GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

IPLA z nagrodą SAT Kurier Awards 2013

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-04 15:18 - czytano: 274 razy - dodaj komentarz
IPLA z nagrodą SAT Kurier Awards 2013Telewizja internetowa IPLA zajęła I miejsce w kategorii „Najlepszy Produkt Multimedialny” w plebiscycie „SAT Kurier Awards 2013” organizowanym przez redakcję miesięcznika SAT Kurier. Prestiżowe statuetki producentom zwycięskich produktów i nagrodzonym operatorom wręczono 3 października podczas uroczystej gali towarzyszącej targom SAT KRAK 2013 odbywającym się w Krakowie. IPLA uhonorowana tytułem „Najlepszy produkt multimedialny” to największa telewizja internetowa w Polsce,
REKLAMA
która zapewnia legalny dostęp do kilkudziesięciu tysięcy materiałów – filmów od największych dystrybutorów, wydarzeń sportowych, seriali (także przedpremierowych odcinków produkcji Telewizji Polsat i TVP) i licznych programów telewizyjnych znanych z anten ponad 30 stacji. Widzowie IPLI mogą skorzystać z bogatej oferty kanałów emitowanych na żywo: Polsat News, Polsat Sport, Eurosport, Discovery, Superstacja, Polsat Biznes, 4FunTV, FightBox i wiele innych. IPLA zapewnia także relacje na żywo, również w jakości HD, z największych wydarzeń sportowych.

Dostęp do zasobów IPLA mają internauci za pośrednictwem strony www.ipla.tv, a dzięki specjalnym, ciągle rozwijanym aplikacjom także użytkownicy komputerów z systemem Windows, urządzeń mobilnych z systemami Android, iOS i Windows Phone, telewizorów Smart TV (LG, Samsung, Panasonic, Sony i Philips), dekoderów Cyfrowego Polsatu, PlayStation 3, Netia Playera i urządzeń Toya.

W tym roku producenci i operatorzy mieli możliwość zgłaszania produktów i usług do konkursu „SAT Kurier Awards 2013” w 15 kategoriach. W wyniku głosowania internetowego wybrane zostały po trzy produkty/usługi w każdej kategorii. Finalną decyzję o przyznaniu tytułów i nagród podjęła Komisja Konkursowa składająca się z organizatorów targów SAT KRAK i redakcji magazynu SAT Kurier.
Źródło: Cyfrowy Polsat
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: