GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Promocja RUCHu dla e-sklepów na start nowej usługi
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-30 14:27 - dodaj komentarz
PKN ORLEN rozwija segment usług kurierskich pod nazwą „ORLEN paczka”, aktywnie wykorzystując potencjał spółki RUCH. Koncern buduje własną sieć automatów paczkowych, z której będzie można korzystać już od jesieni. Jednocześnie RUCH rozwija współpracę z e-sklepami, których klienci będą mogli zamawiać przesyłki i odbierać je w automatach, na stacjach ORLEN, w punktach RUCHu i w innych punktach partnerskich.
Nowa odsłona kampanii rebrandingowej Plusa, Polsatu i Polsat Box
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-30 14:23 - dodaj komentarz
Rozpoczął się kolejny etap kampanii rebrandingowej Grupy Polsat Plus. Tym razem każda z kluczowych marek – Plus, Polsat i Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat) – promowana jest w oddzielnym spocie prezentującym to, co dla danej marki jest najbardziej charakterystyczne. Wspólnym motywem kampanii jest nowe hasło przewodnie: „Ty rządzisz”. Wszystkie trzy marki łączy wspólny przekaz „Wybierz swoje wszystko” oraz zharmonizowana identyfikacja wizualna.
Poczta Polska: Rozszerzamy katalog usług świadczonych do kolejnych państw
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-30 14:17 - dodaj komentarz
Od 27 sierpnia br. Poczta Polska wznowi przyjmowanie przesyłek listowych (zwykłych i poleconych) oraz paczek pocztowych priorytetowych do Bahrajnu i Omanu. Ponadto klienci będą mogli ponownie skorzystać z usługi EMS, adresowanej do Belgii, Kataru, Turcji i do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Lista krajów objętych wysyłką przesyłek została rozszerzona już po raz czwarty od początku lipca br. Poczta Polska stale rozszerza zakres usług zagranicznych i przywraca możliwość obsługi przesyłek zagranicznych po fali
Lenovo ThinkSmart Core teraz dostępny na całym świecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-30 14:15 - dodaj komentarz
Firma Lenovo ogłosiła , że zaprezentowany po raz pierwszy na początku tego roku system ThinkSmart™ Core jest teraz dostępny na całym świecie.1 Jako rozwiązanie do współpracy stworzone z myślą o zaawansowanej pracy hybrydowej, system ThinkSmart Core to pierwszy modułowy zestaw konferencyjny firmy Lenovo, który zapewnia zarówno elastyczność, jak i skalowalność. System jest zasilany przez platformę Intel vPro 11. generacji zapewniającą wysoką wydajność i wszechstronne zabezpieczenia sprzętowe.
W domu, w szkole – online
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-30 14:09 - dodaj komentarz
Rodzicu, chroń swoje dziecko w sieci! Internet to dziś naturalne środowisko dorastania. Jaka jest w nim Twoja rola? Co powinno Cię zaniepokoić? Jak rozpoznać, że Twoje dziecko ma problem - jest ofiarą lub sprawcą cyberprzemocy. Sprawdź! To już w tym tygodniu – wraca szkoła! Zajęcia będą odbywać się stacjonarnie, co - wbrew pozorom - nie oznacza, że Twoje dziecko będzie spędzało mniej czasu w internecie… Z najnowszego raportu NASK Nastolatki 3.0 (premiera już wkrótce!) wynika, że w czasie wolnym od zajęć szkolnych młodzi ludzie
realme GT Master Edition już 6 września w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-30 14:01 - dodaj komentarz
Najnowszy smartfon od realme trafi do Polski już 6 września. Model GT Master Edition łączy w sobie osiągi procesora Snapdragon 778G 5G, przystępną cenę oraz dizajn inspirowany podróżami. Dostępny będzie również w wersji wykorzystującej wegańską skórę. Nowy smartfon ze stajni realme to urządzenie reprezentujące serię GT - oferujące zatem wysokiej klasy podzespoły i zgodnie z filozofią marki, także bardzo konkurencyjnie wycenione.
Od złośliwego e-maila do milionowego okupu – phishing wciąż na fali
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-30 13:57 - dodaj komentarz
Phishing to wciąż popularna metoda ataków na firmy. Jak wynika z badania Sophos, aż 59% dużych przedsiębiorstw w Polsce zauważyło wzrost liczby tego typu wiadomości trafiających na skrzynki pracowników w ostatnim roku. Nawet jeden e-mail ze złośliwym linkiem może skutkować wielomilionowymi stratami, związanymi z kradzieżą i zaszyfrowaniem firmowych danych. Konieczna jest edukacja pracowników, jednak trzeba przy tym pamiętać, że nawet specjaliści IT różnie definiują phishing.
Galaxy Z Fold3 i Z Flip3 5G, Watch4 i Buds2 już dostępne w sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-27 14:49 - dodaj komentarz
Na polskim rynku debiutują cieszące się ogromnym powodzeniem w przedsprzedaży nowości Galaxy: foldy Galaxy Z Fold3 5G i Z Flip3 5G, smartwatche Galaxy Watch4 i Watch4 Classic, oraz bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds2. Debiutujące na rynku Galaxy Z Fold3 5G i Galaxy Z Flip3 5G to pierwsze foldy Samsung skierowane do szerokiego grona użytkowników i jak dotychczas najbardziej zaawansowane smartfony Galaxy wyposażone w rozkładany ekran.
Liga Mistrzów UEFA oraz PKO BP Ekstraklasa przez kolejne sezony w Polsat Box
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-27 14:45 - dodaj komentarz
Najważniejsze klubowe piłkarskie rozgrywki: europejskie – Liga Mistrzów UEFA i polskie – PKO BP Ekstraklasa ponowie dostępne dla abonentów Polsat Box (wcześniej Cyfrowego Polsatu). To kolejne sezony, gdy w Polsat Box można oglądać najlepszą europejską i polską piłkę nożną. Ligę Mistrzów UEFA przez trzy kolejne sezony będzie można oglądać na kanałach i w serwisach PPV Polsat Sport Premium. Są one dostępne we wszystkich trzech technologiach: satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT w ramach pakietu Polsat Sport Premium.
LG: Life's Good Film Project – premiera filmu Jacksona Tisiego
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-27 14:42 - dodaj komentarz
Filmowa prezentacja LG ukazuje twórcze wizje młodych artystów na temat możliwości, jakie niesie życie. Film Life’s Good, zrealizowany przez wschodzącego reżysera Jacksona Tisiego, przy wsparciu LG Electronics (LG), miał dziś swoją premierę na kanale LG w serwisie YouTube. To opowieść złożona z materiałów wideo przesłanych przez kilkuset młodych filmowców z różnych stron świata – stanowi głęboką i wzruszają refleksję nad życiem w ich interpretacji.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: