GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Polski start-up wśród globalnych liderów technologii kwantowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-21 15:11 - dodaj komentarz
Podczas międzynarodowej konferencji Quantum for Business, Microsoft ogłosił partnerstwo z Bohr Technology, polskim startupem tworzącym rozwiązania z dziedziny technologii kwantowych. W ten sposób spółka znalazła się w elitarnym gronie 14 firm, uznanych za najbardziej obiecujące dla rozwoju światowego rynku oprogramowania kwantowego. Pomysłodawcami i założycielami Bohr Technology są panowie Witold Kowalczyk oraz dr. Przemysław Chojecki.
Technologia pod choinką, czyli odpowiedzialny prezent dla całej rodziny
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-21 15:06 - dodaj komentarz
W niejednym liście do Mikołaja znalazły się prośby o nowy telefon czy tablet. Wiadomo, że w święta chcemy sprawiać sobie nawzajem radość, ale wielu rodziców zadaje sobie pytania o to, gdzie i w jaki sposób wytyczyć granice w kontaktach dziecka z cyfrowym światem. Z pomocną odpowiedzią przychodzi Samsung. „Rodzinny przewodnik po cyfrowym świecie”, to publikacja, która nie tylko od święta podpowiada jak budować w rodzinach zdrowe nawyki cyfrowe.
UKE ukarało Orange za niewykonywanie Decyzji zatwierdzającej Ofertę SOR
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-21 15:04 - dodaj komentarz
Prezes UKE stwierdził, że Orange Polska S.A. nie wypełniała obowiązków związanych z wymianą informacji pomiędzy dostawcami usług w zakresie obsługi wniosków o przeniesienie numeru w sieciach stacjonarnych, co naruszało przepisy Prawa telekomunikacyjnego. Na Orange Polska S.A. nałożono karę w wysokości 11 mln zł. Od 2 października 2015 r. wymiana komunikatów pomiędzy dostawcami usług w zakresie obsługi wniosków o przeniesienie numeru w sieciach stacjonarnych odbywa się za
HAMMER Active 2 LTE. Pierwszy pancerniak z Android GO Edition
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-21 14:59 - dodaj komentarz
Deszcz, śnieg, chłód i wiatr nie muszą pokrzyżować nam świątecznych i noworocznych planów. Bo z pomocą przychodzi HAMMER – marka pancernych telefonów. Szerokie portfolio brandu ubogacił właśnie nowy HAMMER Active 2 LTE – 5-calowy pancerniak z potężnym akumulatorem, IP68, NFC oraz lekkim systemem Android 8.1 Oreo GO Edition. Smartfon typu rugged ma jedną niezaprzeczalną przewagą nad zwykłym modelem – jest wyjątkowo wytrzymały.
CyberNIEbezpieczne prezenty
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-21 14:55 - dodaj komentarz
Internet rzeczy od kilku lat mocno się rozrasta. Na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń połączonych m.in. technologią Wi-Fi, które posiadają coraz bardziej zaawansowane funkcjonalności. Z jednej strony otwierają one przed użytkownikami więcej możliwości, z drugiej stwarzają hakerom szansę na cyberataki naruszające prywatność i bezpieczeństwo. Okres świąteczno-noworoczny to czas wzmożonej konsumpcji: wszyscy obdarowujemy się prezentami.
OPPO pozyskuje nowych dystrybutorów w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-21 14:52 - dodaj komentarz
Polski oddział marki OPPO podpisał umowy dystrybucyjne z firmami NTT S.A., ABC Data S.A. oraz TelForceOne S.A. Powyżsi partnerzy zapewnią szeroką dostępność produktów OPPO w Polsce razem z głównym dystrybutorem marki, którym w listopadzie zostało AB. S.A. Na mocy podpisanych dokumentów produkty OPPO będą dostępne dla szerokiego grona klientów w całej Polsce.
Świąteczna oferta w Netia VOD
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-21 14:50 - dodaj komentarz
Netia przygotowała dla swoich abonentów świąteczną ofertę filmów na VOD, której hitem jest premiera „Zimnej Wojny”. Ten obsypany nagrodami film do 27 grudnia kosztuje w Netia VOD zaledwie 7,99 zł. Ponad dwadzieścia innych filmów dostępnych jest po 1 zł! „Zimna Wojna” pokazuje historię wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą, a jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. W tle zostały przedstawione wydarzenia zimnej wojny w Polsce, Berlinie, Jugosławii i Paryżu.
Rząd przyjął projekt ustawy o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-20 16:18 - dodaj komentarz
Najpóźniej w 2020 r. strony internetowe i serwisy administracji rządowej i samorządowej mają osiągnąć tzw. pełną dostępność. Dziś połowa witryn internetowych administracji publicznej jest niedostępna dla osób z różnymi niepełnosprawnościami i dysfunkcjami. W ramach projektu ustawy dostępność należy rozumieć jako zasady i techniki, jakie powinno się stosować przy projektowaniu, tworzeniu, utrzymywaniu i aktualizowaniu stron internetowych oraz aplikacji mobilnych, tak by były one
Cyberedukacja kluczowym aspektem bezpieczeństwa w sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-20 16:14 - dodaj komentarz
19 grudnia 2018 w Ministerstwie Cyfryzacji odbyło spotkanie Grupy Roboczej ds. Cyberbezpieczeństwa. W spotkaniu uczestniczyli Minister Marek Zagórski i Karol Okoński - Pełnomocnik Rządu ds. Cyberbezpieczeństwa. Było to czwarte spotkanie powołanej w sierpniu 2018 r. grupy z inicjatywy Ministra Cyfryzacji. Dzisiejsze spotkanie miało charakter podsumowujący dotychczasowe jej prace. Celem Grupy było wypracowanie rozwiązań w zakresie szeroko pojętego cyberbezpieczeństwa służących jak
Oświadczenie Panasonic dotyczące YouTube
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-20 16:11 - dodaj komentarz
Jest nam bardzo przykro, że sytuacja dotycząca niemożliwości korzystania z aplikacji You Tube dotknęła między innymi niektórych użytkowników starszych modeli telewizorów Panasonic (rocznik 2013 i starsze). Poniżej przedstawiamy oficjalne oświadczenie firmy Panasonic w tej kwestii w języku lokalnym: Panasonic nie ma wpływu na decyzje dotyczące długości funkcjonowania aplikacji zewnętrznych, ponieważ jest to niezależna decyzja deweloperów zewnętrznych i firm, które uruchamiają i są
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: