GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Gala KSW 45: The Return to Wembley w Cyfrowym Polsacie i IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-24 15:22 - dodaj komentarz
Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI − największego serwisu rozrywki internetowej − mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 45: The Return to Wembley. W walce wieczoru w kategorii ciężkiej zmierzą się były mistrz Karol Bedorf i broniący pasa Philip De Freis. Dostęp do gali realizowanej w systemie „pay-per-view” (PPV) kosztuje 40 zł. W sobotę, 6 października br. organizacja KSW zawita do Londynu po raz drugi, a trzeci raz na Wyspy Brytyjskie. Podczas odbywającej się gali w The SSE arena
T‑Mobile Polska i Politechnika Warszawska rozwijają współpracę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-24 15:19 - dodaj komentarz
T‑Mobile Polska i Politechnika Warszawska postanowiły rozwijać współpracę partnerską, której celem jest wspieranie inicjatyw ukierunkowanych na rozwój społeczeństwa informacyjnego, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i ich zastosowań, a także wspieranie ścieżki kariery największych talentów PW. W dniu 21.09.2018r., w Sali Senatu Politechniki Warszawskiej podpisana została Umowa o Współpracy pomiędzy Politechniką Warszawską a T‑Mobile Polska.
PLAY sprzedaje smartfony bez umowy (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-24 15:17 - dodaj komentarz
PLAY sprzedaje miliony telefonów i to nowy obszar. Nowy bo to inny klient, inne oczekiwania, inny model sprzedaży itd. ale jest do tego świetnie przygotowany i wchodzi w to bardzo na poważnie. Gwarancja najniższej ceny na start obejmuje 18 smartfonów wylistowanych w regulaminie promocji. Lista modeli może ulec zmianie i zostanie publikowana w regulaminie. Bardzo ciekawy jest moim zdaniem sposób zawierania umowy kredytowej. Jest w pełni cyfrowa, bez podpisywania dokumentów papierowych.
Nowe smartfony Samsung Galaxy J6+ i J4+
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-24 15:09 - dodaj komentarz
Oszałamiające wzornictwo i wyświetlacz, udoskonalony aparat fotograficzny i wysoka wydajność w niezwykle przystępnej cenie. Firma Samsung Electronics ogłosiła debiut najnowszych urządzeń z serii Galaxy J: Samsung Galaxy J6+ i J4+. Tył obudowy Galaxy J6+ i J4+ stanowi zupełnie nowy wymiar osiągnięć w dziedzinie wzornictwa Galaxy serii J. Ergonomiczne krzywizny nadają smartfonom wygląd urządzeń klasy premium, a smukły profil sprawia, że wygodnie trzyma się je w dłoni.
Technologia 5G obszarem współpracy Ericsson i Politechniki Warszawskiej
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-24 15:06 - dodaj komentarz
Politechnika Warszawska i firma Ericsson podpisały umowę ramową dotyczącą współpracy naukowo-badawczej. Zakres działań obejmie m.in. wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze nowych technologii telekomunikacyjnych łącząc potencjał naukowy uczelni i unikalne doświadczenie partnera biznesowego. Partnerstwo firmy Ericsson i Politechniki Warszawskiej realizować będzie wspólne zainteresowania badawcze oraz stymulować rozwój w zakresie innowacji technologicznych.
mPay: 22 września Dzień bez Samochodu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-21 14:49 - dodaj komentarz
uż jutro obchodzimy Dzień bez Samochodu, który będzie stanowił zwieńczenie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu 2018. W wielu polskich miastach będziecie mogli korzystać ze środków komunikacji miejskiej całkowicie za darmo. Tegoroczna edycja Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu odbywa się pod hasłem „Przesiadaj się i jedź!", które jest związane z tematem multimodalności.
Rusza przedsprzedaż nowych iPhone’ów XS i XS MAX w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-21 14:43 - dodaj komentarz
Lada moment rusza pre sale na www.play.pl. Play wystawił na przedsprzedaż nowych iPhone’ów XS i XS MAX we wszystkich kolorach i pojemnościach tj. 64/256/512GB w kolorach space grey, silver, gold. Ciekawe czy ktoś kupi wersję 512 – cena kosmos. Oby moc zakupowa Waszych kart była z Wami…Zaprezentowany niedawno iPhone’y serii Xs odznaczają się wieloma nowymi funkcjami i ulepszeniami. Na szczególną uwagę zasługuje ekran Super Retina HD, scalony z obudową wykonaną z chirurgicznej stali
Poszerz granice swojego świata dzięki Galaxy A7
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-21 14:39 - dodaj komentarz
Firma Samsung Electronics zaprezentowała model Galaxy A7, najnowszego członka serii Galaxy A. Oprócz niezbędnych na co dzień funkcji i wyjątkowego designu, urządzenie całkowicie zmienia perspektywę robienia zdjęć – ultraszeroki obiektyw widzi bowiem dokładnie tyle co ludzkie oko. Przedni aparat 24 MP i regulowany flesz LED pozwalają robić jasne i wyraźne autoportrety o każdej porze dnia, nawet wtedy, gdy oświetlenie nie jest idealne.
Tomasz Kammel przedstawia rewolucyjną ofertę w Play (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-21 14:35 - dodaj komentarz
Smartfon bez abonamentu? Na raty 0%? Z gwarancją najniższej ceny? Tak! Wpadnij do Salonu Play lub na play.pl i przekonaj się, jak rewolucyjna jest to oferta.
T‑Mobile rozpoczyna przedsprzedaż iPhone’ów Xs i Xs Max
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-21 14:33 - dodaj komentarz
Wysokie temperatury za oknem w końcówce września nie dziwią, ponieważ zbliża się rynkowa premiera najnowszych flagowców od Apple – zaprezentowanych tydzień temu iPhone’ów Xs i Xs Max. Gorące jak świeże bułeczki smartfony można będzie zamówić w T‑Mobile już za chwilę – dokładnie o północy rusza przedsprzedaż urządzeń w sklepie internetowym.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: