GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

ETO: regiony pozamiejskie kluczowe dla realizacji celów Cyfrowej Agendy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-06 15:12 - dodaj komentarz
Europejski Trybunał Obrachunkowy zwrócił uwagę na konieczność priorytetowego potraktowania inwestycji w szybką łączność światłowodową w mniejszych miejscowościach i na obszarach wiejskich, gdyż stanowi to największe wyzwanie w drodze do realizacji założeń strategii Europa 2020 (w tym zapewnienie połączenia z siecią o prędkości min. 30 Mb/s wszystkim Europejczykom do 2020r), donosi portal Euractiv.com. Dziś wiadomo już, że pomimo znacznych postępów w dążeniu do
Przeszukanie UOKiK: Dell
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-05 16:04 - dodaj komentarz
UOKiK przeprowadził przeszukania w siedzibach przedsiębiorców z sektora informatycznego. Miały one związek z postępowaniem wyjaśniającym, w którym urząd sprawdza, czy pomiędzy spółkami należącymi do koncernu Dell, a ich dystrybutorami nie doszło do niedozwolonego podziału rynku. Porozumienia ograniczające konkurencję to także temat warsztatów, które odbywają się dziś w UOKiK.
Odkup oraz dodatkowe ubezpieczenie wyświetlacza – 2 nowe promocje na Samsung Galaxy S10
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-05 16:01 - dodaj komentarz
Smartfony Samsung z flagowej linii Galaxy S10 są, od 27 maja, dostępne w atrakcyjnych ofertach promocyjnych, które można łączyć. Teraz kupując smartfon Galaxy S10e, S10 lub S10+ można zyskać 350 zł, odsprzedając w rozliczeniu stary smartfon, a w ramach promocji Samsung Care+ Ubezpieczenie otrzymać dodatkowo bezpłatnie 3-miesięczne ubezpieczenie wyświetlacza.
Plus: Kup starter prepaid bez wychodzenia z domu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-05 15:58 - dodaj komentarz
Plus udostępnił nowy sposób zakupu starterów w ofercie na kartę. Teraz można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej z jednoczesną płatnością elektroniczną i rejestracją danych klienta, a bezpłatna dostawa jest realizowana przez firmę kurierską TNT. Startery na stronach internetowych są oferowane z bieżącą ofertą, a ich zakupu można dokonać: na plus.pl lub bezpośrednio na starter.plus.pl z ofertą Plus na Kartę i na plushbezlimitu.pl bezpośrednio na starter.plushbezlimitu.pl z
Polska gospodarzem XV Światowego Forum Zarządzania Internetem
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-05 15:55 - dodaj komentarz
Ministerstwo Cyfryzacji zorganizuje w 2020 roku Światowe Forum Zarządzania Internetem (IGF) - międzynarodowe spotkanie umożliwiające globalną dyskusję o rozwoju Internetu. To inicjatywa Organizacji Narodów Zjednoczonych, w której uczestniczą przedstawiciele rządów, przedsiębiorcy, naukowcy i organizacje pozarządowe z całego świata. Podczas Forum poruszanych jest wiele zagadnień dotyczących zarządzania siecią i jej funkcjonowania, zarówno aspekty prawne, ekonomiczne, jak i społeczne.
LG Q60 – Smartfon idealny dla współczesnych Social Animalsów
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-05 15:54 - dodaj komentarz
Trzy aparaty stworzone z myślą o zdjęciach klasycznych, szerokokątnych i portretowych, opcje dedykowane fanom mediów społecznościowych i sztuczna inteligencja, automatycznie poprawiająca fotografie – to funkcje w LG Q60 smartfonie dla Social Animalsów. Urządzenie w wersji dual sim (2+1) debiutuje już dziś w specjalnej wakacyjnej promocji w zestawie z bezprzewodowym i wodoodpornym głośnikiem LG XBOOM Go PK3.
PLATINUM powraca – ugrupowanie cyberprzestępcze wykorzystuje steganografię
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-05 15:49 - dodaj komentarz
Badacze z firmy Kaspersky wykryli wysoce wyrafinowaną kampanię cyberszpiegowską, której celem była kradzież informacji z placówek dyplomatycznych, rządowych oraz wojskowych w Azji Południowej. Kampania trwała prawie sześć lat i była powiązana z innymi atakami wykrytymi niedawno w tym regionie. Dalsze dochodzenie, w którym zbadano wykorzystywane w kampanii narzędzia i metody, wykazało, że sprawcami są członkowie ugrupowania cyberprzestępczego PLATINUM, które, według wiedzy badaczy,
3 miesiące e-dowodu – pół miliona Polaków ma już nowy dokument
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-05 15:47 - dodaj komentarz
848 530* – dokładnie tyle osób zawnioskowało o dowód osobisty od 4 marca, czyli od dnia wdrożenia e-dowodu. Mijają dokładnie trzy miesiące od tego czasu. To dobry moment na krótkie podsumowanie. E-dowód to dowód osobisty z warstwą elektroniczną. Odbierają go wszystkie osoby, które wniosek o nowy dokument złożyły 4 marca i później. Zasadnicza różnica między nowym dowodem a starym jest taka, że e-dowód to także nośnik naszej identyfikacji elektronicznej.
Język ukraiński w bankomatach i wpłato-bankomatach Euronet Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-05 15:44 - dodaj komentarz
Z końcem lutego 2019 roku Euronet Polska, właściciel największej niezależnej sieci bankomatów i wpłato-bankomatów w Polsce, wprowadza język ukraiński do obsługi wypłat i wpłat gotówki. Nowa opcja językowa będzie dostępna we wszystkich urządzeniach sieci w całej Polsce. Klienci z Ukrainy będą mogli w ojczystym języku wykonywać transakcje: wypłaty oraz wpłaty gotówki. Sieć urządzeń Euronet Polska liczy niemal 8000 bankomatów i wpłato-bankomatów, zlokalizowanych w całej Polsce.
Dzień z e-commerce- sprzedawaj więcej! w ING Banku Śląskim
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-05 15:42 - dodaj komentarz
ING Bank Śląski zaprasza wszystkich, którzy chcą zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie internetowym na „Dzień z e-commerce- sprzedawaj więcej”! Na spotkaniu poświęconym e-commerce, prelegenci opowiedzą o rozwiązaniach skupionych na zwiększaniu konwersji sklepów online i innowacjach w płatnościach. Wystąpią eksperci z branży reprezentujący firmy: edrone, Conversion, EmailLabs, imoje i Twisto. Całość podsumuje Yuri Drabent wykładem na temat:
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: