GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Seria 8 od realme zadebiutuje w Polsce już 8 kwietnia
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-29 13:35 - dodaj komentarz
realme ujawniło polską datę premiery serii 8 – kolejnej generacji popularnych smartfonów ze średniej półki. Już 8 kwietnia oferta producenta poszerzy się o modele realme 8 oraz 8 Pro, a także o towarzyszące im akcesoria; realme 8 Pro wyposażony został w poczwórny aparat z przełomowym sensorem Samsung ISOCELL HM2 o rozdzielczości 108 MP, dla którego zaprojektowane zostały zupełnie nowe tryby fotograficzne. Smartfon reprezentuje również zupełnie nowe podejście do wzornictwa urządzeń realme.
Jak usprawnić przepływ dokumentów w firmie?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-29 13:22 - dodaj komentarz
System Zarządzania Dokumentami (DMS) jest rozwiązaniem coraz chętniej wykorzystywanym przez przedsiębiorców. Wiele firm decyduje się na wprowadzenie tego rodzaju oprogramowania jako element usprawnienia komunikacji i wspólnej pracy z dokumentami. Jest to przyjazny i wspierający działania system, który wspiera optymalizację procesów biznesowych firm. Dodatkowo narzędzia te są w pełni dostosowywane do indywidualnych potrzeb samych zainteresowanych
Nowy i (jeszcze) lepszy mObywatel
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-29 13:17 - dodaj komentarz
Czas na aktualizację! Jeśli korzystasz z aplikacji mObywatel – pobierz jej najnowszą, dostępną już wersję. Jeśli nie korzystasz – zacznij! mObywatel to wirtualny portfel na dokumenty. Aplikacja jest bezpłatna, dobrowolna i bezpieczna. Przygotowuje ją zespół NASK. Korzysta z niej już niemal 2,4 miliona osób. W zależności od tego, jaki masz telefon - możesz ją pobrać ze sklepów Google Play lub AppStore.
Nowy sezon Formula 1 w PLAY NOW i PLAY NOW TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-29 13:08 - dodaj komentarz
Już dzisiaj o godzinie 17:00 startuje pierwszy wyścig nowego sezonu królowej sportów motorowych – Formuły 1. Najszybsze bolidy, najlepsi kierowcy, najlepsze zespoły i największe emocje. To wszystko czeka na nas na kanałach Eleven Sports. Dodatkowo stacja przygotowała dla nas specjalistyczne programy w formie studia przed i po sesjach treningowych, kwalifikacyjnych i wyścigach oraz dedykowanych magazynów ElevenF1.
Zakupy w sieci. Jak e-commerce schodzi pod strzechy?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-26 14:22 - dodaj komentarz
Niepostrzeżenie przybliża się moment, kiedy to internet będzie dla Polaków pierwszym wyborem przy robieniu zakupów. W przypadku niektórych kategorii produktów i grup konsumentów już zresztą jest. Szybkie poszerzanie się oferty oraz wciąż pojawiające się innowacje w płatnościach, dostawach i sposobach zamawiania ściągają do sieci nowych klientów. Zdumionych, jak łatwo się teraz kupuje online.
Słuchawki dla graczy od AOC:  GH200 oraz GH300
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-26 14:18 - dodaj komentarz
AOC rozszerza swoją ofertę produktów o zestawy słuchawkowe dla graczy. GH200 i GH300 są bliźniaczymi modelami wokółusznymi, wyposażonymi w różne złącza. GH200 jest konstrukcją stereo z wtyczką mini jack 3,5 mm. Z kolei GH300 to słuchawki z wirtualnym dźwiękiem przestrzennym 7.1, podłączane przy pomocy portu USB. Marka AOC, znana do tej pory głównie z produkcji monitorów, wkracza na grunt akcesoriów dla graczy.
Polskie Higo po pierwszych kilkudziesięciu testach
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-26 14:12 - dodaj komentarz
Higo Sense, polska spółka telemedyczna oferująca innowacyjne narzędzie i platformę online do zdalnej diagnostyki, nawiązała współpracę z kilkudziesięcioma podmiotami z kilkunastu krajów świata. Od grudnia 2020 roku urządzenie testują firmy i instytucje - aż 94 proc. z nich rozmawia z polską spółką na temat wdrożenia produktu. Polskie rozwiązanie telemedyczne Higo ma realne szanse podbić nie tylko polski, ale też zagraniczne rynki jeszcze w tym roku.
Zdjęcia z pracy zdalnej mogą zdradzić hasło do banku
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-26 14:08 - dodaj komentarz
Zdjęcia pracujących w trybie zdalnym, publikowane m.in. w mediach społecznościowych, ujawniają cyberprzestępcom więcej niż się wydaje. Fotografie rodziny, fragmenty dokumentów, przesyłka od kuriera czy szalik ulubionej drużyny piłkarskiej w kadrze mogą ułatwić cyberatak i prowadzić do „wyczyszczenia” konta bankowego, kradzieży poufnych danych, a nawet sparaliżowania działalności firmy. W jaki sposób cyberprzestępcy mogą skorzystać z informacji na zdjęciach z domowego biura?
Play ogłasza zmiany w strukturze zarządczej spółki
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-26 14:05 - dodaj komentarz
Spółka ogłosiła nową strukturę zarządczą, która wchodzi w życie z dniem 1 kwietnia 2021. Jednocześnie Grupa iliad potwierdziła, że Jean Marc Harion pozostanie na stanowisku CEO przez kolejne 5 lat. Po przejęciu przez Grupę iliad w listopadzie 2020 r. Play (P4) stał się częścią jednej z największych grup telekomunikacyjnych w Europie. Opublikowane w marcu br. wyniki za 2020 r. udowadniają skuteczność w realizowaniu strategii silnego, cyfrowego lidera rynku usług telekomunikacyjnych
Wpływ podatku cyfrowego na prowadzenie kampanii reklamowych [ANALIZA]
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-26 14:03 - dodaj komentarz
Podatek cyfrowy, który w swym zamierzeniu ma uszczelnić system podatkowy i ściągnąć wyższe wpływy podatkowe od największych gigantów technologicznych, funkcjonuje już w kilkunastu krajach świata. Jako PromoTraffic prowadzimy kampanie reklamowe na kilkudziesięciu rynkach, temat więc żywo nas interesuje. Przeanalizowaliśmy dla was, gdzie już taki podatek został wdrożony oraz jaki ma on wpływ na branżę reklamową.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: