GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Wygodne płatności z mPay w Płocku, Pile i Obornikach
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-02 13:54 - dodaj komentarz
Od 1 września w aplikacji mPay możemy opłacić przejazd środkami transportu publicznego w trzech nowych miastach – w Płocku, Pile i Obornikach. W tym pierwszym uiścimy także należność za postój auta. Obecnie z aplikacją bilety kupimy w ponad 100 lokalizacjach, a opłatę za parkowanie wniesiemy w blisko 50 miejskich strefach płatnego parkowania. Aplikacja mPay to dziś zarówno wielofunkcyjne narzędzie do płatności mobilnych, jak również centrum zarządzania finansami osobistymi.
LG ogłasza globalny konkurs dla startupów
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-02 13:52 - dodaj komentarz
LG Electronics (LG) ogłasza rozpoczęcie globalnego konkursu dla startupów Mission for the Future, którego celem jest opracowywanie innowacyjnych technologii i pomysłów biznesowych torujących drogę ku przyszłości. Gospodarzem inauguracji konkursu jest LG NOVA – nowe centrum innowacji firmy z siedzibą w Dolinie Krzemowej. Działa tam strategiczny zespół LG współpracujący ze startupami i przedsiębiorcami w celu rozwijania nowej działalności i pozyskiwania dla firmy innowacyjnych pomysłów z zewnątrz.
Wyniki finansowe Comarch na półmetku 2021
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-02 13:49 - dodaj komentarz
Grupa Comarch przedstawiła skonsolidowane wyniki finansowe za pierwsze półrocze 2021 roku. Przychody ze sprzedaży wyniosły 721,3 mln złotych i były o ponad 12,6 mln złotych wyższe niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. W ciągu sześciu miesięcy Grupa wypracowała 54,6 mln złotych zysku netto przypadającego na akcjonariuszy Comarch SA, czyli o ponad 20,1 mln złotych więcej niż w analogicznym okresie 2020 roku. Natomiast wynik operacyjny wyniósł 64,8 mln złotych, co oznacza spadek o 6,9 mln
Polsat Box zastąpił markę Cyfrowy Polsat - nowy dekoder i kanały 4K
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-02 13:43 - dodaj komentarz
Polsat Box, który dziś zastąpił Cyfrowy Polsat, to marka, która zapewnia klientom bogaty wybór nawet 150 kanałów TV w 3 technologiach: satelitarnej, kablowej IPTV oraz internetowej OTT, a także swobodny dostęp do różnorodnych treści VOD – sportowych, filmowych, serialowych, rozrywkowych, informacyjnych i dla dzieci. To wszystko w 3 wygodnych pakietach podstawowych (od 20 zł miesięcznie) oraz premium – sportowych, filmowych i dla dzieci.
Cyfrowy zmysł rzeczywistości rozszerzonej dla pracowników Polpharmy
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-02 13:38 - dodaj komentarz
Polpharma po raz kolejny wyznacza standardy cyfryzacji branży farmaceutycznej. Po udanym wdrożeniu środowiska do współpracy zdalnej Microsoft 365 oraz automatyzacji i digitalizacji szeregu procesów produkcyjnych, firma wprowadziła także urządzenie Microsoft HoloLens 2. Technologia rzeczywistości rozszerzonej (ang. Augmented Reality, AR) stosowana jest w procesie wdrażania nowo zatrudnionych osób na części linii produkcyjnych, a także do bezpiecznych prac technicznych związanych z obsługą maszyn.
T-Mobile: Odbierz 10 GB z okazji rozgrywek Biało-Czerwonych
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-02 13:34 - dodaj komentarz
Już dziś rusza seria trzech polskich meczów eliminacyjnych w ramach Mistrzostw Świata 2022. Nie czekając do początku pierwszego spotkania – z Albanią o 20.45 na PGE Narodowym – przygotowaliśmy dla naszych klientów solidny pakiet 10 bezpłatnych GB, dzięki którym będą mogli bez przeszkód kibicować naszej reprezentacji. Prezent można aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” lub SMS-em od 2 do 8 września, czyli do dnia rozgrywki z Anglią.
Rusza loteria antywirusa ESET – można wygrać Forda Mustanga
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-02 13:33 - dodaj komentarz
Loteria ESET - popularnego w Polsce producenta antywirusów - potrwa od 1 września do 15 grudnia br., a biorący w niej udział mogą wygrać Forda Mustanga, hulajnogi elektryczne oraz karty podarunkowe do sieci sklepów Decathlon. Aby wziąć udział w loterii należy w trakcie trwania akcji kupić program antywirusowy ESET do ochrony domowego komputera, zainstalować go na swoim komputerze, a następnie zgłosić swoje uczestnictwo na stronie www.loteria-eset.pl.
Co czeka firmy w dekadzie automatyzacji? [RAPORT 7N]
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-02 13:20 - dodaj komentarz
Za cztery lata blisko 90 proc. firm zatrudni architekta automatyzacji, choć obecnie takie stanowisko to rzadkość. Dzięki ich pracy koszty operacyjne przedsiębiorstwa mogą spaść o 30 proc. Automatyzacja, kojarzona z pracą programistów, to przede wszystkim zadanie dla zarządów, bo to one muszą przemodelować procesy biznesowe - wskazuje raport 7N “Executive Brief - Business Automation”. Automatyzacja to nie tylko zadanie dla działów IT.
Trzy innowacyjne technologie, które zastosowano w telewizorach Neo QLED
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-02 13:17 - dodaj komentarz
W tegorocznych telewizorach Neo QLED Samsung zastosował trzy kluczowe rozwiązania, które idealnie ze sobą współpracują i pozwalają maksymalnie wykorzystać możliwości każdego z nich. Te innowacje to diody Quantum Mini LED, technologia Quantum Matrix i Procesor AI Neo Quantum. Diody Quantum Mini LED to zupełnie nowe źródło światła, które pozwala sterować podświetleniem ekranu lepiej niż kiedykolwiek. Technologia Quantum Matrix to precyzyjna kontrola nad podświetleniem, co przekłada się m.in. na poprawę kontrastu, a także głębie i
Sieć 5G T-Mobile ma już ponad 2600 stacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-09-02 13:14 - dodaj komentarz
Kończą się wakacje, ale nie rozbudowa sieci 5G T-Mobile. W ostatnich dniach sierpnia klienci T-Mobile mogą korzystać z ponad 2600 stacji obsługujących tę technologię, a kolejne zostaną uruchomione już w najbliższych dniach. W ostatnim tygodniu sieć 5G należąca do T-Mobile została rozbudowana o kolejne 140 stacji bazowych, dzięki czemu ich łączna liczba przekroczyła już 2600. Najwięcej nowych stacji uruchomionych zostało w Częstochowie, Gdyni, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: