GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nowe udogodnienia w bankowości internetowej i mobilnej w Banku Pekao S.A.
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-14 14:55 - dodaj komentarz
Już ponad 3.2 mln osób korzysta aktywnie z bankowości elektronicznej w Banku Pekao. W ciągu ostatnich 5 lat baza klientów wzrosła ponad półtorakrotnie. Bank oferuje swoim klientom wygodny dostęp do oferowanych produktów zarówno przez tradycyjną przeglądarkę, jak i aplikację mobilną PeoPay. Teraz Bank Pekao udostępni funkcję jeszcze lepszej kontroli zaplanowanych płatności, podpowie klientom, które płatności mogą opłacać się automatycznie oraz zaprezentuje płatności subskrypcyjne.
Galaxy Z Flip4 za mniej niż 7 zł dziennie i do 4500 PLN zwrotu za obecny smartfon
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-14 14:52 - dodaj komentarz
Samsung powraca z wrześniowymi promocjami. Do końca września najnowszy smartfon Galaxy Z Flip4 można nabyć za mniej niż 7 zł dziennie[1] i zyskać bezpłatne roczne ubezpieczenie SamsungCare+. Z kolei w ramach najnowszej odsłony promocji Samsung Odkup, wymieniając swój obecny smartfon na jeden z najnowszych foldów Galaxy Z Flip4 lub Galaxy Z Fold4 można zyskać nawet do 4500 PLN zwrotu. Promocja Samsung Odkup potrwa do 30 września i obejmuje smartfony Samsung Galaxy Z Flip4 i Samsung Galaxy Z Fold4 zakupione u wybranych partnerów handlowych.
Netia podwaja prędkość łączy w technologiach XDSL
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-14 14:50 - dodaj komentarz
Netia stale zwiększa prędkość internetu. Teraz operator wprowadził kolejne nowatorskie rozwiązanie, które pozwala na podwojenie prędkości (pobierania i wysyłania danych) łączy w tradycyjnej technologii (xDSL). Jest to możliwe dzięki użyciu specjalnego routera, obsługującego jednocześnie dwa łącza dostępowe, na dwóch parach kabli miedzianych. W nowej sprzedaży koszt obu rozwiązań wynosi 65 zł miesięcznie (z uwzględnieniem rabatu za zgody marketingowe).
Grupa Inelo łączy siły z FireTMS
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-14 14:48 - dodaj komentarz
To już czwarta na przestrzeni ostatnich lat akwizycja Grupy Inelo, międzynarodowego lidera w obszarze technologii dla transportu ciężkiego. Polska spółka, kontrolowana przez fundusz private equity Innova/6 z Grupy Innova Capital we wrześniu sfinalizowała kolejny zakup. Tym razem nabyła 81 proc. udziałów firmy FireTMS – oferującej oprogramowanie do zarządzania transportem w modelu SaaS dla małych i średnich graczy w Europie Środkowo-Wschodniej.
Huawei podejmuje współpracę z Polską Izbą Rozwoju Elektromobilności
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-13 14:30 - dodaj komentarz
Pod koniec sierpnia Huawei dołączył do grona Członków Wspierających Polską Izbę Rozwoju Elektromobilności. Współpraca z organizacją to kolejny etap działalności firmy na rzecz tworzenia rozwiązań przyjaznych środowisku naturalnemu opartych na innowacyjnych technologiach. Transport jest jednym z najbardziej inwazyjnych sektorów pod względem ekologii. Wytwarzając około 25% całkowitej emisji dwutlenku węgla na świecie, stanowi potężne źródło zanieczyszczeń negatywnie wpływających na jakość powietrza i klimat.
Netflix nawiązuje współpracę z firmą Ubisoft
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-13 14:23 - dodaj komentarz
Firmy Netflix i Ubisoft ogłosiły dzisiaj plany stworzenia trzech gier mobilnych opartych na uwielbianych gamingowych franczyzach. Ich premier można się spodziewać w roku 2023. Gry po raz pierwszy zapowiedziano na dorocznym wydarzeniu cyfrowym Ubisoftu — Ubisoft Forward. Będą one osadzone w światach znanych z tytułów „Valiant Hearts”, „Mighty Quest” i „Assassin's Creed”. Gry będą miały wyłącznie wersję mobilną i będę dostępne dla użytkowników Netflix z całego świata, bez reklam i bez zakupów w aplikacji.
Innowacje LG wyróżnione na targach IDEA 2022
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-13 14:19 - dodaj komentarz
Firma LG została po raz kolejny doceniona za doskonale zaprojektowane produkty: w konkursie International Design Excellence Awards (IDEA) 2022 zdobyła łącznie 13 nagród, w tym prestiżowy złoty medal. Nagroda IDEA, przyznawana corocznie przez Industrial Designers Society of America (IDSA), to obok iF Design Award i Red Dot Design Award jedna z najważniejszych nagród za osiągnięcia w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.
Kup smartfon Samsung Galaxy A53 5G w T-Mobile z 6 ratami w prezencie
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-13 14:16 - dodaj komentarz
Wszyscy lubimy okazje zakupowe, które pozwalają nam wychwycić prawdziwe perełki. Wiele z nich jest teraz dostępnych w T-Mobile, gdzie kupując dowolne urządzenie, klienci za 6 pierwszych rat płacą 0 zł. Jednym ze smartfonów w tej ofercie jest Samsung Galaxy A53 5G, który klienci dostaną w T-Mobile aż 420 zł taniej. Akcja promocyjna potrwa do 26 września. Każdy z nas ma inne oczekiwania, jeśli chodzi o sprzęty elektroniczne.
DSI Underground: współpraca ponad granicami
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-13 14:12 - dodaj komentarz
Pracownicy DSI Underground, aby dostarczać produkty, rozwiązania i systemy dla branży górnictwa podziemnego i tunelowania na całym świecie, zlokalizowani są w siedemdziesięciu krajach na sześciu kontynentach. Złożoność struktury i dynamiczny rozwój organizacji skłoniły ją do poszukiwania sposobu, który udoskonali niektóre procesy – uprości przepływ informacji w firmie oraz komunikację z rynkiem w różnych strefach czasowych, a jednocześnie usprawni współpracę i umożliwi jak najlepszą realizację celów biznesowych.
Samsung prezentuje na IFA 2022 monitor do gier Odyssey OLED G8
dodał: Monika Kowalczewska - 2022-09-13 14:06 - dodaj komentarz
Na targach IFA w Berlinie Samsung zaprezentował kolejny produkt premium z linii Odyssey – OLED G8. Odyssey OLED G8 jest pierwszym gamingowym monitorem OLED od Samsung i będzie dostępny w ultracienkiej, 34-calowej wersji. Nowy monitor wyposażony jest w panel OLED, wykorzystujący technologię Quantum Dot. Ponadto ma on szereg najnowszych funkcji gamingowych, w tym niewiarygodnie niski czas reakcji wynoszący 0,1 ms i częstotliwość odświeżania 175 Hz.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: