GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Liberty Global ogłasza zmiany kierownicze w Europie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-18 15:47 - dodaj komentarz
Eric Tveter ustępuje ze stanowiska, zaś od 1 lipca rolę CEO odpowiedzialnego za Europę Wschodnią obejmie Robert Redeleanu. Grupa Liberty Global ogłosiła dziś odejście Erica Tvetera, który sprawował wysokie funkcje kierownicze w Liberty Global od 2009 r. Był m.in. Prezesem szwajcarskiego operatora telewizji kablowej, a następnie CEO odpowiedzialnym za obszar Europy Środkowo- Wschodniej, powiększony również o Austrię. Ostatnio Tveter zajmował jednocześnie dwa stanowiska:
Aktualizacja mapy Białorusi w oprogramowaniu Navitel Navigator
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-18 15:44 - dodaj komentarz
W przeddzień II Igrzysk Europejskich, które odbędą się na Białorusi, firma NAVITEL wypuszcza aktualizację map Q1 2019. Aktualizacja mapy została zrealizowana dzięki intensywnej pracy Działu Kartograficznego, Serwisu Geodezyjnego oraz szczegółowej analizie opinii użytkowników aplikacji Navitel Navigator. Mapa Białorusi zawiera 27 410 miast i miejscowości, z czego dla 25 212 z nich możliwy jest podgląd sieci dróg oraz wyszukiwanie adresów.
Tylko jedna osoba na dziesięć rozumie, jak działa technologia kryptowalut
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-18 15:41 - dodaj komentarz
Z nowego badania firmy Kaspersky wynika, że brak wiedzy oraz zaufania powstrzymuje klientów przed korzystaniem z kryptowalut. Mimo że 29% osób posiada pewną wiedzę na temat kryptowalut i istnieje spore zapotrzebowanie na wykorzystywanie tej technologii, zaledwie jedna osoba na dziesięć (10%) w pełni rozumie, jak działają kryptowaluty. Wskaźnik stosowania kryptowalut przez klientów na całym świecie spada, mimo że technologia ta posiada zwolenników wśród
Plus Internet na wakacjach (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-18 15:39 - dodaj komentarz
Potrzebujesz więcej Internetu dla swojej rodziny? Nie ma sprawy! Jeśli masz abonament w Plusie, dokup dodatkowe 60 GB na smartfona już za 25 złotych.
E-dowód: milion wniosków w 106 dni
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-18 15:34 - dodaj komentarz
Średnio 9 474 Polaków każdego dnia, od 4 marca, składało wniosek o nowy dowód osobisty. Efekt? Ponad milion wniosków w dokładnie 106 dni. Niemal 650 tysięcy osób zdążyło już odebrać nowy dokument. E-dowód to dowód osobisty z warstwą elektroniczną. Odbierają go wszystkie osoby, które wniosek o nowy dokument złożyły 4 marca i później. Zasadnicza różnica między nowym dowodem a starym jest taka, że e-dowód to także nośnik naszej identyfikacji elektronicznej.
Zamiast ryzykować, zabezpiecz firmowe dane z urządzeniami Zyxel
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-18 15:32 - dodaj komentarz
Nawet niewielkie firmy mogą przetwarzać informacje o tysiącach osób oraz dane biznesowe o ogromnej wartości. Zasoby gromadzone w lokalnej sieci to łakomy kąsek dla cyberprzestępców, a wyciek danych może ciągnąć za sobą poważne konsekwencje zarówno pod względem finansowym, jak i wizerunkowym. Zabezpieczenie sieci przed dostępem niepowołanych osób i złośliwego oprogramowania nie jest trudne, trzeba jednak pomyśleć o nim zanim pojawi się problem.
Motorola one vision - elegancka i bezpieczna
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-18 15:30 - dodaj komentarz
W zeszłym miesiącu Motorola zaprezentowała nową motorolę one vision - telefon marki cenionej i darzonej zaufaniem już od 90 lat za jakość sprzętu i innowacyjność. Najnowsze urządzenie stanowi doskonałe połączenie eleganckiego wzornictwa i innowacyjnej technologii mobilnej oraz bezpieczeństwa gwarantowanego przez program Android One.
FIBEE I oraz FIBEE IV wybrały generalnych wykonawców
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-18 15:26 - dodaj komentarz
Zarządy spółek FIBEE I oraz FIBEE IV podpisały dziś umowy z generalnymi wykonawcami na osiemnastu obszarach trzeciego konkursu Działania 1.1 Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Spółki FIBEE I oraz FIBEE IV są największym beneficjentem trzeciego konkursu POPC. W ramach ich działań związanych z tym projektem dostęp do otwartej sieci światłowodowej uzyskają mieszkańcy ponad 5600 miejscowości, w których wcześniej nie podpisano wniosków o dofinansowanie.
Energa prezentuje nowe technologie prac pod napięciem
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-18 15:25 - dodaj komentarz
Energa Operator, podczas konferencji w Toruniu, zaprezentowała nowatorską technologię umożliwiającą wymianę słupów bez przerywania dostaw energii elektrycznej. Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energi Elektrycznej, Polski Komitet Bezpieczeństwa w Elektryce SEP oraz Energa Operator wspólnie zorganizowały w Toruniu konferencję pt. „Prace Pod Napięciem w sieciach nn, SN i WN w Polsce i na Świecie”. W wydarzeniu udział wzięli energetycy i specjaliści z Polski oraz Europy.
Szybszy światłowód w Orange Love
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-18 15:23 - dodaj komentarz
Orange Polska podnosi prędkości internetu światłowodowego. Klienci Orange Love dostaną większe pakiety danych do wykorzystania na smartfonach. W naszych domach korzystamy z coraz większej liczby urządzeń podpiętych do internetu. Dlatego potrzebujemy niezawodnego i szybszego dostępu do sieci. Od dzisiaj (18 czerwca) Orange Polska zwiększa prędkość zarówno pobierania, jak i wysyłania danych internetu światłowodowego, także w pakiecie Orange Love.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: