GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

OFFLINE CHALLENGE – czy polska młodzież wytrzyma 48 godzin bez sieci?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 16:11 - dodaj komentarz
16 października rusza „Offline Challenge” - akcja społeczna poświęcona problemowi nadużywania internetu i urządzeń elektronicznych przez dzieci i młodzież. Kampania oparta została na formule internetowego „challenge”, czyli wyzwania do podjęcia konkretnego i wymagającego działania. Jej organizatorzy - NASK i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (tworzące Polskie Centrum Programu Safer Internet) wraz z głównym partnerem Fundacją Orange zachęcają młodych ludzi do podjęcia próby odłączenia się
Koty rządzą w internecie | Przyszłość jest dziś (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 16:07 - dodaj komentarz
Koty. Mają swoich zagorzałych fanów, a filmiki z ich udziałem nie mają konkurencji na Youtubie. Jednak co wspólnego mają koty i Orange? Zobaczcie najnowszy odcinek „Przyszłość jest dziś”. A przy okazji może przekonacie się do adopcji zwierzaka? „Ochota na kota” to punkt adopcyjno-informacyjny schroniska „Na Paluchu”, mieszczący się przy ul. Grójeckiej 79 w Warszawie. Ruszył w sierpniu tego roku. Mieszka tam kilkanaście kotów, które są widoczne zza witryny lokalu.
Targi CES 2019: Według LG to będzie przełomowy moment dla sztucznej inteligencji
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 16:03 - dodaj komentarz
Dr I.P. Park, prezes oraz dyrektor ds. technologii firmy LG Electronics, wygłosi przemówienie otwierające targi CES® 2019. Prelekcja ta zostanie wygłoszona 7 stycznia o godzinie 18:30 w MGM Park Theater w Las Vegas. Będzie to pierwsze w historii wystąpienie przedstawiciela firmy LG inaugurujące targi CES. W swoim przemówieniu zatytułowanym AI for an Even Better Life (Jeszcze lepsza jakość życia dzięki sztucznej inteligencji)
Nowy Kaspersky Small Office Security zapewnia ochronę od razu po instalacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 15:59 - dodaj komentarz
Małe firmy są narażone na cyberzagrożenia w takim samym stopniu jak większe przedsiębiorstwa, jednak w przeciwieństwie do korporacji często nie są w stanie traktować bezpieczeństwa IT jako priorytetu, ponieważ skupiają się głównie na rozwoju działalności. Wychodząc naprzeciw tego typu firmom, nowa generacja rozwiązania Kaspersky Small Office Security oferuje ochronę przed cyberprzestępczością, która nie wymaga bezpośredniej administracji czy specjalistycznej wiedzy technicznej.
Orange z partnerami tworzy ekosystem IoT w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 15:52 - dodaj komentarz
System zarządzania zasobami IT w firmie, inteligentne zabezpieczenia dla rowerów, mikropłatności, bezpieczeństwo obiektów przemysłowych i analiza zachowań klientów w placówkach sprzedażowych – to tylko niektóre z rozwiązań przedstawionych przez start-upy, które mają szansę na rynkowe wdrożenie dzięki współpracy z Orange Polska. Aż 50 innowacyjnych firm, realizujących projekty z dziedziny Internetu Rzeczy (IoT), odpowiedziało na wystosowane w czerwcu zaproszenie Orange i 8 z nich zostało
Znamy zwycięzców II edycji programu Fajne Granty T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 15:49 - dodaj komentarz
Konkurs Fajne Granty T‑Mobile rozstrzygnięty. Spośród 193 wniosków, komisja wyłoniła 12 najlepszych projektów, których celem jest promocja projektowania oraz zastosowania druku 3D w edukacji. Autorzy nagrodzonych pomysłów otrzymają od operatora drukarki 3D wraz z zestawem niezbędnych akcesoriów. W poniedziałek, 15 października, Komisja Grantowa, wyróżniła 12 autorskich projektów, których celem jest promocja projektowania oraz zastosowania druku 3D w edukacji.
Optoma – trzy nowe projektory ultrakrótkiego rzutu dla biznesu i edukacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 15:46 - dodaj komentarz
Optoma wprowadziła do Polski nową serię projektorów ultrakrótkiego rzutu, które mogą wyświetlać obraz o przekątnej 100 cali z bardzo bliskiej odległości. Projektory DH330UST, DW330UST oraz DX330UST wyróżniają się wysoką jasnością oraz kompaktowymi rozmiarami. Dedykowane są głównie do sal konferencyjnych, szkolnych i auli wykładowych. Projektory z serii 330UST wykorzystują lampę o mocy 240 W i jasności do 3500 ANSI lumenów, dzięki czemu nadają się do prowadzenia prezentacji również przy
Sesja jubileuszowa z okazji 25-lecia TASK
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 15:37 - dodaj komentarz
Trójmiejska Akademicka Sieć Komputerowa (TASK) istnieje już ćwierć wieku. Z okazji jubileuszu Rada Użytkowników TASK przy wsparciu CI TASK organizuje sesję „25-lecie porozumienia TASK”, która odbędzie się 18 października, w godz. 9:30-13:00 w gmachu Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej (budynek 42 na mapie kampusu).
Soundbary zastąpiły kina domowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 15:33 - dodaj komentarz
Dane rynkowe wskazują, że soundbary na dobre rozgościły się w naszych domach. W 2018 roku w miesiącach styczeń-sierpień, w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego sprzedaż soundbarów wzrosła ilościowo o 36% i wartościowo o 42%[1]. Złożone zestawy głośników połączonych gąszczem przewodów już odeszły do lamusa, ustępując miejsca bezprzewodowym, znacznie smuklejszym i bardziej kompaktowym urządzeniom.
Wydajny punkt dostępowy odporny na warunki pogodowe? To możliwe dzięki Zyxel
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 15:27 - dodaj komentarz
Niezwykle trwały model WAC6552D-S jest bardziej odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz wyposażony jest w inteligentną antenę wewnętrzną, dzięki której zapewnia maksymalną siłę sygnału. Zmienność warunków pogodowych ma wpływ na jakość połączeń bezprzewodowych na zewnątrz budynków. W efekcie uzyskanie odpowiedniej siły sygnału może być utrudnione lub generować wysokie koszty. Rozwiązaniem tego problemu jest wybór urządzeń takich jak WAC6552D-S od Zyxel Communications.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: