GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Poświąteczna obnizka cen smartfonów w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-18 15:26 - dodaj komentarz
Wracamy po świętach z dobrą wiadomością – Play przygotował obniżki na takie urządzenia jak: Huawei P8 lite,iPhone SE, LG X power, Samsung Galaxy J5 (2016), Sony Xperia XA. Z niezwykle stylowym wykończeniem krawędzi, płynnie zarysowanymi liniami konstrukcji i smukłą obudową o grubości 7,7 mm HUAWEI P8 lite wygląda doskonale i tak samo leży w dłoni. HUAWEI P8 lite jest bowiem wyrazem koncepcji łączenia piękna wynikającego z prostoty i minimalizmu oraz komfortu użytkowania na codzień.
Rozpoczęcie konsultacji przetargu na rezerwację częstotliwości z pasma 450 MHz
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-18 15:12 - dodaj komentarz
Prezes UKE ogłasza rozpoczęcie konsultacji przetargu na jedną rezerwację częstotliwości z zakresów 452,5125-457,0125 MHz oraz 462,5125-467,0125 MHz. Oferowane zasoby częstotliwości są przeznaczone do świadczenia usług telekomunikacyjnych w służbie ruchomej lub stałej na obszarze całej Polski. Zwycięzca będzie uprawniony do wykorzystywania częstotliwości przez okres 15 lat od dnia doręczenia rezerwacji częstotliwości.
Nowy JA+ Mix oraz specjalny Smerfny Zestaw w ofercie Plusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-18 15:08 - dodaj komentarz
Od 19 kwietnia dostępna będzie nowa oferta JA+ Mix z powiększonymi pakietami internetowymi i darmowymi połączeniami w sieci Plus. Klient może swobodnie wymieniać pakiety, zupełnie je wyłączyć lub dobrać inne, pasujące mu usługi w ramach wielkości zasilenia. Jednocześnie z nową ofertą Mix startuje promocja JA+ Smerfny Zestaw, czyli specjalna propozycja dla młodych użytkowników telefonów, dla których Plus przygotował filmowy gadżet w postaci kubka ze Smerfami w eleganckim pudełku.
Przeprowadzono badania na użytkownikach Internetu z całego świata. Sprawdź jakie były wyniki
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-18 15:05 - dodaj komentarz
Jakiego antywirusa najczęściej używamy w Europie? Z której przeglądarki korzystamy? Jakie magazyny branżowe są najbardziej popularne? Przeczytaj raport instytutu AV-Comparatives ze stycznia 2017 roku. Eksperci z Bitdefender przyjrzeli się raportowi dotyczącemu bezpieczeństwa w sieci przeprowadzonemu na przełomie grudnia 2016 oraz stycznia 2017 przez AV-Comparatives.
Nowa wersja aplikacji shumee już w sklepach
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-18 14:58 - dodaj komentarz
Przejrzysty układ aplikacji, rozdzielający polecenia użytkowników od strefy głosowań, poprawiona wydajność, dopracowany wygląd - twórcy uruchomionej na koniec marca platformy społecznościowej shumee zbierają opinie użytkowników i wprowadzają modyfikacje. Shumee dostępne jest w formie aplikacji mobilnej w sklepach Google Play i AppStore. W przygotowaniu jest wersja webowa (RWD). Już wkrótce z shumee będzie można korzystać także poprzez przeglądarki internetowe.
Wirtualna Polska rozpoczyna współpracę z Kontynentami
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-18 14:55 - dodaj komentarz
Grupa Wirtualna Polska rozpoczęła współpracę z ekskluzywnym kwartalnikiem „Kontynenty”. Użytkownicy WP Turystyka otrzymają dostęp do unikalnych treści publikowanych w magazynie przez znanych polskich podróżników, wybitnych pisarzy, reporterów, blogerów oraz fotografów. To pierwsza tego typu współpraca magazynu na rynku polskim. „Kontynenty” uznawane są za czasopismo wyjątkowo inspirujące.
SMS zwiększy otwieralność kampanii e-mailowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-18 14:53 - dodaj komentarz
E-mail to najpopularniejsze narzędzie komunikacji marek z odbiorcami. Z ubiegłorocznego badania, przeprowadzonego przez SMSAPI we współpracy z IPSOS, wynika, że 94 proc. firm w branży e-commerce i 84 proc. sklepów stacjonarnych wysyła e-maile do swoich klientów. Z zestawienia danych z 2016 roku od Silverpop można zaś wyczytać, że średnia otwieralność kampanii e-mailowych w poszczególnych sektorach wynosiła od kilkunastu do 30 proc.
Zapotrzebowanie na energię elektryczną w Polsce rośnie. Czy czeka nas kolejny kryzys?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-14 15:22 - dodaj komentarz
W 2016 r. zapotrzebowanie na energię elektryczną w Polsce wyniosło 164,3 TWh. To blisko o 3 TWh więcej niż w roku poprzednim. W tym roku zapotrzebowanie to prawdopodobnie będzie jeszcze większe. Czy nasz system elektroenergetyczny jest na to przygotowany? A może powinniśmy spodziewać się kryzysu podobnego do tego z sierpnia 2015 r., kiedy to konieczne było wprowadzenie ograniczeń w poborze mocy dla dużych odbiorców przemysłowych.
Polski debiut technologii NANO CELL – LG SUPER UHD już na polskim rynku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-14 15:13 - dodaj komentarz
W najbliższych dniach na polskim rynku zadebiutuje nowa linia telewizorów SUPER UHD od LG wyposażona w matryce oparte na nowych rozwiązaniach technologii Nano Cell. To oraz szereg innych innowacyjnych rozwiązań powstałych dzięki wytężonej pracy centrum badawczo-rozwojowego LG, pozwoliło stworzyć panel LED zapewniający niespotykaną dotąd jakość odwzorowania barw.
Wyszukiwanie w promieniu w Pracuj.pl
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-14 15:09 - dodaj komentarz
W serwisie i aplikacji Pracuj.pl z końcem marca pojawiły się kolejne funkcjonalności. Od teraz użytkownicy mają możliwość wyszukiwania ofert pracy w promieniu, czyli w odległości od wskazanej miejscowości. Ale to nie koniec nowości! „Wyszukiwanie w promieniu” to jedna z najważniejszych funkcji, zgłaszanych w prośbach i komentarzach użytkowników.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: