GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

1000 spraw. Jedna Idea – jak się zaczęło?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-13 15:01 - dodaj komentarz
Orangema dla Was kolejną odsłonę cyklu o 20 latach sieci GSM. Tym razem bez niespodzianek, zwrotów akcji. Będzie to po prostu relacja z pierwszych lat funkcjonowania Idei. Najciekawsza w tym wszystkim jest skala działania. Ale to były przecież początki, w końcu gdy ruszała Idea, telefonia komórkowa była nie tylko usługą „premium”. O zasięgu obejmującym przeważającą większość powierzchni kraju, czy pakietach „no-limit” nikt jeszcze wtedy nawet nie marzył.
Najwyższa skuteczność świetlna dzięki diodom Samsung LED CSP
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-13 14:55 - dodaj komentarz
Firma Samsung Electronics, światowy lider w zakresie zaawansowanych rozwiązań podzespołów cyfrowych, zaprezentowała innowacyjne diody LED w technologii fillet-enhanced chip-scale package FEC - LM101B, LH181B i LH231B, zapewniające najwyższą skuteczność świetlną. Diody LED skonstruowane w technologii chip-scale package (CSP) nie były do tej pory szeroko stosowane w zwykłym oświetleniu ze względu na stosunkowo niski poziom skuteczności świetlnej w porównaniu z konwencjonalnymi diodami LED.
ING wystąpił na Finovate w Londynie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-13 14:52 - dodaj komentarz
Podczas ostatniej edycji Finovate w Londynie, najważniejszej międzynarodowej konferencji poświęconej innowacyjnym technologiom w finansach, ING Bank Śląski zaprezentował zdalny proces wnioskowania o ubezpieczenia dla firm. Klient może załatwić wszystkie formalności z tym związane bez wychodzenia z firmy. Konferencje Finovate koncentrują się na prezentacji najlepszych i najbardziej innowacyjnych technologii w finansach i bankowości.
Rośnie liczba cyberataków ukierunkowanych i bezplikowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-13 14:46 - dodaj komentarz
Według badania przeprowadzonego przez firmę F-Secure aż 55% incydentów wykrytych w przedsiębiorstwach stanowią ataki ukierunkowane. Hakerom coraz częściej udaje się przeprowadzić cyberatak, któremu nie są w stanie zapobiec tradycyjne rozwiązania do zabezpieczania urządzeń końcowych (komputerów Windows i Mac, smartfonów czy platform serwerowych). Instytut Ponemon przewiduje, że w 2018 roku aż 35% wszystkich incydentów będą stanowiły tzw. ataki bezplikowe.
AOC P1: nowe monitory biznesowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-13 14:45 - dodaj komentarz
AOC przedstawia P1 – linię monitorów dedykowanych zastosowaniom biznesowym. W skład nowej serii P1 wchodzi 6 monitorów. 4 z nich wyświetlają obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 px na ekranach o przekątnych od 21,5 cala, przez 23,8 cala, na 27 calach kończąc. Seria P1 korzysta z podstawy oferującej regulację wysokości, pochylenia, tryb portretowy (pivot) oraz obrót. Montaż monitora przebiega beznarzędziowo, a użytkownik ma też możliwość zamocowania panelu na uchwycie VESA.
Twoja ulubiona tapeta z telefonu na ścianie? To możliwe!
dodał: TK - 2018-03-12 19:20 - dodaj komentarz
Telefon komórkowy przestał być już tylko urządzeniem służącym do wykonywania połączeń. Jest również odtwarzaczem naszej ulubionej muzyki, nawigacją podczas wakacyjnych podróży, a także niewyczerpanym źródłem informacji dzięki dostępowi do Internetu. To jednak nie wszystko. Twoja komórka może stać się doskonałą inspiracją do tego, by przeprowadzić metamorfozę mieszkania. Jak to możliwe? To prostsze, niż myślisz!
Plakat, a może obraz na płótnie? Druk z Twojego zdjęcia to przepis na oryginalną dekorację!
dodał: TK - 2018-03-12 18:43 - dodaj komentarz
Dlaczego na stronie zajmującej się komórkami zamieszczamy artykuł dotyczący aranżacji wnętrz? Odpowiedź jest bardzo prosta. Nasz telefon jest bowiem znakomitym punktem wyjścia do wyczarowania zupełnie nowego wystroju naszego mieszkania. Brzmi tajemniczo i enigmatycznie? Już spieszymy z wyjaśnieniem, które rozwieje wszelkie znaki zapytania.
Sofacy/Fancy Bear kieruje uwagę w stronę organizacji zajmujących się obronnością i dyplomacją
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-12 15:49 - dodaj komentarz
Badacze z Kaspersky Lab zaobserwowali, że rosyjskojęzyczne ugrupowanie cyberprzestępcze Sofacy/APT28/Fancy Bear, atakuje obecnie cele na Dalekim Wschodzie, wykazując duże zainteresowanie organizacjami wojskowymi, obronnymi oraz dyplomatycznymi – poza tradycyjnymi celami związanymi z NATO. Badacze odkryli, że działania Sofacy niekiedy pokrywają się z operacjami innych ugrupowań cyberprzestępczych, które atakują te same ofiary, w tym z rosyjskojęzycznym
Internauci zebrali ponad 18 milionów złotych dla WOŚP
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-12 15:48 - dodaj komentarz
W trakcie 26. Finału internauci korzystający z systemu PayU przekazali 18 109 010 złotych na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. PayU gra z Orkiestrą Jurka Owsiaka już od 16 lat, nie pobierając żadnej prowizji. Aż 80% wpłat na zbiórkach i aukcjach obsługiwanych przez PayU zrealizowano za pomocą szybkich przelewów online (tzw. pay-by-linków). Innymi wybieranymi metodami płatności były BLIK (10%), karty płatnicze (9%) i przelewy tradycyjne (1%).
Slingshot: cyberszpieg prosto z routera
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-12 15:39 - dodaj komentarz
Badacze z Kaspersky Lab odkryli wyrafinowane zagrożenie wykorzystywane do cyberszpiegostwa na Bliskim Wschodzie i w Afryce od co najmniej 2012 r. do lutego 2018 r. Szkodnik, któremu badacze nadali nazwę „Slingshot”, atakuje ofiary za pośrednictwem zainfekowanych routerów i może działać w trybie jądra, co zapewnia mu pełną kontrolę nad urządzeniami.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: