GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Flash traci w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-17 15:46 - dodaj komentarz
Coraz więcej odsłon stron internetowych w polskiej sieci jest wykonywanych z przeglądarek bez Flasha. Od pięciu lat ten odsetek stale rośnie. W ostatnim miesiącu było to już prawie dwie trzecie odsłon. Zgodnie z zapowiedzią Adobe do końca 2020 roku firma zakończy techniczne wsparcie dla Flasha. Z tego powodu Gemius postanowił sprawdzić, jak w ciągu ostatnich pięciu lat zmieniał się odsetek odsłon stron WWW generowanych w polskiej sieci z przeglądarek niewykorzystujących tej technologii.
mPay z biletami w Nysie i Jaśle
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-17 15:41 - dodaj komentarz
Biletowa mapa mPay powiększyła się o Nysę oraz Jasło. Pasażerowie komunikacji miejskiej mogą używać aplikacji do wygodnego kupowania biletów jednorazowych a w Nysie nawet miesięcznych. Podobnie jak w innych miastach, w których działa mPay, za bilety można płacić przy użyciu elektronicznej portmonetki lub kart płatniczej.
Plus: Plecak za doładowanie!
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-17 15:39 - dodaj komentarz
Plecak za doładowanie? Tak, to możliwe i to już od dziś w najnowszej promocji Plusa dla użytkowników usług na kartę oraz mix. By z niej skorzystać i otrzymać kod promocyjny uprawniający do odbioru plecaka Semi Line wystarczy tylko wysyłać na numer 80019 bezpłatnego SMS-a o treści PLECAK, a następnie za pośrednictwem kanału internetowego doładować swoje konto za minimum 50 zł.
LG nagrodzone EISA AWARDS za najlepszy telewizor OLED 2017 - 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-17 15:37 - dodaj komentarz
Najnowsze telewizory oraz system soundbar od LG nagrodzone przez największych ekspertów branżowych. Stowarzyszenie EISA (European Imaging and Sound Association) przyznało modelowi LG OLED tytuł „najlepszego telewizora OLED” 2017 – 2018, który jest już szóstym z kolei wyróżnieniem zdobytym przez telewizory koreańskiego producenta wyposażone w matryce organiczne. Zwycięzcą nagrody EISA 2017-2018 jest model LG OLED 65E7, który wygrał dzięki perfekcyjnej jakości obrazu oraz szerokim
Nowa wersja trojana Faketoken dla Androida
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-17 15:33 - dodaj komentarz
Badacze z Kaspersky Lab wykryli nową modyfikację dobrze znanego trojana bankowości mobilnej Faketoken, który został rozwinięty i obecnie potrafi kraść dane uwierzytelniające z popularnych aplikacji wykorzystywanych do zamawiania taksówek oraz dzielenia kosztów transportu oraz organizowania wspólnych przejazdów. Rynek aplikacji mobilnych rozwija się, oferując coraz więcej usług, które wiążą się z przechowywaniem poufnych informacji finansowych.
Skala cyber zagrożeń w najnowszym raporcie Security Intelligence Report
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-17 15:15 - dodaj komentarz
Microsoft przygotował kolejną, 22 odsłonę raportu Security Intelligence Report (SIR), który prezentuje szczegółowe informacje dotyczące obecnej skali cyberzagrożeń. Publikacja zwraca uwagę również na luki w systemach zabezpieczeń, które mogą wymagać poprawy, złośliwe oprogramowanie czy ataki sieciowe oraz exploity – czyli programy wykorzystujące braki w oprogramowaniu.
Orange: Chmura i 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-17 15:12 - dodaj komentarz
Czy 5G będzie działać w chmurze? A raczej, czy bez chmury 5G w ogóle powstanie? To chyba największe wyzwanie związane z 5G – stworzenie rozwiązań, które zastąpią urządzenia składające się na sieć 3G czy 4G. Możliwości vRAN są skalowalne, co oznacza, że do chmury będzie można w przyszłości przenieść kilkuset stacji bazowych. Serwery chmury są połączone z resztą sieci szkieletowej.
Plus: SmartDOM - Bądź sprytny (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-17 15:08 - dodaj komentarz
Oferta dla bystrzaków! Masz TV w Cyfrowym Polsacie? Przenieś numer do Plusa, by zyskać: abonament w Plusie za 20 zł/mies., Internet LTE Plus nawet za 1 zł/mies., smartfon Samsung Galaxy j5 za 1 zł na start!Odkryj smartDOM i połącz usługi dla domu.
Jak aplikacje wpływają na rozwój dzieci?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-17 15:04 - dodaj komentarz
Zostaw telefon! Odłóż tablet! – możemy coraz częściej usłyszeć od zatroskanych rodziców. Chociaż nadmierne korzystanie z urządzeń elektronicznych nie jest wskazane, nie uciekniemy od rozwoju technologii. Możemy jednak znaleźć sposób, by używanie aplikacji i smartfonów stało się dla dzieci pożyteczne. Obecnie urządzenia elektroniczne otaczają nas na każdym kroku i trudno sobie wyobrazić bez nich życie.
Rynek telemedyczny rośnie błyskawicznie - udział polskich firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-17 15:01 - dodaj komentarz
Nawet 27 mld dol. może wynosić wartość światowego rynku telemedycznego. Rozwija się on bardzo dynamicznie. Szacuje się, że w najbliższych latach roczne wzrosty będą co najmniej 15-procentowe. Najdojrzalszy jest w tej chwili rynek w Stanach Zjednoczonych. Drugie miejsce pod względem rozwoju zajmuje rynek europejski. Co ważne, spora w tym zasługa polskich producentów sprzętu telemedycznego.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: