GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Fortinet uznany liderem w Magicznym Kwadrancie Gartnera
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-05 14:45 - dodaj komentarz
Fortinet, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań cyberbezpieczeństwa, znalazł się w sekcji liderów w opublikowanym we wrześniu 2020 r. Magicznym Kwadrancie Gartnera dotyczącym infrastruktury brzegowej WAN. Analitycy ocenili wyżej niż w poprzednim roku zdolność Fortinetu do realizacji celów oraz spójność wizji.
Rynek zbiórek crowdfundingowych w polskim internecie 2020
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-05 14:42 - dodaj komentarz
¾ zrzutek w sieci finansują kobiety, wpłacając średnio po blisko 70 zł. Najwięcej wpłat realizowanych jest na początku tygodnia i w niedziele. Z kolei, najbardziej wartościowe przelewy wpływają we wtorki, z pikiem w godzinach 20-22. Jak pandemia oddziałuje na ten rynek? Które czynniki zmieniają go najbardziej? Zrzutka.pl, w oparciu o dane z 2020 roku, prezentuje najnowszy obraz rynku finansowania społecznościowego.
Polsat i TV4 dla każdego w PLAY NOW i PLAY NOW TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-05 14:38 - dodaj komentarz
Ostatnio bardzo dużo się dzieje w temacie telewizji Play. Dzisiaj możemy z radością ogłaszamy, że do PLAY NOW i PLAY NOW TV dodano dwa nowe kanały – Polsat oraz TV4. Znajdziecie je w pakiecie Podstawowym, dzięki czemu każda osoba posiadająca dostęp do tej usługi w swoim pakiecie otrzyma do nich dostęp bez dodatkowych opłat. Dzięki temu oferta z TV BOXem to ponad 90 propozycji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
Mastercard pomoże polskim MŚP w cyfrowej transformacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 16:51 - dodaj komentarz
Mastercard ogłosił przekazanie grantu w wysokości 200 tys. USD (ok. 750 tys. zł) na cyfryzację małych i średnich firm w Polsce. Dzięki tym środkom zorganizowany zostanie program akceleracyjny, a także ogólnopolska kampania edukacyjna dla przedsiębiorców, obejmująca webinaria, wydarzenia stacjonarne i edukację w mediach. Za realizację tych działań odpowiedzialna będzie Fundacja Impact. Jest to pierwszy projekt tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej, realizowany dzięki
TP-Link Archer A8 – WiFi AC1900 w niskiej cenie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 16:48 - 1 komentarz
Archer A8 to gigabitowy router bezprzewodowy od TP-Link dedykowany wymagającym użytkownikom, którzy dbają o swój domowy budżet. Urządzenie pracuje w standardzie AC1900 (WiFi5) i wykorzystuje najnowsze technologie wspierające wysoką wydajność sieci bezprzewodowej. Router został bardzo atrakcyjnie wyceniony. Archer A8 oferuje łączną przepustowość do 1900 Mb/s w dwóch pasmach transmisji (do 600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz oraz do 1300 Mb/s w paśmie 5 GHz).
Październikowe nowości filmowe na VOD w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 16:41 - dodaj komentarz
Mnóstwo produkcji familijnych czeka w październiku w Orange VOD, usłudze na dekoderach Telewizji Orange i w aplikacji Orange TV Go. Od 1 października dostępna jest już produkcja pt.: „Bumblebee”. To zabawna, pełna akcji i genialnych efektów specjalnych opowieść o najsympatyczniejszym i najbardziej krnąbrnym Autobocie, znanym z serii „Transformers”. Zobacz, jak wojownik z Cybertronu – Bumblebee, wspólnie z nową przyjaciółką, musi uratować Ziemię przed złowrogimi Decepticonami.
Gala KSW 55 w PPV w Cyfrowym Polsacie i IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 16:39 - dodaj komentarz
W Cyfrowym Polsacie i IPLI ruszyła sprzedaż gali KSW 55, która odbędzie się 10 października br. w łódzkiej Wytwórni. W walce wieczoru, po niemal roku nieobecności, wystąpi legenda organizacji KSW Mamed Khalidow, a jego rywalem w rewanżu będzie Scott Askham. Cena realizowanego wyłącznie w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 40 zł. Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT oraz na urządzeniach mobilnych.
Smartwatche i opaski sportowe Huawei trafiają do oferty sieci sklepów Decathlon
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 16:14 - dodaj komentarz
Wybrane smartwatche i opaski sportowe Huawei trafiły do oferty sieci sklepów oraz producenta sprzętu sportowego Decathlon i będą dostępne w 25 sklepach stacjonarnych w całej Polsce oraz w sklepie internetowym na decathlon.pl. Urządzenia Huawei wyróżniają się na rynku innowacyjnymi funkcjami monitorującymi zdrowie czy sen, a także rozbudowanymi trybami sportowymi.
Kaspersky Industrial CyberSecurity for Networks uzyskał certyfikat IEC
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 16:11 - dodaj komentarz
Na podstawie niezależnej oceny przeprowadzonej przez TÜV AUSTRIA rozwiązanie Kaspersky Industrial CyberSecurity for Networks uzyskało certyfikat zgodności z międzynarodowym standardem IEC 62443-4-1. Potwierdza on bezpieczeństwo cyklu rozwoju oprogramowania w zakresie rozwiązań dla przedsiębiorstw przemysłowych. Certyfikat ten jest przyznawany oprogramowaniu, które spełnia wiele rygorystycznych wymagań dotyczących ochrony systemów kontroli procesów
5G teraz także dla klientów Plus na Kartę, a do tego 60 GB ekstra
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-02 16:09 - 1 komentarz
Z uruchomionej przez Plusa sieci 5G na częstotliwości 2,6 GHz TDD mogą teraz promocyjnie korzystać również użytkownicy ofert Plus na Kartę. Ponownie dostępna jest także specjalna promocja z dodatkowym pakietem 60 GB, dzięki czemu będą mogli oni cieszyć się swobodą korzystania z Internetu. Od 1 października klienci Plus na Kartę mają możliwość promocyjnego korzystania z najnowocześniejszej technologii mobilnego dostępu do Internetu.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: