GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

UPC: Internet i telewizja w super cenach
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-19 14:48 - dodaj komentarz
UPC Polska ruszyło z odświeżoną ofertą, w ramach której nowi klienci mogą liczyć na jeszcze więcej rozrywki z nowym pakietem telewizyjnym oraz nielimitowanymi usługami komórkowymi i nowoczesnymi urządzeniami, między innymi Samsungiem Galaxy M11 w super cenie. UPC Polska odpowiada na zróżnicowane potrzeby klientów, ceniących sobie zarówno dostęp do najnowocześniejszych, niezawodnych usług, jak i korzyści z konwergentnej oferty, łączącej wszystkie rozwiązania w ramach jednej umowy.
TP-Link Archer AX90 i Archer AX73 – nowe routery WiFi 6
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-19 14:46 - dodaj komentarz
Archer AX90 i Archer AX73 to nowe routery od TP-Link pracujące w standardzie WiFi 6. Urządzenia doskonale sprawdzą się zarówno w domu jak i w małym biurze. Dzięki mocnym podzespołom i licznym technologiom wspomagających mogą obsłużyć wiele urządzeń jednocześnie, zachowując przy tym niezwykle wysokie prędkości sieci bezprzewodowej. Nowe routery od TP-Link spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników i obsłużą intensywny ruch danych, generowany przez transmisje strumieniowe i gry.
Inteligentne uprawy dzięki współpracy eAgronom i T-Mobile Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-19 14:42 - dodaj komentarz
Na przełomie tego roku rozpoczęła się realizacja pierwszego w Polsce komercyjnego projektu z obszaru e-rolnictwa z wykorzystaniem technologii Narrowband-IoT. eAgronom, spółka specjalizująca się w tworzeniu cyfrowych rozwiązań wspierających pracę gospodarstw rolnych, dostarczyła swoim klientom pierwsze czujniki pozwalające kontrolować stan upraw oraz dostarczające dane niezbędne do optymalizacji produkcji. Urządzenia działają w oparciu o ogólnopolską sieć
Gala KSW 58 w PPV w Cyfrowym Polsacie i IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-19 14:40 - dodaj komentarz
W sobotę, 30 stycznia br. w Cyfrowym Polsacie i IPLI będzie można obejrzeć pierwszą w tym roku galę KSW 58, a w niej pojedynek o pas w wadze piórkowej. Bronić go będzie, już po raz drugi, Salahdine Parnasse. Zawalczy o niego Daniel Torres. Równie ekscytująco zapowiada się walka byłego sztangisty Szymona Kołeckiego z Martinem Zawadą. W pozostałych walkach widzowie zobaczą m. in. gwarantującego niezwykle widowiskowe walki Michała Michalskiego
Słuchawki z serii LG TONE Free – z aktywną redukcją szumu
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-19 14:37 - dodaj komentarz
Model HBS-FN7 zapewnia najwyższy poziom doznań dźwiękowych dzięki technologii Meridian oraz higienę użytkowania za sprawą etui z funkcją odkażania. LG rozszerza linię LG TONE Free o model HBS-FN7. To jeszcze bardziej technologicznie udoskonalone i w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne. Z wszystkimi zaletami bliźniaczego modelu LG HBS-FN6: intuicyjną obsługą, komfortem użytkowania, izolacją od hałasu z otoczenia, najczystszym dźwiękiem gwarantowanym przez firmę Meridian,
Microsoft: Na co ma wpływ analityka danych?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-19 14:33 - dodaj komentarz
Kiedy rok temu Microsoft zaprezentował Azure Synapse Analytics, firma obiecała, że dane i możliwości analityczne będą dostępne dla ludzi – w dowolnym miejscu w organizacji – jednocześnie odciążając wykwalifikowanych pracowników technicznych, aby mogli skupić się na zadaniach o wyższej wartości, niż zarządzanie infrastrukturą danych.
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-19 14:26 - dodaj komentarz
W ramach projektu edukacyjnego B.NET, realizowanego przez Fundację Digital University i T-Mobile Polska przeprowadzonych zostało już 11 szkoleń online, w których udział wzięło ponad 300 pedagogów z całej Polski. Spotkania miały na celu rozwój cyfrowych umiejętności i wzrost świadomości na temat zagrożeń w sieci. W pierwszym kwartale 2021 roku eksperci przeprowadzą kolejnych 5 szkoleń.
Certyfikat OK Senior dla Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-19 14:24 - dodaj komentarz
Około 26% klientów Orange to osoby powyżej 65. roku życia, dla których nowoczesna technologia nie zawsze jest intuicyjna i prosta – potrzebują innej komunikacji, więcej czasu i empatii. Staramy się jak najlepiej odpowiadać na te potrzeby, oferując udogodnienia na infolinii – dedykowanych doradców, którzy nawet najtrudniejsze kwestie techniczne wytłumaczą prostym i zrozumiałym językiem, a rozmowa z nimi może trwać tak długo, jak tylko to będzie konieczne dla załatwienia sprawy.
Czy możemy wprowadzić 5G i zmniejszyć zużycie energii?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-19 14:19 - dodaj komentarz
Sektor ICT odpowiada za 1,4% światowej emisji dwutlenku węgla, ale ma możliwość 15% redukcji w innych sektorach, takich jak energetyka, przemysł czy transport. Jeśli sieć 5G zostanie wdrożona w taki sam sposób, jak poprzednie generacje, zużycie energii gwałtownie wzrośnie. Obecne roczne globalne koszty energetyczne związane z eksploatacją sieci komórkowych wynoszą 25 mld USD. Zarówno z punktu widzenia wydatków, jak i śladu węglowego, zużycie energii jest jednym z
Utrzymanie ciągłości biznesowej priorytetem także na 2021
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-19 14:16 - dodaj komentarz
Pandemia COVID-19 wymusiła w firmach modyfikację wielu procesów operacyjnych i decyzyjnych oraz nadała praktyczny wymiar scenariuszom, które wcześniej były tylko hipotetyczne. Wszystko po to, by zapewnić ciągłość działania biznesu w czasach przymusowego ograniczenia kontaktów i masowej pracy zdalnej. Po niemal roku trwania pandemii firmy przyzwyczaiły się do “nowej normalności”.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: