GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Święta w Play. Driving home for Christmas - Urszula Dudziak (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-13 16:23 - dodaj komentarz
Im bliżej Gwiazdki, tym lepiej brzmią świąteczne klasyki - zwłaszcza "Driving home for Christmas" w wykonaniu Urszuli Dudziak i jej córek! Play życzy Wam rozśpiewanych świąt Bożego Narodzenia w gronie bliskich!
120 milionów kont użytkowników Facebooka zostało wystawionych na sprzedaż
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-13 16:20 - dodaj komentarz
We wrześniu tego roku rosyjscy hakerzy wystawili na sprzedaż ogromną bazę 120 milionów kont należących do użytkowników społecznościowego giganta. Większość kont należy do osób pochodzących z Ukrainy i Rosji, ale naruszenie nie ominęło także użytkowników z innych krajów, w tym Wielkiej Brytanii, USA i Brazylii. Problemem zainteresował się rosyjski odział BBC, którego dziennikarze, udając potencjalnych nabywców, skontaktowali się z hakerami.
Pies – robot w warszawskich salonach Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-13 16:16 - dodaj komentarz
Do 16 listopada w dwóch warszawskich smart storach Orange: w Sezamie i w Arkadii możecie zobaczyć, dotknąć i sprawdzić, jak działa pies-robot marki Sony, czyli „aibo”. Sony postanowił, że aibo zostanie ambasadorem ich najnowszego flagowca, Xperii XZ3. Co ich łączy? Sztuczna inteligencja, która sprawia, że zarówno smartfon, jak i pies uczą się i dostosowują do swojego właściciela. Aibo to pokaz możliwości sztucznej inteligencji: rozpoznaje opiekunów, widzi, słyszy, reaguje na dotyk i komendy.
Laptop z perspektywami – o czym pamiętać przy zakupie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-13 16:06 - dodaj komentarz
Wygoda obsługi i poręczność to kluczowe zalety laptopów, natomiast mają one pewną wadę – są dosyć ograniczone, jeśli chodzi o możliwość wprowadzania ulepszeń. Przed zakupem warto więc sprawdzić, na jak duże modyfikacje pozwoli w przyszłości nasze urządzenie. Na początek trzeba zwrócić uwagę, czy laptop umożliwia w ogóle jakikolwiek upgrade. Wymiana płyty głównej czy karty graficznej jest całkowicie niepraktyczna, kosztowna i wymaga rozbiórki całego urządzenia.
Netatmo – Inteligentna Kamera Domowa już kompatybilna z HomeKit
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-13 16:02 - dodaj komentarz
Najnowsza aktualizacja oprogramowania Inteligentnej Kamery Domowej Netatmo (Welcome) wprowadza oczekiwane przez użytkowników wsparcie dla HomeKit. Wśród nowych funkcji jest między innymi sterowanie kamerą za pomocą komend głosowych. Udostępniona dziś aktualizacja trafi w listopadzie do wszystkich kamer, w tym już zainstalowanych, w trybie OTA (over-the-air). Dzięki niej użytkownicy będą mogli w pełni zintegrować urządzenie ze środowiskiem inteligentnego domu opartego na Apple HomeKit.
Nowe okno otwarte w Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-13 15:58 - dodaj komentarz
Netia przygotowała dla abonentów Telewizji Osobistej nowe okno otwarte, w którym dostępnych będzie aż 7 kanałów z pięciu pakietów: Widza i odkrycia, Sport i emocje, Sport i emocje plus, Seriale oraz Kino. Od 10 listopada do 9 grudnia, w ramach tzw. okna otwartego, klienci Netii będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać następujące kanały telewizyjne: National Geographic (HD), Eurosport 1 HD, Adventure HD, Paramount Channel HD, AXN HD, AXN SPIN HD, Comedy Central HD.
Polska grupa kantorów internetowych ma nowego prezesa
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-13 15:53 - dodaj komentarz
Spółka PayHolding, właściciel takich serwisów wymiany walut jak amronet.pl , pluskantor.pl oraz gieldawalut.com , ogłosiła, że od początku listopada, nowym Prezesem Zarządu będzie Maciej Janiszewski. Spółka tym samym wkracza w nowy etap swojego rozwoju. Od początku roku na jej platformach dokonano ponad 30 tys. transakcji. PayHolding inwestuje w spółki technologiczne i sam wprowadza je na rynki.
Fotonika według ekspertów wiodącą technologią XXI wieku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-13 15:49 - dodaj komentarz
W dobie nowoczesnych technologii, fotonika jako dziedzina nauki i techniki łącząca dokonania optyki, elektroniki oraz informatyki, jest obecna w kluczowych dla Polski branżach. Wspiera m.in. rozwój przemysłu obronnego, energetyki i produkcji. Jaki jest potencjał polskiej fotoniki w służbie kraju i obywateli, jakie stoją przed nią wyzwania w XXI wieku - będą dyskutować eksperci z różnych dziedzin, podczas IV edycji Konferencji Optoelektronicznej.
Informacja w zakresie zmian wprowadzanych do Cenników Usług Telekomunikacyjnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-09 17:02 - dodaj komentarz
Zgodnie z art. 61 ust. 51 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. Nr 171, poz. 1800, z późn. zm.) oraz z uwzględnieniem ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o zmianie ustawy Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. 2018 poz. 1118), opublikowanej w dniu 11 czerwca 2018 r. informujemy, iż do:
Samsung Smart TV z dostępem do HBO GO w prezencie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-09 16:56 - dodaj komentarz
W dniach 11 i 12 listopada br. użytkownicy zainteresowani zakupem telewizora Samsung Smart TV z linii na 2017 i 2018 rok mogą liczyć na wyjątkową promocję. Dokonanie transakcji w wybranym sklepie internetowym premiowane będzie bezpłatnym kodem na trzymiesięczny dostęp do platformy HBO GO. Promocją objęte zostały wszystkie telewizory Samsung Smart TV z linii na 2017 i 2018, które zostaną zakupione online 11 i 12 listopada br. w wybranych sklepach internetowych: neonet.pl, euro.com.pl,
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: