GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Plus: 100proc. więcej do doładowań online w ofertach na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-04 16:13 - dodaj komentarz
Bonus 100% więcej do doładowania mogą dostać użytkownicy ofert "na kartę" sieci Plus w jednodniowej promocji, która obowiązuje tylko we wtorek 4 czerwca. By z niej skorzystać wystarczy za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego doładować swoje konto kwotą od 25 zł do 99 zł. Przyznany bonus można wykorzystać na wszystkie usługi telekomunikacyjne, natomiast nie przedłuża on ważności konta.
Sieć PLAY rośnie i rośnie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-04 16:11 - dodaj komentarz
Play przedstawił garść statystyk dotyczących budowy swojej sieci. W plan na koniec roku operator zakłada 7,8 k na koniec 2019. Zasięg wynosi: LTE: 97,9% populacji, LTE ULTRA: 88,1% populacji i 5G READY: 12,7% populacji. Dane dot. liczby miast dla LTE i LTE ULTRA: Aktualnie w zasięgu LTE znajduje się: 2313 miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców w tym 391 miast powyżej 10 tys. mieszkańców. W ostatnim miesiącu uruchomiono zasięg w 18 miejscowościach liczących powyżej 1 tys. mieszkańców.
Miasto napędzane mocą sztucznej inteligencji
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-04 16:05 - dodaj komentarz
Według raportu „Iloraz sztucznej inteligencji – potencjał AI w polskiej gospodarce” AI już dziś poprawia efektywność i konkurencyjność tysięcy firm, automatyzuje procesy i powiększa marże, a w najbliższych latach jej znaczenie jeszcze wzrośnie. W ciągu najbliższej dekady skumulowany wpływ sztucznej inteligencji na gospodarkę może wynieść od 1,5 do 3 bln dol., co przełoży się na przyspieszenie wzrostu PKB nawet o 1-2 pkt proc.
Orange Warsaw Festival od kuchni – liczby i dane
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-04 16:03 - dodaj komentarz
Wiecie już, że na Orange Warsaw Festival bawiło się 60 tys. fanów muzyki. Ale to nie jedyna ciekawa liczba, która zwraca uwagę, w trakcie tegorocznego OWF. Czas zatem na małe podsumowanie. Drugą wartością, która zwróciła naszą uwagę, jest liczba przesłanych danych przez naszą stację mobilną (zobaczcie jak wygląda jej stawianie) nieco ponad 1 TB danych, czyli niewiele więcej niż w ubiegłym roku. Zapytacie „ale jak to, przecież transfer danych ponoć rośnie i to znacząco?!”.
Wysoka jakość łączności komórkowej w Elektrowni Powiśle dzięki instalacji Emitel
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-04 16:00 - dodaj komentarz
Emitel zapewni nowoczesny, kompleksowy system wewnętrznej instalacji wzmacniającej dostępność usług operatorów komórkowych w jednej z najbardziej oczekiwanych inwestycji w Warszawie. Realizacja zakłada opracowanie dokumentacji projektowej, realizację inwestycji, oraz utrzymania systemu w okresie 10 –letniej umowy. Zaawansowaną technicznie usługę zwiększającą zasięg telefonii komórkowych w kompleksie biurowo-handlowo-usługowym Elektrownia Powiśle Emitel wykona w trzech
Wyrok sądowy dla Orange w sprawie decyzji UOKiK z zakresu ochrony konsumentów
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-04 15:57 - dodaj komentarz
Pierwszy wyrok dotyczy decyzji z sierpnia 2017 r. UOKiK uznał, że spółka Orange Polska naruszyła zbiorowe interesy konsumentów. Chodzi o reklamy radiowe, telewizyjne i zewnętrzne na bilbordach Superpromocji Neostrady i Geopromocji dla Neostrady. Operator zachęcał klientów niskimi opłatami miesięcznymi, nie informował jednak rzetelnie o dodatkowej opłacie którą musieli ponieść konsumenci nieposiadający telefonu stacjonarnego.
Prosty język na stronach internetowych z ING
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-04 15:53 - dodaj komentarz
Eksperci ING na spotkaniu sygnatariuszy porozumienia na rzecz prostej komunikacji podzielili się wiedzą na temat wdrażania standardów prostego języka w banku. Konferencja ,,Prosty język na stronach internetowych" odbyła się 31 maja, w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju w Warszawie. Certyfikat prostej polszczyzny przyznany przez Pracownię Prostej Polszczyzny za www.ing.pl jest już drugim w portfolio banku.
Laptopy Acer na wakacje w super cenach w T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-04 15:51 - dodaj komentarz
Zbliżają się wakacje, czas urlopów i zasłużonego odpoczynku – zarówno dla uczniów i studentów jak i ciężko pracujących. Z tej okazji w T‑Mobile rusza specjalna oferta dla osób potrzebujących wzmocnień sprzętowych do gamingu lub domowej rozrywki. Nowoczesne laptopy Acer wraz z pakietami Internetu mobilnego w okazyjnych cenach w sklepach stacjonarnych, call center i na stronie T‑mobile.
Głośnik warsztatowo-campingowy Craft marki Hykker od czwartku w Biedronce
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-04 15:42 - dodaj komentarz
Głośnik warsztatowo-campingowy Craft marki Hykker to niezbędne wyposażenie każdej ekipy remontowej oraz entuzjastów „muzyki pod chmurką”. Ma wzmocnioną konstrukcję o podwyższonej odporności na czynniki zewnętrzne takie jak: woda, kurz i brud (certyfikat IP45), dlatego z powodzeniem sprawdzi się nawet w trudnych, surowych warunkach. Do tego charakteryzuje się wysokiej jakości brzmieniem stereo o łącznej mocy 12W oraz ponadprzeciętną wszechstronnością.
OPPO startuje z kampanią promującą model Reno 10x Zoom (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-04 15:38 - dodaj komentarz
OPPO, jeden z największych światowych producentów smartfonów, rozpoczyna polską przedsprzedaż topowego modelu najnowszej serii Reno - smartfonu wyposażonego w dziesięciokrotny hybrydowy zoom. Oprócz zaawansowanych aparatów, które pozwalają rozwinąć skrzydła fanom fotografii mobilnej, OPPO Reno 10x Zoom przyciąga uwagę wyjątkowym wzornictwem. To już kolejny smartfon producenta, w którym zastosowano wysuwany moduł kamery przedniej,
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: