GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

NASK uruchamia program stypendialny olimpiady informatycznej
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-22 14:47 - dodaj komentarz
Wspieranie kształcenia, rozwijanie i upowszechnianie wiedzy z dziedziny informatyki jest celem Programu Stypendialnego Olimpiady Informatycznej, którego inauguracja odbędzie się 22. października w Centralnym Domu Technologii w Warszawie z udziałem Sekretarza Stanu w KPRM Janusza Cieszyńskiego. Państwowy Instytut Badawczy NASK w ramach Porozumienia z Fundacją Rozwoju Informatyki udzieli wsparcia finansowego w formie stypendiów m.in. laureatom Olimpiady Informatycznej.
BLIK z rekordowym wynikiem siły marki w płatnościach mobilnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-22 14:43 - dodaj komentarz
Według badania KANTAR w trzecim kwartale br. BLIK zanotował najwyższy wskaźnik indexu siły marki – Brand Power – w kategorii płatności – na poziomie 44 punktów. To rekordowy, jak dotąd, wynik tego pomiaru w historii marki. Blisko dwie trzecie użytkowników BLIKA poleciłoby go znajomym, wśród osób młodych wskaźnik ten jest jeszcze wyższy i dochodzi do trzech czwartych.
Wirtualna rzeczywistość wyszkoli pracownika i zwiększy bezpieczeństwo
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-22 14:40 - dodaj komentarz
Nauka obsługi specjalistycznych maszyn produkcyjnych, ćwiczenia w warunkach pożaru czy nawet montaż pralek – to przykładowe szkolenia w wirtualnej rzeczywistości, które znajdują coraz więcej zastosowań w świecie biznesu. Rozwojowi tego typu projektów sprzyja fakt, że Polska znajduje się u progu wdrożenia technologii 5G. Dostrzega to polski startup Connected Realities, który w ramach S5 - Akceleratora Technologii 5G w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (ŁSSE) oraz we współpracy ze specjalistami firmy Ericsson rozwija
Solve for Tomorrow – zdobądź kompetencje przyszłości i wygraj cenne nagrody
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-22 14:37 - dodaj komentarz
Młodzi ludzie, stojący u progu dorosłości, poszukują sposobów na wprowadzenie realnych zmian w swoim otoczeniu. Jednak często brakuje im wsparcia czy kompetencji, które pozwoliłyby im wcielać w życie swoje pomysły. Dlatego firma Samsung wystartowała z nowym programem edukacyjnym. W ramach Solve for Tomorrow uczniowie i studenci będą mogli nie tylko rozwijać skrzydła pod okiem mentorów, lecz także wygrać cenne nagrody – m.in. smartfony i tablety Samsung.
Smart City Poland Award – dwie nagrody dla Orange Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-22 14:35 - dodaj komentarz
Orange Polska i miasto Bolesławiec jako partnerzy zostali laureatami głównej nagrody w konkursie Smart City Poland Award w kategorii The Most Smart City. Drugą nagrodę – za Platformę Zarządzania Miastem – operator otrzymał w kategorii e-usługi. The Most Smart City to najważniejsza kategoria w konkursie. Jego celem jest propagowanie wdrażanych w jednostkach samorządu terytorialnego na terenie Polski innowacyjnych rozwiązań, które skutecznie łączą nowoczesne technologie z potrzebami społeczności lokalnych, miast i
Dbajmy o poziom zabezpieczeń drukarek i urządzeń IoT
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-22 14:30 - dodaj komentarz
Komputery, urządzenia wielofunkcyjne, ekspresy do kawy czy systemy klimatyzacji – to już standardowe wyposażenie prawie każdego biura. – Chociaż zazwyczaj to komputery są najbardziej oczywistym celem ataku cyberprzestępców, to ich uwaga może skupić się również na innych urządzeniach – przestrzega ekspert ESET. Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne znajdują się obecnie niemal w każdej firmie. Należy pamiętać, że urządzenia umożliwiający drukowanie, skanowanie czy kserowanie dokumentów także mogą stać się celem ataku
Największe talenty na TikToku nagrodzone podczas gali Galaxy Awards
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-22 14:28 - dodaj komentarz
Podczas finałowej gali Galaxy Awards poznaliśmy najbardziej utalentowane twórczynie i twórców na platformie rozrywkowej TikTok w kategoriach: talent muzyczny/taneczny, talent aktorski, talent foto- video oraz talent nieszablonowy. Swoja nagrodę przyznała też publiczność. Finałowa gala Galaxy Awards to zwieńczenie konkursu organizowanego przez Samsung pod patronatem TikTok Polska, którego celem było wyłonienie najbardziej nietuzinkowych i kreatywnych postaci prezentujących swoją twórczość na platformie TikTok.
Gdzie jest dziecko w wersji bez limitów w prezencie dla klientów T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-22 14:26 - dodaj komentarz
Rok szkolny trwa w najlepsze, a tym samym najmłodsi codziennie spędzają czas poza domem – nie tylko w szkole. Aby rodzice byli cały czas spokojni o ich bezpieczeństwo i mogli szybko zlokalizować swoją pociechę, przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych bezpłatną usługę „Gdzie jest dziecko” w wersji bez limitów na 30 dni. Prezent można odebrać od 22 do 26 października w aplikacji „Mój T-Mobile”. Wyobraź sobie, że Twoje dziecko nie wraca po szkole do domu i nie daje Ci znać co się dzieje.
Raport BIK i Alerty BIK w aplikacji mobilnej Alior Banku
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-22 14:22 - dodaj komentarz
Alior Bank umożliwia klientom sprawdzenie historii kredytowej oraz ochroni ich przed wyłudzeniem danych Zdaniem niemal trzech czwartych Polaków pandemia zwiększyła ryzyko wyłudzenia danych w Internecie. W odpowiedzi na to niepokojące zjawisko Alior Bank we współpracy z Biurem Informacji Kredytowej (BIK) udostępnił użytkownikom swojej aplikacji mobilnej dwie nowe funkcjonalności – Raport oraz Alerty BIK.
Netia i Atende wspólnie na rzecz EDGE-IOT
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-22 14:19 - dodaj komentarz
Projekt „System operacyjny Phoenix-RTOS jako podstawa Cloud-Edge-IoT Continuum” zgłoszony przez konsorcjum spółek Phoenix Systems, Atende Industries i Netia został wybrany w polskim konkursie IPCEI-CIS. Krok ten istotnie przybliża pozyskanie finansowania w programie, który ma strategiczne znaczenie dla Unii Europejskiej. Konkurs IPCEI-CIS ma na celu wyłonienie kandydatów do unijnego programu przyspieszenia rozwoju europejskiej infrastruktury oraz technologii dla Cloud/Edge, w celu osiągnięcia cyfrowej niezależności
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: