GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Innowacje, które ułatwią życie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 16:01 - dodaj komentarz
Podczas targów Technology Showcase KBIS 2019 (Kitchen and Bath Industry Show) w Las Vegas Samsung pokazał szereg nowych rozwiązań, które wkrótce wzbogacą i ułatwią naszą codzienność. Firma udowodniła, że pojęcie robota kuchennego nabiera zupełnie nowego znaczenia, a nowoczesna technologia pomaga nam zdrowiej żyć. W kuchni każda para rąk się liczy. Samsung Bot Chef to swoisty asystent szefa kuchni ze sztuczną inteligencją. To tzw. „kobot”, czyli kooperujący robot, który nie tylko posieka, ubije
Telefony na Dzień Kobiet – TOP 7
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 15:59 - dodaj komentarz
Choć czasy, gdy głównym kryterium wyboru telefonu dla kobiet mógłby być jego kolor dawno już minęły, niektóre firmy wciąż produkują stereotypowo kobiece modele. Eksperci portalu komórkomat.pl postanowili sprawdzić, które z dostępnych na rynku urządzeń mają obok atrakcyjnego wyglądu coś więcej do zaoferowania. Pamiętajmy, że kolor, choć cieszy oko, to jednak wciąż tylko dodatek do telefonu, który nie wpływa na pracę urządzenia.
Mnóstwo atrakcji w Telewizji Osobistej Netii w marcu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 15:36 - dodaj komentarz
Netia przygotowała na marzec mnóstwo atrakcji dla abonentek i abonentów Telewizji Osobistej, w tym specjalną ofertę Tydzień Kobiet w Netia VOD, okno otwarte aż 10 kanałów (m.in. Eleven Sports) oraz premiery filmów w Netia VOD, które w kinach obejrzały miliony widzów. Z okazji Dnia Kobiet, w aplikacji Netia VOD na Netia Playerach powstała nowa zakładka, a w niej aż czternaście propozycji filmowych m.in.: „Whitney”, „Maria Skłodowska-Curie”, „Żelazna Dama”, „Do zakochania jeden krok”,
Samsung Galaxy S10 od dziś w sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 15:34 - dodaj komentarz
Galaxy S10 – linia nowych flagowych smartfonów marki Samsung debiutuje dziś na polskim rynku. Urządzenia są dostępne w wiodących sklepach z elektroniką oraz salonach operatorów komórkowych. Klienci zainteresowani zakupem mogą nadal skorzystać z promocji Samsung Odkup oraz programu Samsung Care+. Linia Samsung Galaxy S10 obejmuje smartfony Galaxy S10e, S10, S10+ oraz ekskluzywną ceramiczną wersję S10+.
Aplikacja Santander mobile najlepsza według internautów
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 15:32 - dodaj komentarz
Aplikacja Santander mobile zwyciężyła w głosowaniu internautów w tegorocznej edycji Mobile Trends Awards. To nagroda specjalna, o której decyduje publiczność – wygrywa aplikacja z największą liczbą głosów. Ponadto przez internautów III miejscem została nagrodzona eKsięgowość - usługa księgowości on-line dla małych firm. Aplikacja Santander mobile ułatwia codzienne życie, pomagając w zarządzaniu finansami – dzięki niej klienci mają dostęp do usług banku.
E-dowód i dowód w komórce - to nie to samo
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-07 15:01 - dodaj komentarz
Po co mi e-dowód skoro mam go w komórce? Po co mi dowód w komórce skoro mam e-dowód? Odpowiadamy: przyda się i jedno, i drugie. Bo to nie to samo. Jako obywatele mamy obowiązek posiadania dowodu osobistego. To podstawowy dokument potwierdzający naszą tożsamość i obywatelstwo. Nie tylko na terenie kraju, ale i np. na terenie całej Unii Europejskiej. To dowód osobisty uprawnia nas do przekraczania granic państw UE. Plastikowy dowód osobisty.
W 2018 liczba użytkowników zaatakowanych przez trojany bankowe wzrosła o 16 proc.
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-07 14:57 - dodaj komentarz
W 2018 roku 889 452 użytkowników rozwiązań Kaspersky Lab było atakowanych przez trojany bankowe, co stanowi wzrost o 15,9% w porównaniu z 2017 r., gdy liczba ta wynosiła 767 000. Według przeprowadzonej przez Kaspersky Lab analizy krajobrazu zagrożeń finansowych za wzrost ten częściowo odpowiada wzmożona aktywność jednego trojana bankowego.
TVN testuje technologię HbbTV
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-07 14:53 - dodaj komentarz
25 lutego stacja TVN uruchomiła na swoim głównym kanale testową aplikację telewizji hybrydowej. W ramach tej usługi widzowie korzystający z naziemnej telewizji otrzymują dodatkowe treści takie jak: rozszerzony program telewizyjny czy interaktywne sondy powiązane z aktualnie emitowanymi programami. Platforma powstała przy współpracy z Emitel – operatorem naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej.
Więcej telewizyjnej rozrywki i internet bez ograniczeń w nowej ofercie Orange Love
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-07 14:49 - 1 komentarz
Orange wprowadza dwa nowe pakiety konwergentnej usługi Orange Love. Zawierają one zdecydowanie bogatszą ofertę telewizyjną. Do tego internet światłowodowy do 1 Gb/s, telewizję mobilną Orange TV Go i nawet 20 GB w abonamencie komórkowym. Kto zdecyduje się na nową ofertę, dostanie w prezencie smartfon Huawei Y6 2018. Z badań Orange Polska wynika, że oglądane telewizji jest jednym z preferowanych sposobów wspólnego spędzania czasu.
Multy Mini - jeszcze wyższa jakość technologii mesh dzięki nowości od Zyxel
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-07 14:45 - dodaj komentarz
Multy Mini to nowe urządzenie rozbudowujące możliwości już istniejącego modelu Multy X. Moc, zasięg oraz wygoda zostały zamknięte w kompaktowej i estetycznej obudowie. Multy Mini jest nowością w rodzinie produktów Multy oferowanej przez Zyxel Communications. Urządzenie przeznaczone jest do rozbudowy istniejącej sieci opartej o model Multy X. Jego możliwości pozwalają zapewnić zasięg sieci na dodatkowej powierzchni 185 metrów kwadratowych.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: