GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Gemius: Listopad pod znakiem e-commerce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-20 16:08 - dodaj komentarz
Black Friday i Cyber Monday wpłynęły na zainteresowanie witrynami ecommerce szczególnie wśród kobiet. Najstarsi internauci coraz chętniej korzystają z sieci za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Więcej o tym, jak Polacy korzystali z sieci w listopadzie 2018, dowiesz się z analizy Gemiusa. Black Friday szczególnie popularny wśród kobiet. Promocje cenowe oferowane przez sklepy internetowe w ramach Black Friday oraz Black Week w tym roku przyciągnęły na witryny e-commerce
Zimna wojna − polski kandydat do Oscara oraz inne filmowe hity w grudniu w IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-20 16:04 - dodaj komentarz
Do IPLI, największego serwisu rozrywki internetowej, dołączają kolejne przebojowe produkcje filmowe. W grudniu będzie można obejrzeć „Zimną wojnę” – polskiego kandydata do najważniejszej nagrody filmowej oraz dokument o życiu i twórczości Whitney Houston. Oferta filmowa IPLI wciąż się rozszerza. W grudniu do liczącej tysiące tytułów biblioteki dołączają kolejne mocne propozycje, które pozwolą umilić okres przedświątecznych przygotowań lub nadrobić filmowe zaległości podczas
Horizon Go – telewizja mobilna od UPC (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-20 16:02 - dodaj komentarz
Oglądaj ulubione programy offline. Nowa funkcja Horizon GO od UPC Polska - pobieranie treści VOD na urządzenia mobilne. Popularna i ceniona aplikacja telewizyjna Horizon GO od UPC Polska, która pozwala oglądać ulubione treści na wielu urządzeniach i poza domem, została właśnie wzbogacona o świetną funkcję umożliwiającą pobieranie treści VOD na urządzenia mobilne. Platforma Horizon to jeden z kluczowych elementów w ofercie telewizyjnej rozrywki od UPC.
Comarch planowo przejął od grudnia kolejne usługi utrzymaniowe w KSI ZUS
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-20 15:59 - dodaj komentarz
Przejmowanie przez Comarch kolejnych usług w ZUS jest konsekwentnie realizowane na bazie opracowanej w marcu 2018 koncepcji przejęcia usług KSI ZUS od Asseco. Comarch nadal prowadzi konsekwentną politykę rozbudowy zespołu projektu utrzymania KSI ZUS, a dla potrzeb rozbudowywanego zespołu pod koniec listopada uruchomił nowe powierzchnie biurowe - w Warszawie (prawie 600 m2 biuro w lokalizacji vis-a-vis centrali ZUS) oraz w Gdańsku.
Najbardziej kompleksowy test bezpieczeństwa IT w biznesie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-20 15:57 - dodaj komentarz
AV-Comparatives* opublikowało wyniki testu oprogramowania antywirusowego stosowanego do celów biznesowych w drugiej połowie roku 2018. Jest to najbardziej kompletny test porównawczy bezpieczeństwa IT Enterprise w branży zabezpieczeń punktów końcowych. Bitdefender jak zwykle czołówce! AV-Comparatives* opublikowało wyniki testu oprogramowania antywirusowego stosowanego do celów biznesowych w drugiej połowie roku 2018.
Idea Bank rozkwita w chmurze
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-20 15:55 - dodaj komentarz
Kontynuując proces ciągłych usprawnień i generowania innowacji, Idea Bank zdecydował się wprowadzić nowe środowisko do komunikacji i współpracy dla pracowników firmy wykorzystujące możliwości Office 365. Idea Bank, jako pierwsza spółka w polskim sektorze finansowym, wdrożyła zaawansowane rozwiązania chmurowe. Bank jest także jako pierwszy na ukończeniu procesu dostosowania się do komunikatu KNF w zakresie przetwarzania danych w chmurze.
W poszukiwaniu ideału, czyli telewizor z soundbarem
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-20 15:50 - dodaj komentarz
Podobnie jak Mario i Luigi w kultowej grze Super Mario Bros. czy niezapomniany filmowy duet Starsky i Hutch, tak telewizor i soundbar tworzą naprawdę dobraną parę. Takie sprzętowe combo pozwoli pełniej wykorzystać potencjał współczesnych gier oraz filmów. Podpowiadamy, jak stworzyć zestaw dopasowany do konkretnych potrzeb. Film i gaming to dwie branże, które cały czas rozwijają się bardzo dynamicznie. Wspólnym mianownikiem bez wątpienia są coraz większe wymagania sprzętowe oraz rosnąca jakość produkcji.
INEA przyspiesza prędkość internetu blisko 100 tys. klientów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-20 15:48 - dodaj komentarz
INEA przygotowała dla swoich klientów kolejną przedświąteczną niespodziankę. Wszyscy, którzy korzystają z technologii światłowodowej FTTH (ang. Fiber-To-The-Home, czyli światłowód do domu) do końca stycznia 2019 r. będą mieli do dyspozycji łącze symetryczne 1 Gb/s. To wszystko bez dodatkowych zobowiązań i opłat. Za nami połowa grudnia i wszyscy myślą już o nadchodzących świętach. INEA nie zwalnia jednak tempa i w ramach działań związanych ze strategią „Dobrzy ludzie od Internetu”
Synertime wspiera blinkee.city w budowaniu idei miast typu SMART
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-20 15:46 - dodaj komentarz
blinkee.city – firma świadcząca usługę wynajmu skuterów elektrycznych wprost z ulicy – została klientem warszawskiej agencji PR Synertime. Tym samym firma Barbary Labuddy-Krysztofczyk i Ewy Kaczmarek powiększyła swoje portfolio o kolejną markę zbudowaną na innowacyjnym pomyśle technologicznym. Czym jest blinkee.city? blinkee.city to pomysł trzech wspólników: braci Marcina i Pawła Maliszewskich oraz Kamila Klepackiego, którzy najpierw w Warszawie, a zaraz potem w kilkunastu innych miastach
T‑Mobile uruchamia komercyjne usługi światłowodowe dla pierwszego klienta
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-20 15:43 - dodaj komentarz
T‑Mobile konsekwentnie realizuje strategię przejścia od operatora mobilnego do operatora zintegrowanego. W jej ramach, uruchomił właśnie usługę światłowodowego dostępu do internetu dla pierwszego komercyjnego klienta, którym została Fundacja „Dr Clown”. W ostatnią fazę weszły przygotowania T‑Mobile do zaoferowania usług konwergentnych dla klientów indywidualnych.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: