GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Usługi UPC dostępne dla mieszkańców Regionów Nexery
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-07 14:35 - dodaj komentarz
Mieszkańcy Regionów Nexery mogą już korzystać z nowoczesnych usług UPC Polska: superszybkiego internetu światłowodowego, telewizji 4K i usług mobilnych. UPC Polska to kolejny operator telekomunikacyjny, który uruchomił sprzedaż swoich usług cyfrowych w modelu BSA (Bitstream Access) na sieci światłowodowej Nexery, wybudowanej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.
15 GB na nielimitowane emocje sportowe od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-07 14:32 - dodaj komentarz
Choć do terminu cotygodniowej promocji Happy Fridays jeszcze dwa dni, to tym razem postanowiliśmy rozegrać tę akcję w nieco bardziej „piłkarski” sposób. Nie czekając na piątek, już teraz ruszamy z silnym uderzeniem – nasi klienci indywidualni już od dziś, przez cały tydzień aż do 14 października, mogą aktywować pakiet 15 darmowych gigabajtów! Taki bonus pozwoli każdemu być jeszcze bliżej naszej reprezentacji piłki nożnej, która w nadchodzących dniach rozegra pierwsze po
Projekt budowy największego hybrydowego magazynu energii w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-07 14:29 - dodaj komentarz
Japońska organizacja rządowa NEDO (New Energy and Industrial Technology Development Organization) wraz z partnerami uczestniczącymi w projekcie - Hitachi, Ltd., Showa Denko Materials Co. Ltd. (“Showa Denko Materials”) oraz Sumitomo Mitsui Banking Corporation (SMBC) ogłosiła dziś, że projekt demonstracyjny z zakresu inteligentnych sieci w Polsce, mający na celu wsparcie rozwoju energetyki odnawialnej poprzez budowę hybrydowego magazynu energii (BESS) na terenie farmy wiatrowej Bystra
Nowa oferta Banku BNP Paribas – starter bankowy na stacjach Shell
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-07 14:25 - dodaj komentarz
Od niedawna klienci odwiedzający wybrane stacje Shell mają możliwość skorzystania z preferencyjnej oferty Banku BNP Paribas, dającej szanse otrzymania 10% zwrotu za zakupy na stacjach Shell. Wybierając starter bankowy BNP Paribas, klienci otrzymają instrukcję otwarcia konta oraz niespersonalizowaną kartę, którą mogą użyć po otwarciu konta, nie czekając na przesyłkę. Zakup takiego pakietu nie rodzi żadnych dodatkowych zobowiązań – jeśli klient nie założy lub nie będzie korzystał
Mamy Twój portfel
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-07 14:22 - dodaj komentarz
Już tylko niecałe dwa miesiące do premiery mPrawa Jazdy w aplikacji mObywatel. Nie czekaj i pobierz ją już dziś. Do tej pory zrobiło to niemal 1,5 miliona osób. Aplikacja to Wasz wirtualny portfel na dokumenty. Już dziś znajdziecie w niej mTożsamość, mPojazd, eRecepty, a uczniowie i studenci – mLegitymacje. 5 grudnia do tego zestawu dołączy mPrawo Jazdy.
Co obejrzeć w PLAY NOW – październik
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-07 14:21 - dodaj komentarz
Dni coraz krótsze, powoli zakładamy swetry, a wszystkie jesieniary popijają dyniowe latte. Równie ciepło co kawa rozgrzewają też nowości w PLAY NOW – zobaczcie, co będziecie mogli obejrzeć w październiku. Zaczynamy od przypomnienia ostatnich nowości!Polsat i TVN24. W ciągu ostatnich 7 dni dodaliśmy do oferty aż 5 nowych kanałów! Oba znaleźć można w pakiecie Podstawowym, dzięki czemu każda osoba posiadająca dostęp do PLAY NOW i PLAY NOW TV może je oglądać bez dodatkowych opłat!
Polacy pokochali duże telewizory i mają apetyt na jeszcze większe
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-07 14:15 - dodaj komentarz
W 2020 roku Polacy po raz pierwszy w historii kupią więcej telewizorów z ekranami o przekątnej 55 cali niż 32 cale. Te ostatnie od wielu lat zajmowały pierwsze miejsce w zestawieniach sprzedaży ilościowej. Trend ten, który teraz jako standard obejmuje cały polski rynek, w przypadku telewizorów marki Samsung był widoczny już w 2018 roku. Firma szacuje, że jest to już stała tendencja rynkowa i Polacy coraz częściej będą kupowali większe telewizory, także te o przekątnej 75 czy 85 cali.
Od 9 lat wykradali rządowe sekrety – ESET zidentyfikował nową grupę cyberprzestępców
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-07 14:14 - dodaj komentarz
Badacze ESET wpadli na trop nowe grupy APT – XDSpy. Cyberprzestępcy od co najmniej 9 lat atakowali rządowe agencje oraz prywatne organizacje na terenie Europy Wschodniej i Bałkanów, a w ich repertuarze można znaleźć kilka zaawansowanych narzędzi. Pierwsze publiczne informacje na temat grupy XDSpy i stosowanego przez nich złośliwego oprogramowania pojawiły się w lutym 2020 roku, kiedy białoruski CERT poinformował o zidentyfikowaniu kampanii z jej udziałem.
T-Mobile uruchamia pierwszą w Polsce sieć kampusową w oparciu o 5G i LTE
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-07 14:13 - dodaj komentarz
T-Mobile oddał do użytku pierwszą w Polsce sieć telekomunikacyjną stworzoną na miarę konkretnej fabryki. Pierwsza nowoczesna i bezpieczna sieć kampusowa została uruchomiona przez T‑Mobile w Krakowie, w lokalizacjach firmy ASTOR, w pokazowej instalacji fabryki przyszłości. Usługi telekomunikacyjne i teleinformatyczne stanowią istotny element budowy nowoczesnego biznesu.
Nowe miejscowości w zasięgu Play  – wrzesień 2020
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-07 14:09 - dodaj komentarz
Wrzesień był czasem powrotu do szkół i pierwszych oznak jesieni. Nam udało się w tym czasie zawitać z technologiami szybkiego internetu do kolejnych lokacji. W zasięgu fioletowego LTE znajduje się 2559 miejscowości¹, w tym 393 miasta². Z kolei LTE ULTRA obejmuje 1993 miejscowości¹ i 387 miast². W ubiegłym miesiącu nowe technologie dotarły do:
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: