GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Heyah 01 startuje z nową ofertą subskrypcyjną (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-30 13:47 - dodaj komentarz
By dotrzymać kroku ciągłym zmianom, czasami warto sięgnąć po… taneczny krok. I właśnie z takim dynamicznym zacięciem Heyah 01 startuje dziś z odświeżoną ofertą w formie subskrypcji. Każdy nowy użytkownik, który wybierze Heyah 01 w wiosennej odsłonie, otrzyma 30-dniowy dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów i paczkę aż 20 GB za symboliczną złotówkę.
Czy sztuczna inteligencja zastąpi pisarzy i muzyków?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-30 13:43 - dodaj komentarz
Według raportu firmy Ericsson Connected Intelligent Machines, 20% konsumentów preferuje treści tworzone przez sztuczną inteligencję od tych tworzonych przez ludzi. Wyniki pokazują, że obecnie toczy się wyścig twórczy pomiędzy ludźmi a maszynami. Jednak jest jeszcze zbyt wcześnie by ogłaszać zwycięzców, bo nadal co piąty ankietowany preferuje treści tworzone w sposób tradycyjny.
Komputronik Biznes Platynowym Partnerem Dell Technologies
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-30 13:28 - dodaj komentarz
Kolejny rok z rzędu Komputronik Biznes uzyskał certyfikację Dell Technologies. Status Platinum potwierdza kompetencje firmy i jej zaangażowanie w ramach programu partnerskiego Dell Technologies. Od lat Komputronik Biznes stawia na sprawdzonych partnerów technologicznych i najwyższy poziom usług, które oferuje swoim klientom. Dzięki starannemu doborowi najnowocześniejszych technologii IT rozwiązania proponowane przez inżynierów Komputronik Biznes pozwalają na wzrost efektywności i
Przedsprzedaż OnePlus 9 Pro w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-30 13:25 - dodaj komentarz
W sklepie internetowym PlayNa już trwa przedsprzedaż urządzenia OnePlus 9 Pro z ciekawym gratisem – bezprzewodowymi słuchawkami OnePlus Buds! To zdecydowanie NAJ smartfon marki OnePlus: najbardziej wydajny, najlepszy wyświetlacz, najbardziej profesjonalny aparat ze współpracy z Hasselblad, najszybsze ładowanie (w tym bezprzewodowe), najbardziej elegancki design, najchłodniejszy pod dużym obciążeniem – zwłaszcza grami i najciekawszy kolor – Pine Green.
Cyberzagrożenia przemysłowe w II połowie 2020 r
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-29 14:02 - dodaj komentarz
Po spadku, jaki rozpoczął się w drugiej połowie 2019 r., odsetek komputerów stosowanych w przemysłowych systemach sterowania (ICS), na których zablokowano szkodliwe obiekty, w drugiej połowie 2020 r. zaczął ponownie rosnąć. W skali globalnej odsetek zaatakowanych komputerów ICS wynosił w drugiej połowie 33,4% – co stanowi wzrost o 0,85 proc. Odsetek takich komputerów w sektorze energetycznym zwiększył się o niemal 8%, w sektorze naftowo-gazowym – o prawie 7%,
Orange: 3 GB za 3 gole piłkarzy
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-29 14:00 - dodaj komentarz
Drugi mecz eliminacji za nami. Polska drużyna w piłce nożnej zwyciężyła z Andorą 3:0. Uczcijmy to zwycięstwo pakietem darmowych 3 gigabajtów. Aby go zgarnąć wystarczy wysłać SMS o treści TRZYZERO pod numer 233 (opłata za SMS zgodna z cennikiem planu taryfowego, maksymalnie 0,20zł). Jeśli jesteś użytkownikiem Orange Flex, dodatkowe GB otrzymasz wpisując TRZYZERO w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.
Telewizory Samsung w drodze do zrównoważonej przyszłości [infografika]
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-29 13:57 - dodaj komentarz
Podczas styczniowej konferencji Samsung First Look poznaliśmy wizję firmy, nie tylko na najbliższy rok, ale także na kolejne lata. Samsung wyruszył w podróż w kierunku zrównoważonego rozwoju i szerokiego uwzględniania proekologicznych technologii i rozwiązań. Wśród podjętych już działań wymienić można wdrożenie długoterminowych programów, które obejmują m.in. ekologiczne opakowania, piloty zdalnego sterowania zasilane ogniwami słonecznymi i zmniejszenie śladu węglowego
Poczta Polska: płatności BLIKiem utrzymały w lutym br. wysoką dynamikę wzrostu
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-29 13:53 - dodaj komentarz
BLIK jako forma płatności jest wygodnym i bardzo bezpiecznym rozwiązaniem w warunkach pandemii, czego dowodzą zachowania klientów Poczty Polskiej. W styczniu 2021 roku liczba dokonanych transakcji wzrosła o 114 proc. w stosunku do tego samego miesiąca rok wcześniej. W lutym Poczta odnotowała 12 proc. więcej transakcji realizowanych BLIKiem niż w styczniu br. Natomiast w całym 2020 roku dynamika wzrostu tego typu płatności wyniosła 120 proc. względem roku 2019.
Rozwiązania end-to-end AV over IP dzięki współpracy Zyxel Networks i WyreStorm
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-29 13:50 - dodaj komentarz
Zyxel Networks rozpoczął współpracę z WyreStorm – innowatorem w technologiach AV over IP, HDBaseT i HDMI, który rozszerzył swoją linię AV over IP o model H.265 NetworkHD 110. Nowa oferta Zyxel zapewnia sprzedawcom VAR, integratorom systemów i partnerom dystrybucyjnym w branży AV większą skalowalność i wydajność przesyłania strumieniowego w sieci.
Czy elektronika może być eko? Jakie sprzęty wybrać, by nie szkodzić planecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-29 13:45 - dodaj komentarz
Wzrost popularności smartfonów, tabletów i laptopów sprawił, że każdego roku na rynek trafiają tysiące baterii i akumulatorów. W Polsce każdego roku sprzedaje się ponad 400 milionów sztuk baterii. Aż 80 proc. z nich stanowią baterie jednorazowe. Wewnątrz nich znajdują się liczne niebezpieczne dla środowiska i ludzkiego organizmu substancje, takie jak m.in. ołów, nikiel, kadm czy lit . Jak temu zaradzić i zatroszczyć się o zdrowie swoje i najbliższych oraz naszą planetę?
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: