GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nowa aplikacja mobilna ING Business
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-14 15:19 - dodaj komentarz
ING Bank Śląski wprowadził nową wersję aplikacji mobilnej dla firm – ING Business. Klienci zyskują proste i intuicyjne rozwiązania oraz zupełnie nowe doświadczenie bankowania. A zastosowanie nowoczesnej technologii Flutter by Google pozwala znacznie szybciej dostarczać użytkownikom nowe funkcje i usługi. Nowa wersja aplikacji mobilnej ING Business jest dostępna w sklepach App Store i Google Play.
Jak Covid-19 zmieni sposób naszej pracy
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-14 15:16 - dodaj komentarz
Wraz z sukcesywnym odmrażaniem gospodarki będziemy wszyscy powoli wracali do “nowej normalności”. Wszystko wskazuje na to, że w jej ramach na stałe zmieni się sposób pracy tysięcy osób w Polsce. To, co zmienia obecna sytuacja, to powszechność pracy zdalnej. Dotyczy to także branży IT, która - gdy nastał czas pandemii - miała o tyle komfortową sytuację, że od dawna była przyzwyczajona do współpracy z rozproszonymi zespołami i miała wypracowane procedury sprawnego działania.
Uruchomienie badawczej sieci Digital Innovation Hub 5G w Łodzi
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-14 15:11 - dodaj komentarz
DIH5G (Digital Innovation Hub 5G) - konsorcjum zrzeszające Instytut Łączności – Państwowy Instytut Badawczy (lider), Politechnikę Łódzką, Ericsson oraz Fundingbox ogłosiło uruchomienie badawczej sieci 5G na Politechnice Łódzkiej. Projekt stał się możliwy dzięki inicjatywie i środkom Ministerstwa Rozwoju. DIH5G to ekosystem łączący dostawców i odbiorców technologii 5G oraz zapewniający pośrednictwo między przedsiębiorstwami będącymi klientami a dostawcami technologii oraz ośrodkami
Aplikacja pomoże bezpiecznie wrócić do biur
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-14 15:06 - dodaj komentarz
Wrocławski Carbon Tower postawiony przez Cavatina Holding będzie pierwszym w Polsce biurowcem, który do ochrony przed wirusem SARS COV-2 zaprzęgnie najnowsze rozwiązanie z dziedziny Prop-Tech. Twórcy start-up’u Zonifero rozbudowali swoją aplikację pozwalając za jej pośrednictwem nie tylko rezerwować biurka w odpowiedniej odległości pomiędzy pracownikami, ale dzięki technologii Bluetooth wskazać, czy dany użytkownik znalazł się w pobliżu osoby deklarującej objawy COVID19.
Raport Sophos: firmy płacące okup cyberprzestępcom tracą podwójnie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-14 15:02 - dodaj komentarz
Przeprowadzone na zlecenie firmy Sophos badanie wykazało, że ataki typu ransomware wciąż są groźne. Zapłacenie cyberprzestępcom okupu w celu odzyskania zaszyfrowanych danych nie rozwiązuje problemu. Co więcej, średnie koszty związane z naprawieniem szkód mogą wzrosnąć średnio z 730 tys. do nawet 1,4 mln dolarów. W Polsce jedynie 44% firm posiada ubezpieczenie, które pokrywa ewentualne straty spowodowane złośliwym oprogramowaniem tego typu.
AOC: 5 nowych monitorów z odświeżaniem  240 Hz
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-14 15:00 - dodaj komentarz
Do oferty AOC trafiło pięć nowych modeli monitorów dla graczy. Dwa z nich dysponuje ekranami o przekątnej 23,8 cala, dwa – 27-calowymi oraz jeden – 31,5-calowym. Wszystkie wyświetlają obraz o rozdzielczości Full HD, przy częstotliwości odświeżania 240 Hz. 24G2ZE oraz 24G2ZU to nowe monitory z serii G2 z płaską matrycą TN. Pozostałe prezentowane konstrukcje − C27G2ZE, C27G2ZU oraz C32G2ZE − zostały oparte na zakrzywionych matrycach VA.
TP-Link Archer VR2100 – router z obsługą technologii Super VDSL i OneMesh
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-13 14:34 - dodaj komentarz
TP-Link wprowadza do swojego portfolio bezprzewodowy router z wbudowanym modemem obsługującym technologię Super VDSL, która umożliwia dostęp do Internetu o prędkości wynoszącej nawet 350 Mb/s za pomocą łącza telefonicznego. Archer VR2100 to uniwersalny router z obsługą technologii DSL najnowszej generacji – Super VDSL (VDSL2 profil 35b), która umożliwia pobieranie danych za pomocą łącza telefonicznego z prędkością nawet 350 Mb/s.
UPC Polska rozszerza zasięg 1Gb/s internetu do 2,5 miliona gospodarstw
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-13 14:30 - dodaj komentarz
Lublin, Rzeszów i Gliwice dołączyły właśnie do 59 miast, w których klienci posiadają już dostęp do gigabitowej prędkości od UPC Polska, otwierającej przed nimi nowe możliwości pracy, nauki, kontaktu z bliskimi i wszystkim tym, co jest dla nich ważne. UPC Polska kontynuuje swoją strategię ekspansji gigabitowej infrastruktury, wspierając tym samym cyfrową transformację biznesu i społeczeństwa, przyspieszoną przez pandemię COVID-19.
Słuchawki Skullcandy przy zakupie wybranych modeli LG serii K
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-13 14:27 - dodaj komentarz
Rusza nowa promocja z akcesoriami w prezencie po zakupie wybranych smartfonów LG serii K. Teraz po zakupie LG K41s, K51s i K61 można odebrać słuchawki Skullcandy, a dodatkowo jeśli zakup LG K61 jest zrobiony na ww.plus.pl to także kartę podarunkową do Decathlon oraz kod na zakupy w Empik. Promocja „Smartfony LG - oferty promocyjne” ze słuchawkami Skullcandy obowiązuje do 30 czerwca i mogą z niej skorzystać wszyscy klienci, którzy kupią wybrane telefony i zarejestrują swój
Business NOW. Cyfrowa odNOWa Twojej firmy (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-13 14:24 - dodaj komentarz
Niespodziewana. Niechciana. Nieoczywista. Niezrozumiała. Takich określeń dla sytuacji, która dzieje się od wielu długich tygodni można mnożyć. Jak odnaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości? Jak przeprowadzić firmę przez czas, do którego nie było czasu na przygotowanie? I na koniec… gdzie w tym wszystkim znaleźć miejsce dla technologii?
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: