GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Smartfony realme już wkrótce w T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-31 13:49 - dodaj komentarz
Już 8 kwietnia odbędzie się polska premiera smartfonów realme 8 oraz 8 Pro. Oba urządzenia dostępne będą również w sieci T-Mobile. T-Mobile jest kolejnym operatorem, który zdecydował się wprowadzić do swojej oferty smartfony realme – najszybciej rosnącej marki mobilnej na świecie. W 2020 roku urządzenia realme debiutowały w sieciach Play oraz Plus;
Telewizory Samsung Neo QLED 8K z certyfikatem Wi Fi 6E
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-31 13:45 - dodaj komentarz
Telewizory Neo QLED 8K (QN900A i QN800A) jako pierwsze na świecie otrzymały certyfikat „Wi‑Fi 6E” przyznawany przez Wi-Fi Alliance (WFA). Wi‑Fi 6E to nowy standard, który zapewnia użytkownikom Neo QLED 8K nie tylko 4‑krotnie szybszą łączność[1], ale także stabilny i niezawodny transfer danych – nawet jeśli do routera podłączonych jest kilka urządzeń. Ma to szczególne znaczenie dla widzów, którzy chcą cieszyć się treściami z internetu w wysokiej rozdzielczości.
Pekao podnosi ambicje cyfryzacji i efektywności
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-31 13:43 - dodaj komentarz
Zarząd Banku przyjął, a Rada Nadzorcza Banku zatwierdziła nową strategię „Odpowiedzialny bank. Nowoczesne bankowanie”, która skupi się na transformacji cyfrowej, doskonałości procesowej i wzroście w najbardziej rentownych segmentach. Pekao chce mocno postawić na młodych klientów i rozwijać obecność na rynku e-commerce. Strategia oparta jest na czterech filarach: Klient, Wzrost, Efektywność i Odpowiedzialność. Jest efektem prac szerokiego grona pracowników banku.
mPay: Warszawa zmienia zasady kupowania biletów
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-30 14:21 - dodaj komentarz
Od 2 kwietnia Warszawski Transport Publiczny zmienia zasady kupowania biletów przez aplikacje mobilne. Do tej pory bilet, kupowany za pośrednictwem aplikacji był od razu skasowany, po zmianie aby bilet był ważny trzeba będzie go skasować po wejściu do pojazdu lub przed przekroczeniem linii bramek w metrze. W aplikacjach będzie można kupić, od razu kilka biletów i to różnego rodzaju. Będzie to można zrobić w dowolnym momencie, bo bilety nie będą aktywne i czas ich ważności nie
Xiaomi: 2021 Premiera Nowych Produktów (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-30 14:16 - dodaj komentarz
Gotowi na MEGA premierę Xiaomi 2021 pełną najnowszych innowacji i technologii? Mi 11 Ultra, najbardziej zaawansowany flagowiec, który może zrewolucjonizować fotografię i filmowanie w smartfonach. Mi 11 Ultra wykorzystuje zupełnie nowy sensor Samsung GN2. opaska Mi Smart Band 6, Mi Smart Projector 2 Pro da ci wyjątkową jakość obrazu o przekątnej od 60 do 120 cali. Smartfon Xiaomi Mi 11i najnowszy mistrz wydajności.
Wirtualna Polska przechodzi na zieloną energię
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-30 14:08 - dodaj komentarz
Wirtualna Polska rozpoczęła proces przechodzenia na zieloną energię, który zrealizuje w kilku etapach. Od początku roku spółka kupuje energię wyłącznie z gwarancjami pochodzenia ze źródeł odnawialnych. Rozpoczęła się też budowa pierwszej, testowej farmy fotowoltaicznej. Od 2023 roku centra danych WP będą w pełni zeroemisyjne. Największym źródłem emisji dwutlenku węgla firm technologicznych jest energia wykorzystywana w ich serwerowniach i centrach danych.
Fałszywi konsultanci Blockchain oferują wypłatę kryptowalut
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-30 14:05 - dodaj komentarz
W ostatnim czasie specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa ESET zidentyfikowali kolejny wariant kampanii, w której cyberprzestępcy powołują się na serwis internetowy prowadzący m.in. giełdę kryptowalut. Choć ofiary nigdy nie korzystały z autentycznej strony Blockchain, przekazują hakerom zdalny dostęp do komputera pod pretekstem rzekomej wypłaty środków.
Orange Flex na wiosnę – 50proc. zniżki
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-30 14:03 - dodaj komentarz
Wiosna za oknem, coraz cieplej i słoneczniej. Orange ma też wiosenną promocję, dzięki której nowi klienci Orange Flex mogą aktywować dowolny plan z rabatem 50% przez 3 miesiące. Wystarczy podać kod WIOSNA21 przed wybraniem metody płatności, by cieszyć się zniżką. Cena zostanie obniżona automatycznie po dodaniu kodu promocyjnego. Orange Flex, czyli sieć w aplikacji to elastyczna oferta z nielimitowanymi połączeniami, wiadomościami SMS i MMS w kraju i w roamingu w UE
Lenovo: Serwery ThinkSystem i rozwiązania hiperkonwergentne
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-30 14:00 - dodaj komentarz
Dział Lenovo Data Center Group (DCG) zaprezentował nowe innowacyjne serwery ThinkSystem i rozwiązania infrastruktury hiperkonwergentnej (HCI) ThinkAgile do przetwarzania danych od brzegu sieci po chmurę. Te nowe i udoskonalone rozwiązania do chmur hybrydowych umożliwiają podmiotom o każdej wielkości zmodernizowanie i lepsze zabezpieczenie infrastruktury IT, a także szybsze uzyskiwanie wniosków z danych dzięki nowym procesorom AMD EPYC 7003 Series.
Santander wprowadza zawieranie umów na biometrycznym tablecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-30 13:52 - dodaj komentarz
Santander Bank Polska jako pierwszy w Polsce, wdrożył innowacyjną usługę podpisywania umów z nowymi klientami na tablecie biometrycznym. Klienci, którzy chcą zdalnie otworzyć konto, mogą potwierdzić tożsamość podczas wideo rozmowy z doradcą, robiąc zdjęcie lub realizując przelew z innego banku. Mogą także wybrać kontakt z kurierem, który potwierdzi tożsamość i dostarczy umowę. Teraz umowę wystarczy podpisać rysikiem na tablecie podczas wizyty kuriera.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: