GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nowa spółka w portfelu mAkceleratora inwestuje w roboty
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-09 14:55 - dodaj komentarz
Digital Teammates (Cyfrowi Współpracownicy) z siedzibami w Warszawie i Łodzi zajmuje się wdrażaniem technologii RPA (Robotic Process Automation). Jej zespół tworzy grono doświadczonych menedżerów IT i operacji. Spółka prowadzi obecnie szeroko zakrojoną rekrutację, tworząc miejsca pracy w najbardziej innowacyjnym sektorze gospodarki. Docelowo w Digital Teammates pracować będzie około 200 osób, z czego duża część w Łodzi.
BNP Paribas uruchamia WeChat Pay w Europie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-09 14:52 - dodaj komentarz
BNP Paribas, wiodący bank w Europie z międzynarodowym zasięgiem, udostępni klientom z sektora handlu detalicznego we Francji, a następnie w całej Europie popularną w Chinach usługę płatności mobilnych WeChat Pay. Każdego roku Europę odwiedza niemal 7,4 mln turystów z Chin. Z usługi mobilnych płatności WeChat Pay korzysta ok. 600 mln chińskich konsumentów, w efekcie czego jest ona potężnym narzędziem w rękach detalistów chcących przyciągnąć i zyskać lojalność chińskich klientów podróżujących
Poznaj TAMI – zmieniające się oblicze sektora technologii
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-09 14:46 - dodaj komentarz
Firmy z sektora TAMI (technologii, reklam, mediów i usług informatycznych) od dawna wiodą prym w tworzeniu nowoczesnych i innowacyjnych biur. Jako pierwsze wprowadziły koncepcję activity based working, czyli możliwości wyboru miejsca pracy w zależności od wykonywanego zadania oraz wykorzystania biura do promowania marki oraz wartości firmy. Inne branże od niedawna zaczęły wdrażać podobny model funkcjonowania biur.
RODO to dla firm nie tylko minusy
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-09 14:45 - dodaj komentarz
Choć do wprowadzenia w życie Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO) pozostało jeszcze blisko pół roku, już najwyższy czas, aby firmy zaczęły się na to przygotowywać. Wdrożenie koniecznych zmian w organizacji w wielu przypadkach będzie bowiem sporym wyzwaniem. Należy jednak pamiętać, że wejście w życie unijnego rozporządzenia nie tylko nałoży szereg nowych obowiązków na przedsiębiorstwa, lecz także może przyczynić się do ich rozwoju.
Plus: JA + 2 x Mikołaj i JA+ 2xwięcej Internetu w MIX  (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-08 16:04 - dodaj komentarz
Skoro Mikołaj przynosi prezenty, to co przyniesie dwóch? Sprawdź w najnowszym klipie Plusa! Dołącz do Plusa i zgarnij 2 x więcej Internetu! Tylko 25 zł/os. Czy Dharni i Szymon wyjdą cało z opresji i unikną gniewu policjanta? Sprawdź już teraz! Zgarnij 2 x więcej Internetu LTE w Plusie MIX oraz Huawei P9 LITE w supercenie!
Cześć, dopiero co się poznaliśmy, ale proszę, oto moje dane
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-08 16:01 - dodaj komentarz
Mówi się, że miłość jest ślepa. Powiedzenie to z pewnością jest trafne w odniesieniu do osób, które ujawniają wszystko w serwisach randkowych online w nadziei, że zwiększy to ich szansę na udany związek. Badania przeprowadzone przez Kaspersky Lab sugerują, że podawanie zbyt wielu informacji na takich portalach może mieć nieoczekiwane skutki, otwierając drzwi nie tylko potencjalnej drugiej połówce, ale również oszustom i cyberprzestępcom.
Piwo w reklamie wideo online
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-08 16:00 - dodaj komentarz
Spoty promujące piwo stanowią 5 proc. wszystkich reklam wideo wyświetlonych polskim internautom od stycznia do września 2017 roku. Ministerstwo Zdrowia chce ograniczyć czas, w którym emitowane są reklamy piwa. Zapowiadana zmiana miałaby dotyczyć telewizji, radia, teatrów i kin. Plany nie dotyczą jednak internetu, dlatego Gemius sprawdził, w jakim stopniu od początku 2017 roku branża piwowarska wykorzystuje potencjał reklamowy sieci.
Świetne rabaty za doładowanie konta w Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-08 15:52 - dodaj komentarz
Do Świąt i związanych z nimi szałem prezentów jeszcze ponad miesiąc (czyli jak mawia Święty Mikołaj hohohoho), ale gdybyście chcieli nieco wcześniej dokonać zakupów mamy dla Was bardzo fajną okazję. Teraz za doładowanie konta w Orange na kartę otrzymujecie rabaty w części sklepów, które razem z nami biorą udział w programie PAYBACK, a także rabaty na część naszych usług.
Kaspersky Lab oraz Rada Europy zobowiązują się chronić prawa człowieka
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-08 15:50 - dodaj komentarz
Z raportów wynika, że 50% populacji światowej ma połączenie z internetem i z każdym rokiem liczba ta wzrasta. Świat online odgrywa tak istotną rolę w życiu wielu osób, że stanowi on forum, na którym prawa człowieka powinny być chronione, niestety w rzeczywistości są często naruszane. Aby to zmienić, Rada Europy podpisała dzisiaj umowę z Kaspersky Lab oraz wieloma czołowymi na świecie firmami technologicznymi w której organizacje te wspólnie zobowiązują się do promowania
Wyłączenie systemów teleinformatycznych UKE
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-08 15:48 - dodaj komentarz
Od 10 do 12 listopada będą nieczynne strony internetowe UKE oraz portal PUE. Nie będzie też funkcjonowało połączenie telefoniczne z Centrum Informacji Konsumenckiej oraz nie będą działać systemy telefoniczne w Delegaturach: Szczecin, Olsztyn, Bydgoszcz, Rzeszów, Białystok, Lublin, Łódź, Zielona Góra, Opole, Kielce oraz Kraków.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: