GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Cyberzagrożenia w 2019 roku – przewidywania eksperta F-Secure
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 15:39 - dodaj komentarz
W 2019 roku pojawią się nowe rodzaje zagrożeń, ale cyberprzestępcy będą też rozwijali sprawdzone metody – m.in. rozsyłanie spamu. Miejsce złośliwego oprogramowania, które blokuje dane i wymusza okup (ransomware ), już teraz masowo zajmują koparki kryptowalut wyłudzające moc obliczeniową naszych urządzeń (cryptojacking ). Sztuczna inteligencja będzie coraz szerzej wykorzystywana zarówno w rozwiązaniach ochronnych, jak i cyberatakach.
RODO – krajobraz po 6 miesiącach
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 15:35 - dodaj komentarz
Pomimo upływu 6 miesięcy od momentu wprowadzenia RODO, wiele firm nadal nie jest w pełni przygotowanych na wyzwania z tym związane. Wobec rosnącej świadomości Polaków w zakresie przetwarzania i bezpieczeństwa własnych danych może to stanowić poważny problem dla przedsiębiorców. RODO – te 4 litery były jednym z najważniejszych akronimów, jakim Polacy posługiwali się w 2018 roku – odmieniane przez wszystkie przypadki, będące jednym z najgorętszych tematów medialnych i jedną z
Kompensacja Mocy Biernej daje przedsiębiorcom i samorządom ogromne oszczędności
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 15:32 - dodaj komentarz
Dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych mogą zaoszczędzić jednostki samorządu terytorialnego i biznesowi odbiorcy energii dzięki zastosowaniu właściwych rozwiązań Kompensacji Mocy Biernej. Świadomość korzyści, jakie daje ta i inne metody poprawy efektywności energetycznej coraz szybciej wzrasta. W ciągu ostatnich miesięcy 50 podmiotów zdecydowało się skorzystać z usług ekspertów Energi Obrotu w celu wdrożenia najlepszych dla nich rozwiązań z zakresu KMB.
E-sprzedawcy nieświadomi nowych standardów płatności
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-18 15:24 - dodaj komentarz
Rozwój e-handlu dla wielu detalistów okazał się błogosławieństwem, ale badanie Mastercard, obejmujące ponad 300 europejskich sprzedawców online, wskazuje, że 75% z nich nie jest świadomych nowych standardów bezpieczeństwa dotyczących płatności, które wejdą w życie w przyszłym roku. Wprowadzenie nowego, usprawniającego płatności elektroniczne standardu EMV 3-D Secure (EMV 3DS) wyznacza początek nowej ery, jeśli chodzi o bezpieczeństwo transakcji online. Pozwala on na silne uwierzytelnienie
UPC Biznes rozwija ofertę usług dla firm wielooddziałowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-18 15:21 - dodaj komentarz
Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, UPC Biznes rozwija ofertę adresowaną do dużych firm oraz instytucji. Od teraz, dzięki usłudze Wirtualna Centrala Multisite, firmy wielooddziałowe będą mogły zarządzać usługą telefoniczną centralnie. UPC Biznes sukcesywnie rozwija ofertę usług, które pomagają przedsiębiorstwom rosnąć i być bardziej innowacyjnymi. Po tym, jak w lutym br. w portfolio firmy pojawiła się rozszerzona usługa transmisji danych Carrier Ethernet 2.0.
mPay: Bilety za 1 zł i tańsze parkowanie tylko do końca roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-18 15:18 - dodaj komentarz
Aktualna akcja promocyjna kontynuuje ideę dotychczasowych inicjatyw mPay i Mastercard, których celem było zachęcanie mieszkańców polskich miast do sięgania po nowoczesne, bezgotówkowe rozwiązania płatnicze. Wystarczy mieć przy sobie telefon z zainstalowaną aplikacją mPay, aby płacenie za bilety komunikacji i parkowanie przestało być uciążliwe i czasochłonne. Bezpieczne i szybkie transakcje można realizować w dowolnym miejscu i czasie, praktycznie bez odrywania się od innych spraw.
Empik w gronie sześciu nowych partnerów Mastercard Priceless Specials
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-18 15:15 - dodaj komentarz
Grono detalistów programu partnerskiego Mastercard Priceless Specials powiększyło się o sześć nowych, renomowanych marek handlowych. Od teraz uczestnicy programu otrzymują punkty za płatności kartą Mastercard w takich sieciach jak Empik, Mohito, North Fish, Homla, Tailor’s Club, oraz w aplikacji MyTaxi. Portfolio Mastercard Priceless Specials to obecnie 74 renomowane marki detaliczne, zaś zakupy nagradzane punktami można realizować w 4 500 punktach sprzedaży oraz 20 sklepach internetowych.
Świąteczne zero waste, czyli jak marnować mniej jedzenia
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-18 15:10 - dodaj komentarz
tół pełen tradycyjnych potraw i pękająca w szwach lodówka. Tak wyglądają Święta w wielu polskich domach. Według danych Eurostatu rocznie marnujemy aż 9 mln ton jedzenia. W zbliżającym się okresie rodzinnych spotkań wyrzucamy go szczególnie dużo. Czy można temu zaradzić? Jak podaje Polska Federacja Banków Żywności, co trzeci Polak przyznaje się do wyrzucenia jedzenia. Zjawisko to nasila się w okresie świątecznym. Zachęcani atrakcyjnymi promocjami kupujemy zbyt dużo produktów,
UKE nałożyło karę na P4 za nieutrwalenie oświadczenia abonenta dot. umowy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-18 15:05 - dodaj komentarz
Prezes UKE stwierdził, że P4 sp. z o.o. nie wypełniła obowiązku utrwalenia oświadczenia abonenta dotyczącego zmiany warunków umowy dokonanych telefonicznie. Za to naruszenie na P4 sp. z o.o. nałożono karę w wysokości 10 000 zł. Postępowanie zostało zainicjowane skargą abonenta, który podczas kontaktu telefonicznego z konsultantem P4 sp. z o.o. dokonał zmiany warunków zawartej umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych.
Orange zajrzało do sieci rdzeniowej – Jak to działa (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-18 15:02 - dodaj komentarz
Sieć rdzeniowa to telekomunikacyjne autostrady, które docierają do wielu mniejszych i większych ośrodków miejskich. Pozwolę sobie nawet na stwierdzanie, że są takie węzły naszej sieci rdzeniowej, do których drogi szybkiego ruchu jeszcze nie docierają. Dane pędzą nimi z olbrzymimi prędkościami, rzędu setek Gb/s po jednym światłowodzie takiej sieci. Orange wybrało się do węzła sieci rdzeniowej w Katowicach.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: