GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

T-Mobile: Firma bez limitów. Teraz możesz! (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-16 15:16 - dodaj komentarz
Wystartowała właśnie kampania „Firma bez Limitów – masz to czarno na białym”, w której udział wzięli przedsiębiorcy korzystający w codziennej pracy z usług T‑Mobile. Są to między innymi Anna Radgowska, z rodzinnej firmy budowlanej JR-Sandbud oraz Igor Konefał twórca parku trampolin Hangar 646, którzy zostali głównymi twarzami komunikacji T‑Mobile.
Serwisy sportowe Wirtualnej Polski ponownie najpopularniejsze
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-16 15:11 - dodaj komentarz
Serwisy sportowe należące do Wirtualnej Polski ponownie odnotowały znakomite wyniki w najnowszym badaniu Gemius/PBI i – po raz kolejny – były najchętniej wybieranymi witrynami w kategorii Sport. We wrześniu 2017 roku serwisy sportowe Wirtualnej Polski odwiedziło ponad 5,8 mln użytkowników, o ponad 86 tysięcy więcej, niż serwisy sportowe drugiego w kolejności Grupy Onet - RASP. Pod względem liczby odsłon serwisy należące do Wirtualnej Polski wyprzedziły konkurenta, o ponad 30 milionów (169 mln vs 139 mln).
Jedyny polski producent w Apple Store
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-16 15:10 - dodaj komentarz
Od 13 października produkty FIBARO dostępne będą w ofercie Apple. Pierwszym urządzeniem jest Flood Sensor – inteligentny, bezprzewodowy czujnik, współpracujący z platformą HomeKit, który poinformuje użytkownika o możliwym zalaniu mieszkania. Wkrótce w Apple Store pojawią się kolejne produkty firmy. Początkowo oferta dostępna będzie dla mieszkańców 19 krajów Europy. FIBARO to obecnie jedyny producent z Polski, którego rozwiązania dostępne będą w oficjalnym sklepie Apple.
Poczta Polska: emisja znaczka 100-lecie Rycerstwa Niepokalanej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-16 15:06 - dodaj komentarz
W tym roku mija sto lat od powstania Rycerstwa Niepokalanej – ruchu maryjno-apostolskiego, którego założycielem jest św. Maksymilian Maria Kolbe. Z okazji jubileuszu 14 października br. Poczta Polska wprowadziła do obiegu znaczek „100-lecie Rycerstwa Niepokalanej”. Autor znaczka, Zenon Święch, przedstawił na nim Matkę Bożą Niepokalaną stojącą na kuli ziemskiej, stopami miażdżącą głowę węża. Po obu bokach Matki Bożej zamieścił litery M oraz I, nawiązujące do łacińskiej nazwy
Weź udział w darmowych webinarach Mistrzów Kodowania
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-16 15:04 - dodaj komentarz
Mistrzowie Kodowania to jeden z największych programów edukacyjnych w Polsce, którego celem jest nauka programowania w szkołach. W ramach jego V edycji, organizatorzy zaplanowali wiele wartościowych webinarów dla rodziców, nauczycieli i edukatorów na temat rozwijania kompetencji cyfrowych u najmłodszych. Dla dzieci w wieku szkolnym internet, komputer, czy tablet są stałymi elementami codzienności.
mBank, PZU oraz Orange – liderzy w zdalnych kanałach kontaktu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-16 15:03 - dodaj komentarz
Od końca sierpnia do połowy października br. eksperci portalu MojeBankowanie.pl w ramach 3 edycji Instytucji roku 2017 zbadali jakość obsługi w zdalnych kanałach kontaktu. Badanie przeprowadzono w tradycyjnej eksperckiej formule oceniając 3 etapy: dostępne formy kontaktu, kontakt telefoniczny oraz kontakt wybranymi pozostałymi kanałami kontaktu (czat, wideo, e-mail/formularz kontaktowy).
Oglądaj co chcesz i gdzie chcesz z Orange Love (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-13 15:53 - dodaj komentarz
„Belfer" w Twojej sypialni, „Zaplątani" u dentysty, „Dziewczyna z pociągu" w autobusie, „Wataha" w centrum miasta i Liga Mistrzów... tam, gdzie chcesz. Oglądaj w Orange również na smartfonach Samsung. Bo liczy się to, co ważne dla Ciebie.
Już w 2018 r. jeden login do portali publicznych w całej UE
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-13 15:51 - dodaj komentarz
Zakończyły się unijne testy zgodności Węzła Transgranicznego. Dzięki temu rozwiązaniu już w 2018 roku polscy obywatele będą mogli logować się swoimi krajowym loginem i hasłem do e-usług udostępnianych przez portale administracji innych krajów Unii Europejskiej. Polska jest dziesiątym krajem, który uzyskał potwierdzenie KE. Możliwość potwierdzania tożsamości we wszystkich udostępnianych obecnie przez polskie urzędy e-usługach zapewnić ma Węzeł Krajowy.
Play: Drobny, ważny SMS
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-13 15:47 - dodaj komentarz
W PLAY wiemy, że nawet małe rzeczy potrafią zrobić dużą różnicę. Od dzisiaj jeśli opłacicie fakturę PLAY za pomocą przelewu bankowego otrzymacie od nas informacyjnie wiadomość o pomyślnej transakcji. Dostaniecie wtedy SMS o treści: Dziekujemy za wplate xx,xx zl. Szczegoly sprawdzisz na www.24.play.pl. Pozdrawiamy, Zespol Play. To drobne rozwiązanie, które upewni Was, że wpłata dotarła do operatora.
Orange: IoT w 5Gotowi (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-13 15:43 - dodaj komentarz
Nie w każdym urządzeniu, niczym we „flagowcu” potrzebny jest błyskawiczny transfer i olbrzymie zdolności do przetwarzania danych. Czasem dużo bardziej istotne jest niewielkie zużycie energii, czy możliwość działania w miejscach, gdzie inne urządzenia dawno straciłyby zasięg. W końcu do czego potrzebne byłoby 100 Mb/s czujnikowi sprawdzającemu temperaturę i wilgotność ziemi w nowocześnie zarządzamy gospodarstwie rolnym. Podobnie jest z innymi urządzeniami „Internetu Rzeczy”.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: