GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Banki utrudniają klientom założenie konta przez internet?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-20 14:29 - dodaj komentarz
Założenie konta osobistego przez internet kojarzy nam się z wygodą i oszczędnością czasu. Nie musimy przecież iść do placówki bankowej i czekać w kolejce, aż zostaniemy obsłużeni. Czy otwarcie zdalnie rachunku rzeczywiście zawsze jest jednak takie proste, jak się wydaje? Praktyka pokazuje, że bywa z tym różnie. Z jakimi utrudnieniami mogą się spotkać klienci i w których bankach są one najmniejsze?
T-Mobile udostępnia aplikację Lenz i ogłasza pierwszą w historii rozmowę na żywo z Gorillaz
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-20 14:26 - 2 komentarze
W nadchodzących tygodniach, w całej Europie pojawią się magentowe „portale”, dzięki kolejnemu etapowi współpracy T-Mobile Electronic Beats i Gorillaz, którzy łącząc siły wykorzystają najnowszą technologię do połączenia świata wirtualnego z rzeczywistym. Po tym, jak w zeszłym miesiącu Gorillaz po raz pierwszy zagrali swój najnowszy album „Humanz” na żywo, T-Mobile Electronic Beats ma przyjemność ogłosić kolejny debiut: pierwszą w historii rozmowę z zespołem prowadzoną na żywo.
SAPPHIRE prezentuje Radeona RX 580 NITRO+  w wersji Limited Edition
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-20 14:20 - dodaj komentarz
Firma SAPPHIRE Technology rozszerzyła ofertę kart graficznych NITRO+ o model NITRO+ Radeon RX 580 Limited Edition. Wyselekcjonowane układy graficzne Polaris wykonane w usprawnionym procesie technologicznym 14 nm FinFET, dodatkowe wentylatory z podświetleniem LED oraz możliwością wymiany, a także wyjątkowa obudowa sprawiają, że jest to najwydajniejsza i najlepiej prezentująca się karta z serii NITRO. Równolegle z mocno przetaktowanym, limitowanym ilościowo modelem, marka SAPPHIRE wprowadza też
Banki w Polsce: przybyło 3 mln klientów, ubyło 3 tys. etatów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-19 16:23 - 1 komentarz
Na koniec 2016 roku banki obsługiwały 46 mln klientów, prowadziły 31 mln kont osobistych i miały 7,7 mln użytkowników bankowości mobilnej. Rosnąca popularność kanałów elektronicznych przełożyła się na strukturę zatrudnienia. Ubyło blisko 3 tys. etatów, a sieć placówek skurczyła się o 799 punktów – takie wnioski płyną z najnowszej edycji raportu „Polska bankowość w liczbach” Bankier.pl i PRNews.pl.
Zyxel Communications po raz 12 z nagrodą Taiwan Excellence
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-19 16:19 - dodaj komentarz
Podczas tegorocznej prezentacji produktów na Tajwanie, Zyxel Communications ponownie został uhonorowany wyróżnieniem Taiwan Excellence i tym samym stał się najczęściej wygrywającym producentem sieciowym roku. Taiwan Excellence to wydarzenie organizowane przez Ministerstwo Gospodarki od 1992 roku. Nagrody przyznawane są produktom, które reprezentują Tajwan wśród międzynarodowych społeczności. Urządzenia są wybierane i oceniane przez 90 jurorów, którzy nagradzają najbardziej innowacyjne
Polska wśród najlepiej rozwijających się rynków pocztowych na świecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-19 16:17 - dodaj komentarz
W najnowszym rankingu UPU (Światowego Związku Pocztowego) najlepiej rozwijających się rynków pocztowych Polska znalazła się w czołówce. W ogólnej klasyfikacji Polska zajęła 7. miejsce, będąc jednocześnie zdecydowanym liderem w swoim regionie. UPU regularnie publikuje zintegrowany indeks rozwoju pocztowego (Index for Postal Development – 2IPD) – kompleksowy miernik odzwierciedlający stopień rozwoju rynków pocztowych poszczególnych krajów na całym świecie.
Play obejmuje zasięgiem LTE i LTE ULTRA coraz więcej populacji Polski
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-19 16:15 - dodaj komentarz
Aktualne procenty wyglądają tak: 4G LTE ULTRA: 79,3% populacji, 4G LTE: 92,3 % populacji A szczegółowo: 4G LTE ULTRA obejmuje: 1398 miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców, w tym 376 miast powyżej 10 tys. mieszkańców 4G LTE obejmuje: 1861 miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców, w tym 389 miast powyżej 10 tys. mieszkańców.
Smaker na iOS – nowa aplikacja największego polskiego serwisu kulinarnego
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-19 16:08 - dodaj komentarz
W App Store pojawiła się bezpłatna aplikacja Smaker – 37 tysięcy przepisów z najpopularniejszego serwisu kulinarnego w polskim internecie, należącego do Grupy Interia.pl Smaker to największy polski serwis kulinarny, który jako pierwszy w historii, w lutym br., przekroczył barierę 3 milionów użytkowników. Smaker to dzisiaj blisko 40 tysięcy przepisów i prawie 3 tys. materiałów wideo przygotowanych przez niemal 50 tysięcy zrzeszonych w serwisie kucharzy.
LG: Monitor LG Ultrafine 5K najlepszym monitorem fotograficznym
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-19 16:04 - dodaj komentarz
Monitor LG ULTRAFINE 5K umożliwia wyświetlanie obrazu o rozdzielczości 5K oraz jest kompatybilny z interfejsem ThunderboltTM 3, dzięki czemu idealnie współpracuje z profesjonalnym sprzętem do obróbki graficznej, w tym najnowszym laptopem MacBook Pro. W tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez stowarzyszenie TIPA (Technical Image Press Association) nowy 27-calowy monitor LG UltraFineTM 5K (27MD5KA) został uznany za „najlepszy monitor fotograficzny”.
Podejrzane linki w wiadomości od znajomego! Jak pozbyć się wirusa Skype?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-19 15:59 - dodaj komentarz
Czy wiesz, że tak chętnie używany na całym świecie Skype, znajduje się w czołówce programów najbardziej podatnych na ataki cyberprzestępców. Twórcy Skype’a, w trosce o użytkowników, chwalą się dokonaną ostatnio aktualizacją, dzięki której Twój adres IP stanie się (od teraz) niewidoczny dla pozostałych użytkowników. Co to w praktyce oznacza?
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: