GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

Play: Ruszyła lodowa promocja – Zakręcone Giga
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-08-11 16:43 - dodaj komentarz
W sieci Play ruszyła lodowa promocja. Od piątku możecie w Biedronkach kupować Big Milki na patyku i dostawać darmowe GB. W skrócie: Jeden paragon to jeden kod – jeden kod to jeden GB, który wlatuje na Wasze konto i jest ważny 30 dni. W jednym miesiącu możecie wykorzystać 8 kodów, więc do wyjęcia jest 8 GB. Spoko opcja tylko za jedzenie lodów.
Orange: Gadżety do stacjonarnego internetu i bonus przy doładowaniu konta
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-08-11 16:25 - dodaj komentarz
Wakacje w pełni, pomimo że trudno dostrzec to gołym okiem. I pomimo sezonu ogórkowego nadal Orange ma dla Was ciekawe promocje. Obok, tych trwających już jakiś czas – abonamentu za pół ceny do internetu domowego w ramach Orange Open Extra czy dodatkowych możliwości w Orange Finasne, są też dwie świeżutkie. Pierwsza to trwający Happy Week, w ramach którego do Orange światłowodu i Neostrady dorzucane są za złotówkę jeden z dwóch fajnych gadżetów.
Nawet rok Internetu za darmo w T-Mobile, Heyah lub tuBiedronka za zarejestrowanie karty
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-08-09 16:37 - dodaj komentarz
Klienci T-Mobile na kartę, Heyah oraz tuBiedronka mają powód do radości. Otrzymują w bonusie za rejestrację możliwość korzystania z bezpłatnego Internetu nawet przez rok oraz do nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci przez 30 dni. Do tego łatwe sposoby rejestracji karty SIM oraz w standardzie nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich w T-Mobile i Heyah.
Orange dopieszcza ofertę(ą) konwergentną
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-08-04 15:26 - dodaj komentarz
Niedawno Orange wprowadziło mała rewolucję w ofertach konwergentnych. Pojawił się wtedy rabat Orange Open Extra, w ramach którego, jeżeli macie ofertę mobilną i dobieracie do niej stacjonarną (lub na odwrót), na tę pierwszą otrzymujecie 50% rabatu. Dzisiaj wprowadzono kolejne zmiany, które choć nie są przełomowe, znacznie uatrakcyjniają ofertę. A więc co nowego w Orange Open (i nie tylko)?
Play: Ceny wybranych smartfonów idą w dół
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-08-02 16:28 - dodaj komentarz
W sieci Play kolejna obniżka cen smartfonów. Tym razem staniały następujące modele : LG K8 LTE, Microsoft Lumia 550, Samsung Galaxy J3 (2016), Sony Xperia E5, Sony Xperia M5 oraz Sony Xperia X Performance.
Większe bonusy za doładowanie w Red Bull MOBILE Energy [aktualizacja]
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-07-29 16:42 - dodaj komentarz
Tydzień temu w Red Bull MOBILE odświeżono abonamenty, dzisiaj dajemy też miłą zmianę dla użytkowników oferty Energy na Kartę. Pamiętajcie, że po każdym doładowaniu użytkownicy RBM otrzymują bonusowe paczki danych – teraz będą one jeszcze większe. Bonusy są ważne tyle, ile wynosi ważność konta, czyli na przykład 36 GB będziecie mogli wykorzystać aż przez 150 dni.
Plus: JA+ Rejestracja, jakiej nie było (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-07-26 15:49 - dodaj komentarz
Zarejestruj numer w Plusie na Kartę i ciesz się wspaniałymi bonusami! 500 zł, 50 GB i rok ważności konta. Bonus Rok Ważności Konta jest dostępny po rejestracji dla taryf: Nowy Plus Internet na Kartę, Plus na Kartę, PnK Rok Ważności Konta, PnK bez limitu, JA + NA KARTĘ. Aktualną taryfę sprawdzisz wpisując kod *147#
Odświeżone abonamenty Red Bull MOBILE
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-07-25 16:35 - dodaj komentarz
Teraz sieć Red Bull MOBILE postanowiłs odświeżyć swoje opcje abonamentowe. Nowe oferty z telefonem za 49 lub 69 zł mają: nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, nielimitowane MMS-y do wszystkich sieci, 5 GB danych oraz TIDAL Premium na 24 miesiące. Zwróćcie uwagę na fajne słuchawki w ekstra cenach. W opcji za 49 zł będziecie mogli wybrać na przykład LG K8 LTE za 6 zł. Przy wersji za 69 zł macie do wyboru między innymi
Orange: Gigabajty i tanie powerbank  idealne dla graczy!
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-07-25 16:17 - dodaj komentarz
Mobilna gra, w ramach której poszukuje się, łapie, a następnie rozwija małe „kieszonkowe potworki” podbiła świat. Od kilku dni dostępna jest polska wersja, a w Warszawie i innych miastach Polski na ulicach można spotkać dziesiątki osób poszukujących stworków i łapiących je do biało-czerwonych kulek. Przyglądając się aplikacji można zwrócić uwagę dwie kwestie – olbrzymi pobór mocy i równie duży transfer danych.
Wakacyjne Happy Hours w Cyfrowym Polsacie Internet LTE przez 6 miesięcy z abonamentem 0 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-07-25 16:10 - dodaj komentarz
Na stronie WWW Cyfrowego Polsatu wystartowała dzisiaj kolejna z cyklu promocji Happy Hours. Tym razem klienci otrzymają Internet LTE bez limitu danych i z abonamentem 0 zł aż przez pół roku! Taka okazja będzie dostępna przez krótki czas, tylko do 29 lipca br. do godziny 12.00. Oprócz największej korzyści, czyli półrocznego okresu wolnego od opłaty abonamentowej (po tym czasie opłata wyniesie 49,99 zł/mies.), klient otrzyma w ramach promocji pakiet 50 GB oraz LTE bez limitu
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: