GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Wymień smartfon na nowy w promocji firmy Samsung
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-19 15:25 - dodaj komentarz
„Witaj nowy!” – promocja firmy Samsung powraca w odświeżonej formule. Tym razem, z możliwości odsprzedaży starego smartfonu skorzystają nabywcy modeli Samsung Galaxy S8/S8+, Galaxy A8, Galaxy Note8 oraz Galaxy Tab S3. Promocja startuje 19 stycznia i potrwa do 31 marca. Promocja „Witaj nowy” obejmuje modele: Galaxy A8, Galaxy S8/S8+, Galaxy Note8 a także tablet Galaxy Tab S3.
Plus i CP wprowadzają nowy Zestaw Internetu Domowego nawet do 300 Mb/s
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-19 15:21 - dodaj komentarz
Już w najbliższych dniach do oferty sieci Plus i Cyfrowego Polsatu trafi Zestaw Internetu Domowego 300. Jest to najnowsza generacja i kolejny etap rozwoju unikalnego na polskim rynku rozwiązania, które jest oferowane przez Grupę Cyfrowy Polsat z sukcesem od 2014 r. i zapewnia dostęp do szybkiego Internetu LTE także w lokalizacjach, w których nie sprawdzają się inne rozwiązania. Nowy Zestaw Internetu Domowego 300 obsługuje technologię LTE-Advanced i pozwala na pobieranie danych z
Surface Book 2 trafia do oficjalnej sprzedaży w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-19 15:16 - dodaj komentarz
Surface Book 2, najpotężniejszy komputer w rodzinie urządzeń Microsoft Surface, trafia do oficjalnej sprzedaży w Polsce. Firma z Redmond przedstawia go jako komputer, który może z powodzeniem pełnić funkcję stacji roboczej i zapewnić ogromną wydajność, na której zawsze można polegać. Dzięki jego mocy obliczeniowej oraz dedykowanemu układowi graficznemu* Surface Book 2 sprosta nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Urządzenie można kupić w Sklepie Microsoft, a także w dobrych sklepach z elektroniką.
Uważaj, co wysyłasz znajomym na Messengerze. Możesz trafić do więzienia
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-19 15:09 - dodaj komentarz
Ponad tysiąc duńskich nastolatków zostało oskarżonych o przesyłanie treści pornograficznych z udziałem rówieśników (tzw. revenge porn) poprzez popularny komunikator Messenger. O nielegalnym procederze poinformował policję sam Facebook, będący właścicielem aplikacji do wymiany informacji. Zdaniem eksperta z ESET, dane z sieci społecznościowych coraz częściej będą pomagać policji w namierzaniu wykroczeń i przestępstw.
Smartfony od 1zł w ofercie dla rodzin w Play (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-19 15:01 - dodaj komentarz
Ty też przejdź ze swoją rodziną do Play i wybierz smartfon Samsung Galaxy J5 w supercenie. Samsung GALAXY J5 to smartfon, który łączy stylowy wygląd z funkcjonalnością, a grubość 7,9 mm zapewnia, że urządzenie wygodnie i pewnie leży w dłoni. Sercem GALAXY J5 jest czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz oraz 1,5 GB pamięci RAM, co zapewnia płynne i nieprzerwane działanie. Pamięć możesz rozszerzyć katą microSD nawet o 128 GB.
7 trendów technologicznych, czyli co nas czeka w 2018 roku w IT
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-19 14:54 - dodaj komentarz
Rozwój innowacyjnych technologii stał się potężną gałęzią gospodarki. Obecnie rynek IT rośnie w bardzo szybkim tempie, a jego wartość przekroczy w 2018 r. 3,65 miliarda dolarów, co stanowi wzrost rok do roku o ponad 4,3%.1 Jakie technologie będą rozwijane w najbliższych latach i co w 2018 roku będzie najbardziej znaczące na rynku? O najnowszych trendach w IT mówi ekspert branży – Robert Strzelecki, wiceprezes zarządu Grupy Kapitałowej TenderHut.
Za mandat będzie można zapłacić kartą lub Blikiem
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-18 16:17 - dodaj komentarz
Trwa wyposażanie radiowozów Policji w terminale płatnicze POS. To element Programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej, realizowanego przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Krajową Izbę Rozliczeniową (KIR). Od lutego już w każdym radiowozie patrolu drogowego za mandat będziemy mogli zapłacić kartą płatniczą lub Blikiem.
Więcej GB w PLAY Internet na Kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-18 16:08 - dodaj komentarz
Od 18 stycznia Play ma świetną wiadomość dla osób, które korzystają z internetowej oferty na kartę. Zmienia się kilka rzeczy, więc warto je podkreślić. Chyba najważniejsze: Więcej bonusowych GB po doładowaniu. Po każdym doładowaniu otrzymujecie paczkę GB – teraz będzie ich jeszcze więcej! Bonus będzie również przyznawany za korzystanie ze strony doladowania.play.pl. Jak doskonale wiecie doładować możecie się na wiele różnych sposobów.
Dyżurnet.pl: uwaga na szkodliwe i nielegalne treści w internecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-18 16:02 - dodaj komentarz
Obecność wulgarnych, szokujących, niestosownych, a nawet odrażających treści w Internecie stała się powszechna, a granice przyzwolenia się poszerzają. Nie powinniśmy się jednak na nie znieczulać – apeluje punkt kontaktowy ds. szkodliwych i nielegalnych treści w internecie Dyżurnet.pl, działający w strukturze NASK Państwowego Instytutu Badawczego, który odnotował w 2017 roku blisko 14 tysięcy zgłoszeń potencjalnie nielegalnych i szkodliwych treści.
Koniec gry: słaba ochrona haseł naraża konta graczy online na cyberataki
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-18 15:58 - dodaj komentarz
Gry internetowe szybko stały się niezwykle lukratywną branżą – liczba osób posiadających konta w grach nigdy nie była tak wysoka. Według badania Kaspersky Lab ponad połowa użytkowników internetu (53%) regularnie gra online: w przypadku grupy wiekowej 25-34 lat odsetek ten wzrasta do 64%, natomiast wśród osób w wieku 16-24 lat – do 67%. Potencjalnie jest to również dochodowy biznes dla cyberprzestępców, ponieważ zhakowane konta w grach mogą być sprzedawane na czarnym rynku.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: