GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Fortinet wprowadza pierwsze w branży rozwiązanie Secure SD-WAN dla technik operacyjnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-05 12:40 - dodaj komentarz
Fortinet, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań cyberochronnych, wprowadził na rynek firewall FortiGate Rugged 60F oraz odmianę tego modelu z wbudowanym modemem LTE. Są to pierwsze w branży rozwiązania SD-WAN certyfikowane do użytkowania w środowisku technik operacyjnych. Nowa wersja platformy FortiGate, o wzmocnionej konstrukcji, zaprojektowana została do wykorzystania w środowiskach, w których nie ma możliwości kontrolowania parametrów środowiskowych.
Zaproszenie na szczepienie przyjdzie SMS-em [KOMENTARZ EKSPERTKI]
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-05 12:36 - dodaj komentarz
15 stycznia ma rozpocząć się drugi etap szczepień przeciw Covid-19. Po medykach szczepione będą m.in. osoby powyżej 60 roku życia, co stanowi już pewne wyzwanie logistyczne. Zgodnie z planami rządu opublikowanymi w specjalnym serwisie PAP wykorzystana zostanie w tym celu m.in. komunikacja SMS - potwierdzenie rejestracji na szczepienie wraz z jego datą zostanie przesłane w wiadomości tekstowej. Poniżej ekspercki komentarz w temacie:
Kup telewizor QLED i odbierz zestaw inteligentnego oświetlenia Hue
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-04 13:02 - dodaj komentarz
W ramach promocji „Smart QLED”, kupując wybrany telewizor Samsung z serii QLED, można otrzymać zestaw inteligentnego oświetlenia Philips HUE. Promocja potrwa od 28 grudnia do 28 lutego 2021 roku w wybranych sieciach sprzedaży. Samsung Smart TV, taki jak QLED z powodzeniem pełni także rolę swoistego centrum sterowania domem. Za pomocą aplikacji SmartThings z poziomu tego największego ekranu można sprawdzić, kiedy pralka skończy pranie, a także zajrzeć do lodówki bez wstawania z kanapy.
 CES 2021: LG zaprezentuje pierwszy telewizor QNED Mini LED
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-04 12:59 - dodaj komentarz
Niemal 30 000 miniaturowych diod LED, wyjątkowa maksymalna jasność oraz ultrawysoki kontrast sprawiają, że najnowszy produkt LG podnosi poprzeczkę w kategorii telewizorów LCD. Podczas wirtualnych targów CES 2021 firma LG Electronics zaprezentuje swój pierwszy telewizor QNED Mini LED – flagowy produkt z linii LCD Premium.
Motorola moto e6 play w niższej cenie w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-04 12:54 - dodaj komentarz
Tym razem w promocji obowiązujacej do 6 stycznia, dostępny jest przeceniony model telefonu Motorola moto e6 play. Motorolę moto e6 play kupimy taniej o ok 72 złotych. Oferta obejmuje wszystkie Plany Mobilne (45, 55, 75), jak również każdy z pakietów Orange Love (Mini, Standard, Extra czy Premium). Dotyczy to nowych, jaki i obecnych klientów Orange. Motorola moto e6 play to klasyczny, elegancki i prosty w obsłudze telefon, bez zbędnych funkcji.
Rynek oprogramowania i IT broni się przed pandemią
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-04 12:48 - dodaj komentarz
W czasie kryzysu wywołanego przez pandemię COVID-19 branża oprogramowania i usług IT okazała się być jednym z sektorów najbardziej odpornych na załamanie gospodarcze – wynika z raportu przygotowanego przez ekonomistów Banku Pekao S.A. pt. „Oprogramowanie i usługi IT. Charakterystyka branży, perspektywy rozwojowe, główne obszary”. Nagłe przeniesienie części życia zawodowego i prywatnego do kanałów zdalnych przyspieszyło proces transformacji cyfrowej,
Orange podsumowuję 2020 rok
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-30 14:14 - dodaj komentarz
Ten rok był inny niż wszystkie. Pandemia wywarła na nim szczególne piętno. Wczoraj Monika Kulik podsumowała 2020 rok na blogu od strony społecznego zaangażowania, z którego jesteśmy bardzo dumni. Nasza firma, Fundacja Orange i przede wszystkim pracownicy-wolontariusze, naprawdę daliśmy radę w tym trudnym czasie. A jak ostatnie 12 miesięcy wyglądały od biznesowej strony? Co warto zapamiętać i czym możemy się pochwalić? Wszystko na jednej, dużej grafice.
Imperatory – technologiczne nagrody od WP
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-30 14:11 - dodaj komentarz
Użytkownicy Wirtualnej Polski wybierają najlepsze urządzenia i akcesoria technologiczne 2020 roku. Ruszył plebiscyt Imperatory, w którym o miano najlepszych walczy blisko 50 producentów sprzętów i gier dostępnych na polskim rynku. Finał odbędzie się 29 stycznia. W plebiscycie użytkownicy WP wybiorą swoje ulubione urządzenia, akcesoria i gry 2020 roku. Laureatów poznamy spośród nominowanych przez dziennikarzy Polygamii, WP Tech, dobreprogramy.pl,
Samsung prezentuje funkcję HDR10+ Adaptive dla jeszcze lepszych wrażeń
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-30 14:09 - dodaj komentarz
HDR10+ Adaptive działa z trybem Filmmaker, oferując prawdziwie kinowe doświadczenia, niezależnie od warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu. Telewizory Samsung będą obsługiwały funkcję HDR10+ Adaptive, która poprawia jakość oglądanych w domu treści HDR10+ niezależnie od warunków oświetleniowych. Funkcja ta obsługuje tryb Filmmaker i dostosowuje obraz do jaśniejszych pomieszczeń, dzięki czemu widzowie mogą rozkoszować się prawdziwie kinowymi wrażeniami z filmów
Bezpieczni w sieci – w każdym wieku (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-30 14:04 - dodaj komentarz
O bezpieczeństwie w sieci powinni pamiętać i najmłodsi użytkownicy internetu, i ci najstarsi. Z myślą o obu tych grupach zrealizowaliśmy kampanie, które wygrały konkurs „(Nie)Bezpieczni w sieci”. Może pamiętacie - w lutym ogłosiliśmy skierowany do organizacji pozarządowych konkurs „(Nie)Bezpieczni w sieci”. Chodziło nam o wybór najlepszej kampanii edukacyjnej związanej z bezpieczeństwem w internecie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: