GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Mastercard na Netia OFF CAMERA
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-20 15:19 - dodaj komentarz
Trzeci rok z rzędu Mastercard jest partnerem Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Netia OFF CAMERA, który odbędzie się w dniach 27 kwietnia – 6 maja w Krakowie. Firma jest również fundatorem nagrody Mastercard Rising Star dla najlepszego debiutującego aktora lub aktorki. Zapewni także kinomanom zniżki na karnety i bilety, atrakcje oraz bezcenne emocje, a także możliwość spotkania z Marcinem Dorocińskim.
Play: Magda i Lara znają przepis na ofertę dla firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-20 15:16 - dodaj komentarz
Ty też wypróbuj nowy przepis na perfekcyjną ofertę dla firm! Wyłącznie najlepsze składniki: internet do biura i dwie karty SIM tylko teraz za 50 zł netto/miesięcznie. Mniam!
Oszuści wykorzystują pogłoski o ICO komunikatora Telegram
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-20 15:10 - dodaj komentarz
Badacze z Kaspersky Lab wykryli dziesiątki niezwykle przekonujących fałszywych stron internetowych podszywających się pod serwisy inwestycyjne związane z emisją cyfrowych monet/tokenów (ang. Initial Coin Offering, ICO) komunikatora internetowego Telegram. Wygląda na to, że wiele z tych stron internetowych należy do tej samej grupy. W jednym tylko przypadku ofiarom oszustwa, które wierzyły, że inwestują w tzw. „Gramy” — rzekomą nową walutę Telegrama — skradziono kryptowalutę o wartości
Sieci korporacyjne na bazie Netia MPLS jeszcze lepiej zabezpieczone
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-20 15:08 - dodaj komentarz
Netia wprowadziła szereg nowych rozwiązań w ramach oferowanych klientom korporacyjnym usług transmisji danych na bazie usług z rezerwacją pasma i priorytetyzacją ruchu (QoS) w sieciach współdzielonych – MPLS. Dzięki nowym rozwiązaniom: IP VPN MPLS i GET VPN klienci uzyskają jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa swoich usług. Najbardziej rozbudowaną usługą wśród zaawansowanych usług transmisji danych oferowanych przez Netię, jest IP VPN MPLS.
5 najbardziej niedorzecznych zagrożeń ransomware jakie kiedykolwiek widziałeś
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-20 15:05 - dodaj komentarz
Badacze bezpieczeństwa jednogłośnie twierdzą, że zagrożenia szyfrujące, tzw. ransomware to najczęstsze obecnie przyczyny infekcji komputerów i urządzeń mobilnych. Ich ofiarami są nie tylko użytkownicy indywidualni, ale również duże firmy i instytucje, takie jak urząd miasta w Atlancie, czy szpital w Indianie. Jak wskazują eksperci z ESET, cyberprzestępcy, realizując atak szyfrujący, wykazują się nie tylko sprytem, ale i niezwykłą kreatywnością, zmuszając swoich użytkowników
Ericsson przedstawia wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2018 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-20 14:53 - dodaj komentarz
Sprzedaż spadła o 9% rdr. Sprzedaż dla porównywalnych jednostek i z uwzględnieniem zmiany kursów walutowych spadła o 2% rdr, przy niższych przychodach na rynkach północno-wschodniej Azji, a także w Azji Południowo-Wschodniej, Oceanii i Indiach. Pozostałe obszary rynku wykazały wzrost. Marża brutto wyniosła 34,2% (15,7%). Marża brutto, po wyłączeniu kosztów restrukturyzacji poprawiła się rdr do 35,9% (18,7%), wspierana przez redukcję kosztów i przyspieszonym działaniom Ericsson Radio System.
Millenialsi szukają rozwiązań biznesowych dla PZU, AccorHotels i SMEO
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-20 14:51 - dodaj komentarz
Rusza Future Makers Challenge, połączenie akceleratora innowacji i programu edukacyjnego, skierowanego do licealistów i studentów, a jednocześnie projekt typu open innovation, organizowany przez Innovatikę. Od kwietnia do czerwca uczestnicy programu pracują nad konkretnymi rozwiązaniami wyzwań biznesowych, wskazanych przez AccorHotels, PZU i SMEO. Najlepsze zespoły zostaną nagrodzone, a zaproponowane przez nich rozwiązania wdrożone na rynku.
O 50 tys. euro może wzrosnąć wartość europejskiego domu wyposażonego w inteligentną kuchnię
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-20 14:44 - dodaj komentarz
Raport European Kitchen Trends to opracowanie, którego celem było zbadanie zmieniającej się roli kuchni oraz wpływu technologii na sposób jej użytkowania. Wśród 11 europejskich krajów, które wzięły udział w badaniu, znalazła się także Polska. Jak wynika z badań marki Samsung niemal połowa Europejczyków (42%) byłaby skłonna zapłacić nawet 50 000 euro więcej za dom wyposażony w "inteligentną" kuchnię.
Nowe funkcje w PLAY NOW
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-19 16:34 - dodaj komentarz
Zebrało się nam parę nowości w PLAY NOW, o których chcemy Wam powiedzieć. Jeśli macie w abonamencie tę usługę a z niej nie korzystacie to bardzo Was do niej zachęcamy. Nawet sam pakiet podstawowy to sporo programów. Macie do dyspozycji także kilka pakietów dodatkowych – HBO, Sport, Kids, Fun oraz Extra. Dodatkowo w ramach PLAY Kino co dwa tygodnie udostępniamy Wam filmowy hit – tym razem jest to Kryptonim HHhh.
Superzestaw w MIX T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-19 16:12 - dodaj komentarz
Do oferty MIX w T‑Mobile wchodzi SuperZestaw: multimedialna Motorola Moto E4 Plus z deskorolką Electronic Beats już za 1 zł. Promocji poświęcona będzie także dedykowana kampania reklamowa. MIX T‑Mobile to świetna propozycja dla wszystkich, którzy lubią mieć swobodę w korzystaniu z usług przy jednoczesnym zachowaniu pełnej kontroli kosztów, a przy tym chcą korzystać z nowoczesnych smartfonów w atrakcyjnych cenach.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: