GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Ponad 60 tys. fanów na Orange Warsaw Festival 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-03 16:10 - dodaj komentarz
„Każdy z nas jest inny. Ale dziś cieszmy się muzyką – jedyną rzeczą, która łączy ludzi ze wszystkimi ich różnicami”, brzmiało przesłanie Miley Cyrus podczas koncertu zamykającego Orange Stage na Orange Warsaw Festival 2019, który zgromadził ponad 60 tysięcy uczestników. Trudno się z nią nie zgodzić. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę różnorodność tegorocznej edycji festiwalu.
T‑Mobile kontra zszargane nerwy przez infolinię: Bez nonsensów (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-03 16:07 - 1 komentarz
T‑Mobile rozpoczyna właśnie drugą odsłonę kampanii „Bez nonsensów”. Operator obala absurd dotyczący długiego oczekiwania na kontakt z konsultantem infolinii. W T‑Mobile 80% połączeń odbieranych jest w ciągu minuty. Użytkownicy oczekują od operatorów dobrej jakości połączeń, szybkiej transmisji danych, ale także sprawnie działającej obsługi klienta. Każdy z nich ceni swój czas i liczy na szybką reakcję na swoje zapytanie.
Zestawienie największych inwestycji w edtech na świecie i w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-03 16:02 - dodaj komentarz
Globalny rynek edtech (educational technology) w przyszłym roku osiągnie wartość ponad 250 miliardów dolarów. Na świecie powstaje wiele rozwiązań wykorzystujących nowe technologie, które ułatwiają nauczanie i czynią je bardziej skutecznym. Jak to wygląda w Polsce? Rynek edtech jest bardzo atrakcyjny dla inwestorów. Przynajmniej, gdy patrzymy z globalnej perspektywy. Już trzy lata temu David Bainbridge ukuł sformułowanie – “Edtech is the next fintech”.
Na wakacje czy festiwal muzyczny – zabierz smartfon
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-03 15:56 - dodaj komentarz
Już niebawem lato i wakacje, co dla większości z nas oznacza festiwale muzyczne, czas urlopów i wypadów w nieznane. Aby mieć większe poczucie bezpieczeństwa, komfort dostępu do różnych aplikacji czy kontaktów, warto mieć ze sobą smartfon. Poniżej kilka sytuacji, w których telefon okaże się niezbędny. Za nami Orange Warsaw Festival więc karuzela festiwali muzycznych wystartowała na dobre. A przed nami jeszcze tradycyjnie m.in. Open’er Festival, Jarocin oraz Audioriver.
Przemysłowa rewolucja postępuje coraz szybciej
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-03 15:18 - dodaj komentarz
Cyfrowo-technologiczno-biznesowy wyścig przyspiesza. Coraz trudniej znaleźć się w czołówce, coraz łatwiej poza peletonem. Czerwcowe targi Innowacje-Technologie-Maszyny ITM Industry Europe odbywające się pod hasłem „Na drodze do Przemysłu 4.0” pomogą odpowiedzieć na pytanie, czy polskie firmy mają szansę w tej rywalizacji i gdzie właściwie jest ten peleton.
Otwieramy przez API Centralną Ewidencję Pojazdów i Kierowców (CEPiK)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-31 15:23 - dodaj komentarz
Ministerstwo Cyfryzacji otworzyło dane techniczne o pojazdach. To kolejne dane udostępnione przez API w ramach projektu: „Otwarte dane – dostęp, standard, edukacja”. CEPiK to system informatyczny, który obejmuje centralną ewidencję kierowców (CEK) oraz centralną ewidencję pojazdów (CEP). Gromadzone są w nim między innymi dane o pojazdach. Dzięki API sprawdzisz m. in. ile samochodów danej marki jeździ w Polsce oraz poznasz ich wiek.
Kierowcy Mio uzyskują dostęp do najnowszej technologii firmy Inzura Tech
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-31 15:21 - dodaj komentarz
Brytyjska firma Inzura Tech została partnerem MiTAC Digital Technology Corporation. Firma będzie dostarczać globalnemu gigantowi z branży ubezpieczeń komunikacyjnych rozwiązania z zakresu telematyki z kamer samochodowych. Rodzina kamer Mio od ponad 15 lat pomaga w zwiększeniu poczucia bezpieczeństwa kierowców na drogach całego świata oraz chroni ich przed fałszywymi roszczeniami.
NAVITEL wydaje mapę nawigacyjną Mongolii
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-31 15:19 - dodaj komentarz
Firma rozszerza mapy nawigacyjne dla państw azjatyckich. Od teraz użytkownicy Navitel Navigator mogą korzystać ze szczegółowej mapy Mongolii. Mapa Mongolii liczy 151 243 km węzła drogowego, 543 miast i miasteczek, 417 906 unikalnych adresów i 26 363 punktów POI. Mapa zawiera infrastrukturę mieszkaniową oraz przemysłową miast i miasteczek z wyszukiwaniem adresowym, szczegółową sieć dróg, z uwzględnieniem ulic i dróg, kierunku ruchu drogowego, skrzyżowań, rond i innych informacji.
Młodzi Twórcy w sieci – raport z badania NASK
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-31 15:13 - dodaj komentarz
Takich badań jeszcze nie było! Eksperci NASK przygotowali i przeprowadzili badanie dotyczące młodych twórców internetowych. Ankieterzy porozmawiali z setką młodych, pozytywnie zaangażowanych blogerów, vlogerów, YouTuberów. Zapytali o ich pasje, źródła motywacji oraz doświadczenia związane z intensywną działalnością w sieci. Zaskoczenia? Sprawdźcie sami. Poznajcie Młodych Twórców.
T‑Mobile Marką Godną Zaufania wśród przedsiębiorców
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-31 15:10 - dodaj komentarz
T‑Mobile został liderem w kategorii „Operator telekomunikacyjny” w niezależnym badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez instytut Kantar Millward Brown na zlecenie miesięcznika „My Company Polska”. Ankietowani przedsiębiorcy reprezentujący segment MSP wskazali w badaniu, której marce, wspierającej ich biznes, ufają najbardziej.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: