GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Ustawa o cyberbezpieczeństwie przyjęta przez Sejm
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-09 15:57 - dodaj komentarz
5 lipca 2018 r. Sejm RP przyjął ustawę o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, implementującą do polskiego prawa dyrektywę w sprawie środków na rzecz wysokiego wspólnego poziomu bezpieczeństwa sieci i systemów informatycznych na terytorium Unii (tzw. dyrektywę NIS). Ustawa, która wdraża dyrektywę NIS, utworzy w Polsce krajowy system cyberbezpieczeństwa. W jego skład wejdą m.in. najwięksi przedsiębiorcy z wybranych sektorów gospodarki oraz administracja rządowa i samorządowa.
Sony uruchamia w Europie portal α Universe
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-09 15:55 - dodaj komentarz
Firma Sony poinformowała o uruchomieniu w Europie portalu Sony α Universe, pomyślanego jako serwis informacyjny dla coraz liczniejszych użytkowników aparatów Sony. Będzie on zawierał szereg własnych materiałów, takich jak: - Artykuły poświęcone ambasadorom Sony Imaging. - Praktyczne poradniki przygotowane przez czołowych zawodowych fotografów i dotyczące wszystkich gatunków fotografii. - Profile, biogramy i galerie zdjęć ambasadorów Sony Imaging.
Rozwój kryptowalut przyciąga nie tylko inwestorów ale również cyberprzestępców
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-09 15:49 - dodaj komentarz
Eksperci z Kaspersky Lab zidentyfikowali stosunkowo nowy trend dotyczący oszustw online: rozwój kryptowalut przyciąga nie tylko inwestorów, ale również cyberprzestępców dążących do powiększenia swoich zysków. W pierwszej połowie 2018 r. produkty firmy Kaspersky Lab zablokowały ponad sto tysięcy incydentów związanych z kryptowalutami na fałszywych giełdach i w innych źródłach.
Czy roboty zabiorą nam pracę?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-09 15:45 - dodaj komentarz
Od początków rewolucji przemysłowej pojawiają się głosy, że postęp technologiczny będzie zabierał człowiekowi pracę. Obecnie, w czasie tzw. czwartej rewolucji przemysłowej, związanej ze sztuczną inteligencją, podobne opinie przybierają na sile. Jednak według ekspertów Fortinet Artificial Intelligence (AI) nie zagraża stanowiskom pracy, a wręcz przeciwnie – tworzy je.
Kruger&Matz poszerza ofertę głośników Bluetooth (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-09 15:44 - dodaj komentarz
Zauważalna od dłuższego czasu rosnąca popularność urządzeń bezprzewodowych, prowokuje Kruger&Matz do wprowadzania produktów, które jeszcze lepiej wpiszą się w oczekiwania klientów. Tak jest m.in. w przypadku głośników Bluetooth, gdzie marka odnotowuje systematyczny wzrost. Tylko w pierwszej połowie 2018 r. sprzedaż tych produktów zwiększyła się o 15% w porównaniu z analogicznym okresem w roku poprzednim.
mPay z biletami do Tatrzańskiego Parku Narodowego
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-09 15:40 - dodaj komentarz
Tatrzański Park Narodowy uruchomił sprzedaż biletów za pośrednictwem mPay - systemu płatności przy użyciu telefonów komórkowych. Turyści korzystający z aplikacji mobilnej mogą rozpocząć zwiedzanie parku znacznie szybciej, bez konieczności stania w kolejkach do kas. Tatrzański Park Narodowy to jedna z największych polskich atrakcji przyrodniczych, każdego roku odwiedzana przez ponad 3,5 mln osób.
Blisko 11 000 stacji bazowych dla klientów Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-09 15:38 - dodaj komentarz
Klienci Orange mogą już skorzystać z blisko 11 000 stacji bazowych. Na ponad 10 500 z nich działa 4G, a na blisko 5100 – agregacja pasma. Tak wygląda sieć mobilna Orange w trzech dużych liczbach. Dla tych, którzy lubią liczyć nie stacje bazowe lecz systemy 4G to jest ich nieco ponad 18 tys. Nieco tych stacji przybyło. Gdy Orange podsumowało 2017 rok stacji bazowych z agregacją pasma jest prawie 4 tysiące, a stacji z 4G nieco ponad 10 tys.
Dzieci w świecie smartfonów online obronią się same
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-06 16:03 - dodaj komentarz
Badania Bitdefender pokazują, że 52% nastolatków używa programu zabezpieczającego na swoich urządzeniach mobilnych. Z tego 47% posiada oprogramowanie darmowe, 39% płaci za ochronę, a 5% korzysta z wersji próbnej. Czyto dobre wieści? I tak i nie, z pewnością powinniśmy martwić się bardziej tą drugą połową, która nie zabezpiecza swoich urządzeń. W każdym razie, pokazuje to, że mamy do czynienia z przełomowym momentem.
Nielimitowany Internet domowy od T-Mobile z konsolą PS4 i FIFA 18 za 1zł (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-06 16:00 - dodaj komentarz
Wejdź do gry z najlepszym składem. Przyjdź do T-Mobile po zestaw: konsolę PS4 z grą FIFA 18 i nielimitowany Internet domowy z routerem za złotówkę na start za zestaw. Graj w najlepszej sieci!
Play: Promocja z kodami pod nakrętkami butelek Coca-Cola, Fanta i Sprite
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-06 15:58 - dodaj komentarz
Lipiec zaczął się na dobre, z kolei w Play zaczęła się kolejna promocja z kodami pod nakrętkami butelek Coca-Cola, Fanta i Sprite! Tym razem możecie za nie zyskać dni bez limitu, czyli darmowe rozmowy i SMS-y do wszystkich! Jak najłatwiej rozpoznać promocyjne opakowania, gdzie znajdziecie kod? Po etykiecie z logo PLAY. I co ważne – dzień bez limitu liczymy zdecydowanie na Waszą korzyść. W momencie przyznania bonusu macie możliwość korzystania z niego do końca północy i cały następny dzień!
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: