GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Polacy i szybki internet
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-21 15:33 - dodaj komentarz
Ponad 90% polskich gospodarstw domowych ma dostęp do internetu, z czego większość - szerokopasmowy. Stale pracujemy nad tym, aby było ich jeszcze więcej, szczególnie na wsi. Oto, co robimy w tej sprawie. Główny Urząd Statystyczny (GUS) opublikował w środę tegoroczną edycję raportu „Społeczeństwo informacyjne w Polsce”. Można się z niego dowiedzieć m.in. ilu z nas korzysta z internetu, jak i po co to robimy oraz jak wypadamy na tle innych europejskich krajów.
Wystartowała platforma Edukacyjnej Sieci Antysmogowej - eduESA
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-18 14:51 - dodaj komentarz
Jak wyjaśnić dzieciom, czym jest smog? Wystarczy zaprosić ich do zabawy w tropienie źródeł powstawania zanieczyszczonego powietrza lub w ciekawy sposób przybliżyć fakty i mity dotyczące smogu. Zapraszamy do nauki z platformą e-learningową Edukacyjnej Sieci Antysmogowej. eduESA właśnie wystartowała! Edukacyjna Sieć Antysmogowa to projekt edukacyjno-informacyjny na rzecz czystego powietrza realizowany przez Państwowy Instytut Badawczy NASK we współpracy z Polskim Alarmem Smogowym (PAS).
Pompa ciepła LG do ciepłej wody użytkowej, wyróżniona nagrodami
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-18 14:48 - dodaj komentarz
Sprężarka inwerterowa zapewnia dużą moc grzewczą i obniża zużycie energii, natomiast inteligentne funkcje gwarantują jeszcze większą wygodę użytkowania. Podczas targów CES® 2021 firma LG Electronics zaprezentuje nowoczesną, energooszczędną pompę ciepła przeznaczoną do przygotowania ciepłej wody użytkowej, wyposażoną w sprężarkę inwerterową. Nowy model pompy, wyróżniony nagrodą CES Innovation Award, jest wyposażony w słynną sprężarkę DUAL Inverter firmy LG,
Zdalne sztaby kryzysowe ARiMR w chmurze Microsoft
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-18 14:10 - dodaj komentarz
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, której nadrzędnym celem jest wspieranie polskich rolników, w obliczu wyzwań związanych z pandemią przeniosła działalność operacyjną ponad 11 tysięcy pracowników do cyfrowej przestrzeni Microsoft Teams. Zarządzanie kryzysem w tak potężnej gałęzi gospodarki, jaką jest rolnictwo, wymagało dobrego przygotowania i dojrzałości organizacji do zmiany. Łącząc kompetencje i odpowiedzialność za obsługę kluczowych obszarów sektora
20 GB za skorzystanie z Mój Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-18 14:07 - dodaj komentarz
Jeśli nie korzystacie jeszcze z aplikacji Mój Orange, ale teraz zaczniecie to otrzymacie specjalny, świąteczny bonus – dodatkowe 20 GB. Promocja trwa do 23 grudnia. Jak skorzystać? Wystarczy bezpłatnie pobrać aplikację na smartfon. Znajdziecie ją w sklepie online Google Play i App store. Chcąc pierwszy raz zalogować się wpisujecie adres e-mail i hasło. To takie same dane, które podajecie przy rejestracji się w serwisie www.orange.pl.
Najpopularniejsze mity o smart home
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-18 14:04 - dodaj komentarz
Wokół technologii smart home zdążyło narosnąć sporo mitów. Wielu osobom wydaje się, że są to produkty bardzo skomplikowane w obsłudze w nieosiągalnych cenach. Czas więc rozprawić się z najpopularniejszymi mitami na temat inteligentnych rozwiązań. Mit nr 1 - Smart home jest drogi. Do inteligentnych urządzeń możemy zaliczyć między innymi różnego rodzaju czujniki wrażliwe na otwieranie okien, szuflad czy drzwi, a także inteligentne gniazdka, które pozwalają sterować
Prognozy Vertiv: usługi centrów danych w 2021 roku nabiorą krytycznego znaczenia
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-18 14:00 - dodaj komentarz
W obliczu pandemii COVID-19 świat niemal natychmiast przestawił się na pracę w trybie online. Z tego też powodu do najbardziej strategicznych miejsc zaliczone zostały centra danych, bo to od nich w dobie kryzysu uzależnione stało się funkcjonowanie ludzi i firm. Znaczenie tych placówek wzrośnie jeszcze bardziej w 2021 r., bowiem infrastruktura przesyłania danych, odpowiedzialna za dostęp do informacyjnego ekosystemu, stanie się równie ważna jak media gwarantujące dostawy
Potężne inwestycje w telemedycynę! Ranking spółek telemedycznych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-18 13:57 - dodaj komentarz
Nie ulega wątpliwości, że 2020 był rokiem zdalnych usług medycznych. Choć takie rozwiązania istnieją od lat, niektóre osoby przekonały się do nich dopiero w trakcie pandemii. Część z nich nie miała zresztą alternatywy. Nie dziwne, że inwestorzy hojnie finansują spółki telemedyczne. Szczególnie te, które zajmują się zdalną diagnostyką. Przedstawiamy najgorętsze - i najlepiej dokapitalizowane - rozwiązania w Polsce i na świecie.
Fortinet przejmuje firmę Panopta, dostawcę rozwiązań do monitorowania sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-18 13:53 - dodaj komentarz
Fortinet, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań cyberochronnych, dokonał przejęcia firmy Panopta, twórcy innowacyjnych rozwiązań działających w modelu SaaS (Software-as-a-Service), które zapewniają pełen wgląd w stan sieci korporacyjnych i automatyczne zarządzanie środowiskiem IT, w tym serwerami, urządzeniami sieciowymi, kontenerami, aplikacjami, bazami danych, urządzeniami wirtualnymi i infrastrukturą chmurową.
Brexit na rachunku telefonicznym?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-12-18 13:50 - dodaj komentarz
Czy Brexit może mieć wpływ na wysokość naszych rachunków telefonicznych? Od 1 stycznia 2021 r. - może i to niekoniecznie taki, jakiego byśmy sobie życzyli. Za niecałe dwa tygodnie, czyli 1 stycznia 2021 r., skończy się tzw. okres przejściowy związany z wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Oficjalnie zmienią się m.in. zasady podróżowania, ale mogą się zmienić także te związane z naliczaniem opłat za korzystanie z roamingu (ceny połączeń telefonicznych i transferu danych).
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: