GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Opracowany w LG moduł kamery z systemem ADAS w Mercedes-Benz klasy C
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-07 15:00 - dodaj komentarz
Firma LG Electronics (LG) ogłosiła, że jej innowacyjny moduł kamery z zaawansowanym systemem wspomagania kierowcy (ADAS) jest dostępny w nowym modelu Mercedes-Benz Klasy C 2021, który wchodzi właśnie do sprzedaży na całym świecie. Opracowany w LG system ADAS jest przykładem najnowocześniejszej technologii w branży motoryzacyjnej. Dzięki idealnemu zestrojeniu z precyzyjnymi rozwiązaniami technicznymi oferowanymi przez Mercedes-Benz AG zapewnia kierowcy i pasażerom nowego modelu Klasy C jeszcze większe bezpieczeństwo.
Social Pass w Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-07 14:55 - dodaj komentarz
Dziś Orange wprowadzi usłułogę Social Pass w Orange na kartę. Pozwala na nielimitowane korzystanie z komunikatorów i mediów społecznościowych: TikTok, Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter, Pinterest, Messenger, WhatsApp, Viber, Telegram i Parrot One. Cena Social Pass to 7 zł na 31 dni. Usługa występuje w wersji jednorazowej i automatycznie odnawialnej. Social Pass jest dostępny we wszystkich taryfach w Orange na kartę z wyjątkiem Zawsze bez limitu oraz Orange IoT na kartę.
Bank Pocztowy pierwszym bankiem w Polsce oferującym Xiaomi Pay
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-07 14:51 - dodaj komentarz
Już od dziś Klienci Banku Pocztowego mają możliwość dokonywania płatności mobilnych Xiaomi Pay. Bank i dostawca Xiaomi udostępniły właśnie to rozwiązanie. To kolejny, po wdrożonych w 2019 roku Apple Pay, Google Pay oraz Garmin Pay, portfel cyfrowy, do którego klienci Banku Pocztowego będą mogli podpiąć swoje karty płatnicze Mastercard. Zarząd liczy, że udostępnienie nowego rozwiązania wpłynie pozytywnie na zainteresowanie ofertą Banku i podkreśla, że to kolejny krok w realizacji strategii cyfryzacji Pocztowego
Cyberbezpieczeństwo – porozumienie polsko-cypryjskie
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-07 14:49 - dodaj komentarz
Sformalizowanie rozwoju i współpracy w obszarze cyberbezpieczeństwa oraz sferze cyfrowej – to główny cel porozumienia podpisanego w czwartek przez ministra Janusza Cieszyńskiego i cypryjskiego ministra ds. nauki, innowacji i polityki cyfrowej Kyriacosa Kokkinosa. Trwa oficjalna wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy w Republice Cypryjskiej. Głowie państwa towarzyszy m.in. minister Janusz Cieszyński, sekretarz stanu ds. cyfryzacji w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Przejdź do Play na Kartę i odbierz 100 GB do końca roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-07 14:44 - dodaj komentarz
Play wracam z promocją, dzięki której przy przeniesieniu numeru lub zakupie i zarejestrowaniu nowego startera Play na Kartę możecie otrzymać aż 100 GB danych do wykorzystania! Macie na to czas aż do końca roku (a nawet do 4 stycznia 2022) i tylko od Was zależy, na co poświęcicie dodatkowe gigabajty. Aktywacja promocji możliwa jest z poziomu naszej super aplikacji Play24. Jeśli jeszcze jej nie macie koniecznie pobierzcie ją na swoje smartfony z Android i iOS.
X Symfonia Beethovena już 9 października. Utwór dokończyła sztuczna inteligencja
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-07 14:40 - dodaj komentarz
Czy algorytmy sztucznej inteligencji są na tyle twórcze, by samodzielnie zająć się sztuką, albo chociaż wspierać ludzi w jej tworzeniu? Zespół międzynarodowych ekspertów od muzyki i AI, powołany przez Deutsche Telekom, postanowił to sprawdzić. Pełen efekt ich głośnego eksperymentu usłyszeć będziemy mogli już 9 października, kiedy to Beethoven Orchestra z Bonn wykona X Symfonię Beethovena, dokończoną przez sztuczną inteligencję prawie 200 lat po śmierci kompozytora.
Sportowe emocje w T-Mobile – odbierz 10 GB na mecze Biało-Czerwonych
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-07 14:38 - dodaj komentarz
Przed polską reprezentacją dwa kolejne mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2022 – z San Marino i Albanią. Wierni kibicie drużyny narodowej z pewnością będą wspierać naszych zawodników podczas tych rozgrywek – żeby im to ułatwić, przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych paczkę 10 bezpłatnych gigabajtów. Prezent można aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub SMS-em od 8 do 12 października.
Smart home na wyciągnięcie ręki
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-07 14:35 - dodaj komentarz
Smart home to marzenie wielu osób. Inteligentny dom daje możliwość wszechstronnego konfigurowania i zarządzania domowymi urządzeniami. Użytkownicy cenią sobie prostotę obsługi i niezawodność. Ceny produktów systematycznie spadają, co sprawią, że jest to usługa coraz bardziej dostępna. Smart home pozwala zarządzać urządzeniami grzewczymi, oświetleniem, monitoringiem domu i pozostałą elektroniką. Nawet podczas wakacji czy podróży służbowej użytkownik ma pełen dostęp i podgląd pracy wszystkich urządzeń objętych systemem.
Nowy rok akademicki z AI Tech
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-07 14:32 - dodaj komentarz
Pięć polskich uczelni bierze udział w naszym projekcie AI Tech. Powstały tam kierunki i specjalności z zakresu sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego oraz cyberbezpieczeństwa. I właśnie ruszył kolejny semestr. AI Tech, czyli Akademia Innowacyjnych Zastosowań Technologii Cyfrowych to projekt edukacyjny, który kierujemy przede wszystkim do uczelni oraz studentów. Jego celem jest rozwój zaawansowanych kompetencji cyfrowych i kształcenie wysokiej klasy specjalistów.
Polacy wybierają telewizory Neo QLED o przekątnej 65 cali
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-06 14:16 - dodaj komentarz
Telewizory Neo QLED, które na polskim rynku zadebiutowały w kwietniu br. przyniosły znaczące zmiany w odniesieniu do jakości obrazu, jasności, odwzorowania kolorów i czerni. Tego typu ulepszenia powodują, że rośnie apetyt widzów na pełniejsze, bardziej rzeczywiste doświadczenia i większe ekrany. Potwierdzają to dane z okresu kwiecień- sierpień 2021. Ponad 50 proc. sprzedanych w Polsce telewizorów Neo QLED to już modele w rozmiarze 65 cali i większe.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: