GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Zabezpiecz PESEL. Większa ochrona przed oszustwami i utratą pieniędzy
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-13 14:19 - dodaj komentarz
Klienci, którzy zdecydują się na abonament na usługi mobilne w Orange, mogą skorzystać także z nowej usługi – Zabezpiecz PESEL. Pomoże im uchronić się przed przykrymi konsekwencjami oszustw dokonanych z użyciem ich danych osobowych, a każdy poszkodowany może liczyć na profesjonalne wsparcie pozwalające zminimalizować jego skutki. Jak pokazują badania, 60% Polaków boi się, że w okresie epidemii koronawirusa ich dane osobowe wpadną w niepowołane ręce.
Cyberbezpieczeństwo w Strategii Bezpieczeństwa Narodowego
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-13 14:16 - dodaj komentarz
Prezydent Andrzej Duda zatwierdził dzisiaj nową Strategię Bezpieczeństwa Narodowego. Jednym z istotnych elementów Strategii jest cyberbezpieczeństwo. Strategia Bezpieczeństwa Narodowego (SBN) jest najważniejszym krajowym dokumentem strategicznym w obszarze bezpieczeństwa. W oparciu o wskazane w SBN obszary działania mogą powstać ustawy oraz szczegółowe strategie sektorowe. Jedną z takich strategii sektorowych jest przyjęta w ubiegłym roku przez rząd Strategia
Play - Solidne wyniki za Q1 2020
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-13 14:13 - dodaj komentarz
Przychody operacyjne wzrosły o 3,5% r/r do 1,74 mld zł, dzięki poprawie przychodów z usług o 7,8% przy wzroście średniego ARPU o 4,7% r/r, częściowo skompensowane słabszą sprzedażą telefonów, na którą wpłynęły obostrzenia związane z pandemią COVID-19. Skorygowana EBITDA[1] na poziomie 607 mln zł (+5,3% r/r), odzwierciedla znaczący wpływ marży na usługach. Wolne przepływy pieniężne dla właścicieli kapitału własnego (FCFE)1 w I kw. wyniosły 341 mln zł, co stanowi wzrost o 88,9% r/r
RCS nie będzie zabójcą SMS-ów KOMENTARZ EKSPERTKI
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-13 14:09 - dodaj komentarz
Kilka dni temu Google bez zapowiedzi i po cichu uruchomił w Polsce nowy standard komunikacji mobilnej RCS, który media już nazwały "zabójcą SMS-ów", "końcem SMS-ów" lub czasem łagodniej "następcą SMS-ów". Oto komentarz Mai Wiśniewskiej, PR & Content Marketing Manager w SMSAPI do tego wydarzenia.
Uruchomienie badawczej sieci 5G w Łodzi
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-13 14:06 - dodaj komentarz
DIH5G (Digital Innovation Hub 5G ) - konsorcjum zrzeszające Instytut Łączności – Państwowy Instytut Badawczy (lider), Politechnikę Łódzką, Ericsson oraz Fundingbox zaprasza na zdalne uruchomienie badawczej sieci 5G na Politechnice Łódzkiej. Projekt finansowany jest ze środków Ministerstwa Rozwoju. Uroczystość odbędzie się 14 maja br. o godzinie 10.00.
Rynek pracy w cyberprzestrzeni
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-13 14:03 - dodaj komentarz
Social media to miejsce nawiązywania nowych znajomości, ale również przestrzeń kreowania własnego wizerunku. Co ciekawe, wśród zainteresowanych informacjami publikowanymi na poszczególnych portalach, są pracodawcy. Badania donoszą, iż na obraz kandydatów w oczach rekrutujących, obok zawartości CV wpływ ma to, jak i co aplikanci komunikują w wirtualnym świecie. Portale społecznościowe są przydatnym narzędziem usprawniającym poszukiwanie nowych pracowników.
NAVITEL wydaje aktualizację wszystkich map Q1 2020
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-12 14:08 - dodaj komentarz
NAVITEL informuje o nowej wersji map Q1 2020. Dostępne są one dla użytkowników nawigacji NAVITEL oraz aplikacji Navitel Navigator. Mapa uwzględnia 22 766 204 km węzła drogowego, 14 602 864 punktów POI, 2 010 583 miast i miejscowości, a dla 405 860 z nich możliwy jest podgląd dróg i wyszukiwanie adresowe. Dostępnych jest 380 039 276 unikalnych adresów do wyszukiwania.
UPC Polska ponownie otwiera salony sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-12 14:06 - dodaj komentarz
UPC Polska #dzialaztroska i ponownie otwiera wszystkie salony sprzedaży w całej Polsce, aby zwiększyć komfort i satysfakcję klientów. Jednocześnie dostosowuje funkcjonowanie do obecnych wymagań dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa, by zapewnić pełną ochronę pracownikom oraz klientom. Wraz z ogłoszeniem przez polski rząd informacji o zniesieniu części ograniczeń związanych z COVID-19, UPC Polska zdecydowało o otwarciu salonów sprzedaży w całej Polsce.
Brain będzie kreował reklamy dla Plusa na Kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-12 14:02 - dodaj komentarz
Agencja Brain wygrała przetarg na obsługę reklamową oferty Plus na Kartę i przez najbliższy czas będzie odpowiedzialna za komunikacje tej linii biznesowej. W przetargu na opracowanie platformy komunikacji i obsługi rocznej ATL i BTL linii Plus na Kartę udział wzięło pięć agencji, a kryteriami oceny były:atrakcyjność kreatywna, zauważalność reklam, wyróżnialność na tle konkurencji, kampanijność formatu, dopasowanie do grupy docelowej.
Dzień walki z ransomware
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-12 14:00 - dodaj komentarz
Trzy lata temu punkt kulminacyjny osiągnęła największa w historii epidemia oprogramowania ransomware o nazwie WannaCry. Obecnie to samo, jak również inne rodzaje oprogramowania ransomware nadal zagraża konsumentom i firmom. Przeprowadzone niedawno przez firmę Kaspersky badanie pokazało, że w 2019 r. WannaCry utrzymywał się w czołówce najbardziej rozpowszechnionych rodzin oprogramowania ransomware, a niemal jedną trzecią (30%) celów tego rodzaju
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: