GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Samsung poszukuje największych talentów na TikToku
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-31 14:30 - dodaj komentarz
Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Samsung startuje z konkursem Galaxy Awards, skierowanym do młodych, zdolnych twórców działających na platformie rozrywkowej TikTok.
LG oferuje nowy głośnik gamingowy UltraGear
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-31 14:28 - dodaj komentarz
LG Electronics (LG) ogłasza swój pierwszy w historii produkt audio zaprojektowany specjalnie do gamingu. Głośnik UltraGear (model GP9) stanowi idealne uzupełnienie oferowanych przez LG monitorów klasy premium UltraGear™. Dzięki trójwymiarowemu, zoptymalizowanemu pod kątem gier dźwiękowi można zanurzyć się jeszcze głębiej w wirtualną rzeczywistość. GP9 gwarantuje proste sterowanie, pełną kompatybilność z komputerami PC i najnowszymi konsolami, a także stylowy, ale dyskretny design.
Rusza Polsat Box Go – nowy serwis streamingowy i VOD w polskim Internecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-31 14:22 - dodaj komentarz
1 września br. startuje dostępny dla wszystkich serwis VOD i streamingowy Polsat Box Go. Wystarczy pobrać aplikację Polsat Box Go lub wejść na polsatboxgo.pl. W Polsat Box Go są dostępne dwa nowe proste pakiety bez reklam: Polsat Box Go Sport i Polsat Box Go Premium. Pakiety te można wykupić tylko na miesiąc, bez długich umów i zobowiązań. Polsat Box Go zapewnia dostęp do tysięcy godzin najlepszego sportu, filmów i seriali, bajek dla dzieci, które każdy może oglądać, kiedy i gdzie chce.
Comarch na podium w rankingu ITwiz Best 100 2020
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-31 14:18 - dodaj komentarz
Aż w czterech kategoriach tegorocznej edycji „ITwiz Best 100” Comarch zajął pierwsze miejsce. W raporcie Comarch został sklasyfikowany jako firma o najlepszych wynikach sprzedaży w zestawieniach: sprzedaż do sektora handlu detalicznego, telekomunikacji oraz sprzedaż oprogramowania CRM a także usług cloud computing. Dodatkowo firma znalazła się w czołówce w kilku innych kategoriach m.in.: firmy o największej sprzedaży do sektora MŚP (2 miejsce), sprzedaż systemów ERP (2 miejsce),
Największa w historii Poczty Polskiej inwestycja w automatyzację procesów logistycznych
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-31 14:15 - dodaj komentarz
30 sierpnia br. Poczta Polska podpisała umowę na zakup trzech sorterów do automatycznego sortowania przesyłek KEP (kurierskich, ekspresowych i paczkowych), na łączną kwotę ok. 158 mln zł. To największa jednorazowa inwestycja w automatyzację procesów logistycznych od początku historii Poczty Polskiej. Wraz z inwestycjami towarzyszącymi Spółka przeznaczy na nią ponad 200 mln zł. W ciągu najbliższych trzech lat Spółka wyda na rozwój logistyki i informatyzację 1,2 mld złotych, z czego tylko w bieżącym roku ok. 400 mln zł.
Klienci Santander Bank Polska pokochali BLIKA
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-31 14:11 - dodaj komentarz
W ciągu minionego roku systematycznie rośnie popularność płatności BLIK wśród klientów banku. W czerwcu 2021 roku zarówno liczba przelewów na telefon, jak i kwota wysłanych pieniędzy były o ok. 130-150% wyższe niż rok wcześniej. Tego nowoczesnego rozwiązania używa już 9 na 10 klientów, korzystających z płatności mobilnych w Santander Bank Polska. Klienci Santander Bank Polska coraz częściej używają BLIKA do przelewania pieniędzy na telefon, a także do płatności w internecie.
Teufel RADIO ONE – klasyczne urządzenie w nowoczesnej odsłonie
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-31 14:00 - dodaj komentarz
Teufel prezentuje swoje nowe wielozadaniowe radio z funkcją budzika Hi-Fi. RADIO ONE to propozycja dla osób, które cenią sobie klasyczny sznyt i współczesne rozwiązania. Głośnik wyróżnia się eleganckim wyglądem oraz dźwiękiem wysokiej jakości. Nowe RADIO ONE łączy w sobie zalety tradycyjnego odbiornika oraz nowoczesnego głośnika. Urządzenie odbiera radio FM oraz cyfrowo przez DAB+, a wysuwana antena rzutowa zapewnia odpowiednią jakość transmisji
ING Lease z programem ING Smart Factory wspiera finansowanie przemysłu 4.0
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-31 13:56 - dodaj komentarz
Czwarta rewolucja w przypadku przedsiębiorstw produkcyjnych i przemysłowych to przede wszystkim transformacja cyfrowa. Koncept industry 4.0 łączy przemysł i technologie, a ING Lease z programem ING Smart Factory integruje to z dopasowanym finansowaniem. Wykorzystywanie robotów przemysłowych w procesach produkcyjnych oraz rozwiązań pomagających integrować pracę człowieka i maszyny to dzisiaj codzienność.
UNIQA edukuje na temat problemu hejtu w Internecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-31 13:54 - dodaj komentarz
Ambicją UNIQA jest reagowanie na ważne problemy społeczne. Ma to swoje odzwierciedlenie w produktach i usługach firmy. Pandemia i związana z nią izolacja przyspieszyły, i tak już bardzo aktualny, problem hejtu w Internecie. Wnioski płynące z badań i obserwacji wpłynęły na zmiany w zakresie jednego z najpopularniejszych ubezpieczeń dla uczniów i studentów. W efekcie UNIQA ponad rok temu dodała do swojej oferty ubezpieczenia NNW szkolnego pakiet pomocy dla osób dotkniętych tym zjawiskiem. Z psycholog Magdą Chorzewską uruchomiła
Wielkoformatowy monitor obsługiwany dotykiem
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-08-31 13:51 - dodaj komentarz
Z dnia na dzień musieliśmy przystosować się do zdalnej pracy. Wideokonferencje zyskały grono entuzjastów, a firmy odkryły oszczędności bez spadku efektywności. Dla wszystkich ten model współpracy przyniósł wiele korzyści. Nic więc dziwnego, że większość pracowników po zakończeniu pandemii chce 2-3 dni w tygodniu nadal pracować z domu. W efekcie firmy ograniczają powierzchnie biurowe, ale nie oznacza to oszczędności. Nowe biura będą bardziej atrakcyjne, a co za tym idzie bardziej kosztowne.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: