GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

HBO GO teraz także dla klientów Planów Mobilnych oraz Orange Love Mini
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-22 15:15 - dodaj komentarz
Klienci Planów Mobilnych i Orange Love Mini mogą już skorzystać z usługi HBO GO, która zapewnia dostęp do filmów i seriali online w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu – smartfonie, laptopie, komputerze czy smart tv. HBO GO to internetowy serwis wideo na życzenie, oferujący dostęp do filmów, seriali oraz programów z oferty kanałów HBO (HBO, HBO2, HBO3) i Cinemax.
Wzrasta poziom zaawansowania cyberzagrożeń
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-22 15:12 - dodaj komentarz
Microsoft publikuje najnowszą edycję raportu Digital Defense Report. Raport wyraźnie wskazuje, że w ciągu ostatniego roku cyberataki stały się bardziej wyrafinowane. Do ich przeprowadzenia przestępcy wykorzystują metody, które utrudniają ich wykrycie i zagrażają nawet najbardziej odpornym celom. Znacznie nasiliła się w tym czasie działalność podmiotów związanych z różnymi państwami, które stosują w swoich działaniach zaawansowane techniki wywiadowcze, zagrażające
Ugoda między Emitel i TV Spektrum
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-22 15:10 - dodaj komentarz
Emitel oraz TV Spektrum doszły do porozumienia w sprawie zakończenia dotychczasowego sporu sądowego, dotyczącego rozliczeń za usługi dostępu TV Spektrum do Multipleksu 8 w celu rozpowszechniania kanału Nowa TV. Strony zgodnie uznały, że podstawą rozliczeń stron jest zawarta przez nie w październiku 2016 roku umowa. Strony nie ujawniają szczegółowych warunków ugody. Porozumienie doszło do skutku po przejęciu kontroli nad TV Spektrum przez Telewizję Polsat.
Samsung Electronics jedną z 5. najlepszych marek globalnych w 2020
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-22 15:07 - dodaj komentarz
Reakcja na pandemię, społeczna odpowiedzialność biznesu, innowacje w urządzeniach lifestylowych oraz nieustające inwestycje w przyszły wzrost – wszystko to zwiększa wartość firmy Samsung, która znalazła się na 5. miejscu w rankingu światowych firm ogłoszonym przez Interbrand. Wartość Samsung, oszacowano na 62,3 mld USD, a zatem aż 12‑krotnie więcej niż przeprowadzone w roku 2000 pierwotne szacunki.
Przekaż niewykorzystane gigabajty – Orange zamieni je na tablety dla dzieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-22 15:04 - dodaj komentarz
Rusza trzecia odsłona akcji charytatywnej „Pomagajmy Gigabajtami”. Klienci indywidualni mobilnych ofert na abonament w Orange mogą przekazywać niewykorzystane pakiety danych, które zostaną zamienione na tablety z internetem dla dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji. Dzięki temu podopieczni Towarzystwa Przyjaciół Dzieci będą mogli korzystać z nowoczesnych urządzeń do nauki i zabawy w środowiskowych ogniskach wychowawczych.
PeoPay KIDS, czyli jak polskie dzieci zarządzają swoimi finansami
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-22 15:02 - dodaj komentarz
Już 33 tys. dzieci w Polsce korzysta z Pakietu PeoPay KIDS i razem z rodzicami uczy się finansów oraz oszczędzania w aplikacji. Rozwiązanie Banku Pekao S.A. zostało wdrożone na Dzień Dziecka, 1 czerwca br. Od tego czasu młodzi użytkownicy wykonali już 327 tys. transakcji na łączną kwotę 2,8 mln zł. Dzieciom udało się również oszczędzić w skarbonkach aż 12,5 mln zł.
Start projektu EUniversal w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-22 15:00 - dodaj komentarz
Energa Operator, w ramach międzynarodowego projektu EUniversal, rozpoczęła testowanie i wdrażanie rozwiązań podnoszących elastyczność sieci energetycznej. Projekt umożliwi zmiany w poborze lub produkcji energii, także tej wytwarzanej z odnawialnych źródeł, w celu wyeliminowania zagrożeń w pracy infrastruktury energetycznej (np. przeciążenia).
Pomagajmy sobie – oferty operatorów telekomunikacyjnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-22 14:18 - dodaj komentarz
Uczycie się i pracujecie zdalnie? Chcecie wiedzieć, który operator oferuje promocje w związku z epidemią? Gdzie możecie liczyć na rabat, odroczenie płatności, odkodowane kanały i załatwienie wszystkich formalności online? Ministerstwo Cyfryzacji ponownie zwróciło się do operatorów telekomunikacyjnych z prośbą o przekazanie nam informacji o specjalnych ofertach, które wprowadzili w związku z aktualną sytuacją.
Nowa, udoskonalona wersja aplikacji Play24
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-22 14:13 - dodaj komentarz
W obecnych czasach możliwość zdalnego zarządzania kontem w sposób bezpieczny, szybki i komfortowy jest bardzo ważną wartością. Nasza aplikacja Play24 jest obecnie najlepiej ocenianą apką do obsługi konta abonenckiego wśród telekomów! A teraz wprowadzamy do niej kolejne funkcje: Wprowadzono uwierzytelnianie biometryczne – zarówno przez odcisk palca jak i rozpoznawanie twarzy! Jest to rozwiązanie oparte o standard FIDO z myślą o bezpieczeństwie danych klientów.
Teleporada — błogosławieństwo czy przekleństwo?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-22 14:10 - dodaj komentarz
Wraz z początkiem pandemii rozwój usług e-zdrowia i telemedycyny gwałtownie w Polsce przyspieszył, a teleporada stała powszechnie stosowanym narzędziem w realizacji świadczeń, szczególnie na poziomie podstawowej opieki zdrowotnej. Czy doszło już do sytuacji, że lekarze rodzinni w zbyt wielu przypadkach rezygnują z wizyty osobistej na rzecz teleporady?
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: