GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Skróty do wybranych funkcji aplikacji Moje ING mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-04 15:35 - dodaj komentarz
ING Bank Śląski udostępnił aktualizację aplikacji mobilnej Moje ING dla użytkowników Androida. Dzięki niej klienci mogą ustawić na ekranie swojego telefonu skróty do najpopularniejszych funkcji aplikacji. Skróty umożliwiają jednym kliknięciem pokazanie kodu BLIK, otwarcie formularza przelewu lub wyświetlenie historii transakcji. W nowej wersji do ikonki aplikacji mobilnej Moje ING na ekranie głównym telefonu dodano skróty do najpopularniejszych funkcji.
Otwarta bankowość w Santander Bank Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-04 15:34 - dodaj komentarz
Zgodnie z wymogami dyrektywy PSD2 Santander Bank Polska udostępnił produkcyjnie API tak zwanym podmiotom trzecim (TPP). Rozwiązanie to umożliwi pobieranie w bezpieczny dla klientów sposób informacji o rachunkach płatniczych i kartach kredytowych, w tym historii transakcji, inicjalizacji transakcji płatniczej oraz informacji na temat wysokości dostępnych środków. Dostęp do danych rachunków płatniczych będzie wymagał udzielenia przez klienta zgody, którą będzie można cofnąć w dowolnym momencie.
Nie takie RODO straszne – ale tylko, jeśli się zabezpieczysz
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-04 15:31 - dodaj komentarz
Niemal równo rok temu, 25 maja 2018 roku, prawo ochrony danych osobowych zmieniło się w całej Unii Europejskiej wraz z wejściem w życie regulacji RODO. Regulator przewidział dotkliwe kary finansowe za złamanie przepisów, tymczasem zabezpieczenie danych nie jest tak kłopotliwe, jak się wydaje. Może też nie tylko pomóc uniknąć kary, ale wręcz stanowić atut firmy. W nowych przepisach ustalone zostały kary za ich złamanie w wysokości aż do 20 mln euro lub 4% globalnego
UPC: Otwarcie nowego Salonu Sprzedaży UPC Polska w Gdańsku
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-03 16:33 - dodaj komentarz
Nowa koncepcja salonów sprzedaży UPC Polska zagościła również na wybrzeżu. W sobotę w gdańskim centrum handlowym Forum oficjalnie otwarty został kolejny salon operatora, w którym klienci mają możliwość poznania szerokiego spektrum nowoczesnych usług w ciepłej, domowej atmosferze. Gdańsk to trzecie w Polsce miasto, w którym klienci mogą odwiedzić salon sprzedaży UPC Polska w całkowicie odmienionej formie.
LG:Pierwszy na świecie telewizor OLED 8K już w sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-03 16:29 - dodaj komentarz
Firma LG Electronics poinformowała, że w tym tygodniu rozpocznie w Korei Południowej przedsprzedaż pierwszego na świecie telewizora OLED 8K (model 88Z9). W kluczowych krajach Ameryki Północnej i Europy telewizor ten pojawi się w sprzedaży w trzecim kwartale bieżącego roku. Telewizor OLED 8K jest zarazem największym telewizorem z matrycą organiczną w ofercie LG.
II faza postępowania: ePłatności - Billbird
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-03 16:26 - dodaj komentarz
UOKiK skierował do drugiego etapu postępowanie w sprawie przejęcia przez Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności kontroli nad BillBird. W tej sprawie istnieje ryzyko ograniczenia konkurencji. Transakcja została zgłoszona do UOKiK na początku lutego 2019 r. Jej uczestnicy oferują doładowania do telefonów komórkowych (tzw. pre-paid), doładowania do energetycznych liczników przedpłaconych oraz obsługują różnego rodzaju transakcje płatnicze.
KRUS wybiera IBM Cloud, aby poprawić bezpieczeństwo pracy w rolnictwie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-03 16:23 - dodaj komentarz
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS) wybrała IBM Cloud w celu modernizacji swojej platformy e-learningowej i wdrożenia strategii chmury hybrydowej. Rozszerzenie programów szkoleniowych dedykowanych dla młodzieży szkolnej i skupiających się na zapobieganiu wypadkom w gospodarstwach rolnych do chmury, pomoże zwiększyć znajomość zasad bezpieczeństwa pracy. Według Narodowego Instytutu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (NIOSH, USA), uprawa roli jest jednym z
LG w trosce o przyszłość naszej planety
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-03 16:19 - dodaj komentarz
Emisja dwutlenku węgla na świecie osiągnęła rekordowy poziom. LG, w trosce o ochronę naszej planety oraz poprawę jakości powietrza, prowadzi szereg różnorodnych działań. Firma wdraża globalną strategię „Innovation For a Better Planet” oraz angażuje się w lokalne inicjatywy, takie jak eko Maraton Mazury i Bieg Szlakiem Krutyni, które odbyły się w minioną sobotę w Gałkowie.
Pakiet bez limitu 50proc. taniej z aplikacją Mobilny Plus Online
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-03 16:18 - dodaj komentarz
Dostępna jest nowa promocja dla klientów głosowych taryf prepaid korzystających z mobilnej aplikacji Plus Online, którzy mają możliwość włączenia zniżki 50% na pakiet usług bez limitu. Promocja „Extra zniżka 50% na no limit z Mobilną Aplikacją Plus Online” obowiązuje od 1 do 30 czerwca i jest adresowana do osób korzystających z taryf „Elastyczna na Kartę” i „Nowy Plush”. Klienci, którzy pobrali na swój telefon Mobilną Aplikację Plus Online mogą aktywować ekstra zniżkę
Nowości smartfonowe w PLAY w tym Sony Xperia 1
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-03 16:15 - dodaj komentarz
W sieci Play wystartowała przedsprzedaż na przepiękną Sony Xperię 1. Super design, super ekran. Chcecie mieć coś oryginalnego to smartfona dla Was! Ekran 6,5 cala ma wszystko, co potrzebne, abyś mógł doświadczyć kinowych wrażeń. Niesamowita jakość, doskonały kontrast i wiarygodnie odzwierciedlone kolory – to tylko wybrane zalety tego wyświetlacza. Trzy aparaty 12 + 12 + 12 Mpix z dwukrotnym zoomem optycznym pozwolą Ci uzyskać niezwykle wyraźne zdjęcia w każdych warunkach.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: