GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

NAVITEL wydaje globalną aktualizację dla wszystkich map – Q2 2021
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-08 13:45 - dodaj komentarz
Wszystkie mapy zostały uzupełnione o infrastrukturę mieszkaniową i przemysłową dla miast i osiedli z funkcją wyszukiwania adresowego. Szczegółowe i przejrzyste sieci dróg obejmują wszystkie ulice, pasy i drogi, uwzględniając kierunek ruchu, skrzyżowania dróg, ronda i inne informacje niezbędne podczas jazdy. Ponadto dla wszystkich map w wersji Q2 2021 zaktualizowano dane o fotoradarach, ograniczeniach drogowych, zmianach lokalizacji znaków drogowych i innych znaków.
Świnoujście, Tarnobrzeg i Wejherowo parkują z mPay
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-08 13:44 - dodaj komentarz
W trzech kolejnych lokalizacjach należność za postój auta w strefie płatnego parkowania uregulujemy przez aplikację mobilną mPay. Po Świnoujściu, Tarnobrzegu i Wejherowie, w bieżącym miesiącu usługa zostanie wdrożona również w Bytomiu. Wygodne parkowanie „w komórce” z mPay. Świnoujście, Tarnobrzeg i Wejherowo to kolejne w bieżącym roku lokalizacje, w których możliwe jest uregulowanie należności za parkowanie za pośrednictwem aplikacji mPay.
Kupując Telewizor Sony możesz odebrać aż do 2000 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-08 13:37 - dodaj komentarz
Firma Sony przygotowała atrakcyjną promocję Cashback, dzięki której między 5 lipca a 1 sierpnia, przy zakupie wybranych modeli telewizorów Bravia XR 75 cali i większych, kupujący będzie mógł odebrać zwrot gotówki nawet do 2 000 zł! CASHBACK – odbierz aż do 2000 ZŁ. W ramach promocji Sony oferuje szeroką gamę 75”, 77”, 83” oraz 85-calowych telewizorów. Oprócz topowych OLEDów A90J oraz z serii A80J, promocja obejmuje również tegoroczne flagowce z serii telewizorów LCD Z9J, X95J i X90J.
Aplikacja Orange Flex dostępna w Huawei AppGallery
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-08 13:34 - dodaj komentarz
Aplikacja Orange Flex została zintegrowana z Huawei Mobile Services i jest już dostępna w sklepie z aplikacjami Huawei AppGallery dla użytkowników najnowszych smartfonów Huawei opartych o HMS, a także starszych modeli z GMS. Na użytkowników, którzy pobiorą aplikację z AppGallery czeka niespodzianka – dodatkowy pakiet 10 GB za 0 zł do wykorzystania w ciągu 30 dni. Aby skorzystać z oferty, wystarczy pobrać aplikację Orange Flex z AppGallery, wejść w zakładkę „Prezenty”, pobrać kod promocyjny, a następnie wprowadzić go w aplikacji
Odbierz 20proc. rabatu od T-Mobile na piłki adidas
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-08 13:31 - dodaj komentarz
Lada moment poznamy zwycięzców Mistrzostw Europy w piłkę nożną 2020, więc sportowe emocje sięgają zenitu. Dlatego w ramach „Happy Fridays” dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy 20% rabatu na wszystkie piłki firmy adidas – w tym piłkę mistrzostw – dostępne w sklepie R-GOL.com. Kod zniżkowy można odebrać od 9 do 11 lipca w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS.
Najciekawsze rozwiązania w branży smart home
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-08 13:28 - dodaj komentarz
Branża smart home z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. Ludzie nie tylko zauważają zalety, jakie niosą ze sobą inteligentne urządzenia, ale również przykładają coraz większą wagę do bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich. Rozwój technologii sprawia, że na rynku cały czas pojawia się wiele nowych funkcji i urządzeń. Oto najciekawsze z nich. Pomoc w sprzątaniu. Roboty sprzątające to jedne z najchętniej kupowanych inteligentnych sprzętów.
Ulubieńcy nastolatków
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-08 13:25 - dodaj komentarz
Każde pokolenie, również to najmłodsze, którego życie toczy się obecnie w znacznej części w mediach społecznościowych ma swoich idoli. Kto wobec tego jest ulubieńcem dzisiejszych nastolatków? Bez wątpienia influencerzy, czyli internetowi twórcy, bijący rekordy popularności na takich serwisach jak YouTube, Instagram i TikTok. W obecnych czasach to właśnie gwiazdy Internetu wyznaczają nowe trendy oraz zapewniają różnego rodzaju treści młodym odbiorcom.
Dwa monitory w jednym – potężny, 49-calowy Philips 498P9Z
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-08 13:23 - dodaj komentarz
MMD, producent monitorów marki Philips, prezentuje nowy model o oznaczeniu 498P9Z. Urządzenie wyposażono w 49-calowy, zakrzywiony panel VA o proporcjach 32:9 i przełącznik KVM. Matryca Philipsa 498P9Z cechuje się rozdzielczością Dual Quad HD (5120 x 1440 px). Odpowiada ona dwóm 27-calowym ekranom QHD w formacie 16:9. Pozwoli to na obsługę wielu okien jednocześnie lub wyświetlanie długich osi czasu w aplikacjach do edycji wideo czy muzyki.
Mecze Polaków – podsumowanie oglądalności
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-07 13:14 - dodaj komentarz
Pierwszy i trzeci – niestety ostatni – mecz polskiej reprezentacji podczas tegorocznego turnieju UEFA Euro 2020 cieszyły się największym zainteresowaniem kibiców. Sekcja "sport" serwisu tvp.pl oraz player TVP 1 na platformie WP Pilot odnotowały wówczas rekordowe liczby zarówno użytkowników, jak i odsłon. W telewizji tradycyjnej największą grupę widzów zgromadziło spotkanie „Polska – Szwecja”.
LG HVAC Virtual Experience – wirtualny showroom
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-07 13:11 - dodaj komentarz
LG Electronics (LG) prezentuje LG HVAC Virtual Experience: nowy interaktywny salon wystawowy online, dzięki któremu odwiedzający mogą w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca poznać bogatą ofertę najwyższej klasy urządzeń HVAC (heating, ventilation, air-conditioning). Platforma daje klientom możliwość komfortowego przeglądania najnowszych rozwiązań firmy zaprezentowanych w wirtualnych przestrzeniach: domowych oraz komercyjnych. Stanowi także źródło informacji o tym, jak urządzenia LG HVAC mogą zwiększać komfort i
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: