GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Huawei MateBook X dostępny w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-03 16:41 - dodaj komentarz
Na polskim rynku pojawił się właśnie Huawei MateBook X – pierwszy ultrabook Huawei. Laptop wyposażony jest w najnowszy procesor Intel Core siódmej generacji, technologię chłodzącą Huawei Space Cooling, zabezpieczenie w postaci czytnika linii papilarnych, system dźwiękowy Dolby Atmos oraz 13-calowy ekran 2K, który zajmuje aż 88% przedniego panelu. Ultrabook jest dopełnieniem oferty smartfonów oraz urządzeń typu wearable Huawei.
Orange: TestSony Xperia XZ Premium (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-03 16:36 - dodaj komentarz
Model Xperia XZ Premium, obecny od pewnego – ale wciąż krótkiego – czasu na rynku nieco schował się za tymi, którzy lubią pokazywać premiery z większym przytupem. „Co ona takiego ma, czego ja nie mam?” – brzmi trochę jak płacz smutnej nastolatki, gdy chłopak wybrał jej koleżankę. A jak już weźmiecie XZ Premium w ręce, albo spodoba się Wam film – najlepsza Xperia czeka już na Was w sklepie Orange!
Nowa aplikacja pozwalająca na weryfikację adresu i wygenerowanie tzw. adresu uniwersalnego
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-03 16:33 - dodaj komentarz
Aplikacja została przygotowana przez współpracujące z Ministerstwem Cyfryzacji Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ) i jest na wstępnym etapie budowy. Dzięki zgłoszeniom testujących lokalizowane są miejsca wystąpienia błędów w adresach nieruchomości w Polsce, w tym dotyczące niespójności pomiędzy bazami GUS, Poczty Polskiej i GUGIK.
Anti Targeted Attack Platform Kaspersky Lab w 100proc. wykrywa zagrożenia
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-03 16:27 - dodaj komentarz
W ciągu ostatnich 12 miesięcy co czwarta firma doświadczyła ataku ukierunkowanego — to pokazuje, że organizacje bardziej niż kiedykolwiek potrzebują skutecznych systemów wykrywania zagrożeń. Rozwiązanie Kaspersky Anti Targeted Attack wykryło 100% zagrożeń w najnowszym teście weryfikacyjnym przeprowadzonym przez ICSA Labs — dowodząc, że może oferować zaawansowany poziom wykrywania zagrożeń wszystkim przedsiębiorstwom, łącznie z tymi posiadającymi najbardziej restrykcyjne wymogi w zakresie cyberbezpieczeństwa.
Uważaj na bankomat, nie ufaj terminalowi
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-03 16:17 - dodaj komentarz
Dawno o skimmerach nie było. Ale w tym aspekcie zawsze można liczyć na Briana Krebsa, dla którego temat kradzieży danych z kart płatniczych jest jednym z „koników”. Połowa wakacji za nami, ale bankomat to wciąż urządzenie, które w tym okresie używamy bardzo często. Przestępcy też o tym wiedzą i przyznam Wam szczerze, że zastanawiam się, czy rozwiązania, o których pisze Brian, można już znaleźć w polskich bankomatach?
Rośnie baza abonentów oraz przychody T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-03 16:07 - dodaj komentarz
T‑Mobile Polska w pierwszej połowie 2017 roku zwiększył bazę abonentów w sumie o 129 tysięcy, a w samym drugim kwartale liczba abonentów wzrosła o 45 tysięcy. Spółka w tym czasie poprawiła również statystyki przenoszalności numerów, jak również zmniejszyła wskaźnik odejść klientów. Przychody całkowite i EBITDA w pierwszej połowie roku pozostały na praktycznie niezmienionym poziomie w stosunku do roku ubiegłego.
Konsolidacja projektu AutoMapa w jednej spółce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-03 16:03 - dodaj komentarz
Firma Aqurat przeprowadziła konsolidację całości procesu związanego z tworzeniem i sprzedażą AutoMapy - najpopularniejszej polskiej nawigacji. Jednocześnie, przejmując wszelkie prawa do marek i produktów z nią związanych, spółka zmieniła swoją nazwę na AutoMapa sp. z o.o. Do firmy należą obecnie dwie wiodące na rynku marki: AutoMapa – najpopularniejsza polska nawigacja GPS oraz Targeo.pl - najchętniej odwiedzany polski serwis mapowy.
Raport RanKING - rynek i ceny ubezpieczeń turystycznych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-03 16:01 - dodaj komentarz
Trwa sezon urlopów i wakacyjnych wyjazdów - porównywarka rankomat.pl w raporcie “RanKING - rynek i ceny ubezpieczeń turystycznych” analizuje ile przeciętnie płacimy za polisę podróżną, co wpływa na cenę ubezpieczenia, a także jakie wyjazdy najczęściej ubezpieczają Polacy. Raport powstał w oparciu o dane zgromadzone przez porównywarkę ubezpieczeń turystycznych rankomat.pl.
Wyniki finansowe Netia S.A. za II kw. 2017 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-03 15:59 - dodaj komentarz
Netia zaprezentowała wyniki finansowe za drugi kwartał 2017 roku. Spółka wypracowała w tym okresie przychody w wysokości 361 mln zł i wygenerowała 97 mln zł Skorygowanego zysku EBITDA (marża 27 proc.). Przychody w II kw. 2017 roku wyniosły 361 mln zł, co oznacza 1 proc. spadek w stosunku do I kw. br. (-7 proc. r-d-r). Segment B2C wypracował 170 mln zł (-3% k-d-k oraz -11% r-d-r) natomiast segment B2B 186 mln zł (+1 proc. k-d-k oraz -3 proc. r-d-r).
Ericsson wspiera projekty IoT na obszarach wiejskich
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-03 15:57 - dodaj komentarz
List intencyjny podpisany przez firmę Ericsson oraz Fundację PLON obejmuje wspólne przygotowanie oferty usług i aplikacji przeznaczonych dla gospodarstw rolnych. Współpraca Ericsson oraz Fundacji PLON dotyczyć będzie rozwoju koncepcji, wdrożenia i komercjalizacji rozwiązań IoT dla sektora rolniczego w Polsce. Zaangażowane strony oczekują, że automatyzacja procesów oraz optymalizacja kosztów przyczynią się bezpośrednio do modernizacji gospodarstw rolnych.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: