GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

10 złotych za pierwsze logowanie do Aplikacji Mój Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-24 13:00 - dodaj komentarz
Na wiosnę Orange ma niespodziankę dla nowych użytkowników aplikacji Mój Orange. Ci, którzy zalogują się do niej po raz pierwszy – otrzymają bonus w postaci 10 złotych zniżki na fakturze za usługi telekomunikacyjne. Jeśli jeszcze nie jesteście użytkownikami aplikacji – teraz tym bardziej warto nimi zostać. A to za sprawą promocji na start, czyli 10 złotych, które otrzymacie, gdy pobierzecie na swój smartfon aplikację Mój Orange (wersja 5 lub wyżej) i zalogujecie się do niej
1/4 użytkowników zawsze zezwala na dostęp do mikrofonu i kamery
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-24 12:55 - dodaj komentarz
Z nowego badania firmy Kaspersky przeprowadzonego wśród 15 000 osób na całym świecie wynika, że aż 23% użytkowników bez zastanowienia zezwala aplikacjom i usługom na dostęp do mikrofonów i kamer. Jednocześnie 59% osób niepokoi się tym, że ktoś mógłby je ukradkowo podglądać przez kamerę komputera, a 60% obawia się bycia śledzonym za pośrednictwem szkodliwego oprogramowania.
Znaczek honorujący Polaków ratujących Żydów
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-24 12:53 - dodaj komentarz
W środę, 24 marca br., Poczta Polska wprowadza do obiegu znaczek pocztowy emisji „Polacy ratujący Żydów”. Walor trafi w ręce klientów i filatelistów w szczególnym dniu - w Narodowym Dniu Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką. Twórca projektu, Jan Konarzewski, przedstawił na znaczku zdjęcie pomnika, autorstwa Moniki Kupiec, znajdującego się w Popardowej (gmina Nawojowa) upamiętniającego wydarzenia z marca 1944 roku.
Aplikacja UNIQA Go z rozszerzoną ofertą nagród od Sodexo
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-24 12:50 - dodaj komentarz
UNIQA Go to aplikacja, której zadaniem jest ocena stylu jazdy. Bierze ona pod uwagę takie czynniki, jak przyspieszanie czy hamowanie, ale też przestrzeganie ograniczeń prędkości czy styl jazdy w okolicach szkół i przedszkoli. Najważniejszym czynnikiem jest jednak nieużywanie telefonu w czasie jazdy. Po każdej jeździe aplikacja przyznaje punkty, które użytkownik może zamienić na nagrody w postaci eVoucherów Sodexo.
Konto na selfie dla przedsiębiorców w ING
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-24 12:47 - dodaj komentarz
NG Bank Śląski udostępnił przedsiębiorcom nową metodę potwierdzania tożsamości opartą na biometrii. Dzięki temu mogą otworzyć konto 100% zdalnie za pomocą selfie. Proces otwarcia konta na selfie dla przedsiębiorcy odbywa się w całości zdalnie. Klient po pobraniu aplikacji Moje ING Mobile podaje dane kontaktowe, pokazuje swój dowód osobisty (aplikacja sama wykonuje zdjęcie dowodu) i wykonuje kilka ruchów głową.
64proc. polskich firm działa w chmurze
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-24 12:45 - dodaj komentarz
64% polskich firm w ramach transformacji cyfrowej wdrożyło rozwiązania chmurowe. W ciągu najbliższych 12-18 miesięcy taki krok planuje wykonać 26% ankietowanych – wynika z badania EY Polska „Transformacja cyfrowa firm 2020”. Oprócz poprawy komunikacji i współpracy (na które wskazało 54% badanych) istotnym argumentem za wdrożeniem rozwiązań chmurowych było obniżenie kosztów (34%), zwiększenie elastyczności i wygody prowadzenia firmy, z kolei 29% ankietowanych kierowało się
TP-Link poszerza portfolio przełączników współpracujących z platformą Omada SDN
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-23 14:46 - dodaj komentarz
Oferta TP-Link wzbogacona została aż o pięć nowych przełączników służących do rozbudowy infrastruktury sieciowej małych i średnich firm. Wszystkie urządzenia posiadają rozbudowane opcje zarządzania oraz szereg zabezpieczeń, które pozwalają chronić firmową sieć przed zagrożeniami. Przełączniki polecane są właścicielom firm oraz administratorom sieci, którym zależy na tworzeniu skalowalnych sieci przewodowych oraz Wi-Fi w pełni kontrolowanych za pomocą jednego interfejsu.
Premiera nowej aplikacji FOTON Home od FOTON Technik
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-23 14:28 - dodaj komentarz
FOTON Technik po kilkumiesięcznych testach wprowadza najnowszy element oferty COMFORT Home – aplikację mobilną FOTON Home. To aplikacja, za pomocą której klienci będą mogli sprawdzić m.in. ilość dziennie wygenerowanej energii, wydajność instalacji, statystyki z poprzednich miesięcy oraz wpływ na środowisko. Aplikacja będzie dostępna zarówno w wersji na Android, jak i iOS.
Coraz więcej Polaków korzysta z rat podczas zakupów online
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-23 14:24 - dodaj komentarz
Popyt na zakupy internetowe na raty systematycznie rośnie – wynika z danych PayU. W 2020 roku łączna wartość zakupów opłacanych tą metodą płatności wzrosła o 45%. Najczęściej na raty kupowany jest sprzęt elektroniczny oraz dobra luksusowe, w tym biżuteria i zegarki. Coraz większy udział płatności ratalnych w całościowej sprzedaży odnotowują jednak także sklepy oferujące e-usługi, w szczególności te związane z edukacją i zdrowiem.
realme łączy siły z The Chainsmokers
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-23 14:21 - dodaj komentarz
realme ogłosiło, że nową generację produktów audio będzie promował światowej sławy duet artystów z The Chainsmokers. Współpraca z jednym z najbardziej popularnych zespołów elektronicznych ostatnich lat pozwoli młodemu pokoleniu jeszcze mocniej utożsamiać się z marką realme. Zaowocuje również nową jakością, ponieważ muzycy zostali aktywnie zaangażowani w proces opiniowania i testowania produktów audio od realme.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: