GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Play: Lista miejscowości z 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-06 13:44 - dodaj komentarz
Omawialiśmy już północ oraz południe Polski – tym razem przedstawimy listę z regionu zachodniego, którym zarządza Kamil Michalski, Dyrektor Biura Regionalnego. Poprosiliśmy go o kilka słów komentarza:
Wybierz VOD. Orange VOD
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-05 14:36 - dodaj komentarz
Jesteście gotowi na najlepsze, filmowe emocje? W październiku, w Orange VOD na dekoderach Telewizji Orange, znajdziecie mnóstwo kinowych hitów, także w jakości 4K. Obejrzyjcie takie filmy, jak: „Legion samobójców: The Suicide Squad”, „Cruella”, „Szybcy i wściekli 9”, „Na rauszu”, „Kosmiczny mecz: Nowa era” czy „Luca”. Pamiętacie „Kosmiczny mecz” z 1996 roku, w którym wystąpił Michael Jordan? Już 9 października możecie obejrzeć drugą część tego familijnego hitu, czyli „Kosmiczny mecz: Nowa era”.
W Chrzanowie i Kutnie opłatę za przejazd autobusem wniesiemy mobilnie
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-05 14:31 - dodaj komentarz
W pierwszych dniach października do społeczności mPay dołączyli mieszkańcy Chrzanowa i Kutna. W obu lokalizacjach pasażerowie komunikacji miejskiej wygodnie zakupią bilety autobusowe przez aplikację. W Chrzanowie możliwe będzie także uregulowanie w tym samym miejscu należności za postój auta w strefie płatnego parkowania. Chrzanów i Kutno to kolejne lokalizacje w bieżącym roku, w których mPay umożliwia szybkie i wygodne wnoszenie opłaty za przejazd komunikacją miejską.
77proc. internautów kupuje online
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-05 14:30 - dodaj komentarz
Odsetek Polaków robiących zakupy w sieci wzrósł w stosunku do ubiegłego roku o 4 p.p. – tak wynika z najnowszej fali badania „E-commerce w Polsce”. Raport przygotowany przez Gemius ukazuje się już po raz 9. W opracowaniu uwzględnione zostały zmiany zachowań e-konsumentów w związku z pandemią COVID-19. Jak wynika z tegorocznego raportu, aż 77% internautów dokonało przynajmniej raz zakupów online. Dominują wśród nich kobiety, osoby powyżej 35 roku życia, z wyższym wykształceniem i mieszkańcy największych miast.
Play z zieloną energią elektryczną
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-05 14:27 - dodaj komentarz
Spółka P4 w lipcu 2021 roku nawiązała współpracę z dostawcą energii pochodzącej z odnawialnych źródeł. Dostarczana energia ma tzw. gwarancję pochodzenia, czyli certyfikat potwierdzający jej pozyskanie z elektrowni wodnych, farm wiatrowych czy słońca. 4 października 2021 r. Grupa iliad podsumowała dotychczasową realizację zobowiązań klimatycznych ogłoszonych w styczniu br. Działania zostały podzielone na trzy etapy, z których pierwszy – korzystanie wyłącznie z zielonej energii - został już zrealizowany na
Samsung wprowadza nowy, wysokiej klasy system ultrasonograficzny V8
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-05 14:18 - dodaj komentarz
Samsung Medison, globalna firma produkująca sprzęt medyczny będąca spółką stowarzyszoną Samsung Electronics, wprowadziła dziś V8, nowy, wysokiej klasy system ultrasonograficzny, który zapewnia udoskonaloną jakość obrazu, użyteczność i wygodę wszystkim pracownikom ochrony zdrowia. Dzięki ulepszonej jakości obrazu, większym możliwościom zastosowania i wygodzie V8 to optymalne rozwiązanie dla szpitali na całym świecie.
Po uregulowaniu pracy zdalnej mogą ruszyć masowe kontrole PIP
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-05 14:15 - dodaj komentarz
Ministerstwo Pracy zapowiada uregulowanie kwestii pracy zdalnej – zmiany mają wejść w życie od stycznia 2022 r., jednak nie zostały jeszcze ostatecznie opracowane. W związku z tym pracodawcy powinni śledzić komunikaty i informacje w tym zakresie, aby móc w odpowiednim czasie dostosować kwestie proceduralne i administracyjne. Sięgając pamięcią do zasad wprowadzanych zaraz po ogłoszeniu pandemii, należy się spodziewać, że po wprowadzeniu zmian w Kodeksie pracy ruszą masowo kontrole PIP w celu sprawdzenia ich wprowadzenia w życie.
Play: Spokojnie, to tylko globalna awaria serwisów społecznościowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-05 14:12 - dodaj komentarz
Jak zapewne wiecie wczoraj miała miejsce globalna awaria popularnych serwisów społecznościowych. To najdłuższa tak poważna przerwa w dostępie do tych portali. Takie sytuacje doskonale widzimy jako operator – gdy tylko zauważyliśmy awarię na wszelki wypadek uruchomiliśmy specjalną konfigurację naszej sieci (stosujemy ją przy okazji świąt i Sylwestra), aby zapobiec jej przeciążeniom.
W Trójmieście i Wejherowie bilety okresowe kupimy przez aplikację mPay
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-04 13:54 - dodaj komentarz
Od października pasażerowie komunikacji miejskiej w Gdańsku i Sopocie zakupią za pośrednictwem aplikacji mPay nie tylko bilety jednorazowe, ale także okresowe. Od sierpnia z tej samej opcji korzystają także mieszkańcy Gdyni i Wejherowa. W Gdańsku dostępne są ponadto bilety czasowe. Aplikacja mPay umożliwia mieszkańcom Gdańska i Sopotu zakup biletów na podróż środkami transportu publicznego już od kilku lat. W Gdańsku mogliśmy dotychczas w ten sposób uregulować należność za przejazd na podstawie biletu jednorazowego
Zyskaj aż 300 PLN zwrotu za zakup smartfonu Galaxy A52s 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-04 13:51 - dodaj komentarz
Rusza niezwykła październikowa promocja od Samsung, w której przy zakupie smartfonu Galaxy A52s 5G można zyskać aż 300 PLN zwrotu na konto. Kupując smartfon Galaxy A52s 5G w terminie od 4 do 24 października 2021 u partnerów handlowych, można zyskać częściowy zwrot wydanej kwoty, korzystając z promocji cashback. Jak wziąć udział z promocji? Dokonaj zakupu Galaxy A52s 5G w okresie od 04.10 do 24.10.2021 u partnerów handlowych.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: