GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Promocja na Samsungi – taniej nawet o 500 złotych
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-02 14:40 - dodaj komentarz
W tym tygodniu Orange obniżył ceny dwóch modeli smartfonów: Samsung Galaxy S21 5G 256 GB – o 454 złotych i Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 128GB aż o 500 zł. Akcja obowiązuje między 01.07-07.07. i skierowana jest tym razem dla użytkowników Orange na kartę. Mają oni szansę wypróbować modny i nowoczesny sprzęt z dostępem do sieci 5G, korzystając z atrakcyjnej ceny zakupu.
Tatsuno chroni swoje dystrybutory paliwa  rozwiązaniami Kaspersky
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-02 14:30 - dodaj komentarz
Tatsuno Corporation, japoński producent dystrybutorów paliwa oraz innych rozwiązań dla klientów działających na globalnym rynku sprzedaży detalicznej paliwa, wybrał rozwiązanie Kaspersky Embedded Systems Security. Celem rozwiązania jest zapewnienie ochrony systemom terminali płatniczych zainstalowanych w swoich dystrybutorach paliwa. Kluczowe korzyści oferowane przez to rozwiązanie obejmują: obsługę systemu Windows XP, wysoki poziom bezpieczeństwa przez długi okres oraz kompatybilność ze sprzętem charakteryzującym się
Trwają zapisy do pogramu Microsoft Innovative Educator Expert
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-02 14:29 - dodaj komentarz
Czternaście dni. Tyle pozostało do końca rejestracji w programie Microsoft Innovative Educator Expert. Zgłoszenia można rejestrować do 15 lipca. Kim jest Microsoft Innovative Educator Expert i jakie korzyści dla nauczycieli i szkół daje udział w programie? W społeczności, która łączy najbardziej innowacyjnych nauczycieli z całego świata zrzeszonych było w tym roku szkolnym blisko 20 000 osób. W Polsce tytuł edukatora Microsoft Innovative Educator Expert w roku szkolnym 2020/2021 miało ponad 490 nauczycieli.
Skandynawski gigant IT obecny od lipca w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-02 14:26 - dodaj komentarz
1 lipca oficjalnie dwóch skandynawskich liderów rynku IT i sustainability – Cybercom Group oraz Knowit - połączyło swoje siły. Fuzja obejmuje także polski oddział Cybercom zlokalizowany w Warszawie, Łodzi oraz Bydgoszczy, który stał się częścią nowo utworzonej jednostki Knowit Connectivity. Cybercom Poland Sp. z o.o. zmieni nazwę na Knowit Poland Sp. z o.o. i stanie się częścią jednej z największych firm IT w Europie, która po fuzji będzie zatrudniać łącznie ok. 3800 osób w sześciu krajach: Szwecji, Finlandii, Norwegii,
Wakacje dla każdego w Orange Flex
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-02 14:24 - dodaj komentarz
Rozpoczynamy wakacje i do odebrania jest Zestawi Wakacyjny dla nowych i obecnych użytkowników Klubu Flex, który zawiera: Pakiet 2 GB w roamingu w UE, ważny 30 dni, Pakiet 50 GB (2 x 25 GB), każdy ważny przez 30 dni, Video Pass ważny 30 dni. Na wakacjach liczą się GB! Flex daje użytkownikom w prezencie aż 2 GB w roamingu w UE, które mogą wykorzystać podczas zagranicznych podróży bez zmartwień, czy paczka danych szybko się skończy.
W 2020 roku prawie 250 milionów ataków na aplikacje webowe w branży gier
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-02 14:21 - dodaj komentarz
Podczas pandemii COVID-19 branża gier online odnotowała większy wzrost cyberataków niż jakikolwiek inny sektor. Według raportu Akamai „Gaming in a Pandemic” liczba ataków na aplikacje internetowe firm zajmujących się grami wzrosła, pomiędzy 2019 a 2020 rokiem, o 340 proc. Pozyskane w ten sposób dane użytkowników przestępcy mogą wykorzystywać do różnych celów – z włamaniem na konto bankowe włącznie. Jak zapobiegać ewentualnym skutkom tego typu ataków?
Inspirujące akcesoria Lenovo Go dla pracowników zdalnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-02 14:20 - dodaj komentarz
Lenovo rozszerza ofertę o akcesoria z nowej linii Lenovo Go ogłoszonej w zeszłym miesiącu. Szeroka gama akcesoriów do komputerów PC została opracowana w odpowiedzi na typowe problemy związane z wydajnością, takie jak konieczność wykonywania wielu zadań na kilku urządzeniach jednocześnie, rozładowanie baterii w podróży czy frustrująco niska jakość dźwięku podczas wideokonferencji.
Jak Polacy sprzedają przez social selling?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-02 14:14 - dodaj komentarz
Serwisy społecznościowe w ciągu ostatniej dekady wyrosły na potężne narzędzie wspierające sprzedaż. Jego skuteczność opiera się na bezpośredniej interakcji. Kto powinien tego spróbować? Jak zrobić to dobrze? - podpowiadają eksperci z Shoper. Przy uruchamianiu nowego e-sklepu lub wprowadzaniu produktu do oferty, trzeba pamiętać, że potencjalni klienci muszą się o tym dowiedzieć. Warto wykorzystać do tego media społecznościowe. 70 proc. użytkowników szukało na Instagramie inspiracji zakupowych.
Gdzie znajduje się brzeg sieci?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-02 14:09 - dodaj komentarz
W wyniku nieustanej ewolucji modeli przetwarzania danych w przedsiębiorstwach, przez zdalnych pracowników oraz użytkowników prywatnych, zmieniły się oczekiwania związane z szybkością dostępu do informacji. W efekcie wypracowane zostały techniki umożliwiające fizyczne zlokalizowanie przetwarzanych danych jak najbliżej użytkownika, aby wyeliminować związane z ich przesyłaniem opóźnienia, ale nadal zapewniające centralne zarządzanie nimi.
Cyberbezpieczne wakacje
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-02 14:05 - dodaj komentarz
Smartfony, tablety, laptopy – nie zapominamy o nich pakując się na wakacje. A czy pamiętacie o dbaniu o bezpieczeństwo swojego sprzętu, w tym danych, które w nim przechowujecie? Podpowiadamy, jak to zrobić. Przed podróżą koniecznie przeczytajcie nasze wskazówki. Wyjeżdżając na wakacje staramy się nie pisać czarnych scenariuszy. Nie można jednak zapominać, że w letnim ferworze możemy stracić telefon lub laptopa. Kradzież, uszkodzenie, zniszczenie – to wszystko (niestety) może się zdarzyć.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: