GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

mPay znów wygrywa w przetargu na obsługę warszawskiej strefy parkowania
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 16:33 - dodaj komentarz
Zarząd spółki mPay SA z siedzibą w Warszawie informuje, iż w dniu 7 marca 2019 roku powziął informację o ponownym wyborze złożonej przez Emitenta oferty, jako najkorzystniejszej, w organizowanym przez Miasto Stołeczne Warszawa – Zarząd Dróg Miejskich postępowaniu przetargowym w trybie przetargu nieograniczonego na „Pobieranie opłat za postój w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego z wykorzystaniem platform/kanałów mobilnych”.
Polsko-japońskie rozmowy w NASK o cyberbezpieczeństwie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 16:24 - dodaj komentarz
Przedstawiciele największego przedsiębiorstwa energetycznego w Japonii, TEPCO, przyjechali w środę na spotkanie z pracownikami instytutu badawczego NASK, aby rozmawiać o cyberbezpieczeństwie w Europie, szczególnie w sektorze elektroenergetyki i sieciach OT. Uczestnicy spotkania dyskutowali m.in. na temat polityki cyberbezpieczeństwa w Polsce oraz w Japonii, a także bezpieczeństwa systemów przemysłowych OT, w szczególności systemu SCADA.
Kobiety i mężczyźni w sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 16:23 - dodaj komentarz
8 marca to data nierozerwalnie kojarząca się z Dniem Kobiet (a niektórym także z goździkami i rajstopami), który w Polsce obchodzony jest już od wielu lat. W ostatnim czasie coraz popularniejszy staje się także Dzień Mężczyzny, który ustanowiony został dwa dni później, 10 marca. Z okazji tych dwóch świąt postanowiliśmy przyjrzeć się temu, jakie są podobieństwa i różnice pomiędzy płciami, jeśli chodzi o sposób korzystania z sieci. Które serwisy są popularniejsze wśród kobiet, a które wśród …
Cyfrowa transformacja przez rozum do serca
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 16:14 - dodaj komentarz
Dla ¾ liderów polskiego biznesu, biorących udział w badaniu Microsoft, społeczności CIONET i Digital Excellence oraz firmy Neurohm, cyfrowa transformacja jest jednym z kluczowych filarów strategii ich firm. Prawie wszyscy uczestnicy potwierdzają również, że cyfrowe narzędzia przyczyniają się do rozwoju ich firm. Jednocześnie tylko 38 proc. respondentów jest w pełni przekonana, że ich firmy dobrze rozumieją potrzeby klienta w erze cyfrowej.
Ta aplikacja ujawniała ponad 5 milionów danych użytkowników
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 16:12 - dodaj komentarz
Aplikacja Dalil App, służąca do identyfikacji rozmówców połączeń przychodzących, ujawniała dane ponad 5 milionów swoich użytkowników, w tym m.in. ich numery telefonów, lokalizację, adresy e-mail, czy szczegóły dotyczące posiadanego urządzenia. Jak informuje na twitterze Lukas Stefanko, analityk zagrożeń w ESET, twórcy aplikacji błędnie zabezpieczyli bazę danych, przez co dane użytkowników aplikacji są dostępne publicznie.
Płeć, e-mail i hobby - te dane osobowe ujawniamy najchętniej
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 16:10 - dodaj komentarz
Trzy czwarte użytkowników internetu nie wypisuje się z subskrypcji newsletterów i SMS-ów, o ile wcześniej wyrazili na nią zgodę – wynika z nowego raportu SMSAPI o komunikacji marek z klientami. Badanie pokazuje też, że chętnie udostępniamy firmom informacje o sobie, aby otrzymywać lepiej dopasowane oferty. Jednak niektórych danych osobowych wciąż wolimy pilnie strzec.
Innowacje, które ułatwią życie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 16:01 - dodaj komentarz
Podczas targów Technology Showcase KBIS 2019 (Kitchen and Bath Industry Show) w Las Vegas Samsung pokazał szereg nowych rozwiązań, które wkrótce wzbogacą i ułatwią naszą codzienność. Firma udowodniła, że pojęcie robota kuchennego nabiera zupełnie nowego znaczenia, a nowoczesna technologia pomaga nam zdrowiej żyć. W kuchni każda para rąk się liczy. Samsung Bot Chef to swoisty asystent szefa kuchni ze sztuczną inteligencją. To tzw. „kobot”, czyli kooperujący robot, który nie tylko posieka, ubije
Telefony na Dzień Kobiet – TOP 7
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 15:59 - dodaj komentarz
Choć czasy, gdy głównym kryterium wyboru telefonu dla kobiet mógłby być jego kolor dawno już minęły, niektóre firmy wciąż produkują stereotypowo kobiece modele. Eksperci portalu komórkomat.pl postanowili sprawdzić, które z dostępnych na rynku urządzeń mają obok atrakcyjnego wyglądu coś więcej do zaoferowania. Pamiętajmy, że kolor, choć cieszy oko, to jednak wciąż tylko dodatek do telefonu, który nie wpływa na pracę urządzenia.
Mnóstwo atrakcji w Telewizji Osobistej Netii w marcu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 15:36 - dodaj komentarz
Netia przygotowała na marzec mnóstwo atrakcji dla abonentek i abonentów Telewizji Osobistej, w tym specjalną ofertę Tydzień Kobiet w Netia VOD, okno otwarte aż 10 kanałów (m.in. Eleven Sports) oraz premiery filmów w Netia VOD, które w kinach obejrzały miliony widzów. Z okazji Dnia Kobiet, w aplikacji Netia VOD na Netia Playerach powstała nowa zakładka, a w niej aż czternaście propozycji filmowych m.in.: „Whitney”, „Maria Skłodowska-Curie”, „Żelazna Dama”, „Do zakochania jeden krok”,
Samsung Galaxy S10 od dziś w sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 15:34 - dodaj komentarz
Galaxy S10 – linia nowych flagowych smartfonów marki Samsung debiutuje dziś na polskim rynku. Urządzenia są dostępne w wiodących sklepach z elektroniką oraz salonach operatorów komórkowych. Klienci zainteresowani zakupem mogą nadal skorzystać z promocji Samsung Odkup oraz programu Samsung Care+. Linia Samsung Galaxy S10 obejmuje smartfony Galaxy S10e, S10, S10+ oraz ekskluzywną ceramiczną wersję S10+.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: