GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Wakacje z IPLĄ w doborowym towarzystwie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-14 16:23 - dodaj komentarz
IPLA serwuje kolejną dawkę wakacyjnych hitów filmowych, m.in.: „Jackie” z laureatką Oscara Natalie Portman w roli głównej, „Sztukę kochania” z Magdaleną Boczarską, „Pokot” z plejadą gwiazd, m.in.: Wiktorem Zborowskim, Andrzejem Grabowskim, Borysem Szycem, Tomaszem Kotem i Katarzyną Herman, oraz wzruszającą komedię „Po prostu przyjaźń” z Agnieszką Więdłochą, Magdaleną Różczką, Maciejem Zakościelnym i Bartłomiejem Topą.
Orange: Sieć po pierwszym półroczu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-14 16:21 - dodaj komentarz
Ostatnie sześć miesięcy to nie tylko inwestycje w sieć światłowodową. Bardzo mocno pracowało range także nad rozbudową sieci mobilnej. Tak jak zapowiadało w zeszłym roku, szczególnie duży nacisk położyło na rozbudowę liczby stacji obsługujących agregację częstotliwości 4G LTE. Efekty widać. Na początku roku takich stacji było 467, a na koniec czerwca już prawie 2,3 tys., a w sumie stacji z 4G LTE jest już ponad 9,8 tys.
UKE pracuje nad poprawą sytuacji abonentów na rynku usług Premium Rate
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-14 16:15 - dodaj komentarz
UKE aktywnie uczestniczy w prowadzonych przez Ministerstwo Cyfryzacji pracach nad projektem nowelizacji Prawa telekomunikacyjnego, której jednym z głównych celów jest poprawa sytuacji abonentów na rynku usług Premium Rate. Projekt 4 lipca br. trafił do uzgodnień międzyresortowych i konsultacji publicznych, a jako datę jego wejścia w życie przewiduje się 1 stycznia 2018 r.
Monitor do zdjęć i filmów. Zobacz czym się kierować przy jego zakupie - poradnik Philips
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-14 16:12 - dodaj komentarz
Na rynku monitorów bardzo łatwo stracić głowę i kupić model źle dopasowany do naszych potrzeb. Radzimy według jakich kryteriów dobrać monitor, który zadowoli fotografa hobbystę i pozwoli komfortowo zmontować film z drona lub sportowej kamery. W profesjonalnych zastosowaniach odwzorowanie kolorów przez matrycę monitora powinno być maksymalnie zbliżone do tego, jak te kolory są następnie reprodukowane – szczególnie w druku.
Mobilny głośnik Funky BT marki Hykker w Biedronce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-14 16:09 - dodaj komentarz
Już w najbliższy poniedziałek 17 lipca do oferty sklepów Biedronka trafi głośnik bezprzewodowy Funky BT o sumarycznej mocy 6W (2 x 3W), znanej marki Hykker. Urządzenie wykonane z wysokiej jakości materiałów w pięciu atrakcyjnych kolorach będzie dostępne w wyjątkowej cenie 49,99 zł. Głośnik Funky BT to urządzenie przenośne stworzone z myślą o miłośnikach muzyki, którzy nie chcą się rozstawać z ulubionymi piosenkami.
W Play ruszają testy box Huawei (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-13 15:10 - dodaj komentarz
Od jutra Play rusza z bardzo ciekawym projektem – na razie w ramach testów. Box Huaweia będzie w stanie wzmocnić sygnał w Waszych domach. Więcej informacji? W materiale wideo.
Samsung prezentuje pierwszą salę kinową wyposażoną w ekran LED
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-13 15:05 - dodaj komentarz
Firma Samsung Electronics ogłosiła uruchomienie pierwszej na świecie sali kinowej wyposażonej w ekran Samsung Cinema LED Display. Wyświetlacz kinowy został zainstalowany w koreańskim Lotte Cinema World Tower. Dzięki technologii High Dynamic Range (HDR) ekran zapewnia niespotykaną do tej pory w salach kinowych jakość obrazu, a współpraca Samsung Audio Lab i HARMAN Professional Solutions pozwoliła osiągnąć doskonały, naturalnie brzmiący dźwięk.
Jarosław Szymczuk nowym Dyrektorem Generalnym IBM Polska i Kraje Bałtyckie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-13 15:02 - dodaj komentarz
Firma IBM poinformowała o wyborze Jarosława Szymczuka na nowego Dyrektora Generalnego IBM Polska i Kraje Bałtyckie. Jarosław Szymczuk przejmuje kierownictwo firmą po Alešu Bartůnku, który po ponad czterech latach będzie kontynuować swoją karierę na stanowisku Vice President, Solutions and Industry Solutions Business Development w strukturach regionalnych firmy IBM w Europie Środkowo-Wschodniej.
Dyżurnet.pl ostrzega: szantaż w internecie wobec dzieci i młodzieży
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-13 15:01 - dodaj komentarz
Jedno zdjęcie wysłane obcej osobie może spowodować łańcuch przemocy i upokorzenia. Codziennie tysiące osób padają ofiarą szantażu i wymuszenia z powodu lekkomyślnie nawiązanej intymnej relacji. Dzieci i młodzież też są narażone, zwłaszcza w wakacje, gdy mają więcej czasu i swobody przy komputerze. Punkt kontaktowy ds. nielegalnych i szkodliwych treści w internecie Dyżurnet.pl działa w państwowym instytucie badawczym NASK i wchodzi w skład Narodowego Centrum Cyberbezpieczeństwa (NC Cyber).
IPLA na telewizorach Toshiba, Hitachi, Telefunken i JVC
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-13 14:54 - dodaj komentarz
Użytkownicy telewizorów Smart TV Toshiba, Hitachi, Telefunken i JVC mogą korzystać z materiałów dostępnych za pośrednictwem aplikacji telewizji internetowej IPLA. Wśród proponowanych treści znalazły się popularne seriale i programy rozrywkowe Telewizji Polsat, bajki dla najmłodszych oraz wydarzenia sportowe. Usługi dostępne są dla widzów dzięki umowie podpisanej między Cyfrowym Polsatem, operatorem największej polskiej platformy satelitarnej i dostawcą nowoczesnych usług multimedialnych, a
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: