GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Hashtagowa oferta mobilna Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-14 15:23 - dodaj komentarz
Sukces usług mobilnych sprzedawanych w pakietach z internetem i TV zachęcił Netię do zaoferowania abonamentów mobilnych solo, czyli bez usług stacjonarnych. Na stronie http://mobile.netia.pl dostępnych jest sześć bardzo prostych taryf bez „lojalki”, np. nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce za 9,90 zł miesięcznie. Umowa na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia, przyjazna sprzedaż on-line, darmowa dostawa kurierem i zaledwie 29 zł
PZU: Dodatkowe kanały zgłaszania szkód po nawałnicach
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-14 15:22 - dodaj komentarz
W związku z wystąpieniem w ostatnich dniach anomalii pogodowych PZU dedykuje dodatkowe zasoby, aby jak najszybciej obsłużyć szkody na terenach dotkniętych nawałnicami. Skala zgłoszonych szkód w ostatnich dniach po wystąpieniu huraganu i silnych ulew jest kilkunastokrotnie wyższa niż zwykle o tej porze roku. Jesteśmy w pełni przygotowani na obsługę szkód. Dysponujemy środkami, które pozwalają nam szybko zareagować na taką sytuację. Żaden poszkodowany klient PZU nie pozostanie bez naszej pomocy.
UKE: Rezerwacje kanałów separacyjnych w paśmie 1800 MHz
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-14 15:17 - dodaj komentarz
Prezes UKE wydał trzy decyzje rezerwacyjne częstotliwości w kanałach separacyjnych w paśmie 1800 MHz. Rezerwacji udzielono na rzecz T-Mobile Polska S.A., Orange Polska S.A. i Polkomtel sp. z o.o. Rezerwacji dokonano na rzecz podmiotów dysponujących już rezerwacjami częstotliwości sąsiadującymi z danym kanałem separacyjnym, na okres obowiązywania rezerwacji udzielonych wcześniej.
Play: Do fioletowej oferty wjeżdża… odkurzacz
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-04 15:00 - dodaj komentarz
Do oferty na życzenie dostał się odkurzacz. Ale my jesteśmy PLAY, więc to nie jest typowy sprzęt. To inteligentny, samojezdny robot sprzątający – CARNEO Smart Cleaner 770. Ma mnóstwo czujników wykrywających meble czy schody i bez obaw można go „spuścić ze smyczy” w swoim domu. Dodano także nowego smartfona Allview X4 Soul Style z dual SIM. Zainteresuje tych, którzy oczekują od telefonu fajnych selfie – przedni aparat ma aż 16 Mpix!
Samsung wprowadza nowe rozwiązanie do monetyzacji danych Internetu Rzeczy
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-04 14:53 - dodaj komentarz
Firma Samsung poinformowała o wprowadzeniu platformy ARTIK Cloud — nowej usługi pozwalającej zarabiać na Internecie Rzeczy. Po raz pierwszy producenci urządzeń i dostawcy usług mogą efektywnie korzystać z otwartego ekosystemu i opracowywać plany usług generujące przychody bezpośrednio z interakcji między urządzeniami i usługami. Samsung ARTIK Cloud pozwala producentom urządzeń wygenerować nowe źródła przychodów poprzez wdrażanie innowacyjnych modeli biznesowych, takich jak hardware as a service.
Kolejny kluczowy smartfon od LG wyposażony będzie w pierwszy ekran OLED FullVision
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-04 14:52 - dodaj komentarz
Nowy smartfon klasy premium firmy LG Electronics będzie pierwszym urządzeniem wyposażonym w wyświetlacz OLED FullVision, wpisujący się w strategię zapoczątkowaną przez LG G6 i kontynuowaną przez LG Q6. Nadchodzący smartfon to także pierwszy model LG wyposażony w matrycę OLED od 2015 roku, czyli od czasu wprowadzenia LG Flex 2. Jego premiera będzie przełomowym momentem, kiedy technologia OLED do tej pory stosowana w najwyższej klasy telewizorach, zostanie przeniesiona do smartfonów Premium.
Miejskie ławki w Zielonej Górze z darmowym WiFi od Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-04 14:46 - dodaj komentarz
To, że się pojawiły w centrum miasta wynika z oczekiwania mieszkańców. Pomysł zgłosili do budżetu obywatelskiego na 2017 rok, a za ich postawieniem zagłosowało ponad 2 tys. osób. Wszak, kto nie lubi posiedzieć i odpocząć na ławce, a kiedy może jeszcze podładować smartfon i skorzystać z darmowego WiFi, to dla wielu (zwłaszcza młodych ludzi) oznacza pełnię szczęścia. Co ciekawe siedzi się na… panelu słonecznym.
Samsung: Pierwsze kino VR w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-04 14:40 - dodaj komentarz
Wirtualna rzeczywistość wkracza do polskich kin. Warszawa będzie pierwszym miastem w Polsce i jednym z pierwszych w Europie, które dzięki smartfonom Samsung Galaxy S8 oraz goglom Gear VR, umożliwi mieszkańcom oglądanie seansów w technologii VR. W ramach współpracy firm Samsung oraz sieci Multikino Polska, miłośnicy filmów i wirtualnej rzeczywistości odwiedzający Multikino Złote Tarasy, będą mogli obejrzeć kilkanaście produkcji filmowych w 360 stopniach. Pierwsze seanse startują już 4 sierpnia.
Fortinet ogłosił wyniki finansowe za II kwartał 2017 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-04 14:38 - dodaj komentarz
FORTINET, światowy lider w produkcji wysokowydajnych rozwiązań cyberbezpieczeństwa, przedstawił wyniki finansowe za II kwartał 2017 roku. Wybrane pozycje prezentują się następująco: Dochody: 363,5 mln USD, wzrost o 17% rdr. Kwota zafakturowanych zamówień: 426,9 mln USD, wzrost o 14% rdr. Rozwodniony zysk netto na akcję liczona według zasad GAAP: 0,13 USD. Rozwodniony zysk netto na akcję liczony według zasad innych niż GAAP: 0,27 USD. Marża operacyjna GAAP: 8%. Marża operacyjna inna niż GAAP: 18%.
Cyberprzestępcy coraz częściej ukrywają skradzione informacje wewnątrz plików graficznych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-03 16:43 - dodaj komentarz
Podczas analizy wielu kampanii cyberszpiegowskich i cyberprzestępczych badacze z Kaspersky Lab zidentyfikowali nowy, niepokojący trend: atakujący w coraz większym stopniu stosują steganografię — cyfrową wersję starej techniki polegającej na ukrywaniu wiadomości wewnątrz obrazów — w celu zamaskowania śladów swojej szkodliwej aktywności na zaatakowanym komputerze. Ostatnio technika ta została zidentyfikowana w wielu operacjach cyberszpiegowskich z użyciem szkodliwego oprogramowania oraz w
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: