GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Bank Pekao S.A. sfinalizował transakcję z Tpay
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-01 14:26 - dodaj komentarz
Po zeszłotygodniowej decyzji Komisji KNF, która jednogłośnie stwierdziła brak podstaw do zgłoszenia sprzeciwu wobec planowanego bezpośredniego nabycia 38,33 proc. akcji Krajowego Integratora Płatności S.A., operatora systemu Tpay.com przez Bank Pekao, strony 31 marca br. sfinalizowały transakcję. W ten sposób powstało strategiczne partnerstwo na rynku e-commerce. Dzięki transakcji, Pekao zaoferuje swoim klientom biznesowym w pełni kompleksową ofertę akceptacji płatności,
Bezpłatne 60 minut na święta wielkanocne od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-01 14:24 - dodaj komentarz
Jak święta wielkanocne, to przede wszystkim z tymi, którzy są dla nas ważni – nawet jeśli nie mogą być blisko. Aby ułatwić naszym klientom indywidualnym kontakt z ważnymi dla nich osobami, w tym tygodniu w ramach akcji Happy Fridays udostępnimy pakiet 60 darmowych minut do wszystkich w Unii Europejskiej. Prezent można aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub SMS-em.
Co obejrzeć w PLAY NOW i PLAY NOW TV – kwiecień
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-01 14:19 - dodaj komentarz
Kwiecień zapowiada nam kolejne długie dni spędzone raczej w domu. Ułatwi te chwile z pewnością nasza telewizja, dzięki której w kwietniu będzie można obejrzeć mnóstwo filmowych, serialowych czy sportowych hitów. Radio 357. A zacząć wypada od całkowitej nowości. Najbardziej uważni z Was pewnie już zauważyli, że z poziomu naszych aplikacji, portalu www czy TV BOXa można słuchać audycji nadawanych przez Radio 357. To stacja założona przez byłych dziennikarzy radiowej Trójki.
Nawet 27 kanałów TV w otwartym oknie od Cyfrowego Polsatu i Plusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-31 14:38 - dodaj komentarz
Cyfrowy Polsat, jak co roku, przygotował wiosenny upominek, który zapewni klientom usług TV dodatkową porcję rozrywki i relaksu. Do 3 maja br. na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej w technologii IPTV oraz telewizji internetowej OTT, a także mobilnie – w serwisie Cyfrowy Polsat GO, dostępnych jest w „otwartym oknie” nawet 27 dodatkowych kanałów telewizyjnych, w tym aż 15 filmowo-serialowych!
Ponad połowa ofiar oprogramowania ransomware płaci okup
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-31 14:12 - dodaj komentarz
Z badania firmy Kaspersky przeprowadzonego wśród 15 000 klientów wynika, że w ubiegłym roku ponad połowa (56%) ofiar oprogramowania ransomware zapłaciła okup w celu odzyskania dostępu do swoich danych. W przypadku 17% z nich zapłata okupu nie zagwarantowała odzyskania skradzionych danych. Ransomware to rodzaj szkodliwego oprogramowania wykorzystywanego przez przestępców do wyłudzania pieniędzy. Przetrzymuje ono dane dla okupu poprzez zaszyfrowanie ich lub zablokowanie
Plus jako pierwszy operator w Polsce daje możliwość zakupu TIDAL HiFi
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-31 14:10 - dodaj komentarz
Serwis muzyczny TIDAL został wzbogacony o nowe warianty, a Plus jako pierwszy operator daje możliwość korzystania z usługi TIDAL HiFi. Zapewnia ona bezstratną jakość dźwięku jak na płycie CD oraz katalog z jakością dźwięku Masters, czyli o najwyższych możliwych parametrach. TIDAL będzie też dostępny w wariancie Family, który daje możliwość korzystania z serwisu nawet przez sześć osób.
Samsung prezentuje nowe serie monitorów dla biznesu
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-31 14:07 - dodaj komentarz
Nowe modele monitorów od Samsung, zostały zaprojektowane z myślą o pracownikach biurowych i twórcach treści, którzy wymagają bardzo dobrej jakości obrazu i wygody użytkowania. Tegoroczna linia obejmuje 12 różnych monitorów o wysokiej rozdzielczości (QHD, WQHD, UHD), w ramach trzech serii: S8, S7 i S6. Wszystkie modele potrafią wyświetlać 1 mld kolorów, co przekłada się na wyrazisty obraz, dodatkowo udoskonalony przez technologię HDR 10.
Orange Warsaw Festival 2022
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-31 13:57 - dodaj komentarz
Kiedy 11 miesięcy temu przekazywaliśmy wam informację o przełożeniu Orange Warsaw Festival, cały muzyczny świat wierzył, że rok wystarczy, aby poukładać ten pandemiczny chaos. I rzeczywiście – przy coraz większej liczbie zaszczepionych osób już teraz widzimy przyszłość festiwali w jasnych barwach. Niestety, dziś wiemy, że nawet przy spełnieniu optymistycznych wariantów zaszczepienia, w panującej obecnie rzeczywistości i uwarunkowaniach międzynarodowych, festiwal w
30 mln osób na świecie zdobywa umiejętności cyfrowe podczas pandemii
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-31 13:55 - dodaj komentarz
Microsoft pomógł ponad 30 milionom ludzi w 249 krajach uzyskać dostęp do umiejętności cyfrowych. Firma przekroczyła swój początkowy cel z czerwca zeszłego roku, zakładający objęcie inicjatywą 25 milionów osób. Dodatkowo, w 2021 roku Microsoft zobowiązuje się wesprzeć 250 000 firm w obsadzaniu miejsc pracy na podstawie umiejętności kandydatów.
Światowy Dzień Backupu – jesteś przygotowany na wypadek utraty danych?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-31 13:52 - dodaj komentarz
Utrata ważnych danych, potrzebnych do wykonania pracy, załatwienia sprawy urzędowej lub wykonania zadania szkolnego to prawdziwy koszmar, który zawsze przychodzi nie w porę. 31 marca obchodzimy Światowy Dzień Backupu, którego ideą jest uświadamianie użytkownikom, że utrata danych to sytuacja kryzysowa, ale można się na nią przygotować – przypominają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: