GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Jak banki mogą konkurować z fintechami?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-18 15:17 - dodaj komentarz
Na rynek finansowy cały czas wchodzą nowe firmy technologiczne, które zyskują sporą popularność wśród konsumentów, w dużym stopniu ludzi młodych. Przedsiębiorstwa te stanowią coraz poważniejszą konkurencję dla podmiotów tradycyjnego sektora bankowego. Dlatego banki, jeśli chcą być atrakcyjne dla klientów, nie mogą stać w miejscu: powinny ciągle uczestniczyć w wyścigu technologicznym. Dla banków podstawą jest wysoka rentowność.
Certyfikowany mechanizm monitorowania internetu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-18 15:15 - dodaj komentarz
Już ponad 26 tys. użytkowników zarejestrowało się do certyfikowanego mechanizmu monitowania jakości dostępu do internetu, który od sześciu miesięcy pozwala nie tylko sprawdzić szybkość posiadanej usługi, ale dochodzić swoich praw, jeśli dostawca nie wywiązuje się z umowy. W tym czasie wykonanych zostało ponad 260 tys. pomiarów, na podstawie których stworzyliśmy m.in. ranking operatorów stacjonarnych i mobilnych. Dane przygotowaliśmy we współpracy z firmą V-Speed, która przygotowała mechanizm.
Inteligentne ubrania i żarówki wzywające pomoc, czyli dom przyszłości dzięki 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-18 15:12 - dodaj komentarz
Dom znający wszystkie upodobania swojego właściciela oraz szafa pełna inteligentnych ubrań z funkcją kontroli stanu zdrowia. Brzmi jak wizja przyszłości? Rozwiązania z obszaru inteligentnych domów wprowadzane są już teraz i choć na co dzień się o tym nie myśli, to za ich upowszechnieniem stoi nadchodząca technologia 5G. Według danych przedstawionych w tegorocznym raporcie Ericsson ConsumerLab na temat potencjału technologii 5G, 25 proc. gospodarstw domowych
Europejskie pieniądze na polską sztuczną inteligencję
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-18 15:09 - dodaj komentarz
Samurai Labs, pierwsze w Polsce laboratorium sztucznej inteligencji walczące z cyberprzemocą, otrzymało grant z europejskiego programu Horyzont 2020. Spośród 25 krajów i 2822 złożonych wniosków, dofinansowanie uzyskały jedynie 274 projekty, z czego zaledwie trzy z Polski. Łączna kwota przyznana przez Komisję Europejską na innowacje to 13,7 miliona euro. Horyzont 2020 to największy unijny program w zakresie badań naukowych i innowacji, w ramach którego w ciągu 7 lat (2014–2020)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-18 15:05 - dodaj komentarz
Kupując nowy smartfon użytkownicy oczekują, że będzie on działał jak najdłużej. Coraz chętniej – zwłaszcza w odniesieniu do produktów klasy premium – decydują się na dodatkowe ubezpieczenie czy przedłużenie ochrony gwarancyjnej, ale nie zawsze jest to pakiet oferowany przez producenta. W tym kontekście rzadko porusza się temat jakości usług oraz użytych w jej trakcie komponentów, więc – aby uniknąć rozczarowania – warto pamiętać o kilku rzeczach.
NEXERA zrealizowała już ponad 1.000 zamówień od OSE
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-17 14:58 - dodaj komentarz
NEXERA, hurtowy operator telekomunikacyjny, zrealizowała już ponad tysiąc zamówień od Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej na transmisję danych dla szkół. Liczba placówek edukacyjnych podłączonych do sieci NEXERY, w których OSE może zapewniać dostęp do Internetu systematycznie rośnie, a NEXERA jest jednym z największych partnerów OSE w tym zakresie. 900 adresów w 6 miesięcy.
Białostocki oddział NASK ma już rok
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-17 14:55 - dodaj komentarz
Grupa NASK rozrasta się z każdym rokiem. 1 czerwca 2018 roku został powołany oddział w Białymstoku. Od tamtego czasu zespół ekspertów prężnie działa przede wszystkim realizując i wdrażając jeden ze sztandarowych projektów NASK – EZD RP, czyli elektroniczne zarządzanie dokumentacją. Realizowany jest on we współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji oraz w partnerstwie z Wojewodą Podlaskim. System EZD RP będzie udostępniany nieodpłatnie wszystkim zainteresowanym podmiotom
Nju mobile: Im dłużej, tym lepiej – teraz z automatu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-17 14:53 - dodaj komentarz
Od dziś nowi klienci nju mobile kupując w abonamencie plan podstawowy lub internetowy automatycznie będą mieć włączaną usługę „im dłużej, tym lepiej”, która mnoży ich GB za staż. To dla nich bardzo wygodna zmiana, bo nie będą już musieli pamiętać by zrobić to samodzielnie: sms-em lub na portalu. W skrócie „im dłużej, tym lepiej” to nagroda za staż w nju: im dłużej jesteś klientem sieci tym więcej zyskujesz. Do tej pory, samodzielnie uruchamiało ją aż 55% nowych klientów nju.
Bank Pocztowy rozpoczął uruchamianie otwartej bankowości zgodnie z PSD2
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-17 14:45 - dodaj komentarz
W ramach rozpoczęcia produkcyjnego uruchamiania otwartej bankowości (interfejs API) Klienci Banku korzystający z bankowości Pocztowy24 i EnveloBank, po wyrażeniu odpowiednich zgód, uzyskają możliwość korzystania z usług finansowych certyfikowanych dostawców trzecich (TPP). Wprowadzone zmiany stanowią realizację wymogów Dyrektywy PSD2. Udostępnienie w bezpieczny dla Klientów sposób historii rachunku czy dokonywanie płatności z kont Banku Pocztowego
OPPO przedstawia Creators Awards konkurs fotograficzny
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-17 14:43 - dodaj komentarz
OPPO, wiodący globalny producent smartfonów, uruchamia od dziś wyjątkowy projekt - OPPO Creators Awards 2019 - otwarty dla każdego konkurs na najlepsze zdjęcia wykonane smartfonem, którego celem jest wspieranie i inspirowanie nowego pokolenia miłośników fotografii mobilnej na całym świecie. Z tej okazji marka przygotowała także Manifest wideo, oddający ducha przedsięwzięcia. Został on nakręcony podczas turnieju Roland Garros.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: