GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Orange Światłowód już w ponad 50 miastach
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-23 15:23 - dodaj komentarz
W zasięgu światłowodu Orange jest już ponad 1,7 mln gospodarstw domowych i firm. Z Orange Światłowodu korzystać mogą już mieszkańcy 54 miast. Ostatnim miastem była Zielona Góra a teraz dołączyły do niej Police. Najwięcej mieszkań podłączonych do światłowodu jest oczywiście w Warszawie. W Zakopanem, w którym w zasięgu jest ponad 1 600 gospodarstw domowych, wszystkie podłączone w tym roku. W Wałbrzychu na początku tego roku nie było żadnych mieszkań podłączonych do światłowodu, teraz po
Microsoft przedstawia nowy Surface Pro
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-23 15:14 - dodaj komentarz
Podczas konferencji w Szanghaju firma Microsoft zaprezentowała nowy model komputera – Surface Pro. To kolejna generacja ikonicznej linii produktów Microsoft, w skład której wchodzą najbardziej wszechstronne urządzenia na świecie. Firma Microsoft wydłużyła czas pracy Surface Pro na baterii do 13,5 godziny. Zwiększyła również (2,5-krotnie) prędkość działania komputera w porównaniu z Surface Pro 3.
Kolejne Happy Hours i dwa razy więcej Internetu w Cyfrowym Polsacie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-23 15:05 - dodaj komentarz
W sklepie internetowym Cyfrowego Polsatu ruszyła kolejna edycja promocji, w której klienci mogą otrzymać aż 100 GB Internetu LTE Plus za jedyne 49,99 zł. Promocja z dwa razy większym pakietem danych dostępna jest tylko na stronie internetowej i można z niej skorzystać do 5 czerwca br. Internet LTE Cyfrowego Polsatu i Plusa jest dostępny dla 99% mieszkańców Polski
UPC promuje ofertę dla Klientów biznesowych (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-23 15:02 - dodaj komentarz
Przez trzy tygodnie maja trwa telewizyjna kampania sponsoringowa działu UPC Polska oferującego usługi dla klientów biznesowych. Plansze sponsorskie promujące UPC Biznes, pojawią się na kanałach dedykowanych dla biznesu: TVN 24 i TVN BiS, a także przy wybranych pozycjach programowych na kanale TVN. W ten sposób UPC Polska, lider cyfrowych usług telewizji, internetu i telefonii w Polsce promuje swoją ofertę biznesową.
Monitor z odświeżaniem 240 Hz i G-SYNC od AOC
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-23 14:58 - dodaj komentarz
Firma AOC przedstawia AG251FG. Monitor gamingowy z częstotliwością odświeżania 240 Hz i obsługą NVIDIA G-SYNC. AG251FG jest dedykowany do dynamicznych gier, w których nawet z pozoru niewielka przewaga nad przeciwnikiem potrafi zdecydować o sukcesie. Monitor oparto na matrycy TN o przekątnej 24,5 cala, czasie reakcji 1 ms, rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli oraz odświeżaniu 240 Hz. Całość dopełnia wsparcie dla technologii NVIDIA G-SYNC oraz Ultra Low Montion Blur.
W mobilności mBank wyprzedza konkurencję
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-23 14:53 - dodaj komentarz
Forrester Research, globalna firma badawczo-doradcza, przeanalizowała oferty narzędzi mobilnych oferowanych przez europejskie banki. Kompleksowa ocena funkcji i łatwości obsługi dała mBankowi drugie miejsce w zestawieniu. Jednocześnie, aplikacja mBanku została uznana za najłatwiejszą i najbardziej przyjazną w obsłudze. W najnowszym opracowaniu “2017 European Mobile Banking Benchmark” Forrester Research poddał szczegółowej analizie ofertę mobilną 11 europejskich banków.
Zashumisz też na www
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-23 14:52 - dodaj komentarz
shumee, platforma społecznościowa umożliwiająca proste sondowanie opinii i wykorzystująca mechanizm rekomendacji, udostępniła wersję przeglądarkową serwisu w technologii RWD. Do tej pory Użytkownicy shumee mogli korzystać z platformy poprzez aplikację dostępną na systemy Android i iOS. Teraz każdy może zacząć shumieć w sieci bez konieczności pobierania aplikacji.
PlayStation VR – gry i niezwykłe doświadczenia w wirtualnej rzeczywistości
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-23 14:51 - dodaj komentarz
Gogle do wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR to najprostszy w użyciu i łatwo dostępny sposób, by doświadczyć zaawansowanych wrażeń wirtualnej rzeczywistości we własnym salonie. Do rozpoczęcia przygody z PS VR wystarczy dowolna konsola PlayStation 4* oraz PS Camera. Aby doświadczyć jeszcze większego wrażenia zanurzenia się w wirtualnym świecie warto również skorzystać ze specjalnych kontrolerów śledzących położenie dłoni gracza w przestrzeni – PS Move.
Roboty pozbawią nas roboty? Które zawody są najbardziej zagrożone
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-23 14:49 - dodaj komentarz
Automatyzacja wywróci rynek pracy do góry nogami. Jak wynika z raportu „Aktywni+ Przyszłość rynku pracy”, wykonawcy aż 40% zawodów mogą w ciągu najbliższych 25 lat zostać zastąpieni przez maszyny. Większa obecność robotów w znacznym stopniu wpłynie także na sam charakter pracy. Jak dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości? Umowy o pracę staną się przeżytkiem?
Wyniki PLAY po pierwszym kwartale 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-22 15:55 - dodaj komentarz
To był trudny kwartał. Obowiązek rejestracji kart prepaid miał postawić na głowie cały rynek. Wszyscy mieli stracić miliony kart SIM. Play oczywiście straciło, ale patrząc na rynek poradziło sobie z tym wyzwaniem najlepiej. Spółka P4 miała 1,58 mld zł przychodów operacyjnych, co stanowi wzrost o 9,6 proc. r/r. Skorygowana EBITDA wyniosła 564 mln zł i była o ponad 20 proc. wyższa niż przed rokiem.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: