GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

E-usługowe podsumowanie września
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-07 14:08 - dodaj komentarz
Tendencja zwyżkowa ma się dobrze – to najkrótsze podsumowanie tego, jak we wrześniu Polacy korzystali z e-usług. A było tak: trzy razy więcej pism ogólnych niż rok temu, ponad cztery razy więcej elektronicznych wniosków o odpisy aktów stanu cywilnego i niemal trzy razy więcej wniosków online o dowód osobisty. Oto szczegóły. Zawsze to powtarzamy: najlepszym dowodem na wciąż rosnącą popularność e-administracji jest liczba nowych profili zaufanych (PZ).
Cierpimy na obsesję powiadomień
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-07 14:04 - dodaj komentarz
160 zerknięć na dobę. Tyle razy sprawdzamy powiadomienia na telefonie, zdradzają najnowsze badania Reviews.org. Zafascynowani technologią i jej możliwościami, bez reszty zanurzyliśmy się w smartfonowym świecie. Szybki rzut oka to dla nas za mało, większość z nas wpatruje się w wyświetlacz telefonu przynajmniej przez 3 godziny dziennie. To nie mało, ale czy to coś złego? Post-digital to stosunkowo świeża koncepcja, która zrywa z tak popularnym terminem cyfryzacji.
Hiperkonwergencja optymalizuje działanie biznesu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-07 13:57 - dodaj komentarz
Nowatorskie i postępowe organizacje przywiązują dużą uwagę do optymalizacji zasobów IT oraz kosztów ich utrzymania. Najczęściej ich infrastruktura opiera się na połączeniu fizycznych komponentów takich jak: serwery, macierze oraz sieci. Jak pokazuje prosta kalkulacja kosztów TCO taka koncepcja budowania i utrzymania lokalnego data center jest niestety nieoptymalna kosztowo. Kalkulacja TCO uwzględniająca całkowite koszty w czasie wskazuje, że mimo większej inwestycji
Nowości w Video Pass – jeszcze więcej filmów i seriali bez limitu danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-06 15:12 - dodaj komentarz
W usłudze Video Pass dostępnej da klientów Planów Mobilnych i pakietów Orange Love pojawiło się kolejnych 9 popularnych platform wideo. W sumie miłośnicy filmów i seriali mogą teraz korzystać z aż 15 serwisów streamingowych bez zużywania swojego pakietu danych, a zaoszczędzone gigabajty przeznaczyć na inne aktywności w sieci. Nowe serwisy w usłudze Video Pass to: Canal+, TVP sport, Player, CDA Premium, Ipla, TVP VOD, TVP Stream, TVP info oraz Poland in.
SECURE 2020 – technologia, prawo i innowacje w cyberbezpieczeństwie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-06 15:10 - dodaj komentarz
Specjalistyczne obserwacje, analizy techniczne, aspekty prawne i społeczne – na rozpoczynającej się 6 października konferencji SECURE 2020 specjaliści naświetlają cyberbezpieczeństwo pod każdym kątem. Mowa więc jest o prawie unijnym, o technicznych analizach malware’u i o wpływie COVID-19 na nasze bezpieczeństwo cyfrowe. Uczestnicy SECURE 2020 mogą wybrać jedną ze ścieżek tematycznych w zależności od preferencji.
UPC Polska partnerem Festiwalu Cyfryzacji 2020
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-06 15:07 - dodaj komentarz
Przyszłość cyfrowej rozrywki, rola gigabitowego internetu w cyfrowej transformacji biznesu i społeczeństwa, ogłoszenie półfinalistów tegorocznej edycji programu Think Big – to niektóre z wielu tematów startującej dziś drugiej edycji Festiwalu Cyfryzacji, którego partnerem jest UPC Polska. Festiwal Cyfryzacji to największa inicjatywa edukacyjno – technologiczna w Polsce, której głównym celem jest przybliżenie społeczeństwu wiedzy na temat nowych technologii i cyfryzacji.
Trudne do wykrycia i usunięcia szkodliwe narzędzie infekujące komputery
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-06 15:03 - dodaj komentarz
Badacze firmy Kaspersky wykryli zaawansowaną kampanię cyberszpiegowską, w której wykorzystywano niezwykle rzadko spotykany rodzaj szkodliwego oprogramowania – bootkit oprogramowania układowego. Nowy szkodnik został zidentyfikowany przez technologię skanowania UEFI / BIOS firmy Kaspersky, która służy do wykrywania znanych i nieznanych zagrożeń. Umiejscowienie szkodnika w tym niezbędnym elemencie każdego współczesnego urządzenia komputerowego spowodowało,
SAP w chmurze Microsoft obchodzi pierwsze urodziny
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-06 15:02 - dodaj komentarz
W październiku 2019 roku, po kilkudziesięciu latach bliskiej współpracy, firmy Microsoft i SAP ogłosiły partnerstwo. Jego celem było uproszczenie i przyspieszenie migracji przedsiębiorstw wykorzystujących oprogramowanie S/4HANA i SAP Cloud Platform do chmury Microsoft Azure. Dzięki nowej formule współdziałania oraz sieci partnerów, klienci obu firm przyspieszyli i zmodernizowali swoje strategie transformacyjne.
Milion abonentów Telewizji Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-06 14:57 - dodaj komentarz
Z telewizji Orange korzysta już milion abonentów. Cenią sobie oni wysoką jakość obrazu, w tym także 4K oraz ofertę najpopularniejszych kanałów TV i hitów filmowych dostępnych w wypożyczalni VOD. Rozwojowi oferty telewizyjnej Orange sprzyja szybka rozbudowa sieci światłowodowej. Wypożyczalnia filmów VOD z bogatą biblioteką filmową oferuje promocje „Środy z Orange”, gdzie wybrane filmy kosztują jedynie 1 zł.
Polys przechodzi na platformę Exonum
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-06 14:56 - dodaj komentarz
Polys – opracowane przez Kaspersky Innovation Hub narzędzie służące do przeprowadzania bezpiecznych głosowań online – wykorzystuje teraz platformę łańcucha bloków Exonum. Migracja ta umożliwi systemowi Polys szybsze działanie, obsługę głosowań organizowanych na większą skalę oraz lepsze dostosowanie do potrzeb klientów. Nowa platforma umożliwia również implementację bardziej zaawansowanej weryfikacji,
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: