GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

Prezentowe last minute w Play, wszystkie telefony 100 zł taniej
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-20 15:38 - dodaj komentarz
Aakcja na Black Friday & Cyber Monday cieszyła się takim powodzeniem, że w ramach świątecznego prezentu Play postanowił ją powtórzyć. Dzięki niej przez sklep internetowy i za pośrednictwem telesprzedaży (*500 lub 730 300 400) wszystkie telefony kupicie 100 zł taniej! Może to dobry pomysł na świąteczny prezent? A może warto być samemu sobie Świętym Mikołajem i zdecydować się na fajnego smartfona, o którym się marzy?
Prezent za doładowanie dla zarejestrowanych klientów prepaid w Plusie
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-19 16:02 - 1 komentarz
Od dziś użytkownicy wszystkich usług „na kartę" w sieci Plus mogą dostać wyjątkowy prezent w postaci dowolnego pojedynczego DVD w sklepie beBio.pl! Aby tak się stało należy mieć zrejestrowany numer prepaid i za pośrednictwem wskazanych stroninternetowychzasilić swoje konto za minimum 30 zł. Z promocji „Prezent za doładowanie" mogą skorzystać klienci wszystkich usług „na kartę" w sieci Plus: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na
Bez korków za darmo - nawet do wiosny z Nawigacją Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-19 15:54 - dodaj komentarz
Święta za pasem i przed nami zimowy sezon wyjazdów. Chyba wszyscy lubimy podróżować, o ile oczywiście podróż przebiega szybko i zgodnie z planem. Nie trzeba zresztą nigdzie wyjeżdżać by utknąć w korku. Każdy kto jeździ samochodem chociażby do pracy doskonale o tym wie. I tu Orange ma dla Was dobre wiadomości – pierwsza jest taka, że w Smart Planach LTE daje aż 90 dni bezpłatnego dostępu do pełnej funkcjonalności Nawigacji Orange.
Virgin Mobile na kartę obniża ceny pakietów internetowych w UE
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-16 15:53 - dodaj komentarz
Operator Virgin Mobile obniżył ceny pakietów internetowych w Unii Europejskiej. Z oferty promocyjnej mogą skorzystać wszyscy abonenci Virgin Mobile na kartę. W ramach promocji abonent może aktywować jednorazowy pakiet gigabajtów do wykorzystania wyłącznie na przesyłanie danych w roamingu w strefie Euro. Oferta ważna od 14 grudnia 2016r. do odwołania.
Plus: Oferta elastyczna JA+ Internet LTE Plus
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-13 15:48 - dodaj komentarz
Internet LTE Plus bez limitu danych już nawet za 20 zł? Tak, to możliwe w nowej, wprowadzonej właśnie przez Plusa ofercie elastycznej dla klientów korzystających z usługi transmisji danych. Oferta elastyczna JA+ Internet LTE Plus to tańszy abonament dla umów z możliwością wydłużenia ich obowiązywania do 36 miesięcy. Wprowadzona przez sieć Plus oferta elastyczna jest podobna do znanych już jej odmian w innych rodzajach usług.
Przed Gwiazdką super zestawy z laptopami w T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-13 15:39 - 1 komentarz
Niezależnie czy nadchodzące Święta spędzimy w domu, czy w zimowych kurortach, Internet potrzebny jest wszędzie. Zwłaszcza, że teraz można na nim skorzystać nawet podwójnie, ponieważ do oferty Internetu mobilnego w T-Mobile wracają wyjątkowe zestawy z laptopami Lenovo z modemem lub routerem. Dzięki czemu nie tylko zaopatrzymy się w odpowiedni pakiet szybkiego Internetu LTE w najlepszej sieci, ale także w nowy sprzęt do rozrywki, a jak trzeba to i do pracy.
Aż 80 kanałów telewizyjnych w ofercie IPLI. Nawet 16 dodatkowych stacji w prezencie
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-09 15:59 - dodaj komentarz
Największa telewizja internetowa IPLA powiększyła ofertę telewizyjną o trzy nowe stacje. Do portfolio dołączyły: National Geographic, Nat Geo Wild oraz FilmBox Action. Dzięki temu użytkownicy IPLI mogą teraz wybierać spośród aż 80 kanałów telewizyjnych online! Czeka też na nich świąteczny prezent – nawet do 16 kanałów bez dodatkowych opłat!
Orange: Smartfony ze świątecznymi rabatami
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-08 14:41 - dodaj komentarz
Święta coraz bliżej, więc Orange podsuwa Wam kolejne pomysły na prezenty. Tym razem to lista jedenastu smartfonów – w większości z wyższej lub średniej półki, w bardzo dobrych cenach. Na pierwszym miejscu znalazł się Samsung Galaxy S7 edge – przepiękny tegoroczny flagowiec, jeden z najładniejszych smartfonów, jakie weszły w tym roku do sprzedaży. Gdy do wyglądu dodamy jeszcze świetne parametry techniczne wysoka pozycja na liście nie powinna nikogo dziwić.
Przedłużone Mikołajki w CP - Internet LTE Plus 6 miesięcy z abonamentem 0 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-07 15:45 - dodaj komentarz
Na stronie WWW Cyfrowego Polsatu wystartowała kolejna z cyklu promocji Happy Hours. Z okazji Mikołajek klienci otrzymają Internet LTE bez limitu danych i z abonamentem 0 zł aż przez pół roku! Taka okazja będzie dostępna przez krótki czas, tylko do 12 grudnia br. do godziny 12.00. Oprócz największej korzyści, czyli półrocznego okresu wolnego od opłaty abonamentowej (po tym czasie opłata wyniesie 49,99 zł/mies.), klient otrzyma w ramach promocji pakiet 50 GB oraz LTE bez limitu danych w cenie
600/60 Mb/s – nowa oferta dla firm od UPC Biznes z podwojoną prędkością wysyłania danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-07 15:43 - dodaj komentarz
Polscy przedsiębiorcy od dziś mogą wysłać kluczowe dokumenty i dane dwukrotnie szybciej, dzięki nowej usłudze internetowej od UPC Biznes, dostawcy innowacyjnych usług telekomunikacyjnych dla przedsiębiorstw. Bezpłatne zwiększenie prędkości internetowych pozwoli klientom, przesyłać dane z prędkością aż do 60 Mb/s. To kolejne udoskonalenie, po niedawnym przyspieszeniu prędkości pobierania danych do 600 Mb/s w UPC Biznes.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: