GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Samsung funduje wycieczkę po największych światowych galeriach sztuki
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-05 15:18 - dodaj komentarz
Telewizor The Frame z trzymiesięcznym dostępem do galerii Art Store w prezencie. Osoby kupujące obecnie telewizory The Frame i posiadacze takich telewizorów zakupionych w 2019 roku, mogą zyskać bezpłatny trzymiesięczny dostęp do dedykowanego sklepu ze sztuką Art Store. Czeka tam na nich ponad 1200 zdjęć, grafik i obrazów z renomowanych światowych galerii i muzeów. Samsung przygotował specjalną ofertę dla osób, które kochają sztukę i chcą z nią obcować bez podróży po całym świecie.
Poczta Polska z olimpijczykami zaprasza na Wirtualny Bieg
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-05 15:16 - dodaj komentarz
Poczta Polska po raz pierwszy w swojej kilkusetletniej historii organizuje ogólnopolski i otwarty projekt biegowy pod nazwą Wirtualny Bieg Poczty Polskiej. To unikatowe wydarzenie będzie nie tylko doskonałym sposobem uczczenia przypadających w tym roku 462. urodzin Poczty oraz 500. rocznicy urodzin jej założyciela – Zygmunta II Augusta, ale również okazją do wsparcia podopiecznych Fundacji Pocztowy Dar.
Rewolucyjna karta Banku Pekao – tańsze zakupy w zagranicznych sklepach internetowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-05 15:11 - dodaj komentarz
Zakupy w Internecie zyskują coraz większą popularność. Jak wynika z raportu „E‑Commerce w Polsce 2020” przygotowanego przez Gemius i Izbę Gospodarki Elektronicznej, aż 73 proc. polskich internautów kupuje online. Coraz częściej korzystamy także z usług zagranicznych e-sklepów. Dzięki rewolucyjnym kartom od Banku Pekao S.A. klienci zyskują gwarancję niskich kursów i nie muszą martwić się o koszt przewalutowania.
Atos i Siemens przedłużają o pięć lat swoje partnerstwo strategiczne
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-05 15:09 - dodaj komentarz
Atos dostarczy cyfrowe, zintegrowane rozwiązanie z zakresu cyberbezpieczeństwa, aby wspierać strategiczne cele cyfrowe firmy Siemens. Atos, światowy lider transformacji cyfrowej, i firma Siemens AG przedłużyli umowę Customer Relationship w ramach partnerstwa strategicznego istniejącego od 2011 r. Kontrakt ma na celu przyspieszenie realizacji cyfrowych celów firmy Siemens w obszarach modernizacji i cyfryzacji usług, cyfryzacji opartej na danych, transformacji chmury i cyberbezpieczeństwa.
e-bankowość dostępna całą dobę dzięki centrom danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-05 15:03 - dodaj komentarz
Aż 65% Polaków dokonuje płatności przez internet. Z urządzeń mobilnych wykonywanych jest już średnio ponad 86 mln transakcji miesięcznie. Zarządzanie tak olbrzymimi ilościami generowanych informacji stanowi wyzwanie dla sektora bankowego i centrów danych. Od stabilności i niezawodności działania serwerów zależy dostępność usług czy aplikacji finansowych, ale też bezpieczeństwo danych klientów.
AOC: seria E2 z 3 nowymi monitorami
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-05 15:00 - dodaj komentarz
Do oferty AOC trafiły trzy monitory dla wymagających użytkowników biznesowych i biurowych, w tym pracujących w trybie home office. Nowe modele spełnią ich oczekiwania, nie nadszarpując przy tym budżetu. Q32E2N, U32E2N i Q34E2A zostały oparte na matrycach o przekątnych wynoszących ponad 30 cali i wysokich rozdzielczościach. AOC Q32E2N i U32E2N wyświetlają obraz na 31,5-calowych matrycach typu VA o klasycznych proporcjach 16:9. Z kolei Q34E2A to propozycja dla
Orange na Targach CSR
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-05 14:56 - dodaj komentarz
Dziś startują Targi CSR. Tym razem spotykamy się wirtualnie, ale za to przez cały tydzień od 5 do10 października. Wśród ponad 60 wystawców jest również Orange Polska. Na naszym stoisku pod hasłem 15-lecia skupiamy się przede wszystkim na zaangażowaniu społecznym i wolontariacie, ale nie zapominamy też o innych tematach. Targi to świetna okazja żeby wysłuchać ciekawych prelekcji, spotkać się z ekspertami zrównoważonego rozwoju z instytucji, firm i organizacji społecznych,
Jak rozpoznać bezpieczny sklep w sieci [7 SPOSOBÓW]
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-05 14:54 - dodaj komentarz
W ciągu ostatniego pół roku w Polsce przybyło kilka tysięcy nowych sklepów internetowych i kilka milionów klientów, którzy przekonali się do zakupów online. Nowi kupujący muszą się nauczyć, jak rozpoznać wiarygodne witryny, a sprzedawcy jak przeprowadzić klientów przez bezpieczne zakupy. Eksperci Shopera podpowiadają, na co zwrócić uwagę.
Najbezpieczniejsze banki w Polsce - raport
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-05 14:51 - dodaj komentarz
Firma WebTotem przeanalizowała bezpieczeństwo przeanalizowała strony 33 działających w Polsce banków pod kątem 11 różnych aspektów. Czy jest bezpiecznie? Kto może spać spokojnie? Przedstawiamy trzy najbezpieczniejsze banki w Polsce. Startup WebTotem wziął na warsztat internetowe strony polskich banków. Głównym kryterium doboru podmiotów uwzględnionych w badaniu było fizyczne położenie serwerów banków w Polsce.
Elektryczne BMW do wygrania w wielkiej loterii Banku Pekao
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-05 14:47 - dodaj komentarz
Na początku października 2020 r ruszyła wielka loteria, w której klienci Banku Pekao S.A. mogą wygrać elektryczny samochód BMW i3 oraz ponad 3 tys. e-kart podarunkowych Allegro o wartości 50 zł. Każda płatność kartą Pekao zwiększa szansę na wygraną. Wizjonerska stylistyka BMW i3 wyznacza standardy samochodu przyszłości. Innowacyjny napęd BMW eDrive nie tylko nie emituje spalin, ale umożliwia też niemal bezgłośną jazdę.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: