GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Samsung partnerem tytularnym turnieju Ultraliga
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-22 14:36 - dodaj komentarz
Samsung został partnerem tytularnym najbardziej prestiżowych rozgrywek esportowych w regionie. Z początkiem nowego sezonu Ultraliga zmieni się w Samsung Galaxy Ultraliga. Umowa obowiązuje do końca 2023 roku i oprócz dziesiątego, jubileuszowego sezonu regionalnych rozgrywek w League of Legends, obejmie także 6 sezon turnieju Ultraliga Mistrzostwa Polski w Teamfight Tactis oraz Ultraliga Super Puchar.
Lil Yachty, Anne-Marie i Beat Stage na Open’er Festival
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-22 14:32 - dodaj komentarz
Lil Yachty – niezwykle nieoczywisty artysta z Atlanty i autor viralowego hitu „Poland” oraz Anne-Marie – jedna z najbardziej popularnych współczesnych wokalistek popowych z UK, dołączają do składu Orange Main Stage na Open’erze 2023. Dziś odsłaniamy także pełen line-up Beat Stage – aż 14 artystów i artystek! Lil Yachty to artysta nieoczywisty i ewoluujący. Reprezentant Atlanty z jednej strony z lekkością porusza się w świecie mumble-rapu, szerząc jednocześnie swój indywiduakny styl zwany „bubblegum trapem”, a z drugiej
Raport Microsoft dotyczący zrównoważonego rozwoju środowiska (2022 r.)
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-22 14:29 - dodaj komentarz
Microsoft opublikował raport podsumowujący działania na rzecz zrównoważonego rozwoju środowiska w 2022 roku. Był to czas innowacji, współpracy i postępów w realizacji zobowiązań firmy, a jednocześnie wspierania klientów i partnerów na całym świecie w dążeniu do bardziej zrównoważonej przyszłości. Rok 2022 był szóstym rokiem w historii pod kątem rekordowo wysokich temperatur. Ekstremalne warunki pogodowe powodowały niszczycielskie susze, pożary, głód, powodzie i fale upałów z niepokojącą częstotliwością.
Sztuczna inteligencja a cyberkonflikt – czy AI nas zaatakuje, czy obroni?
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-22 14:27 - dodaj komentarz
Rozwój i szerszy dostęp do AI to nowe, kreatywne możliwości nie tylko dla biznesu i zwykłych użytkowników. Sztuczna inteligencja okazuje się niestety także doskonałym narzędziem do planowania działań cyberprzestępczych oraz eskalacji konfliktów politycznych i zbrojnych. Fałszowanie przekazów audio i video dla celów propagandowych, duże kampanie phishingowe, wielowątkowe cyberataki – to tylko niektóre z możliwych scenariuszy. Czy odpowiedzią na nie będą systemy bezpieczeństwa, zbudowane również w oparciu o AI?
Netia Premium Support - realne oszczędności w utrzymaniu wirtualnych serwerów
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-22 14:25 - dodaj komentarz
Netia, we współpracy z Oktawave, uzupełniła swój sztandarowy produkt, Netia Compute (platforma chmurowa na bazie technologii VMware) o usługę Premium Support, dzięki której klienci mogą przekazać rozwój i utrzymanie infrastruktury IT w ręce doświadczonych, certyfikowanych ekspertów, ponosząc przy tym ułamek kosztów w stosunku do tradycyjnego modelu. Niewątpliwym atutem chmury Netia Compute jest fakt, iż klienci płacą za wykorzystywane zasoby (vCPU, RAM, storage) i nie muszą się obawiać ukrytych,
Kia wspiera e-sport w uniwersum gry League of Legends
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-22 14:15 - dodaj komentarz
Kia Europe już piąty rok z rzędu współpracuje z organizatorami gry League of Legends EMEA Championship (LEC). Kampania Kia „Stay True to Your Lane” opiera się na dedykowanych filmach inspirowanych rolami w grze League Of Legends. Treści, wydarzenia i towary związane z LEC będą dostępne w centrum Kia Discord, które jest miejscem dla graczy i fanów League of Legends. Kia Polska pierwszy raz w historii rozpoczyna wsparcie oraz komunikację wokół e-sportu.
Wi-Fi 6 dla wczasowiczów pod otwartym niebem? Nie ma problemu!
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-22 14:11 - dodaj komentarz
Każdy potrzebuje przerwy, a latem chcemy spędzać jak najwięcej czasu na dworze — ale nadal być połączeni z siecią. Dzięki najnowszemu punktowi dostępowemu Wi-Fi 6 firmy Zyxel nawet najmniejsze przedsiębiorstwa mogą zapewnić doskonałą łączność Wi-Fi na zewnątrz budynków, mówi Patrick Hirscher, EMEA Wireless Market Development Manager w firmie Zyxel. O tej porze roku w Europie myślimy o wakacjach. Wszyscy musimy zrobić sobie przerwę, zrelaksować się i zapomnieć na kilka dni o pracy.
Przecenione tablety i smartfony – pomysły na prezenty
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-19 14:13 - dodaj komentarz
To idealny moment by przedłużyć lub zawrzeć nową umowę z Orange. Tym bardziej, że teraz można liczyć na dodatkowe prezenty z tej okazji. Znajdziecie też upominki na najbliższe święta – elektronikę w wyjątkowych cenach. 18 maja Orange rozpoczął promocję, podczas której można – przy przedłużeniu umowy z Planem M – kupić tablet Samsung Galaxy Tab S8 5G 128 GB taniej aż o 1032 złotych. Dostępnych jesttakże wiele innych atrakcyjnych obniżek, między innymi na: Samsunga Galaxy A14, OPPO A78 5G, OPPO reno8T, Xiaomi 12 Pro 5G 12/256 GB.
W mBanku 13-stka to nowa 18-stka (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-19 14:08 - dodaj komentarz
mBank odświeża strategię komunikacyjną do nastolatków: W 2016 roku bank wprowadził specjalną ofertę dla osób z pokolenia Z, czyli osób w wieku 13-24. Ale komunikacyjnie przez lata skupiał się na klientach w wieku 16-20 lata. Bank prowadził działania promocyjne wokół takich wydarzeń jak osiemnastka czy pierwsza praca. Teraz języczkiem uwagi stają się młodsi klienci, między 13-17 rokiem życia i wydarzenia takie jak zmiana szkoły czy trzynaste urodziny.
LG poszerza granice sztuki cyfrowej dzięki współpracy ze studiem Six N. Five
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-19 14:03 - dodaj komentarz
Firma LG Electronics ogłosiła dziś kolejną współpracę ze studiem sztuki współczesnej Six N. Five oraz jego właścicielem – Ezequielem Pini – wielokrotnie nagradzanym argentyńskim projektantem i artystą cyfrowym, mieszkającym na co dzień w Barcelonie. W ciągu ostatniej dekady Pini badał, w jaki sposób narzędzia i oprogramowanie 3D mogą zostać użyte w pracy artystycznej. Wszystko po to, aby wykorzystać tę technologię do tworzenia wyimaginowanych, fantastycznych światów, których estetyka jest jednocześnie modernistyczna i współczesna, a
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: