GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Twórczy obywatele pomogą ulepszyć usługi publiczne
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-06 15:40 - dodaj komentarz
Już nie tylko firmy i startupy mogą brać udział w usprawnianiu Państwa. Teraz pora na obywateli. Po sukcesie pierwszej edycji GovTech Polska rusza nowa ścieżka obywatelska programu. To nowy sposób otwarcia administracji publicznej na pomysły utalentowanych osób i zaproszenie ich do wspólnego rozwiązywania istotnych społecznie wyzwań. Pierwsza obywatelska burza mózgów realizowana w ramach programu GovTech Polska – Aktywuj pomysły! odbędzie się 13 sierpnia 2019 w Google Campus w Warszawie.
Nowy Galaxy Watch Active2 pomoże zadbać o zdrowie i samopoczucie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-06 15:36 - dodaj komentarz
Galaxy Watch Active2 to najnowszy smartwatch firmy Samsung. To eleganckie urządzenie pomoże skutecznie zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie użytkowników, dzięki intuicyjnym funkcjom i możliwościom personalizacji. Niezależnie od tego czy użytkownik pragnie poprawić swój stan zdrowia czy trzymać rękę na pulsie zdarzeń – Galaxy Watch Active2 to ułatwi.
Netatmo na IFA 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-06 15:30 - dodaj komentarz
Firma Netatmo zaprasza na swoje stoisko na nadchodzących targach IFA 2019, które odbędą się od 6 do 11 września w Berlinie. Na stoisku francuskiego producenta urządzeń inteligentnego domu, zostaną zaprezentowane najnowsze produkty i rozwiązania smart home. Obecni będą również eksperci Netatmo, gotowi do udzielania wywiadów oraz komentarzy na temat technologii, zagadnień związanych ze sztuczną inteligencją, prywatnością i bezpieczeństwem danych, czy konkretnych produktów.
HP prezentuje nową generację desktopów z serii HP EliteDesk i ProDesk
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-06 15:28 - dodaj komentarz
Firma HP rozszerza portfolio jednostek stacjonarnych i zwiększa produktywność współczesnych stanowisk pracy z nowymi urządzeniami z serii HP EliteDesk 800 G5 oraz ProDesk 600 i 400. Kolejna odsłona komputerów stacjonarnych dedykowanych dla biznesu oferuje szerokie możliwości rozbudowy, elegancki wygląd oraz zaawansowane rozwiązania bezpieczeństwa, takie jak HP Sure Sense.
Podróżowanie z Navitel Navigator 9.11 stanie się jeszcze łatwiejsze
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-05 16:20 - dodaj komentarz
NAVITEL wydaje aktualizację oprogramowania Navitel Navigator 9.11 dla systemów operacyjnych Android i iOS (iPhone i iPad). Aktualizacja aplikacji wprowadza dodatkowe ustawienia obliczania trasy i przyjazny dla użytkownika interfejs w celu wyświetlania punktów POI. Dodano powiadomienia o znakach drogowych. Każdy z nas jest inny – jedni lubią prędkość i jazdę autostradą, inni preferują drogi z malowniczymi widokami przez wioski.
Kupowanie telefonem biletów MPK Wrocław
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-05 16:17 - dodaj komentarz
Aplikacja mPay zapewnia stały i szybki dostęp do biletów komunikacji miejskiej. Pasażerowie mogą kupować je w każdym miejscu i o każdej porze dnia, bez konieczności stania w kolejkach, posiadania gotówki czy szukania otwartego kiosku. Poza Wrocławiem rozwiązanie działa w kilkudziesięciu innych miastach, m.in. w Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Warszawie. Aplikacja pozwala na kupowanie telefonem niemal wszystkich aktualnie obowiązujących biletów MPK Wrocław, w tym
Raport ITwiz Best100: Veracomp liderem sprzedaży rozwiązań bezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-05 16:13 - dodaj komentarz
Najnowsza edycja raportu ITwiz Best100, poświęcona największym firmom IT w Polsce w 2018 roku, potwierdza stały wzrost tego segmentu rynku. Łączne przychody firm znajdujących się w tegorocznym zestawieniu wyniosły 49,5 mld zł, czyli o 5 proc. więcej, niż przed rokiem. Veracomp zanotował awans w kilku kategoriach. W 2018 roku Veracomp osiągnął znaczący wzrost przychodów ze sprzedaży produktów i usług IT, przekraczając 861 mln zł.
Telewizory LG OLED i NanoCell 2019 ze standardem Apple AirPlay 2 i HomeKit
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-05 16:11 - dodaj komentarz
LG wprowadza zgodność ze standardem Apple AirPlay 2 w telewizorach AI ThinQ z 2019 roku i jako pierwszy globalny producent telewizorów oferuje obsługę platformy HomeKit. Dzięki tej aktualizacji użytkownicy mogą odtwarzać treści bezpośrednio z urządzeń Apple oraz wygodnie obsługiwać telewizor i podłączone do niego inteligentne urządzenia za pomocą funkcji głosowych.
Masywny 13-dniowy atak DDoS botnetu na serwis streamingowy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-05 16:07 - dodaj komentarz
Czy możesz położyć rękę na sercu i powiedzieć, że aplikacja internetowa, którą zbudowała Twoja firma, byłaby w stanie obsłużyć 292 000 żądań na sekundę z 402 000 różnych adresów IP? Atak typu „odmowa usługi” na taką skalę byłby trudny do pokonania dla wielu usług, niezależnie od tego, jak dobrze zostały zbudowane Pierwszy botnet po IoT rozpoczął masowy. Czy jesteście w stanie z ręką na sercu zapewnić, że aplikacje internetowe tworzone przez Wasze firmy są w stanie obsłużyć
Zygmunt Solorz powołuje stowarzyszenie, którego celem będzie czysta ekologicznie Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-05 16:05 - dodaj komentarz
Zygmunt Solorz: „Czystego powietrza nie da się wyprodukować. Musimy wszyscy razem zacząć o nie dbać. Polakom żyje się coraz lepiej, gospodarka ma się coraz lepiej, ludzie mają dostęp do wszelkich produktów czy usług. Ale lepszego powietrza nie da się kupić. Dlatego zapraszam wszystkich do zaangażowania się w Program Czysta Polska. Dla nas, naszych dzieci i wnuków”.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: