GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Play: Nowe modele z Wi-Fi Calling
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 16:06 - dodaj komentarz
Play obiecywało, że do Wi-Fi Calling będą systematycznie wchodziły nowe urządzenia i teraz przyszła pora na aktualizację w temacie. Do listy dołączają dwa LGki:G6 i K8 2017 oraz dwa Samsungi: Galaxy S8 i Galaxy S8+. Dzięki usłudze Wi-Fi Calling w Play możesz rozmawiać oraz wysyłać i odbierać SMS-y poza zasięgiem sieci komórkowej. Potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu z dowolnego HotSpotu Wi-Fi .
Punkty karne online - uwaga na fałszywe strony
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 16:01 - dodaj komentarz
Przypominamy, że e-usługa „Sprawdź swoje punkty karne” dostępna jest wyłącznie za pośrednictwem portalu Obywatel.gov.pl i można ją zrealizować całkowicie darmowo. Do sprawdzenia punktów karnych drogą elektroniczną potrzebny jest tylko Profil Zaufany (eGO). Usługa nie wymaga udostępniania żadnych danych osobowych.
Polacy najbardziej aktywni w sieci w poniedziałki
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:59 - dodaj komentarz
W marcu polscy internauci najbardziej aktywni w sieci byli w poniedziałki, najmniej w soboty. Średnio trzy godziny dziennie przeglądali strony WWW na ekranach komputerów osobistych i laptopów, a prawie godzinę na urządzeniach mobilnych. W marcowe poniedziałki Polacy spędzali w internecie najwięcej czasu. W poniedziałek 13 marca wykonali najwięcej odsłon, bo aż 2,3 mld, a statystyczny internauta spędził tego dnia w sieci najwięcej czasu ─ 3 godz. 3 min.
Showmax vs. Netflix w reklamie wideo online
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:57 - dodaj komentarz
W ostatnim miesiącu reklamy wideo online Netfliksa odtwarzało blisko 10 mln polskich internautów. Na spoty Showaksa natrafiło 9,7 mln użytkowników sieci. Podczas gdy Netflix reklamował się głównie na Facebooku i YouTubie, kreacje Showmaksa mogliśmy oglądać również u rodzimych wydawców. Ci dwaj giganci sVoD, którzy zacięcie rywalizują o polskiego widza mają zupełnie inne strategie marketingowe ─ mówi Marta Sułkiewicz, ekspert od reklamy wideo online w Gemiusie.
Plus: Sprawdź własność sprzętu kupowanego z drugiej ręki
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:54 - dodaj komentarz
Plus uruchomił na swojej stronie internetowej specjalny formularz pozwalający na sprawdzenie czy sprzedane na raty urządzenie telekomunikacyjne stanowi nadal własność operatora. Specjalnie dla osób chcący kupić lub sprzedać na rynku wtórnym sprzęt telekomunikacyjny, Plus wprowadza mechanizm umożliwiający weryfikację jego własności i sprawdzenie czy urządzenie należy do operatora. Odbywa się to za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej i wystarczy podać numer IMEI
Doktorat honoris causa dla prof. Macieja Tanasia
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:52 - dodaj komentarz
Winnicki Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny im. Michała Kociubańskiego na Ukrainie nadał tytuł doktora honoris causa dr. hab., prof. APS Maciejowi Tanasiowi. Tytuł doktora honoris causa to najwyższe honorowe odznaczenie naukowe, który nadawane jest osobom szczególnie zasłużonym dla nauki lub kultury. Prof. Maciej Tanaś, który otrzymał to wyróżnienie 20 kwietnia, jest siódmym w historii doktorem honoris causa Winnickiego Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego.
Filmowa majówka z IPLĄ
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:50 - dodaj komentarz
Pogoda w trakcie rozpoczynającej się majówki raczej nas nie będzie rozpieszczała, dlatego idealnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu będzie bezpłatna oferta filmowa, którą przygotowała IPLA. W paczce propozycji znajdą się tytuły, które przypadną do gustu zarówno starszym, jak i młodszym widzom. Od dzisiaj do 7 maja filmy takie jak „Baby są jakieś inne”, „Tylko Ciebie chcę”, „Dino mama” czy „Wyspa dinozaura” dostępne będą bezpłatnie.
Plus: Gigabajty od Spider-Mana
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:48 - dodaj komentarz
Plus to jedyna sieć, którą wybrał kultowy Człowiek-Pająk! Teraz Spider-Man wspiera promocję, w której można mieć ekstra nawet 15 GB! Od dziś jest ona dostępna dla klientów ofert na kartę oraz mix, a mogą z niej skorzystać zarówno dotychczasowi, jak i nowi użytkownicy. Od piątku 28 kwietnia dostępna jest promocja „Gigabajty od Spider-Mana". To ekstra pakiet 5 GB, który może być przyznany do trzech razy.
Kaspersky Lab podsumowuje zaawansowane ataki APT w pierwszym kwartale 2017 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:45 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab podsumował zaawansowane ataki APT w I kwartale 2017 r. Odnotowano gwałtowny wzrost wyrafinowania cyberataków wspieranych przez rządy, przy czym sprawcy skierowali swoją uwagę ku programom niszczącym dane (tzw. wipery) oraz przestępczości finansowej. Nowy raport kwartalny dotyczący trendów w zakresie ataków APT (ang. Advanced Persistent Threat) wskazuje istotne wydarzenia w rozwoju zaawansowanych ataków ukierunkowanych, jak również wyłaniające się trendy, którym
Mio startuje z wiosenną  promocją cashback na wybrane urządzenia
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:41 - dodaj komentarz
Akcja obejmuje urządzenia 2-w-1, posiadające dodatkowo funkcję wideorejestratora oraz nawigacje samochodowe. Promocja trwa od 24 kwietnia do 10 lipca 2017 r. Osoby kupujące wybrane, objęte akcją urządzenia Mio, mogą liczyć na zwrot nawet 170 zł na swoje konto. Akcja cashback umożliwia zakup wybranych produktów w niższych cenach. Począwszy od 24 kwietnia, osoby decydujące się na nabycie wybranego urządzenia objętego promocją, mogą uzyskać od 30 do 170 zł zwrotu.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: