GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Hackathon – wyjątkowy maraton innowacji i giełda pomysłów dla firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-27 15:55 - dodaj komentarz
Hackathony to stosunkowo młode zjawisko, które w ostatnim czasie stało się doskonałą platformą wymiany doświadczeń dla korporacji i globalnych firm, poszukujących talentów wśród innowacyjnych startupów z branży fintech. Tegoroczny Hackathon, organizowany przez Bank BGŻ BNP Paribas we współpracy z Microsoft, Mastercard oraz The Heart, europejskim centrum współpracy korporacji i startupów, jest tego doskonałym potwierdzeniem.
Samsung: Studenci, którzy rozwiązują problemy sąsiadów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-27 15:53 - dodaj komentarz
Prowadzony przez Samsung program dla studentów w Szczecinie jest dowodem na ogromną potrzebę współpracy nauki z biznesem. Uczestnicy Samsung LABO stworzyli aplikacje skierowane do swoich sąsiadów, dzięki czemu zyskali zainteresowanie przedsiębiorców i potencjalnych pracodawców. Samsung LABO to wspólna inicjatywa firmy Samsung Electronics Polska i Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.
Vodafone UK wybiera technologię Ericsson, aby rozwijać swoją sieć w Londynie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-27 15:51 - dodaj komentarz
Firma Vodafone UK zdecydowała się na usługi Ericsson (NASDAQ: ERIC), aby rozwinąć swoje sieci 4G w Londynie i południowej Anglii przy wykorzystaniu takich technologii, jak Massive MIMO i Carrier Aggregation, co przyczyni się do poprawy przepustowości i wydajności po stronie użytkownika końcowego. Technologia Massive MIMO wykorzystuje zaawansowane macierze antenowe w celu poprawy jakości sygnałów radiowych i przepustowości, natomiast technologia Carrier Aggregation łączy różne
SoftwareHut jedną z 3 najszybciej rosnących firm IT w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-27 15:49 - dodaj komentarz
Białostocki SoftwareHut został ujęty w prestiżowym rankingu Computerworld TOP200. Dzięki znakomitej dynamice wzrostu przychodów w latach 2015 – 2016 spółka zajęła 3. miejsce w kategorii „Firmy informatyczne o największych wzroście przychodów z IT”. SoftwareHut został wyróżniony łącznie w dziewięciu kategoriach, pokazując, że regionalna firma IT w ciągu dwóch lat może stać się jedną z najszybciej rozwijających się firm IT w Polsce.
Pokój sterowany głosem - Best Western testuje nowe narzędzie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-27 15:47 - dodaj komentarz
Sztuczna inteligencja aktywowana głosem w hotelach? W ciągu najbliższych lat to możliwe. Best Western Hotels & Resorts w wybranych obiektach wprowadzi pilotażowy program wykorzystujący Amazon Echo Dot. Pokój sterowany głosem, możliwość zadzwonienia do recepcji bez podnoszenia słuchawki i ręcznego wybierania numeru oraz szereg innych korzyści płynących z wykorzystania sztucznej inteligencji w hotelarstwie.
Firmowa komunikacja – Microsoft Teams i Sagra Technology
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-27 15:41 - dodaj komentarz
W dzisiejszym świecie, bogatym w informacje, ale ubogim w ludzki czas i uwagę, chcemy pomagać ludziom pracować wydajniej, bez względu na to, gdzie akurat przebywają – tak wprowadzenie nowej aplikacji, Microsoft Teams, do usługi Office 365 podsumował Satya Nadella, dyrektor generalny firmy Microsoft. Już 50 tys. firm i fundacji na całym świecie, zdecydowało się na komunikacyjną rewolucję w swojej organizacji, wykorzystując w tym celu nową przestrzeń roboczą.
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA w Cyfrowym Polsacie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-27 15:38 - dodaj komentarz
Już od sierpnia 2018 roku przez trzy kolejne lata (do roku 2021) wszystkie ponad 1000 meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA wyłącznie w kanałach Polsatu. Grupa Polsat nabyła dla polskich kibiców wyłączne prawa do pokazywania LM i LE dla wszystkich kanałów dystrybucji – m.in. telewizji, internetu i urządzeń mobilnych. Sezon 2018/2019 będzie nowym rozdziałem w historii Ligi Mistrzów i Ligi Europy – dzięki wielu nowościom i usprawnieniom wprowadzonym przez UEFA z myślą o widzach i kibicach.
Orange: Wakacje z Płatnością Elektroniczną – konkurs
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-27 15:33 - dodaj komentarz
Zaczęło się wakacyjne szaleństwo – jedni z nas już w podróży, a drudzy dopiero planują. Najchętniej ucieklibyśmy od codziennych, żmudnych obowiązków i zatopili się w przyjemnym nic nie robieniu. Mamy dla Was doskonałą propozycję na dodatkowe umilenie sobie tego czasu. Uruchomiono właśnie wakacyjny konkurs z usługą Płatność Elektroniczna. Zasady są tak proste, jak korzystanie z tej usługi. Wystarczy, że opłacicie fakturę Orange Płatnością Elektroniczną, dokończycie na stronie
O tych 3 zastosowaniach Excela na pewno nie słyszeliście
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-27 15:28 - dodaj komentarz
Praca w komórkach w Excelu z pewnością wymaga wytężenia szarych komórek. Jednak Excel to nie tylko liczby. Choć większości z nas ta aplikacja Office 365 kojarzy się głównie z obliczeniami, wydatkami, finansami i budżetami – słowem: z matematyką, to Excel pozwala również tworzyć bardziej kreatywne rzeczy. Można w nim malować obrazy, jak Tatsuo Horiuchi. Można komponować muzykę i tworzyć teledyski.
Darmowe WiFi w Orange strefie na Open’er Festival
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-27 15:24 - dodaj komentarz
Open’er Festival Powered by Orange rusza już jutro i potrwa do 1 lipca. To największy letni festiwal, który od lat gości na terenie lotniska Gdynia – Kosakowo. Pomiędzy koncertami największych gwiazd m.in. Radiohead, Foo Fighters czy The Weekend, czas spędzić można w festiwalowym miasteczku. Warto zajrzeć do Orange strefy, gdzie będzie można skorzystać z darmowego WiFi od Orange oraz tylko tu naładować telefon w punktach Orange Energia.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: