GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Orange: Test Samsunga S8 Plus (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-19 15:55 - dodaj komentarz
Nowy Samsung to jeden z telefonów z mikroskopijnymi ramkami na górze i na dole. Wyświetlacz Infinity zajmuje prawie cały przód smartfonu i zachodzi gładko na jego boki. To perfekcyjna tafla jednolitego szkła. Zakrzywiony ekran płynnie przechodzi w szlachetną aluminiową obudowę. Tylny aparat 12 Mpx i przedni aparat 8 Mpx są tak dokładne i szybkie, że niczego nie przegapisz – czy to w dzień, czy w nocy.
Ludzie są skłonni pozbyć się swoich zdjęć i innych danych za niedużą kwotę
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-19 15:01 - dodaj komentarz
Mimo zapewnień o tym, że wspomnienia mają dla nich większą wartość niż jakikolwiek inny rodzaj danych przechowywanych na urządzeniach cyfrowych, ludzie nie zawahają się sprzedać je za niewielkie pieniądze — tak wynika z badania przeprowadzonego przez Kaspersky Lab. Badanie to pokazuje, że dla 49% osób najcenniejszymi danymi spośród tych przechowywanych na urządzeniach są prywatne i poufne zdjęcia ich samych, a w dalszej kolejności cenią zdjęcia dzieci i współmałżonków.
Usługi finansowe firmy Abak napędzane chmurą Microsoft Azure
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-19 14:59 - dodaj komentarz
Na rynku usług księgowych panuje duża konkurencja, co skłania firmy do ciągłego poszukiwania nowych obszarów, które pozwolą im wyróżnić się i zapewnić klientom wartość dodaną. Firma Abak S.A. zdecydowała się usprawnić pracę swoich specjalistów i w efekcie podnieść jakość obsługi klientów poprzez wykorzystanie technologii Microsoft Azure. Chmura obliczeniowa zapewniła firmie oszczędności związane z pozyskaniem infrastruktury IT, sięgające 100 tys. złotych rocznie.
Koniec telko epoki, czyli Orange wyłączyło pasmo 450 MHz
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-19 14:54 - dodaj komentarz
Orange nie zdecydowało się na przedłużenie rezerwacji na częstotliwość 450 MHz ze względu na wysoką cenę. Konsekwencją tego była zapowiedź końca świadczenia usług z wykorzystaniem tego pasma. Dzięki tymczasowym pozwoleniom od UKE klienci mieli jednak nieprzerwany dostęp do usług CDMA 450 MHz, a my w tym czasie – tam gdzie było to możliwe – zaproponowaliśmy przejście na oferty wykorzystujące zdecydowanie nowocześniejsze technologie.
Kwiecień w IPLI na sportowo
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-19 14:49 - dodaj komentarz
Już dzisiaj, 19 kwietnia, o 15. miejsce PlusLigi zawalczą Łuczniczka Bydgoszcz z AZS Częstochową. Przekaz z meczu na żywo, w jakości HD oraz bez dodatkowych opłat zostanie udostępniony wyłącznie w IPLI oraz na polsatsport.pl. W niedzielę, 23 kwietnia, nastąpi prawdziwa eksplozja sportowych emocji! Tego dnia w IPLI będzie można obejrzeć: Gran Derbi, czyli spotkanie Realu Madryt z FC Barceloną, finał ATP Monte Carlo, Grand Prix Ameryk oraz finał PlusLigi.
F-Secure demaskuje grupę cyberprzestępców o nazwie Callisto
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-19 14:42 - dodaj komentarz
– F-Secure Labs prezentuje nowy raport dotyczący istnienia nieznanej dotąd grupy cyberprzestępców, która gromadzi informacje na temat polityki zagranicznej oraz polityki bezpieczeństwa krajów Europy Wschodniej i państw Zakaukazia. Dokument opisuje grupę Callisto jako wysoce zmotywowany i dobrze wyposażony zespół, który przeprowadza ataki na wojskowych, urzędników rządowych, dziennikarzy i ośrodki analityczne co najmniej od 2015 roku.
Stylowy klasyczny telefon Hykker Elegant już w Biedronce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-19 14:39 - 1 komentarz
Telefon komórkowy Hykker Elegant to nowość w ofercie marki skierowana przede wszystkim do osób ceniących sobie wygodę obsługi, trwałość i klasyczny wygląd. Zamknięty w czarnej obudowie Hykker Elegant posiada stylowe wykończenia, które dodają mu klasy i elegancji. Telefon dostępny będzie od 18 kwietnia br. i oferowany jest wraz ze starterem tuBiedronka w cenie 99,00 zł.
Routery i sieciowy sprzęt wideo najczęściej atakowanymi urządzeniami IoT
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-19 14:34 - dodaj komentarz
Rok 2016 był rekordowy pod względem liczby ataków na urządzenia Internetu rzeczy. Same routery znalazły się na celowniku cyberprzestępców ponad 25 miliardów razy. Na kolejnych miejscach znalazły się sieciowe nagrywarki wideo i kamery. Wszystko to przez poważne luki w zabezpieczeniach tych urządzeń, które do dziś nie zostały naprawione. Internet rzeczy jest dziś jednym z najbardziej narażonych na cyberzagrożenia obszarów. Producenci tego typu rozwiązań często nie dbają o odpowiednie zabezpieczenia.
Play: Adam Małysz wybrał Play na Kartę odNOWA(wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-18 15:32 - dodaj komentarz
Tak jak Adam Małysz wybierz Play na Kartę odNOWA, bo w niej #NICNIEPRZEPADA. Nie przepadają pieniądze, nie przepadają pakiety! W tej ofercie możesz dzwonić i SMS-ować do wszystkich w Play za darmo.
UOKiK ostrzega: Telekomunikacja Cyfrowa Sp. z o.o. w Warszawie wprowadza konsumentów w błąd
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-18 15:29 - dodaj komentarz
Przedstawiciele spółki twierdzą, że reprezentują dotychczasowego operatora. Nie informują, że niższy abonament obowiązuje tylko przez dwa miesiące. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów otrzymał ponad 200 skarg na działania Telekomunikacji Cyfrowej Sp. z o.o. - spółki świadczącej usługi telefoniczne w sieci stacjonarnej. W związku z napływającymi sygnałami, prezes UOKiK wszczął postępowanie przeciwko Telekomunikacji Cyfrowej i zdecydował się ostrzec konsumentów, ponieważ praktyki
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: