GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Coraz więcej Polaków załatwia sprawy urzędowe przez Internet
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:45 - dodaj komentarz
Tylko przez ostatnie półtora miesiąca z e-usług skorzystało więcej osób niż w całym 2015 roku. Od początku tego roku Polacy odwiedzili portal www.obywatel.gov.pl ponad 3 miliony razy. Z danych opublikowanych na widok.gov.pl (portalu analitycznym administracji publicznej) wynika, że najchętniej sprawy urzędowe załatwiamy przez Internet w porze drugiego śniadania, czyli między godz. 10 a 11. Co ciekawe, częściej na stronę www.obywatel.gov.pl zaglądają kobiety.
Aktualizacja dla nawigacji NAVITEL GPS z Linux'em
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:42 - dodaj komentarz
NAVITEL wydaje aktualizację oprogramowania Navitel Navigator 9.10 dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Linux. Nowa aktualizacja zawiera udoskonalone trasy dla ciężarówek i dużych pojazdów jak również ulepszone obiekty 3D. Do ustawień wprowadzono także odtwarzacz Media Player. System operacyjny Linux zapewnia szybkie i niezawodne działanie Navitel Navigator. Doskonała ochrona oprogramowania wydłuża okres użytkowania nawigacji.
Premiery produktowe Panasonic na rok 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:39 - dodaj komentarz
Rok 2019 w firmie Panasonic to rok pełen technologicznych nowości. Japońska marka wprowadza na rynek dwa nowe telewizory OLED ukazujące fikcyjną rzeczywistość w niemal całkowicie realistycznej wersji. Ponadto warto zwrócić uwagę na obszar audio- mini i micro wieże- gadżety, które nadadzą nowego sensu słowom „udana impreza”. A dla tych lubiących bezwzględnie zatopić się w dźwiękach odtwarzanej muzyki Panasonic przygotował szeroki wybór słuchawek zarówno nausznych jak i dousznych.
Promocja 10 zł Cashback w Google Play tylko w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:34 - dodaj komentarz
10 zł na zakupy w Google Play macie tylko 10 dni! Od 21 do 31 marca 2019 udzielamy do 10 zł rabatu przy pierwszym zakupie na gry, dodatki, aplikacje, książki czy filmy w androidowym sklepie Google PLAY przy płatności „Zapłać z Play” znanej też jako skorzystaj z płatności przez operatora PLAY. Co oznacza to „do 10 zł”? Jeśli kupowana przez Was apka kosztuje 10 zł lub mniej to na fakturze zobaczycie opłatę za nią w wysokości jednego grosza.
Dyrektor NASK na spotkaniu specjalistów w dziedzinie AI w USA
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:29 - dodaj komentarz
Rozwijanie współpracy badawczej w zakresie sztucznej inteligencji, analizy danych i cyberbezpieczeństwa to główny cel spotkania eksperckiego o światowym zasięgu, w którym pod koniec marca w Stanach Zjednoczonych weźmie udział Dyrektor NASK PIB prof. Jacek Leśkow w roli jednego z głównych panelistów. Inauguracyjne warsztaty „Emerging Data Science Methods for Complex Biomedical and Cyber Data” odbędą się na Augusta University w stanie Georgia w dniach 29-30 marca 2019 r.
Nowa generacja bezpłatnego narzędzia Kaspersky Anti-Ransomware Tool
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:26 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab udostępnił nową generację swojego bezpłatnego narzędzia do zwalczania oprogramowania ransomware przeznaczonego dla firm: Kaspersky Anti-Ransomware Tool for Business. Nowa wersja, oprócz wykrywania oprogramowania ransomware, chroni firmy przed cyberzagrożeniami związanymi z pornografią, koparkami kryptowaluty oraz oprogramowaniem adware i innym stwarzającym podwyższone ryzyko. Ochrona obejmuje teraz nie tylko komputery stacjonarne, ale również serwery z różnymi wersjami
#MicrosoftMówi: Gdzie się podziały czarne, masywne laptopy?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:24 - dodaj komentarz
Przypominały armię klonów. Były ciężkie, masywne, bryłowate i… brzydkie. Niemal wszystkie występowały w technologicznej przyrodzie w jednym tylko kolorze: czerni. Taki był początek laptopów. Pod koniec lat ’90, kiedy powoli stawały się trendy i coraz częściej gościły nie tylko w aktówkach ludzi biznesu, lecz także w domach Kowalskich i Nowaków, ich waga przekraczała 3 kg. Średni czas pracy po odłączeniu od ładowania sięgał zaś 2 godzin.
TDC wybiera firmę Ericsson jako dostawcę technologii 5G i usług Operations Engine
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:21 - dodaj komentarz
Firma Ericsson (NASDAQ: ERIC) została wybrana przez duńskiego dostawcę usług TDC do wdrożenia ogólnokrajowej sieci 5G w ramach gruntownego remontu sieci, oraz do świadczenia usług zarządzanych za pośrednictwem platformy Ericsson Operations Engine. Współpraca, obejmująca również innowacje w zakresie badań i rozwoju, umożliwi TDC realizację ambitnego projektu „Cyfrowa Dania” - wdrożenie nowej ery gospodarki cyfrowej i wzmocnienie reputacji Danii jako lidera w dziedzinie
Czas na Internet Rzeczy, czyli tak wygląda 40proc. rynku IoT w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:17 - dodaj komentarz
Eksperci wróżą, że za kilka lat do sieci będą podpięte dziesiątki miliardów urządzeń na całym świecie. To niedaleka przyszłość, ale już teraz Internet Rzeczy (IoT) rozwija się błyskawicznie. W Polsce ok. 40% wszystkich kart SIM M2M – ponad 1,4 mln sztuk – dostarczył Orange. Urządzeń, które z nich korzystają jest więcej, bo jedna karta może obsługiwać kilka liczników czy mierników. W Ostrołęce, na początku kwietnia mieszkańcy otrzymają 35 nowych rowerów, wyposażonych w komputer pokładowy,
Projekt WP z dofinansowaniem Google
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-22 15:11 - dodaj komentarz
Wirtualna Polska otrzymała wsparcie na realizację projektu WP Blast. Jako jedyny z Polski trafił do grupy dużych projektów dofinansowanych w 6. edycji Google Digital News Innovation Fund. WP Blast będzie skierowany do młodych użytkowników. WP Blast połączy jakościowe dziennikarstwo z nowoczesnym sposobem konsumpcji treści przez młode pokolenia, tzw. milenialsów i generacji Z. Będzie charakteryzował się prostym i szybkim dostępem do informacji oraz atrakcyjną formą wizualną,
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: