GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Smartfony na Dzień Babci i Dziadka w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-18 13:33 - dodaj komentarz
Współcześni dziadkowie coraz częściej i chętniej korzystają z nowoczesnych technologii. Dodatkowo pandemia pokazała nam, że warto, by seniorzy mieli dostęp do smartfonów, internetu, żeby ułatwiali sobie życie oraz kontakty z bliskimi. Dlatego, jako prezenty na ich nadchodzące święto, polecamy specjalną promocyjną ofertę z telefonami. Jaki telefon sprawdzi się dla seniora?
Bilet miesięczny w Rzeszowie już w aplikacji mPay
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-18 13:29 - dodaj komentarz
Od początku stycznia br. rzeszowianie szybko i wygodnie zakupią bilet okresowy komunikacji miejskiej w wielofunkcyjnej aplikacji mPay – z dowolnego miejsca i w dogodnym dla siebie czasie. We wrześniu ub.r. mieszkańcy zyskali możliwość wniesienia tą drogą opłaty za przejazd w ramach biletów jednorazowych i czasowych. Wcześniej mogli także opłacić postój w strefie płatnego parkowania. Wystarczy kilka kliknięć, by przez miesiąc móc swobodnie przemieszczać się po Rzeszowie
Galaxy S21 z dostępem do 5G w przedsprzedaży w Plusie
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-18 13:26 - dodaj komentarz
Równolegle z premierą najnowszej serii smartfonów Samsung Galaxy S21 5G flagowce trafiły do przedsprzedaży w Plusie. W ofercie abonamentowej operatora dostępne są wszystkie 3 modele: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, Samsung Galaxy S21+ 5G 256 GB oraz Samsung Galaxy S21 5G 128GB. Model Galaxy Ultra 5G można nabyć w dwóch wersjach pamięci: 512GB i 256GB. Wszystkie modele wspierają najszybsze i największe zasięgowo 5G w sieci Plus.
5G od T-Mobile wkracza do Trójmiasta
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-18 13:22 - dodaj komentarz
Wydarzenia ubiegłego roku pokazały, jak powszechne jest zapotrzebowanie na usługi transmisji danych najwyższej jakości – od szkolnictwa i rozrywki, aż po handel, przemysł czy rolnictwo. Rozwój internetu okazał się nie tylko podstawą funkcjonowania wielu branż, ale codziennego życia każdego z nas. By jednak klienci mogli wykorzystywać pełnię potencjału nowych technologii, potrzebna jest stabilna i nowoczesna infrastruktura o odpowiednio dużej przepustowości.
Skorzystaj z profilu zaufanego 80+
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-18 13:12 - dodaj komentarz
Ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla osób powyżej 80. roku życia. By ułatwić proces rejestracji udostępniona zastała nowa usługa – tymczasowy profil zaufany dla seniorów 80+. Z dedykowanej seniorom usługi korzystać mogą wyłącznie osoby, które skończyły 80 lat. Tymczasowy PZ jest ważny przez trzy miesiące od potwierdzenia. Mogą go założyć osoby bez konta w odpowiednim banku, nie wymaga też wizyty w punkcie potwierdzającym.
realme wchodzi na rynek Smart Home
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-18 13:01 - dodaj komentarz
realme wprowadziło do sprzedaży w Polsce inteligentną wagę Smart Scale, która pozwala na codzienne kontrolowanie masy ciała oraz stanu zdrowia organizmu. Premiera wagi jest jednocześnie debiutem realme na rynku Smart Home. Wkrótce w ofercie producenta pojawią się kolejne urządzenia połączone wspólną aplikacją realme Link. Inteligentna waga Smart Scale już w sprzedaży za 99 złotych.
W efekcie pandemii dzieci z klas 1-3 częściej korzystają z sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-18 12:53 - dodaj komentarz
Sytuacja związana z nauką zdalną i lockdownem wpłynęła na zmianę nawyków nie tylko dorosłych, ale i najmłodszych. Według badania przeprowadzonego przez firmę Sophos, aż 67% dzieci z klas 1-3 korzysta z internetu częściej niż przed pandemią. Powrót najmłodszych do szkół to wyczekiwana przez wielu rodziców i dobra dla uczniów wiadomość. Zdalne nauczanie pokazało jednak wyzwania związane z bezpieczeństwem dzieci w internecie oraz właściwym korzystaniem przez nie z urządzeń elektronicznych.
Nie daj się cyberwirusowi
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-18 12:49 - dodaj komentarz
Cyberprzestępcy nie mają litości. Aby Was okraść wykorzystają Wasz lęk, niepokój o bliskich i chęć zadbania o zdrowie. Nie dajcie się. Oto jak się przed nimi obronić. Ostatnie miesiące, tygodnie i dni to czas wyjątkowej aktywności cyberprzestępców. Od początku stycznia na naszą listę ostrzeżeń przed fałszywymi stronami trafiło 600 witryn. Od marca 2020 r. – 8151.
Roboty sprzątające, pralki i suszarki z wykorzystaniem sztucznej inteligencji
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-15 16:09 - dodaj komentarz
Samsung powiększa portfolio o kolejne urządzenia mające ułatwić życie. Należy do nich JetBot 90 AI+, który dba o czystość podłóg korzystając z innowacyjnej technologii nawigacji oraz pralki i suszarki AI Control, które sprawiają, że dbanie o odzież jest prostsze i szybsze. Podczas targów CES 2021, firma Samsung zaprezentowała innowacyjne urządzenia AGD pomagające zautomatyzować codzienne domowe zadania.
SMS z zaproszeniem na szczepienie [KOMENTARZ EKSPERTKI]
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-15 16:03 - dodaj komentarz
Dziś rozpoczęły się zapisy na szczepienie przeciw Covid-19 dla osób spoza grupy 0 jak również rejestracja na szczepienia dla seniorów. Po medykach szczepione będą m.in. osoby powyżej 80 roku życia, co stanowi już pewne wyzwanie logistyczne. Zgodnie z planami rządu opublikowanymi w specjalnym serwisie PAP wykorzystana zostanie w tym celu m.in. komunikacja SMS - potwierdzenie rejestracji na szczepienie wraz z jego datą zostanie przesłane w wiadomości tekstowej.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: