GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Bezprzewodowe słuchawki Jabra Evolve 75
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-19 15:21 - dodaj komentarz
Firma Jabra zaprezentowała najnowszy zestaw słuchawkowy Evolve 75, zaprojektowany z myślą o najwyższym komforcie pracy użytkownika oraz doskonałej jakości dźwięku. Urządzenie oferuje wiele ciekawych funkcjonalności, m.in. łączność bezprzewodową Dual Bluetooth, aktywne wyciszanie szumów czy diody informujące o zajętości. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się w dużych biurach korzystających z otwartych przestrzeni.
LG i SES prezentuja pierwszą transmisję obrazu w technologii 4K HFR
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-19 15:17 - dodaj komentarz
Podczas dziesiątej konferencji SES Industry Days w Luksemburgu, konsorcjum SES oraz firma LG Electronics zademonstrowały transmisję audycji w najnowocześniejszej technologii 4K High Frame Rate (HFR). Transmisja treści 4K HFR odbyła się za pośrednictwem satelity ASTRA na pozycji 19,2°E wprost na ekran telewizora LG OLED z oferty na rok 2017. W ten sposób, używając prototypowego oprogramowania HFR, firmy LG i SES zaprezentowały uczestnikom konferencji wyjątkowy obraz o podwyższonej jakości.
Polska sygnatariuszem listu w sprawie swobodnego przepływu danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-19 15:12 - dodaj komentarz
Przetwarzanie danych ma ogromne znaczenie dla rozwoju nowoczesnej gospodarki i sprawnego państwa. Analizowanie dużych ilości danych jest siłą napędową nowo powstających produktów i usług, modeli biznesowych i metod naukowych świadczących o konkurencyjności gospodarki oraz wysokiej jakości usług publicznych. Mówi się, że dane stały się paliwem współczesnej gospodarki.
Orange Love dla Firm z najnowszymi smartfonami Samsung (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-19 15:10 - dodaj komentarz
Opinia klienta jest najważniejsza. Zmienia się jednak sposób, w jaki ją poznajesz. Dlatego wybierz pakiet Orange LOVE dla firm, czyli Orange Światłowód i dwie karty SIM. A do tego polecamy najnowsze smartfony Samsung!
Co trzeci Polak nie zmienia haseł do stron internetowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-19 15:07 - dodaj komentarz
W przeciwieństwie do internautów z innych krajów Europy, aż 75% Polaków nie obawia się korzystania z internetu. Jednocześnie 1/3 Polaków nie zmienia swoich haseł i danych uwierzytelniających lub robi to rzadko, a 1/4 osób w ogóle nie ma antywirusa na swoich urządzeniach – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Grupy Europ Assistance. W przeciwieństwie do internautów z innych krajów Europy, aż 75% Polaków nie obawia się korzystania z internetu.
NASK: Cyberprzestrzeń – szanse, wyzwania i zagrożenia
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-19 15:03 - dodaj komentarz
O bezpieczeństwie i zagrożeniach, prawdzie i postprawdzie, komunikacji elektronicznej i cyberprzemocy rozmawiają uczestnicy dwudniowej konferencji naukowej "Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni - wyzwania i zagrożenia dla bezpieczeństwa strukturalnego i personalnego", organizowanej w dniach 18-19 maja na Akademii Pomorskiej w Słupsku. Wśród ekspertów są przedstawiciele NASK: Agnieszka Wrońska i Marcin Bochenek.
Słyszałeś o WannaCry? Sprawdź czy Ci zagraża
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-19 15:00 - dodaj komentarz
W miniony piątek na wielu komputerach firm i prywatnych użytkowników w ponad 150 krajach zaczęły pojawiać się komunikaty z żądaniem 300 dolarów okupu, w zamian za odblokowanie dostępu do zaszyfrowanych plików. Informacja wyświetlana była przez nowe zagrożenie szyfrujące WannaCry. Firmy telekomunikacyjne, banki, szpitale i ministerstwa na całym świecie padły ofiarą tego nad wyraz skutecznego ataku. Zaktualizowany system Windows chroni przed wspomnianym atakiem.
Cyfryzacja telewizji naziemnej tematem spotkania CCA i UKE
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-19 14:57 - dodaj komentarz
Polskie doświadczenia z procesu cyfryzacji telewizji naziemnej i roli Prezesa UKE w tym procesie były tematem spotkania z przedstawicielami mołdawskiej Audiowizualnej Rady Koordynacyjnej (CCA), które odbyło się 16 maja 2017 r. Nasi eksperci omówili procesy związane z przejściem z nadawania analogowego na cyfrowe w telewizji naziemnej oraz dotyczące regulacji i procedur zarządzania częstotliwościami.
Orange: Światłowód w Zielonej Górze już jest
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-19 14:55 - dodaj komentarz
W ponad 26 tys. gospodarstw domowych jest już dostępny światłowód od Orange. A wkrótce będzie go jeszcze więcej. Orange planuje by do końca 2018 r. w zasięgu światłowodu znalazły się trzy na cztery gospodarstwa domowe. A dokładnie – 45 tysięcy domów, mieszkań i biur. Oczywiście światłowód nie kładzie się sam. Potrzebni są do tego podwykonawcy, sprzęt, plany… no i pieniądze. W tym i kolejnym roku operator planuje zainwestować w Zielonej Górze w sumie 15 mln zł.
Netia z najlepiej zabezpieczoną i samonaprawiającą się siecią transmisji danych w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-19 14:47 - dodaj komentarz
Netia, jako pierwszy operator w Polsce, wdrożyła w swojej sieci system DWDM wykorzystujący nowoczesne mechanizmy oparte o GMPLS, które pozwalają na błyskawiczne i automatyczne odtworzenie połączeń w przypadku awarii światłowodu. Dodatkowa zaleta nowego rozwiązania, to możliwość szyfrowania fizycznych łączy klienckich (lambd). Przeprowadzone testy potwierdziły skuteczność działania tej technologii nawet na bardzo dużych odległościach.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: