GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Studio konesera, czyli kulturalnie o Samsung Smart TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-21 15:44 - dodaj komentarz
Fani rozrywki w najlepszym wydaniu mogą już obejrzeć kolejny odcinek internetowego programu kulturalnego pt. „Studio konesera”. Tym razem prowadzący Jakub Dębski, czyli Dem3000, jest wyraźnie zaskoczony wizytą Michała Milowicza. Czy praca na planie będzie równie przyjemna i płynna, jak współpraca telewizora ze smartfonem? Przekonajmy się. Kolejny odcinek „Studia konesera” to nowa odsłona internetowego programu, w którym znane i lubiane postaci rozmawiały dotychczas o szeroko
Zamiast gadżetów książka. Dzień Ojca w czytelniczym wydaniu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-21 15:42 - dodaj komentarz
Jak co roku pojawia się pytanie co podarować Tacie na Dzień Ojca? Co sprezentować fanowi sportowych emocji, motoryzacyjnych ciekawostek czy pasjonatowi technologicznych nowinek? Okazuje się, iż trafionym prezentem może być książka w formie audiobooka lub ebooka, z której Tata będzie mógł korzystać na urlopie, uprawiając sport, podczas powrotu do domu czy w dalekiej podróży. Co najchętniej czytają mężczyźni i jakie tytuły warto podarować z okazji Dnia Ojca, podpowiadają specjaliści z Virtualo.
1000 stacji bezprzewodowego ładowania do końca roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-21 15:38 - dodaj komentarz
1000 stacji bezprzewodowego ładowania smartfonów – taki cel do końca 2017 roku postawił sobie innowacyjny startup Powermat Polska. Firma rozpoczęła kolejny etap w strategii rozwoju na polskim rynku skupiając w najbliższym czasie uwagę na klientach indywidualnych z branży HoReCa.
Samsung wprowadza na rynek urządzenia SMART Signage z systemem Tizen 3.0
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-21 15:36 - dodaj komentarz
W trakcie największej dorocznej konferencji branży profesjonalnego sprzętu audio-wideo, InfoComm 2017, firma Samsung zaprezentowała szereg nowych technologii Digital Signage przeznaczonych do zastosowań w takich branżach jak handel detaliczny, reklama, marketing, edukacja, transport, czy korporacje oraz sektor publiczny. Wszystkie urządzenia firmy Samsung z kategorii SMART Signage docelowo będą pracowały pod kontrolą systemu operacyjnego Tizen 3.0,
Solidarność Walcząca na znaczku pocztowym
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-21 15:34 - dodaj komentarz
Poczta Polska wprowadza do obiegu znaczek emisji „Solidarność Walcząca”. Towarzyszy jej koperta FDC (Pierwszego Dnia Obiegu) i datownik. Autor projektu, Karol Tabaka, na biało-czerwonej fladze zamieścił znak słowno-graficzny „Solidarność Walcząca”. Organizacja powstała w 1982 roku we Wrocławiu i w krótkim czasie swoją działalnością objęła nie tylko większość regionów Polski, ale przenikała także na teren innych krajów zniewolonych przez imperializm sowiecki.
Tigo i Ericsson uruchamiają w Rwandzie system Business Support System
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-21 15:31 - dodaj komentarz
Tigo Rwanda jest pierwszym operatorem w grupie Millicom, który przekształcił swoje operacje BSS i wdrożył dla wszystkich swoich potrzeb model „jako usługa” firmy Ericsson. Rozwiązanie obejmuje pełną funkcjonalność związaną z obciążaniem, rozliczaniem, dostarczaniem, mediacjami i roamingiem w połączeniu z zaawansowanymi rozwiązaniami dotyczącymi obsługi klienta, samoobsługi i zamawiania usług.
Play rozjaśnia kwestię roamingu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-20 16:15 - dodaj komentarz
Kwestie roamingu wciąż nie cichną. Play zebrało najczęściej zadawane, najbardziej nurtujące i powtarzające się pytania, czyli mega ważne dla Was. Połączenia głosowe, SMS-y, MMS-y, które wykonasz w roamingu UE, potraktujemy jak połączenia wykonane w kraju.Transmisję danych rozliczymy z uwzględnieniem Limitów GB przyznanych w niektórych planach taryfowych.
Futbol nadaje rytm polskim internautom
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-20 16:10 - dodaj komentarz
W maju polscy użytkownicy sieci wykonali 61,3 mld odsłon i spędzali w internecie średnio 2 godz. i 37 min dziennie. Z analizy firmy Gemius wynika, że co siódmy z nich surfował w necie wyłącznie na urządzeniach mobilnych. Mężczyzn przyciągały do ekranów wydarzenia piłkarskie – meczowe niedziele były wyraźnie widoczne w statystykach użytkowników serwisów sportowych.
Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 w IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-20 16:07 - dodaj komentarz
Do 30 czerwca br. w telewizji internetowej IPLA dostępny będzie finałowy turniej Mistrzostw Europy UEFA Euro U21 w piłce nożnej z udziałem 12 najlepszych młodzieżowych drużyn Europy, w tym reprezentacji Polski. Specjalnie przygotowany pakiet IPLA EURO U-21 zapewnia dostęp do wszystkich meczów na żywo i w jakości HD, zarówno w domu, jak i poza nim. W drugiej połowie czerwca IPLA zabiera kibiców piłki nożnej w pełną sportowych emocji podróż po sześciu miastach Polski.
Eksperci Microsoft przepowiadają technologiczną przyszłość
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-20 16:04 - dodaj komentarz
Rozwiązania chmurowe oraz integracja rozwiązań Open Source z chmurą będą jednymi z głównych zagadnień zbliżającego się Microsoft Build Tour, które odbędzie się w Warszawie. Już teraz zapytaliśmy dwójkę prelegentów tego wydarzenia, o to jak ich zdaniem cloud i integracja rozwiązań open source z Microsoft Azure wyglądać będą w perspektywie kilku lat.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: