GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Minister cyfryzacji rozmawiał z Facebookiem
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-11 16:12 - dodaj komentarz
Minister cyfryzacji Marek Zagórski spotkał się w Londynie (8.03.2019) z członkami zarządu Facebooka. Polski rząd przekonuje właścicieli portali społecznościowych, że zasady stosowane przy blokowaniu treści powinny być lepiej dostosowane do obyczajów panujących w Polsce. Minister Marek Zagórski zwrócił uwagę, że ważny jest kontekst kulturowy i historyczny – pewne treści inaczej są odbierane w Polsce, a inaczej np. w Stanach Zjednoczonych.
Huawei P20 lite taniej do 15proc. w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-11 16:10 - dodaj komentarz
Huawei czyli jedna z dwóch najpopularniejszych obecnie w PLAY marek przecenia ceny swoich topowych smartfonów jak Huawei p20 lite czy Huawei Mate 10 lite nawet do 15%! Drugi równie popularny producent to oczywiście Samsung. Przykładowe ceny: Huawei p20 lite przecena z 1079 na 971,1 czyli taniej o niemal 108 zł, Huawei Mate 10 lite z 849 na 764,1 czyli taniej prawie o 85 zł, Huawei P20 PRO z 2679 na 2384,3 czyli obniżka o prawie 300 zł.
3 miliony Polaków ma już Profil Zaufany
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-11 16:06 - dodaj komentarz
3 miliony Polaków korzysta już z Profilu Zaufanego (PZ). Jeśli nie wiesz po co z niego korzystać i do czego jest potrzebny, przeczytaj. – Warto mieć swój Profil Zaufany. Wciąż przybywa spraw, które dzięki niemu można załatwić – mówi minister cyfryzacji Marek Zagórski. – Dzięki Profilowi Zaufanemu można nie tylko potwierdzić swoją tożsamość w Internecie, ale i złożyć podpis zaufany – dodaje szef Ministerstwa Cyfryzacji.
Pakiet internetu w PLAY na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-11 16:01 - dodaj komentarz
Dziś przegląd: pakiety w PLAY na kartę we wszystkich aktualnych ofertach. Oczywiście najbardziej interesujące są aktualnie pakiety internetu, ale zacznijmy od pakietów tradycyjnych, które możecie aktywować zarówno w Play24 jaki i tradycyjnymi kodami.
UPC promuje internet do 200 Mb/s dla klientów biznesowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-11 15:58 - dodaj komentarz
UPC Polska ruszyło z emisją spotów radiowych promujących usługi dla biznesu. Główną oś kampanii stanowi oferta z internetem o prędkości do 200 Mb/s w cenie 49,99 zł netto. Reklamy radiowe to kolejny element kampanii marketingowej, która już wcześniej rozpoczęła się w internecie. Głównym elementem promowanym w rozpoczętej kampanii jest oferta internetu dla firm o prędkości do 200 Mb/s w cenie 49,99 zł netto z modemem Connect Box.
Gala KSW 47: The X-Warriors w Cyfrowym Polsacie i IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-11 15:53 - dodaj komentarz
Już od dzisiaj abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI − największego serwisu rozrywki internetowej − mogą zamawiać dostęp do gali KSW 47: The X-Warriors. W sobotę, 23 marca br. w Atlas Arenie w Łodzi w walce o mistrzowski pas zmierzą się pogromca Mameda Khalidova, Tomasz Narkun z mistrzem kategorii ciężkiej Philem de Fries, a Mariusz Pudzianowski skrzyżuje rękawice z mistrzem olimpijskim, Szymonem Kołeckim. Dostęp do gali realizowanej w systemie „pay-per-view” (PPV) kosztuje 40 zł.
Nowa wersja Kaspersky Password Manager
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-11 15:46 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab opublikował nową wersję swojego rozwiązania freemium: Kaspersky Password Manager. Produkt jeszcze bardziej upraszcza proces organizowania cennych prywatnych danych – od haseł po dokumenty i zdjęcia. Kaspersky Password Manager pozwala teraz przeglądać i przechowywać dokumenty PDF oraz przydzielać pliki do kategorii, aby szybciej i wygodniej znaleźć dany dokument. Nowa wersja posiada również możliwość sprawdzenia, czy hasło znajduje się w publicznie dostępnych bazach
UKE: Badanie konsumenckie start-upów
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-11 15:44 - dodaj komentarz
Przedstawiamy wyniki najnowszego badania konsumenckiego, przeprowadzonego w listopadzie 2018 roku, zawierającego informacje o tym, jak przedstawiciele start-upów korzystają z usług telekomunikacyjnych. Korzystają z internetu stacjonarnego czy mobilnego? Potrzebują usług OTT i 5G? Instalują programy antywirusowe? I jak oceniają rynek telekomunikacyjny oraz to, co im oferują operatorzy? Na te pytania odpowiada najnowszy raport UKE, w którym o opinie spytaliśmy przedstawicieli
CERT Orange Polska 2018: nowe cyberzagrożenia i sposoby ochrony
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-11 15:42 - dodaj komentarz
W ubiegłym roku internauci mieli do czynienia z kolejną falą ataków phishingowych, próbujących wyłudzić pieniądze czy hasła do kont. Złośliwe oprogramowanie coraz częściej otrzymujemy w SMS-ach, a komputery są bez wiedzy właścicieli wykorzystywane do wydobywania kryptowalut. Są też nowości po stronie ochrony – sztuczna inteligencja pomaga szybciej reagować na zagrożenia, a uwierzytelnianie biometryczne uwalnia internautów od pamiętania skomplikowanych haseł.
Twardo dąż do celu. Nowe akcesoria od HAMMERA
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-11 15:33 - dodaj komentarz
Marka HAMMER wprowadza do oferty nowe, ekstremalnie odjechane akcesoria skierowane do kierowców. Wśród nich są designerski uchwyt samochodowy o szerokim zastosowaniu oraz szybka i kompaktowa ładowarka samochodowa. Akcesoria świetnie nadają się do smartfonów, także tych pancernych HAMMER i sprawiają, że nawet daleka podróż jest bardziej bezpieczna i wygodna. HAMMER przygotował gratkę dla użytkowników smartfonów, fanów pancerniaków i zwolenników praktycznych oraz sprawdzonych rozwiązań.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: