GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Wypadki podczas pracy zdalnej – jakie zdarzenia nie będą uznawane
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-29 12:27 - dodaj komentarz
Praca zdalna zagościła na stałe w wielu firmach. Od kwietnia zaczęły również w pełni obowiązywać przepisy Kodeksu pracy regulujące jej zasady. W wielu aspektach samą organizację pracy zdalnej mogą dookreślić pracodawcy za pomocą zapisów regulaminów pracy czy porozumień z pracownikami. Natomiast jeden aspekt pozostaje prawie całkowicie niezmieniony – jest nim zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom. W związku tym umożliwiając pracę zdalną pracodawca musi mieć pewność, że warunki jej wykonywania są odpowiednie i nie będą generowały zagrożeń.
Santander Bank Polska ponownie na liście Diversity IN Check
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-29 12:25 - dodaj komentarz
Santander Bank Polska już po raz trzeci znalazł się na liście Diversity IN Check. Jest to zestawienie polskich pracodawców najbardziej zaawansowanych w zakresie zarządzania różnorodnością i inkluzywnością. Diversity IN Check to narzędzie przeznaczone do badania dojrzałości organizacji, jeśli chodzi o zarządzanie różnorodnością i tworzenie inkluzywnego środowiska pracy. Warunkiem zakwalifikowania się do zestawienia jest uzyskanie określonej liczby punktów w badaniu przeprowadzonym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
Nowe, niższe ceny telefonów w abonamencie i inne promocje
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-29 12:22 - dodaj komentarz
Po raz kolejny mamy super wieści dla wszystkich, którzy chcieliby sprawić sobie nowego smartfona w Play. Przy każdym telefonie pokazaliśmy kwotę, którą zaoszczędzicie kupując telefon w abonamencie względem jego ceny bez umowy! Jednocześnie warto przypomnieć o pozostałych promocjach, które czekają na osoby kupujące swój telefon w Play: realme do każdego zakupionego modelu realme 10 proponuje dodatkowy rok darmowej gwarancji, dzięki czemu łącznie obowiązuje ona przez 3 lata! To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą
Pasażerowie linii Emirates mogą teraz korzystać z bezpłatnej łączności Wi-Fi
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-29 12:19 - dodaj komentarz
Ostatnio wprowadzone ulepszenia w zakresie dostępu do Internetu pokładowego pozwalają pasażerom Emirates, podróżującym w każdej klasie, cieszyć się z bezpłatnej łączności po zarejestrowaniu w programie Emirates Skywards. Linie Emirates nieustannie zajmują czołową pozycję w kwestii rozwoju pokładowej sieci Wi-Fi i zainwestowały dotychczas w łączność pokładową ponad 300 milionów USD. Wszyscy członkowie Emirates Skywards w każdej klasie podróży mogą teraz korzystać z bezpłatnej łączności.
Nowe przełączniki dostępowe L3 firmy Zyxel
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-29 12:17 - dodaj komentarz
Seria przełączników XGS2220 firmy Zyxel to wszechstronne rozwiązanie, które poradzi sobie z coraz większymi wyzwaniami dotyczącymi przepustowości. Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych, opartych na chmurze rozwiązań sieciowych, zaprezentował nową serię przełączników dostępowych XGS2220 warstwy 3, aby pomóc małym i średnim przedsiębiorstwom nadążyć za wymaganiami stawianymi ich sieciom. Rosnące oczekiwania dotyczące przepustowości i zwiększające się możliwości najnowszych urządzeń, w tym
Ekosystem Odry bardziej bezpieczny dzięki T-Mobile Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-29 12:12 - dodaj komentarz
T-Mobile Polska po raz kolejny pokazuje, jak rozwiązania IoT mogą służyć środowisku. Podczas Dni Odry, organizowanych przez miasto Wrocław, operator zwodował bojkę analityczną, która będzie monitorowała stan wody w Odrze. Dzięki temu rozwiązaniu wykrywanie zagrożeń dla rzeki będzie możliwe już na wczesnych etapach. Zeszłoroczna katastrofa ekologiczna w Odrze przyniosła za sobą ogromne straty nie tylko dla tej rzeki, ale także połączonych z nią innych ekosystemów. Monitorowanie i badanie stanu wody
Apple App Store i Google Play zalewają fałszywe aplikacje udające ChatGPT
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-29 12:10 - dodaj komentarz
W sklepach Google Play i Apple App Store pojawiły się aplikacje podszywające się pod ChatGPT. Firma Sophos ostrzega przed złośliwymi programami typu fleeceware, których twórcy próbują namówić zainteresowanych sztuczną inteligencją (SI) użytkowników do opłacania kosztownych subskrypcji. W zbadanych przez ekspertów przypadkach cyberprzestępcy oferowali abonamenty na fałszywe usługi kosztujące nieświadomych klientów nawet ponad tysiąc złotych rocznie.
Jak chronić firmę bez zespołu IT?
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-29 12:05 - dodaj komentarz
W Polsce zarejestrowanych jest ponad 3,5 mln jednoosobowych działalności gospodarczych . Polacy i Polki decydują się na tę formę pracy, ponieważ cenią sobie wolność, którą zapewnia – 56% wskazuje, że jej największą zaletą jest elastyczny czas pracy . Drugą stroną medalu jest jednak znacznie większa odpowiedzialność m.in. za bezpieczeństwo danych, zarówno swoich jak i klientów. Eksperci firmy ESET radzą jak małe firmy mogą zadbać o cyberbezpieczeństwo.
Samsung wprowadza linię monitorów Smart 2023
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-29 12:03 - dodaj komentarz
Nowe portfolio monitorów Smart marki Samsung oferuje rozwiązania maksymalizujące produktywność oraz zapewnia lepsze dopasowanie do potrzeb użytkownika. Firma Samsung ogłosiła globalną premierę linii monitorów Smart na rok 2023. Monitory M8, M7 i M5 (modele: M80C, M70C, M50C) umożliwiają dostosowanie ich funkcji do potrzeb użytkowników podczas oglądania filmów, grania i codziennej pracy. Linię współtworzy dziewięć zróżnicowanych monitorów Smart.
Open banking ułatwi obsługę KSeF?
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-29 11:57 - dodaj komentarz
Jeszcze w tym roku Komisja Europejska ma przedstawić projekt trzeciej wersji dyrektywy PSD (Payment Service Directive). Nowe przepisy dotyczące otwartej bankowości mogą ułatwić m.in. płatność zobowiązań podatkowych oraz obsługę państwowych systemów faktur elektronicznych - m.in. powstającego w Polsce KSeF. UE pracuje nad trzecią wersją dyrektywy PSD. Fintechy dostarczające oprogramowanie do płatności faktur oczekują, że PSD3 ułatwi przepływ informacji między przedsiębiorstwami i administracją skarbową.
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: