GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Digital Single Market – prawdziwe urzeczywistnienie idei Wspólnot Europejskich?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-17 14:47 - dodaj komentarz
Od początku procesu integracji europejskiej głównym jej filarem było znoszenie barier w wymianie ekonomicznej i wiązanie ze sobą gospodarek państw członkowskich. Zaczęło się od węgla i stali, lecz Wspólnoty szybko poszerzyły zakres współpracy. Współcześnie rynek wewnętrzny UE opiera o się cztery zasady swobodnego przepływu: towarów, osób, usług i kapitału.
Zyxel prezentuje zaporę sieciową VPN klasy premium
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-17 14:44 - dodaj komentarz
Zapewnienie bezpieczeństwa danych w firmach może być trudne nawet w pojedynczych lokalizacjach. Ze względu na rozwój biznesu wielokrotnie wzrasta stopień trudności procesów związanych z zabezpieczaniem danych. Zyxel Communications prezentuje USG2200-VPN, zaporę sieciową VPN klasy premium, która oferuje klientom biznesowym rozwiązania typu end-to-end umożliwiające scentralizowane zestawienie i zarządzanie bezpiecznymi połączeniami pomiędzy wieloma oddziałami firmy.
Sony Xperia XZ Premium w przedsprzedaży w sklepie internetowym T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-17 14:40 - 1 komentarz
W sklepie internetowym T-Mobile startuje przedsprzedaż świetnie zapowiadającego się smartfonu od Sony – XZ Premium. Klienci, którzy szybko zdecydują się na zakup otrzymają w prezencie słuchawki Sony MDR-100ABN i usługę VIP Service. Xperia XZ Premium – tegoroczny flagowiec Sony już cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami, choć właściwa sprzedaż tego modelu dopiero się rozpocznie.
Mobilna wyprzedaż już wkrótce na shumee
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-17 14:38 - dodaj komentarz
Shumee, platforma społecznościowa, na której każdy może zaszumieć - czyli zagłosować i wyrazić swoje zdanie, szykuje rozwiązanie do sprzedaży C2C - wystawienie produktu będzie tak proste, jak wysłanie posta w social media. Proces kupna/sprzedaży poprzez platformę shumee będzie bardzo prosty od strony Użytkownika, ale obejmujący zarówno dokonanie transakcji, jak i wysyłkę produktu.
Słuchawki MrSpeakers AEON: bezkompromisowa jakość dźwięku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-17 14:34 - dodaj komentarz
Pierwsze wysiłki MrSpeakers w tym kierunku to słuchawki z linii ETHER i ETHER Flow, które łącznie wygrały ponad 20 nagród za wydajność i design. Ostatnio zaprojektowany zestaw słuchawkowy - MrSpeakers AEON, zawiera całą technologię słuchawek ETHER Flow w kompaktowej, wygodnej i ekonomicznie zaprojektowanej obudowie, zapewniając najlepszą jakość dźwięku ETHER Flow w znacznie przystępniejszej cenie. Podobnie jak poprzednie modele, słuchawki są zaprojektowane i wytwarzane w San Diego w Kalifornii
Ericsson wspiera budowę AGH Solar Boat - łodzi solarnej konstruowanej przez krakowskich studentów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-17 14:25 - dodaj komentarz
Pionierski projekt tworzy interdyscyplinarny zespół z dwóch organizacji - Studenckiego Koła Naukowego Eko-Ener­gia dzi­ała­jącego przy Wydziale Ener­getyki i Paliw oraz Aka­demick­iego Klubu Żeglarskiego AGH. Konstruktorzy łodzi łączą pasję żeglarską oraz naukową w zakresie wykorzystania alternatywnych źródeł zasilania. Dzięki partnerstwu z firmą Ericsson studenci mogą konsultować zagadnienia związane z programowaniem łodzi z mentorami na co dzień zajmującymi się kodowaniem.
Gemius: Kto najczęściej klika w internetowe reklamy?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-16 14:42 - dodaj komentarz
W reklamy online najczęściej klikają internauci z Ukrainy, najrzadziej użytkownicy sieci z Chorwacji. Na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej wśród wykorzystywanych formatów reklam dominują banery. Komputery osobiste i laptopy to urządzenia, na których niezmiennie jest najwięcej emisji reklam. Jak na tle innych krajów wypada Polska? Sprawdź w najnowszym raporcie Gemiusa.
Inea: MultiSIM w jednym abonamencie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-16 14:37 - dodaj komentarz
Nawet cztery karty SIM w jednym abonamencie można zamówić w nowej promocji MultiSIM INEA. Po raz pierwszy oferta dostępna jest także poza siecią operatora. Usługi mobilne INEA są świadczone przy współpracy z PLAY. wprowadza unikalny zestaw kart SIM dla całej rodziny w atrakcyjnej cenie – nawet dla 4 osób! Każda karta SIM w zestawie umożliwia korzystanie z pakietu usług: nielimitowanych rozmów na numery komórkowe i stacjonarne w kraju,
Ataki ransomware WannaCry mogą być powiązane z grupą cyberprzestępczą Lazarus
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-16 14:34 - dodaj komentarz
W poniedziałek, 15 maja 2017 r., badacz z firmy Google opublikował na Twitterze poszlaki wskazujące na potencjalny związek między atakami oprogramowania szyfrującego dane WannaCry, które zainfekowało dziesiątki tysięcy komputerów na całym świecie, a szkodliwym programem przypisywanym grupie cyberprzestępczej Lazarus. Grupa Lazarus stoi za serią potężnych ataków na organizacje rządowe, media oraz instytucje finansowe.
Państwo bliżej obywatela dzięki pocztowej platformie Envelo
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-16 14:32 - dodaj komentarz
Profil Zaufany(eGO) można już aktywować odwiedzając dowolną z 4,5 tysiąca placówek pocztowych. To jeden z pierwszych, bardzo ważnych efektów porozumienia, jakie podpisały z Ministerstwem Cyfryzacji Poczta Polska, należąca do niej spółka Poczta Polska Usługi Cyfrowe - Envelo oraz Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa. Poczta jest w tym momencie pierwszym niebankowym podmiotem, który umożliwia aktywację Profilu Zaufanego.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: