi, 49GR85DC sprawdzi się również w pracy biurowej lub do oglądania treści.
Nowy smartfon Xperia 10 V
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-11 13:11 - dodaj komentarz
Firma Sony zapowiedziała powiększenie oferty o bogato wyposażony smartfon średniej klasy Xperia 10 V. Nowy model łączy małe wymiary, lekkość i poręczność z baterią o najwyższej w tej klasie produktów pojemności 5000 mAh, przednimi głośnikami stereofonicznymi, jasnym wyświetlaczem OLED i aparatem z trzema obiektywami. Mimo dużej pojemności baterii, wystarczającej nawet na 34 godziny ciągłego odtwarzania filmów, nowy smartfon ma najmniejszą na świecie masę w swojej kategorii.
Nowe smartfony realme oficjalnie zaprezentowane w Chinach
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-11 13:04 - dodaj komentarz
Seria numeryczna realme osiągnęła liczbę 50 milionów dostarczonych produktów na całym świecie. Najnowszy telefon marki – realme 11 Pro+ 5G – to pierwszy na świecie smartfon, które w swoim segmencie cenowym, oferuje obiektyw 200 MP z funkcją SuperZoom. Pierwszy na świecie smartfon z aparatem 200 MP i czterokrotnym, bezstratnym zoomem. realme 11 Pro+ 5G posiada unowocześniony sensor Samsung ISOCELL HP3 SuperZoom o rozmiarze 1/1,4 cala oraz przesłoną f/1,69.
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: