GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Zakrzywiona rzeczywistość, monitory typu curved dają lepsze pole widzenia
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-08 15:49 - dodaj komentarz
Współczesne monitory cechuje m.in. wysoka rozdzielczość i częstotliwość odświeżania, szybki czas reakcji oraz szeroka paleta barw. Rzecz jasna, istotne jest, żeby sprzęt charakteryzował się również atrakcyjnym wyglądem. Czy coraz popularniejsze zakrzywienie ekranu w nowoczesnych monitorach to zabieg czysto designerski? A może kryje się za tym coś więcej?
FLIP 3 – telefon z klapką – od poniedziałku w Biedronce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-08 15:46 - dodaj komentarz
Od 11 grudnia w sklepach Biedronka dostępny będzie klasyczny telefon FLIP 3 z kultową klapką. Model marki myPhone – polskiego producenta urządzeń mobilnych, dostępny będzie w wyjątkowej cenie 129 zł. Klasyczne telefony wciąż mają swoich zwolenników. Co więcej, podstawowe funkcje i wygodę ich użytkowania doceniają nie tylko osoby starsze, ale i te, które w pracy potrzebują telefonu niezawodnego i długo działającego na jednym cyklu ładowania.
Sprzedaż PlayStation4 przekroczyła 70,6 milionów urządzeń na całym świecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-08 15:42 - dodaj komentarz
Firma Sony Interactive Entertainment (SIE) ogłosiła dzisiaj, że osiągnięto nowe rekordy sprzedaży komputerowego systemu rozrywkowego PlayStation®4 (PS4™) oraz systemu wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR (PS VR), a także rekordy sprzedaży oprogramowania na PS4 i PS VR. Klienci na całym świecie kupili łącznie ponad 70,6 milionów sztuk PS4 na całym świecie – są to dane na dzień 3 grudnia2017 r.
Konsumenci wyróżnili produkty marki Samsung tytułem Superbrands 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-08 15:39 - dodaj komentarz
Smartfony i sprzęt RTV Samsung są najchętniej polecanymi tego typu urządzeniami w Polsce – to wyniki tegorocznego badania siły marek Superbrands 2018. W ramach plebiscytu produkty Samsung zostały wskazane jako godne zaufania w sumie aż w 5 kategoriach. W ramach badania konsumenckiego realizowanego na łącznej próbie ponad 10 tysięcy respondentów i uwzględniającego 2 tysiące marek, określane jest zaufanie wobec poszczególnych producentów.
Świąteczne zakupy? Zastanów się, czy warto postawić wszystko na jedną kartę… kredytową
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-08 15:37 - dodaj komentarz
Zbliża się Boże Narodzenie i część z nas poważnie zastanawia się, w jaki sposób sfinansować swoje przedświąteczne wydatki. Jednym z rozwiązań jest wzięcie karty kredytowej. Zobacz, z czym się to wiąże. Korzystający z kart płatniczych powinni oczywiście pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Nie podawajmy nikomu naszego PIN-u. Dane z karty udostępniajmy jedynie tym podmiotom, którym ufamy.
IBM wprowadza najbardziej zaawansowany serwer dla sztucznej inteligencji
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-07 16:02 - dodaj komentarz
Firma IBM ogłosiła wprowadzenie na rynek nowej generacji serwerów Power Systems, zbudowanych w oparciu o procesor POWER9. Stworzony z myślą o przetwarzaniu zadań wymagających dużej mocy obliczeniowej, system POWER9 skraca czas uczenia głębokiego czterokrotnie, pozwalając w ten sposób firmom na szybsze tworzenie aplikacji z zakresu sztucznej inteligencji.
Cyfrowy Polsat z mikołajkowym prezentem dla abonentów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-07 16:00 - dodaj komentarz
Cyfrowy Polsat tradycyjnie przygotował dla swoich abonentów świąteczny prezent – w tym roku jest to dostęp do nawet 33 kanałów tematycznych bez dodatkowych opłat. Z „otwartego okna” klienci będą mogli korzystać aż przez miesiąc – od 6 grudnia br. do 7 stycznia 2018 r. Dostęp do kanałów oraz wybranych materiałów VOD możliwy będzie za pośrednictwem dekodera oraz na urządzeniach mobilnych – dla klientów posiadających aktywną opcję ON THE GO.
Samsung KNOX – pełne bezpieczeństwo danych na urządzeniach mobilnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-07 15:52 - dodaj komentarz
W ciągu ostatnich 5 lat liczba danych wytwarzanych przez smartfony wzrosła 18-krotnie, osiągając poziom ponad 7 eksabajtów miesięcznie[1]. Najwięcej danych generują dziś użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android. Jednak skala danych wytwarzanych przez smartfony to jedno – drugą kwestią jest bezpieczeństwo. Urządzenia mobilne przechowują dziś bowiem cenne dla nas informacje: zarówno te prywatne jak i służbowe.
Showmax i Storytel w T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-07 15:50 - dodaj komentarz
T‑Mobile konsekwentnie poszerza ofertę usług dodatkowych dostępnych dla wszystkich klientów o nowe serwisy. Do biblioteki najlepszej rozrywki cyfrowej T‑Mobile dołącza Showmax – popularny serwis VOD, oferujący największe hity kinowe i seriale dostępne zawsze i wszędzie, także na urządzeniach mobilnych. Od teraz klienci T‑Mobile mogą skorzystać także z zasobów serwisu z audiobookami Storytel.
Polacy chętnie korzystają z bankowości mobilnej. Jakie są zagrożenia?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-07 15:46 - dodaj komentarz
Według badania opublikowanego przez NBP na początku 2017 roku ponad połowa młodych Polaków (w wieku do 24 lat) korzysta z usług bankowych na urządzeniach mobilnych. Polacy są w europejskiej czołówce pod względem liczby osób korzystających z cyfrowych rozwiązań w bankowości – aż 91% przynajmniej raz w miesiącu dokonuje transakcji finansowych online lub przez aplikację mobilną . Wśród zalet bankowości mobilnej najbardziej doceniane są: łatwość użycia (63%), oszczędność czasu (59%)
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: