GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

Nowe oferty w Play! (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-06-16 15:53 - dodaj komentarz
Od jutra w sieci Play będą dostępne nowe oferty abonamentowe. W nowej ofercie mamy do wyboru 3 nowe formuły: Formuła Solo dla jednej osoby, Formuła Duet dla dwóch osób, Formuła Rodzina dla rodziny. Dodatkowo posiadacze ofert Duet i Rodzina mogą kupić inne usługi w promocyjnych cenach: internet mobilny - pierwsze 3 miesiące bez limitu GB, a potem jeśli nie korzystasz to nie płacisz, a jeśli korzystasz to każde 10 GB za 10 zł lub nielimitowane GB za 25 zł.
T-Mobile: Nielimitowane rozmowy w roamingu i  Huawei P9 w ofercie biznesowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-06-14 16:46 - 1 komentarz
13-go czerwca wystartowała nowa oferta T-Mobile dla firm. Korzystający z niej klienci będą mogli od tej pory swobodnie prowadzić interesy nawet będąc w podróży zagranicznej. Swobodna komunikacja to podstawa nowoczesnego biznesu, dlatego T-Mobile swoją ofertę dla biznesu czyni jeszcze bardziej kompleksową. Od 13. czerwca wykorzystując przynależność do jednej z największych grup telekomunikacyjnych w Europie wprowadza dla klientów biznesowych ofertę darmowych rozmów i 1GB internetu.
Audiobooki w PLAY na pół roku do każdego modelu LG
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-06-14 16:25 - dodaj komentarz
Od dzisiaj sieć Play rusza z EKSTRA CENAMI na modele LG, ale jak się okazuje to nie koniec atrakcji fioletowego operatora. Każde urządzenie tego producenta (smartfon, smartwatch, słuchawki BT) zakupione w sieci Play w dniach 13-20 czerwca pozwoli Wam na korzystanie z Audiobooków w Play za darmo przez 6 miesięcy. Wystarczy po zakupie wysłać SMS o treści TAK na numer 436 a w ciągu dwóch tygodni operator aktywuje usługę na danym koncie.
Darmowe rozmowy i SMS-y w sieci dla wszystkich w T-Mobile na kartę (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-06-14 16:20 - 2 komentarze
Od jutra, 15. czerwca wszystkim użytkownikom T-Mobile na kartę Operator bezpłatnie uruchomi usługę nielimitowanych rozmów i SMS-ów w sieci. Prostą i jasną ofertę wspiera utrzymana w stylistyce Hitów od T-Mobile kampania reklamowa. Obok Tomasza Kota zobaczymy w niej jedną z najpopularniejszych polskich artystek nowego pokolenia – Natalię Nykiel.
Internet nawet na rok – za darmo od Aero2
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-06-14 15:59 - dodaj komentarz
W ramach świętowania 5. urodzin BDI, Aero2 przygotowała kolejne niespodzianki dla swoich klientów. Do 24 czerwca potrwa konkurs, w ramach którego operator rozda 100 bezpłatnych pakietów internetowych First Class oraz jedną nagrodę finałową – rok darmowego Internetu. Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę www.konkurs.aero2.pl, wypełnić formularz i złożyć życzenia z okazji 5. urodzin BDI.
Orange: Darmowy internet w smartfonie przez całe wakacje
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-06-13 17:11 - dodaj komentarz
W wakacyjnej ofercie Orange, klienci wybierający plany abonamentowe Smart Plan LTE dostaną nielimitowany dostęp do szybkiego mobilnego internetu w smartfonie, z którego będą mogli korzystać przez pierwsze trzy miesiące od aktywacji. Dzięki temu przenosząc teraz numer do Orange, kupując nową aktywację, zmieniając ofertę z karty na abonament lub przedłużając swoją umowę abonamentową zyskają nieograniczony dostęp do internetu, którym będą mogli cieszyć się w czasie wszystkich wakacyjnych wyjazdów.
Gigabajty za Gole tylko w T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-06-13 17:04 - 2 komentarze
Aby umilić naszym klientom wyjątkowe kibicowskie chwile i wprowadzić nas w iście piłkarski nastrój, wprowadzamy nową promocję – Gigabajty za Gole! Zasady są proste jak gra w piłkę. Za każdy gol strzelony przez naszych podczas meczów grupowych, wszyscy klienci T-Mobile otrzymają 1 GB za free do spożytkowania na dowolny cel w najlepszej sieci – nieważne, czy będzie to oglądanie sukcesów naszej drużyny online, śledzenie terminarza Euro czy dzielenie się radością z najbliższymi po każdym golu.
W CP dwa razy więcej GB na wakacje i pakiet IPLA EURO 2016 za 0 zł!
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-06-13 16:35 - dodaj komentarz
Na stronie Cyfrowego Polsatu ruszyła specjalna, trwająca tylko do 14 czerwca akcja, w której wybierając ofertę Internetu LTE można zyskać: 2 x więcej GB, dostęp do pakietów IPLA, w tym do IPLA EURO 2016 ze wszystkimi meczami rozpoczynającego się dzisiaj turnieju we Francji, oraz LTE bez limitu danych w cenie abonamentu! W ramach promocji dostępna jest oferta na pakiet 100 GB w ramach opłaty 35 zł/mies. z rabatem programu smartDOM (standardowa cena to 59,99 zł/mies.).
Nielimitowane pakiety roamingowe w ofercie T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-06-10 16:41 - 2 komentarze
Od 13 czerwca wszyscy klienci T-Mobile będą mogli korzystać z nowych pakietów roamingowych. Wśród najważniejszych zmian warto wymienić uproszczenie pakietów oraz rozszerzenie listy krajów o nowe popularne kierunki turystyczne. Niewątpliwym hitem będą pakiety nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów, które bezpłatnie zostały dodane do ofert abonamentowych oraz pakiet nieograniczonego dostępu do Internetu w Europie.
Internet dla firm od Netii do końca roku tylko za 1zł/mies.
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-06-10 16:00 - dodaj komentarz
Netia odświeżyła ofertę dla mikro i małych przedsiębiorstw. W ramach nowej promocji firmy mogą skorzystać z usługi internetowej za 1 zł/mies. do końca roku, a pakiet usług internet i telefon jest dostępny już za 2 zł/mies. – również do końca roku. Usługi są dostępne w wielu wariantach, a ich parametry są elastyczne. Dzięki nowej ofercie osoby prowadzące własny biznes mogą tanio i łatwo korzystać z dostępu do Sieci.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: