GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

NASK współpracuje z koreańską agencją bezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-14 15:43 - dodaj komentarz
Promowanie wspólnych działań, wymianę informacji, doświadczeń i dobrych praktyk w dziedzinie cyberbezpieczeństwa zakłada porozumienie o współpracy (Memorandum of Understanding) podpisane przez Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz koreańską agencję państwową Korea Internet & Security Agency (KISA). Państwowy Instytut Badawczy NASK jako jeden z kluczowych graczy na polu cyberbezpieczeństwa sektora publicznego i prywatnego w Polsce nawiązał współpracę z wiodącą w tej dziedzinie
Nowy trojan szpiegujący atakuje placówki dyplomatyczne w Europie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-14 15:41 - dodaj komentarz
W listopadzie 2019 r. technologie firmy Kaspersky wykryły nowe szkodliwe oprogramowanie atakujące przede wszystkim placówki dyplomatyczne w Europie. Związane z nim narzędzie pobierające pliki cyberprzestępców było rozprzestrzeniane poprzez fałszywy wniosek o wizę. Dalsza analiza wykazała, że nowe oprogramowanie szpiegowskie wykorzystuje tę samą bazę kodu co niesławne narzędzie zdalnej administracji COMPFun.
T‑Mobile - Solidne wyniki operacyjne i finansowe w I kw. 2020 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-14 15:39 - dodaj komentarz
W pierwszym kwartale 2020 r. T-Mobile Polska odnotowało poprawę kluczowych wskaźników finansowych i operacyjnych. Poprawa ta jest efektem konsekwentnej realizacji strategii biznesowej spółki, która z początkiem kwartału skupiona była na przejściu od działań optymalizacyjnych i wypracowania oferty konwergentnej do działań nastawionych na zwiększanie siły rynkowej.
Orange daje 2x więcej internetu po doładowaniu online
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-14 15:35 - dodaj komentarz
Dzisiaj startujemy z nową promocją w Orange na kartę. Użytkownicy taryfy Orange Free na kartę otrzymają 2x więcej bonusowych gigabajtów po każdym doładowaniu. Aby skorzystać z promocji należy wykonać je przez doladowania.orange.pl lub aplikację Mój Orange. Promocja nie wymaga aktywacji. Bonus za doładowanie online sumuje się z bonusem po doładowaniu w ramach promocji „Internet za darmo”. Sprawdźcie, ile GB dostaniecie.
Ramsay – nowy wirus pozwala wykradać dane z komputerów bez dostępu do Internetu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-14 15:32 - dodaj komentarz
Eksperci ESET przeanalizowali Ramsay – nowy zestaw narzędzi, wykorzystywany przez cyberprzestępców do wykradania danych z komputerów, które nie zostały podłączone do Internetu. Zdaniem badaczy jest to nowa broń w asortymencie grupy DarkHotel, która w przeszłości atakowała m.in. cele rządowe w Chinach i Japonii. Ramsay to nowy zestaw narzędzi, który pozwala na kradzież danych z odizolowanych od Internetu sieci i komputerów.
Darmowe minuty od T-Mobile w ramach Happy Fridays
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-14 15:31 - dodaj komentarz
Połączenia telefoniczne to ostatnio jedna z najbezpieczniejszych form kontaktu pozwalających na podtrzymanie relacji z najbliższymi, ale także sprawne komunikowanie się w sferze zawodowej. Klienci T-Mobile, w ramach kolejnej odsłony akcji Happy Fridays, będą mogli wykorzystać 60 darmowych minut, aby rozmawiać z przyjaciółmi i rodziną w obrębie Unii Europejskiej. Minuty można także wymienić na bezpłatne SMS-y ważne przez 30 dni.
Zapraszamy na CyberGOV – spotykamy się online
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-14 15:28 - dodaj komentarz
Konferencja CyberGOV umożliwia wymianę doświadczeń, prezentowanie najlepszych praktyk oraz dialog między instytucjami mającymi decydujący wpływ na cyberbezpieczeństwo. Co roku uczestniczą w niej przedstawiciele urzędów centralnych, samorządów, służb mundurowych i sektora obronnego. Spotykamy się za tydzień – 21 maja. W tym roku będziemy dyskutować o nowych regulacjach, wdrażaniu ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa oraz realiach funkcjonowania urzędów w Polsce.
Samsung QLED najlepszym przyjacielem nowych konsol
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-14 15:25 - dodaj komentarz
Niski input lag, Automatyczny Tryb Gry czy sprawny system poprawy płynności obrazu w grach to tylko niektóre z wyróżników telewizorów Samsung. W tym roku gracze, którzy oczekują na nowe konsole mogą liczyć na szereg nowości i usprawnień, dzięki którym wskoczą na jeszcze wyższy poziom wrażeń podczas rozgrywki. HDMI 2.1 trafia do telewizorów QLED 2020, co oznacza rozdzielczość 4K w 120 klatkach na sekundę. Funkcja Real Game Enhancer+ w połączeniu z Dynamicznym Korektorem Czerni zadba o
Poczta Polska: Polacy znów zamawiają przesyłki z Chin
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-14 15:22 - dodaj komentarz
Od początku kwietnia Poczta Polska odnotowała wzrost przesyłek z Azji przewożonych koleją. O ile w 2019 roku Spółka poprzez port kolejowy w Małaszewiczach obsłużyła 10% całego wolumenu przesyłek docierających z Chin, o tyle w I kwartale tego roku pociągi przewiozły aż 90% ładunków. Zawieszenie wielu połączeń lotniczych między Europą i Azją spowodowało, że wzrosło zainteresowanie przewozem towarów pociągami.
Enea otwiera stacjonarne Biura Obsługi Klienta
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-14 15:20 - dodaj komentarz
Już w najbliższy poniedziałek, 18 maja Enea otworzy wszystkie 32 Biura Obsługi Klienta (BOK-i). W trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników obecnie obsługiwani będą klienci, którzy wcześniej zarezerwują swoją wizytę na stronie internetowej www.enea.pl lub umówią się poprzez infolinię Enei. Spółka cały czas zachęca, by korzystać ze zdalnych kanałów kontaktu, takich jak: Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (e-BOK), czat, e-mail kontakt@enea.pl czy infolinia.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: