GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Orange: Energooszczędny dom w 3 dni (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-15 15:55 - dodaj komentarz
Czym jest SOLACE? To całoroczny, ekologiczny i energooszczędny dom, który generuje więcej energii niż zużywa, jest zrównoważony środowiskowo, a jego wszystkie elementy są dostarczane do właściciela w jednym kontenerze. I można zbudować go w 3 dni. Twórcą tego domu jest Solace House, polski startup, który postanowił zbudować dom, podchodząc do tego zupełnie inaczej, niż wszyscy. Czyli szybko, niedrogo (porównując koszt budowy tradycyjnego domu) i bez wielu formalności.
Wojciech Berezowski wiceprzewodniczącym CEPT Com-ITU
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-15 15:53 - dodaj komentarz
Wojciech Berezowski, naczelnik Wydziału Współpracy z Organizacjami Międzynarodowymi w Departamencie Spraw Zagranicznych UKE, został na posiedzeniu CEPT w Kopenhadze powołany na funkcję wiceprzewodniczącego grupy CEPT Com-ITU. To kolejny etap budowania pozycji polskiego regulatora na arenie międzynarodowej zgodnie z celami strategicznymi Prezesa UKE. W przeszłości Wojciech Berezowski piastował m.in. funkcje attaché ds. telekomunikacji i społeczeństwa informacyjnego
smartDOM - Noworoczne rachunków odchudzanie (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-15 15:49 - dodaj komentarz
Wybierz smartDOM i przekonaj się, że odchudzanie domowego budżetu nie musi być ciężkie. Zacznij od telefonu, internetu lub telewizji. 2. Następnie dołączaj kolejne usługi i oszczędzaj jeszcze więcej. Im więcej wybierzesz, tym więcej zaoszczędzisz.
Jak firmy powinny sobie radzić ze zjawiskiem BYOD?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-15 15:44 - dodaj komentarz
Wraz z postępującą cyfryzacją przedsiębiorstw na znaczeniu zyskuje zjawisko BYOD, czyli Bring Your Own Device. Polega na wykorzystaniu przez pracowników prywatnych urządzeń, np. smartfonów i tabletów, do łączenia się z firmową siecią. Zjawisko dotyczy już 87% organizacji i może narażać je na cyberzagrożenia. Odpowiednie zarządzanie środowiskiem BYOD jest jednym z kluczowych obszarów zapewnienia bezpieczeństwa organizacji.
Jaki prezent na Dzień Babci i Dziadka? [+ KONKURS] – poleca myPhone i HAMMER
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-15 15:42 - dodaj komentarz
Dzień Babci i Dziadka zbliżają się wielkimi krokami. Zapewne wielu z nas wybór odpowiedniego prezentu dla seniora z tej okazji skutecznie spędza sen z powiek. Jaki zatem upominek wręczyć dziadkom? Z pomocą przychodzi myPhone – znana polska marka telefonów i smartfonów, krajowy lider telefonów komórkowych dla osób w dojrzałym wieku. Ponadto, myPhone dla wszystkich Klientów przygotował również ciekawy konkurs, w którym można wygrać profesjonalną, rodzinną sesję fotograficzną lub weekend w SPA.
Asystent Google po polsku. Co z rozwojem płatności głosowych w Polsce?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-15 15:40 - dodaj komentarz
W tym tygodniu Google oficjalnie uruchamia polskojęzyczną wersję Asystenta Google. Czy wirtualny asystent, który rozumie i reaguje na język polski sprawi, że Polacy pokochają usługi głosowe? Komentuje Miłosz Kurzawski, ekspert Blue Media. Rynek asystentów głosowych i powiązanych z nimi inteligentnych głośników w Polsce - w porównaniu do Stanów Zjednoczonych, czy Europy Zachodniej, a nawet Chin - praktycznie nie istnieje. W Stanach Zjednoczonych nawet co czwarte gospodarstwo
Stanowisko REPR ws. etycznego zachowania w komunikacji cyfrowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-15 15:37 - dodaj komentarz
Rada Etyki Public Relations zwraca się z apelem do środowisk zajmujących się profesjonalną komunikacją, w szczególności do branży public relations i komunikacji marketingowej, oraz do wydawców, o zwracanie większej uwagi na znaczenie i przestrzeganie standardów etycznych w procesie komunikacji i wymiany informacji w sieci. Rada Etyki PR z niepokojem obserwuje treści publikowane w mediach internetowych i społecznościowych i wzywa do przestrzegania standardów komunikacji
Dalszy wzrost światowego rynku elektroniki konsumenckiej
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-15 15:32 - dodaj komentarz
Światowy rynek elektroniki konsumenckiej zakończył 2018 rok 6-procentowym wzrostem sprzedaży, która wyniosła 138 mld euro. We wszystkich regionach zanotowano znaczący wzrost. W 2019 roku prognozowany jest dalszy 4-procentowy wzrost wartości sprzedaży. Urządzenia inteligentne wyposażone w zaawansowane funkcje oraz systemy zintegrowanych asystentów głosowych nadal posiadają niewykorzystany potencjał biznesowy. Popyt na elektronikę konsumencką na lokalnych rynkach podlega wpływom globalnych trendów.
Apple Pay już dostępne dla klientów ING Banku Śląskiego
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-15 15:30 - dodaj komentarz
ING Bank Śląski udostępnił usługę Apple Pay posiadaczom kart Visa Zbliżeniowa wydawanych do rachunku. Nowa usługa zapewnia szybkie, łatwe, wygodne płatności, które są jednocześnie bezpieczne i zapewniają ochronę prywatności użytkownika. Prywatność i bezpieczeństwo są kluczowe dla Apple Pay. Podczas dokonywania płatności Apple Pay z użyciem karty, jej numer nie jest zapisywany ani w pamięci urządzenia, ani na serwerach Apple.
Business Intelligence w służbie administracji sądowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-15 15:28 - dodaj komentarz
Cztery miesiące pracy. Tyle czasu w 2018 roku mogła zaoszczędzić Administracja Sądowa Łotwy, dzięki wdrożeniu platformy do analityki biznesowej firmy MicroStrategy. Oszczędność czasu i pieniędzy są jednymi z korzyści, jakie niesie za sobą wykorzystanie narzędzi z zakresu Business Intelligence w organizacji oraz możliwości, które otwierają się przed instytucjami publicznymi opierającymi swoje działania na danych. MicroStrategy Incorporated (Nasdaq: MSTR) to wiodący na świecie
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: