GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

KDPW oraz IBM przedstawiają pierwsze w Polsce rozwiązanie eVoting
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-13 15:40 - dodaj komentarz
Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych (KDPW) oraz IBM (NYSE: IBM) prezentują pionierski projekt, z wykorzystaniem technologii rozproszonego rejestru, przeznaczony dla rynków kapitałowych w Polsce, zbudowany na podstawie Hyperledger Fabric. Prototypowe rozwiązanie eVoting ma na celu zwiększenie zaangażowania inwestorów w głosowanie uchwał walnych zgromadzeń akcjonariuszy. Jest to unikalne narzędzie do oddawania korespondencyjnie głosów przy wykorzystaniu środków
Przeszło 100 tys. głosów na Pracownie Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-13 15:34 - dodaj komentarz
Od 4 do 20 października trwa głosowanie internautów, dzięki któremu zostanie wybrane 25 nowych Pracowni Orange. Po nieco ponad tygodniu plebiscytu internauci oddali już przeszło 100 tys. unikalnych losów. To znakomity wynik – każdy zainteresowany może dać wyraz swojemu poparciu tylko raz na 24 godziny. Pracownia Orange to miejsce, w którym mieszkańcy mogą aktywnie spędzać czas, rozwijając swoje pasje i ucząc się, jak kreatywnie korzystać z nowych technologii.
Internetem mobilnym od T‑Mobile i laptopem dla graczy ASUS ROG STRIX GL503
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-13 15:31 - dodaj komentarz
T‑Mobile poszerza swoją ofertę dla graczy i fanów cyfrowej rozrywki. W dniu rozpoczęcia targów T‑Mobile Warsaw Games Week prezentuje nowe urządzenia, które klienci Operatora mogą nabyć wraz z ofertą Internetu mobilnego w T‑Mobile. Teraz każdy gracz będzie mógł zapewnić sobie najlepszy sprzęt do emocjonujących rozgrywek online i nie tylko wraz z szybkim Internetem LTE w najlepszej sieci.
Samsung QLED Gaming Monitor na Warsaw Games Week
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-13 15:25 - dodaj komentarz
Samsung Electronics Polska konsekwentnie wspierając esport, zaprezentuje swoje monitory dla graczy, SAMSUNG4GAMERS na Warsaw Games Week (WGW). QLED Gaming Monitors będzie można zobaczyć i wypróbować na stoiskach firmy Ubisoft oraz podczas finału turnieju w Rocket League „Red Bull Wjazd na Bramkę”. WGW odbędą się w dniach 13-15 października w hali Expo XXI w Warszawie.
Biometria w usługach finansowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-13 15:22 - dodaj komentarz
W Polsce rośnie grupa osób, które z chęcią testują i sprawdzają nowinki technologiczne i produktowe. W 2016 roku 30 proc. osób deklarowało otwartość i chęć korzystania, z czego 12 proc. stanowiło grupę heavy users. W usługach finansowych widocznym trendem technologicznym jest wykorzystywanie biometrii, czyli indywidualnych cech fizycznych klienta do jego automatycznego rozpoznawania i identyfikacji.
Poczta Polska doręczyła już 40 mln przesyłek z elektronicznym potwierdzeniem odbioru
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-13 15:20 - dodaj komentarz
Poczta Polska doręczyła już ponad 40 milionów przesyłek z elektronicznym potwierdzeniem odbioru (EPO). Rekordowym miesiącem był czerwiec br. z ponad 4 mln doręczonych EPO. Osiąganie tak dobrych wyników umożliwiło wyposażenie listonoszy w ponad 23 tys. tabletów oraz wdrożenie innowacyjnej aplikacji Mobilny Listonosz. To innowacyjne rozwiązanie jest największym tego typu wdrożeniem w Europie (wg zakresu i obszaru wdrożenia oraz ilości pozyskanych urządzeń), nagradzanym w wielu
Banki oferują klientom nowe aplikacje, ale czy klienci potrafią z nich korzystać?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-13 15:18 - dodaj komentarz
Przelew pieniędzy zatwierdzany za pomocą biometrii, skanowanie telefonem numeru rachunku z faktury. Banki proponują coraz bardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania, które mają ułatwiać korzystanie z konta. Czy przedsiębiorcy oraz klienci indywidualni nadążają za tymi nowinkami i rzeczywiście z nich korzystają? Podczas tworzenia bankowych aplikacji kluczowe jest uwzględnianie najważniejszych potrzeb klientów.
ARCHOS Diamond Omega z 8 GB RAM i czterema aparatami
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-13 15:16 - dodaj komentarz
Firma ARCHOS, francuski producent urządzeń mobilnych, oficjalnie zaprezentował nowego flagowego smartfona – model ARCHOS Diamond Omega. Zamknięty w kompaktowej i eleganckiej obudowie ARCHOS Diamond Omega może fascynować nie tylko wzornictwem, ale również swoją wydajnością. Jego sercem jest procesor Snapdragon 835, wspierany przez 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Cztery aparaty w układzie 2 + 2 podkreślają fotograficzne ambicje nowego flagowca.
Polski e-konsument pod lupą
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-12 16:10 - dodaj komentarz
Wraz z rosnącą popularnością e-handlu zmienia się profil kupujących w sieci. E-konsumentami jest już 54 proc. polskich internautów, a ich charakterystykę przedstawia raport „E-commerce w Polsce 2017. Gemius dla e-Commerce Polska”. Kupujący w sieci w 2017 roku to przeważnie osoby poniżej 50. roku życia (88 proc.), ze średnim lub wyższym wykształceniem (77 proc.), mieszkające w mieście (74 proc.) i dobrze oceniające swoją sytuację finansową (51 proc.).
Play: Czwartkowe nowości i tańsze urządzenia
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-12 16:06 - dodaj komentarz
Czwartkowe zmiany w Play ciąg dalszy. Czasem zdarzy się zmiana także w inne dni – najczęściej w związku z przedsprzedażą poszczególnych modeli. Zmiana cen urządzeń: HTC U Play, Sony Xperia XZ, Xiaomi Redmi 4A 32GB Dual SIM oraz Krüger&Matz KM0198 Action camera.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: