GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

UPC Polska i PFR uruchamiają inicjatywę Internet Równych Szans
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-16 13:03 - dodaj komentarz
Celem akcji jest wsparcie i wyrównywanie szans społecznych rodzin wielodzietnych w potrzebie, zapewniając im darmowy dostęp do szybkiego internetu i nieograniczonych możliwości nauki, komunikacji i rozwoju. Akcja organizowana jest przez UPC Polska oraz Fundację Polskiego Funduszu Rozwoju, przy współpracy z Powiatowymi Centrami Pomocy Rodzinie. Objętych zostanie nią do 3000 rodzin, które będą mogły skorzystać z rocznego, darmowego dostępu do internetu o prędkości do 150 Mb/s.
Firma LG uhonorowana CES 2021 Innovation Awards
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-16 12:59 - dodaj komentarz
LG OLED oraz lodówka LG InstaView zdobyły prestiżowe wyróżnienia Best of Innovation w konkursie stowarzyszenia CTA. Stowarzyszenie CTA (Consumer Technology Association) uhonorowało LG Electronics za przełomowe osiągnięcia technologiczne i wzornicze, przyznając firmie szereg nagród 2021 CES® Innovation Awards. W tej edycji konkursu – najpomyślniejszej w historii LG – firma otrzyma wiele wyróżnień.
W 2020 r. każdego dnia firma Kaspersky wykrywała 360 000 szkodliwych plików
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-16 12:56 - dodaj komentarz
W 2020 roku badacze z firmy Kaspersky wykrywali dziennie średnio 360 000 nowych szkodliwych plików – o 5,2% więcej niż w poprzednim roku. Wynikało to w głównej mierze z dużego wzrostu liczby trojanów (szkodliwych narzędzi zdolnych do wykonywania szeregu działań, w tym usuwania danych oraz szpiegowania) oraz backdoorów (szczególny rodzaj trojana, który przekazuje atakującym zdalną kontrolę nad zainfekowanym urządzeniem), wynoszącego odpowiednio 40,5% i 23%.
Innowacje w zakresie IT drogą do zrównoważonego świata
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-16 12:54 - dodaj komentarz
Innowacyjność leży u podstaw filozofii biznesowej Procter & Gamble. Usprawnienia wprowadzane w produktach firmy trafiają do ponad 5 miliardów konsumentów na całym świecie podnosząc poziom ich życia. Koncern stale wprowadza ulepszenia w zakresie marketingu, logistyki czy stosowanych opakowań. Wiele z nich opracowywanych jest z myślą o planecie. Podczas tegorocznej konferencji Perspektywy Women in Tech Summit, największego wydarzenia technologicznego dla kobiet w Europie,
Aplikacja PLAY NOW już dostępna na Smart TV Samsung
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-16 12:51 - dodaj komentarz
PLAY NOW oferuje coraz więcej możliwości oglądania materiałów na żywo i na życzenie. Do dotychczas dostępnego portalu playnow.pl, aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android oraz iOS, dedykowanego TV BOXa, telewizorów i urządzeń opartych o AndroidTV i obsługę technologii Google Cast czy Apple AirPlay dochodzi także dedykowana aplikacja na Smart TV Samsung.
Pracownicy T-Mobile ponownie ruszają z pomocą potrzebującym
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-16 12:49 - dodaj komentarz
Pomoc potrzebującym wrosła głęboko w DNA T‑Mobile, a radością pomagania zarażani są kolejni magentowi pracownicy. Dzięki akcji Magenta Dream Makers pracownicy T‑Mobile zyskali jeszcze większą moc w pomaganiu innym. 6 grudnia, przed główną siedzibą T‑Mobile Polska w Warszawie, stanęła imponująca magentowa choinka, którą T‑Mobile nazwało Choinką Marzeń. Bo to co w niej najpiękniejsze – to ukryte w zawieszonych bombkach charytatywne marzenia pracowników.
mPTech prezentuje myPhone Now eSIM
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-16 12:45 - dodaj komentarz
mPTech, właściciel marek myPhone, HAMMER i techbite, nie zwalnia tempa. Po wprowadzeniu na rynek wzmocnionych modeli z eSIM – HAMMER Blade 3 i Explorer PRO – przyszedł czas na bardziej elegancki myPhone Now eSIM. Ten 6-calowy smartfon (4+64GB) poza eSIM oferuje NFC, bardzo dobre zdjęcia (aparat wspierany przez software) i baterię 4000 mAh w cenie 749 zł. W efekcie jest to prawdopodobnie najtańszy smartfon z eSIM w Europie a może i na świecie.
Czy galerie handlowe znajdą sposób na wejście do internetu?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-16 12:41 - dodaj komentarz
Do największych przegranych 2020 r. należą centra handlowe. Wiosną musiały zamknąć się przed Wielkanocą, a teraz straciły znaczną część najważniejszego w tej branży IV kwartału. Sklepy przenoszą sprzedaż do sieci we własnym zakresie, podczas gdy galerie bezradnie czekają na kupujących. Eksperci merce.com oceniają, jak mogłyby lepiej zawalczyć o klientów.
Raport E-Sport 2020. Biznes – Rynek pracy – Edukacja już dostępny
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-16 12:38 - dodaj komentarz
Dokument przedstawia stan branży e-sportowej w Polsce. Został przygotowany przez Collegium Da Vinci w Poznaniu i Komputronik Gaming oraz ze wsparciem ekspertów merytorycznych z branży. Został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju. Celem raportu „E-sport. Raport ekspercki. Biznes – Rynek pracy – Edukacja” jest nie tylko popularyzacja wiedzy w zakresie nowej branży, która coraz prężniej rozwija się w Polsce i na świecie, ale też syntetyczne zebranie informacji o
Q-Symphony już we wszystkich telewizorach QLED 2020
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-16 12:35 - dodaj komentarz
Funkcja Q-Symphony, która do tej pory stanowiła jeden z wyróżników najwyższych tegorocznych model telewizorów Samsung QLED jest już dostępna także dla modeli Samsung QLED Q70T i Q60T oraz Crystal UHD z serii TU80XX i TU85XX. Q-Symphony łączy potencjał dźwiękowy telewizora i soundbara, dzięki czemu widzowie mogą doświadczać prawdziwej harmonii obrazu i dźwięku.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: