GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

KIR i Fundacja Polska Bezgotówkowa łączą siły w upowszechnianiu płatności bezgotówkowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-14 15:38 - dodaj komentarz
Do inicjatywy upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej, prowadzonej przez Krajową Izbę Rozliczeniową (KIR) we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii (MPiT) włącza się Fundacja Polska Bezgotówkowa, która aktywnie promuje obrót bezgotówkowy wśród przedsiębiorców. Od kwietnia 2017 roku do Programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej, przystąpiło 1600 urzędów.
II kwartał 2018 r.: celem ponad 30 proc. ataków phishingowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-14 15:30 - dodaj komentarz
W drugim kwartale 2018 r. technologie antyphishingowe firmy Kaspersky Lab udaremniły ponad 107 milionów prób odwiedzenia stron phishingowych, z czego 35,7% dotyczyło usług finansowych, a klienci byli atakowani za pośrednictwem fałszywych stron bankowych i płatniczych. Mocno ucierpiał również sektor IT – 13,83% ataków było wymierzonych w firmy technologiczne.
mBank najlepszym cyfrowym bankiem dla korporacji w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-14 15:27 - dodaj komentarz
mBank, został laureatem konkursu organizowanego przez pmagazyn finansowy Global Finance w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks 2018”. Podczas wyboru zwycięzców w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks” jury wzięło pod uwagę m.in.: strategię wobec digitalizacji, rozwój usług oferowanych cyfrowo, szerokość oferty produktowej, a także ocenę funkcjonalności strony internetowej serwisu transakcyjnego i mobilnego.
Zdalne Wsparcie, czyli sposób na szybką, profesjonalną i bezpłatną pomoc
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-14 15:25 - dodaj komentarz
Oferowana przez Samsung bezpłatna usługa Zdalnego Wsparcia to nic innego, jak bezpośrednia pomoc eksperta firmy poprzez zdalną kontrolę nad urządzeniem. Obecnie jest to opcja dostępna dla smartfonów, tabletów i telewizorów. Producent przygotowuje również wprowadzenie tej usługi w najnowszych produktach AGD, mających możliwość podłączenia do Internetu (np. lodówek serii Family Hub), a w dalszej przyszłości we wszelkich urządzeniach wspierających technologię IoT.
Samsung Galaxy NOTE 9 w PLAY
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-13 15:38 - dodaj komentarz
Najnowszy Samsung Galaxy Note 9 debiutuje w ofercie sieci Play. Biznesowy flagowiec koreańskiego producenta dostępny jest w przedsprzedaży. Podwójny aparat 12 Mpix to gwarancja doskonałej jakości bez względu na warunki. Nie przeszkodzi Ci nawet brak światła. Aparat zadba o to, by Twoje zdjęcia były zawsze wyraźne, kolorowe i pełne szczegółów. Urządzenie wykorzystuje inteligentne skanowanie twarzy oraz tęczówki.
Prawie 2,57 mln aktywnych nazw w domenie .pl
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-13 15:31 - dodaj komentarz
Krajowy Rejestr Domen opublikował szczegółowy raport na temat rynku domeny .pl za drugi kwartał tego roku. Na koniec czerwca 2018 roku liczba aktywnych nazw w domenie .pl wyniosła prawie 2,57 mln. W porównaniu z końcem pierwszego kwartału 2018 z rejestru ubyło 595 nazw, co oznacza, że w analizowanym okresie spadek liczby zarejestrowanych nazw wyniósł 0,02 proc. Poziom odnowień - podobnie, jak w poprzednim kwartale - wzrósł i na koniec czerwca 2018 roku wyniósł 64,16 proc.
Dla klientów Plusa bilety na siatkarskie mecze Reprezentacji Polski 20 proc. taniej
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-13 15:27 - dodaj komentarz
Plus, który od 20 lat wspiera Polską Siatkówkę przygotował dla swoich klientów specjalną promocję, dzięki której mogą otrzymać 20% rabatu na bilety Reprezentacji Polski na mecze rozgrywane w Polsce w 2018 roku. Teraz do nabycia są bilety na mecze w ramach Memoriału Wagnera oraz trzy spotkania towarzyskie. W tym roku Plus obchodzi jubileusz 20-lecia współpracy z Polską Siatkówką.
Miasto Wrocław i Emitel rozwijają rozwiązania smart cities
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-13 15:24 - dodaj komentarz
Przedstawiciele władz Wrocławia i Emitel S.A. podpisali list intencyjny, którego celem ma być wspólne prowadzenie testów związanych z wdrożeniem rozwiązań w zakresie inteligentnych miast. Technologie i usługi świata internetu rzeczy mają poprawić warunki życia mieszkańców i ułatwić zarządzanie miastem. Wrocław współpracuje już z Emitel w projektach pilotażowych dotyczących kontroli zajętości miejsc postojowych dla autokarów turystycznych w centrum miasta oraz w monitorowania miejskich wysp ciepła.
Gemius: Serwisy turystyczne popularne w lipcu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-13 15:21 - dodaj komentarz
W lipcu 2018 roku wzrosła liczba odsłon na stronach związanych z podróżami i turystyką. Z danych wynika, że internauci najchętniej odwiedzali strony WWW o tej tematyce za pomocą urządzeń mobilnych. Więcej o tym, jak Polacy korzystali z sieci w lipcu, dowiesz się z najnowszej analizy Gemiusa. Okres wakacyjny sprzyja poszukiwaniom przez internautów informacji związanych z podróżami i turystyką.
Samsung zwiększa inwestycje biznesowe i pracuje nad rozwojem innowacyjnego ekosystemu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-13 15:16 - dodaj komentarz
Samsung ogłosił swoje plany rozwoju i inwestycji biznesowych. W ciągu kolejnych trzech lat, głównie w ramach Samsung Electronics, firma planuje przeznaczyć 25 bln KRW na rozwój w takich obszarach jak: sztuczna inteligencja (AI), sieć 5G, elektroniczne części do samochodów oraz biofarmaceutyki. Wśród planowanych działań jest także szereg inicjatyw, które staną się główną siłą napędową rozwoju ekosystemu innowacyjnej działalności ukierunkowanej na tworzenie gospodarki cyfrowej.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: