GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Ruszyła kampania promocyjna aplikacji PeoPay. Do wygrania 150 zł za zakupy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-23 15:17 - dodaj komentarz
23 października ruszyła kolejna promocja aplikacji mobilnej Banku Pekao S.A. „Sięgnij po nagrody z aplikacją PeoPay”, w ramach której można zyskać nawet 150 zł. Zasady otrzymania nagrody są naprawdę proste. Wystarczy pobrać aplikację, zrobić minimum jedną transakcję i polecić aplikację PeoPay swoim znajomym. Promocja skierowana jest zarówno do klientów, którzy nie posiadają jeszcze aplikacji PeoPay, jak i aktualnych użytkowników.
Ekrany Digital Signage wpływają na podejmowanie decyzji zakupowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-23 15:15 - dodaj komentarz
Według wyników ostatniego badania przeprowadzonego przez Kantar TNS i Samsung Electronics Polska, ekrany digital signage mogą wpływać na zmianę decyzji zakupowych nawet przez co drugiego klienta. Natomiast aż 65 proc. spośród klientów, którzy zamówili danie reklamowane na wyświetlaczach przyznało, że wchodząc do restauracji miało inny plan i zmieniło swoją decyzję w wyniku poznania wyświetlanej promocji.
Poczta Polska odnotowuje rekordowy wzrost sprzedaży usług kurierskich
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-23 15:12 - dodaj komentarz
Popyt na najpopularniejsze usługi kurierskie Poczty Polskiej dla klientów biznesowych eCommerce rośnie powyżej rynku. Z danych Poczty wynika, że w ciągu ośmiu pierwszych miesięcy 2018 roku wzrost liczby tych przesyłek przekraczał 19%. Rośnie także liczba paczek nadawanych przez klientów indywidualnych. W pierwszych ośmiu miesiącach tego roku w porównaniu do danych z analogicznego okresu roku ubiegłego wzrost ten wyniósł 23%.
PayU rozszerza współpracę z Google – udostępnia płatność Google Pay
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-22 15:42 - dodaj komentarz
Sprzedawcy internetowi współpracujący z PayU w Europie otrzymali dostęp do nowej formy płatności w wersjach webowych swoich serwisów, jak również w aplikacjach mobilnych. Płatności za pomocą Google Pay można dokonywać na wszystkich urządzeniach, bez względu na system operacyjny czy przeglądarkę. Google Pay (dawniej Android Pay) to prosty i szybki sposób płacenia kartą, bez konieczności każdorazowego uzupełniania jej danych. Dane karty są bezpiecznie przechowywane przez Google.
Specjaliści w dziedzinie bezpieczeństwa sieci spotykają się w Warszawie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-22 15:38 - dodaj komentarz
Ataki na serwery firm i na domowe komputery zwykłych użytkowników, bezpieczeństwo „inteligentnych” urządzeń, najnowsze techniki zabezpieczeń i nowe zagrożenia – takie między innymi tematy będą poruszać specjaliści na XXII konferencji SECURE, organizowanej przez NASK PIB i działający w jego strukturze zespół CERT Polska i NASK SA. W okresie od początku roku do końca września, CERT Polska – działający w NASK zespół reagowania na incydenty cyberbezpieczeństwa odnotował w polskich
SuperDojo 2018 czyli ponad 350 ninja i mentorów z całej Polski w T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-22 15:35 - dodaj komentarz
W ramach 6. edycji Europejskiego Tygodnia Kodowania odbyło się blisko 4000 wydarzeń w całej Polsce. Jednym z największych było Superdojo 2018 - spotkanie młodych ninja i mentorów z całej Polski, zorganizowane przez T‑Mobile oraz Fundację CoderDojo. Zwieńczeniem obchodów 6 edycji Europejskiego Tygodnia Kodowania było Superdojo 2018, które odbyło się w sobotę 20 października w Warszawie, w siedzibie T‑Mobile, przy ulicy Marynarskiej 12.
Kaspersky Lab rzuca wyzwanie białym kapeluszom
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-22 15:32 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab organizuje czwarty międzynarodowy konkurs związany z bezpieczeństwem przemysłowym — Capture the Flag (CTF) — i zaprasza etycznych hakerów z całego świata do testowania bezpieczeństwa inteligentnych urządzeń oraz systemów przemysłowych. Pojawieniu się każdej nowej technologii towarzyszy zwykle fala prób ataków ze strony hakerów szukających luk w zabezpieczeniach. W przeciwieństwie do tzw. czarnych kapeluszy (ang. BlackHat),
Netia: Emocjonująca niedziela z odkodowanym CANAL+
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-22 15:30 - dodaj komentarz
To będzie uczta dla fanów dobrego kina, a właściwie serialu, szpiegowskiego serialu… ale nie tylko. W najbliższą niedzielę (21 października) CANAL+ będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów TV od 11.30 do północy. To właśnie w niedzielę odbędzie się premiera nowego serialu szpiegowskiego „CANAL+” – Nielegalni. Od 21:30 wyemitowane zostaną aż dwa premierowe odcinki. Nielegalni to najnowsza produkcja CANAL+. Serial powstał według powieści Vincenta V. Severowskiego w reżyserii Leszka
Certyfikaty gwarancją jakości i trwałości telewizora
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-22 15:27 - dodaj komentarz
Zakup nowego produktu najczęściej poprzedzony jest szczegółową analizą – użytkownicy porównują parametry, ceny, szukają opinii. Taki schemat działania odnosi się także do telewizorów. W tym przypadku warto dodatkowo zwrócić uwagę na certyfikaty, które potwierdzają jakość i właściwości, takie jak np. brak efektu wypalenia. Oferta telewizorów nigdy nie była tak bogata. Wielość producentów, różne technologie i nazewnictwo – wszystko to może być dla użytkowników wyzwaniem.
Nowe smartfony z VoLTE i WiFi Calling w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-22 15:25 - dodaj komentarz
Od bardzo głośnej premiery nowych iPhone Xs Max i Xs minęły prawie trzy tygodnie, a już oba te urządzenia dorobiły się obsługi VoLTE i WiFi Calling w sieci Orange. Obie usługi znacie doskonale, a statystyki pokazują, że korzystacie z nich chętnie. Nic dziwnego – VoLTE oznacza lepszą jakość głosu i szybsze zestawianie połączeń, a WiFi Calling zasięg naszej sieci nawet tam gdzie o niego nieco trudniej. Na przykład na Karaibach, wystarczy tylko podłączyć się do WiFi.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: