GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Tanio jak nigdy w ofertach Plusa na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-27 14:38 - dodaj komentarz
Jeszcze nigdy w ofertach na kartę nie było tak tanio, jak obecnie! W nowej promocji Plusa można dostać aż 50% rabatu za komplet wszystkich usług bez limitu wraz z pakietem internetowy, co oznacza, że jego koszt przez pierwszy miesiąc to tylko 15 zł lub 20 zł w zależności od wybranej oferty. Nowa promocja jest dostępna dla użytkowników ofert na kartę w sieci Plus, którzy w trakcie jej trwania włączą jeden z pakietów „Bez limitu i 15 GB” lub „Bez limitu i 20 GB 5G”.
Orange: Nie tylko odkurzacz Lenovo taniej w Ofercie Tygodnia
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-27 14:36 - dodaj komentarz
Oferta tygodnia w Orange to świetne urządzenia w obniżonej cenie. W tym tygodniu do 1 września włącznie obowiązuje niższa cena np na odkurzacz Lenovo. W ofercie bez abonamentu jest teraz w sprzedaży o 200 zł taniej, po 79 zł przez 20 miesięcy. Można go zakupić także w abonamencie, wtedy jest tańszy o 120 zł. Odkurzacz Lenovo T1S potrafi czyścić powierzchnię zarówno na sucho, jak i mokro. Ma podwójne szczotki i dwa mopy do wyboru. Dotrze, tam gdzie trzeba, dzięki precyzyjnemu laserowemu skanowaniu.
Maffashion i Wojtek Sokół w kampanii Galaxy Z Fold3 5G i Z Flip3 5G (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-27 14:30 - dodaj komentarz
Samsung zdefiniował ikoniczne foldy, a Maffashion i Wojtek Sokół powracają wspólnie w kampanii pod hasłem Otwórz swój świat. Marka i jej ambasadorzy zapraszają do eksperymentowania z tym, co nowe i odważnego kwestionowania zastanej rzeczywistości z pomocą najnowszych smartfonów Samsung. Rusza kampania promująca w Polsce najnowsze foldy: Galaxy Z Flip3 5G i Z Fold3 5G. W ramach kampanii Otwórz swój świat Samsung wraz z Maffashion i Wojtkiem Sokołem zachęcają konsumentów do sięgnięcia po zupełnie nowe
E-commerce i miłość do zwierząt, czyli jak rozwinęły się sklepy zoologiczne w sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-27 14:27 - dodaj komentarz
Aż 42 proc. polskich gospodarstw domowych ma co najmniej jednego psa lub kota. Wraz z Rumunami i Czechami jesteśmy pod tym względem europejskimi rekordzistami. Co więcej, w polskich domach, w zaledwie dwa lata przybyło kilkaset tysięcy nowych pupili. Na trendzie korzystają sprzedawcy internetowi. Zwierzęta były i są dla nas dużym wsparciem emocjonalnym. Pomagają mierzyć się z związanymi z pandemią izolacją i samotnością.
Internet w domu – poradnik CPPC
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-27 14:24 - dodaj komentarz
W niektórych miejscowościach w Polsce mieszkańcy nadal nie mają dostępu do szybkiego internetu. Dlaczego? Gdzie zgłosić zapotrzebowanie na internet? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w poradniku Centrum Projektów Polska Cyfrowa. - Dzięki Programowi Operacyjnemu Polska Cyfrowa budujemy powszechny dostęp do sieci szerokopasmowej w całej Polsce, a do końca 2023 r. obejmiemy naszym projektem ponad 2 miliony gospodarstw domowych – mówi Wojciech Szajnar, dyrektor Centrum Projektów Polska Cyfrowa (CPPC).
Start nowych kampanii ofertowych marki Plus (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-26 15:33 - dodaj komentarz
Ruszyła emisja pierwszych spotów ofertowych Plusa opartych o nową identyfikację wizualną oraz hasło „Ty rządzisz”. Kampania z udziałem Wojciecha Mecwaldowskiego promuje nową ofertę operatora, w której 5G jest dostępne w każdym abonamencie, zarówno w ofertach głosowych, jak i internetowych. Pozostając w klimacie zmian, Plus wprowadza nowy format kreatywny, w którym realizowane będą kampanie ofertowe operatora. Ich bohaterem jest popularny aktor – Wojciech Mecwaldowski, który wciela się w różne role – pracownika salonu Plusa oraz jego klientów.
Dodatkowa karta SIM także dla członków Flex Rodziny
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-26 15:30 - dodaj komentarz
Użytkownicy Orange Flex, który posiadają numery w ramach Flex Rodziny mogą od teraz skorzystać z dodatkowej karty SIM. To ważna aktualizacja aplikacji, która umożliwia korzystanie z tego samego numeru na drugim urządzeniu np. na smartwatchu, tablecie, modemie czy telefonie. Z dodatkowej karty SIM korzysta 20% użytkowników Orange Flex. Ciekawostką jest fakt, że 33 % urządzeń, w których jest dodatkowa karta SIM, to urządzenia obsługujące technologię eSIM.
Odbierz 20proc. rabatu na produkty z Eobuwie i MODIVO od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-26 15:23 - dodaj komentarz
Jesienne, modowe trendy oraz znacząca zmiana pogody sprawiają, że wielu z nas przymierza się właśnie do wymiany ubrań i obuwia. Dlatego też, aby nasi klienci indywidualni mogli się poczuć jeszcze bardziej stylowo, przygotowaliśmy dla nich 20% rabatu na nieprzecenione produkty z eobuwie.com.pl i modivo.pl. Prezent można aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” lub SMS-em między 27 a 29 sierpnia.
Blisko 7 na 10 rodziców kupi wyprawkę szkolną online
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-26 15:18 - dodaj komentarz
Otwierają się szkoły, a z nimi portfele rodziców. Na co wydamy w tym roku? Nawet 50 proc. rocznych wydatków związanych ze szkołą przypada w USA na gorący okres zwany „Back to school”. W Polsce i pozostałych krajach Europy jest podobnie. To właśnie w okresie od lipca do końca września, rodzice ponad 4,6 mln uczniów w naszym kraju kompletują wyprawkę szkolną i wydają najwięcej pieniędzy.
Fortinet prezentuje firewall nowej generacji z funkcją Zero Trust Network Access
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-26 15:15 - dodaj komentarz
Fortinet, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań cyberochronnych, zaprezentował zaporę sieciową nowej generacji FortiGate 3500F NGFW, która chroni przedsiębiorstwa posiadające hybrydowe centra danych przed stale rosnącą liczbą zagrożeń i ataków typu ransomware. FortiGate 3500F zapewnia jedne z najwyższych w branży parametry wydajnościowe, w tym obsługę protokołu TLS 1.3, zabezpieczającego w automatyczny sposób przed zaszyfrowanymi zagrożeniami. FortiGate 3500F wyposażono także w funkcję Zero
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: