GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Social Index 2017 - podsumowanie roku w polskiej sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-12 15:21 - dodaj komentarz
Kto zdominował Internet w minionym roku? SentiOne za pomocą swojego narzędzia do monitoringu internetu, przeanalizowało dyskusje polskich internautów na temat tysiąca najpopularniejszych marek, gwiazd, polityków, piosenkarzy i aktorów. Na podstawie pozyskanych danych przygotowano roczne podsumowanie obecności marek i osób publicznych w sieci.
Źle prowadzona komunikacja zmniejsza potencjał sprzedażowy firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-12 15:17 - dodaj komentarz
Przez ostatnią dekadę oczekiwania dziennikarzy i konsumentów co do komunikacji prowadzonej przez marki mocno się zmieniły. W dzisiejszych czasach odbiorcy liczą głównie na to, że będzie ona kompletna, szybka i atrakcyjna. Czy biura prasowe firm spełniają te oczekiwania? Niestety nie zawsze.
Dyżurnet.pl: odpowiedzialna postawa internautów kluczowa dla bezpieczeństwa w sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-09 15:57 - dodaj komentarz
W 2017 r. wśród zgłoszeń, które wpłynęły do Zespołu, eksperci potwierdzili 2459 incydentów, związanych z rozpowszechnianiem materiałów przedstawiających seksualne wykorzystywanie dzieci, 1339 związane z publikację legalnych obrazów osób nieletnich w seksualnym kontekście – to najliczniejsza grupa zgłoszeń. Łącznie w 2017 roku Dyżurnet.pl przeanalizował 13 962 incydenty. Eksperci działającego w NASK Państwowym Instytucie Badawczym zespołu ds. nielegalnych i szkodliwych treści w internecie
Dawid Podsiadło powraca! Zagra na Open’er Festival Powered by Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-09 15:53 - dodaj komentarz
Czas zakończyć półtoraroczną przerwę od koncertowania. A najlepiej zrobić to na Open’erze – 7 lipca na Orange Main Stage! Dawid Podsiadło z Open’erem związany jest od samego początku swojej kariery – tuż po wydaniu debiutu jego koncert otwierał Tent Stage, gromadząc o wczesnej porze tłum fanów. Kilka diamentowych i platynowych płyt później wokalista ponownie stanął przed open’erową publicznością, udowadniając, że nie przypadkowo jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki popularnej
Plus: Prosto Na Kartę - nowa oferta prepaid
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-09 15:51 - dodaj komentarz
Od 19 marca Plus wprowadza nową prostą ofertę na kartę. To wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy w czasach powszechnej dostępności usług bez limitu, nie korzystają z pakietów i chcą mieć swobodę doładowań bez przepadania środków na koncie. Prosto Na Kartę to jednakowa stawka za usługi w Polsce i w roamingu w Unii Europejskiej oraz roczna ważność konta po każdym doładowaniu.
Fałszywa flaga olimpijska: wyrafinowane szkodliwe oprogramowanie Olympic Destroyer
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-09 15:49 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab opublikował wyniki własnego badania dotyczącego ataków przeprowadzonych przez szkodliwy program Olympic Destroyer, dostarczając dowody techniczne wyrafinowanej „fałszywej bandery” umieszczonej przez twórcę wewnątrz robaka w celu zmylenia badaczy odnośnie jego prawdziwego pochodzenia. Robak Olympic Destroyer pojawił się w doniesieniach medialnych podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 w Pjongczangu.
Samsung wspiera Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie PyeongChang 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-09 15:47 - dodaj komentarz
Firma Samsung Electronics po raz kolejny angażuje się w działania na rzecz ruchu paraolimpijskiego. Jako światowy partner Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego (International Paralympic Committee, IPC) w kategorii urządzeń komunikacji bezprzewodowej oraz sprzętu komputerowego Samsung zapewni sportowcom i kibicom zaawansowane rozwiązania, dzięki którym będą oni mogli uchwycić swoje wyjątkowe przeżycia i dzielić się nimi z innymi.
Świat Orange - Sport w Orange TV na marzec (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-09 15:45 - dodaj komentarz
Największe emocje sportowe w marcu w Orange TV na kanale Eleven Sports 1 w jakości 4K tylko dla klientów Orange Światłowód.
Nazwa.pl liderem rynku domen w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-09 15:41 - dodaj komentarz
Ponad 2,57 miliona nazw w domenie .pl. Taka liczba, unikalnych domen utrzymywanych przez ponad 1 milion abonentów, zarejestrowana jest obecnie w Polsce. Branżowy raport NASK państwowego instytutu badawczego, podsumowuje stan polskiego rynku domen, wskazując jego strukturę na koniec 2017 roku. W ostatnim kwartale abonenci zarejestrowali ponad 220 tys. unikalnych nazw domen a odnowili ich ponad 400 tysięcy.
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-09 15:37 - dodaj komentarz
Konsekwentnie już 13. rok Samsung Electronics zajmuje pozycję globalnego lidera w dziedzinie produkcji telewizorów. 7 marca 2018 r., podczas wydarzenia First Look New York, które odbyło się w budynku amerykańskiej giełdy na Manhattanie, firma zaprezentowała flagową linię telewizorów QLED TV oraz sprzęt audiowizualny, który trafi na rynek w tym roku. W konferencji wzięło udział blisko tysiąc gości, którzy mogli zobaczyć kolejną generację telewizorów QLED TV, a także poznać nowe funkcje,
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: