GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Emirates z nową platformą dla partnerów handlowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-06 14:53 - dodaj komentarz
Linie Emirates uruchomiły pakiet opcji łączności dla swoich partnerów handlowych na całym świecie, aby umożliwić łatwy i bezpośredni dostęp do bogatej oferty przewoźnika i jego usług. Emirates Gateway, opracowany zgodnie ze standardami IATA (New Distribution Capability), jest dostępny za pośrednictwem niedawno uruchomionego portalu Emirates Partners.
Wygraj Samsung Flip dla Twojej szkoły na rok
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-06 14:50 - dodaj komentarz
Nowy rok szkolny to nowe wyzwania. Edukacja, podobnie jak wiele innych sektorów coraz chętniej korzysta z nowoczesnych technologii. W celu propagowania idei cyfrowej transformacji w polskich szkołach, a co za tym idzie podniesienia komfortu nauki dla nauczycieli i przede wszystkim uczniów, firma Samsung Polska organizuje konkurs skierowany do szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Nagrodą w nim jest roczny wynajem nowoczesnej tablicy interaktywnej Samsung Flip.
Polacy chcą zostać na home office, ale produktywność pracy spada
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-06 14:48 - dodaj komentarz
Ostatnie dane portalu analitycznego Statista wskazują, że znaczna grupa Polaków postrzega pracę zdalną jako mniej wydajną formę wykonywania obowiązków służbowych. Równocześnie tylko co dziesiąty zatrudniony chciałby powrotu do biura na stałe. Firmy stanęły przed wyzwaniem, jak spełnić oczekiwania pracowników i utrzymać efektywność procesów, rentowność i konkurencyjność?
Z internetem nic Cię nie ominie - e-Senior potrafi
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-06 14:45 - dodaj komentarz
Na emeryturze wreszcie będę mieć czas na czytanie książek, chodzenie do kina i podróże – któż z nas tak nie myśli? Rzeczywistość okazuje się często jednak zupełnie inna. Seniorzy są bardzo zajęci! Na szczęście, dzięki internetowi, nie muszą rezygnować z przyjemności. Na pewno to znacie - pośpiech, aby zdążyć na ulubiony serial, kolejka po bilety w kinowej kasie, tłum przy znanym obrazie w muzeum.
Nowe przełączniki PoE TP-Link TL-SG1218MP oraz TL-SG1428PE
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-05 16:29 - dodaj komentarz
TP-Link wprowadza do sprzedaży dwa przełączniki PoE: TL-SG1218MP i TL-SG1428PE, które pozwalają na rozbudowę infrastruktury sieciowej w małych i średnich firmach. Urządzenia idealnie sprawdzą się m.in. w systemach monitoringu biur, restauracji, hoteli czy szkół. Są w pełni zgodne z punktami dostępowymi, kamerami IP i innymi urządzeniami zasilanymi przez standard PoE.
Nowe smartfony z serii K - znakomita wydajność
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-05 16:25 - dodaj komentarz
Świetny wygląd, kreatywne funkcje i najwyższy poziom użyteczności – takie są nowe smartfony z serii K zaprezentowane przez LG. Modele LG K52 i LG K42 od przyszłego miesiąca będą dostępne w Europie, a następnie na najważniejszych rynkach Azji, Ameryki Łacińskiej i Bliskiego Wschodu. Dzięki stylowemu wzornictwu, nowe modele smartfonów LG trafią w gusta zarówno dotychczasowych fanów marki, jak i nowych nabywców.
Plus liderem w przenoszeniu numerów w III kwartale 2020
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-05 15:38 - dodaj komentarz
Plus siódmy kwartał z rzędu utrzymuje pozycję lidera w przenoszeniu numerów wśród czterech największych operatorów infrastrukturalnych. Według najnowszego raportu Urzędu Komunikacji Elektronicznej w III kwartale 2020 roku operator po raz kolejny zanotował najlepszy bilans, jednocześnie oddając najmniej numerów spośród czterech największych telekomów. Wśród operatorów wirtualnych najlepsze wyniki zanotował Premium Mobile.
Podwójny triumf TIM-u w konkursach Izby Gospodarki Elektronicznej
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-05 15:34 - dodaj komentarz
4 września 2020 r. podczas gali w Warszawie ogłoszono wyniki dwóch konkursów organizowanych przez Izbę Gospodarki Elektronicznej: e-Commerce Polska awards i Dyrektor e-Commerce Roku. W pierwszym z nich TIM zdobył nagrodę w kategorii „Best in e-commerce B2B”, zaś w drugim – laur dla „Najlepszego zespołu e-commerce B2B”. E-commerce Polska awards to najważniejszy konkurs branży e-commerce w Polsce, którego laureatami są największe i najbardziej innowacyjne firmy sprzedające
Lenovo prezentuje lekkiego jak piórko ThinkPada X1 Nano
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-05 15:28 - dodaj komentarz
Lenovo z dumą przedstawia najnowszą pozycję w ofercie laptopów klasy premium z serii X1 — ThinkPad X1 Nano. Najlżejszy ThinkPad w historii — ważący zaledwie 907 g wyznacza nowy poziom wydajności i funkcjonalności. X1 Nano to pierwszy laptop Lenovo ThinkPad na platformie Intel® Evo 2 i działający z procesorem Intel® Core™ 11. generacji. Imponuje najwyższej klasy szybkością i sztuczną inteligencją, a jednocześnie wyróżnia się wyjątkowo długim czasem działania baterii.
Energa na 8. Targach CSR Forum Odpowiedzialnego Biznesu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-05 15:21 - dodaj komentarz
Ruszają 8. Targi CSR, organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W tym roku wydarzenie odbywa się w formule online. Swoje wirtualne stoisko podczas targów przygotowała także Energa z Grupy Orlen. Targi CSR to największe w Polsce wydarzenie poświęcone takim zagadnieniom jak społeczna odpowiedzialność biznesu czy zrównoważony rozwój. Organizowane są od 2005 roku co dwa lata. To tutaj przedstawiciele najróżniejszych instytucji oraz organizacji mogą wymienić się
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: