GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Plus: Test Motorola G6
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-23 16:42 - dodaj komentarz
Robert Nawrowski, znany YouTuber technologiczny, recenzuje Motorolę Moto G6, którą znajdziecie w ofercie Plusa. Aparat został wyposażony w podwójny aparat, zamknięty w charakterystycznej dla tej linii smartfonów obramówce. Zapraszamy do oglądania materiału, w którym dowiecie się dużo więcej o samym urządzeniu! Motorola G6 to smartfon oferujący sporo możliwości. Telefon został wyposażony w ekran Max Vision pokryty wytrzymałym szkłem Gorilla Glass oraz o rozdzielczości Full HD+ 18:9.
Wtorkowe mecze Ligi Mistrzów UEFA dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-23 16:31 - dodaj komentarz
Cyfrowy Polsat przygotował niespodziankę dla wszystkich abonentów! We wtorek, 23 października w ramach „otwartego okna” fani Ligi Mistrzów UEFA − niezależnie od posiadanego pakietu telewizji satelitarnej − będą mogli obejrzeć 8 rozgrywanych tego dnia meczów bez dodatkowych opłat. Wszystkie spotkania dostępne będą na żywo na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz w 4 serwisach telewizyjnych premium PPV. W hicie wieczoru zagrają Manchester United i Juventus
Nowe oferty Plus Mix – Internetowy bądź Rozmowny MIX dla wymagających
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-23 16:09 - 1 komentarz
Nowe oferty Plus Mix dają możliwość lepszego dopasowania usług do własnych preferencji. Od 24 października do dotychczasowej oferty wiodącej dodane zostaną jej wersje: Internetowy MIX oraz Rozmowny MIX. Internetowy MIX to propozycja dla osób potrzebujących większych pakietów Internetu, ale mniej korzystających z usług głosowych, natomiast Rozmowny MIX to coś dla osób, dla których najważniejsze są rozmowy, a wystarcza im minimalny pakiet internetowy.
Kaspersky Lab uzyskał tytuł Strong Performer
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-23 16:02 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab uzyskał tytuł „Strong Performer” przyznawany przez organizację Forrester dostawcom usług analizy zagrożeń. Raport „The Forrester New Wave™: External Threat Intelligence Services, Q3 2018” stanowi przegląd rynku tego rodzaju dostawców i ocenę ich aktualnej oferty oraz strategii. Wysokiej jakości analiza zagrożeń stanowi integralną część firmowej infrastruktury bezpieczeństwa, ponieważ ma ona istotne znaczenie w zapewnianiu niezwłocznej reakcji na nowe ataki, budowaniu
Microsoft Precision Mouse –wyjątkowy gatunek myszy biurowej (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-23 16:00 - dodaj komentarz
Microsoft Precision Mouse to wyjątkowy gatunek myszy biurowej. Mały, technologiczny gryzoń waży raptem 135 gramów i w przyrodzie występuje w dwóch kolorach: czarnym i srebrnym. W rolę opiekunów obu gatunków kolorystycznych wcieliły się… koty z Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego: melanistyczna jaguarzyca Beata oraz pantery śnieżne (irbisy). Microsoft w Polsce prezentuje myszy Precision Mouse w towarzystwie ich przyjaciół z warszawskiego ZOO.
Już 150 000 użytkowników z nową aplikacją Mój T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-23 15:53 - dodaj komentarz
Nowa aplikacja do obsługi konta abonenckiego - „Mój T‑Mobile” cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ pozwala w łatwy sposób zarządzać usługami i numerami w T‑Mobile oraz wprowadza oczekiwane przez klientów nowości. Wygodę i łatwy dostęp do potrzebnych opcji docenia coraz większa grupa klientów – już 150 000 z nich ma zainstalowaną aplikację w swoim smartfonie.
Bank Pocztowy udostępnił bankowość internetową Pocztowy24 w języku ukraińskim
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-23 15:44 - dodaj komentarz
Obsługa konta przez internet jest już możliwa w języku ukraińskim, dzięki rozszerzeniu oferty Banku Pocztowego skierowanej do obywateli Ukrainy o przetłumaczoną wersję bankowości internetowej Pocztowy24.Teraz obywatele Ukrainy mieszkający i pracujący w Polsce wybierając ofertę Banku Pocztowego otrzymują nie tylko wygodny dostęp do swojego konta poprzez jedną z ok. 4700 placówek Banku i Poczty Polskiej na terenie całego kraju, ale także możliwość korzystania z
Hykker Smart Box Android TV od czwartku w Biedronce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-23 15:41 - dodaj komentarz
Po raz pierwszy w Biedronce dostępny będzie Smart Box Android TV marki Hykker. Dzięki zastosowaniu najnowszego systemu Android TV 8.0 to multimedialne urządzenie zmienia zwykły telewizor w Smart TV, a jego zalety zadowolą fanów serialowych nowości, gier online czy po prostu – nowinek technologicznych. Produkt będzie do nabycia we wszystkich sklepach sieci od czwartku 25 października, w cenie 179 zł.
eurobank wchodzi na platformę FinAi
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-23 15:37 - dodaj komentarz
Euro Bank S.A. podpisał umowę o współpracy z FinAi. Obecność w tym nowoczesnym serwisie zapewni klientom szerszy dostęp do pożyczek gotówkowych, udzielanych za pośrednictwem internetu. FinAi to niezależna platforma, która umożliwia użytkownikom zaciąganie pożyczek w internecie. Mogą oni porównywać realne oferty banków, a cała procedura udzielenia pożyczki przebiega elektronicznie, bez konieczności wizyty w oddziale.
Aplikacja Nebula SD-WAN zwiększa możliwości zarządzania siecią
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-23 15:22 - dodaj komentarz
Najnowszy członek rodziny Zyxel Nebula umożliwia zintegrowane zarządzanie siecią. Oferuje zaawansowane modyfikacje wpływające na wyższy poziom obsługi, mniej przerw w komunikacji, stabilniejsze i bezpieczniejsze połączenia oraz możliwość centralnego zarządzania. Współczesne korporacje wymagają komunikacji WAN o szybkości i wydajności porównywalnej do tej w sieciach lokalnych. Rozwiązanie Nebula SD-WAN oferuje taką możliwość wraz z elastycznym i korzystnym cenowo pakietem, zwiększając
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: