GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

W Play rusza przedsprzedaż modeli iPhone 14
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-12 11:49 - dodaj komentarz
W minioną środę Apple pokazało nowe modele swoich telefonów i właśnie ruszyła ich przedsprzedaż – także w Play. Zapraszamy do zakupów, oczywiście polecamy oferty z naszym abonamentem. Zgodnie z powiedzeniem „do koloru, do wyboru” – mamy niemal wszystkie kombinacje kolorystyczne i pamięciowe (wyjątkiem jest model iPhone 14 Plus w wersji 512 GB). iPhone 14 trafi do pierwszych klientów już 16 września i wtedy trafi także do standardowej sprzedaży, zaś model iPhone 14 Plus będzie dostępny od 7 października.
System ARAKIS Enterprise z nagrodą Lider Bezpieczeństwa Państwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-09 13:47 - dodaj komentarz
Bezpieczeństwo kraju zależy nie tylko od nowoczesnych czołgów, haubic, dronów czy samolotów. Zależy również od nowoczesnych systemów cyberbezpieczeństwa, i to tych wytwarzanych od podstaw w Polsce. Takim systemem jest ARAKIS Enterprise, który powstał w Państwowym Instytucie Badawczym NASK. ARAKIS Enterprise, system wczesnego wykrywania i analizy zagrożeń bezpieczeństwa IT/OT, zdobył właśnie nagrodę Grand Prix konkursu „Lider Bezpieczeństwa Państwa – 2022” w kategorii „Innowacyjny Produkt”.
iPhone 14 w Plusie
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-09 13:43 - dodaj komentarz
Operator sieci Plus zaoferuje najbardziej zaawansowaną linię smartfonów iPhone w historii: iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max. Przedsprzedaż wszystkich nowych modeli rozpocznie się już wkrótce. iPhone 14, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max będą dostępne w regularnej sprzedaży w sklepie internetowym i salonach Plusa od 16 września, a począwszy od 7 października do sprzedaży wejdzie iPhone 14 Plus.
Koncert charytatywny LG na festiwalu muzycznym w Rheingau
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-09 13:41 - dodaj komentarz
Jednym z głównych sponsorów Festiwalu Muzycznego w Rheingau 2022 była marka premium LG SIGNATURE. Tegoroczny Festiwal Muzyczny w Rheingau, który odbywał się od 25 czerwca do 3 września, obejmował ponad 100 koncertów muzyki jazzowej i klasycznej w różnych lokalizacjach malowniczego regionu Rheingau. W ramach współpracy LG SIGNATURE zorganizowała trzy koncerty, prezentując publiczności niezwykły talent pianisty Jana Lisieckiego, skrzypaczki Julii Fischer oraz fagocistki Sophie Dervaux.
T-Mobile na kartę w sklepie Żabka, 1200 GB i hot-dog w prezencie
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-09 13:35 - dodaj komentarz
Zbyt małe porcje bywają rozczarowujące – zwłaszcza gdy dotyczą rozmiarów pakietu internetu. Dlatego w T-Mobile, wraz z siecią sklepów Żabka, przygotowaliśmy sycącą promocję dla tych, którzy mają apetyt na więcej – nie tylko jeśli chodzi o gigabajty. Od 7 września osoby, które kupią dowolny starter T-Mobile na kartę w jednym ze sklepów sieci Żabka, otrzymają bon uprawniający do odbioru hot-doga w prezencie. Dodatkowo zaś starter pozwoli im na skorzystanie z oferty z 1200 bonusowymi GB przez 365 dni. Promocja z bonem
Nowości Apple w ofercie Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-09 13:33 - dodaj komentarz
Jak co roku przyszedł czas wielkiej ekscytacji premierowymi produktami Apple. Wczoraj amerykański koncern pokazał nowego iPhone`a w 4 wariantach. Regularna sprzedaż 3 modeli ruszy na 16 września. Chodzi o: iPhone 14, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max. Ostatni – iPhone 14 Plus, będzie dostępny od 7 października. Wszystkie będziemy mieć w ofercie. Z przedsprzedażą planujemy ruszyć jak najszybciej będzie to możliwe, ale jesteśmy uzależnieni od dostaw smartfonów. Na dziś sterujemy w początek przyszłego tygodnia.
Emitel Partnerem Technologicznym Mistrzostw Świata w SUP
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-09 13:20 - dodaj komentarz
7 września w Gdyni rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w SUP (stand up paddle), czyli w wiosłowaniu na stojąco, po raz pierwszy organizowane w Polsce. Emitel został partnerem technologicznym tego wydarzenia, m.in zapewniając usługi dla streamingu zawodów dzięki udostępnieniu swojej technologii organizatorom. Ponad 500 zawodników z 45 krajów powalczy w trzech konkurencjach (sprint, bieg techniczny, długi dystans) w ramach czterech kategorii wiekowych (juniorzy, open, master 40+, master 50+).
Oszustwa na TikToku. Nie daj się złapać cyberprzestępcom
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-09 13:18 - dodaj komentarz
TikTok nadal szokuje, bijąc kolejne rekordy popularności. Serwis w czerwcu 2022 roku osiągnął w Polsce poziom ponad 12,5 miliona użytkowników. W zaledwie sześć lat aplikacja stała się dominującą platformą wśród mediów społecznościowych dedykowanych do udostępniania i oglądania krótkich filmów, deklasując pod tym względem Twitter, Pinterest czy Snapchat. Niestety tak szeroki krąg odbiorców nie mógł umknąć uwadze oszustów, którzy uważnie śledzą trendy nawiązując w swoich działaniach do popularnych zjawisk.
Odbierz 30proc. zniżki na posiłki z PsiBufet.pl od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-09 13:15 - dodaj komentarz
Każdy z nas stara się dbać o własną dietę. Dlaczego więc nie zatroszczyć się również o posiłki naszego psa? Dla tych, którzy chcą zadbać o odpowiednie zapotrzebowanie energetyczne dla pupila, T-Mobile oferuje specjalną zniżkę w wysokości 30% na stronie PsiBufet.pl. W ramach nowej odsłony „Dobrze, że jesteś” klienci indywidualni będą mogli zakupić dwie pierwsze karmy w niższej cenie. Kod na produkty można odebrać do 28 września w aplikacji „Mój T-Mobile”.
Emirates inwestują w najnowocześniejsze systemy rozrywki pokładowej dla Airbusów A350
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-09 13:13 - dodaj komentarz
Dbając o coraz lepszą jakość podróży, linie Emirates wybrały nowy system rozrywki pokładowej Thales AVANT Up dla floty samolotów Airbus A350, których dostawy mają zostać zrealizowane w 2024 r. W ramach inwestycji o wartości ponad 350 mln dolarów, 50 maszyn A350 przewoźnika zostanie wyposażonych w rozwiązania najnowszej generacji, które oferują pasażerom wyjątkowe, niezapomniane wrażenia kinowe.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: