GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

 Płatności BLIKIEM na Allegro stają się jeszcze wygodniejsze
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-23 14:17 - dodaj komentarz
Allegro – we współpracy z Polskim Standardem Płatności, operatorem systemu BLIK oraz PKO Bankiem Polskim – udostępnia swoim użytkownikom możliwość płatności BLIKIEM bez kodu i potwierdzania w aplikacji mobilnej banku. Po wybraniu BLIKA jako metody płatności, zakup można będzie sfinalizować jednym kliknięciem na Allegro. Allegro od wielu lat należy do kluczowych partnerów BLIKA, a liczba transakcji opłacanych tą metodą na najchętniej odwiedzanej platformie e-commerce w Polsce stale rośnie.
Tokio 2020: Plus kibicuje Biało-Czerwonym i rozdaje Gigsy za medale
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-23 14:12 - dodaj komentarz
Z rocznym opóźnieniem wystartowały XXXII Letnie Igrzyska Olimpijskie, a o medale w Tokio rywalizują reprezentanci 203 państw oraz Olimpijska Drużyna Uchodźców i drużyna Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego. W tym gronie jest też oczywiście Polska reprezentowana przez 211 osób, które wezmą udział w 137 konkurencjach w 28 dyscyplinach. Według analitycznego serwisu Gracenote w tym roku Polska może spodziewać się 15 medali, a agencja Associated Press optymistycznie prognozuje ich nawet 22. Plus tradycyjnie kibicuje Biało-Czerwonym,
Allegro ułatwia rodzinne zakupy przez Internet
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-23 14:08 - dodaj komentarz
Allegro Family pozwala rodzinie dzielić się wszystkimi korzyściami w ramach Allegro i pomagać sobie w zakupach, jednocześnie zapewniając prywatność poszczególnym członkom grupy. Organizator, osoba dorosła, może wysłać pozostałym członkom e-mailowe zaproszenie do grupy (maksymalna liczba użytkowników - 10). Konta rodzinne Allegro wspierają niezależność i samodzielność młodzieży oraz seniorów w internetowych zakupach. Każda rodzina wie, że warto się dzielić. Nawet gdy chodzi o zakupy przez Internet.
Dokumenty, bilety PKP, Certyfikat COVID – w aplikacji mObywatel
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-23 14:04 - dodaj komentarz
Najważniejsze dokumenty, bilety PKP, Unijny Certyfikat COVID – aplikacja mObywatel ułatwia wakacyjne podróże. Sprawdź, jak ją zainstalować i dlaczego warto to zrobić. 4329 491 – dokładnie tyle osób korzysta już z naszej aplikacji mObywatel, którą – nie bez przyczyny – nazywamy cyfrowym portfelem na dokumenty. Można ją pobrać za darmo ze sklepów Google Play lub App Store (w zależności o telefonu, z którego korzystamy). Aplikacja jest w pełni bezpieczna, przygotowuje ją zespół NASK.
Xiaomi w Ofercie Tygodnia. Szok cenowy dla biznesu
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-23 14:01 - dodaj komentarz
Jeśli szukacie nowego smartfona i jesteście fanami Xiaomi, kolejna Oferta Tygodnia jest dla Was. Od dziś do 28 lipca, w ofercie bez abonamentu, możecie kupić o 100 zł taniej dwa popularne modele: Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6/128GB oraz Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128GB. Nie zapominamy o klientach biznesowych, dla których w Planach Firmowych również są telefony w super cenach.
6 lekcji, które można wyciągnąć z ataków ransomware na firmę Kaseya
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-23 13:52 - dodaj komentarz
Ostatnie głośne ataki ransomware na firmy Kaseya i Colonial Pipeline były dotkliwe: cyberprzestępcy zatrzymali działanie rurociągu dostarczającego 45% ilości paliwa na Wschodnim Wybrzeżu USA i sparaliżowali działanie nawet ponad 350 przedsiębiorstw. Czego można się na tych przykładach nauczyć? Eksperci Sophos wskazują 6 najważniejszych lekcji, o których należy pamiętać. 1. Płacenie okupu rzadko się opłaca. Wiele firm płaci przestępcom, gdyż nie mają kopii zapasowych i chcą jak najszybciej wznowić działanie
Gigaset ION: łatwiejsza komunikacja podczas zdalnej pracy
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-23 13:50 - dodaj komentarz
Przystawka USB DECT jako alternatywa dla zestawu słuchawkowego i telefonu konferencyjnego. Gigaset przedstawił swoje pierwsze, dedykowane rozwiązanie dla segmentu tzw. zunifikowanej komunikacji – nowy telefon DECT ION. Niewielkie, przenośne urządzenie współpracuje z dowolnym klientem PC / UC (z ang. unified communications, zunifikowana komunikacja) poprzez złącze USB, a dodatkową elastyczność uzyskuje we współpracy z modułem USB DECT STICK.
Robot Sprzątający Navi Space Hykker  z funkcją mopowania w Biedronce
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-23 13:45 - dodaj komentarz
Od czwartku 22 lipca w sklepach sieci Biedronka dostępny jest nowoczesny Robot Sprzątający Navi Space z funkcją mopowania marki Hykker. To kolejna generacja tego ciepło przyjętego przez klientów urządzenia. Samojezdny odkurzacz pomaga utrzymać powierzchnie domu w czystości, dokładnie sprzątając podłogi z kurzu i drobinek nieczystości, tak na sucho, jak i na mokro bez większej ingerencji użytkownika. Robot dostępny jest w przystępnej cenie – 549 zł.
Ekspert Fortinet o ochronie infrastruktury sieci 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-23 13:38 - dodaj komentarz
Zintensyfikowany w ubiegłym roku proces modernizacji infrastruktury sieci komórkowej w celu wprowadzenia standardu 5G wzbudził sporo kontrowersji. Zjawisko to stało się przedmiotem publicznej debaty, co wywołało polaryzację społeczeństwa. Mimo tego, coraz więcej krajów decyduje się na wdrożenie sieci 5G, biorąc pod uwagę korzyści, jakie zapewniają one zarówno użytkownikom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom.
Otwieramy dane publiczne – Sejm jednogłośnie za
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-23 13:33 - dodaj komentarz
Zwiększamy dostęp do danych publicznych i ułatwiamy ich wykorzystywanie - Sejm uchwalił dziś ustawę o otwartych danych i ponownym wykorzystywaniu informacji sektora publicznego. Ustawa dostosowuje polskie prawo do przepisów Unii Europejskiej w sprawie otwartych danych i ponownego wykorzystywania informacji sektora publicznego. Sejm przyjął ją jednogłośnie. Teraz trafi do Senatu.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: