GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Otwieramy dane jeszcze szerzej – decyzja rządu
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-25 15:11 - dodaj komentarz
Rada Ministrów przyjęła Program Otwierania Danych na lata 2021 – 2027. To krajowa strategia, która obejmuje kluczowe zagadnienia w zakresie udostępniania i zarządzania danymi. Program Otwartych Danych (POD) jest skierowany do organów administracji rządowej, jednostek podległych i nadzorowanych, KPRM oraz Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego. Może być realizowany także przez inne podmioty, które tworzą lub przechowują dane, w szczególności jednostki samorządu terytorialnego,
Testy potwierdzają: telewizory Neo QLED są skazane na sukces
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-25 15:08 - dodaj komentarz
Pierwsze dziennikarskie recenzje potwierdzają, że telewizory Samsung Neo QLED to zupełnie nowa jakość wrażeń. Wiodące na świecie media biznesowe i technologiczne, które już przetestowały modele z tej serii, jednogłośnie przyznały im najwyższe końcowe noty. Widzowie, którzy jako pierwsi w Polsce chcą odkryć pełnię możliwości nowych Neo QLED tylko do 28 marca mogą kupić je w przedsprzedaży.
3500 godzin szkoleń o 5G dla startupów i zakładów przemysłowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-25 15:06 - dodaj komentarz
Technologia 5G umożliwi rozwój nowych usług, ekosystemów i nowych źródeł przychodów dla polskich firm. Jednak jeśli chcemy innowacji, na początek potrzebna jest wiedza. W ramach S5 – Akceleratora Technologii 5G, Ericsson dostarczy dla 40 startupów oraz 5 partnerów przemysłowych blisko 3500 godzin szkoleniowych. W rezultacie, dzięki transferowi wiedzy w środowisku funkcjonującej infrastruktury 5G, powstanie ponad 20 produktów i usług gotowych do wdrożenia w biznesie.
Największy europejski event robotyczno-kosmiczny ERC 2021 odlicza czas do startu
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-25 14:37 - dodaj komentarz
Mamy za sobą rejestrację zgłoszeń do tegorocznej, siódmej już edycji uznanego robotyczno-kosmicznego wydarzenia w ramach cyklu zawodów European Rover Challenge. To oznacza, że przygotowania do ERC 2021 oficjalnie ruszyły pełną parą. W tym roku wydarzenie odbędzie się zarówno w hybrydowej formule remote, jak i stacjonarnie, w formule on-site. Chęć udziału w zawodach potwierdziło łącznie blisko 100 drużyn z 6 kontynentów.
T-Mobile: nowe taryfy 5G, urządzenia w elastycznych ratach i podwojone gigabajty
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-25 14:34 - dodaj komentarz
Niespełna dwa dni po udostępnieniu sieci 5G dla użytkowników T-Mobile na kartę ruszamy z kolejną ofensywą związaną z siecią piątej generacji. Od 24 marca nasi klienci abonamentowi mogą korzystać z nowych taryf 5G. Obok dotychczasowych opcji XS, S, M i L i pojawią się trzy taryfy 5G – M+, L+ i XL+ z odpowiednio 50, 100 i 150 GB w pakiecie. Co równie ważne, od dziś nasi klienci mogą także korzystać z nowego modelu sprzedaży urządzeń na elastyczne raty na 24 miesiące z atrakcyjnymi
Informacje o szczepieniach, zapisy na testy w aplikacji STOP COVID
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-25 14:30 - dodaj komentarz
W sklepach Google Play i App Store jest już dostępna najnowsza wersja aplikacji STOP COVID, a w niej kolejne udogodnienia dla użytkowników. Można ją pobrać za darmo. Warto! STOP COVID to dobrowolna, bezpłatna i bezpieczna aplikacja, która wysyła powiadomienia o kontakcie z koronawirusem. Dzięki temu pomaga zahamować jego rozprzestrzenianie się. Korzystanie z aplikacji jest proste, bezpieczne i – co pokazują doświadczenia innych krajów – skuteczne.
100GB dla studentów od Orange Flex
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-24 13:18 - dodaj komentarz
Semestr trwa, dlatego też Flex kontynuuje wcześniejszą promocję dla studentów i daje im aż 100GB do nauki i … rozrywki. Każdy obecny i nowy użytkownik Orange Flex, który posiada status studenta może do 30 czerwca bezpłatnie aktywować dodatkowy pakiet 100 GB, ważny przez 180 dni. Z wcześniejszej promocji 100GB od Flex skorzystało prawie 3,5 tysiąca studentów. W większości (68%) byli to mężczyźni. Top5 miast skąd pochodzą to Warszawa, Katowice, Wrocław, Kraków i Poznań.
HUAWEI MateBook D 16 (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-24 13:15 - dodaj komentarz
Mobilny laptop do zadań specjalnych, z którym zorganizujesz swoje biuro wszędzie. Wyposażony w wydajny 6-rdzeniowy procesor AMD Ryzen™ 5 4600H, 16-calowy ekran z funkcją ochrony wzroku, standard Wi-Fi 6 oraz najnowszą wersję Huawei Share. W laptopie Huawei MateBook D 16 zastosowano technologie redukujące emisję niebieskiego światła oraz eliminujące efekt migotania ekranu.
Eliminacje piłkarskich MŚ w Ipli i Cyfromym Polsacie
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-24 13:06 - dodaj komentarz
W środę 24 marca odbędą się pierwsze mecze eliminacji przyszłorocznego mundialu w strefie europejskiej. Oficjalnym nadawcą rozgrywek jest Telewizja Polsat, która w ostatnim tygodniu marca przeprowadzi kilkadziesiąt transmisji meczowych. Stacja przygotowała też rozbudowany program studyjny oraz magazyn skrótów. Eliminacje przyszłorocznych piłkarskich mistrzostw świata w strefie europejskiej będą rekordowo krótkie. Uczestnicy rozegrają po trzy spotkania w marcu i wrześniu oraz
Ultrabooki LG gram 2021 już w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-24 13:04 - dodaj komentarz
Ultrabooki LG gram są już nie tylko ultralekkie, wytrzymałe i działają przez wiele godzin bez ładowania. Modele z tego roku wyposażono w ekrany o proporcjach 16:10, jeszcze większe klawiatury i touchpady. To sprawia, że efektywność pracy znowu wzrasta, osiągając zdecydowanie wyższy poziom. Zmianie uległ również design – ultrabooki prezentują się teraz nadzwyczaj stylowo. O wszystkich zaletach nowych modeli przekonała się Martyna Wojciechowska – ambasadorka marki LG.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: