GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Generacja Z - Nowe Pokolenie Konsumentów
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-22 14:11 - dodaj komentarz
Generacja Z jest pokoleniem osób aktualnie wchodzących w dorosłość. To właśnie jej przedstawiciele, czyli młodzi urodzeni po 1997 roku, obecnie stanowią coraz szersze grono konsumentów, których oczekiwania oraz wyznawane wartości stają się podstawą działań i ofert wielu firm. Co wobec tego charakteryzuje Generację Z jako potencjalnego klienta? Na czym im zależy oraz co wyróżnia na tle poprzedników?
Samsung w pierwszej piątce tegorocznego rankingu Best Global Brands
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-22 14:09 - dodaj komentarz
Firma uzyskała piątą lokatę w przeprowadzonym przez Interbrand rankingu 100 najlepszych globalnych marek. Wartość marki Samsung opiewa na 74,6 mld USD, czyli o 20% więcej niż w ubiegłym roku. Samsung Electronics potwierdził dziś swoją pozycję w pierwszej piątce marek wg rankingu Interbrand Best Global Brands 2021. Na liście najlepszych globalnych marek, ogłoszonej przez ogólnoświatową firmę konsultingową Interbrand, firma Samsung uplasowała się na piątym miejscu, a wartość jej marki wyniosła 74,6 mld USD,
Wyłudzenie na PIT pod szyldem Poczty Polskiej
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-22 14:06 - dodaj komentarz
Cyberprzestępcy opracowali nowy sposób wyłudzenia wrażliwych danych oraz przejęcia zgormadzonych środków finansowych z kont podatników. Metoda ta polega na rozsyłaniu fałszywych wiadomości sms z informacją o zwrocie podatku z rozliczenia PIT 37. W otrzymanej wiadomości oprócz komunikatu „Masz prawo do zwrotu podatku z PIT 37 pobierz online.” jest dołączony odnośnik prowadzący do fałszywej strony Poczty Polskiej, na której odbiorca jest proszony o podanie danych takich jak: imię, nazwisko, adres e-mail, PESEL
Jak zatrzymać cyfrowy łańcuch śmierci?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-22 14:04 - dodaj komentarz
Na rynku pracy w wielu obszarach wąskie specjalizacje odchodzą do przeszłości, a pracodawcy poszukują kandydatów o szerokim wachlarzu umiejętności. Dzieje się tak m.in. w branży cyberbezpieczeństwa. Posiadanie rozległej wiedzy z zakresu ochrony środowisk IT, chmury i sieci zwiększy szanse na znalezienie się w gronie najlepszych kandydatów do pracy i pomoże w walce z wszelkimi rodzajami obecnych i przyszłych cyberzagrożeń. Podejście do sieci bazujące na jej bezpieczeństwie wymaga od specjalistów łączenia umiejętności z różnych dziedzin.
Naprawa wyświetlacza – nowa usługa w portfolio serwisu Samsung
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-22 14:00 - dodaj komentarz
Wymiana ekranu to często wybierana usługa serwisowa urządzeń mobilnych. W wielu przypadkach jednak całkowita wymiana wyświetlacza nie jest konieczna. Dlatego Samsung wprowadził do portfolio swoich serwisów nowość – atrakcyjną cenowo usługę naprawy ekranu, będącą alternatywą dla jego wymiany. Od października posiadacze urządzeń Samsung Galaxy będą mogli korzystać z nowej usługi serwisowej Samsung – naprawy wyświetlacza – alternatywy dla usługi wymiany całego modułu ekranu.
Premiera The Office w CANAL+
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-22 13:57 - dodaj komentarz
uż 22 października w serwisie CANAL+ online można zobaczyć wszystkie odcinki polskiej wersji serialu ‘The Office’. Jego akcja rozgrywa się w siedleckim przedsiębiorstwie wody mineralnej ‘Kropliczanka’, które zostaje przejęte przez nowego właściciela powodując obawy wśród pracowników o swoje stanowiska w firmie. Jakie problemy oraz intrygi na nich czekają? W rolach głównych będziemy mogli zobaczyć takie gwiazdy jak: Vanessa Aleksander, Piotr Polak oraz Adam Woronowicz.
Znamy Kapitułę konkursu Huawei Startup Challenge
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-21 14:21 - dodaj komentarz
Huawei Polska oraz Startup Academy ogłosili skład tegorocznej Kapituły konkursu Huawei Startup Challenge 2. Znaleźli się w niej uznani eksperci ze świata nauki, biznesu oraz administracji publicznej. Oceniającymi zostali m.in. Przemysław Kurczewski, Zastępca Dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Bartosz Sokoliński, Dyrektor Zarządzający ds. Innowacji i Technologii w Agencji Rozwoju Przemysłu. Motywem przewodnim drugiej edycji Huawei Startup Challenge jest #TechForBetterPlanet.
Samsung prezentuje portret technologiczny polskiego lekarza
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-21 14:19 - dodaj komentarz
Polscy lekarze oczekują większego udziału technologii mobilnych w medycynie – wynika z badania IQVIA dla Samsung. Aż 96% z nich uważa, że smartfony mogłyby być szerzej wykorzystywane w sektorze medycznym, a 9 na 10 deklaruje, że monitorowanie stanu pacjenta przy pomocy profesjonalnych aplikacji znacznie usprawnia opiekę. E-medycyna to dla nich też szansa na większą elastyczność zawodową. IQVIA na zlecenie Samsung zapytała lekarzy pierwszego kontaktu, którzy w placówkach publicznych pracują przez min 50% swojego czasu
OPPO w Ofercie Tygodnia taniej nawet 360 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-21 14:16 - dodaj komentarz
Jak co tydzień Orange wystartowało z nową ofertą tygodnia. Będzie aktualna do 27 października lub wyczerpania zapasów. Klienci ofert abonamentowych mogą kupić najnowszy flagowiec OPPO Reno6 Pro nawet 360 zł taniej. Natomiast wybierając Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6/128 GB z Planem 60 lub Orange Love Standard, zaoszczędzą 190 zł. W przypadku oferty bez abonamentu, oba smartfony w okresie obowiązywania promocji, będą tańsze o 100 zł. Warto zwrócić uwagę na wyjątkowo mocną baterię tego modelu.
Głębokie uczenie (się) fundamentem edukacji hybrydowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-21 14:08 - dodaj komentarz
Nie ma wątpliwości, że cały sektor edukacji będzie wspominał czas lock-downu jako moment szczególny, który obnażył słabości tradycyjnego podejścia do tak ważnego etapu życia każdego młodego człowieka. Zwłaszcza, że żyjemy w świecie nacechowanym coraz większą zmiennością i tempem rozwoju wielu jego elementów, w tym edukacji. Jednak zarówno uczennice i uczniowie, rodzice, jak i cała kadra nauczycielska pokazali nie tylko heroiczną wręcz odwagę, ale i energię oraz umiejętność dostosowania się do nowych warunków,
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: