GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Aplikacja Santander mobile najlepsza według internautów
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 15:32 - dodaj komentarz
Aplikacja Santander mobile zwyciężyła w głosowaniu internautów w tegorocznej edycji Mobile Trends Awards. To nagroda specjalna, o której decyduje publiczność – wygrywa aplikacja z największą liczbą głosów. Ponadto przez internautów III miejscem została nagrodzona eKsięgowość - usługa księgowości on-line dla małych firm. Aplikacja Santander mobile ułatwia codzienne życie, pomagając w zarządzaniu finansami – dzięki niej klienci mają dostęp do usług banku.
E-dowód i dowód w komórce - to nie to samo
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-07 15:01 - dodaj komentarz
Po co mi e-dowód skoro mam go w komórce? Po co mi dowód w komórce skoro mam e-dowód? Odpowiadamy: przyda się i jedno, i drugie. Bo to nie to samo. Jako obywatele mamy obowiązek posiadania dowodu osobistego. To podstawowy dokument potwierdzający naszą tożsamość i obywatelstwo. Nie tylko na terenie kraju, ale i np. na terenie całej Unii Europejskiej. To dowód osobisty uprawnia nas do przekraczania granic państw UE. Plastikowy dowód osobisty.
W 2018 liczba użytkowników zaatakowanych przez trojany bankowe wzrosła o 16 proc.
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-07 14:57 - dodaj komentarz
W 2018 roku 889 452 użytkowników rozwiązań Kaspersky Lab było atakowanych przez trojany bankowe, co stanowi wzrost o 15,9% w porównaniu z 2017 r., gdy liczba ta wynosiła 767 000. Według przeprowadzonej przez Kaspersky Lab analizy krajobrazu zagrożeń finansowych za wzrost ten częściowo odpowiada wzmożona aktywność jednego trojana bankowego.
TVN testuje technologię HbbTV
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-07 14:53 - dodaj komentarz
25 lutego stacja TVN uruchomiła na swoim głównym kanale testową aplikację telewizji hybrydowej. W ramach tej usługi widzowie korzystający z naziemnej telewizji otrzymują dodatkowe treści takie jak: rozszerzony program telewizyjny czy interaktywne sondy powiązane z aktualnie emitowanymi programami. Platforma powstała przy współpracy z Emitel – operatorem naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej.
Więcej telewizyjnej rozrywki i internet bez ograniczeń w nowej ofercie Orange Love
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-07 14:49 - 1 komentarz
Orange wprowadza dwa nowe pakiety konwergentnej usługi Orange Love. Zawierają one zdecydowanie bogatszą ofertę telewizyjną. Do tego internet światłowodowy do 1 Gb/s, telewizję mobilną Orange TV Go i nawet 20 GB w abonamencie komórkowym. Kto zdecyduje się na nową ofertę, dostanie w prezencie smartfon Huawei Y6 2018. Z badań Orange Polska wynika, że oglądane telewizji jest jednym z preferowanych sposobów wspólnego spędzania czasu.
Multy Mini - jeszcze wyższa jakość technologii mesh dzięki nowości od Zyxel
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-07 14:45 - dodaj komentarz
Multy Mini to nowe urządzenie rozbudowujące możliwości już istniejącego modelu Multy X. Moc, zasięg oraz wygoda zostały zamknięte w kompaktowej i estetycznej obudowie. Multy Mini jest nowością w rodzinie produktów Multy oferowanej przez Zyxel Communications. Urządzenie przeznaczone jest do rozbudowy istniejącej sieci opartej o model Multy X. Jego możliwości pozwalają zapewnić zasięg sieci na dodatkowej powierzchni 185 metrów kwadratowych.
Galaxy S10+ z najlepszym aparatem selfie według DxOMark
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-07 14:42 - dodaj komentarz
Samsung Galaxy S10+ oferuje najlepszy aparat do selfie, wynika z testu przeprowadzonego przez DxOMark. Najnowszy flagowy smartfon marki Samsung wyposażono w przedni aparat z technologią Dual Pixel AF oraz możliwościa nagrywania wideo 4K. Najnowszy Samsung Galaxy S10+ osiągnął najwyższą punktację w skali DxOMark Selfie, nowym systemie oceny jakości obrazu oferowanego przez przednie aparaty w smartfonach, uzyskując 96 punktów.
Nienawiść i hejt w sieci dotyczy coraz większej liczby nastolatków
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-07 14:39 - dodaj komentarz
Co trzeci nastolatek spotkał się z mową nienawiści, a prawie 9% doświadczyło jej osobiście – wynika z badań EU Kids online 2018, prowadzonych pod kierownictwem prof. UAM Jacka Pyżalskiego w partnerstwie z Fundacją Orange. Mowa nienawiści i agresja stały się poważnym problemem. Pełny raport z badań zaprezentowano w siedzibie Rzecznika Praw Obywatelskich, przy udziale przedstawicieli Okrągłego Stołu RPO do walki z patotreściami w internecie.
T-Mobile: Supertelefony Sony na Dzień Kobiet i  100 ZŁ do APART
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-07 14:37 - dodaj komentarz
Skorzystaj z super oferty od T-Mobile. Z okazji Dnia Kobiet wybierając jeden z telefonów Sony otrzymujesz voucher, 100 zł do Apart, w prezencie. Promocja obejmuje 9 modeli telefonów Sony. Dostaniemy je w abonamencie bez limitów i 10 GB transferu na pełnej prędkości. Wysokość abonamentu zależy do wybranego telefonu. Promocja trwa do 15 marca (do godziny 23:59). Kod rabatowy jest ważny do 28 lutego 2021 roku.
PLAY rozbudowuje sieć
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-07 14:28 - dodaj komentarz
W zasięgu sieci Play jest już : LTE: 97,2% populacji, LTE ULTRA: 86,8% populacji, 5G READY: 11% populacji (NOWOŚĆ). Aktualnie w zasięgu LTE znajduje się: 2251 miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców w tym 391 miast powyżej 10 tys. mieszkańców. Aktualnie w zasięgu LTE ULTRA znajduje się: 1716 miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców w tym 381 miast powyżej 10 tys. mieszkańców.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: