GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Asystent Google wspiera klientów Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-16 15:46 - dodaj komentarz
Dzięki integracji PLAY z Asystentem poprzez platformę Actions on Google, klienci za pomocą komend głosowych będą mogli porozmawiać z PLAY i między innymi sprawdzić nowości w ofercie operatora. Aby rozpocząć konwersację wystarczy powiedzieć „OK Google, Porozmawiaj z Play” lub „OK Google, zapytaj Play co nowego?” PLAY od kilku miesięcy współpracuje z Google nad stworzeniem integracji, umożliwiającej bardziej spersonalizowaną obsługę zapytań kierowanych do Asystenta, a dotyczących np. oferty.
Samsung otwiera studenckie centrum edukacji USG w Bydgoszczy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-16 15:44 - dodaj komentarz
Studenckie centrum edukacji ultrasonograficznej znajdować się będzie w Collegium Medicum na terenie Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Pracownia została wyposażona w 2 nowe aparaty ultrasonograficzne Samsung HS60 i HS40 wraz z kompletem głowic. Dodatkowo w pracowni został zainstalowany duży 75” calowy ekran na którym będzie można wyświetlać obrazy diagnostyczne z aparatów USG jak również inne treści edukacyjne w ramach codziennych zajęć ze studentami.
Filmowy styczeń w IPLI pod znakiem polskiego kina
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-16 15:41 - dodaj komentarz
W IPLI, największym serwisie rozrywki internetowej, można obejrzeć kolejne polskie produkcje filmowe. To m.in. zrealizowana z rozmachem historia polskich pilotów w filmie „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” oraz niezwykły dokument „Niepodległość” oparty na archiwalnych odrestaurowanych i pokolorowanych nagraniach. Wciąż wzbogacana biblioteka filmowa IPLI, w styczniu powiększy się o kolejne ciekawe tytuły – w serwisie będzie można obejrzeć nowe komedie, filmy oparte na wydarzeniach
Gra FORTNITE z lukami bezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-16 15:37 - dodaj komentarz
Badacze firmy Check Point Software Technologies Ltd. ogłosili dziś szczegóły podatności, które mogłyby dotknąć każdego gracza ogromnie popularnej gry online, Fortnite. W Fortnite gra prawie 80 milionów graczy na całym świecie, a sama gra jest popularna na wszystkich platformach, Android, iOS, Windows PC, a także na konsolach takich jak Xbox One czy PlayStation 4. Jeżeli podatność zostałaby wykorzystana, dałaby ona atakującemu pełny dostęp do konta użytkownika,
PHP 7.3 już dostępne na serwerach w nazwa.pl
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-16 15:31 - dodaj komentarz
Nazwa.pl udostępniła w ramach usług hostingowych możliwość korzystania z najnowszego wydania języka PHP w wersji 7.3. Oprócz wielu nowych funkcji oraz zmian dla programistów aktualizacja po raz kolejny powoduje wzrost szybkości działania serwisów WWW. W porównaniu z wersją 5.6 wzrost prędkości działania serwisu jest ponad 3-krotny! PHP to czwarty najpopularniejszy język tworzenia stron internetowych i aplikacji webowych.
KM 816 - nowe radio internetowe w ofercie Kruger&Matz
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-16 15:27 - dodaj komentarz
Kruger&Matz wprowadził do oferty urządzenie, które nie tylko pozwoli słuchać rodzimych stacji radiowych, także w jakości DAB+, ale oferuje też dodatkowe możliwości, które znacznie poszerzają jego funkcjonalność. Model ten pozwoli słuchać stacji radiowych z całego świata oraz umożliwia odtwarzanie własnej playlisty np. ze smartfona. Dla osób ceniących proste rozwiązania KM 816 także skutecznie umili pobudkę. Radio internetowe Kruger&Matz posiada szereg możliwości.
PCO S.A. przedstawia plany na 2019 rok
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-16 15:23 - dodaj komentarz
Kolejne inwestycje w infrastrukturę, poszerzanie asortymentu wyrobów optoelektronicznych, udział w programach modernizacyjnych polskiej armii oraz rozbudowa i doskonalenie bazy badawczo - rozwojowej to kluczowe obszary, wyznaczające ambitne cele i plany dla PCO S.A. na bieżący rok. Największy, krajowy producent optoelektroniki na potrzeby wojska i pozostałych służb mundurowych,zamierza w 2019 roku nadal aktywnie rozwijać swoją ofertę produktową,
Czy Asystent Google przejmie kontrolę na twoim smartofonem? [KOMENTARZ EKSPERTA]
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-16 15:20 - dodaj komentarz
Od wczoraj w końcu mamy już w pełni wirtualnego asystenta, który zna polski i chętnie sprawdzamy, czy na pewno rozumie, co do niego mówimy. Uwaga testerów skupia się na tym, czy wyszukiwanie głosowe działa i jak za pomocą komendy można ustawić budzik. Warto pamiętać, że dobry asystent pracuje także, kiedy nic do niego nie mówimy i po cichu załatwia nasze sprawy. Już teraz Google zerka do wiadomości przychodzących na pocztę Gmail, znajduje tam np. potwierdzenie rezerwacji lotu i
Fortinet współzałożycielem Centrum Cyberbezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-16 15:17 - dodaj komentarz
Fortinet, globalny dostawca cyberzabezpieczeń, został współzałożycielem Centrum Cyberbezpieczeństwa Światowego Forum Ekonomicznego. Celem międzynarodowej inicjatywy jest ulepszanie procesu przewidywania i ochrony przed cyberatakami, a także redukowanie liczby incydentów oraz łagodzenie ich negatywnych skutków. Centrum Cyberbezpieczeństwa zrzesza środowiska biznesowe, akademickie oraz obywatelskie, a także organizacje rządowe i pozarządowe.
CES 2019: Trendy technologiczne od LG na 2019 rok
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-15 16:00 - dodaj komentarz
Pierwszy na świecie rolowany telewizor LG OLED R, wodospad z elastycznych ekranów OLED, telewizory 8K z zaawansowaną matrycą LG OLED, bezobsługowy domowy browar czy roboty, pomagające człowiekowi w podnoszeniu ciężarów – to tylko część futurystycznych innowacji od LG ujawnionych na największych targach technologicznych CES 2019 w Las Vegas.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: