GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

Urodzinowe prezenty od Orange dla „karciarzy”
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-11 16:34 - dodaj komentarz
Nie tylko urodzinowe, ale również imieninowe i… rocznicowe. Precyzując chodzi tu o rocznicę aktywacji startera. Pewnie zauważycie, że prezenty w tej formie już funkcjonowały w Orange, ale teraz je wzbogacono. Bonusy są dwa, pierwszy dość „krótkoterminowy”, drugi raczej „długofalowy”. W prezencie dostaniecie od nas pakiet nielimitowanych rozmów, SMS-ów i 1 GB internetu, który możecie wykorzystać w ciągu 24 godzin.
HAPPY DAYS w e-sklepie Plusa i 2 x więcej GB w każdej ofercie oraz super sprzęty w super cenach
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-11 16:24 - dodaj komentarz
W Sklepie Internetowym Plusa znów dostępna jest specjalna promocja HAPPY DAYS! Tym razem dotyczy ofert: abonamentowej, mixa oraz internetowej, w których podwojono liczbę GB do swobodnego surfowania po Internecie, a dodatkowo można mieć wyjątkowy sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach. Promocje HAPPY DAYS dotyczą tylko ofert zawieranych za pośrednictwem strony internetowej operatora Plus.
Orange Energia - 200zł na rachunki za prąd oraz 4-letnia gwarancja najniższej ceny
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-10 14:52 - dodaj komentarz
Orange Polska wprowadził nową ofertę w ramach której każdy klient, który zmieni sprzedawcę prądu na Orange Energia otrzyma 200 zł do wykorzystania na opłaty za prąd. Dodatkowo Orange Energia gwarantuje stałą, najniższą cenę za 1 kWh przez 4 lata. Przy zużyciu prądu na średnim poziomie 2200 kWh rocznie, można zaoszczędzić nawet 470 zł przez 2 lata. Każdy, kto zmieni swojego dotychczasowego sprzedawcę energii na Orange Energia otrzyma na start 200zł na poczet opłat za pobraną energię
Jeszcze więcej Internetu w Cyfrowym Polsacie
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-07 15:44 - dodaj komentarz
Na stronie Cyfrowego Polsatu ruszyła kolejna odsłona specjalnej, trwającej tylko do 12 października akcji Happy Hours, w której, wybierając ofertę Internetu LTE, można zyskać aż 2 x więcej GB oraz dodatkowo dostęp do pakietów IPLA i LTE bez limitu danych w cenie abonamentu! Spiesz się – oferta jest limitowana! W ramach promocji dostępna jest oferta na pakiet 100 GB za jedyne 35 zł/mies. z rabatem programu smartDOM (standardowa cena to 59,99 zł/mies.).
Orange: Światłowód dla studenta
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-07 15:26 - dodaj komentarz
Rok akademicki już rozpoczęty, a studenci zagościli na swoich przepastnych włościach, zwanych dalej „stancjami”. Dlatego każdemu studentowi polecam bliższe przyjrzenie się naszej ofercie światłowodu, przygotowanej specjalnie dla akademickiej braci. Łącze na pewno się nie zapcha, nie wydacie fortuny, a każdy będzie mógł ciągnąć (i wysyłać) tyle danych, ile będzie mu potrzebne. Otóż światłowód w tej opcji jest tani – w pierwszym miesiącu zapłacicie 29 zł opłaty instalacyjnej
Jesienne Doładowania jednodniowe na Pakiet internetowy w Plusie
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-05 16:24 - dodaj komentarz
Promocja „Jesienne doładowania” obowiązuje 5 października 2016 r. od godziny 00:00 do godziny 23:59. promocja jest adresowana do Abonentów Na Kartę, którzy w czasie trwania Promocji dokonają Zasilenia konta. Promocja obejmuje Pakiety internetowe na krajową transmisję danych. Abonent może korzystać z Pakietu internetowego, gdy posiada dodatnią wartość swojego konta (min. 1 grosz) i jednocześnie znajduje się w Okresie ważności dla usług wychodzących (posiada aktywne konto).
Plus: Bilet do kina po doładowaniu
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-05 15:50 - dodaj komentarz
Wystartowała promocja dla klientów usług „na kartę" w sieci Plus, w której za doładowanie konta za minimum 30 zł można otrzymać pojedynczy bilet do Cinema City na dowolnie wybrany seans filmowy. Promocja Bilet do kina po doładowaniu dostępna jest dla użytkowników wszystkich usług na kartę oferowanych przez operatora sieci Plus. W ramach promocji klienci mogą otrzymać pojedynczy bilet do kina Cinema City na dowolnie wybrany seans (z wyłączeniem 3D i filmów w kinie IMAX) w zamian za
Orange: Więcej internetu w abonamencie
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-09-30 16:13 - dodaj komentarz
Z internetu korzystamy coraz więcej i coraz częściej. W styczniu tego roku klienci Orange wykorzystali średnio 2,35 GB transferu, a w czerwcu już 2,72 GB. Żeby było jeszcze ciekawiej – w styczniu 2015 było to „tylko” 1,3 GB. Dlatego Orange idzie z duchem czasu i zwiększa pakiety danych, które macie w abonamentach w Smart Planach z urządzeniem i bez urządzenia. I to dość znacząco.
Spotify Premium od teraz dostępne w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-09-30 16:03 - dodaj komentarz
Orange wprowadził nową ofertę Spotify Premium dla najbardziej aktywnych fanów, którzy żyją muzyką na co dzień. Od dzisiaj, miłośnicy każdego rodzaju muzyki mają dwie opcje korzystania z największego serwisu streamingowego na świecie, dającego dostęp do ponad 30 milionów utworów. Użytkownicy wybranej oferty Smart Plan LTE otrzymają Spotify Premium za darmo nawet przez 2 lata. Klienci pozostałych planów Smart, będą mogli cieszyć się muzyką za pośrednictwem Spotify Premium za darmo
Moc korzyści w T-Mobile na Kartę dla rejestrujących numer - rusza kampania z Cleo
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-09-30 16:00 - dodaj komentarz
W najbliższą sobotę, 1 października rusza kampania reklamowa z Cleo w roli głównej. Piosenkarka w spocie opowiada o benefitach przysługujących po zarejestrowaniu numeru na kartę w T-Mobile. Na klientów czeka potrójna moc korzyści – darmowe rozmowy i SMS-y w T-Mobile, kwota doładowania podwojona za każdym razem, a co miesiąc 10 GB Internetu za darmo nawet przez rok.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: