GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Pobiegnij w Samsung Irena Women’s Run

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2017-09-13 15:23 - czytano: 436 razy - dodaj komentarz
Pobiegnij w Samsung Irena Women’s RunPrzed nami kolejna edycja wyjątkowego biegu dla kobiet Samsung Irena Women's Run. Dołącz do nas 7 października, pobiegnij malowniczymi trasami Łazienek Królewskich w Warszawie i udowodnij sobie, że możesz wszystko. Samsung Irena Women's Run to wydarzenie, które na stałe zagościło w kalendarzu warszawskich imprez sportowych. Pięciokilometrowy bieg odbywa się pod honorowym patronatem wielokrotnej medalistki olimpijskiej i jednej z największych gwiazd polskiej lekkoatletyki Ireny Szewińskiej
REKLAMA
która podczas wydarzenia będzie osobiście motywować uczestniczki do biegu. Niech wartości prezentowane przez sportsmenkę - wytrwałość, precyzja w działaniu, czy ciągłe dążenie do doskonałości  dodadzą Ci sił w dążeniu do mety.

Dla wszystkich biorących udział w biegu pań organizatorzy przygotowali zestawy, które zawierają m.in. profesjonalną koszulkę sportową oraz upominki od partnerów i sponsorów. Poza własną satysfakcją, dodatkową zachętą,  by pobiec w Samsung Irena Women’s Run, jest możliwość pomocy dzieciom, które są pod opieką Fundacji One Day. Organizacja zajmuje się młodzieżą z domu dziecka, która przygotowuje się do opuszczenia placówki i pragnie zyskać doświadczenie w wybranym zawodzie - poprzez kursy, szkolenia doszkalające, naukę prawa jazdy czy języków obcych. Organizator biegu z każdego pakietu startowego przekaże 5 zł na konto fundacji.

W ramach Samsung Irena Women’s Run przewidziano także wiele atrakcji i specjalną strefę dla dzieci. Już od godzin porannych będzie można korzystać z przyjemności i rozrywek, a wszystko to w świetnej atmosferze i w wyjątkowym towarzystwie.

Aby wziąć udział w Samsung Irena Women's Run, należy zarejestrować się na stronie www.biegkobiet.pl. Bieg odbędzie się 7 października o godz. 12:00.

Sponsorem biegu jest firma Samsung Electronics Polska. Projekt wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki. Partnerami inicjatywy są: Plac Unii City Shopping, naturalna woda mineralna Magnesia, Melvit, Knoppers oraz SOTI Natural, a partnerem technologicznym jest dhosting.pl
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: