GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Co obejrzeć w PLAY NOW i PLAY NOW TV – październik
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-08 15:42 - dodaj komentarz
Koce już przygotowane? Ulubiona herbata wybrana? Nadchodzą długie, chłodne wieczory i jedną z propozycji ich spędzenia jest włączenie PLAY NOW i oglądanie ciekawych filmów, seriali czy transmisji sportowych. Aby to ułatwić przygotowaliśmy zestawienie materiałów, na których warto będzie zawiesić oko. Zaczynamy! HBO GO. Już 17 października do biblioteki dołączy Logan: Wolverine, czyli część sagi o X-Men obrazującej nieco późniejsze perypetie schorowanego już Profesora X (Patrick Stewart) oraz Wolverina (Hugh Jackman).
Bardziej zielona chmura – nowe regulacje UE dla centrów danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-08 15:39 - dodaj komentarz
Szacuje się, że zapotrzebowanie na energię elektryczną w europejskich centrach danych wzrośnie o niemal 1/3 do 2030 roku. W związku z tym Komisja Europejska planuje nowe regulacje. Operatorzy tego typu placówek będą musieli zdawać sprawozdania ze wskaźników zrównoważonego rozwoju. Jak wskazują eksperci Eaton, jest to wyraźny sygnał dla branży centrów danych do inwestowania w „zielone” rozwiązania.
Cyberprzestępczość to biznes – jak przerwać jej łańcuchy dostaw?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-08 15:37 - dodaj komentarz
Według danych FortiGuard Labs firmy Fortinet, średnia tygodniowa aktywność ransomware w czerwcu 2021 r. była ponad dziesięć razy wyższa niż rok wcześniej. Sytuację pogarsza fakt, że ofiarami jednej kampanii może stać się nawet kilka tysięcy podmiotów. Sukcesy cyberprzestępców i pozyskiwane przez nich okupy rzędu biliona dolarów rocznie pozwalają im dalej rozwijać działalność, która przypomina obecnie strukturę dużego przedsiębiorstwa.
48 nagród IDEA 2021 dla produktów Samsung
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-08 15:18 - dodaj komentarz
Firma Samsung otrzymała 48 prestiżowych nagród IDEA (International Design Excellence Awards) 2021, w tym 7 srebrnych, 3 brązowe i 38 wyróżnień. Nagrody te podkreślają kreatywny design w różnych kategoriach, doceniając osiągnięcia firmy Samsung w zakresie projektów lifestyle’owych – od wzornictwa produktów, po zaawansowane koncepcje interaktywne.Rozdanie nagród IDEA, organizowane przez Industrial Designers Society of America (IDSA), odbywa się corocznie od roku 1980.
Bezpieczne rozwiązania kasowo-płatnicze dzięki Dotykački i Polskich ePłatności
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-08 15:15 - dodaj komentarz
Dotykačka i Polskie ePłatności nawiązały współpracę, dzięki której popularne modele terminali płatniczych zostały zintegrowane z wszechstronnym i nowoczesnym systemem POS online Dotykačka. Nowa integracja automatyzuje proces sprzedaży, przyspiesza obsługę klientów oraz czyni zakupy bezpieczniejszymi. Dotykačka jest europejskim dostawcą innowacyjnego systemu kasowego nowej generacji, działającego na urządzeniach z systemem Android, zapewniającego przedsiębiorcom efektywne wsparcie w prowadzonej działalności
Laptop Lenovo i smartfon Xiaomi taniej w Ofercie Tygodnia
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-08 15:12 - dodaj komentarz
Od dzisiaj do 13 października obowiązuje nowa oferta tygodnia, a w niej okazje, których nie można pominąć. Tym razem w atrakcyjnej cenie znaleźć można laptopa. Cena Lenovo Ideapad 3 z Planami 60 i 80 oraz z pakietami Orange Love Standard, Extra i Premium obniżona została nawet o 603 zł. Oprócz laptopa można także kupić taniej smartfona. Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6/128 GB jest tańszy o 168 zł z Planem 60 i Orange Love Standard.
Pamiętaj – dostęp do Viaplay na 30 dni za darmo
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-08 15:09 - dodaj komentarz
Chcesz mieć dostęp do sportowych emocji na żywo, filmów, bajek i seriali w jednym miejscu? Włącz dostęp do Viaplay przez 30 dni za darmo i oglądaj największe produkcje filmowe, w tym najpopularniejszy hity, taki jak: „Wilk z Wall Street”, „Mission: Impossible” czy „Iluzja”. Dla najmłodszych: „Padington”, „Hotel Transylwania II” czy „Smerfy II”. Wypróbuj Viaplay przez 30 dni za darmo i ciesz się dostępem do obszernej biblioteki filmów i seriali.
T-Mobile edukuje o bezpieczeństwie w sieci w projekcie Na Wygranej Pozycji
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-07 15:09 - dodaj komentarz
Czterech młodych influencerów, cztery spotkania na żywo i cztery przygotowane specjalne dla operatora materiały video poruszające ważne tematy dotyczące bezpieczeństwa w sieci, a do tego platforma www.nawygranejpozycji.pl. Tak w skrócie wygląda najnowsza inicjatywa edukacyjna T‑Mobile skierowana do dzieci i nastolatków. Generacja Z nie wyobraża sobie życia bez telefonu i nie ma problemu z korzystaniem z technologii.
Polska premiera produktów Xiaomi na październik (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-07 15:07 - dodaj komentarz
Odbyła się polska premiera nowych smartfonów Xiaomi. Seria 11T zapowiada się naprawdę świetnie! Producent już teraz zapowiedział, czego można się spodziewać: Profesjonalny aparat 108M,P 120W Xiaomi HyperCharge, 120Hz AMOLED, Dolby Vision, SOUND BY Harman Kardon, Qualcomm Snapdragon 888. A szczegóły na temat samych telefonów, ich dostępność czy bonusy dla pierwszych kupujących poznacie oglądając transmisję na żywo z premiery.
Comarch uruchamia inicjatywę GREENHOUSE, aby wspierać startupy
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-07 15:02 - dodaj komentarz
Comarch ruszył z nowym projektem o nazwie GREENHOUSE. Stworzony z myślą o promocji przedsiębiorczości i rozwoju innowacji technologicznych GREENHOUSE jest inicjatywą biznesową, która ma na celu wspieranie startupów pod względem finansowym oraz organizacyjnym, aby pomóc im urzeczywistniać pomysły na rewolucyjne rozwiązania IT. Głównym celem GREENHOUSE jest stworzenie środowiska biznesowego, w którym pomysły na innowacyjne rozwiązania IT mogą się rozwijać i rozkwitać.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: