GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Polityka rozwoju AI w Polsce przyjęta przez Radę Ministrów – co dalej?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-14 13:42 - dodaj komentarz
Przechodzimy od zapowiedzi do realizacji. Oto jak Polska chce wykorzystać szansę, jaką dają nowe technologie i rozwiązania wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI). Za nami jeden z kluczowych momentów na drodze rozwoju AI w naszym kraju. Rada Ministrów przyjęła „Politykę Rozwoju sztucznej inteligencji w Polsce”. To dokument kierunkowy. Efekt wielomiesięcznych prac i konsultacji.
Lenovo Legion nowe futurystyczne maszyny gamingowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-14 13:37 - dodaj komentarz
Gaming jest jak podróż do równoległego świata bez wychodzenia z domu. W nowej rzeczywistości nabrał tempa rozwój gier jako źródła interakcji towarzyskich i rozrywki podczas fizycznej izolacji1. Na tegorocznych targach CES Lenovo prezentuje kolejne eleganckie i wysokowydajne komputery oraz akcesoria gamingowe Lenovo Legion, które działają na jeszcze wyższych obrotach, zachowując niższą temperaturę.
P&G zaprasza na wirtualną wizytę w Domu Przyszłości na CES
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-14 13:28 - dodaj komentarz
Wirtualna platforma P&G LifeLab Everyday oferuje interaktywną prezentację innowacji iw kategoriach produktów do domu, higieny i zdrowia, pielęgnacji i zrównoważonej konsumpcji. Firma Procter & Gamble, podczas odbywających się w tym roku wirtualnie targach Consumer Electronic Show (CES), zaprezentowała swój nowy koncept P&G LifeLab Everyday.
Telemedycyna - przyszłość, która zaczęła się dziś
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-14 13:20 - dodaj komentarz
Eksperci szacują, że globalny rynek telemedycyny do 2026 roku będzie wart ponad 185 miliardów dolarów z tempem wzrostu na poziomie 23,5% rok do rokui. Co więcej, Światowa Organizacja Zdrowia wymieniła telemedycynę, jako jedną z podstawowych usług w polityce reagowania na kryzys związany z COVID-19, wydając zestaw zaleceń dotyczących wdrażania tego typu rozwiązańii. 2021 rok jest początkiem rewolucji w podejściu do opieki medycznej, a wszystko to za sprawą globalnej pandemii.
Premiera słuchawek HTC WIRELESS EARBUDS
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-13 14:45 - dodaj komentarz
Na polskim rynku zadebiutowały właśnie nowe bezprzewodowe, dokanałowe słuchawki, o których warto posłuchać! Takiego produktu marka HTC – specjalizująca się w innowacyjnych i inteligentnych urządzeniach oraz mobilnych technologiach – nie miała jeszcze w swojej ofercie. Teraz nadeszła pora na designerskie słuchawki, które zachwycą jakością wykonania, dźwiękiem, a także komfortem użytkowania.
LG gości liderów firm technologicznych podczas wirtualnego panelu Future Talk
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-13 14:37 - dodaj komentarz
CTO LG omawia strategię otwartej innowacji firmy oraz znaczenie współpracy dla osiągnięcia wspólnego celu, jakim jest zapewnienie lepszego życia. Dr I.P. Park, prezes i CTO firmy LG Electronics, podczas targów CES 2021 podzielił się inspirującą wizją firmy dotyczącą otwartej innowacji w erze dystansu społecznego. Jako gospodarz panelu dyskusyjnego LG Future Talk Dr. Park wytłumaczył i zaprezentował, jak otwarta innowacja staje się podstawową zasadą ostatnich przełomów technologicznych firmy.
Praca zdalna – ale jaka?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-13 14:32 - dodaj komentarz
Jednym z istotnych tematów, który pojawił się w dobie pandemii, jest praca zdalna. Według badań UW, GRAPE i IBS przeprowadzonych w II połowie kwietnia 2020 roku praca zdalna była normą dla 1/3 pracowników na polskim rynku pracy, a kolejne 20% czasami pracowało z domu. Badania z początku pandemii pokazywały, że znacznie mniej pracowników podejmowało wtedy pracę zdalną – oznacza to, że wraz z rozwojem sytuacji pracownicy musieli gwałtownie zmienić swoje przyzwyczajenia i nauczyć się
Udoskonalone monitory LG z najnowszej serii LG Ultra
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-13 14:25 - dodaj komentarz
Dzięki ekranom wykonanym w najlepszych technologiach oraz licznym funkcjom zwiększającym produktywność nowa linia monitorów zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających profesjonalistów. Prezentując podczas targów CES 2021 nową linię monitorów Ultra, firma LG Electronics umacnia swoją ugruntowaną już pozycję w segmencie monitorów premium. Najnowsze monitory z serii UltraGear, UltraWide i UltraFine opracowano z myślą o graczach, artystach oraz profesjonalistach.
Telewizor The Frame debiutuje na Aukcji Nowej Sztuki
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-13 14:16 - dodaj komentarz
Już w najbliższy piątek 15 stycznia odbędzie się aukcja, jakiej w Polsce jeszcze nie było. W domu aukcyjnym Art in House zadebiutuje wyjątkowy telewizor Samsung The Frame, który można będzie wylicytować wraz obrazem Wojciecha Brewki i jego cyfrową wersją. Sztuka i technologia jeszcze nigdy nie były tak blisko. Ostatnie wydarzenia na świecie sprawiły, że mamy znacznie ograniczony dostęp do sztuki.
Enea opracowała algorytmy w celu optymalizacji pracy sieci elektroenergetycznej
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-13 14:14 - dodaj komentarz
Enea Operator opracowała system zarządzania danymi, umożliwiający analizowanie pomiarów energii elektrycznej pochodzących ze stacji transformatorowych średniego na niskie napięcie. Dzięki specjalnie zaprojektowanym algorytmom możliwe jest kompleksowe wykorzystanie bogatej bazy pomiarowej i optymalizacja pracy sieci dystrybucyjnej. Algorytmy stworzone przez specjalistów z Enei Operator umożliwiają także szybkie i skuteczne wykrywanie ewentualnych nieprawidłowości, zanim ich
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: