GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Fortinet wskazuje na optymizm towarzyszący 5G przy podkreśleniu roli bezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-22 14:04 - dodaj komentarz
Fortinet, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań cyberochronnych, zaprezentował raport z badania sektora telekomunikacyjnego przeprowadzonego przez internetową stację telewizyjną TelecomTV, we współpracy z firmą analityczną HardenStance i organizacją standaryzacyjną ETSI. Wyniki ukazują duży optymizm branży co do możliwości uzyskania przychodów z usług 5G, ale tylko wtedy, gdy będą one bezpieczniejsze oraz lepiej dostosowane do możliwości
Microsoft przedstawia ekosystem Azure Space
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-21 15:03 - dodaj komentarz
Microsoft podejmuje kolejny spektakularny krok w kierunku rozwoju chmury obliczeniowej, ogłaszając Azure Space. Nowa inicjatywa ma na celu zapewnienie innowacyjnych rozwiązań, spełniających potrzeby przemysłu kosmicznego i licznych organizacji z sektora prywatnego i publicznego. Szybka, bezpieczna sieć satelitarna w dowolnym miejscu na świecie. Wraz ze wzrostem znaczenia danych zwiększa się również znaczenie wiarygodnych i zróżnicowanych kanałów łączności.
Konsultacje społeczne obszarów białych NGA
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-21 15:00 - dodaj komentarz
Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych obszarów białych NGA. Celem konsultacji jest określenie listy białych obszarów NGA, które będą stanowiły potencjalny obszar kolejnych interwencji publicznych w zakresie zapewnienia powszechnego dostępu do szybkiego internetu. Konsultacje społeczne trwają od 21 października do 23 listopada br. W ramach konsultacji zbieramy trzyletnie plany inwestycyjne przedsiębiorców telekomunikacyjnych.
LG i luksusowa, włoska marka Molteni&C S.P.A rozpoczęły współpracę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-21 14:56 - dodaj komentarz
Obydwie marki łączą siły, by zaprezentować sztukę luksusowego wyposażania wnętrz mieszkalnych, ponadczasowej estetyki i zaawansowanych technologii. LG Electronics oraz włoska, luksusowa marka mebli premium, Molteni&C S.P.A, rozpoczęły współpracę nad wspólnymi projektami, wystawami i wydarzeniami dedykowanymi linii LG SIGNATURE. Współpraca daje szansę wykorzystania atutów obydwu firm.
Comarch z tytułem Czempiona Narodowego 2020 w rankingu Polityki Insight
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-21 14:47 - dodaj komentarz
Comarch znalazł się w czołówce rankingu przygotowanym przez firmę analityczno-badawczą Politykę Insight i zajął ósme miejsce w zestawieniu „Czempioni Narodowi 2020”. To już trzecia edycja raportu opracowanego przez analityków Polityki Insight. W tym roku tematem przewodnim publikacji był kapitał ludzki. Opracowując wskaźnik Kapitał Ludzki (KL) pod uwagę brane były: udział funduszu płac w wypracowanej wartości dodanej, liczba zatrudnionych specjalistów,
Oprogramowanie szpiegujące GravityRAT staje się wieloplatformowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-21 14:45 - dodaj komentarz
Niedawno badacze z firmy Kaspersky zidentyfikowali nieznane wcześniej oprogramowanie szpiegujące dla systemu Android. Szkodliwy moduł został umieszczony w aplikacji dla podróżnych przeznaczonej dla indyjskich użytkowników. Szczegółowe badanie wykazało, że jest on powiązany z GravityRAT – trojanem umożliwiającym zdalny dostęp do komputera w celach szpiegowskich, którego aktywność została wykryta w Indiach.
Startuje GIGAHeyah – diabelsko kusząca oferta internetu na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-21 14:42 - dodaj komentarz
Już 21 października nietuzinkowa i wyjątkowo charakterna czerwona łapka znów zaczepnie zamacha do klientów „Heyah na kartę”. Tym razem będzie ich kusić nową, atrakcyjną ofertą internetu #GIGAHeyah. Od teraz każdy, komu potrzeba solidnej dawki internetu, w „Heyah na kartę” za 39 zł dostanie 100 GB i dwa miesiące świętego spokoju.
Orange: Zyskaj do 15 zł na zakup gier i aplikacji w Google Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-21 14:41 - dodaj komentarz
Klienci abonamentowi Orange do 25 października 2020 r. mogą skorzystać z promocji cashback do 15 zł przy zakupach gry lub aplikacji z wirtualnego sklepu. Warunkiem jest skorzystanie po raz pierwszy z opcji wykonania płatności poprzez rachunek operatora. Promocja obejmuje wszystkie produkty dostępne w sklepie Google Play. Zwrot do 15 zł można otrzymać w bieżącym cyklu billingowym, jeśli transakcja została zrealizowana na 5 dni przed zakończeniem cyklu billingowego.
Ericsson: Polacy czekają na sieć 5G Made in Poland
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-21 14:37 - dodaj komentarz
71% Polaków uważa, że produkcja komponentów do budowy sieci 5G powinna być w rękach firm z Polski lub Europy – wynika z badania SW Research na zlecenie firmy Ericsson*. Respondenci wysoko ocenili wkład lokalnie działających firm w rozwój technologii teleinformatycznych na świecie, co znajduje potwierdzenie w rzeczywistości. W Łodzi i Krakowie działają centra badawczo-rozwojowe, a w Tczewie produkuje się sprzęt 5G dla Polski i innych krajów Europy. 31% badanych dodatkowo
Piotr Cyrwus zachęca do otwierania sklepów internetowych Shoper
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-21 14:34 - dodaj komentarz
Jesteś producentem towaru, prowadzisz firmę? Zacznij sprzedawać przez internet! Z takim zamysłem Shoper uruchomił kampanię reklamową, w której podwójną rolę gra aktor Piotr Cyrwus, zachęcający do otwierania własnych sklepów online. Z pomocą gotowego rozwiązania, zawierającego wszystkie niezbędne narzędzia i integracje do prowadzenia profesjonalnego e-biznesu, właściciel firmy może skupiać się faktycznie na tym, co dla niego najważniejsze, czyli sprzedaży.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: