GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

INTERNET STUDENCKI – najnowsza oferta internetowa od Multimedia Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-23 14:47 - dodaj komentarz
Multimedia Polska - ogólnopolski operator telekomunikacyjny przygotował promocyjną ofertę internetową dla ECOstudentów tj. tych, którzy wyrazili lub wyrażą zgodę na otrzymywanie eFaktury!!!! Już za 35,99 zł miesięcznie studenci otrzymują internet z prędkością 120 Mb/sek, a za 44,90 zł aż 300 Mb/sek. Oczywiście wyższe prędkości dostępne są również pod warunkiem, że pozwolą na to lokalne warunki techniczne.
Trzy podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z pendrive’a
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-23 14:44 - dodaj komentarz
Przenośne pamięci USB przydają się zarówno w życiu codziennym jak i zawodowym. Przechowywane na nich dane są nierzadko cenne i poufne. Z uwagi na ich bezpieczeństwo warto korzystać z nośników rozważnie, a także odpowiednio je zabezpieczyć. Badania dowodzą, że prawie połowa osób, znajdujących pendrive’a z nieznaną zawartością, bez większej refleksji podłączy go do komputera. Ciekawość w tym przypadku wygrywa z rozsądkiem, a to może nieść poważne konsekwencje.
Xiaomi: Mi A3 więcej niż wygląd (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-22 16:10 - dodaj komentarz
Mi A3 to piękny smartfon, który w zanadrzu ma znacznie więcej niż sam wygląd. Czytnik linii papilarnych w ekranie. Potrójny aparat 48MP z SI i trybem szerokokątnym. rzedni aparat 32MP a funkcją Panorama Selfie. Pojemna bateria 4030mAh. Wydajny Qualcomm Snapdragon 665. Kup Mi A3 i zgarnij #MiSmartBand4 + dodatkową 6-miesięczną gwarancję na ekran GRATIS! Jeszcze lepsze zdjęcia! Xiaomi Mi A3 uchwyca doskonałe zdjęcia, dzięki podwójnemu aparatowi 20 MP + 12 MP
Nowe miasta z gigabitowym internetem od UPC Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-22 16:02 - dodaj komentarz
Giga Ekspansja trwa. UPC Polska po raz kolejny rozszerza zasięg gigabitowego internetu opartego na światłowodach o nowe miasta. Tym razem do grona giga miast dołączają: Ruda Śląska, Tychy, Lubin, Gdynia i Sopot. Dzięki dotychczasowym inwestycjom w rozbudowę sieci opartej na światłowodach UPC Polska, w zasięgu internetu 1GB/s są już ponad 2 mln gospodarstw domowych, które zyskały nowe możliwości w zakresie korzystania z internetu i rozrywki oraz rozwoju biznesu.
Orange: Już 2000 stacji bazowych z maksymalną agregacją pasm 4G LTE
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-22 15:59 - dodaj komentarz
Klienci Orange mogą korzystać z agregacji 4 pasm 4G LTE, czyli maksymalnej dostępnej sieci Orange Polska konfiguracji, już na 2000 stacji bazowych rozlokowanych w całym kraju. To nie tylko szybszy internet, lecz przede wszystkim większy komfort w korzystaniu ze smartfona, tabletu czy modemu gdy w około jest wiele urządzeń. To szczególnie ważne, gdyż stacje te obsługują w większości przypadków właśnie takie miejsca – zatłoczone centra miast, miejsca wypoczynku,
Nowa jakość aparatów i ogromne ekrany w odświeżonej serii LG K
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-22 15:56 - dodaj komentarz
Podczas targów IFA 2019 w Berlinie LG zaprezentuje nowe smartfony LG K50S i LG K40S, które uzupełniają linię urządzeń z funkcjami z flagowców w atrakcyjnych cenach. W udoskonalonych modelach z serii K zastosowano między innymi lepsze aparaty i wyświetlacze, a także baterie o większej pojemności. Podobnie jak urządzenia z flagowych serii G i V, smartfon LG K50S jest wyposażony w trzy tylne aparaty: 13 MP z autofokusem PDAF,
Domowy Internet LTE Cyfrowego Polsatu już za 25 zł miesięcznie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-22 15:52 - dodaj komentarz
Cyfrowy Polsat przygotował ofertę specjalną Internetu Domowego LTE już za 25 zł/mies. dla klientów korzystających z telewizji satelitarnej lub telewizji kablowej w technologii IPTV. Abonenci posiadający usługę telewizyjną z miesięcznym abonamentem od 49,90 zł mogą dokupić Internet LTE nawet za połowę ceny. Promocja obejmuje dwa abonamenty: 50 GB + LTE bez końca za 25 zł/mies. i 100 GB + LTE bez końca za 45 zł/mies.
Play z nagrodą dla Najszybszej Sieci Mobilnej w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-22 15:49 - dodaj komentarz
Firma Ookla specjalizująca się w pomiarach prędkości łącza internetowego, twórca strony oraz aplikacji speedtest.net przyznała PLAY nagrodę dla Najszybszej Sieci Mobilnej w Polsce. Nagrody Ookla Speedtest są przyznawane najlepszym dostawcom internetu uwzględniając średnie prędkości pobierania oraz wysyłania danych. Testy wykonywane są przez samych użytkowników zarówno przez aplikację jak i stronę internetową speedtest.net i obejmują wszystkich operatorów w Polsce.
Sony Xperia 1 aż 528 zł taniej  w Orange (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-22 15:46 - dodaj komentarz
Tradycyjnie w czwartek Orange ma dla was ofertę tygodnia, czyli 7-dniową obniżkę na wybrany model smartfona. Dzisiaj jest to nowy, ale bardzo dobrze przyjęty przez użytkowników smartfon Sony Xperia 1. Xperia 1 łączy w sobie najlepsze sprzętowe rozwiązania marki Sony: fotograficzne i telewizyjne. Do tego ma wyświetlacz CinemaWide o kinowych proporcjach 21:9, który umożliwia oglądanie filmów na całym ekranie. Do listy kinowych rozwiązań trzeba dodać przestrzenny dźwięk i
Rysowanie po ekranie Pióro wieczne w czasach cyfrowych. #MicrosoftMówi
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-22 15:43 - dodaj komentarz
W czerwcu 1943 roku Amerykański Urząd Patentowy zatwierdził w USA wniosek o numerze 2,390,636, opracowany przez dwóch braci: Laszlo i György’ego Bíró. Dzięki niemu dwaj imigranci pochodzący z Węgier zyskali status odkrywców pióra kulkowego – protoplasty dzisiejszego długopisu – i nomen omen zapisali się wielkimi zgłoskami w historii. Do dziś zresztą w angielszczyźnie zamiennie ze słowem „pen” na określanie długopisu czy pióra kulkowego używa się rzeczownika „biro”.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: