GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Szybkie płatności mobilne stają się kluczowe dla rozwoju e-biznesów
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-26 14:00 - dodaj komentarz
Pandemia przyspieszyła trend przenoszenia się z zakupami z komputerów na smartfony i ze stron sklepów na mobilne aplikacje. Są szybsze i wygodniejsze. Jednak przez brak zintegrowanych płatności sprzedawcy mogą tracić sporo klientów na ostatniej prostej. Według raportu Statista na świecie jest 3,2 miliardów użytkowników smartfonów - rynek aplikacji mobilnych kwitnie zatem w najlepsze. Obecnie posiadacze smartfonów mają do wyboru około 2,5 miliona aplikacji w Google Play Store
Pierwsza stacja off-grid Orange zasilana słońcem
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-26 13:46 - dodaj komentarz
W Wielkopolsce Orange uruchomił pierwszą stację bazową, której prąd do pracy dostarczają moduły fotowoltaiczne z magazynem energii, wspierane agregatem DC. Obiekt nie jest podłączony do sieci energetycznej (off-grid). Słońce dostarcza ponad 70 proc. zielonej energii, niezbędnej do działania. Innowacyjne rozwiązanie. Stacja stoi na polanie pośród lasów przy autostradzie A2, zapewniając zasięg 4G/LTE podróżującym oraz mieszkańcom okolicy Zbąszyna i Łomnicy. W pobliżu nie ma sieci energetycznej.
Huawei MateBook D16 z monitorem już w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-26 13:33 - dodaj komentarz
Dziś Play ogłosił naprawdę wyjątkową okazję, idealną do zdalnej pracy czy nauki, a także rozrywki. Operator ruszył z przedsprzedażą laptopa, który niedawno miał swoją premierę i który już na recenzjach największych YouTuberów zbiera same pochlebne opinie! A do tego jako gratis w przedsprzedaży dodawany jest duży monitor, dzięki któremu korzystanie z komputera będzie jeszcze bardziej ergonomiczne.
Technologia HVAC firmy LG uzyskała międzynarodowe certyfikaty
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-25 15:29 - dodaj komentarz
Klimatyzatory komercyjne firmy LG Electronics otrzymały szereg wyróżnień od cieszących się zaufaniem, międzynarodowych organizacji, poświadczających ich zdolność do podwyższania jakości powietrza w pomieszczeniach. Certyfikaty Intertek, TÜV Rheinland i Underwriters Laboratories (UL) przyznane kasecie LG Dual Vane stanowią potwierdzenie skuteczności oczyszczania powietrza przez klimatyzatory LG.
Oferta Orange z telewizorem 55” i smartfonami oraz HBO bez opłat
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-25 15:27 - dodaj komentarz
Wiosna już trwa, a wraz z nią wystartował sezon promocyjny. Warto teraz pomyśleć o nowym smartfonie w dobrej cenie, o rodzinnej rozrywce, m.in. telewizorze na raty oraz o HBO – jako bonusie przez pół roku w Telewizji Orange. Nie zabraknie też atrakcyjnych ofert dla klientów biznesowych. Smart TV w świetnej cenie i HBO bez opłat z Orange Love. Wybierając pakiety: Love Standard, Extra lub Premium można zakupić telewizor w korzystnych ratach po 35 złotych, płatnych przez 48 miesięcy.
Dyżurnet.pl – nie bądźmy obojętni w sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-25 15:23 - dodaj komentarz
Rok po wybuchu pandemii i przeniesieniu wielu czynności do sieci – zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci – dociera do nas coraz więcej badań, danych i informacji o tym, jaki wpływ ma na nas czas izolacji oraz pracy i nauki online. Widoczny jest wzrost liczby incydentów, związanych z seksualnym wykorzystywaniem dzieci – alarmuje Dyżurnet.pl, który został ogłoszony w zespołem miesiąca przez międzynarodowe Stowarzyszenie zespołów reagujących INHOPE.
10 darmowych GB od T-Mobile do odebrania na mecze reprezentacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-25 15:21 - dodaj komentarz
Pierwsze tygodnie kalendarzowej wiosny to także początek piłkarskich emocji. Już dziś wieczorem, o godz. 20.45, polska reprezentacja piłki nożnej rozegra pierwszy z meczów eliminacji do Mistrzostw Świata. Wybór prezentu na Happy Fridays był zatem prosty – tym razem nasi klienci indywidualni mogą odebrać aż 10 GB przez cały tydzień rozgrywek – od 25 do 31 marca – i bez obawy o zużyte gigabajty kibicować naszej drużynie narodowej.
Kaspersky z tytułem lidera w zakresie usług analizy cyberzagrożeń
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-25 15:19 - dodaj komentarz
Forrester, wpływowa organizacja badawczo-doradcza, przyznała firmie Kaspersky tytuł lidera w zakresie usług analizy zagrożeń w swoim raporcie „The Forrester Wave™: External Threat Intelligence Services Q1, 2021”. Raport ten stanowi istotny test porównawczy dla organizacji zainteresowanych usługami analizy zagrożeń na całym świecie. Coraz więcej firm postrzega analizę zagrożeń jako obszar inwestycji po doświadczeniu incydentu naruszenia bezpieczeństwa danych.
Bank czy już firma technologiczna?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-25 15:18 - dodaj komentarz
PKO Bank Polski jest instytucją finansową największą w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest także jedną z największych firm technologicznych w naszym kraju. […] Z Microsoft współpracujemy od wielu lat i cieszę się, że jesteśmy w stanie adoptując najnowsze rozwiązania, które nam proponuje, rozwijać naszą organizację.” – mówi Adam Marciniak, Wiceprezes Zarządu PKO Bank Polski. Od kilku lat PKO Bank Polski skutecznie realizuje strategię opartą na cyfryzacji.
Grupa Polsat podsumowuje 2020 rok
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-25 15:16 - dodaj komentarz
Grupa Polsat sprawnie dostosowała działalność do nowych warunków panujących w pandemii. Uruchomiła pierwszą w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD, która obejmie wkrótce zasięgiem ponad 11 mln mieszkańców Polski. Rozwój sieci 5G istotnie przyspieszy ogłoszone strategiczne partnerstwo z Cellnex Telecom. Z kolei zakup Grupy Interia.pl jeszcze bardziej umocnił pozycję Grupy na rynku internetowym. Nowym kierunkiem rozwoju było wejście na rynek fotowoltaiki pod marką Soleo.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: