GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Internet w Orange dla firm (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-07 15:53 - dodaj komentarz
Wybierz Internet w Orange dla swojej firmy oraz wodoodporny Huawei P20 Pro z zestawem samochodowym.
Będzie coraz bardziej telematycznie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-07 15:50 - dodaj komentarz
Czy wiesz, że według prognoz ekspertów za niespełna dwa lata około 35 mln ciężarówek będzie połączonych z Internetem? Do 2025 r. liczba ta ma wzrosnąć nawet do 65 mln. To między innymi telematyka wyznacza kierunki zmian. A zmieniać się będzie dużo, bo okazuje się, że co dwa lata podwaja się ilość informacji dotyczących postępu technologicznego. Jaka będzie więc przyszłość transportu drogowego za pięć i piętnaście lat? Jak jest teraz?
Huawei na IFA 2018 (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-06 14:50 - dodaj komentarz
Zobacz jakie nowości przedstawiła firma Huawei na IFA 2018 w Berlinie. Niebawem będą dostępne w wybranych sklepach. Najważniejszą z nich jest procesor Kirin 980 – pierwszy układ na świecie wykonany w 7 nm procesie technologicznym, który trafi do smartfonów Mate 20. Firma pokazała także cztery nowe wersje kolorystyczne Huawei P20 Pro.
Orange TV – wrześniowe hity na VOD
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-06 14:46 - dodaj komentarz
5 września do obejrzenia najnowsza megaprodukcja z kinowego uniwersum Marvela „Avengers: Wojna bez granic”, w której zachwycą widowiskowe potyczki, efekty specjalne i doskonała gra aktorska gwiazd Hollywood. Avengersi nie mają chwili wytchnienia. Muszą połączyć siły z innymi supebohaterami, żeby ochronić Wszechświat przed potężnym Thanosem. A 26 września frajda dla fanów Gwiezdnej Sagi w całej galaktyce, megahit „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”.
Stanowisko T Mobile Polska w sprawie przetargu na częstotliwości 1800 MHz
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-06 14:44 - dodaj komentarz
T-Mobile opublikował swoje stanowisko w sprawie odmowy przez UKE uchylenia rezerwacji na częstotliwości 1800 MHz dla Aero2. Sprawa przetargu toczy się już ponad 11 lat i do tej pory nie została ostatecznie rozwiązana. Sądy w swoich decyzjach wielokrotnie wyraźnie wskazywały, że przetarg powinien zostać unieważniony i przeprowadzony od początku w całości. To jedyne możliwe, zgodne z werdyktem i prawem rozstrzygnięcie i takich właśnie działań należy oczekiwać ze strony Prezesa UKE.
Co się stanie z e-learningiem na uczelniach wyższych?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-06 14:40 - dodaj komentarz
E-learning – czyli nauka poprzez internet – często kojarzy się kursami językowymi. Od wielu lat e-nauczanie jest prowadzone również na uczelniach wyższych. Do tej pory dopuszczalne było, aby 60 proc. zajęć odbywało się przez internet. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w projekcie rozporządzenia zaproponowało, by w toku studiów suma punktów ECTS za zajęcia prowadzone drogą elektroniczną mogła wynosić maksymalnie 30 proc.
Jak inteligentne systemy wideo mogą poprawić nasze bezpieczeństwo?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-06 14:37 - dodaj komentarz
Według prognoz wartość globalnego rynku analiz wideo do 2023 roku wyniesie 39,3 mld dolarów, przy wzroście 9,3% rocznie . Głównym czynnikiem jego rozwoju jest rosnąca liczba zagrożeń i konieczność wzmacniania systemów prewencji. Inteligentne kamery chronią już nie tylko stadiony, ulice i fabryki, ale nawet lasy czy granice. Tylko w ciągu ostatnich pięciu lat liczba przestępstw i włamań w budynkach komercyjnych i fabrykach wzrosła o ponad 50%, a wykryto mniej niż 1/5 zdarzeń.
Wielu obecnych studentów będzie wykonywało zawody, które jeszcze nie istnieją
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-05 16:12 - dodaj komentarz
ostęp technologiczny oznacza, że zawody ulegają ciągłej zmianie. Nawet tradycyjne zajęcia w dziedzinie medycyny czy rolnictwa nieustannie ewoluują, aby dostosować się do technologii, które zaczęły odgrywać w nich zasadniczą rolę. W celu zachęcenia młodych ludzi do zmierzenia się z nowymi wyzwaniami, które mogą stanowić codzienność w ich przyszłej pracy, Kaspersky Lab organizuje konkurs dla studentów Secur'IT Cup.
Fałszywe aplikacje w Google Play wymierzone w horoskopy i  powiększanie pamięci RAM
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-05 16:01 - dodaj komentarz
Sklep Google Play jest notorycznie wykorzystywany przez oszustów do publikacji zainfekowanych aplikacji. Jak donosi Lukas Stefanko, malware researcher z ESET, w oficjalnym sklepie Google pojawiły się aplikacje, które zamiast przepowiadania przyszłości, kradły dane logowania do bankowości internetowej. Jak informuje na Twitterze badacz bezpieczeństwa z ESET, w sklepie Google Play pojawiły się trzy aplikacje, które miały służyć przepowiadaniu przyszłości.
Uniwersalna ładowarka bezprzewodowa i elegancki tablet od ARCHOS
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-05 15:35 - dodaj komentarz
Na targach IFA 2018 firma ARCHOS zaprezentowała nowe urządzenia – uniwersalną stację do bezprzewodowego ładowania kilku urządzeń jednocześnie oraz elegancki tablet ARCHOS Oxygen 101 4G. Koniec kabli. Francuski producent zdecydował się odpowiedzieć na potrzebę użytkowników w kwestii bezprzewodowego uzupełniania stanu baterii urządzeń mobilnych. Najnowszy produkt marki ARCHOS to uniwersalna ładowarka, która dzięki trzem niezależnym ogniwom o mocy 5W, umożliwia bezprzewodowe ładowanie nawet
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: