GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Comarch umacnia pozycję na rynku ERP
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-14 15:23 - dodaj komentarz
Według najnowszego raportu „The Enterprise Application Software Market in Poland: 2017-2021 Forecasts and 2016 Vendor Shares” przygotowanego przez firmę badawczą IDC, Comarch, jako jedyna firma z czołowej trójki producentów systemów ERP, zwiększyła swoje udziału w rynku, osiągając poziom 17,1 proc. Taki wynik pozwolił utrzymać Comarch pierwsze miejsce wśród polskich dostawców systemów oraz zmniejszył dystans do pierwszego producenta w klasyfikacji ogólnej, uwzględniającej firmy zarówno
Grunt dla bezpiecznych samochodów połączonych z internetem
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-14 15:18 - dodaj komentarz
W odpowiedzi na coraz większe wyzwania w zakresie cyberbezpieczeństwa stojące przed branżą autonomicznych i połączonych z internetem samochodów, firmy Kaspersky Lab oraz AVL Software and Functions GmbH zaprezentowały Secure Communication Unit (SCU) podczas trwającej we Frankfurcie wystawy New Mobility World / IAA 2017. Ten prototyp rozwiązania bezpieczeństwa demonstruje możliwości odpornej na ingerencję komunikacji między komponentami pojazdu, samochodem a jego zewnętrzną infrastrukturą chmurową,
Orange i Netflix podpisali znaczące, międzynarodowe porozumienie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-14 15:14 - dodaj komentarz
Grupa Orange i Netflix odnowiły podpisaną w 2014 roku umowę, dotyczącą dystrybucji serwisu Netflix dla klientów Orange TV we Francji. Jednocześnie rozszerzyli partnerstwo na wszystkie państwa, w których obecna jest Grupa Orange. W ciągu kilku miesięcy także klienci Orange w Polsce będą mogli skorzystać z oferty Netflix w Orange TV. Strategiczne partnerstwo pozwoli klientom Orange w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie na korzystanie z serwisu Netflix dystrybuowanego przez Orange TV.
Polacy liderami bankowości mobilnej w Europie - wynika z badania ING
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-14 15:09 - dodaj komentarz
Z badania „Finansowy Barometr ING” wynika, że Polacy aktywniej niż mieszkańcy innych państw europejskich korzystają z bankowości mobilnej. Choć Polacy nieznacznie rzadziej niż mieszkańcy Europy posiadają urządzenia mobilne, to równocześnie aktywniej od innych używają ich do wykonywania operacji bankowych. Dwie trzecie (65%) posiadaczy urządzeń mobilnych w Polsce deklaruje, że skorzystało chociaż raz z bankowości mobilnej.
W Play można się zapisać na nowego iPhone'a
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-13 15:59 - dodaj komentarz
Od jakiegoś czasu wrzesień jest jednym z gorętszych okresów roku przez coroczne wydarzenia organizowane przez Apple. Trzeba przyznać jedną rzecz – nowe iPhone’y są na ustach niemal wszystkich. Jutro wielki keynote, szykuje się jubileusz i naprawdę Play jest ciekawe, co zobaczymy na scenie w Cupertino. Tymczasem Play postanowiło ruszyć ze zbieraniem zgłoszeń zainteresowanych osób. Na dedykowanej stronie play.pl/iphone możecie się zapisać.
Muzyka Interii numerem jeden w polskim internecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-13 15:54 - dodaj komentarz
Serwisy muzyczne należące do Grupy Interia.pl umocniły pozycję lidera w swoim segmencie. W sierpniu korzystało z nich 4,25 mln. realnych użytkowników. Jak wynika z badania Gemius/PBI za sierpień 2017, Grupa Interia.pl umocniła swoją pozycję jako lidera kategorii Muzyka, z wynikiem wynoszącym ponad 4,25 mln. RU wyprzedzając Tekstowo.pl (3,19 mln. RU), Grupę Onet-RASP (2,96 mln. RU) i Grupę ZPR Media (2,59 mln. RU).
Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-13 15:52 - dodaj komentarz
Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej przedłożony przez ministra cyfryzacji. Dzięki OSE na terenach dotychczas wykluczonych cyfrowo, przy wsparciu państwa, powstanie najnowocześniejsza infrastruktura z szybkim internetem. Już w 2018 roku rozpocznie się wyrównywanie szans dzieci ze szkół w najmniejszych miejscowościach, które będą mogły korzystać z internetu 100 Mb/s na tych samych zasadach, co ich rówieśnicy z dużych miast.
Tysiące e-booków, audiobooków i czasopism w Czytelni Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-13 15:49 - dodaj komentarz
W Czytelni Orange – aplikacji stworzonej przez Orange stworzoną we współpracy z firmami developerskimi Unity S.A. i Better Software Group z Wrocławia znajdziecie póki co w Google Play, czyli na razie na androida. Wersja instalacyjna waży 25,6 MB, a po instalacji 50,97 MB. To nie tak mało, ale też praktycznie 10 razy mniej niż Facebook. Po zainstalowaniu, zakładamy konto – rejestrując się z podaniem adresu e-mail i numeru telefonu w Orange.
Nielimitowany Internet domowy od T‑Mobile (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-13 15:44 - dodaj komentarz
T‑Mobile 1 – INTERNET DOMOWY to najnowsza propozycja Operatora, która dostępna będzie w sprzedaży już od jutra, 13. września br. Superłatwa instalacja, 30-dniowy okres próbny i nielimitowany Internet już od 45 zł miesięcznie. Wg danych Komisji Europejskiej, Polska jest trzecim od końca krajem Wspólnoty w rankingu dostępu do stacjonarnego Internetu szerokopasmowego.
Interaktywny monitor Samsung. Nowa jakość lekcji (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-13 15:40 - dodaj komentarz
Samsung od dawna zaangażowany jest w promowanie nowoczesnej edukacji. Jesteśmy inicjatorem projektu Mistrzowie Kodowania, czyli upowszechniania nauki programowania pośród dzieci i młodzieży. Programowanie uczy wielu umiejętności, które są kluczowe w dzisiejszym świecie: świadomego korzystania z technologii, analizowania informacji, wykorzystywania wiedzy w praktyce, kreatywności, samodzielnego dochodzenia do rozwiązań i pracy w zespole.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: