GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Półfinaliści programu UPC Polska Think Big: Think Digital wybrani
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-08 16:08 - dodaj komentarz
Do 7. edycji programu Think Big zgłosiło się ponad 120 przedsiębiorców i innowatorów społecznych. Dziś przedstawiamy 18 półfinalistów - 12 w kategorii Think Digital oraz 6 w kategorii Think Social. W czasie półfinałów powalczą o 9 miejsc w finałach tegorocznej edycji. Na tym etapie programu spośród ponad 120 zgłoszonych rozwiązań wyłonionych zostało 18 najlepszych.
Kaspersky Lab Polska otrzymuje prestiżowe wyróżnienie Medal Europejski
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-08 16:04 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. otrzymał prestiżowe wyróżnienie "Medal Europejski" przyznane przez Business Centre Club za wprowadzenie na rynek polskiej edycji zautomatyzowanej platformy do przeprowadzania szkoleń online zwiększających świadomość w zakresie cyberbezpieczeństwa. Czynnik ludzki prowadzący m.in. do incydentów naruszenia poufnych danych stanowi poważny problem dla firm na całym świecie.
Orange: 5 GB za gole Polaków
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-08 16:02 - dodaj komentarz
Giga za gole teraz dla wszystkich. Polacy w meczu z Finlandią odnieśli zwycięstwo i zakończyli mecz wynikiem 5:1. Super gra i świetny wynik. Dlatego można odebrać 5 GB internetu! Wystarczy wysłać SMS-a o treści WYGRANA pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego, max 0,20zł). Jeśli jesteś użytkownikiem Flexa, zgarnij dodatkowe GB, wpisując WYGRANA w apce, w zakładce „Kody promocyjne”.
Microsoft: Chmura w krakowskich szkołach
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-08 16:00 - dodaj komentarz
Rozwój umiejętności cyfrowych nauczycieli, wdrożenie narzędzi pozwalających na szybką i skuteczną komunikację, jednolite środowisko pracy w szkole oparte o usługi chmurowe wspierające również nauczanie zdalne lub hybrydowe. To wszystko planuje zrealizować Microsoft we współpracy z Miastem Kraków, na mocy podpisanego dzisiaj porozumienia z Jackiem Machrowskim – Prezydentem Miasta Krakowa.
ING na wirtualnych Targach CSR
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-08 15:56 - dodaj komentarz
Od poniedziałku bierzemy udział w największym wydarzeniu o społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce. 8.Targi CSR online potrwają do 9 października br. Uczestnictwo w tym wydarzeniu to okazja do zapoznania się z najnowszymi dobrymi praktykami i inicjatywami CSR. To również możliwość obserwowacji trendów odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju.
Optymistyczny e-commerce – handlu więcej, zaległości mniej
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-08 15:55 - dodaj komentarz
Pandemia wyraźnie zmieniła obraz sektora handlu detalicznego. W czasie ścisłego lockdownu wiele tradycyjnych sklepów zmuszone było zaprzestać lub drastycznie ograniczyć skalę funkcjonowania, więc klienci nie mieli innego wyjścia i zwrócili się w stronę internetowych kanałów sprzedaży. Jak wynika z danych Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor, mimo koronawirusa w tym roku zaległości handlu detalicznego przyrastały znacznie wolniej niż wcześniej, ale to właśnie e-commerce
Samsung AI Forum 2020: jaka jest przyszłość sztucznej inteligencji?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-08 15:52 - dodaj komentarz
Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada.. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI.
Polskie banki w sieci - średnio bezpieczne [RAPORT]
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-08 15:48 - dodaj komentarz
WebTotem zbadał bezpieczeństwo stron 33 polskich banków. Wszystkie przebadane banki mają pewne - choćby błache - problemy z bezpieczeństwem. Przedstawiamy pełny raport “Ocena Bezpieczeństwa Teleinformatycznego Banków w Polsce” Polski rynek bankowości uważany jest za lidera cyfrowej dojrzałości. Użytkownicy z naszego kraju przyzwyczaili się do ultranowoczesnych rozwiązań.Według zeszłorocznego badania Związku Banków Polskich z bankowości internetowej korzysta już niemal połowa Polaków.
Od botnetów do phishingu – przegląd zagrożeń w 2020 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-08 15:46 - dodaj komentarz
Nikt nie mógł przewidzieć zmian, jakich wprowadzenie we własnym środowisku IT okazało się konieczne w 2020 roku. Dotyczą one nie tylko architektury sieci, ale także zmieniającej się strategii cyberataków, co wpłynęło na to, że charakter zagrożeń stał się bardziej dynamiczny i złożony niż kiedykolwiek wcześniej. Wielu firmom trudno jest przeznaczyć niemałe środki wystarczające na wdrożenie skutecznych rozwiązań ochronnych, ponieważ borykają się z problemami operacyjnymi
Samsung Galaxy S20 FE 5G - Unboxing (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-07 14:41 - dodaj komentarz
Samsung Galaxy S20 FE 5G – Unboxing – zawartość pudełka. Superpłynne odświeżanie ekranu 120 Hz. Dwukrotnie szybszy niż większość ekranów innych smartfonów wyświetlacz Super AMOLED w Galaxy S20 FE ma częstotliwość odświeżania 120 Hz — dzięki temu każda akcja jest wyraźna, a reakcja na dotyk natychmiastowa. najnowszy, innowacyjny chipset S20 oraz udoskonalony NPU zapewniają nowy poziom wydajności, dzięki któremu możesz płynnie przełączać aplikacje.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: