GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Uwaga: kolejna fala ataków phishingowych - wygraj najnowszy smartfon
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-05 15:40 - dodaj komentarz
Pojawiła się kolejna seria ataku phishingowego, w którym oszuści podszywają się pod T‑Mobile. Komunikat zachęca do udziału w ankiecie, a w zamian oferuje możliwość wygrania najnowszych smartfonów. Ankieta dotyczy wybranych osób, a licznik upływającego czasu jest zachętą do szybkiego podejmowania decyzji. Dział Bezpieczeństwa Technicznego T-Mobile pracuje nad blokadą domen pośredniczących w przestępczej działalności, niemniej prosimy o czujność!
Green Booki inne nowości na VOD w Orange TV w czerwcu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-05 15:38 - dodaj komentarz
Oscarowe hity – „Green Book”, „Faworyta” oraz „Vice”, przebojowa animacja – „Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru” oraz polska komedia romantyczna „Planeta Singli 3” to w skrócie najciekawsze nowości w Orange VOD, usłudze dostępnej na dekoderze telewizyjnym Orange TV i w aplikacji Orange TV Go. Na VOD Orange TV jest już dostępny od kilku dni nagrodzony Oscarem dramat biograficzny „Vice”, w którym mistrzowsko zagrali Christian Bale, Amy Adams i Sam Rockwell.
RU8002, czyli Smart TV szyte na miarę
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-05 15:32 - dodaj komentarz
Samsung RU8002 łączy świetną jakość obrazu, sprawny system Smart TV z ogromnym wyborem aplikacji oraz minimalistyczny design. Dzięki temu widzowie będą mogli cieszyć się ulubioną rozrywką w nowym wydaniu. Prawdziwa Rozdzielczość 4K UHD wspierana Procesorem UHD to cztery razy więcej pikseli niż Full HD. Rozszerzona Dynamiczna Paleta Kolorów przekłada się na obrazy z miliardem odcieni kolorów. Smart TV to bogactwo aplikacji i łatwy dostęp do ulubionych treści.
Inea udostępnia swoją sieć światłowodową T-Mobile Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-05 15:29 - dodaj komentarz
INEA oraz T-Mobile Polska podpisały list intencyjny dotyczący współpracy w zakresie świadczenia usług hurtowych INEA w modelu BSA. Uruchomienie usług planowane jest na III kwartał tego roku. INEA konsekwentnie realizuje strategię otwierania sieci światłowodowej i udostępniania jej innym operatorom. We wtorek (04.06.2019 r.) doszło do podpisania listu intencyjnego, którego celem jest udostępnienie T-Mobile Polska możliwie jak największego zasięgu adresowego operatora.
mojeID dostępne w ING
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-05 15:26 - dodaj komentarz
Klienci ING Banku Śląskiego jako jedni z pierwszych w Polsce mogą korzystać z elektronicznego potwierdzania tożsamości, które ułatwia dostęp do usług online. Usługa mojeID, której dostawcą jest Krajowa Izba Rozliczeniowa, dostępna jest już w ING. Usługa mojeID pozwala na zdalne potwierdzanie tożsamości przy pomocy danych uwierzytelniających banku i umożliwia dostęp do usług online świadczonych przez dostawców również korzystających z mojeID.
Samsung w trosce o czyste powietrze
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-05 15:23 - dodaj komentarz
Samsung po raz kolejny dołączył do akcji „Zielona Wstążka #DlaPlanety”. Motywem przewodnim tegorocznego Światowego Dnia Środowiska są zagrożenia związane ze złym stanem powietrza. Z tej okazji wśród pracowników firmy Samsung przez kilka dni zbierane są EKOpostanowienia, które mają zachęcić do wprowadzania ekologicznych nawyków do życia codziennego.
Nowe technologie na globalnej scenie oczami byłego ambasadora USA w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-04 16:27 - dodaj komentarz
Zagrożenie czy błogosławieństwo? Technologie teleinformatyczne nie mają jednego oblicza. O tym jakie globalne wyzwania wiążą się z innowacjami, codziennie ułatwiającymi nam życie, mówił na wykładzie w Państwowym Instytucie Badawczym NASK były ambasador USA w Polsce a obecnie wicerektor University of Virginia ds. stosunków międzynarodowych Stephen D. Mull. Wśród wyzwań, wobec których stają współczesne społeczeństwa, wymienił kolosalną ilość danych,
NAVITEL E500 MAGNETIC z innowacyjnym uchwytem magnetycznym
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-04 16:24 - dodaj komentarz
NAVITEL E500 MAGNETIC to nowoczesna nawigacja samochodowa z magnetycznym uchwytem oraz szerokim wyborem map, które działają w trybie offline. Urządzenie wyposażono w 5-calowy, dotykowy wyświetlacz i 8GB pamięci wbudowanej. Procesor Cortex-A7 o częstotliwości taktowania 800 MHz ogranicza zużycie energii i zapewnia płynne działanie oprogramowania Navitel Navigator.
Dzień Savoir-Vivre – a czy Ty znasz zasady internetowej netykiety?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-04 16:19 - dodaj komentarz
W Internecie, podobnie jak w „prawdziwym” życiu, istnieją pewne reguły porozumiewania się z innymi. W taki dzień jak dziś, Dzień Savoir-Vivre, warto je sobie przypomnieć (i stosować). Poznaj netykietę. Netykieta to rodzaj niepisanych, ale przyjętych i przestrzeganych przez internautów zasad komunikowania się m.in. na portalach społecznościowych. To rodzaj internetowego savoire-vivre. Bzdura? Jeśli nie przestrzegasz tych reguł, do gry może wkroczyć administrator i np.
NASK: Pierwsze węzły sieci OSE już odebrane
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-04 16:15 - dodaj komentarz
Pierwsze węzły Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej, zlokalizowane w Warszawie, zostały odebrane w zeszły wtorek przez Operatora OSE, czyli Państwowy Instytut Badawczy NASK. Odbiór kolejnych dwóch węzłów – w Poznaniu i Katowicach – zaplanowany jest w tym tygodniu. Gotową infrastrukturę stanowi węzeł agregacyjny sieci, zlokalizowany w LIM DC oraz węzeł szkieletowy sieci i węzeł bezpieczeństwa, obydwa zlokalizowane w DC11.11 (Centrum Przetwarzania Danych wybudowane przez NASK SA).
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: