GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Komputronik startuje z nową kampanią
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-01 15:39 - dodaj komentarz
Już 1-go sierpnia Komputronik rusza z wielką wakacyjną wyprzedażą. W promocyjnej ofercie znajdzie się kilkaset produktów, w tym telefony, laptopy, akcesoria, sprzęt RTV i AGD oraz Smart Home. Rabaty sięgać będą nawet 80%. „Czas na promocje” to akcja wyprzedażowa, w której klienci znajdą kilkaset produktów w atrakcyjnych cenach. Promocja obowiązywać będzie od 1-go do 15-go sierpnia.
Polskie sklepy internetowe sprzedają na Instagramie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-01 15:36 - dodaj komentarz
“Miała 2 miliony fanów, nie sprzedała 36 koszulek” - taki nagłówek obiegł niedawno sieć, sugerując, że influencerzy z Instagrama nie potrafią sprzedawać. Tymczasem 41 proc. sprzedawców na platformie Shoper wykorzystuje ten serwis do promocji, a sukces sklepu Nancy Accessories pokazuje, że Instagram może znacząco wpłynąć na rozwój sklepu.
Społeczność Samsung: dołącz do rozmowy i wymieniaj doświadczenia
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-01 15:33 - dodaj komentarz
Społeczność Samsung to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat produktów marki oraz dostępnych rozwiązań. To także platforma wymiany myśli między użytkownikami, którzy lubią dzielić się swoim doświadczeniem i radami. Jeśli chcesz szybko znaleźć odpowiedź na swoje pytanie i lubisz dyskutować – zarejestruj się i dołącz do Społeczności Samsung. Przejrzysty podział na kategorie, ułatwia wyszukiwanie i przejście do odpowiednich tematów.
Shoper wprowadza nową metodę płatności Google Pay
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-31 16:20 - dodaj komentarz
Już połowa transakcji w sklepach korzystających z oprogramowania Shoper jest finalizowana za pomocą szybkich płatności online – wynika z opublikowanego właśnie Raportu Płatności 2019. To spory wzrost w porównaniu z podobnym badaniem sprzed dwóch lat i doskonały prognostyk przed wprowadzeniem na tej platformie Google Pay. Obie firmy rozpoczynają właśnie integrację systemów. Shoper, który dostarcza oprogramowanie dla ponad 13 tys. sklepów internetowych, udostępnia właśnie w swoim
NAVITEL R650 NV – wideorejestrator z sensorem optycznym SONY STARVIS
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-31 16:16 - dodaj komentarz
irma NAVITEL, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej prezentuje nowy wideorejestrator. W modelu R650 NV producent zdecydował się zastosować zaawansowany sensor Sony STARVIS, z obsługą night vision. NAVITEL R650 NV to 2-calowa kamera samochodowa, która nagrywa filmy w rozdzielczości Full HD, w 30 klatkach na sekundę. Pliki zapisywane są w formacie .MOV.
Cyberbezpieczeństwo - firmy i samorządy muszą zgłosić osoby do kontaktu z zespołem reagowania
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-31 16:10 - dodaj komentarz
amorządy, dostawcy usług cyfrowych i większość firm będących operatorami usług kluczowych dla funkcjonowania społeczeństwa, zgodnie z ustawą o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa, mają obowiązek raportować incydenty do zespołu CSIRT NASK. Każdy podmiot musi też wskazać osobę do kontaktu z ekspertami zespołu reagowania. Najwygodniej jest skorzystać w tym celu z formularza online - https://incydent.cert.pl/osoba-kontaktowa.
Nowość: rowery elektryczne w sklepie Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-31 16:05 - dodaj komentarz
Do sklepu Orange wjechały rowery elektryczne marki Kawasaki. Do wyboru są trzy modele: damski, męski i górski (MTB). Rowery są dostępne w ratach 0 proc., dla wszystkich: zarówno klientów Orange, jak i osób, które nie mają u nas usług. Dla klientów Orange wysokość raty modelu MTB, przy wyborze Planu Mobilnego 55 na 24 miesiące, wynosi 269 zł/mc plus 199 zł na start. Dla pozostałych wysokość raty to 349,95 zł/mc, a płatność rozłożona jest na 20 rat.
Naruszenie bezpieczeństwa danych szpitali i klinik w Los Angeles
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-31 16:04 - dodaj komentarz
Ataki phishingowe znów zbierają żniwo. W ubiegłym tygodniu firma Nemadji Research Corp., która zajmuje się kwalifikowaniem pacjentów i rozliczaniem usług dla Departamentu Usług Zdrowotnych hrabstwa Los Angeles, odkryła, że padła ofiarą ataku phishingowego. Atak ten pozwolił przestępcom na uzyskanie dostępu do dokumentacji medycznej prawie 15 tysięcy pacjentów.
Rusza Wirtualna Katedra Etyki i Prawa
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-31 16:00 - dodaj komentarz
Badania i analiza wyzwań dotyczących prawa oraz etyki w odniesieniu do Sztucznej Inteligencji (AI) i jej powiązań z innymi technologiami – to główne zadania Wirtualnej Katedry Etyki i Prawa. W środę jej działalność zainaugurował minister cyfryzacji Marek Zagórski. Podstawowym celem Wirtualnej Katedry Etyki i Prawa będzie doradzanie i proponowanie rządowi działań wspierających rozwój i stosowanie rozwiązań wykorzystujących Sztuczną Inteligencję.
3 ciekawostki o Surface, o których nie miałeś pojęcia
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-31 15:57 - dodaj komentarz
Pierwszy komputer Microsoft Surface nie był tym, czym myślisz. A myślisz pewnie, że był poręcznym laptopo-tabletem. Błąd. Był stołem, a raczej: stolikiem kawowym. Pierwszy Surface nie zadebiutował też w 2012 roku, ale… 5 lat wcześniej, w 2007 roku. Oto 3 ciekawostki o urządzeniach Surface, o których zapewne nie miałeś pojęcia. Historia pierwszych komputerów sygnowanych logo Microsoft swoimi korzeniami sięga zdecydowanie głębiej, niż mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: