GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Prezenty na Dzień Dziecka znajdziesz w mPay
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-30 16:38 - dodaj komentarz
mPay rozpoczął współpracę z FLYSPOT. Użytkownicy aplikacji mobilnej mPay mogą już kupować vouchery do Flyspot, gdzie w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach można poczuć emocje towarzyszące prawdziwym skokom spadochronowym. To efekt współpracy, jaką spółka nawiązała z firmą prowadzącą jedne z najpotężniejszych tuneli aerodynamicznych na świecie. Latanie to pomysł na niezapomniany rodzinny Dzień Dziecka.
Mastercard Sound Index – Polska krajem słuchaczy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-30 16:32 - dodaj komentarz
Nowe badanie „Mastercard Sound Index”[1] pokazuje, że Polacy chętnie słuchają muzyki, podcastów i audiobooków – średnio przez 2 godziny i 32 minuty dziennie, co można przeliczyć na 39 dni w roku. Co więcej, popularności słuchania materiałów dźwiękowych towarzyszy wzrost wydatków na rozrywkę audio (czyli m.in. na głośniki, słuchawki, muzykę, podcasty), które w ciągu ostatnich 12 miesięcy zwiększyły się o 24% i osiągnęły średnią wartość nieco ponad 1 200 złotych na jednego Polaka rocznie,
Już ponad 2,6 mln nazw w domenie .pl.
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-30 16:29 - dodaj komentarz
Na koniec marca 2019 roku w Rejestrze domeny .pl znajdowało się 2 610 787 nazw aktywnych w DNS. W pierwszym kwartale liczba domen zwiększyła się o 14 039 nazw. W pierwszym kwartale 2019 roku zarejestrowano 258 367 nazw w domenie .pl, czyli o ponad 28 tys. więcej niż w kwartale zamykającym poprzedni rok. Średnia dzienna liczba rejestracji wyniosła 2 871 nazw w domenie .pl co oznacza, że rejestrowano ok. 2 domeny na minutę.
Exynos Auto 8890 Samsung sercem systemu informacyjno-rozrywkowego Audi A4
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-30 16:29 - dodaj komentarz
Firma Samsung Electronics, światowy lider w dziedzinie zaawansowanej technologii półprzewodnikowej, ogłosiła, że jej procesor Exynos Auto 8890 zostanie zastosowany w wysokiej klasy modułowej platformie informacyjno-rozrywkowej (MIB) trzeciej generacji niemieckiego producenta samochodów Audi. MIB to technologia Audi, która przewiduje potrzeby kierowców, nadążając za najnowszymi osiągnięciami w zakresie sprzętu informacyjno-rozrywkowego w pojazdach klasy premium tej niemieckiej firmy.
Orange: Oferta tygodnia: Huawei P30 lite
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-30 16:25 - dodaj komentarz
W nowej ofercie tygodnia mamy dla was najmłodszego brata z rodziny P30, czyli Huawei P30 lite. W Planie Mobilnym 75, przy umowie na 24 miesiące, zapłacicie za niego 42 zł/mc, zamiast 55 zł. To daje 312 zł oszczędności. W Planie Mobilnym 55 też sporo zaoszczędzicie, bo zamiast 65,01 zł rata wyniesie 52 zł/mc. Ta sama cena obowiązuje w pakiecie Love Standard. Huawei P30 lite ma wyświetlacz o przekątnej 6,15 cala, wydajną baterię o pojemności 3340 mAh z opcją szybkiego ładowania,
Cyberpułapki na turystów: tysiące fałszywych ofert biletów lotniczych i zakwaterowania
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-30 16:22 - dodaj komentarz
W maju badacze z Kaspersky Lab śledzący aktywność spamerów i phisherów stosujących szkodliwe oprogramowanie wykryli liczne operacje wykorzystujące ludzką chęć złowienia dobrej okazji. Badacze zidentyfikowali między innymi ponad 8 000 ataków phishingowych podszywających się pod oferty popularnych platform rezerwacji zakwaterowania, jak również kilka kampanii e-mail wykorzystujących autentyczną markę z branży turystycznej w celu subskrybowania płatnych usług telefonicznych w imieniu ofiar.
Edukacja przyszłości fundamentem City of the Future. #MicrosoftMówi
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-30 16:20 - dodaj komentarz
Inteligentne miasta to nie tylko przestrzeń przyjazna dla człowieka i otoczenia. To przede wszystkim mieszkańcy, ich dążenie do zmiany i wprowadzania technologii we wszystkie sfery życia. Jednocześnie miasta jako ośrodki są tworem ludzkim i to człowiek jest osią wszystkich realizowanych idei. Koncepcja miasta przyszłości powinna zatem zapewniać maksymalnie kompleksowe ujęcie odpowiedzi na jego problemy i wyzwania związane z codziennym życiem we wszystkich aspektach – infrastruktury,
UOKiK: Prawie 40 mln zł kary dla Polkomtelu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-30 16:16 - dodaj komentarz
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał decyzję wobec spółki Polkomtel, operatora sieci Plus. Stwierdził w niej, że Polkomtel stosował dziewięć praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów. Dotyczyły one dziewięciu usług (patrz tabelka) niewliczanych do kwoty abonamentu, które Polkomtel automatycznie uruchamiał przy podpisaniu umowy. Przez pierwszy miesiąc lub dwa były one bezpłatne, a potem konsument musiał albo z nich zrezygnować, albo uiszczać dodatkowe opłaty.
Orange: Jak działa FunBox 3.0? (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-30 16:14 - dodaj komentarz
FunBox 3.0 to urządzenie, które trafia do klientów Orange Światłowodu. Zobaczcie co jest w środku! Każdy klient Orange Światłowodu dostaje w pakiecie małe pudełko – FunBox 3.0, który łączy ze sobą modem i ONT, czyli urządzenie na którym kończy się światłowód. Dzięki temu, że wszystko jest w jednym miejscu, opóźnienia są minimalizowane, gdyż sygnał nie jest wielokrotnie przetwarzany. Równie ważne jest to, że FunBox 3.0 obsługuje standard WiFi 802.11ac i ma cztery anteny pracujące w trybie MU-MIMO.
Czy Polacy są gotowi na sztuczną inteligencję? Zobacz pełny raport
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-30 16:10 - dodaj komentarz
O sztucznej inteligencji i jej wpływie na ludzkie życie mówi się coraz więcej. Globalne społeczności coraz chętniej korzystają z technologii opartych na AI. Eksperci Instytutu Kościuszki w partnerstwie z Samsung Polska przygotowali raport Sztuczna inteligencja: Made in Asia, w którym przyglądają się państwom Dalekiego Wschodu i sprawdzają, jak przygotować polskie społeczeństwo na implementację AI na szeroką skalę.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: