GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

ESOLEO będzie budować największą farmę fotowoltaiczną w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 16:05 - dodaj komentarz
ESOLEO Sp. z o. o. jako lider konsorcjum ESOLEO i Przedsiębiorstwo Remontowe PAK SERWIS Sp. z o.o. podpisały w środę 23 września umowę na realizację w formule „pod klucz” zadania inwestycyjnego pod nazwą „Transformacja energetyczna w regionie – budowa farmy fotowoltaicznej na rekultywowanych terenach Kopalni Adamów o mocy 70 MWp wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną”. Przedmiotem umowy jest zaprojektowanie, montaż i przekazanie do eksploatacji farmy fotowoltaicznej o mocy
LG i Hyundai wspólnie tworzą innowacyjne rozwiązania w pojazdach elektrycznych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 16:03 - dodaj komentarz
LG Electronics (LG) i Hyundai Motor zaprezentowały swoje wspólne osiągnięcie. Tworząc IONIQ Concept Cabin, połączono wiedzę i doświadczenie obu firm w dwóch dziedzinach – domowych urządzeń elektrycznych i elektronicznych oraz elektrycznych pojazdów osobowych. Koncepcja ta to maksymalne wykorzystanie wnętrza samochodu elektrycznego, które jest bardziej przestronne niż wnętrze auta spalinowego – dzięki pozbyciu się silników wewnętrznego spalania i komponentów mechanicznych.
Zamiast drukować na papierze, w Credit Agricole zatwierdzisz umowę w telefonie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 15:59 - dodaj komentarz
Oszczędź czas i środowisko. W Credit Agricole zamiast drukować umowy na papierze, klienci mogą zatwierdzić je elektronicznie w aplikacji CA24 Mobile lub w serwisie internetowym CA24 eBank. Cały proces jest szybki, bezpieczny i całkowicie eliminujący papierowy obieg dokumentów. Bank Credit Agricole udostępnił w swoich serwisach nową funkcjonalność umożliwiającą zatwierdzanie umów w formie elektronicznej.
Cyberprzestępcy mają nowy sposób, by atakować Androida
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 15:57 - dodaj komentarz
Fałszywy sklep z aplikacjami, a w nim zainfekowane wersje m.in. Telegrama i modułu aktualizacji systemu – takimi narzędziami przestępcy z grupy APT-C-23 infekują smartfony swoich ofiar. Eksperci ESET opublikowali nowe informacje na temat wykorzystywanych przez nich narzędzi. Grupa APT-C-23 pozostaje aktywna co najmniej od 2017. W kwietniu tego roku zaczęła wykorzystywać nową wersje oprogramowania szpiegującego, z pomocą którego infekuje smartfony swoich ofiar.
Microsoft rusza z Akademią Cyfrowego Edukatora
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 15:55 - dodaj komentarz
Od września nowy jest nie tylko plan lekcji. Zmieniło się wszystko, od sposobu w jaki uczą się dzieci i młodzież, przez narzędzia z jakich korzystają nauczyciele aż po metody, które pozwalają rozwijać cyfrowe umiejętności. Akademia Cyfrowego Edukatora to pigułka wiedzy dla nauczycieli, dyrektorów oraz administratorów IT. To wirtualne miejsce, w którym zebrane zostały technologie dla edukacji, kursy i webinary oraz inspirujące przykłady wykorzystywane w cyfrowej nauce w Polsce i na świecie.
Play rozszerza ofertę PLAY NOW TV i PLAY NOW o kolejne kanały
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 15:51 - dodaj komentarz
Do oferty PLAY NOW i PLAY NOW TV dołączają trzy nowe kanały: AXN White i AXN Black w pakiecie Extra oraz France24 w ofercie News. PLAY NOW TV to telewizyjna propozycja operatora PLAY dla wszystkich, którzy szukają rozrywki, wiedzy i najważniejszych informacji z całego świata na jednej platformie. To bogata biblioteka z dostępem do ponad 90 kanałów, najlepszych filmów, seriali i produkcji w szerokiej gamie programów rozrywkowych, ogólno-tematycznych i popularnonaukowych
Chocianów stanie się smart dzięki T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 15:46 - dodaj komentarz
Na mocy umowy pomiędzy T‑Mobile Polska, a położonym w województwie dolnośląskim miastem i gminą Chocianów, firma wdroży szereg nowoczesnych rozwiązań smart city, poprawiających życie i bezpieczeństwo mieszkańców. W pierwszym etapie projektu zostanie zainstalowany system kamer miejskiego monitoringu. To odpowiedź na potrzeby mieszkańców postulujących o skuteczny monitoring i poprawę bezpieczeństwa w mieście.
Galaxy S20 FE już dostępny w sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 15:37 - dodaj komentarz
Samsung Galaxy S20 FE, najnowszy przedstawiciel serii Galaxy S20 debiutuje dziś na polskim rynku. Smartfon zapewnia użytkownikom innowacje znane z urządzeń Galaxy w przystępnej cenie i w nowych, energetycznych wersjach kolorystycznych. Smartfon Galaxy S20 FE łączy oryginalny, świeży design z cenionymi flagowymi funkcjami znanymi z serii Galaxy S20. Urządzenie stworzono specjalnie z myślą o fanach marki na bazie ich opinii i potrzeb. Galaxy S20 FE dostępny jest w 6 wersjach
Poczta Polska: wzrost płatności bezgotówkowych w czasie pandemii
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 15:28 - dodaj komentarz
Poczta Polska odnotowuje wzrost zainteresowania usługami cyfrowymi oraz płatnościami bezgotówkowymi. W porównaniu do danych z 2019 roku, transakcji dokonywanych w Poczcie BLIKiem było więcej o 123%, a liczba płatności dokonywanych kartą wzrosła o ok. 24%. Wzrost płatności bezgotówkowych i zwiększenie zainteresowania aplikacją mobilną Autopay Banku Pocztowego – to tendencje, jakie w ostatnich miesiącach zaobserwowała Poczta Polska.
Bank BNP Paribas rozwija GOmobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 15:26 - dodaj komentarz
GOmobile – aplikacja mobilna Banku BNP Paribas jest stale rozwijana. Kolejne aktualizacje to odpowiedź na ewoluujące potrzeby klientów. Tym razem bank dodał kilka nowych funkcjonalności, jak proste aktywowanie aplikacji, własny przelew walutowy czy łatwe udzielanie/cofanie zgód marketingowych, a także rozbudował opcje związane z powiadomieniami push.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: