GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

HTC wprowadza nową aplikację do śledzenia rozgrywek UEFA

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-02 16:41 - czytano: 241 razy - dodaj komentarz
HTC wprowadza nową aplikację do śledzenia rozgrywek UEFAHTC tworzy zupełnie nowe doznania dla fanów Europejskiej Ligi Mistrzów UEFA oraz Ligi Europy UEFA, udostępniając specjalną aplikację HTC FootballFeed. Umożliwia ona śledzenie piłkarskich rozgrywek prosto z ekranu smartfona wyposażonego w systemem Android. Footballowy kanał informacyjny pozwoli m.in. na bieżący podgląd drużynowych statystyk, wyników meczów oraz pomeczowych ciekawostek. Badania przeprowadzone na zlecenie HTC pokazują, że nowe technologie pełnią kluczową rolę
REKLAMA
HTC FootballFeed
HTC
podczas śledzenia piłkarskich rozgrywek. Aż 83% badanych korzysta ze smartfona podczas oglądania ważnego meczu. Aplikacja HTC FootballFeed przynosi swoim odbiorcom wyższy komfort użytkowania. Szereg zawartych w niej funkcji opracowano na podstawie rozmów z kibicami z całego świata, emocjonujących się footballem zarówno na stadionach jak i w swoich domach.

Instalując program na swoim smartfonie otrzymamy dostęp do najnowszych artykułów, bieżących statystyk, szczegółowych informacji na temat nadchodzących meczów, podsumowań spotkań, zawodników, klubów, a także do niesamowitej galerii zdjęć. Ponadto aplikacja pozwala na ustawienie powiadomień o nadchodzącym meczu poprzez synchronizację z funkcją kalendarza. To wszystko sprawia, że HTC FootballFeed będzie idealnym narzędziem dla niejednego miłośnika europejskiego footballu.

Użytkownicy programu będą mieli możliwość przedstawienia swoich propozycji zmian i pomysłów na nowe funkcje w aplikacji, które będą wykorzystywane do opracowywania przyszłych aktualizacji HTC FootballFeed. Najlepsze z sugestii będą poddawane pod głosowanie i akceptację innych użytkowników, a następnie wdrażane przez HTC.

- Nowa aplikacja HTC FootballFeed została stworzona z myślą o fanach kochających football pod każdym aspektem, zarówno w trakcie gry, przygotowaniach do spotkania jak i pomeczowych dyskusji. Śledzenie rozgrywek jest czymś więcej niż tylko sprawdzaniem statystyk i wyników gry, dlatego też stworzyliśmy aplikację, która daje pełen podgląd tego, co istotne z punktu widzenia miłośników footballu. Mając świadomość tego, że każdy z nas jest inny i interesuje się grą różnych drużyn, stworzyliśmy rodzaj inteligentnej aplikacji. Można ją konfigurować pod kątem indywidualnych preferencji, dzięki czemu do użytkownika trafiają tylko te informacje, na których mu zależy
- powiedział Phil Blair, Dyrektor Zarządzający HTC na obszar EMEA.

Aplikację HTC FootballFeed można pobrać bezpłatnie za pośrednictwem sklepu Google Play.
Źródło: HTC
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: