GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Video bez limitu danych w T-Mobile (wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2017-05-24 15:14 - czytano: 1603 razy - tylko 1 komentarz
Video bez limitu danych w T-Mobile (wideo)To już oficjalne: telewizja przenosi się do smartfonów. Dlatego T-Mobile, dysponując najlepszą siecią, likwiduje ograniczenia i wprowadza usługę Supernet Video. W jej ramach najpopularniejsze serwisy video nie zużywają pakietu danych. Jesteśmy nie tylko świadkami, ale również twórcami nowego megatrendu – na urządzeniach mobilnych oglądamy trzy razy więcej filmów niż na komputerach stacjonarnych i laptopach.
REKLAMA
Zmiany potwierdzają również dane płynące np. od Youtube (70% treści oglądanych na urządzeniach mobilnych) czy prognozy mówiące, że do 2020r. 75% treści umieszczanych w sieci będzie stanowiło video. T-Mobile od lat dostrzega ten trend – jako jedyny deklarując otwarcie, że mobilne video stanowi jeden z kluczowych kierunków rozwoju sieci. Liczby danych, które transmitują klienci T‑Mobile tylko w LTE, wzrosły ponad dwukrotnie w stosunku do ubiegłego roku. Niemal połowę z tego stanowi właśnie wideo.

- Urządzenia mobilne będą w tym roku odpowiadały globalnie za 75% ruchu w Internecie, a już teraz dla większości są najważniejszym urządzeniem biorąc pod uwagę usługi oparte o sieć. Skoro mobile dziś króluje, to mamy ambicję być w nim najlepszym wyborem. - Mówi Andreas Maierhofer, prezes T‑Mobile Polska. - Dzisiaj T-Mobile ma, bez wątpienia, najlepszą propozycję dla tych, którzy oglądają video na smartfonach. Czyli w praktyce – niemal dla wszystkich
– dodaje.

Zastanów się, co obejrzeć, a nie, czy wystarczy Ci pakietu.
T-Mobile Polska od 24.05.2017r. wprowadza nową ofertę Supernet Video, w ramach której aplikacje najpopularniejszych serwisów wideo i VOD nie zużywają pakietu danych. Lista aktualnych partnerów jest imponująca i odzwierciedla aktualne preferencje polskiej publiczności. YouTube, Netflix, Vevo, TVP Stream, TVP Sport, Player, Showmax, VOD.pl czy Chili Cinema. Katalog ten będzie systematycznie rozbudowywany.

Oferta jest dostępna dla wszystkich klientów posiadających taryfę „T”, tak dla nowych, jak i aktualnych w dwóch wariantach:
 • W jakości DVD w cenie 5 zł (dla każdej taryfy T)
 • W jakości full HD (1080p) w cenie 15 zł (także w każdej taryfie T).
Tym samym T-Mobile istotnie rozszerza możliwości, jakie dają nowe taryfy „T”, które już teraz oferują aplikacje społecznościowe i komunikatory które nie zużywają pakietów danych. Razem z video, stanowią one 50% całego ruchu w sieci operatora. Toteż efektywnie pakiety wliczone w taryfę wystarczać będą na więcej.

Usługę można będzie aktywować w każdym sklepie Operatora, w biurze obsługi, oraz za pomocą wszystkich narzędzi self-care: aplikacji mobilnej „Mój T-Mobile” a także SMS-em pod bezpłatny numer 80100 o treści DVD START albo HD START.

Supernet Video może być aktywowany i deaktywowany raz w każdym cyklu rozliczeniowym. Dowolnie często można dokonywać zmiany pomiędzy opcją DVD a HD. Opłaty będą rozliczane proporcjonalnie.

Supernet Video na najnowszych smartfonach
Operator przygotował także zestawy specjalne, w których usługa Supernet Video została wliczona w abonament. Oferty bazują na taryfie T2 (także więc komunikatory i aplikacje społecznościowe nie zużywają dostępnego pakietu). W tych konfiguracjach usługa Supernet Video jest bezpłatna przez całość trwania umowy.

Ofertę uzupełnia portfolio najnowszych smartfonów Huawei i Samsung.

Supernet Video - TERAZ MOŻESZ. Startuje nowa kampania reklamowa.
24 -go maja wystartuje także nowa, szeroka kampania komunikacyjna promująca ofertę. Stylistyka nowych spotów będzie mocno odbiegać od dotychczasowych produkcji reklamowych Operatora nie tylko w warstwie wizualnej ale także od copywriterskiej. Dzięki ograniczeniu palety kolorów do czerni, bieli i magenty, spoty będą istotnie wyróżniać się spośród innych w paśmie reklamowym. Nawiązania do wolności, braku ograniczeń i swobody w każdym zakresie silnie referują do kluczowych aspiracji pokolenia millenialsów. Nie pojawiają się w niej także celebryci.

Kampanię zapoczątkuje 45 sekundowy spot, który przedpremierowo prezentujemy poniżej:

Kampania będzie mocno obecna w kanałach cyfrowych, a więc w kanałach video, platformach social media, VOD i innych mediach. Media split uzupełni telewizja, radio, display OOH, ambient i działania z influencerami.

Za koncepcję kreatywną oraz realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja Bridge2FUN, planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom Mediavest Group (SMG), a działania reklamowe w Internecie wspiera LiquidThread. Kampanię w mediach społecznościowych prowadzić będzie Agencja Warszawa. Materiały BTL opracowała agencja ARC Worldwide.
Źródło: T-Mobile
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
patrzac na ilosc odtwarzanych wideo na telefonach ta propozycja niezle sie wpisuje
2017-05-24 18:18
~jaro
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: