GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Alternatywne pomysły na konfiguracje wielomonitorowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-20 15:36 - dodaj komentarz
Konfiguracje wielomonitorowe nie bez powodu coraz bardziej zyskują na popularności. Jednak efektywne sparowanie monitorów wymaga więcej niż dobrania dwóch identycznych modeli. Warto tak dopasować konfigurację, by odpowiadała na nasze indywidualne potrzeby. Badana przeprowadzone na University of Utah1 wskazują, że praca z konfiguracją wielomonitorową może przyczynić się do wzrostu produktywności o 10 procent.
Nowa linia monitorów ULTRA od LG na CES 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 16:20 - dodaj komentarz
W przyszłym miesiącu podczas targów CES firma LG Electronics zaprezentuje najnowszą rodzinę monitorów „Ultra”, w skład której wchodzi monitor UltraWide zapewniający doskonałą produktywność oraz monitor gamingowy UltraGear. Projektując nowe monitory firma LG wykorzystała swoje doświadczenie w kategorii UltraWide (o formacie ekranu przynajmniej 21:9). 49-calowy monitor LG UltraWide (model 49WL95) o imponującej powierzchni ekranu pozwala zwiększyć produktywność niezależnie od rodzaju
Nowa usługa Smart Car od T‑Mobile - Inteligentny samochód dla każdego
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 16:15 - 1 komentarz
T‑Mobile wprowadził właśnie do swojej oferty usługę Smart Car. Innowacyjny produkt pozwala m.in. na monitorowanie w czasie rzeczywistym parametrów pojazdu, kontroli jego lokalizacji i tempa poruszania się, a także zwiększenie bezpieczeństwa dzięki systemowi konfigurowalnych powiadomień. Zagadki, dlaczego auto nie uruchamia się np. w czasie zimowych przymrozków czy „zgubienie samochodu” na parkingu w trakcie przedświątecznej gorączki i zakupów w centrach handlowych, to bolączki dobrze znane
Prognoza ESET: trendy w cyberbezpieczeństwie na 2019 rok
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 16:12 - dodaj komentarz
Rok temu eksperci z ESET przewidywali, że 2018 rok będzie rokiem ransomware. Bez wątpienia prognozy te się sprawdziły. Jakie zagrożenia według specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa z ESET będą wiodły prym w 2019 roku? Śmiało możemy stwierdzić, że większość zagrożeń i trendów występujących w 2018 roku, wystąpi także w przyszłym roku. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich cyberprzestępców będzie w dalszym ciągu pościg za szybkim i skutecznym zarobkiem.
Ochrona Internetu w Cyfrowym Polsacie (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 16:10 - dodaj komentarz
Ochrona Internetu to pełna ochrona Twojego komputera, tabletu i telefonu, przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem wymuszającym okup lub spamującym. Dodatkowo opcja Ochrony Rodzicielskiej pozwala ustawić ograniczenia dotyczące korzystania z Internetu przez Twoje dziecko. Twoje zdjęcia, ważne dokumenty lub inne pliki są chronione przed zniszczeniem lub kradzieżą.
Dobra zmiana w Konto Ważne Rok w Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 15:58 - dodaj komentarz
Konto Ważne Rok jest znane i lubiane. Nie dziwi to i Was pewnie też nie. Zauważyliśmy jednak, że wielu zapomina o doładowaniu konta głównego po roku i 30 dniach, tylko przypomina sobie o nim, gdy telefon już całkiem zamilknie.. Potem przychodzi czas telefonów na infolinię i próśb o przywrócenie. Dlatego, by nieco ułatwić Wam (i sobie) życie przedłużyliśmy w usłudze Konto Ważne Rok okres, w którym możecie jedynie odbierać połączenia z 30 dni do 93 dni.
T‑Mobile zachęca do ochrony środowiska i zawierania e-umowy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 15:55 - dodaj komentarz
T‑Mobile proponuje rozwiązania przystępne klientom i środowisku, zachęcając do zawierania umów w postaci elektronicznej. Taka forma podpisywania dokumentów jest również całkowicie zgodna z nowelizacją ustawy o prawie telekomunikacyjnym, która przynosi wiele zmian w procesach sprzedaży, w tym zasadach obiegu dokumentów. Nowe przepisy nakładają na operatorów telekomunikacyjnym obowiązek dostarczenia klientowi kompletu dokumentów (warunki świadczenia usług, cenniki itp.)
Plus: ajciekawsze sprzęty w ramach oferty abonamentu Internetu oraz MIX (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 15:53 - dodaj komentarz
Sprawdźcie jakie ciekawe sprzęty przygotował dla Was Plus w ramach swojej oferty abonamentu Internetu oraz MIX! Dla osób chcących cieszyć się rozrywką wszędzie, gdzie tylko zapragną mamy tablet HUAWEI MediaPad M5 Lite 10 LTE – idealny sprzęt do oglądania filmów i seriali. Dla graczy przygotowaliśmy zaś laptop gamingowy Omen by HP (model dc0005nw), który poradzi sobie z większością najlepszych gier.
Nowość na polskim rynku. Faktoring dla startupów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 15:50 - dodaj komentarz
SMEO jako pierwsza w Polsce firma faktoringowa oferuje usługę faktoringu online dla nowopowstałych firm, od pierwszej wystawionej faktury. Jest to możliwe dzięki rozwojowi własnej technologii, w szczególności autorskiego systemu antyfraudowego, budowanego w oparciu o sztuczną inteligencję, oraz scoringu behawioralnego. SMEO oferuje faktoring online dla małych i mikroprzedsiębiorców od kwietnia 2018 r. Przez ten czas sfinansowała ponad 6 tys. faktur na łączną kwotę 43 mln zł.
Smartwatch z lokalizatorem GPS już wkrótce w sieci sklepów Biedronka.
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 15:47 - dodaj komentarz
W sklepach Biedronka już w czwartek 20 grudnia pojawi się Smartwatch z lokalizatorem GPS. Urządzenie w formie zegarka, pomoże rodzicom pozostać w kontakcie z dziećmi będzie. oferowane w cenie 79,90 zł. Nasze dzieci codziennie stawiają malutkie kroki w dorosłość. Szkoła, zajęcia sportowe, wieczorne spotkania pociech z rówieśnikami. Każdy rodzic z tyłu głowy rozmyśla czy jego dziecko na pewno bezpiecznie przebywa w znanym im miejscu i nic mu nie zagraża.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: