GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Smsy premium z Plusa - postępowanie UOKiK
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-21 16:24 - dodaj komentarz
Urząd wszczął postępowanie przeciwko Polkomtelowi na usługę m.in. Czat Towarzyski świadczoną z wykorzystaniem numerów 7218 i 60228. Postępowanie przeciwko Polkomtelowi, który jako jeden z operatorów świadczy m.in. usługę Czat Towarzyski, zostało wszczęte w połowie maja 2017 r. Podstawą do podjęcia działań były skargi od konsumentów, w których informowali o naliczaniu przez operatora opłat za przychodzące wiadomości sms.
O rewolucji 5G - wywiad Timem Höttges, CEO Grupy DT (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-21 16:18 - 1 komentarz
Podczas konferencji Impact’17 Tim Höttges mówił o tym, jak wprowadzenie technologii 5G wpłynie na nasze życie, o inteligentnych samochodach i miastach przyszłości oraz o obietnicy T-Mobile, że 5G już niedługo może zagościć właśnie w naszym kraju.
Rzuć wszystko i łap Plush ABO także w punktach Relay, Inmedio i 1Minute
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-21 16:14 - dodaj komentarz
Plush daje możliwość złapania ABO nie tylko na stronie www.plushbezlimitu.pl, ale także w punktach stacjonarnych! Teraz najlepszą na rynku ofertę abonamentową dla młodych duchem i ciałem można znaleźć w sklepach Relay, Inmedio i 1Minute. Plush znów zaskakuje, tym razem innowacyjnym podejściem do sprzedaży, bowiem jako pierwszy na rynku pozwala na zakup abonamentu poza siecią własną operatora. Teraz Plush ABO można kupić w 623 salonikach Relay, Inmedio i 1Minute.
Inteligentne żarówki TP-Link. Steruj światłem za pomocą smartfona
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-21 16:12 - dodaj komentarz
Wszystko co nas otacza, staje się coraz bardziej smart. Są smartfony, smartwatche, inteligentne gniazdka, pralki, lodówki i inne sprzęty domowe. TP-Link rozwija swoją ofertę o kolejne urządzenia do stworzenia smart home i tym razem wprowadza na rynek inteligentne żarówki. Aby zarządzać oświetleniem w swoim domu wystarczy mieć pod ręką smartfon lub tablet z zainstalowaną aplikacją Kasa od TP-Link.
Nowy rzecznik prasowy UKE
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-21 16:07 - dodaj komentarz
Martin Stysiak został nowym rzecznikiem prasowym Urzędu Komunikacji Elektronicznej. W latach 2011-2016 był redaktorem działu gospodarczego Gazety Wyborczej. Zajmował się rynkiem mediów w Polsce i na świecie oraz funduszami europejskimi i rynkiem handlowym. W 2016 r. przeszedł do działu komunikacji korporacyjnej i finansowej w agencji public relations MSLGROUP (Publicis Groupe).
SMART CITY: Hackhaton City Coders Płock
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-21 16:05 - dodaj komentarz
32 godziny programowania non-stop, ponad 30 uczestników i jedno zadanie – stworzyć aplikację, która podniesie komfort życia mieszkańców Płocka. W niedzielę, 21 maja zakończył się pierwszy, organizowany w Płocku przez tamtejszy Urząd Miasta, maraton programistyczny dla pasjonatów technologii – Hackathon City Coders Płock. Uczestnicy wydarzenia w majowy weekend 20-21 maja, intensywnie pracowali, wykorzystując otwarte przez Urząd Miasta bazy danych, by od zera zaprogramować aplikację
Samsung Marką Godną Zaufania
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-21 16:02 - dodaj komentarz
Firma Samsung, jako jedyny przedstawiciel kategorii „Producenci telefonów komórkowych i smartfonów”, zdobyła wyróżnienie Marka Godna Zaufania. Nagroda przyznawana jest przez magazyn „My Company Polska” markom, które zostały najwyżej ocenione w przeprowadzonym na początku roku badaniu. O wynikach poinformowano 21 czerwca. Badanie „Marka Godna Zaufania 2017” przeprowadzone zostało przez firmę Tarsago Media, wydawcę „My Company Polska”, we współpracy z instytutem badawczym
Cyberprzestępcy próbują przemycić trojana Ztorg do sklepu Google Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-21 15:59 - dodaj komentarz
Eksperci z Kaspersky Lab wykryli w sklepie Google Play trojana Ztorg, który wydaje się świadczyć o tym, że cyberprzestępcy sprawdzają różne sposoby pozwalające ich szkodliwemu oprogramowaniu prześlizgnąć się przez ochronę. Atakujący instalują szkodliwy kod etapami i umieszczają trojana SMS na wierzchu zaszyfrowanego szkodliwego programu, który uzyskuje dostęp do urządzenia mobilnego na poziomie administratora.
Gdynia stawia na rozwój społeczeństwa informacyjnego z Microsoft
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-21 15:58 - dodaj komentarz
XVII Liceum Ogólnokształcące, dzięki umowie z firmą Microsoft, dołączyło do polskich modelowych „Szkół w chmurze”. Porozumienie na rzecz rozszerzania kompetencji cyfrowych i budowania społeczeństwa informacyjnego w lokalnym sektorze edukacji podpisali Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent Gdyni oraz Cecylia Szymańska-Ban, dyrektor ds. edukacji w polskim oddziale Microsoft.
Tablety marki KODAK. Dwa modele już wkrótce w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-21 15:52 - dodaj komentarz
Firma ARCHOS, francuski producent urządzeń mobilnych, wraz z Eastman Kodak Company, wprowadzają na europejski rynek serię tabletów KODAK. Modele dostępne będą w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i żółtym – oraz w dwóch rozmiarach wyświetlacza – 7 cali i 10,1 cala. Tablety KODAK pracują przy wykorzystaniu Androida 7 Nougat i zostały wyposażone w ekran oparty na matrycy IPS.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: