GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Medycyna przyszłości: aż 80proc. wizyt lekarskich będzie mogło odbywać się zdalnie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-18 15:28 - dodaj komentarz
Długie kolejki, odległe terminy wizyt, mało sprawna obsługa i biurokracja – właśnie z tym kojarzy nam się służba zdrowia. Wkrótce może się to jednak zmienić. W Polsce coraz większą popularność zaczyna zdobywać telemedycyna. W jakim stopniu ma ona szansę rozwiązać problemy nękające nasze lecznictwo? Dzięki telemedycynie nawet 4/5 wizyt lekarskich, które obecnie odbywają się w placówkach medycznych, mogłoby mieć charakter zdalny.
Automapa: Wielka aktualizacja danych dla pojazdów ciężarowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-18 15:25 - dodaj komentarz
Nowe dane dla pojazdów ciężarowych, gruntowna aktualizacja budynków 3D i rekordowe ilości danych mapowych. AutoMapa publikuje nowe mapy Polski i Europy. Kolejny raz w tym roku AutoMapa opublikowała nowe mapy Polski i Europy. Dane opracowane pod koniec kwietnia 2017 roku są bezwzględnie najdokładniejszymi planami nawigacyjnymi dostępnymi dla użytkowników nawigacji GPS.
Cyberwspółpraca na rzecz bezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-17 15:10 - dodaj komentarz
W następstwie niedawnego globalnego cyberataku KE przyspiesza prace nad przeglądem strategii Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego z 2013 r., aby zapewnić skuteczne reagowanie na zagrożenia cybernetyczne. Komisja określa nowe podejście w zakresie interoperacyjności systemów informacyjnych. Komisja Europejska przedstawiła siódme sprawozdanie z postępów w realizacji skutecznej i rzeczywistej unii bezpieczeństwa.
Mastercard: Polscy konsumenci otwarci na zakupowe rewolucje
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-17 15:06 - dodaj komentarz
Firma Mastercard opublikowała wyniki badania pt. „Czy Polacy są gotowi na sklepy bez kas?” zrealizowanego we współpracy z domem badawczym Maison&Partners. Celem badania było sprawdzenie nastawienia polskich konsumentów do nowych rozwiązań technologicznych w sklepach stacjonarnych, służących przyspieszeniu zakupów. Ankietowani potwierdzają, że kolejki do kas to dla nich istotny problem. Zauważają jednak, że są już dostępne sposoby, aby je skrócić, takie jak płatności zbliżeniowe czy kasy samoobsługowe.
NASK o cyberbezpieczeństwie w administracji państwowej – CyberGOV 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-17 15:03 - dodaj komentarz
Nowe regulacje i otoczenie prawne, wyzwania technologiczne, budowanie świadomości, możliwości realnego działania, pilne potrzeby, trudności specyficzne dla sektora oraz potrzeby współpracy wielu instytucji to najważniejsze tematy Konferencji CyberGOV 2017, która odbędzie się 18 maja w Warszawie. Konferencja będzie okazją do wymiany informacji i doświadczeń w tej dziedzinie oraz dyskusji w gronie ekspertów. W radzie programowej konferencji znaleźli się dyrektorzy ds. bezpieczeństwa IT w
W Cyfrowym Polsacie abonament za darmo do końca roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-17 15:01 - dodaj komentarz
W Cyfrowym Polsacie pojawiła się nowa promocja – klienci, którzy wybiorą teraz pakiet Rodzinny HD, nie tylko będą go oglądać do końca tego roku za darmo, ale dodatkowo otrzymają w prezencie przez całą umowę dwa filmowe kanały premium: Cinemax HD i Cinemax 2 HD. Do składającego się z ponad 80 kanałów pakietu dołączyło również pięć nowych stacji w jakości HD: Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Film HD, Super Polsat HD i TV6 HD.
WannaCry? Nie z WatchGuardem
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-17 14:56 - dodaj komentarz
Dla partnerów handlowych, którzy do końca czerwca 2017 r. zakupią urządzenia WatchGuard z serii Firebox M z trzyletnim serwisem Basic lub Total, Bakotech przygotował specjalną promocję. W związku z najnowszym globalnym atakiem WannaCry - nowego oprogramowania typu ransomware, zaatakowanych zostało aż 140 tysięcy użytkowników, głównie w Wielkiej Brytanii i Rosji.
Orange: Ile będzie kosztował roaming w te wakacje?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-17 14:54 - dodaj komentarz
Do wprowadzenia nowych zasad rozliczania usług w roamingu pozostał jeszcze prawie miesiąc. Ile zaoszczędzicie po 15 czerwca na roamingu w Unii Europejskiej, jeżeli jesteście klientami Orange? Średnio klienci indywidualni, którzy mają abonament w Orange rozmawiali w ubiegłym roku w roamingu przez 40 minut, wysłali kilkanaście SMS-ów i zużyli między 20 a 30 MB transferu danych. Teraz pewnie transfer danych, liczba przegadanych minut i wysłanych SMS wzrośnie.
Netflix przez rok za darmo? Nie daj się nabrać – to oszustwo
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-17 14:50 - dodaj komentarz
Obietnica dostępu do ulubionych filmów i seriali za darmo okazuje się być na tyle kusząca, że cyberprzestępcy postanowili wykorzystać ją w swoim najnowszym oszustwie. Eksperci z firmy ESET ostrzegają przed wiadomościami rozprzestrzeniającymi się za pomocą komunikatora WhatsApp, w których użytkownicy skłaniani są do aktywacji darmowej usługi w serwisie Netflix. Celem oszustów jest wysyłanie wiadomości na numery SMS Premium z urządzenia ofiary.
Stanowisko Prezesa UKE w sprawie roamingu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-17 14:49 - dodaj komentarz
15 czerwca 2017 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/2120 z 25 listopada 2015 r. ustanawiające środki dotyczące dostępu do otwartego internetu oraz zmieniające dyrektywę 2002/22/WE w sprawie usługi powszechnej i związanych z sieciami i usługami łączności elektronicznej praw użytkowników, a także rozporządzenie (UE) nr 531/2012 w sprawie roamingu w publicznych sieciach łączności ruchomej wewnątrz Unii, które wprowadza zasadę „roam like at home” oraz
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: