GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Polsat Games HD i Polsat Rodzina HD w UPC Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-18 15:35 - dodaj komentarz
16 października 2018 roku klienci UPC Polska zyskali dostęp do dwóch nowych kanałów Grupy Polsat – Polsat Games HD oraz Polsat Rodzina HD. Tym samym, w ofercie UPC Polska znajduje się obecnie 130 kanałów w rozdzielczości HD. Polsat Games HD to kanał skierowany nie tylko do miłośników gier komputerowych, ale również fanów e-sportu, pasjonatów nowych technologii oraz anime. Oprócz recenzji gier, sprzętu i programów z udziałem gwiazd internetu, w ramówce stacji znaleźć można także
Orange: Jak działa sieć komórkowa? (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-18 15:31 - dodaj komentarz
Niby proste – tam stacja bazowa, tutaj telefon, naciskasz zestaw przycisków i działa. A sprawa jest dużo bardziej skomplikowana. W sumie, o tym jak działa sieć komórkowa można zrobić pełnometrażowy film z licznymi zwrotami akcji. Co się nie zmieściło do wideo? Chociażby „magia”, która odbywa się miedzy telefonem, a stacją bazową. Oczywiście nie jest to magia, lecz czysta fizyka. Antena stacji bazowej wyrzuca z siebie fale fotonów – tych samych cząstek, które znacie z fizyki, a Wasze
Lidia Stępińska-Ustasiak ekspertem ds. Inicjatyw Budowania Kompetencji Cyfrowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-18 15:27 - dodaj komentarz
Od 1 stycznia 2019 r. dr Lidia Stępińska-Ustasiak, radca Prezesa UKE, jako członkini Group on Capacity Building Initiatives (GCBI), będzie doradzać Dyrektorowi Biura Rozwoju Telekomunikacji ITU. Grupa jest ciałem doradczym dla Dyrektora Biura Rozwoju Telekomunikacji ITU. W jej skład wchodzą eksperci ds. budowania kompetencji cyfrowych (po dwóch z sześciu regionów ITU). Doradzają oni m.in. w kwestii działalności tzw. ITU Academy, czyli szkoleń z zakresu telekomunikacji/ICT
Aplikacja PeoPay Banku Pekao S.A. światową innowacją 2018 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-18 15:25 - dodaj komentarz
PeoPay, aplikacja bankowości mobilnej Banku Pekao S.A. została laureatem prestiżowej nagrody EFMA-Accenture Distribution & Marketing Innovation Awards 2018. Międzynarodowe jury uznało ją za najlepszą innowację na świecie w 2018 roku w kategorii Phygital Distribution & Experience. Przedstawiciele Banku Pekao S.A. odebrali nagrodę za wyjątkową bankowość mobilną „PeoPay mobile banking application” na uroczystej gali 17 października w Lizbonie.
Bezpieczna sieć firmowa dzięki usłudze online SecuReporter
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-18 15:22 - dodaj komentarz
Utrzymanie bezpieczeństwa infrastruktury sieciowej jest nie tylko skomplikowane, ale też kosztowne. Firma Zyxel Communications stworzyła SecuReporter – usługę typu SaaS opartą na chmurze, która pozwala na analizę ruchu w sieci oraz monitorowanie pojawiających się zagrożeń. Narzędzie umożliwia błyskawiczne reagowanie na wykryte ataki, a co za tym idzie – utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa sieci.
Huawei Mate 20 pro – najpotężniejszy smartfon w PLAY i konkurs (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-17 16:26 - dodaj komentarz
Zobaczcie pierwsze wrażenia a w zasadzie rozmowę z człowiekiem, który wie o tym supertelefonie najwięcej. Warto bardzo bo na końcu super konkurs z potężną nagrodą! Bardzo fajna przedsprzedaż z pierwszą na świecie sensowną ładowarką bezprzewodową. W zestawie też magiczna karta w nowym rozmiarze. Oferta przedsprzedaży trwa do 04.11 lub wyczerpania zapasów.
Familijne kodowanie – ruszyły warsztaty, które przyciągają całe rodziny
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-17 16:18 - dodaj komentarz
W ubiegłą sobotę (13.10.2018) wystartowały warsztaty familijne w Samsung Premium Service Plaza w Warsaw Spire. Inicjatywa wpisuje się w Europejski Tydzień Kodowania, ale potrwa znacznie dłużej, bo aż do 8 grudnia. Na dzieci i rodziców czekają Mistrzowie Kodowania, którzy na co dzień w nietypowy sposób wprowadzają do cyfrowego świata, a tym razem udowodnią także, że programowanie zaczyna się w domu.
Huawei Mate20 Pro - unboxing najpotężniejszego smartfona na świecie (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-17 16:16 - dodaj komentarz
Jak wygląda najpotężniejszy smartfon na świecie? Zobacz unboxing nowego Huawei Mate20 Pro i poznaj jego innowacyjne funkcje, które przedstawia Trener Huawei - Krzysztof Tomczyk. Inspiracją dla nowego HUAWEI Mate 20 Pro jest nieograniczona ludzka wyobraźnia. Przełomowe osiągnięcia technologiczne niwelują granicę między marzeniami i rzeczywistością. Dzieło sztuki ze szkła 3D z gładkimi zagięciami i połączeniami, które płynnie wtapiają się w design.
Kolejne kanały wTelewizji Osobistej Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-17 16:12 - dodaj komentarz
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowy kanałami telewizyjnymi! Dodaliśmy: Polsat Rodzina, Polsat Games, TV Okazje oraz wPolsce.pl. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie aż 214 kanałów, w tym 119 w HD! Najnowszym nabytkiem jest Polsat Rodzina (epg 94), który właśnie dzisiaj (16 października) rozpoczął nadawanie. Kanał skupia się na prezentowaniu różnorodnej oferty programowej, w której każde pokolenie znajdzie dla siebie interesujące treści. Dostępny jest w pakiecie Styl życia.
Emitel wspiera Architektów Rozwoju
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-17 16:10 - dodaj komentarz
Zrównoważony rozwój i społeczna odpowiedzialność biznesu, to dwie naczelne zasady, którymi Emitel kieruje się w swojej działalności. Dlatego spółka zaangażowała się w prace Global Compact, platformy ONZ do spraw promowania społecznej odpowiedzialności biznesu. 15 października 2018 Global Compact kolejny raz przyznała tytuły Architektów Rozwoju, a Emitel był Partnerem Głównym Gali. Architekci Rozwoju to ludzie, firmy i organizacje kierującym się w działaniu publicznym zasadami zrównoważonego rozwoju.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: