GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Miliony sygnałów e-commerce dziennie wspomagane technologią Microsoft
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-25 14:56 - dodaj komentarz
Ceneo.pl – największa porównywarka cen i ofert w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej oraz polski oddział Microsoft ogłosiły partnerstwo w obszarze akceleracji biznesu w oparciu o technologię. Cel jest ambitny – wykorzystać rozwiązania przetwarzania w chmurze Azure i mechanizmy sztucznej inteligencji, które pozwolą Ceneo.pl, rozwinąć kluczowe procesy w cyfrowej rzeczywistości.
Bez nonsensów w T‑Mobile – startuje kampania (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-25 14:53 - dodaj komentarz
Długie oczekiwanie na infolinii, internet który nie działa jak należy, nowi klienci z ofertami których nie mogą otrzymać stali, trudności w uzyskaniu najprostszych informacji. Między innymi z takimi nonsensami spotykają się klienci rynku telekomunikacyjnego. T‑Mobile nawiązuje do nich w kampanii teaserowej, startującej od dziś, 25 marca 2019r.
Cash -nowa platforma pożyczkowa przygotowywana przez PZU
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-25 14:42 - dodaj komentarz
Cash to nowa platforma pożyczkowa przygotowywana przez PZU we współpracy z Alior Bankiem. Dzięki niej każdy pracodawca będzie mógł wprowadzić nowy benefit w postaci szybkich i niskooprocentowanych pożyczek dla swoich pracowników. Projekt Cash zakłada, że każdy pracownik związany ze swoim pracodawcą umową o pracę i posiadający zdolność kredytową będzie mógł wystąpić o niskooprocentowaną pożyczkę. Wystarczy, że pracodawca dołączy do platformy Cash.
Singapurczycy uczą się rozwiązań smart home od Polaków
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-25 14:39 - dodaj komentarz
Singapurskie Ministerstwo Edukacji w 2016 roku zaczęło wprowadzać do szkół średnich zajęcia z zakresu internetu rzeczy (Internet of Things – IoT). Do nauki wykorzystywany jest system inteligentnego domu stworzony w Poznaniu przez firmę FIBARO. Obecnie trwają regularne prace nad kolejnym krokiem – włączeniem rozwiązań FIBARO do programów uczelni wyższych. Na podstawie urządzeń i systemu FIBARO Singapurczycy będą prowadzić badania z zakresu automatyki budynkowej i domowej.
Blue Media wdraża płatności cykliczne BLIK-iem w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-25 14:37 - dodaj komentarz
Blue Media jako pierwszy operator płatności wspólnie z Play uruchamia „BLIK-a automatycznego” jako metodę płatności za faktury. To kolejne rozwiązanie płatności automatycznych, jakie wprowadza na polski rynek sopocka spółka technologiczno- finansowa. Opłaty za usługi telekomunikacyjne, abonamenty czy raty składek za polisy ubezpieczeniowe mogą być automatycznie opłacane za pośrednictwem nowej funkcji BLIKa – płatności powtarzalnych (cyklicznych).
Najlepsze lokalizacje dla outsourcingu IT. Polska 3. w Europie i 5. na świecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-25 14:35 - dodaj komentarz
Z 10 najlepszych lokalizacji usługowych dla branży IT aż siedem leży w Europie - wynika z raportu „Executive Brief Outsourcing 2019”, przygotowanego przez globalną firmę konsultingową 7N. Jednym z liderów zestawienia jest Polska. Polska zajmuje 3. miejsce, jeśli chodzi o outsourcing usług IT w modelu nearshoring (czyli lokalizacje relatywnie blisko Europy Zachodniej). Wyprzedzają nas Czechy i Węgry (ale o mniej niż 1 punkt).
Coraz więcej Polaków załatwia sprawy urzędowe przez Internet
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:45 - dodaj komentarz
Tylko przez ostatnie półtora miesiąca z e-usług skorzystało więcej osób niż w całym 2015 roku. Od początku tego roku Polacy odwiedzili portal www.obywatel.gov.pl ponad 3 miliony razy. Z danych opublikowanych na widok.gov.pl (portalu analitycznym administracji publicznej) wynika, że najchętniej sprawy urzędowe załatwiamy przez Internet w porze drugiego śniadania, czyli między godz. 10 a 11. Co ciekawe, częściej na stronę www.obywatel.gov.pl zaglądają kobiety.
Aktualizacja dla nawigacji NAVITEL GPS z Linux'em
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:42 - dodaj komentarz
NAVITEL wydaje aktualizację oprogramowania Navitel Navigator 9.10 dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Linux. Nowa aktualizacja zawiera udoskonalone trasy dla ciężarówek i dużych pojazdów jak również ulepszone obiekty 3D. Do ustawień wprowadzono także odtwarzacz Media Player. System operacyjny Linux zapewnia szybkie i niezawodne działanie Navitel Navigator. Doskonała ochrona oprogramowania wydłuża okres użytkowania nawigacji.
Premiery produktowe Panasonic na rok 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:39 - dodaj komentarz
Rok 2019 w firmie Panasonic to rok pełen technologicznych nowości. Japońska marka wprowadza na rynek dwa nowe telewizory OLED ukazujące fikcyjną rzeczywistość w niemal całkowicie realistycznej wersji. Ponadto warto zwrócić uwagę na obszar audio- mini i micro wieże- gadżety, które nadadzą nowego sensu słowom „udana impreza”. A dla tych lubiących bezwzględnie zatopić się w dźwiękach odtwarzanej muzyki Panasonic przygotował szeroki wybór słuchawek zarówno nausznych jak i dousznych.
Promocja 10 zł Cashback w Google Play tylko w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:34 - dodaj komentarz
10 zł na zakupy w Google Play macie tylko 10 dni! Od 21 do 31 marca 2019 udzielamy do 10 zł rabatu przy pierwszym zakupie na gry, dodatki, aplikacje, książki czy filmy w androidowym sklepie Google PLAY przy płatności „Zapłać z Play” znanej też jako skorzystaj z płatności przez operatora PLAY. Co oznacza to „do 10 zł”? Jeśli kupowana przez Was apka kosztuje 10 zł lub mniej to na fakturze zobaczycie opłatę za nią w wysokości jednego grosza.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: